SCHAKEN BILJARTEN Midgetgolf LPIETTHEUWS Tennisclub Venray L.K.I.B. I.S.V. ZIEKENOMROEP Opening Zonne- en Beautystudio Mistralle PEEL EN MAAS DIERENBABBELS Avondvierdaagse op 5-6-7-8 juni J. THEUIAIS TACKEN TEGELS Jan van Nies LEENDERS Uitslagen Tenniscompetitie afgelopen week: Dames District Limburg, gespeeld op 6 mei: Venray'1-Maasbree 3-3 Venlo 3-Venray 2 3-3 Venray 3-Venlo 4 5-1 Rhode 2-Venray 4 3-3 Dames Peel en Maas 7 mei: Venray 1-Graaf Herman 1 2-2 De Heikant 1-Venray 2 0-4 Topio 2-Venray 3 4-0 Kring jun. comp. 7 mei: Jongens 12 jr. Broek huizen-Venray 3-5 jongens 14 jr. Blerick-Venray geen uitsl. Meisjes 14 jr. Apollo '69-Venray 6-2 Meisjes 14 jr. Tegelen-Venray1-7 Meisjes 17 jr. Venray-Horst 2-6 Zaterdg distr. Jun. 10 mei: Gem. jun. A Maasbree-Venray 4-1 Gem. jun. B Grubbenv.-Venray 1 1-4 Venray 2-De Gagel 2 2-3 Venray 4-T onido 2 0-5 Jongens B Venray l£van Horne 1 1-3 Van Horne 2-Venray 2 2-2 Landelijke jeugd 11 mei: Venray 1 -TC W ettenseind 4-4 Competitiewedstrijden worden ge speeld op de banen van Vlakwater en zijn gratis toegankelijk voor toeschou wers c.q. geïnteresseerden. De wedstrij den worden gespeeld op zaterdag, zondag, dinsdag en woensdag. Aanmelden nieuwe leden TC Venray of inl.ichtingen daarover alleen bij Mevr. Ellen Berends, Aubadestraat 6, Venray, tel. 10461. Venray omstreken Tafeitennistoernooi Gouda Het alom bekende Pijpenstad Tafel tennistoernooi, wat in 1985, na 20 jaar onafgebroken georganiseerd te zijn, wegens de hoge kosten verleden tijd werd, kreeg Hemelvaartsdag, 8 mei j.l. toch een herhaling in de vorm van een „Mini Pijpenstad Toernooi". Volgens de organiserende vereniging, de Gehandicapten Sportvereniging „Gouda Omstreken" wi61 men toch de traditie van 20 jaar weer opvatten en het evenement in zijn vroegere vorm weer gaan organiseren. Vele verenigingen zullen dit zeker toe juichen, want dit tafeltennis-gebeuren stond bekend om zijn perfektheid en was ongetwijfeld een van de beste zo niet het beste toernooi van ons land. Voor dit mini-toernooi waren een 6- tal verenigingen, waaronder ook de Duitse V.S.G. - Solingen, uitgenodigd, elke vereniging kon zes leden afvaardi gen. Van Venray nmen 2 dames en 4 heren deel. Alhoewel allen toch wel sterk ge- spieeld hebben, kwam alleen John JenniskenS in zijn klasse A in; de eind- finale, waarbij hij het moest opnemen tegen de Duitser Helmus Settmacher van de vereniging Solingen. John speelde een erg sterke en goede partij tafeltennis, doch moest uiteinde lijk toch de Duitse speler feliciteren. Met een mooie beker als 2e prijs, willen we John gelukwensen, ook al vanwege zijn inzet in deze sterke klasse! Tafeltennistoernooi Brunssum Ditjaarlijkse toernooi is ook dit jaar op 2e Pinksterdag, maadag 19 mei a.s. Wij nemen met acht leden deel en ver trekken in Venray, vanaf het Gemeente huis, Raadhuisstraat, 's morgens om 08.00 uur. Iedereen veel succes! De Vogelvriend houdt haar ledenver gadering op donderdag 22 mei a.s. Agenda: 1Opening voorzitter. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Ingerkomen stukken. 4. Bespreking enten vbogels. 5. Pauze. 6. Betalen contributie; afhalen ringen. 7. Rondvraag en sluiting. A. Giezen [Overloon] ongeslagen kampioen gewest „Zuid Nederland". A. Giezen uit Overloon is in Biljartcentrum Eindhoven ongeslagen kampioen geworden van het gewest „Zuid Nederland" afd. 11, bandstoten klein 2e klas 1985/1986 van de K.N.B.B. Giezen won zes van de zeven partijen en de zevende speelde hij gelijk. Door deze prestatie zal A. Giezen deelnemen aan het Nationaal kam pioenschap, welke begin juni in Wouw (Noord Brabant) gehouden zal worden. Goede tweede in deze finale werd E. Dericks uit Venray met vier gewonnen partijen. D.O.S. Einde competities: Het biljartseizoen is bijna ten einde. De reguliere competities van zowel de Venrayse als de Nederlandse bond zijn al enige tijd afgelopen. Maandag j.l. beëindigde DOS 3 de deelname aan de onderlinge bandstoot- competitie van het district Venlo e.o. tegen de kampioen: 't Wapen van Venlo. Vandaag donderdag volgt DOS 2 met de laatste partij tegen het damesteam Acquit D uit Blerick (thuis); DOS 1 speelt dezelfde dag uit tegen VOP C en sluit tegen VOP A (ook uit) op dinsdag a.s. Clubkampioenschappen Afgelopen maandag is de helft van de finalepartijen voor het clubkampioen schap van DOS gespeeld. De zeven par tijen werden in 11, 12, 13, 16, 2x 18 en in 21 beurten gespeeld. Frits Dupont leidt ongeslagen met 6 punten uit 3 wed strijden (van hem is de kortste paretij: 11 brt.), eveneens ongeslagen gevolgd door Jack van Ham met 4 uit 2 (van hem stammen de partijen uit 12 en 13 beurten). Met 2 uit 2 staat Jac Verhalle derde. In de door hem gewonnen partij tegen Theo de Haart was hij kennelijk zo geconcentreerd, dat hij na een met rood als speelbal gemiste beurt terug op z'n plaats niet geloofde met rood gespeeld te hebben. Vierde staat Piet Barents met 2 uit 3 partijen, gevolgd door Theo de Haart en Wim Schillings met resp. 0 uit 1 en 3. Dinsdag 20 mei om 19.00 uur begin nen de laatste Uniepartijen, waarbij alle DOS-spelers mert echtgenote worden uitgenodigd. Voor deze laatste 8 partijen worden de leden gevraagd deze te arbitreren. We hopen deze avond met prijsuit reiking zó feestelijk af te sluiten. Feestavond VBB Elk clublid heeft inmiddels (naast zijn enquêteformulier) de uitnodiging ont vangen voor de jaarlijkse feestavond van de VBB; laat uiterlijk disndag 20 mei (gezellige slotavond: zie hierboven) de secretaris even weten of men deze feestavond bezoekt en zo ja met het aantal mensen. Dit om organisatorische redenen. Ledental Binnen onze vereniging zijn nog een beperkt aantal plaatsen vrij voor lid maatschap van DOS. Om tot goede teamsamenstelling te komen vragen wij nieuwe kandidaatleden zich tijdig (vóór 8 juni a.s.) te melden bij de secretaris (J van Ham, Westsingel 120 5801 TZ Venray, tel. 86622 bij voorkeur schriftelijk) of bij een der andere bestuursleden: Bert Suilen, Wiel Ver meulen, Jac. Verhalle of Theo de Haart. V.O.P. Persoonlijke kampioenschappen Op 1, 2 en 3 mei werd door Jan Zanders deelgenomen aan de finale 2e klasse VBB. Jan Behaalde 6 punten met een alg. gem. van 5.67 en werd hiermede 7e. Jeugd: Op de op 4 mei gehouden geweste lijke finale voor teams wist ons jeugd- team middels overwinningen van 5-2 op Volkshuis, Geleen en 7-0 op Augustinus uit Eindhoven zich te plaatsen voor de nationale finale. Deze zal gehouden worden in Rotterdam op 7 en 8 juni. De persoonlijke resultaten per speler waren: Wesdtr. Pnt. Car. Brt. Gem. H.s. Fr. Vermeulen 2 4 520 10 52.00 227 R. Kamerman 2 4 112 50 2.24 12 M.Arts 2 2 58 59 0.98 7 Het verschil tussen winst en verlies ishet kampioenschap. Dit mag men stellen na de drie wedstrijden, die ons eerste team de afgelopen vier dagen speelde. De eerste thuiswedstrijd lever de drie punten op, doch zo makkelijk als de uitslag doet vermoeden was het bij lange na niet; een tussenronde werd gelijkgespeeld en de laatste werd met een slag verschil verloren. En dat terwijl er behoorlijk goed gespeeld was: Hans Peeters 99, Harrie Lenssen 100 en Gerrit Janssen en Gerrit Vermeulen resp. 106 en 107. Door dit resultaat werd 't Stikske met lege hnden huis waarts gezonden. Afgelopen zaterdag kwam de even eens zeer lastige tegenstander uit Geleen op bezoek. Werden de eerste twee ronden nog in winst omgezet, de derde en vierde gingen met groter verschil ver loren en in plaats van de begeerde drie punten kregen we er maar één. Zodoende moest de laatste thuiswed strijd de dag erna tegen het Belgische Eupen beslist in winst worden omgezet, wilde men de zeer minimale kampioens kans nog behouden. Doch de goede vorm was weer aanwezig en met zeer regelmatige scores werd het een 6-2 overwinning, waardoor er weer drie wedstrijdpunten bijgeschreven konden worden. Harrie Lenssen speelde met 99 punten als tweede speler onder e magische 100. ';Nti; volgt over twee weken ®hog deisi uitwedstrijden tegen Het 'Stikske 1, altijd een zeer lastige tegenstander en of hier drie punten behaald kunnen worden wagen we te betwijfelen... Gerrit Vermeulen bracht het baan record tijdens deze wedstrijden over een ronde zelfs op 21 slagen, een uitmun tende prestatie. Het tweede team speelde thuis tegen de Pool 1 uit Maasbree, iedere ronde bleef men de tegenstander royaal de baas, waardoor het een regelrechte 8-0 overwinning werd en dr broodnodige drie matchpunten in ons bezit kwamen. De beste speler vn deze teams was zelfs Tonny vn den Boom, met 108 slagen over vier ronden. In deze klasse worden nog drie wedstrijden gespeeld en men St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur hel pro gramma „In 't gehoor". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar hel ziekenhuis met als programma: nieuws en actualiteiten, sport en het ver zoekplat enprogramma. Donderdag: derde donderdag van de maand, van 10.00 tot 11.30 uur het pro gramma „Nieuws en actualiteiten", waarna hel verzoekplatenprogramma, zoals dag gisteren avond werd uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum V enray Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „ln 't gehoor". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „ln 't Gehoor". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: 3e maandag van de maand van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag; van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.30 tot 11.45 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Mistralle is een naam welke U hoogst waarschijnlijk reeds enkele malen ter oren is gekomen zonder precies te weten wat deze jonge onderneming U te bie den heeft. Derhalve zal a.s. zaterdag de officiële opening plaatsvinden waar U volledig wordt geinformeerd over de mogelijkheden van dit instituut dat zich bezig houdt met lichaamsverfraaïng en verzorging in de ruimste zin van het (kqprd^Qt RB^vat ^en.scbftonheidssa- lbn. Hét onivat een' (schoonheidssalon, nagelstudio en een zonnestudio met daaraan verbonden de verhuur en ver koop van bruiningsapparatuur. Voor verdere informatie zién wij U graag a.s. zaterdag op onze opening van 14.30 tot 19.00 uur in Zonne- en Beautystudio „Mistralle" Eindstraat 16 te Venray. Tel. 04780-86632. zal er nog zeker eentje moeten winnen, wil men zich in deze klasse blijven hand haven. De onderlinge competitie van afgelo pen donderdag wordt laterna ingehaald, deze week is er een normaal programma volgens schema, aanvang wederom om half acht. In groep 1 moest kampioenskandi daat Tpn Coopmans aantreden tegen de hem zeer wel bekende Wim Dokter. Op een moment dat er nog weinig beslist was in de stelling besloten beide spelers tot remise. Rob Euwals speelde een gave partij tegen Wim Jeuken. Hij bouwde een klein openingsvoordeel ge leidelijk uit, veroverde een belangrijke pion en voerde een eindspel vervolgens naar winst. Spectaculair was de partij tussen Gerard Korlenoeven en Victor Elfring. De stukken vlogen van het bord, maar toen de kruitdampen enigszins waren opgetrokken bleek Elfring mat ineens op geen enkele manier meer te kunnen voorkomen. Oscar Lemmers en Jan Tiggeloven tenslotte bereikten vrij sneLremise. In groep 2 blijkt Kees Krook hoe langer hoe meer een klasse apart. Hij speelde tegen Raymond Arts en behaal de moeiteloos een overwinning. Henk Meijer is de laatste tijd goed in vorm. Hij won van Harry Pleit. Ook Kees Vis ser blijft het goed doen in deze groep, al zal hij Kees Krook niet meer van een eerste plaats kunnen verdrijven. Visser won dinsdag van Peter Windemuller. In groep 3 werden dinsdag helaas maar twee partijen gespeeld. Dat is maar erg weinig, vooral gezien in het licht van het grote aantal ronden dat dit seizoen nog moet worden afgewerkt. Jos Claassen won met wit van Kees Beeftink en Sjeng Smits zette de inhaal- partij tegen Frits Frederiks in winst om. BETRAPT Maandagmiddag werd een inwoon ster van Amsterdam in de Hema alhier op heterdaad betrapt toen zij de winkel wilde verlaten met een draagtas waarin 43 bollen breikatoen, ter waarde van 182;-, die zij aan de kassa niet had afgerekend. REKENING ZAL WORDEN GEPRESENTEERD Een loonweker uit Milheeze zal een forse rekening gepresenteerd krijgen van de Venrayse brandweer, welke een gedeelte van de Beekweg en het daar naast liggende fietspad heeft moeten schoonspuiten. Weg en fietspad waren vervuild door deze loonwerker toen hij vanaf een bouwland meerdere malen de weg was opgedraaid. Er bestaat een voorschrift in de Algemene Politieverordening, dat trac toren en andere landbouwwerktuigen )als deze de weg mogelijk kunnen ver vuilen) eerst moeten worden gereinigd voordat zij op de weg gaan rijden. DÈtt is de theorie; de praktijk ligt duidelijk anders. In het geval aan de Beekweg leverde de achtergebleven modder inderdaad groot gevaar op voor het verkeer. Reden waarom de politie aan de brand weer opdracht gaf de weg schoon te spuiten. Die inzet zalm ieder geval .door de veryuifë/^etaaid^móeteh w orden. BIJ BOTSING GEWOND Op de Maasheseweg wilde een Ven rayse autobestuurder een zandpad inrij den maar lette onvoldoende op waar door hij geen vrije doorgang verleende aan een tegemoetkomende auto. Er ont stond een botsing. Een van de inzitten den moest voor behandeling van enkele kneuzingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Verder bleef het bij materiële schade. uw weekblad Dit keer wil ik wat informatie geven over het konijn. Want het konijn wordt steeds meer een geliefd huisdier bij de jeugd. Niet alleen worden ze in buiten- hokken gehouden maar ook binnen in huis. De verzorging van de Konijnen wordt ook meestal door de kinderen zelf verricht, derhalve is het toch belangrijk dat ouders toezicht houden. Het meest in trek zijn de kleinere ras sen zoals pooltjes, kleurdwergen, hang oordwergen en hollandertjes. Vooral de laatste twee rassen zijn vanwege hun goede karakter geschikt als huisdiertje en speelkamaraad. Het leeftijdsbereik van een konijn is 7-8 jaar, maximaal 15 jaar. Na 6 jaar beginnen ze af te take len. Een konijn kan men het beste oppak ken door hem in het nekvel te grijpen en de achterpoten te ondersteunen (als het konijn zich erg verweert en zich afzet met de achterpoten kan de rug breken). De tweede en meer elegante methode is met twee handen het diertje oppakken aan de borst, tegen U aan klemmen met een hand de schouderpartij vasthouden met de andere de achterhand. Als de achterhand niet goed wordt on dersteund zal het konijn de neiging heb ben om de achterpoten ongecontroleerd uit te slaan. U moet een konijn nooit aan de oren oppakken. Een hok moet van glad hout zijn ge maakt met als minimale afmetingen 60x75x70 (of eventueel een ijzeren traliekooi). Ongeverfd en aan de buiten zijde gecarbolineerd aan de voorkant een luifel om inregenen tegen te gaan en een ruif om voedselbevuiling te voorko men. Als bodembedekking kan het beste stro of houtvezel worden gebruikt, die het beste 1 x per week vervangen kan worden. Het ontlastingshoekje moet dagelijks worden schoongemaakt. Als U het konijn buiten wilt laten lopen moet U wel bedenken dat ze holen gra ven. Om dit te voorkomen kunt U het beste een ren bouwen met een gaasbo dem. Als voeding kunt U speciaal konijne- voer geven, pellets of korrels (40 gr. per kg), daarbij evt. gras, h ooi, paarde bloembladen, weegbree, groenten, wor telen, zaden, brood, appel en er moet al tijd vers water beschikbaar zijn. De draagtijd van een voedster is 29 tot 33 dagen. Meestal worden er 4-10 jongen ter wereld gebracht (hoe groter het konijn, des te meer jongen). Ze wor den blind, doof en kaal geboren en kun nen niet lopen. De ogen gaan na 10 da gen open en na 14 dagen gaan de oren overeind staan. Moederloze konijnen kunnen met kunstmelkpoeder voor pups of kittens grootgebracht worden. De natuurlijke frequentie van zogen is 1-2 maal per etmaal en ze hebben 15 ml de eerste dagen, en toenoemend tot 40 ml na 2-3 weken nodig. De tempe ratuur van de melk moet 38°C zijn. Na 25 dagen wordt begonnen met vast voedsel qp te nemen. Een ziek konijn is te herkennen door dat het in elkaar gedoken zit, rilt, luste loos is, geen eetlust heeft, een dorre vacht en de dieren houden zich niet meer schoon. U moet het dier dan extra warmte en rust geven en zet het konijn lekkers voor b.v. een geraspte wortel of wat wege- bree. Bij diarree moet het dieet bestaan uit beschuit, geroosterd brood en hooi, geen groenvoer. Voor meer informatie kunt U zich wenden tot de Kleindieren Sportfokkers Vereniging Venray, dhr. J.S. Winkels, tel. 80258 en dhr. J. Klein, tel. 85854. Hans van Winden, dierenarts Over enkele weken, op donderdag 5 juni begint de 28e avondvierdaagse. De voorbereidingen zijn in volle gang en hopelijk wordt het ook dit jaar een groot succes. We hopen wederom 3.000 deelnemers te kunnen inschrijven. Iedereen kan aan deze avondvier daagse deelnemen. De start op donder dag 5 juni, vrijdag 6 en zaterdag 7 juni is vanaf 17.30 uur op de parkeerplaats bij sporthal De Wetteling aan de Zuid singel. Zondag 8 juni wordt er 's middags gewandeld. De afstanden zijn 5, 10 en 15 km. De kosten bedragen 5,- per deelnemer. Alle deelnemers ontvangen een medaille. Dit jaar staat de Antoniuskapel op de afbeelding. Verder krijgt iedereen een sticker en elke dag op de rustplaats een tractatie. Wilt U nog meer weten? Vanavond, donderdag 15 mei is er een voorlichtingsavond in de kantine van sporthal De Wetteling aan de Zuidsingel. Alle reclamemateriaal is daar ook aanwezig. U kunt daar ook met vragen en opmerkingen terécht. Verder kunt U bellen met Gonnie van Ham, Kerkpad 1, tel. 83765 of met Jan Voermans, Tamboerijnstraat 8, tel. 80701 Doe mee, wandel gezond Venray rond op 5, 6, 7 en 8 juni. JONGENS KWAMEN GEVAARLIJKE GRANAAT BRENGEN Enkele knapen bezorgden de cam pinghoudster van een camping te Geysteren, de schrik van haar leven toen die jongelui haar een op de cam ping gevonden granaat kwamen bren gen. De campinghoudster waarschuwde de Venrayse politie. Deze stelde vast, dat de granaat op grondgebied van de gemeente Vierlingsbeek was gevonden. De rijkspolitie van de groep Boxmeer werd toen van de vondst in kennis ge steld. Omdat de Venrayse politie goede bekenden zijn bij de mannen van dé E.O.D., waarschuwden zij tevens deze dienst in Culemborg. Het ging om een 25 ponder brisantgranaat van Engelse makelij; een gevaarlijke blindganger. Omdat deze granaat op een camping lag, kwam de E.O.D. reeds de volgende morgen. Zij brachten de brisantgranaat op grondgebied van de gemeente Meer- lo-Wanssum tot ontploffing. Later werd de rijkspolitie van Boxmeer van de opruiming in kennis gesteld. Tijdens ploegwerkzaamheden op een bouwland aan de Deurneseweg werd een 5,5 inch granaat van Engelse mkelijk naar boven gehaald. De ploeg werd beschadigd, maar gelukkig kwam de granaat niet tot ontploffing. Ook voor deze opruiming zorgden de mannen van de E.O.D. BRANDWEER MOEST UITRUKKEN MaaiSiig moestrde Venrayse:bcand- weer tot'tweemaal toe uitrukken'vóór' een bos- en bermbrand in de buurt van de Metaalweg-Smakterweg. Of de brandweermannen de eerste keer het vuur niet voldoende hadden gedoofd, dan wel dat dit weer spontaan is gaan branden, blijft een vraag. De schade aan natuurschoon kon beperkt blijven. DIEFSTAL PLANTEN In Merselo blijken planten, welke in bakjes langs de weg staan voor vervoer naar de veiling, niet veilig te staan. In ieder geval werd bij de politie aangifte gedaan van diefstal. Mogelijk zijn er getuigen die de politie op het spoor van de dader kunnen zetten. ANTIEK uit de jaren 1850-1950 Wij verkopen ook huishouddiepvries- kisten en -kasten MARCUS KOELTECHNIEK Leunen Tel. 04780-86532 SPOORBIELZEN!! grote partij zagen en bezorgen mogelijk. Stationsweg 86-88 Oostrum tel. 86882 RUIT KAPOT?? Bel dan 81523 GLASSERVICE MERSELOSEWEG 6 TEL. 81523 VENRAY Autosloperij CURHENNE geeft de hoogste prijzen voor alle merken loop- sloop- en schade auto's tevens te koop alle onderdelen. Contant geld en vrijwaring Endepoel 8 Merselo Tel. 04786 - 514 TE KOOP Gascomfoor, salontafel, eiken boekenplank, eiken bed, schilderij (calvarie berg) staande kapstok grote koperen ketel Tel. 85907 TE KOOP Diverse soorten perk- planten en groenteplan- ten o.a. tomaten-, paprika-, sla-, ijssla-, andijvie-, knolselderij-, snijselderij-, peterselie-, prei- en koolplanten (be handeld tegen koolvlieg) tevens groenten-, bloemen- en tuinkruiden zaden M. Theunissen Horsterweg 16 Leunen Tel. 84559 TE KOOP Open haard hout, fietsen en vette konijnen Grootdorp 20 Merselo TE KOOP Trimfiets z.g.a.n. 10 ver- sn. 400,- en stationaire motor Conord w2 350,- Fluitekruid 12 Landweert Venray TE KOOP Caravan Knau komfort 415 6 jaar oud in perfec te staat, 4 pers. koelk. kachel, voort. res. wiel, gasfles, gew. 600 kg. Prijs 7900,- Tel. 83337 TE KOOP nest Duitse herdershon den met stamboom zijn ingeent. Vader Neder- landsKampioen. Ouders H.D. vrij. Kennel de Spiek H. Peeters, Nieuwstraat 17 Rijkevoort 08857-1584 TE KOOP Yamaha FS 1 i.z.g.st. bj. '78 380,- Tel. 88927 TE KOOP Kinderfiets 7 jaar, schoolbankje, aquarium, afzuigkap Tel. 04788-1644 TE KOOP Dagelijks verse asperges Denissen Dr. Kortmannweg 5 TE KOOP Honda Enduro 500 Cr '83 i.z.g.st. Tel. 04780-84312 ANTIEKE eiken en grenen kasten, eiken buffetkasten, com plete slaapkamers enz. Antiekhandel Philipsen Venrayseweg 153 Horst Tel. 04787-1358 Mgr. Hanssenstraat 27 Oostrum Ook Uw adres voor vloer en wandtegels TE KOOP perkplanten en geraniums Jacobs Handrik 1 Merselo HENKE KINDERMODE Exclusieve zomerjasjes en jacks v.a. 45,-. Broe ken in div. kleuren v.a. 35,- Jurkjes en blouses. Open: dagelijks van 1 tot 6 uur Albionstraat 55a Leunen tel. 86026 Wagen zelf geschuurd? WIJ SPUITEN VOOR U Acasiastraat 1 tel. 81867 FEESTTENTEN 10-12-16-20-24-32 meter breed Staanplaatsen Tegelen, Boekei, Oss F. KElJZERS Tentenverhuur Mill tel. 08859-51321 TE KOOP reparatie wasmachine merk Miele de Lux 420 t.e.a.b. Dennenoord 4 Venray Tel. 83913 TE KOOP Jonge geitenbokjes en kippen met kuikens Dierenverblijf „Dolf" Weverslo TE KOOP Racefiets, motobecane 10 versn. Kamperfoelie 68 tel. 10493 TE KOOP Tabbert 3 pers toercara- van met voort. verw. koelk. res wiel gasfl. bj '76 in goede staat prijs 1950,- Inl. 04786-597 TE KOOP Een b.b. motor Mack 7 pk en LPG tank com pleet van Opel kadett Tel. 80644 TE KOOP Vette schapenhokken Veenmos 18 Ysselsteyn TE KOOP Antieke tweezitsbank 600,- en 4 pesoons bungalowtent 175,- Tcl. 04780-82237 TE KOOP Puch Maxi en gesloten aanhangwagen 160x100x100 Tel. 85783 TE KOOP Suzuki T 350 bwj. 1975 geheel gereviz. i.z.g.st. Tel. 04780-83502 TE KOOP Renfies 10 versnellingen 125,-, crossfiets Asco Pro turbo lichtgewicht 300,- v. Broekhuizenstraat 4 tel. 80332 TE KOOP Racefiets z.g.a.n375,- Tel. 83583 AUTORUITEN ook reparatie gelaagde ruiten Langstraat 31 - Venray Tel. 04780-87360 TE KOOP Ford Fiësta 1100 L bj '77 Vraagprijs 1500,- goed onderhouden (radiator lek) A. v. d. Lisdonk Tel. 04780-81346 VOOR HET SLIJPEN VAN. (kartel)messen, scharen, handzagen, cirkelzagen (ook widia), lintzagen, ketting zagen, (schaaf)beitels, grasmaaiers, schaatsen etc. Langstraat 24, Venray Telefoon 04780-84190 VOOR HET BETERE INLIJSTWERK Inlijsterij HENK PEETERS Helfrichstraat2/ Tel. 84454 5801 XL Venray TE KOOP Moderne tussenwoning (bouwjaar '83 Venray) 3 sl. kamers, ligbad, tuin zuiden, carport vrije ach terom prijs n.o.t.k. Brieven onder nr 200 TE KOOP 3-1-1 bankstel (eiken) vraagprijs 250,- Tel. 843% TE KOOP Jonge konijnen Langstr. 53 tel. 84649 TE KOOP Doberman Reu Noordsingel 15 Venray Goed voor terreinbewaking TE KOOP Knop accordeon 120 Bas Tel. 04789-1988 TE KOOP Piatglas ramen J. Thielen Rosmolen weg 6 tel. 82084 TE KOOP 4 stoelen, 1 pers. bed, droogkap, tv-tafel, car- nevals kleding, electro deken 2 pers. Tel. 04780-87427 TE KOOP Partj 2e hands fietsen. Diverse uitvoeringen met en zonder garantie Fiets Plus G. Maurix-Overloon Tel. 04788-1270 TE KOOP Zéér mooie Fantic motor (herenbrommer) bouwaar 1981 pas gereviseerd ƒ500,- Tel. 04788-1587 TE KOOP Eethoek moderne stoelen kleur zwart Hendriks Tolstraat 20 Venray TE KOOP Diepvries, rolgordijn, oventje, kinderfiets. GE VRAAGD dieprieskastje Tel. 86872 TE KOOP Romantische bruidsjurk ml. 38 Hendriks Hdndelstraat 54 na 17.00 uur UITLAAT-SERVICE met garantie Jan van Nies Langstraat 31 - Venray Tel. 04780-87360 TE KOOP 4 houten tuinstoelen opknappers Tel. 83775 TE KOOP Mercedes Bus 306 Diesel bj. '75 pr. n.o.t.k. Venray 04780-10998 TE KOOP Eiken bergmeubel 250 x 190 Allegrostraat 27 Tel. 04780-88489 TE KOOP VW 1303 S '73 Tel. 04788-1235 TE KOOP Opel Ascona Voyage bestel i.z.g.st. 1975 en antieke vloertegels. De Goeystraat 7 Maashees TE KOOP Racefiets lichtbl. z.g.a.n Handelstraat 5 tel. 82736 TE KOOP Tomatenplanten, selderij planten Jacobs Handrik 1 Merselo RITS STUK? wij zetten nieuwe ritsen in pantalons jacks enz. Bezorgen: TEXTIELBEURS Poststraat TE KOOP Als nieuw Volvo 343 au- tom. bouwjr. '78 APK gekeurd Loenerveld 9 Leunen tel. 86893 TE KOOP Partij 2e hands fietsen. Diverse uitvoeringen met en zonder garantie Fiets Plus G. Maurix-Overloon Tel. 04788-1270 TE KOOP Opel Kadett Hatchback 13S 1984 36.000 km grijs metallic electronisch or gel 329 GEM met Lesly 1 Vi jaar oud Rochusstraat 20 tel. 84546 TE KOOP 2 twee persoons bedsprei en, een kleine grasmaai- machine Loevestraat 85 Horst Tel. 04709-2988 TE KOOP Opel Kadett bj '77 APK gekeurd Tel. 80970 TE KOOP Super 8 filmcamera (ca non) elmo projektor scherm 450,- 80270 TE KOOP 3 d 4 persoons caravan Tel. 04785-88423 TE KOOP Diepvries van 377 I Jan de Rooystraat 14 Tel. 04788-2268 TE KOOP Heren racefiets 10 versn. z.g.a.n. 375,- diverse singles Eng. talig Kruitweg 29 (85904) TE KOOP Honda CM 400 T bj '82 Tel. 11058 TE KOOP Granada kombi 2.3 L ge tint glas stuurbekr. 6 cil 1981 i.p.sl. Hfl 8950,- Tel. 88529 TE KOOP Talbot Sunbeam 1300 Ls bwj. 78 67.000 km Tel. 87009 PURE FUN SPEELAUTOMATEN voor plaatsing, in- en ver koop van speelautomaten TEL. 04780-88515 TEL. 04132-51238 TE KOOP antieke jachtkast en an tiek jachtpendule met fraai houtsnijwerk Sanshofstraat 26 Venray Na 18.00 uur VOOR UW TUIN Div. Coniferen, heesters, hei, rozen, vaste planten, graszoden en erfbeplan- ting. Verkoop ma tm vr. na 13.00 uur en za. Boomkwekerij H. Zanders Afhangweg 1 Horst Tel. 04709-2197 TE KOOP Vrijstaand woonhuis met aanbouw (750 m3) op 650 mJ grond met vrijstaande garage. Pas geheel ver bouwd Meerloseweg 21 Wanssum Tel. 04784-1578 TE KOOP Zeer luxe caravan bouw jaar 1981 bijna niet ge bruikt, met toilet ruimte, dubbelglas en nog veel extra's Tel. 04780-81589 Langstraat 43 Venray GEEF EEN VVV GESCHENKBON CADEAU TE KOOP Aardappelen, prei 10 kg voor 3 gulden 'Th. Vollenberg Deurneseweg 40 TE KOOP Bouvier pups Tel. 04786-348 TE KOOP Nest jonge herders Carmelietenstraat 6 Smakt tel. 04782-675 TE KOOP Eiken bergmeubel Gerbrandystraat 18 tel. 04780-86579 TE KOOP Fiat ritmo mei '79 75.000 km 1300,- Isabellahof 14 na 18.00 uur VOOR AL UW ANTIEK en curiosa o.a. kasten, tafels, stoelen, slaapka mers, enz. enz. Antiekzaak 't Hukske Roermondsestraat 67 Venlo Tel. ,077-14313 TE KOOP Fiat 127S blauw metallic 1977 APK gekeurd prijs n.o.t.k. Dagoberthof 4 tel. 83188 TE KOOP Caravan (de reu) 3 pers met grote voortent i.z.g.st. en Honda brom mer Vierlingsbeekseweg 55a Overloon TE KOOP Cirkelzaagmachine, schulpen en afkorten, fijninstelling, 2 pk motor 220 V. Motor 1 pk 220 v as. Tel. 83503 TE KOOP Goed onderhouden Opel Kadett '74 is gekeurd Tel. 87430 TE KOOP Paradiso vouwcaravan - voortent i.z.g.st. Tel. 04780-84095

Peel en Maas | 1986 | | pagina 14