DE VERFHAL van corP9IHI S.V. Venray S.V. Oostrum S.V. Merselo St. Christoffel Flying Flies KEGELEN H.V. Manual BILJARTEN Duivensport RED STARS SPORT IN VENRAY S.V.V. Veteranen ONA Veteranen Midgetgolf A.V. VENRAY TWC Oostrum SPIO NIEUWS advies van echte schilders ^goedkoop parkeren recht voor de deur RED CAPS Tennisclub Venray Bowling Bond Venray TRIMCLUB PEEL EN MAAS L.K.I.B. I.S.V. TC RODHE UITNODIGING Na twee jaar sportieve strijd geleverd te hebben in de eerste klasse van de K.N.V.B., district Zuid II is het ons aller S.V. Venray gelukt het kampioen schap in deze afdeling te behalen en te vens te promoveren naar de Hoofd klasse. Ter gelegenheid hiervan zullen spelers en het dagelijks bestuur recipiëren op zaterdag 14 juni a.s. van 19.30 - 21.00 uur in sons clubgebouw ,,Den Bog- gerd". Sportpark ,,De Wieën" te Venray. Het bestuur. UITNODIGING Ons damesteam heeft onlangs de dis trictsbeker Zuid II gewonnen. Ter gelegenheid hiervan bieden wij het team en begeleiding een receptie aan op vrijdag 13 juni a.s., om 19.30-uur in ons clublokaal „Den Boggerd", Sport- laan te Venray Uw aanwezigheid stellen wij zeer op BestüG^.Y! Venray ieg anegiom Donderdag 26 juni Bijeenkomst van alle seniorenspelers i.v.m. voorbereiding nieuw seizoen. Aanvang 20.00 uur in de kantine' van het sportpark. AFDELING VETERANEN Programma zaterdag 14 juni: Terrein Pascalis te Oostrum: Merselo-Walsberg 16.00 vertrek 15.30 uur Aan- en afmelden leden Willen degenen, die voornemens zijn te stoppen met voetballen of willen gaan voetballen, dit zo spoedig mogelijk doorgeven, uiterlijk 20 juni a.s. bij J. v. Kempen, Grootdorp 3, tel. 04786 - 457 of bij H. van Hoof, Coppelenberg 24, tel. 04786 - 278. Dit i.v.m. aanmeldin gen bij de KNVB. Prettige vakantie. De contributie kan gestort worden op rek: nr. 17.39.41.680 Rabobank t.n.v. dekkerstraat 18,.Venray. Programma 14 juni: SVV—HBSV 17.30 H. de Bruijn, C. Coppus, P. Gom- mans, W. Janssen, V. Lucassen, E. v. Mill, W. Peeters, P. Smits, J. Smits, H. Swaghoven, T. Swinkels, P. Volleberg. A. Meyer (grensrechter). Afgelopen zaterdag speelden wij ons eigen toernooi. In poule A werd Montagnards eerste, Liessel tweede, Weurt derde en SVCB vierde. In poule B werd VCH eerste, ONA tweede, Resia Derde en Lottum vierde. Na de finalewedstrijden was de eindstand als volgt: 1. VCH, 2. Mon tagnards, 3. ONA. 4. Liessel, 5. WVW Weurt, 6. Resia, 7. SVCB, 8. Lottum. De sportiviteitsbeker ging voor de tweede maai naar SV Lottum. Ondanks het slechte weer werd er zeer sportief gevoetbald en was het toernooi een succes. De ONA leden willen iedereen bedanken die tot dit succes hebben bijgedragen. A.s. zaterdag spelen we uit tegen St. Anna. Aanvang 16.00 uur. Ook voor het tweede team is de competitie officieel afgelopen. Van de nog te spelen twee wedstrijden, moest er één zeker gewonnen worden om niet afhankelijk te zijn van de andere degradatiekandidaten, die op dat mo ment ook nog twee wedstrijden af te werken hadden. De eerste wedstrijd was thuis tegen 't Wolfsven 2 uil Mierlo, een zeer geduchte tegenstander. Hoewel de tweede en derde ronde niet gewonnen kon worden, zorgde men vooral in de laatste ronde, door zoveel slagen minder nodig te hebben, dat de winst alsnog in Venray bleef. Jan Engels was de beste speler met 108 punten gevolgd door Jan Litjens (110), Jo Barents en Fieke van Ham (resp. 115 en 125). De laatste wedstrijd hield in uit tegen Eindhoven 1, dat reeds enkele weken kampioen was. Zodoende stond hier verder niets meer op het spel, dan de sportieve plicht. De eerste ronde werd in winst omgezet en daar bleef het bij, zodat Eindhoven wederom ongeslagen kampioen werd. Jan Litjens was hier de beste speler met 118 over 4 ronden. De onderlinge competitie gaat don derdagavond gewoon verder op het normale tijdstrip. Daarna zullen we de verdere verdeling van de werkzaamhe den bespreken voor de „nieuwe" golfbaan die steeds duidelijker gestalte gaat krijgen. Dat zodoende het bezoek aan de diverse toernooien in het gedrang komt, zal eenieder zeker begrijpen, maar dat hopen we het volgend jaar weer voort te kunnen zetten. De resultaten in het afgelopen week end hebben duidelijk gemaakt dat de jeugdatletiek in de breedte aan het groeien is in Venray. De toename van het aantal leden en een atletiekbaan spelen hierbij uiteraard een grote rol. -Jeugd - Olympische dag in Papendal Op grond van hun prestaties in de selectiewedstrijden, waren van onze ver eniging 3 atleten afgevaardigd naar Papendal. Bij de 100 m horden behaalde Patrick Jansen in de series een 2e plaats met 15.44 sec. en in de finale was voor hem een vierde plaats weggelegd en zijn tijd bedroeg toen 15.33 sec. Aan de 800 m namen deel Sandra Hofmans: 2.30.97 en Leon Dorssers; hij legde deze afstand af in de tijd van 2.03.85. Helaas waren de weersomstan digheden zeer slecht. Zuid-Nederlandse C-spelen In Roermond werden de Zuid-Neder landse C-spelen afgewerkt. Twee zilve ren medailles werden behaald, n.l. door Natasja Sörensen op de 80 m horden (13.7 sec.) en Tom Alkim bij het hoog springen (1.70 m). Verdere resultaten: 4x 80 m. MC: 46.3 sec. 4x 100 mJC: 51.8 sec. 600 m: Veronique Hulsmans 1.56 en Edith 2.18.7. 1500 m: Michel Steeghs 4.49.0 (p.r.); 800 m: God fried Dorssers 2.24.2 (p.r.); hoog: Alwin Crooijmans 1.55 m; discus: Maurice van den Heuvel 32.14 m; ver: Anouk Janssen Groesbeek 4.44 (p.r.); 100 m. Alwin Crooijmans 12.8 sec. (p.r.); en Tom Alkim 12.6 (p.r.). Competitie A/B junioren in Helmond De meisjes behaalden een 2e plaats met 5988 punten en de jongens een 4e plaats met 6343 punten en dit beteken de dat beide ploegen méér punten ver zamelden dan in de eerste competitie wedstrijd, n.l. resp. 288 en liefst 824 punten. Met spanning wordt afgewacht of de meisjes bij de laatste ploegen van het land behoren voor de finale in het na jaar. Uitslagen: Meisjes: 4x 100 m: 53.1 sec. kogel: Yvonne Cybulski 10.42 m. 800 m: Mirjam van Soest 2.42.2 (p.r.) ver: Gerwin Rongen 4.87 m. speer: Duzanne Tzekos 29.42 m. 400 m: Sandra Hofmans 66.0 sec. hoog: Mirelle Crooijmans 1.35 m. discus: Yvonne Cybulski 28.32 m (club record). 100 m: Vanessa van Marle 13.0 sec. Jongens: 4x 100 m. 46.6 sec. kogel: Dimi Alkim 10.51 m. 800 m: Leon Dorssers 2.03.7 ver: Cameron Beckx 5.46 m. speer: Tom Akkermans 42.12 (p.r.) 400 m: Patrick Jansen 62.7 sec. hoog: Dimi Alkim 1.80 m. discus: Tom Akkermans 32.50 m (.p.r.) 100 m. Patrick Jansen 11.5 sec. 3000 m: Paul Wijnhoven 9.47.8 min. Training: Dinsdag: 18.30 - 21.00 jun. A/B en senioren; donderdag: idem 19.00 tot 20.30 uur pupillen; woensdag: 18.30 tot 19.30 uur; zaterdag 10.00 tot 11.15 uur; C/D junioren: woensdag en vrijdag van 19.00 tot 20.30 uur. Vrije training op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Programma: 14 juni: schoolatletiek voor voortgezet onderwijs (12 -18 jaar). 18 juni: onderlinge competitie pupillen en C/D junioren. 21 juni: competitiewedstrijd voor pupil len en C/D jun. in Venray. 4 juli: avondwedstrijden voor senioren en A/B jun. in Venray. Wist U dal er bij Gymnastiekvereni ging „St. Christoffel'-' al voor peuters vanaf 3 jaar kleutergymnastiek gegeven wordt? Maandag: 17.00-18.00 3 t/m 5 jr. Langeweg Woensdag: 13.00-14.00 3 t/m 5 jr. Oostrum Woensdag: 14.00-15.00 5 t/m 7 jr. Ooslrum Zaterdag: 10.00-11.00 3 t/m 6 jr. Langeweg Zaterdag: 11.00-12.00 6 t/m 8 jr. Langeweg Aanmelden voor Langeweg bij: Brenda Pelzer, Westsingel 36, Venray, tel. 80548. Aanmelden voor Oostrum bij: N. v. Krey, Bolderik 22, Venray, tel. 89428. Aan de kandidaten van de vaardigheidsproeven Deze vaardigheidsproeven zullen af genomen worden op 22 juni a.s. in de Gymzaal aan de Langeweg. De zaal gaat om 08.30 uur open. De 6e graad begint om 09.00 13 De 5e graad begint om 09.00 13 e 4e graad begint om 09.00 13 De 3e graad begint om 09.30 19 De 2e graad begint om 10.00 33 De 7e graad begint om 11.00 44 Wij verwachten dat de kandidaten ruimschoots op tijd aan wezig zullen zijn. Tenslotte willen wij nog even zeggen dal de vakantie vn de gym is van: 14 juli t/m 24 augustus. Wij wensen je bij de vaardigheids proeven veel succes en voor straks een prettige vakantie. Op zondag 8 juni was de wedstrijd in Baarlo, 26 rijders van de fietscrossclub Flying Flies waren daar aanwezig. De bekers van de eerste serie van de Afde lingskampioenschappen werden uitge reikt en de eerste wedstrijd van de tweede serie moest weer verreden worden, maar jammer voor de crossers ging deze wedstrijd niet door, omdat de baan niet meer te berijden was vanwege het slechte weer. De prijzen werden wel uitgereikt en dat was voor onze fietscrossclub een hele mooie dag, want er kwamen er zelfs 15 bij de eerste drie. Expers: Mark de Bruijn 1, Frank van Melis 1, Freddie de Vries 1, Ramon Lin- ders 5, Ronny Hofmans 7, Peter Hees mans 6, Carlo Heesmans 6. Junioren: Gijs Wijnhoven 1, Sebas- tiaan Bosma 2, Bart Arts 6, John Jansen 1, Christoph Doppelbuer 3, Maurice Schoenmakers 4. Pouders puffs: Mirella van Melis 2, Carolina de Bruijn 3, Sabine Schoen- mkers 2, Hanneke v. d. Bungelaar 3, Monique Hofmans 1, Mandie v. d. Bungelaar 3, Corrie van Els 1 en onze cruiser Herman Hofmans 1 Volgende week gaan we naar Slagha ren waar zo'n 1800 rijders worden ver wacht. Dus crossers, zet 'm op! En toen werd het droog. Na enkele regenachtige dagen gind de zon afgelo pen zondag toch schijnen. Mochten de jeugd en de aspiranten B tijdens onze twaalfde wielerronde van Oostrum nog van het hemelvocht genieten, de overige categoriën kregen de zon mee. Ondanks het koele weer was de publieke belangstelling beter dan verle den jaar. Zij kregen dan ook enkele mooie wedstrijden voorgeschoteld, waar diverse ontsnappingen te noteren waren. Bij de aspiranten A zaten we Maurice Engbersen wederom een sterke wed strijd fietsen. Maurice is aan een erg goed seizoen bezig en onderstreepte dit met een derde plaats. Bij. onze gentlemen ging het iets moeizamer. Enkele van hen werden getroffen door punaises die een sport vriend per ongeluk liet vallen. Sport vriend, namens deze jongens hartelijk dank. Een prima strijd leverde good old Drees Willemsen die geregeld in de voorste gelederen te zien was. Een duw- partijtje in de laatste bocht weerhield hem ervan om in de prijzen te rijden. Bij de 70 km lange rit voor de senioren lieten Piet Engbersen en Thijs van Asten geregeld hun gezicht zien. Beiden waren een keer mee in een ont snapping. In de beslissende sprint kwamen zij net iets tekort en eindigden respectievelijk als 16e en 17e. Bij de amaterus gaat het onze renners niet slecht. Ondanks het hoge tempo weten diversen-van hen-geregeld-prijs «te- rijden. Piel Willemsen legde zondag beslag op de vijfde plaats en Hans van den Munckhof tekende voor een 17e stek. Langs deze weg willen we alle medewerkers bedanken die het mogelijk hebben gemaakt om dit sportieve evenement te doen slagen. Programma voor zondag a.s. van de trimmers: groep 1, fietst een gedeelte van de pinksterrit over 80 km. Vertrek om 8.30 uur. Chauffeur is Harry Horstermans; groep 2 gaat om 9.00 uur richting Melderslo voor een rit over 45 km. Zaterdag en zondag gaan de volgende kinderen naar de Limburgse B kam pioenschappen, te weten: Zaterdag vertrek om 14.00 uur bij sporthal de Wetteling; aanvang wed strijd 16.00 uur; inzwemmen 15.30 uur. Alexander Muermans, Cindy Janssen Sjoerd Vloet, Nicole van de Bosch, Ankie Remmers, Olaf Kemmelings, Ri chard Kemmelings, Stan Reijnders, Nicole Houwen, Maaike de Bruijn, Mario Linskens. De volgende ouders worden verzocht te rijden: Mevr. T. Reijnders, Mevr. R. de Bruijn, Mevr. R. Houwen, Hr. van de Bosch, Hr. T. Linskens, M. Spee. Voor zondag moeten de volgende kinderen zwemmen: Ankie Remmers, Alexander Muer- mns, Sjoerd Vloet, Richard Kemme lings. Vertrek bij sporthal de Wetteling 14.00 uur; aanvang wedstrijd 16.00 u.; inzwemmen 15,30 uur. Vervoer: Mevr. Vloet. Wij wensen alle wedstrijdzwemmers veel sukses. AFD. WATERPOLO Trainingen: In het kader van de voorbereidingen voor het waterpolotoernooi, a.s. week end, 21-22 juni, worden er onderlinge wedstrijden georganiseerd. Zaterdag 14 juni: 15.30-18.00 Aspiranten en alle Heren. Zondag 15 juni: 8.30-10.00 Aspiranten 2 en Dames. poststraat (achter het postkantoor) De voliérevereniging de Vogelvriend houdt haar ledenvergadering op don derdag 19 juni a.s. om 20.00 uur in de Volle Maan. De agenda: opening voor zitter notulen vorige vergadering ingekomen stukken samenstellen t.t. commissie bespreking Wtt 1986 opgave van vogels om te enten pauze betalen contributie bestellen van ringen 1987 rondvraag en sluiting. Bah bah wat een trutweer is het het afgelopen weekend geweest. De wed strijden van de HB pup. en junioren werden afgelast. De junioren hadden 1 inning gespeeld maar het weer liet het niet toe om de wedstrijd af te maken. Voor de softbalmeiden was er ook geen wedstrijd al waren ze wel op de plaats van bestemming. Zij zijn toen na een bakje koffie weer naar huis gegaan. De HB Senioren hebben de wedstrijd wel kunnen spelen wat in Putte was het schitterend weer. Tegen de Baiters werd met 14-2 gewonnen. Programma zaterdag 14 juni. HB pup. All Stars 1-Red Caps v. 8.30 HB asp. Condors-Red Caps v. 10.00 HB jun. Venlo-Red Caps v. 9.00 Programma zondag 15 juni. HB sen. vrij i.v.m. terugtrekken Kickers SB senRed Caps-DVS 2 a. 9.30 Hopende op een mooi weer weekend wens ik jullie allemaal succes. een softballende pr. Tussendoortje Wat wordt er reclame gemaakt voor de zaak. Red Caps Venray was ook ver tegenwoordigd bij de wandelvierdaagse die helaas maar twee dagen was. Kegelcompetitie Venray Na het werpen van de inhaalseries is nu ook de definitieve rangorde bij de persoonlijke resultaten bepaald. In poule A is Wiel duykers met het mooie gemiddelde van 348,917 eerste en kampioen geworden. Hij werd gevolgd door Jos Koenen (345,545), Michel Sal- ters (340,833) en Louis Jansen (339,917) In poule B is Truus Beerkens na een spannende strijd met Joop Moolhuysen met een gemiddelde van 313,091 eerste geworden en daarmee kampioen bij de dames. In poule C is tijdens de gehele competitie en als daverend slotstuk bij de inhaalseries de spanning om te snijden geweest. Op een totaal van 3656 veroverde Jan Oudenhoven met een voorsprong van 9 hout de eerste plaats. Theo van Stokkum bezette de tweede plaats met slechts 1 hout voorsprong op ~To<r'Jrfnssen.1 WieL ROthiftêiT"*"Wërd verdienstelijk vierde. In poule D is Leny beerkens met een gemiddelde van 291,417 eerste gewor den, op de voet gevolgd door Marian Martens met 288,600 gemiddeld. Poule E werd de hele competitie geleid door Hermien Riepen-Gaspel. Zij werd eerste met 280,000 gemiddeld gevolgd door Mien Sassen op de tweede plaats met 275,333 gemiddeld. In poule F heeft Cecilia Otten met overmacht de eerste plaats bezet. Na in het begin tweifelend gestart te zijn heeft ze met schitterend kegelen in vlotte stijl de eerste plaats overgenomen en geleidelijk vergroot. Haar gemiddelde is 290,364. De tweede plaats wordt met 264,909 gemiddeld ingenomen bezet door Nel Botterman. Poule G. Vanaf het competitiebegin heeft Liesbeth Sietsma deze poule geleid. Met haar gemiddelde van 290,167 was zij voor haar medespelers onberéikbaar. Annie van Lin bezet met een gemiddelde van 272,833 de tweede plaats; Poule H. Gedurende de competitie is in deze poule een geanimeerde met veel spanning gepaard gaande strijd ge voerd. De onderlinge rangschikking werd herhaaldelijk met prima resultaten veranderd. Uiteindelijk werd Stien Verbove met gemiddeld 255,727 eerste. Met een klein verschil, 255,583 gem. nam Carla van lare de tweede plaats voor haar rekening terwijl Truus Swinkels en Giny Lipman derde en vierde werden. In alle poules is niet alleen met spanning om de eerste plaatsen strijd geleverd, ook om de volgplaatsen is in sportieve mededinging gestreden. De feestelijke prijsuitreiking vindt zaterdag 14 juni plaats. JUNIORENKOMPETITIE Met 'n uitstekend resultaat hebben we de kompetitie afgesloten. Maar liefst 5 teams zijn kampioen geworden in hun afdeling, te weten: Jongens 10 jaar: Alec Handl, Björn Jeuken, Pascal van Daal. Jongens 12 jaar: Sander de Grave, Jürgen Hornman, Bram Niessinu. Meisjes 14 jaar: Manen Min, Hanne ke Muller, Jeannelte Niessink, Quierine Vossen. Ie gemengd team Lm. 17 jaar: Lilian Bakens, Nicoler Walma. Rolo van Beek, Sjoerd Smits. 3e gemengde team t.m. 17 jaar: Ma- nclle Kuyten, Sandy van Rijswijck, Roel Creemers, Björn van Rhijn. Van de officiële huldiging in juni krijgt iedereen nog persoonlijk 'n uit nodiging. Eerst volgen nog de promotiewed strijden voor de beide gemengde teams op zaterdag 13 juni a.s. Wij wensen deze teams veel succes toe! Op zaterdag 21 juni a.s. houden wij een onderling toernooi op het handbal- veld achter de sporthal. Iedereen wordt hierbij uitgenodigd om hieraan deel te nemen, van welpen tot en met veteranen. De aanvang is om 17.30 uur. Uit 11e categorieën zullen dan ge mengde teams gevormd worden en zullen enkele wedstrijden gespeeld worden. Jeugdleden mogen ook hun vriendjes en vriendinnetjes meebrengen, die graag mee willen handbilen. Omdat zondag het familie-toernooi is, zullen we een kleine tent opzetten waar iets gedronken kan worden en we gezellig samen kunnen zijn. Ondanks het slechte weer vorig jaar was dit toen een zeer geslaagd evene ment. Als we weer allemaal in groten getale meedoen zal dit ook nu weer zo zijn. Dus tot 21 juni, allemaal!!! De Toernooicommissie Uitslagen bekerronde Het laatste evenement van dit bow lingseizoen betrof de afwikkeling van de bekerwedstrijden. Na twee voorrondes waren nog vier teams over in de halve finale. In de ene wedstrijd stonden de twee giganten van de le klasse, Magie Line en de Sigma's, tegenover elkaar. In de eerste game vlogen de Sigma's uil de startblokken en voor Magic Line van de schrik bekomen was stond er game van maar liefst 967 op het scorebord. Magie Line had echter zijn lesje goed geleerd en de 2e game gaf precies het omgekeerde beeld te zien: 933 voor Magic Line tegen 833 voor de Sigma's. De stand was dus weer gelijk en in de 3e game moest de wedstrijd beslist word- den. Magic Line had de langste adem en schakelde zo de aartsrivaal uit voor de beker. De andere halve finale ging tussen Hit Miss en Franssen Keukens. Deze wedstrijd golfde op en neer en de teams waren zeer aan elkaar gewaagd. De le game was voor Franssen Keukens maar Hit Miss sl«eg, in de 2e game- flink terug en pakte 'de game met een voorsprong van maar liefst 155 pins. De 3e game was weer voor Fransen Keukens maar dit team kwam 64 pins tekort om ook het 4e punt voor de hoogste totaalscore te bemachtigen. 2-2 Na 3 games dus. De 4e extra game moest de beslissing brengen. Hit Miss was uitgeblust en Franssen Keukens ontketende zich. Met een score van 932 (300 pins voorsprong) bowlde Franssen Keukens zich in de finale. Finale De vraag was of Franssen Keukens de lijn van de beslissende 4e game door zou kunnen trekken in de finale. Dit bleek niet zo te zijn. Magic Line daarentegen bleef hoog scoren en kwam in alle finalegames boven de 840. Alleen de le game liet uiteindelijk slechts een voorsprong van 11 pins voor Magie Line te zien. De twee andere werden royaal gewonnen zodat Magic Line de eerste bekerkampioen van de Bowling Bond Venray is. Algemene ledenvergadering De algemene ledenvergadering wordt gehouden op dinsdag 26 augustus in Bowling Bistro Venray. Verder een vriendelijk verzoek van de penning meester om de contributie voor het seizoen '86-'87 zo vlug mogelijk le voldoen. Nieuwe seizoen Onze vereniging zal zo het zich nu laat aanzien in het komend seizoen met geen enkele team deelnemen aan de libre-competitie van de KNBB. Reden is drieërlei: Allereerst het wegvallen van —waar schijnlijk zes KNBB-spelers, die zich weer uitsluitend op de VBB gaan con centreren of in de kadercompetitie uit komen. Vervolgens door het bedanken van zeker drie leden en tenslotte, doordat de wedstrijdleider nu 4 weken na het verzenden van de enquête formulieren van een aantal leden nog steeds geen antwoord heeft Als positief punt blijkt, dat onze ver eniging komend seizoen waarschijnlijk met één team zal deelnemen aan de competitie driebanden. Aan de competitie van de VBB zal worden deelgenomen met 3 (eventueel 4) teams. Dit zal afhnkelijk zijn van de nieuwe leden. Algemenen ledenvergadering Hierbij dc mededeling, dat op maan dag 23 juni om 20.00 uur in de „Wieënhof" een algemene ledenverga dering wordt gehouden om het pro gramma voor de komende vakantie maanden vast te stellen en de teamsa menstelling voor het komed seizoen te bepalen. Tot en met zondag 22 juni kunnen te behandelen agendapunten schriftelijk ingediend worden bij se secretaris (Westsingel 120 Venray). P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Moulins, 31 mei 1986. A. Linssen 1 3 7 8 30 34 45 56 63 90; J. Maas 2 17 68; J. Bastiaans 4 9 13 29; H. Litjens 5 6 12; P. Strijbosch zn 10 25 88; J. Voesten drt. 11 50 58; J. Creemers 14 16; J. Custers 15 44; H. Lucassen 18 54; H. Peters zn 19; H. KLeuskens 20 74; J. Aben 21; H. v. Elzen 2267 75; M. v. Dijck 23 31 80; H. Strijbosch 24 62 72 76 79; Chr. Cuppen 2640; G. Boom 27 51; W. Kusters 28; J. Gommans zn 32 43 48 71; W. Lormans 33; Vercauteren-Swaghoven 35 83; G. Jansen 36 55; J. Versleijen N 37 38; Vollenberg-v. Houdt 39; M. Basten 41 46; J. Basten 42 60 64 86; J. v. Haren 47 49 87; H. Hermans L 52; J. Arts 53 73; H. B. Wegh 57 78; Th. Droezen 59; Jos Piet 61; A. de Riet 65 66 89; J. Janssen L 69; W. Arts 70 85; W. Smits 77; J. Versleijen O 81; M. Stiphout 82; J. v. d. Laar 84. Wedvlucht Creil 1 juni 1986. A. de Riet 1 138; M. v. Dijck 2 110; H. v. Elzen 3 91 127; G. Baltissen 4 8; J. v. d. Laar 5 65 84 141; Vollenberg-van Houdt 6 170 179; H. Strijbosch 7 150 159 160 161; H. Litjens 9 16 52 87 119 146; J. Voesten dtr. 10 27 73 83 101 104 176; A. van den Munckhof 11 37 124; M. Loonen 12 21 58; J. Kusters 13 145; H. Philipsen 14 40 75 81 108 154 173; Chr. Cuppen 15 32 33 35 43 97 106 131 132 164; Jo Custers 17 19 20 23 60 72 133 136; P. Willems 18 74 78; A. Sijbers 22 29 47 155 158; Jos Piet 24 36 96 102; Chr. Gerrits 26 45 67 80 125 167; J. Gommans zn 29 53 99 100 109 111 116; A. Loonen 30; M. Voesten 31 61 134 156; J. v. Haren 34 42 51 76 88 93 95 103 123 168; Th. Droezen 38 54 70 169; W. Arts 41 120 172 177; E. Oudenhoven 44 48 55 107; P. v.d. Laar 46; W. Ver meulen 49 152 153; J. Bastiaans 50 135 147 166; M. Aben 56 142; M. Basten 57 171; J. Versleijen N 59; A. Linssen 62 94; W. Smits 63 68 85 89 130 148 149; A. v. Gerven 64 66 112 118 174; M. Stiphout 69 77; H. Kleuskens 79 129; A. v. Houdt 82; W. Lormans 86 162; G. Boom 92; J. Versleijen O 98 144 151 175; J. Kerstens 105; P. v. Zwamen 113 128 137; Vercauteren-Swaghoven 115 117 126; H. Vermeulen 121 122; G. Jan sen 139; H. Lucssen; J. Maas 143 157; H. Hermans L 163; P. Hendricx 165 178. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Creil 1 juni 1986. W. Drabbels 1 5 59; J. Ewals 2 9 25; J. Goumans 3 11 23 53 58 67; H. v. d. Laar 4 40 49; W. Vervuurt 6 28 37 44 48 52 54 64 73; L. Willems 7 24 31; A. Hendrix 8 17 30 57; P. Volleberg 10 45 55; P. v. Zwamen 12 16 35 66; J. Ver meulen 13 33; P. Janssen K 14 38 43 62 68 71; J. Janssen J 15 20 26 56 61 63; J. Verdelle 18 65; H. v. d. Heuvel 19 60; H. Bouten 21 41; J. Achten 22 51 72; J. v. Schaaik 27; G. Hendriks dtr. 29 34 50; J. Leyssen 32 39 47; M. Kusters 36; M. Houben 42 70; H. Ewals 46; P. Janssen H 69. Wedvlucht Moulins 31 mei 1986. P. Janssen K 1 13 14 18 19 34 35 41; W. Vervuurt 2 7 20 21 23 24 32 33 37; L. Willems 3 6 17 26 27 28 30; W. Drabbels 4 5 8 10 29; J. Janssen K 9 25 31; M. Kusters 11 22; G. Hendriks dtr. 12; J. Ewals 15; G. Aben 16; P. Volleberg 36 38; B. Sanders 39 40. In en rondom Venray zie je hei aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijft heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer hel werkelijk aankomt op het doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteilen: l.opersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een duurloop van ±19 km, vanaf parkeer plaats Schadijk; Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op hel Overloon circuit een gevarieerd trimprogramma. Verza melen en aanvang om 9.00 uur bij par keerplaats de Vers; Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempweg. EEN ABONNEMENT WAARD! VENRAY OMSTREKEN Sportdagen in Maastricht Het 25-jarig bestaan vn de Ned. Invaliden Sportbond N.I.S. met daarbij het 30-jarig jubileum van deMaastricht- se Gehandicapten Sportvereniging M.G.S., werd voor het district Limburg van de N.I.S. aanleiding tot het organi seren van een vijftal sportaktiviteiten verdeeld over vijf verschillende lokaties in Maastricht in het weekeinde 7/8 juni j.l. Deelname was er niet aleen uit Nederland, doch ook uit België, Duits land en Luxemburg en Noorwegen. Ook tafeltennis stond op het pro gramma en daar hebben zaterdag een 5-tal onzer leden aan deelgenomen. Sporthal „Malberg" was hun tehuis deze dag en ze hebben een prima toer nooi ervan gemaakt. Nadat de eerste poules verspeeld waren, bleek, dat Peter Bouten - Martien Joosten en Pieter Zwambach, de douches konden gaan beproeven. In poule A kwam Harry Hermans en in poule C Leo Reintjes in de halve finale, waarna echter ook Harry Her mans moest afhaken. Als laatste, én voor dit toernooi onze sterkste troef, Leo Reintjes, kwam toen in het strijdperk in een „grootse eind- finale" waarin hij een zeer verdienste lijke derde plaats wist te behalen. Aan het slot van deze geslaagde sportdag werden tijdens een grote koffietafel (270 deelnemers) in Gemeen schapshuis „Akerpoort" de prijzen van deze eerste dag uitgereikt, en mocht Leo een mooie standaard in ontvangst nemen. Leo kwam toen wel voor een complete verrassing te staan, wie zal nu de foto-camera op hemzelf richten? Gelukkig kwam John opdagen en hoewel we de door jaren bekende toon van Leo „Klats 't is gebeurd" niet hebben verstaan, is de foto wel ge maakt! Leo, nogmaals, namens iedereen pro ficiat! En dan het zwemfeest Zondagmorgen 8 juni vertrokken 7 van onze zwemmers met begeleiding naar Maastricht, waar een groot zwem feest werd georganiseerd, eveneens door M.G.S. In het zwembad Psycho Medisch Centrum „Vijverdai" werd door zes teams gestreden voor de punten. Na zeven spellen waren de eerste drie: 1Luxemburg 27 pnt. 2. De Mijnstreek 26 pnt. 3.1.S. Venray 24 pnt. 's Avonds na de koffietafel mochten we de prijs in ontvangst nemen. Om 22.00 uur was iedereen weer in Venray en hadden we een mooie zondagmid dag/avond gehad. Tafelvoetbaltoernooi Op zaterdag 5 juli zullen er Mexi caanse temperaturen heersen in de tafeltennishal. Er zal dan gestreden worden om de clubtitel bij het tafel voetbal. Het is weer drie jaar geleden dat dit evenement voor het laatst plaats vond en wel in de oude Mazzelbal. Daar werden toen Willy en Maurice in een mooie finale eerste. Of hen dit weer zal lukken is de vraag, gezien de verjonging binnen de vereniging. De strijd op de groene glasplaat zal rond 20.00 uur losbarsten. Dit alles belooft een boeiend schouw spel worden gezien de deelname van de Venrayse heilige Hugo, een man met een meesterlijke techniek in zijn pols. De kosten bedragen 2,50. Men moet minimaal 15 jaar zijn om zich in te laten schrijven (rond 19.30 uur). Dus haal de schoenen maar uit het vet. Plankentoernooi Nog eenmaal willen wij U op het plankentoernooi attenderen. Dit vindt plaats op 28 juni in de tennishal. Kosten ƒ5.-. Schrijf U in, vul de enveloppe in en stop hem in de daarvoor bestemde bus. Alvast bedankt. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd Zondag 15 juni gaat de zomeravond kompetitie weer van start. Alle deelnemers hebben inmiddels het schema en programma thuisbezorgd ge kregen. In verband met de promotiewedstrij den van ons le team is het programma sterk aangepast. De T.C. wil n.l. iedereen in de gelegenheid stellen zoveel mogelijk te genieten van de wedstrijden tegen Iduna. Vanaf 22 juni draait echter het vol ledige programma. Mocht iemand geen schema hebben ontvangen, dan graag even een tele foontje. Ook nieuwe leden zijn nog welkom. Onze secretaresse schrift U graag in. Bel even: 80144. Toch mooi Rodhe!

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11