RGD STARS S.V. Venray S.V. LEUNEN S.V. Merselo DIS Oirlo H.V. Manual Flying Flies SCHAKEN BILJARTEN SPORT IN VENRAY S.V.Venray jeugd SV OOSTRUM S.V.V. Veteranen PEEL EN MAAS Venrays zaalvoetbal kampioenschap iMm •TTïr~r~7~ ONA Veteranen Rooyse Volleybal Kombinatie SPIO NIEUWS TC RODHE Bowling Bond Venray Tennisclub Venray Midgetgolf HENGELSPORT TWC Oostrum A.V. VENRAY TRIMCLUB Uitslag zaterdag 24 mei Born 1-Venray 1 1-3 Programma: Over Ajax bent U al uitvoerig geïnfor meerd. Komt U vooral op tijd naar sportpark de Wieën en probeer niet met Uw wagen tot bij het sportpark te komen. Het parkeren zal dén een grote moeilijkheid worden: volg daarom de aanwijzingen van de gemeentepolitie. Veteranen Uitslag zaterdag 24 mei. SSS-Venray 1-4 Programma zaterdag 31 mei. Venray-Gemert a. 17.00 Afmelden: F. Philipsen, tel. 04782- 758. R.R. der Kampioenen Het kampioensnummer van de R.R. verschijnt op donderdag 12 juni 1986, net vóór de kampioensreceptie op za terdag 14 juni in clubgebouw Den Boggerd. Eerder werd gemeld dat de R.R. der Kampioenen op 5 juni zou uitkomen maar daar is nog één week bijgekomen! Beker Mocht S.V. Venray er in slagen Volharding in Vierlingsbeek te verslaan, dan speelt S.V. Venray op zondag 1 juni al de halve finale (De finale is op 5 of 6 juni). Nadere informatie vindt u in de re gionale dagbladen! Uitslagen Venray E1 -Blerick El 3-0 Hierdoor werd Venray El winnaar van de Bert Peulen Trofee! Proficiat! Meterik D1 - Venray D2 6-0 Finale poliotoernooi FC Steyl '67 M-Venray M 1-0 Programma vrijdag 30 mei Venray Cl-Zwijndrecht Cl a. 19.00 Programma zaterdag 31 mei. Venray Al, toern. Venlose Boysv. 10.30 Venray Dl toern. Tongelre v. 10.15 Venray D3-Venray D4 a. 13.30 Deze wedstrijd is de voorwedstrijd voor Venray-Ajax. Venray E2 toern. Tongelre v. 9.45 Venray F1 toern. Meterik v. 9.00 Programma zondag 1 juni. Venray El toern. Helmondia v. 10.00 Venray F3 toern. Venl. Boys v. 9.15 Programma zondag 8 juni Venray Dl toern. Venl. Boys. Leunen Veteranen-Swolg. Boys 21P* Programma zaterdag 31 mei. Vet. Landb. belang-Leunen zie opst. Jeugdleiders toernooi Leunen zie opst. Aan- en afmelden van leden. Zij die voornemens zijn zich voor het seizoen 86/87 aan of af te melden als lid van Leunen dienen dit te doen voor" 31 mei bij A. Weijs, Vullingsstraat 14 te Leunen, tel. 84273. Dit i.v.m. opgave aan de KNVB. Kampioenschap Leunen 7 Ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap van ons 7e elftal in de 4e klasse TT en de promotie naar de 3e klasse recipiëren bestuur, spelers, leider en grensrechter op zaterdag 31 mei van 20.00 tot 21.30 uur in de kantine van het sportpark. Stratentoernooi Zondag 1 juni a.s. organiseert de SV Oostrum voor de 2e maal een straten voetbaltoernooi. 12 Teams heben zich hiervoor opgegeven. De aanvang van dit toernooi is 12.00 uur. Tijdens dit toer nooi wordt er door 3 jeugdteams nog gevoetbald om de Br. Huijbers-troffee. Indeling en samenstelling teams wordt gepubliceerd in Oostrum's nieuws en op het publicatiebord bij Café Vermeulen. Donderdag 5 juni Training le elftal aanvang 19.30 uur. Zaterdag 7 juni Huldigingswedstrijd: Oostrum 1- Volharding 1 aanvang 19.30 uur. Recep tie Oostrum 1 en Oostrum 4 i.v.m. de behaalde kampioenschappen. De recep tie vindt plaats in het gemeenschaps huis. Uitslag beslissingswedstrijd Merselo BI-Brughusia BI 4-1 Merselo BI kampioen!!!!! Proficiat! Programma donderdag 29 mei. SSS 18-Merselo veteranen v. 19.00 Op maandag 9 juni houden wij de jaarvergadering in de kantine aan de Oostsingel. Aanvang 20.00 uur. Uitslag Sambeek-SVV 2-3 Programma 31 mei SVV-PTT a. 18.00 w. Baartman, H. Baartman, P. Bonants, H. de Bruin, P. Gommans, W. Janssen, V. Lucassen, E. van Mill, W. Peelers, P. Smits, H. Swaghoven, T. Swinkels, P. Vollenberg. uw weekblad DIS waarderingstrofee voor Koster Selm Nelissen. De Oirlose sportvereniging DIS heeft het seizoen afgesloten met een wederom goed verlopen DIS-dag. De voetballers en korfbalsters hebben er samen met publiek medewerkers en organisatie een gezellige dag van gemaakt, een dag die begon op de Heesakker en eindigde bij het clublokaal Willemsen. Helaas toch een negatieve vermelding en wel de on tiegelijk slechte toestanden van de sportvelden (een grote schande???) Het wedstrijd gedeelte op de DIS-dag verliep keurig en bracht terecht winnende teams op 't erepodium die in 't bezit kwamen van de wisseltrofee (korfb.) en Louis Kurvers trofee (voetbal). De Fair- play Cup werd door Jac Nooijen uitge reikt aan het rose team, terwijl de kee- perslrofee werd bemachtigd door Peter Claessens. De Penaltybokaal tenslotte ging naar Ruud de Mulder. Zover het wedstrijdgedeelte. Tijdens het gebruike lijke samenzijn werd 's avonds de Hen drik Voermans prestatietrofee uitgereikt aan DIS 2 (DIS 2 werd kampioen). Hoogtepunt van de avond was de toe kenning en uitreiking van de DIS waar deringstrofee 1986 aan Selm Nelissen. Dit vanwege zijn grote verdiensten voor de Oirlose gemeenschap, in het bijzon der de kerk. Een daverende ovatie van de vele aanwezigen bevestigde overdui delijk dat met koster Selm een prima keuze was gedaan. DIS 5-HRC 5 2-0 Door in deze beslis singswedstrijd aan het langste eind te trekken werd DIS 5 voor de tweede ach ter eenvolgende maal kampioen en wel ongeslagen met slechts acht tegentref fers. Door dit resultaat blijft DIS 3 in de derde klasse en dat was ook het verleden jaar zo. Damesteam Venrode kampioen Het door de zaalvoetbalvereniging Venrode op zondag 25 mei jl. georga niseerde Venrays zaalvoetbalkampioen schap is bij de dames door Venrode 1 gewonnen. Het toernooi, opgezet in de vorm van een halve competitie, is geslaagd te noemen. Volgend jaar zal er daarom wederom een Venrays zaalvoetbalkampioenschap georganiseerd worden. De eindrangschikking bij de dames: 1. Venrode 1 2. Nelipak 5. Venrode 2 Tijdens de prijsuitreiking op 21 mei in bar-dancing Pentagon zijn de prijzen van de loterij getrokken: de winnende nummers zijn 649, 434 en 920. De prijswinnaars kunnen de prijzen afha len op Tinnegieterstraat 15, na 18.00 uur. Afgelopen zaterdag speelden we uit tegen Wanssum. Voor de rust wisten we drie maal te scoren. Na de rust scoorden we er maar liefst zes bij. En zo wonnen we dus deze wedstrijd met 9-0. Het was van de eerste tot de laatste minuut een zeer sportieve wedstrijd. A.s. vrijdag spelen we legen SV Venray 6. Bij ons in de basis is opgesteld oud Ajax speler Sjaak Swart. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Alle spelers worden om 18.30 uur verwacht i.v.m. het maken van fo to's van ons twintig jarig bestaan. Zoals jullie allemaal bekend is moet er inschrijfgeld worden betaald voor het komende competitiejaar. Wij verzoeken de leden die competitie spelen om dit bedrag kontant te betalen bij Piet Hoex of Nic Martens. Dit kan tot uiterlijk 15 juni. Daarna wordt je als lid uitge schreven. Bij hernieuwde aanmelding zijn de administratiekosten 2,50 per lid zodat je dus 17,50 moet betalen. Betaal dus liever op tijd om onnodige kosten te voorkomen. Elk jaar bij het buitentoernooi zijn er een groot aantal fluitjes en telbordjes in omloop. Ook dit jaar zullen deze weer nodig zijn,maar tot nu toe is niet bekend wie ze in bezit heeft. Heb jij deze fluitjes en bordjes, neem dan kontakt op met Robert Swinkels, tel. 04781- 1478. Bij voorbaat dank. De trainingen in de sporthal gaan door tot en met donderdag 12 juni. De trainingen in de andere zalen stoppen op 1 juni. Als je langer wilt trainen neem dan kontakt op met Ans Tonen, tel. 04786-671. Er kan dan overlegd worden, waar je eventueel terecht kunt. Het is veel te kostbaar om gehuurde zalen leeg te laten liggen. Op zondag 1 juni start het kampioen schap all round binnensport met het basketbal toernooi. Voor dit toernooi hebben zich de volgende personen opgegeven: Dames: Tiny v.d. Hurk, Els Hendrix, Angela v. Mil, Ans Tonen en Yvonne Clevers. Heren: Theo Vervoort, Martien Spee, Robert Swin kels, Piet Goumans, Vincent Camps en Jos Arts. Bij beide teams kunnen nog enkele, tot maximaal 9 spelers, meedoen. Het toernooi is van 13.00 tot 19.00 uur in de Wetteling. Het eerste weekend van de Limburgse A-kampioenschappen is al weer ver- zwommen. Femke en Maaike de Bruijn en Luc Kateman vertegenwoordigde Spio in Kerkrade. Femke haalde op de 100 m schoolslag een 7e plaats 1.30.8 en op de 100 m rugslag een 8e plaats 1.22.3. Luc Kateman zwom met een tijd van 1.18.9 op de vrije slag naar een 4e plaats, pers. ree. 2.8 sec. Maaike de Bruijn kwam met een zilveren medaille terug voor de 100m rugslag in een tijd van 1.27.4 pers. ree. 1.9 sec. Van harte proficiat voor allen met dit behaalde succes. Volgend weekend nogmaals de A-kampioenschappen op 31 mei Maaike 100m schoolslag en Luc Kateman 100m rugslag. Op 1 juni 100m schoolslag voor Luc Kateman evenals voor Mario Lins- kens voor 100m schoolslag. Daarna vol gen op 14 en 15 juni nog de B- kampioenschappen voor 11 Spio-leden. AFDELING WATERPOLO Trainingen Vrijdag 30 mei. Heren selectie 21.30-22.30 Zaterdag 31 mei. Aspiranten 1 15.30-16.30 Heren 2 16.00-17.00 Heren 1 17.00-18.00 Zondag 1 juni Dames 1 en asp. 2 8.30-10.00 Denk er aan! Zaterdag 21 juni en zondag 22 juni is het waterpolotoernooi in het buitenbad. Houdt deze data vrij. Was het zaterdag koud en winderig, zondag liet de zon zich gelukkig weer zien. Veel leden konden dan ook genieten van de vele goede partijen en het mooie weer. het le gemengde team wist met groot puntenverschil, 7-1, van Mierlo te winnen. Door deze overwinning blijven zij grote kans maken op het kampioen schap. Het 3e gemengde team wist op een knappe manier de achterstand van 1-3 tegen Witte Raven weg te werken. De eindslag was 4-4. De heren wonnen met grote cijfers van 't Root. Zij speelden in Asten 0-6. Het kampioenschap kan hen prak tisch niet meer ontgaan. In de district-kompetitie zal het de komende week voor verschillende teams spannend worden. Voor Dames 1 zal dinsdag de beslissing vallen. Zij spelen uit tegen Venray. Het kampioenschap zit er in. Ook voor het le gemengde B-team zijn de kansen groter geworden. Zij staan samen met Venlo bovenaan. A.s. zaterdag speelt dit team thuis tegen Venlo. Zowel de zaterdag- als de zondag teams hopen dat zij op uw aanmoedi gingen mogen rekenen. Aanvang sen. comp. zaterdag 13.00 uur, land. comp. zondag 10.00 uur. Hieronder volgen de uitslagen: Landelijke comp.; zondag 25 mei 'Gem. Rodhe'l:jMierlo"""- 7*4^ GemRódhe 2<-Pachador 2 1-7 Gem. Rodhe 3-Witte Raven 3 4-4 Her. 't Root 2-Rodhe 0-6 Jun. St. Tunnis-Rodhe 7-1 District comp. sen. zaterdag 25 mei Gem. A Rodhe 1-Helden4 2-3 Gem. B Rodhe 1-Tegelen 1 4-1 GemB Velden 2-Rodhe 2 1 -4 Her. A Linne 1-Rodhe 1 6-0 Her. A Rodhe 2-Venray 2 1-5 Her. B De Poelder 5-Rodhe 1 4-2 District comp. dames dinsdag 20 mei Rodhe 1-Venlo 3 5-1 De Poelder 2-Rodhe 2 4-2 Apollo '69-Rodhe 3 5-1 District comp. jun. zaterdag 24 mei Gqm. B Rodhe-Blerick 3 1-4 Jong. A Grubbenvorst-Rodhe 6-2 Kringcomp. jun. woensdag 21 mei Meisjes B Rodhe-Horst 1-7 Het programma voor de komende wedstrijden kunt U vinden op het prikbord in het clubhuis. Uitslagen 2e Bekerronde Bowlingbond De acht teams die als overwinnaars uit de le bekerronde kwamen traden afgelopen dinsdag tegen elkaar in het strijdperk om uit te maken welke teams door zouden gaan naar de halve finales. De Pinhunters, de kampioen van de 2e klasse moest aantreden tegen le klasser Franssen Keukens. De start van de Pinhunters was voortvarend maar in de 2e game was ook Franssen Keukens warmgedraaid. De laatsten zetten de wedstrijd naar hun hand en wonnen de twee volgende games afgetekend. Franssen Keuken streek ook het punt voor de totaalscore op en mag dus verder bekeren. De Sigma's stonden tegenover hun aartsrivaal Returns. Het kampioen schap heeft de Sigma's schijnbaar veel zelfvertrouwen gegeven gezien het gemak waarmee de Returns naar een 4-0 nederlaag werden gespeeld. Ook Hit Miss had geen enkele moeite met de Strikers en bowlde zich zo soepel een ronde verder. Magic Line tegen Altijd Raak was in de le game een gelijkopgaande strijd. Uiteindelijk trok Magic Line aan het Langste eind en haalde met een voorsprong van 17 pins het eerste punt binnen. Toen kwam de klapper. Magie Line gooide de sterren van de hemel en kwam tot een gametotaal van 970 (194 gemiddeld). Twee punten voor Magie Line dus. Het is tekenend voor het karakter van Altijd Raak dat ze niet bij de pakken nèer gingen zitten maar door bleven vechten. De vechtlust werd beloond. Altijd Raak schreef de 3e game op zijn naam maar kwam nog royaal tekort om via een gelijkspel een extra game af te dwingen. Franssen Keukens, de Sigma's, Magie Line en Hit Miss gaan dus naar de halve finale. De loting leverde het volgende programma op: Franssen Keukens-Hit Miss Magie Line-Sigma's Uitslagen EHV-Manual 6-5 Toernooi Boxmeer Welpen le plaats. Jongens pup. 2e plaats, Meisjes asp. 4e plaats, Jongens asp. 5e plaats, Dames jr. 5e plaats, Heren jr. 5e plaats, Dames sr. 2e plaats, Heren sr. 5e plaats. JP Blerick-Manual 4-2 JA Blerick 1-Manual 13-4 DV Blerick-Manual n.d. Toernooi Houthalen Dames sr. le plaats, Heren sr. 3e plaats. Programma zaterdag 31 mei. MA Manual-Heldia 2 14.00 W Manual-Eksplosion 14.45 JP Manual-Loreal 15.30 Programma zondag 1 juni DJ Manual-Merefeldia 14.00 HJ Manual-Rapiditas 13.00 Programma zaterdag 7 juni DS Manual-Sprint Deurne 20.00 Dames district, 20 mei Voerendaal 1-Venray 1 1-5 Venray 2-Apollo 2-4 De Gagel 1 -Venray 3 4-2 Venray 4-Broekhuizen 2 4-2 Kringcompetitie jun. 21 mei Jong. 10: Velden-Venray (kamp.) 1-7 Jong. 12: Venray-Grubbenv. 8-0 Jong. 14: Venray-Horst 2-6 Meisj. 14: Venray-De Poelder 6-2 Meisj. 17: Tonido 2-Venray 7-1 Peel en Maas Dames 21 mei. Venray 1-St. Tunnis2 3-1 Vierlingsbeek-Venray 2 2-2 Venray 3-Topspin 1 0-4 District jun. 24 mei. Gem. A Venray 1-Grubbenv. 0-10 Gem. jun. B Venray I-De Gagel 1 3-2 Gem. jun. B Venlo 5-Venray 2 3-2 Gem. jun. B Venray 3-De Poelder 2 4-1 Gem. jun. B Kaetelberg 2-Venray 4 0-5 District sen. 24 mei. Her. A Rodhe 2-Venray 1-5 Her. B De Gagel 1-Venray 1 4-2 Her. B Grubbenv.-Venray 2 6-0 Gem. sen. B TC Velden-Venray 1 2-3 Zondag 25 mei waren 22 crossers present in Tegelen. De baan was niet zoals we dat in Venray gewend zijn maar ze deden allen goed hun best. Frank had een pechdag want hij ging tweemaal onderuit. De uitslagen: Open klasse: Davy Jacobs 5, 6, 5, Hans v.d. A 6, 5, 4, Carlo Heesmans 6, 5, 6, In de finale Peter Heesmans 7, Gijs Wijnhoven 4, Frank van elis 8, Freddy de Vries 2 en Mark de Bruijn 1 Cruiser Herman Hofmans 8. P.P. Mirella van elis 3, Caroline de Bruijn 2, Hanneke v.d. Bungelaar 6, Monique Hofmans 1, Mandie v.d. Bungelaar 4, Corrie van Els 1. Junioren Davy Jacobs 6, 5, 5, Bart Arts 3, Gijs Wijnhoven 1, Sebastiaan Bosma 4, Christoph Doppel- bauer 3, John Jansen 2. Experts: Carlo Heesmans 5, 4, 5, Hans v.d. Aa 6, 6, 6, Rick v. melis Vi fin. 5. In de finale kwamen Peter Heesmans 7, Ronny Hofmans 6, Ramon Linders 5, Frank van Melis 8, Freddie de Vries 1, Mark de Bruijn 1. Volgende week gaan we naar Val- kenswaard voor de laatste G.N. Jon gens, zet hem op. Plankentoernooi Op 28 juni zal wederom het planken- toernooi plaatsvinden in ons clubge bouw. Dit toernooi staat open voor senioren, recreanten en voor onze bevriende invalide spelers. Het startsein zal om 13.00 uur gegeven worden. Wat houdt het plankentoernooi nou eigen lijk in. Alle deelnemers krijgen een sterktecijfer dat wordt vertaald in de letters A, B, C, D en E. De hoogste licentie is A en de laagste dus de E. Tussen elke letter worden 3 punten verschil gerekend dus een A-speler moet 9 punten voor geven op een D-speler. Iedereen speelt ook met hetzelfde materiaal zodat er wat dat betreft geen voordelen zijn. De kosten bedragen 5,per persoon om de kosten voor het materiaal en de prijzen te dekken. Je kunt je opgeven d.m.v. een enveloppe. Deze bevinden zich achter de bar waar zich ook de plankentoer- nooi-bus bevindt. Gelieve de enveloppe daar te deponeren. Geef je op want het belooft weer een geslaagd evenement te worden. De uitwedstrijd van ons eerste team tegen 't Stikske te Haps werd een regel rechte 3-0 overwinning voor de thuis club. En dat terwijl onze spelers behoor lijk goed spel te zien gaven, doch de te genstander verkeerde in supervorm met een totaal van 370 pt. over vier ronden met vier spelers. De beste speler bij ons was Gerrit Janssen met 97 slagen over vier (dat zou bij hun de slechtste geweest zijn en dat zegt alles). De overbrugging scompetitie zit er voor hun nu op, echter begin september begint alweer de nieu we competitie, die over de winter heen gespeeld gaat worden, met in de zomer de afronding van de diverse selectie- en kampioenswedstrijden. Ook het tweede team was de gast van 't Stikske 2, zij be haalden een bijzonder goed resultaat, ook al werd de wedstrijd uiteindelijk verloren, (ronde standen 0-2 1-1, 2-0, en 2-0 totaal 5-3 voor de thuisclub) Alle vier de spelers mochten tevreden zijn met als uitblinkers Jan Litjens en Jo Ba rents resp. 102 en 106 slagen. Dit team heeft nog twee wedstrijden te gaan voor dat zij zeker weten of deze tweede klas voor hen het volgend seizoen wederom gehandhaafd blijft. De onderlinge com petitie blijft zijn vervolg houden op donderdagavond op de banen van Pa- scalis. Tussen al deze bedrijven door gaan ook nog de werkzaamheden op het nieuwe onderkomen voor volgend sei zoen stug door, nu bij Restaurant Bui- tenlust, waar de banen uitgezet zijn, enig grondwerk verricht is en het uitzet- werk klaar is. We verwachten rond au gustus hiermede klaar te zijn en... vele handen maken licht werk. HSV HETALVERTJE Het komt nog steeds voor dat er in de overstortvijvers in het Brukske en aan de Metaalweg achter Rank Xerox wordt gevist zonder vergunning. Dit mag ■béslisf niet. Het Hrdmaatsch^-wn /t Alverlje houdt tevens dëze vergunning in. Deze is ook geldig voor de Limburg se maasplassen en rivieren. Adressen daarvoor zijn: H. Lenssen, Allegro- straat 7, Venray; R. Wijnhoven, Geijsterseweg 20 te Wanssum en Van Grootel Hengelsport, Stationsweg 21, Venray. Zaterdag 7 juni a.s. is de eerste wédstrijd van het Zomerkoningsvissen van de korte hengels. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het Kruis aan de Maas in Geijsteren. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Voor deze wedstrijd opgeven bij Harry Theeuwen, Hous- kuilstraat 38 te Wanssum, tel. 04784- 1967 en Jan Maessen, Langeweg 104, tel. 04780-10804. Op de zaterdag jl. gehouden koppel wedstrijd te Heijen behaalde het koppel René Wijnhoven en Peter Cuppen de 7e plaats. De uitslag van de zes-dorpen-wed- strijd van 25 mei is 1. J. Franken, Venray. 2. H. Hendriks, Oostrum. 3. G. Robben, Oostrum. 4. T. Vos, Venray. 5. M. Goorts, Oostrum. Korpsen: 1. Oostrum, 2. Well, 3. Venray. Zaterdag 31 mei is de tweede Kring wedstrijd in Oostrum. De nummers zijn af te halen vanaf 12.00 uur in zaal De Karklingel (van Dijk) te Oostrum t.o. de Rabobank. Er wordt gevist van 14.00 tot 16.30 uur. Zondag 1 juni eerste wedstrijd van de lange hengels van het Maaskonings- vissen. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij Rene Wijnhoven. Voor deze wedstrijden opgeven bij Rene Wijnhoven te Wanssum tot hedenavond 21.00 uur. HSV DE ROERDOMP Zaterdag jl. in Heijen behaalde P. v.d. Berken tweemaal prijs. Afgelopen zondag werd tijdens de 5-dorpen vanHeijen een 'e plaats* behaald door J. Franken met 9280 gram. Verder behaalden nog prijs: T. Voss, J. Sanders, J. Weijs, L. v.d. Hoogenhof en H. v.d. Heuvel. Het korps van Oostrum werd le met 11.035 gram. A.s. zaterdag 2e kringwedstrijd te Oostrum. A.s. zondag 2e wedstrijd konings- vissen lange en korte hengels. Opgeven tot uiterlijk donderdag avond 20.00 uur bij H. v.d. Heuvel. Nieuwe (jeugd)leden kunnen voor hun vergunningen terecht bij H. v.d. Heuvel. Langeweg 38 Venray, tel. 86569. STICHTING HENGELSPORT VENRAY Jeugdgemeentekoning A.s. woensdag 4 juni is de eerste jeugd-koningswedstrijd van Venray in de visvijver De Ballonzuil te Merselo. De bijeenkomst is om 18.00 uur en er wordt gevist van 18.30 tot 20.30 uur. Het bestuur verwacht veel jeugdige vissers die deel zullen nemen aan deze wedstrijd. Het toeval wilde, dat beide Venrayse teams die deelnamen aan het Limburgs beker toernooi voor viertallen in dezelf de klasse terecht waren gekomen. In de eerste ronde speelden Venray 1 en Ven ray 2 tegen elkaar. Het werd 2-2. Maar in de twee daaropvolgende rondes deed het team van Venray 1, bestaande uit Coopmans, Dokter, Rrook en invaller Jan Houwen,het veel beter. Zij werden eerste in de groep, terwijl Venray 2, Jeu ken, Coolen, Kortenoeven en Tiggelo- ven op een derde plaats bleef steken. Dan wat nieuws uit de huishoudelijke competitie. Het gebeurt maar hoogst zelden dat Wim Jeuken remise speelt, hij is het type speler dat blijft doorvech ten tot er een beslissing is gevallen. Maar tegen Wim Dokter werd het dan toch remise, nadat Jeuken overigens eerst nog een remiseaanbod had afgesla gen. De partij, die voor het kampioen schap het belangrijkst was, ging tussen Ton Coopmans en Harry Coolen. Coopmans bestreeds Harry's Siciliaanse opening met een gevaarlijke gambietva riant (Je offert een pion in ruil voor aanvalskansen), en er ontstond zoveel dreiging dat Coopmans won. Jan Tigge- loven versloeg Gerard Kortenoeven, Victor Elfring verloor, ondanks een ge vaarlijk ogende koningsaanval, toch van Oscar Lemmers. In groep 2 verliepen alle partijen vol gens verwachting. Piet Rouvroye ver sloeg met al zijn ervaring nieuwkomer Kees Visser, Kees Krook had weinig moeite met Peter Windemuller en Ray mond Arts consolideerde zijn hoge posi tie op de ranglijst door een overwinning op Marcel Korevaar. Hetzelfde kan ge zegd worden over groep 3. Romeo Hen drix Versloeg Kees Beeftink, Jan Lou- werse won van Frits Frederiks. Romeo neemt nu de eerste plaats in op de rang lijst maar dat komt doordat hij drie par tijen meer heeft gespeeld dan Jan Lou- werse. Jan is tweede, maar met twee verliespunten minder dan Romeo. Ad Antheunisse won van Sjeng Smits en klom daardoor op naar de derde plaats, en dat Gerard Breukers won van Hans Evers mag ook niet echt verrassend ge noemd worden. Zaterdag 31 mei wordt voor de eerste keer dit jaar ons baantoernooi te Baarlo verreden. Op dit toernooi zullen alleen de trimmers van groep 1 en 2 rijden. Ook alle adspiranten mogen aan dit toernooi deelnemen. In verband met een te verrijden klassieker zullen de overige wedstrijgroepen niet starten. Om het tournooi aantrekkelijker te maken krij gen we zaterdag bezoek van de trimmers van de Overloonse wielerclub. Op deze manier hopen we onze Overloonse wie lervrienden beter te leren kennen. Van daar dat we zaterdagmorgen zoveel mo gelijk van onze trimmers op de baan verwachten. ÜSLtoerngai begijy/s mor^ gens om 9.0Ö uur. Aan het eindklasse ment van de jeugd en de senioren zitten leuke herinneringen verboden. Woensdagavond verzorgt onze vere niging de baanwedstrijd in Baarlo voor de trimmerscompetitie. De wedstrijd be gint om 19.00 uur. Zondag a.s. gaan de trimmers van groep 1 de grens over richting Walbeek. Chris Jeucken bestuurt de volgwagen op deze 70 km lange tocht. We vertrekken om 8.30 uur. Groep 2 gaat richting Sie- bengewald. Zij vertrekken om 9.00 uur. De wedstrijdrenners wisten verleden week enkele prijsjes te rijden. Bij de gentlemen werden Roel Clermonts, Jan Geurtjens en Marcel Martens achtereen volgens 10e, 11e en 13e. DOS BERICHTEN Clubkampioenschap Dinsdag 20 mei werden de finales gespeeld. Met nog een wedstrijd te gaan was de stand: 1. Frits Dupont 6 pt., gevolgd door J. van Ham, J. Verhalle, P. Barents en Th. de Haart met 4 punten en W. Schillings met 2 pt. De finalepartijen bestonden uit J. Verhalle tegen P. Barents en Fr. Dupont tegen Jack van Ham. In een matige partij (29 brt.) wist P. Barents te zegevieren. Anders was het in de strijd tussen Frits en Jack. Na 16 beurten was de stand 34 tegen 18 voor Jack. Vanaf dat moment viel hij helemaal stil en beëindigde Frits de partij met 30 caramboles in 8 beurten. Frits Dupont werd dus kam pioen, Piet Barents tweede en Jack van Ham derde; Aanvang competitie en p.k. De competitie van de VBB zal starten op maandag 18 augustus. Hierbij het verzoek aan alle leden om - zo mogelijk - de vakantietijd dusdanig te plannen, dat men vanaf 18 augustus weer be schikbaar is. Ook de data van de eerste voorronde KNBB zijn bekend 23 en 24 augustus voor de voorronde driebanden 3e klasse. Zie voor de overige data het districtsblad Entree van mei. Hoogardie toernooi. De acht DOS leden die deelnemen aan dit toernooi te Tilburg dienen zich vrij te houden op zaterdag 14 juni a.s. Zij spelen dan met beide teams tegen twee teams van DJS uit Kaatsheuvel. Nieuwe leden. Vorige week is per abuis een verkeerde datum vermeld. Aanmel dingen van nieuwe leden is mogelijk bij J. van Ham, Westsingel 120, tel. 86622, of bij een van de andere bestuursleden: B. Suilen, W. Vermeulen, J. Verhalle of Th. de Haart. Voor nieuwe leden die mee willen doen aan de competitie is dit tot uiterlijk 8 juni. Overige aanmeldingen zijn altijd welkom. Trouwens, dames, wist u dat er momenteel weinig sporttakken zijn, die een zo sterke groei ondergaan door aanmeldingen van dames als juist de biljartsport. Welkom! Pup/jun. CD competitie van start Te Gemert namen onze atleten deel aan de competitie. De resultaten waren: Jongens pupillen 7e, Meisjes pupillen 7e, Meisjes C 3e, Jongens C 2e, Meisjes D 2e, Jongens D 2e. 1000 m: 1. Pim v.d. Broek 3.42.2; 3. Nico Hofmans 3.31.1, Pim v.d. Oever 3.34.1, Bas Debie 3.41.5, Karsten Rei- niers 3.42.9. Md: 2. Meta Leeuwenburg 3.55.5, 3. Maud Min 4.43.0, Marieke Oudenho ven 4.44.1. Mariek v. Meurs 5.03.8, Maartje Frenken 5.09.1, Martine Ou denhoven 5.09.1. MC: 3e Veronique Hulsmans 3.38.8, 4e Paulien v. Dijk 3.39.9. JC 800 m: 3. Godfried Dorssers 2.32.8, 6. Chung Ming Tseng 2.57.8. JC 1500: 2. Michel Steeghs 4.53.6, Toon Poels 5.39.6. Hoog: Chung Ming Tseng 1.45 m. Ver: Alwin Crooymans 5.21 m. 100 m H: Tom Alkim 16.7 (clubrec.) 4x80 m MC: 46.0 (clubrec.). 3e Dreefloop Deurne Onze atleten voldeden prima tijdens een lastige 15 km te Deurne. De uitslagen waren als volgt: 5 km: 2. Mart v. Rooy 17.06; Dames: Annie Coppus 2e 21.16. Hans Teunis- sen 18.25; Arie Vollebergh 22.08. 10 km: 1Chris Beurskens 33.48, Bert Linders 41.32, Twan Hendriks 46.40. KNAU-loop 15 km: een kwalitatief sterk veld zorgde voor een mooie strijd. AVR Reusel beheerste met 3 ereplaatsen de strijd. Van onze zijde liep Paul Coppus, al testend, een goede 15 km. Hij werd 10e in 52.49. AV Venray 5e in Sittard De Venrayse herenploeg heeft te Sittard prima gepresteerd met een totaal van 6023 punten werd men goede 5e. De resultaten waren: 100 m. Mart Hendriks 12.0 (p.r.), Udo Engelke 110 m H. 18.3 (p.r.), 400 m Jan Poels 56.3; 1500 m Gerrit Loonen 4.13.9 (cl.r.); 5000 m Lau Wijnhoven 16.36.7; 4x100 m 48.3, Ver: Udo Engelke 5.76 m; speer John v.d. Boom 36.16 m; hoog Gerrit Loonen 1.40 m; Kogel John v.d. Boom 9.08; discus Jan Poels 18.40 m (p.r.). De afsluitende wedstrijden vinden plaats op 22 juni in Sittard. Trainen Dinsdag sen. en jun. AB 18.30-21.00 Woensdag pup. 19.00-20.00 Woensdag jun. CD 19.00-20.30 Donderdag sen. en jun. AB 19.00-20.30 Vrijdag jun. CD 19.00-20.30 Zaterdag pup. 10.00-11.00 Zaterdag vrije training 11.00-12.30 Wedstrijdagenda 1 juni: Eindhoven, pup. en jun. CD. Vertrek om 10.30 vanaf De Wetteling. 4 juni onderl. comp. pup. te Venray (hoog en 1000 m.) 31 mei: 8 km en halve Marathon te Tegelen. 1 juni 10 E. mijl Valkenswaard. 3 juni HAC Helmond sen. en jun. AB 5 juni PSV Eindhoven sen. en jun. AB 6 juni Swift—Roermond, werp- en springdag. Aanvang 18.00. RECREATIEGROEP REGIO A.s. zaterdag trimmen we aan de Schadijkerbossen te Horst-meterik. We beginnen om 16.00 uur vanaf de par keerplaats begin wandelroutes. Zondag lopen we in Venray om 9.00 uur vanaf de Oude Barrier aan de Maasheseweg. Op dinsdag en donder dag lopen we in Sevenum om 19.00 uur vanaf de parkeerplaats De Steegberg. Eveneens op dinsdagavond is er speciaal voor de deelnemers/sters aan de esta fetteloop een duurloop vanaf de parkeerplaats in Meterik. Vertrek 19.30 uur. Op donderdag begint de beginners- groep in Venray om 19.00 uur vanaf de Perdstal. De gevorderden lopen vanaf 20.00 uur vanuit dezelfde plaats. Dinsdag 3 juni is er een info-avond over sportschoeisel en training. Gast spreker is Cor Vriend. Aanvang 19.30 in het Ostenrikske, Noordsingel 75 te Horst. De toegang is gratis. Wedstrijd van de week: halve mara thon in Tegelen op 31 mei. Inl.: dhr. Rijshouwer, tel. 04780- 86268, dhr. Foppe, tel. 04767-2215 en C. Beurskens, tel. 04709-5259. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijft heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer het werkelijk aankomt op het doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie-gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15- uur voor een duurloop van 19 km, vanaf Parkeer plaats de Vers. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Lorbaan circuit een gevarieerd trimprogramma. Verza melen en aanvang om 9.00 uur bij aan vang wandelpad Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 9