Portefeuilleverdeling college b en w HINDERWET HINDERWET STEMMING Bouwvergunning verleend Stembureaus in de gemeente Venray Uitoefening van het kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Bouwvergunning aangevraagd Gussenstraat Leunen in weekend een- richtingsweg Ontgronding Vier panden van gemeentelijke monumentenlijst afgevoerd Aardgas voor Heide, Veulen, Ysselsteyn Bevolkingszaken gesloten Spreekuur vervalt Ramadan 1986 Kermis Oirlo Vissen in overstortvijvers Verkiezingen van de leden van de tweede kamer der staten-generaal De burgemeester van Venray brengt ingevolge artikel I 8 der kieswet ter openbare kennis dat op 21 mei 1986 van des morgens acht tot des avonds zeven uur de stemming ter verkiezing van de leden van de tweede kamer der staten generaal zal plaats hebben. Hij wijst op het bepaalde in artikel 128 van het wetboek van strafrecht: Hij die opzet telijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uitge schreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Venray, 7 mei 1986 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche 18. 21 Voor de stemming ter verkiezing van de leden van Generaal op 21 mei a.s. zullen de stembureaus zitting teiten. Nr Stemlokaal 1. hal raadhuis 2. noodgebouw Mavo School 3. wijkgebouw De Springplank (jeugdgebouw) 4. ABO-school De Essel 5. Bejaardencentrum Het Schuttersveld 16. zaal Thielen 17. Basisschool De Kemp Hoofdingang Aula Den Hoebert 19. Wijkcentrum Veltum 20. Vrouwentrefcentrum Basisschool De Foekepot 22. Wijkcentrum Brukske 23. O.L.S. De Landweert 24. Receptie St. Anna 25. Café Camillus terr. St. Servatius 26. Harmonielokaal De Perdstal 6. Oostrum Gemeenschapshuis 7. Oirlo Gemeenschapshuis 8. Castenray Café van Rhee 9. Veulen, Café 't Veule 10. Leunen Gemeenschapshuis 11Heide Gelderkoel 12. Ysselsteyn Gemeenschapshuis 13. Merselo Café Zaal 't Anker 14. Vredepeel Gemeenschapshuis 15. Smakt Pelgrimshuis de Tweede Kamer der Staten- houden in de navolgende lokali- Adres Raadhuisstraat 1 Min. Ch. Ruijsstr. Beukenlaan 4 St. Ursulastr. 15 Bergweg Kennedyplein Kruitweg 12 Westsingel Veltumse Kleffen 62B Bachstraat 14B Ingang Kiosk 3 Brukske 1 hoofdingang Boterbloem 45 ingang Noordsingel ingang Oostsingel Kemp weg 164 Watermolenstraat Hoofdstraat 34 Horsterweg 53 Veulenseweg 49 Albionstraat Heidseweg Puttenweg 2a Grootdorp Joh. v. Wyttenhorstweg St. Jozeflaan 52 De burgemeester van Venray herinnert in verband met de op 21 mei 1986 te houden verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal aan de on derstaande bepalingenvan de kieswet. h^oL t 1. Volgens artikel I 10 der kieswet is iédere werkgever verplicht te zorgen, dat ie dere stemgerechtigde werknemer, die bij hem in dienstbetrekking is, gelegenheid ontvangt om aan de verkiezingen deel te nemen, voor zover hij dat niet buiten zijn werkuren kan doen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werk nemers, die binnen de voor de stemming bepaalde tijd geen dienst verrichten in een gemeente waar zij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangren zende gemeente. Indien laatst genoemde werknemers evenwel, om aan de stem ming deel te nemen, niet langer dan twee achtereenvolgende uren behoeven te verzuimen, geldt vorengenoemde verplichting van de werkgever wél. 2. Op grond van artikel X 9 der kieswet wordt de werkgever die de hierboven ver melde, hem opgelegde verplichting niet nakomt, gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van ten hoogste vijfenzeventig gulden Venray, 7 mei 1986 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 1 mei 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na datum van vergunningverlening. het uitbreiden van een garage aan de Ooster Thienweg 5 te Oostrum, t.n.v. M.G.J.M. Bonants; het bouwen van een mestvarkensstal aan de Veulensewaterweg 23 te Veulen, t.n.v. A.J.M. Claessens; het verbouwen en uitbreiden van een mestvarkensstal aan de Veulenseweg 22 te Veulen, t.n.v. G.T.J. Reintjes; hel bouwen van een carport aan Fluitekruid 16 te Venray, t.n.v. H.H.M. Sprunken; het bouwen van een carport aan Fluitekruid 18 te Venray, t.n.v. J.G.G. van- Hoof; het aanbrengen van een kap op een garage aan de Boodenstraat 1 te Leunen, t.n.v. H.P.M. Linssen; het uitbreiden van een woonhuis aan de Paardekopweg 1 la te Ysselsteyn; t.n.v. G.P.M. Arts; het bouwen van een garage aan de Rondeveld 27 te Leunen, t.n.v. H.J. Kramer, Monikesstraat 26 te Venray; het bouwen van een garage aan de Moerslag 14a te Ysselsteyn, t.n.v. G.J.M. Spreeuwenberg, Veenmos 36 te Ysselsteyn; het bouwen van een serre aan de Asselberghstraat 13 te Oostrum, t.n.v. J.M. Custers; het bouwen van een serre aan de de Asselberghstraat 15 te Oostrum, t.n.v. J.J.M. Poels; het bouwen van een luinberging dierenverblijf aan de Gildestraal 12 te Oostrum, t.n.v. P.J.J. Rongen; het uitbreiden van een basisschool aan de Kapelweg 3 te Leunen, t.n.v. St. Kath. Onderwijs, Laagriebroekseweg 7 te Leunen; hel bouwen van een betonnen fietsbrug aan de Ripseweg te Vredepeel, t.n.v. HID Prv. Waterstaat. Noord Brabant, Postbus 90.151 te 's Hertogenbosch. Venray, 7 mei 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorberei ding zijnd herzieningsplan, bouwvergunning te verlenen voor: het verbouwen en uitbreiden van een woning kantoorpand aan de Stationsweg 73 te Venray, t.n.v. Storms Engineering Tarantellastraat 16 Venray het bouwen van een dubbele garage aan de St. Barbaraslraat te Venray, t.n.v. P.G.M. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 31 Venray; het bouwen van een dubbele garage aan de St. Barbaraslraat te Venray, t.n.v. H.G.P.C. Hoedemaekers, Si. Barbaraslraat 6 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang vp.n 9 mei 1986 gedurende veertien da gen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwzaken, ka mer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 7 mei 1986, De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Tijdens de eerste vergadering van het nieuwe college van B. en W. hebben de burgemeester en de wethouders de por tefeuilles als volgt verdeeld: BURGEMEESTER bestuurszaken openbare orden en veiligheid (w.o. markten en kermissen) dorps- en wijkraden voorlichting en inspraak financiën, belastingen en grondbedrijf gemeentegaranties (hypotheken) economische aangelegenheden - werkgelegenheid - handel en middenstand - bevordering toerisme Vervanging van de portefeuillehouders De portefeuille van de Burgemeester zal bij diens afwezigheid worden waargeno men door Wethouder van Oers voor wat betreft de onderdelen bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, dorps- en wijkraden en voorlichting en inspraak, terwijl de onderdelen financiën, be lastingen en grondbedrijf, gemeentega- raties en economische aangelegenheden zullen worden waargenomen door we thouder Claessens De volgorde van plaatsvervanging van de burgemeester door een wethouder wordt vastgesteld als volgt: 1 weth. van Oers (Loco burgemeester) 2 weth. Claessens 3 weth. Willems 4 weth. Hoppenreijs WETHOUDER VAN OERS onderwijs volwassenen-educatie culturele zaken - vrije academie - muziekschool - museum - schouwburg - bibiliotheek - monumentenzorg - oud-archief - culturele verenigingen sportzaken recreatie gedeeltelijke maatschappelijke zorg en soc. -cultureel werk, t.w.: - kinderopvang - jeugd- en jongerenwerk - accommodatiebe'eid Wethouder van Oers wordt vervangen door weth. Hoppenreijs Spreekuur van burgemeester en wethouders: De burgemeester en de vier wethouders houden iedere maandagmorgen van 10.00-11.00 uur spreekuur. Voor het be zoek aan het spreekuur hoeven geen te lefonische afspraken te worden ge maakt. Melding bij de receptie is vol doende. WETHOUDER CLAESSENS openbare werken verkeer en vervoer reiniging energiebesparing ruilverkaveling eigendommen grondverwer ving); m.u.v. verkoop bouwkavels in b.p.'s agrarische zaken mileuzaken (w.o. hinderwetzaken) Wethouder Claessens wordt vervangen door weth. Willems; Raadscommissies Het college van burgemeester en we thouders wil aan de raad voorstellen om zes vaste commissies van advies en bijstand aan b. en w. (art 62 gem. wet) in te stellen. Het betreft de volgende commissies: een commissie voor Algemene Zaken, vz. de burgemeester. een commissie voor Financële Zaken vz. de burgemeester een commissie voor Onderwijs, cul tuur, sport en recreatie vz. van Oers; een commissie Maatschappelijke zorg en sociaal culturele zaken (w.o. jeugd werk); vz. weth. Hoppenreijs. WETHOUDER WILLEMS personeelszaken en organisatie ruimtelijke ordening volkshuisvesting bouw- en woningtoezicht welstandstoezicht stedebouw verkoop bouwterreinen in bestemmingsplannen Wethouder Willems wordt vervangen door weth. C een commissie voor Ruimtelijke Or dening en Volkshuisvesting, vz. weth. Willems. een commissie voor openbare wer ken, verkeer en agrarische zaken, vz. weth. Claessens. Met berekking tot de commissie voor algemene zaken wil het college aan de raadsfraktie voorstellen, deze uit oog punt van doelmatigheid samen te stellen uit alleen de fraktievoorzitters. De mo gelijk nieuw in te stellen commissie voor onderwijs, cultuur, sport en recreatie is een nagenoeg volledige samenvoeging van de commissie voor onderwijs en cul tuur en de commissie voor jeugd, sport WETHOUDER MEVR. HOPPENREYS-DE LOO sociale zaken gedeeltelijke maatschappelijke zorg en soc. cultureel werk, t.w.: - emancipatie - samenlevingsopbouw - gezondheidszorg - culturele minderheden - werklozenzorg - bejaardenzorg - coördinatie welzijnsplanning Wethouder Hoppenreijs wordt vervan gen door weth. van Oers. en recreatie zoals die de algelopen 4 jaar hebben gefunktioneerd. Uit doelmatig heidsoverwegingen stelt het college de samenvoeging voor, waarbij wordt aan getekend dat een uitbreiding van het aantal commissie leden mogelijk is. Vol gens de huidige verordening op de vaste commissie van advies en bijstand bestaat een commissie uit maximaal 10 personen inclusief de voorzitter. De suggesties van het college zijn schriftelijk aan de raadsfraktie meede- gedeeld. In de komende drie weken zal blijken of op 27 mei a.s. door de raad vaste commissie kunnen worden in gesteld en op welke wijze deze zijn sa mengesteld. Het college van burgemeester en we thouders heeft met onmiddelijke ingang besloten de Gussenstraat in Leunen op de avonden in het weekeinde tot een- richtingsweg, vanaf de Albionstraat, te verklaren. Daarnaast is besloten tot het instellen van een parkeerverbod in de Gussenstraat, aan de noordzijde, en voor het gedeelte tussen de Kapelweg en de Gussenstraat van de St. Cathari- nastraat, eveneens aan de noordzijde. Deze maatregelen gelden alleen op vrijdag- zaterdag- en zondagavond van 19.00-05.00 uur. Het college wil dat de ze verkeersmaatregelen die nog een tij delijk kar^ter^dnjgen, op k^rte termijn een permanent karakterrt*krij*gen. Hel parkeerverbod aan de St. Cathari- nastraat is niet beperkt. Aanleiding voor deze verkeersmaatre gelen is de onhoudbare situatie die, vol gens de politie, in het weekeinde in deze straten aanwezig is. De woningen in de Gussenstraat en het uitgaanscentrum ,,De Steeg" zijn als gevolg van gepar keerde auto's onbereikbaar in het wee keind voor met name de brandweer. Begin 1985 was de parkeerdruk in de Gussenstraat reeds aanleiding tot het in stellen van een parkeerverbod voor de Noordzijde van de Gussenstraat. Onge veer een jaar Iter werd na overleg met de bewoners en gelet op de verminderde parkeerdruk besloten het parkeren in de straat weer vrij te geven. inmiddels is het uitgaanscentrum ver groot en navenant de parkeerdruk. De Steeg is uitgegroeid tot een regionale trekpleiser met een bezoekerscapaciteit van 2000 personen. De bezoekers parke ren in de omliggende straten, waardoor er zoals geconstateerd geen doorkomen aan is. De nu getroffen verkeersmaatregelen hebben zoals gezegd, formeel gespro ken, een tijdelijk karakter. Bezwaren hiertegen kunnen worden ingediend bij de Kroon via de commissaris van de Ko- ninging. In de procedure om te komen tot een permanente maatregel zal er ruimte zijn voor inspraak en overleg met buurtbewoners, dorpsraad en com missie openbare werken, verkeer en agrarische zaken. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat bij gedeputeerde stalen van Limburg is ingediend het verzoek om verlening van een ontgrondingsverunning door het ge meentebestuur van Venray tot het ont- gronden van een gedeelte van de perce len, kadastraal bekend gemeente Ven ray, sectie S nrs 144 en 145, gelegen na bij de Sparrendreef te Oostrum, zulks ter realisering van een korfbalveld bin nen hel sportpark Oostrum. Het verzoek ligt met ingang van he den gedurende dertig dagen voor een ie der ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening kamer 201 van het raadhuis. Ingevolge hel bepaalde van artikel 5, lid 2 van de Verordening op de ontgron dingen in Limburg kan een ieder binnen dertig dagen na dagtekening van deze bekendmaking schriftelijk bezwaren le gen de inwilliging van de aanvraag tot verlening van de vergunning indienen, te richten aan gedeputeerde stalen en in te dienen bij de gemeente Venray. Venray 7 mei 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Met verwijzing naar artikel 6. lid 4 artikel 7, lid 1 van de monumenten- tenverordening van de gemeente Ven ray, brengen burgemeester en wethou ders van Venray het volgende ter alge mene kennis. In zijn vergadering van 15 april jl. heeft de gemeenteraad van Venray de beroepschriften inzake plaatsing van de panden Deurneseweg 37 (Heide), Op de Ries 17 (Merselo), Lorbaan 14 (Veulen) en Puttenweg 34 (Ysselsteyn) op de mo- numentelijst van de gemeente Venray, gegrond verklaard. Dit betekent, dat de ze panden van de gemeentelijke monu mentenlijst afgevoerd zullen worden. Dé stukken dié hierop betrekking hebben, liggen op de secretarie van de gemeente ter inzage (kamer 220). Op basis van artikel 9 van de Wet Ad ministratieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen kunnen belanghebbenden binnen 30 dagen na de datum van publi- katie van deze openbare kennisgeving bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State beroep aantekenen tegen de beslissingen van de gemeenteraad. Het beroepsschrift dient gestuurd te worden naar postbus 20019 2500 EA 's Graven- hage. Venray, 7 mei 1986 burgemeester en wethouders van Venray Mr. H.J.M. Defesche. burgemeester. J.M. Poels, secretaris. Dankzij een subsidie van de rijksover heid en een bijdrage van Limagas is het mogelijk geworden om in het buitenge bied tegen een betrekkelijk geringe bij drage een aansluiting op het aardgasnet te realiseren. De gevraagde bijdragen in de aanleg van de hoofdleiding bedragen 1850,- voor een woonhuis en 3750,- voor een bedrijf woning. De panden die van deze mogelijkheid kunnen profiteren liggen in het buiten gebied nabij de dorpen Heide, Veulen en Ysselsteyn. Alle betrokkenen zijn door de ge meente Venray schriftelijk geinfor- meerd, waarbij gevraagd is of een aan sluiting op het aardgasnet gewenst is. Daarnaast is men uitgenodigd voor een informatieavond op 13 mei a.s. om 20.00 uur in zaal Roelanzia in Ys selsteyn. Vertegenwoordigers van Lima- gas en de Gemeente Venray zullen dan proberen alle vragen te beantwoorden. Als gevolg van het officiële afscheid van G.A. Schutte zal'op donderdag 15 mei a.s. de middag-openstelling komen te vervallen. Maandag 12 mei a.s. komt het spree kuur van de burgemeester en wethouder Willems te vervallen. Voor dringende gevallen kan men zich wenden tol de be handelende afdelingen. Van het Moslim Informatie Centrum Nederland ontvingen wij een pen-brief aan de Nederlanders over de vasten maand Ramadan. Hieronder staat de tekst van deze brief: Aan onze Nederlandse medemensen van 9 mei tot 8 juni 1986 zal voor de in Nederland wonende en werkende moslims de vastenmaand Ramadan plaatsvinden. Gedurende de vasten maand Ramadan, de negende maand van de moslimkalender, is het een plicht voor alle volwassen moslims te vasten van de eerste dageraad tot zonsonder gang, de vastendagen zijn in de zomer dus veel langer dan in de winter. In de praktijk betekent het dat men zich ont houdt van eten, drinken en geslachtsver keer, gedurende 29 of 30 dagen per jaar. Moslims vasten om het welbehagen van God te winnen en om een religieuze plicht te vervullen waardoor ze hopen gezegend te worden. De openbaringen van de Koran zijn in de maand Rama dan begonnen en de Koran is een levens- gids voor de mensheid. De Koran wordt dan ook veel gelezen in deze maand en er worden extra nachtelijke gebeden verricht. Ondanks het feit dat U zelf een ander geloof heeft, of misschien helemaal niet volgens een bepaalde ovetuiging leeft, doen de Moslims in Nederland een drin gend beroep op uw begrip en medele ven. Misschien zal het bedrijfsleven enige stagnatie ondervinden, bedenk dan dat deze mensen al jaren hun energie en ge zondheid voor U gaven en door over werken uw produktie bevorderen. 8 of 9 juni zal de feestdag van het ver breken van de vasten plaatsvinden, een van de belangrijkste moslimfeestdagen. Wij hopen van ganser harte dat U met het bovenstaande rekening wilt houden. De Moslims in Nederland Vanaf zaterdag a.s. is het weer kermis in Oirlo. De kermis begint zaterdag 10 mei om 16.00 uur en zal duren tot en met dinsdagavond 13 mei. Plaats van handeling het terrein achter de Ruif. De gemeente Venray heeft toestem ming verleend om met ingang van 1 mei a.s. te vissen in de overstortvijvers van het Brukske en aan de Melaalweg achter Rank Xerox. Zoals voor alle wateren in de Gemeente Venray noodzakelijk is, dat men in het bezit moet zijn van geldi ge visbescheiden die verstrekt worden door de HSV's 't Alvertje en de Roer domp in Venray is dit ook noodzakelijk voor deze vijvers. Daar zal door de Ge meentepolitie en de controleurs van 't Alvertje en de Roerdomp toezicht op gehouden worden. Deze controleurs zijn in het bezit van een legitimatiebe wijs van de gemeente Venray. Een drin gend verzoek is de gevangen vis niet mee naar huis te nemen, maar direct na de vangst weer terug te zetten. Deze vissen zijn niet geschikt voor consumptie. KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 1 mei 1986 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: J.C. Bos, Lovinckplein 2 te Ysselsteyn (Lb) voor het oprichten en in werking hebben van een cafetaria discotheek, gelegen aan de Jan Poelsweg te Ysselsteyn (LB); P.M. Colbers, Blakterweg 4a te Oirlo (Lb) voor het ex art. 6a uitbreiden wijzi gen van een pluimveehouderij gelegen aan de Blakterweg 4a te Oirlo (Lb); Nelissen van Egteren Bouwgroep BV, Stationsweg 94 te Venray, voor het ex art 6a uitbreiden wijzigen van een inrichting voor machinale houtbewerking gelegen aan de Stationsweg 94 te Venray; L.M.M. Poels, Droesenweg 2 te Heide voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een legkippenbedrijf een varkensmesterij- en fokkerij, gelegen aan de Droesen weg 2 te Heide; A.P.A.M. Romme, Puttenweg 60 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbreiden of wij zigen van een varkensfokkerij- en mesterij en legkippenhouderij gelegen aan de Put tenweg 60 te Ysselsteyn (Lb); A.Th.M. Drüggen, Lollebeekweg 49 te Castenray voor het uitbreiden van een varkensfokkerij gelegen aan de Lollebeekweg 49 te Castenray. P. Verhoeven, Timmermannsweg 100 te Ysselsteyn (Lb), voor het uitbreiden van een rundvee- en varkensfokbedrijf, gelegen aan de Timmermannsweg 100 te Ys selsteyn (Lb); V mr... Maatschap Broeders, Puttenweg 117 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij, waar electromotoren worden gebruikt met een ge- zamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Puttenweg 117 te Ysselsteyn (Lb); De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 7 mei 1986 tot 7 juni 1986 elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedurende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot 10 mei 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, on der c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben inge bracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 7 mei 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet algemene be palingen milieuhygiëne; maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen inge volge de Hinderwet van Fa. Manders, Laagriebroekseweg 7 te Leunen voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting waar electromotoren worden gebruikt met een gezameüjk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Smakterweg (ong) te Venray. L.J.W. Philipsen, Puttenweg 116 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbreiden en wij zigen van een varkensfokkerij en -mesterij gelegen aan de Puttenweg 116 te Ys- seltsteyn (Lb); Nijssen BV, Veulenseweg 20 te Veulen, voor het uitbreiden of wijzigen van een mengvoederbedrijf, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Veulenseweg 20 te Veulen. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 17 mei 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donder dag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons col lege worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, (afd. openbare orde en veiligheid, tele foon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvra ger en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben inge bracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe re delijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen Worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 7 mei 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd Namens dezen, het hoofd van algemene en economische zaken drs. A. de Blaaij

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11