RED STARS H.V. Manual St. Christoffel Midgetgolf DAMMEN JBC VENRAY '80 TRIMCLUB De Roos, Leunen Rooyse Volleybal Kombinatie JUMPERS '76 TWC Oostrum PEEL EN MAAS HENGELSPORT PEEL EN MAAS Bowling Bond Venray A.V. VENRAY Rekreatiegroep Venray Regio SPIO NIEUWS VERSLEIJEN C.V. Heren aspergetelers! Uitslagen. MA Loreal 2-Manual 7-1 HV Loreal-Manua 21-16 JP Eksplosion-Manual 1-10 W Manual-Fancom/Bevo 9-3 HJ Manual-HBS 19-10 DJ Manual-Eksplosion 4-7 Programma zaterdag 19 april. JP Loreal-Manual v. 13.45 MA Heldia 2-Manual v. 13.45 JA Manual-Enzico Swift 14.45 W Manual-Heldia 14.00 Programma zondag 20 april. HJ Vios-Manual v. 13.45 DJ HBS-Manual v. 13.00 HV Manual-Kaldenkirchen 21.00 Programma woensdag 30 april. DV Blerick-Manual v. 19.00 Receptie Receptie Receptie Receptie Zaterdag 19 april receptie van onze kampioenen, om 19.30 uur in de Wieën- hof. Grandioos geslaagd Piëlhazentoernooi. Het voor de vierde keer door JBC Venray georganiseerde Piëlhazentoer nooi is mede door de uitermate gunstige weersomstandigheden en d? grote deel name een groot succes geworden. Maar liefst 64 tripletten uit alle delen van Zuid Nederland hadden voor dit als oergezellig en sportief bekend staande toernooi ingeschreven. De wedstrijd commissie is er ook dit keer weer in geslaagd de tripletten in min of meer ge lijkwaardige poules te verdelen en er voor te zorgen dat geen clubteams tegen elkaar moesten uitkomen. De speelterreinen op camping de Berkhorst waren niet de gemakkelijkste door de harde bodem en de stenen, maar deze handicap gold voor ieder tri plet zodat dit bij de deelnemers geen problemen opleverde. Door de bekende oerdegelijke organi satie leverde het spelverloop geen enkel probleem op en hoefde bondsscheids- rechter Ben v.d. Eynden alleen op te tre den voor hel verrichten van een veertig tal metingen. Uit zijn rapport bleek eens te meer hoe vlot en sportief dit toernooi verlopen was. Tot de laatste van de vijf wedstrijden bleef de strijd om de ereplaatsen open, pas de laatste wedstrijd besliste in veel gevallen over de eindklassering. Slechts twee tripletten van JBC Ven ray vielen uiteindelijk in de prijzen. In de B poule legde triplet Eef en Marian Zeelen en Frits v.d. Berg beslag op de derde plaats. Hetzelfde presteerde tri plet Eric Kleintjes, Toos en Gerard Smits in de D-poule. Triplet Lou en Gonnie Leenders en Harm Doornbos vielen door verlies in de laatste wedstrijd net buiten de prijzen en eindigden als vierde. De overige deel nemers van JBC Venray wisten welis waar een aantal wedstrijden te winnen maar kwamen verder niet in aanmerking ypor éen'vjüi de ereplaa^én, De' prijzen die dit jaar weer uitblon ken door originaliteit oogsten zeer grote bijval en de makers kregen dan ook een zeer verdiend applaus. In zijn slotwoord sprak de voorzitter zijn dank uit aan de campingbeheerders, dhr. en mevr. Brinkman, voor de genoten gastvrij heid, aan de wedstrijdcommissie voor de perfecte organisatie, aan de makers van de wel zeer originele en kwalitatieve prijzen en aan de bondsscheidsrechter. Ook Jan en Anja Leenders, die geheel belangenloos de schrijftafel bemanden, werden bedankt voor hun inbreng in het welslagen van het toernooi. Toernooien. 20 april, 2e Boule d'or toernooi te Schijndel. 30 april Achtse Barrier tripletten toer nooi. 3 mei, kennismakings triplettentoemooi Tegelen. 4 mei 'l Zwaantje triplettentoemooi Philips de Jong wandelpark. Alle verdere informatie betreffende deze en andere in de wedstrijdkalender aangekondigde toernooien via Marian. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toene men. Veel mannen en vrouwen gaan in zien dat hun lichaam duidelijk profijft heeft van het regelmatig lopen. Ervaring heeft echter wel geleerd, dat het vooral wanneer het werkelijk aankomt op het doorzetten waarmee men begonnen is het alleen bezig zijn soms een probleem kan zijn. Waarom niet het besluit geno men om aan te sluiten bij de trimclub, niet gebonden zijn, geen contributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspan nen bezig zijn, gezamelijk lopen in en rond Venray op vaste tijden, vooral het samen bezig zijn met gelijke interesse kan een goede stimulans zijn om de ge zochte conditie, uithoudingsvermogen of andere goede kanten die aan het trim men verbonden zijn te (her)ontdekken, maar vooral ook in stand te houden, om de duidelijk positieve veranderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze akliviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van ±10 km, vanaf de Cooperbaan Beekweg op het Ballonzuil- circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Cooperbaancir- cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Cooperbaan Beekweg. Woensdagavond: gevarieerd trimpro gramma op het circuit Vlakwater Verza melen en vertrek om 18.45 uur vanaf parkeerplaats Perdstal Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Schietvereniging Zaterdag 19 en zondag 20 april wordt het jaarlijkse bondsfeest gehouden. Dit jaar is dit in Melderslo. Er worden onderlinge wedstrijden geschoten om persoonlijke prijzen. Deze worden zondag legen de avond uitgereikt. Tevens worden dan ook de speldjes uitgereikt aan de schutters die een bepaald gemiddelde geschoten hebben. Dat is: brons 267 t.m. 296; zilver 270 t.m. 272; GOUD 273 EN HOGER; Op 5 april jl. is het 2e team van De Roos kampioen geworden met 4 punten verschil De datum van de receptie wordt nog bekend gemaakt. Uitslagen: Dames: Rooiyse VK-Activia 3-0 Rooyse VK2-H BV 3-0 Rooyse VK 3-Peelpush 0-3 Rooyse VK 4-Aspargos 3-1 Rooyse Vk 5-Aspargos 2 3-1 Rooyse VK 6-Tornado 3-1 Rooyse VK 7-Aspargos 3 3-0 REooyse Vk 8-Brovoc 3-0 Heren: Rooyse VK-SEC/V 1-3 Rooyse VK 2-VCSD 0-3 Rooyse VK 3-Aspargos 0-3 Rooyse Vk 4-Concordia 3 1-3 Rooyse VK 5-PeeIpush 5 3-0 Rooyse VK 6-Aspargos 3 1-3 Dames 2 kampioen! Dames 2 behaalde afgelopen zondag het kampioenschap in de promotieklas se. Vanaf het begin van de competitie was het duidelijk dat dames 2 een belangrijke rol zou gaan spelen in de strijd om de titel. Vanaf het begin heeft dames 2 de ranglijst aangevoerd. Door beide wedstrijden tegen concurrent Peelpush te winnen was de vgoorsprong 4 punten. Deze voorsprong bleef zo omdat beide teams daarna hun wedstrij den allemaal wonnen. In de voorlaatste wedstrijd werd HBC verslagen en was de stap naar de landelijke derde divisie een feit. Dames 6 moet door de zege promtie- wedstrijden gaan spelen. Dames 8 beëindigde de competitie op een tweede plaats en moet ook promo tiewedstrijden gaan spelen. Ook voor heren 5 is de competitie ten einde. Zij eindigden op een vierde plaats. Programma 19 april: Dames: SDO-Rooyse VK 15.00 Heren: VC Weert-Rooyse Vk 17.00 Heren: Rooyse VK-SEC U 1^3 Setstanden: 11-15 15-11 12-15 11-15 Het ongeslagen thuisrecord is dan toch voorbij. In een bij vlagen goede wedstrijd wist de thuisclub de wedstrijd tegen SEC niet winnend af te sluiten. De eerste set ging over en weer gelijk op, maar het lukte niet om SEC op de knieën te krijgen. Gebruik makend van combinaties en beter serverend werd de tweede set ge wonnen. SEC, nog kans makend op promotie, liet zien waarvoor het gekomen was. Via winst in de derde set voor SEC werd aan de vierde set begonnen. Een 2-8 achterstand werd door de thuisclub snel ingelopen tot 7-8. Het alles of niets spelletje lukte gedeeltelijk, maar het waren toch de gasten die bij de stand 11-10 aan het langste eind trokken. Door te veel persoonlijke fouten bij de thuisclub wist SEC deze set en daarmee de wedstrijd winnend af te sluiten. Dames: Rooyse VK-Actlva 3-0 Setstanden: 15-13 15-1 15-12 Tegen het reeds gedegradeerde Acti- via uit St. Anthonis hebben de Venrayse dames een regelmatige overwinning be haald. Het Brabantse team speelde met name in de eerste set, verlost van de degradatie-spanningen, frank en vrij. Hierdoor ontspon zich een gelijkop- gaande strijd, waarin het Rooyse team in de eindfase toch over de meeste koel bloedigheid bleek te beschikken. In de tweede set was het alleen maar eenrichtingsverkeer, op alle fronten werd Activia afgetroefd en de verdien ste van de Noord-Limburgse dames was, dat ze gretig en geconcentreerd bleven spelen. Ook in de derde set was de Rooyse ploeg het spelbepalende team, alleen nu wenste het Brabantse team zich niet zo gemakkelijk gewonnen te geven. Met meer vastberadenheid klampte men zich vast aan het Rooyse tempo en stelde men zich beter in op de harde buiten aanval. Toch liep het Venrayse team uit naar een 14-9 voorsprong, maar daar stokte het tempo even en de dames van Activia kwamen terug in de wedstrijd. Gelukkig lieten d e Venrayse dames door deze gang van zaken zich niet uit hun even wicht brengen. Meisjes aspiranten BI kampioen! Het meisjesteam aspiranten BI is met groot machtsvertoon kampioen gewor den. Er werd in deze kompetitie geen enkele wedstrijd verloren en dat is natuurlijk een prachtige prestatie. De meisjes gaan nu over naar de Limburgse kampioenschappen. Als ze daar op de eerste plaats weten te eindigen, mogen ze meedoen met de nationale jeugdkam pioenschappen. Op de foto het kampioenteam. Staand van links naar rechts: Angelique vollenberg, Wilmie Tacken, Carina Jen- niskcns, coach Martien Creem ers. Zittens van links naar rechts: Astrid Creemers Monique Thomassen, Edith Blonk, Sandra Poels. Op de foto ont breekt de trainer Chris van IJzendoorn. Clubkampioenschap 20 april a.s. A.s. zondag is het weer zover dat bij Christoffel de nieuwe kampioenen van 1986 bekend worden in alle categorieën. De wedstrijden zijn als volgt: 's morgens: Recreatie groep dames 14 jaar e.oOl Recreatiegroep meisjes jun. 12 14 jr. Wedstrijdgroep meisjes asp. A Wedstrijdgroep meisjes asp. B Inturnen om 8.30 uur; begin wedstrijd 9.00 uur, einde 12.15 uur. Prijsuitreiking rond 12.30 uur. 's middags: Recreatiegroep meisjes asp. A 10 11 jr Recreatiegroep meisjes asp. B 7-9 jaar. Wedstrijdgroep dames Wedstrijdgroep meisjes junioren. Inturnen 13.30 uur; begin wedstrijd 14.00 uur, einde 16.50 uur. Prijsuitrei king rond 17.10 uur. Wij wensen alle deelnemers veel suc ces en dat de beste moge winnen. Toeschouwers zijn van harte welkom in zaal de Lange weg. Programma 19/20 april: 19 april thuis: 18.30 Jongens Mini 1-Quo Vadis Fluiten: Jcques Lamers Tafel: Richard van Gestel/Bart Jansen 18.30 Jongens Mini 2-PSV Fluiten: Gilberte Bertrands Tafel: RenéKivits/J.H. Loonen 18.30 Jong. Aspirant-EBCG Fluiten: Arno Gerrits Tafel: Joke Peeters/Tanja West 19.30 Heren 3-Con Brio 4 Fluiten: Mare van Berlo Tafel; Jeroen Appels/Martin Voster- mans 19.30Jong. Kadet-Attacus Fluiten: Maurice Jansen Tafel: Richard Leinders/Ronny Eik mans 19.30 Dames 2-Jink Fluiten: Richrd de la Roy Tafel: Enrico Feenstra/Harm Basten 20.30 Heren 2-Yellow Sox Fluiten: Erik Sprokkereef Tafel: Marco Noordam/John Custers 20.30Jong. Junioren-Deurne 1 Fluiten: Kees Spitters Tafel: Bert Janssen/Wim Giliam 20.30 Dames 1-Vido Fluiten: Bert Hgeman Tafel: Stefan Bertrands/Emiel Knters 19 april uit: 17.00 Springfield-Meisjes Mini Fluiten: John Oosterbeek Dinsdag 22 april thuis: 21.00 Heren 3-Quo Vadis Fluiten: Richard de Ia Roy Tafel: Heren 2 Attentie: i muezn/;'// Aan alle mini ouders! 20 &pr»i wttfÜt ér1 voor de mini's in het kader van ons 10- jarig bestaan een grote spellenmiddag opgezet in en om de zaal van St. Serva- tius van 13.30-18.00 uur. Wij willen de ouders vragen om ons hierbij te assis teren, en het zo tot een geslaagde hap pening te maken. Kampioenschap? Bij winst of gelijk spel van onze Jon gens Mini 1 tegen Quo Vadis zal ons mini team kampioen in zijn klasse worden. Wij rekenen op heel wat toeschouwers! Tafelen: Gaarne wil ik hierbij de mensen die opgesteld staan om te tafelen verzoeken om beslist 5 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn bij de tafel om het sheet alvast in te vullen voor de volgende wedstrijd. Het komend weekeinde staat in het teken van de uitwisseling met de plaatselijke wielerclub uit Wissekerke. De wielervrienden uit dit Zeeuws dorpje fietsen uitsluitend over vlakke wegen en zochten naar mogelijkheden om zich in de heuvels uil te kunnen leven. Komend weekeinde verblijven ze in Oostrum om tesamen met onze wielerliefhebbers twee tochten naar Berg en Dal te maken. In de loop van het jaar wordt een tegenbezoek gebracht. Het progrmma. Zaterdag vertrek om 11.00 uur bij het clubhuis richting Berg en Dal. We rekenen erop dat zoveel mogelijk van onze leden aan deze mooie tocht deel nemen. 's Avonds is er om 19.00 uur een diner, waarna een gezellig samen zijn bij Bèr van Dijk volgt. Er wordt dan een spellencircuit georganiseerd, waar twee nog te formeren ploegen tegen elkaar spelen met als inzet een beker. Leden van onze vereniging worden verzocht, indien zij mee willen doen, zich op te geven bij Eddy Oost hoek, tel. 86070, uiterlijk donderdag avond. Zondagmorgen vertrek om 10.00 uur met auto's naar Berg en Dal. Nu wordt er een 50 km route gefietst die de zwaarste bergen van Berg en Dal bevatten. Na terugkomst rond 13.30 uur volgt een koffiemaaltijd, waarna onze vrienden weer huiswaarts vertrek ken. In verband met het te regelen vervoer worden onze leden verzocht zich ook voor deze tocht uiterlijk donderdag bij Eddy op te geven. Met een beetje mooi weer en een goede opkomst van onze leden, zal dit zeker een geslaagd weekeinde worden. Verleden zondag verreden onze trim mers het eerste deel van het clubkam pioenschap. In groep 1 werd Jan Jenniskens de dagwinnaar, in groep 2 benaderde Ronald van Hoof het te fietsen gemiddelde het beste. Er volgen nog twee gedeeltes waarin nog van alles mogelijk is. 'n leesbare krant Het is het tweede team niet gelukt om in Maasbree een van de vier ronden in winst om te zetten, ook al was het verschil per ronde niet echt groot; afge zien van de tweede ronde toen eenieder van ons 30 of meer speelde. Het eerste team daarentegen presteer de het om in Eupen voor de eerste!! maal een ronde in winst om te zetten. Nog steeds geldt deze baan als een der moeilijkste in het district, wat ook wel bleek uit het feit dat niemand de A-kwa- lificatie behaald heeft, evenals trouwens riet tweede team ih Maasbree. Toch was men over het algemeen ge nomen tevreden gezien de omstandig heden waaronder gespeeld moest wor den. Komende donderdag begint de onder linge competitie, waarbij de aanvang wederom om half zeven gepland is. Ge tracht zal worden om drie ronden per speelavond af te werken, e.e.a. is na tuurlijk afhankelijk van hef weer. Zondag a.s. speelt het eerste uit tegen Glanerbrook 1 (Geleen). Ook hier zal het bijzonder moeilijk, worden om enige winst te behalen, doch de motiva tie is aanwezig. Vertrektijd worden don derdag bekend gemaakt. Vootr het tweede team staat de eerste thuiswedstrijd op het programma en wel tegen Eindhoven 1. De aanvang is om negen uur, we zijn zeer benieuwd naar de diverse scores; het zal zeker niet zo gemakkelijk verlopen als op de oude „accommodatie". Heren 1 eindigen op tweede plaats In de laatste wedstrijd van de compe titie heeft heren broederlijk gedeeld met hun Geleense tegenstander. Deze puntendeling was niet zo verwonderlijk omdat de eerste wedstrijd ook al in een gelijkspel eindigde. Ronald hield zijn reputatie hoog en verloor daarom geen enkele partij. Marcel wisteen partij te winnen, terwijl John hoogstwaarschijnlijk een off-day had en met drie verliespartijen naar huis ging. Al met al mogen we toch terug kijken op een goed seizoen in deze vierde divisie, met name het spel van Marcel heeft zich in de tweede helft erg verbeterd. We mogen daarom wel zeggen dat Bert Bogaard een goede plaatsvervanger heeft gekregen. De heren sluiten de competitie af met een zeer duidelijke tweede plaats. He ren, hopelijk staat er de volgende keer een eventueel kampioenschap niets in de weg. Succes. Heren 2 handhaven zich In een thuiswedstrijd heeft heren 2 zich in een veilige thuishaven gespeeld. De tegenstander V.T.V. werd met 8-2 verslagen waardoor men uiteindelijk nog een derde plaats wist te veroveren. Toch mag gezegd worden dat deze helft slecht voor deze heren is verlopen. Ar jan speelde ver onder zijn kunnen en er werden nogal eens partijen onnodig verloren. Dames 1 sluit kampioenschap af met winst Dames 1 wist in een voor hen niet zo'n belangrijke wedstrijd toch hun sportieve plicht te doen en M.O.V.C. met een 8-2 nederlaag naar huis te sturen. Kitty en Angeline verloren ieder een partij, waarschijnlijk door de niet meer nodig zijnde concentratie. We mogen de dames wel succes wen sen als men volgend seizoen in de twee de divisie de Red Stars kleuren moeten verdedigen. Kitty, Angeline en Erica nogmaals proficiat. Verder mogen we de volgende teams feliciteren met het behalen vn het kam pioenschap in hun klasse. Meisjes 2: Anouk v. d. Heuvel. Dina Cremers en Marielle Goumns. Meisjes 4: Vivian Cre mers, Carry Arts en Kim Freriks. Meisjes 5: Claudia Klbbers, Monique Klbbers en Daniel Poels, Georgette Arts. Meisjes 6: Marlon Opten, Christel Verstralen en Boukje Freriks. Uitslagen: Heren: Red Stars 2-VTV 8-2 Red Stars 4-Looping 1 3-7 Red Stars 6-Helden 1 0-10 Red Stars 8-Limex/Pann. 2-8 Red Stars 9-Batave 2 7-3 Red Stars 10-Wap In 2 7-3 Dames: Red Stars 1-MOVC 1 8-2 Red Stars 3-Helden 1 1-9 Jongens: Red Stars 1-Backhands 5-5 Red Stars 2-OTTC 4-6 Red Stars 3-Ready 8-2 Red Stars 6-Wap In 1 5-5 Red Stars 8-TTVG 1 4-6 Red Stars 9-Seta 2 7-3 Meisjes: Red Stars 3-K'lust 5 2-8 Red Stars 5-TTVG 1 7-3 Uitwedstrijden: Heren: Kluis 1-Red Stars 1 5-5 Armada 1-Red Stars 3 5-5 Maasbree 1-Red Stars 5 6-4 TTC 2-Red Stars 7 7-3 Limex/Pann.-Red Stars 11 6-4 Devita 2-Red Stars 12 4-6 Noad 2-Red Stars 5 3-7 Dames: JCV 2-Red Stars 2 9-1 Jongens: Gilgamesj-Red Stars 4 8-2 Asterix 3-Red Stars 5 3-7 Maasbree 1-Red Stars 7 6-4 Meisjes: Arnemuiden-Red Stars 1 7-3 Asterix 1-Res Stars 2 5-5 't Belke 1-Red Stars 4 4-6 K'lust 10-Red Stars 6 3-7 H.S.V. DE ROERDOMP Zondag 20 april zes-dorpen te Well. Waar ber zaterdag gevist wordt, kan men vragen bij het opgeven. Opgeven bij H. v. d. Heuvel, tel. 86569 tot donderdagavond 8 uur. HSV 'T ALVERTJE De uitslag van de wedstrijd om de kaldevuutbeker van Wellértooi is: 1. W. v. Lierop; 2. R. Swinkels; 3. H. Hendriks; 4. J. Valks en 5. S. Josten. De uitslag van de eerste wedstrijd van de vijverkoningswedstrijd van 't Alver- tjeis: 1. E. v.d. Hoek; 2. P. Cuppen; 3. H. Theeuwen; 4. P. Kunen; 5. R. Wijnhoven; 6. M. Branje. De korte hengels hebben in verband met de waterstand van de Maas niet gevist voor de Lentekoning. De eerste wedstrijd is nu gepland op zaterdag 26 april a.s. Zondag 20 april is de eerste wedstrijd van de zesdorpen in Well. Waar gevist wordt zal nog bekend worden gemaakt. Deze opgave is bij Rene Wijnhoven, tel. 04784-1628 tot a.s. donderdag 20.00 uur. EEN ABONNEMENT WAARD! Uitslagen le klasse. SVCB-Oud Meerlo 1-3 Sigma's-Fall Down 4-0 Magic Line-Returns 4-0 Franssen keukens-Sjopins 3-1 Uitslagen 2e klasse Pinhunters-Altijd Raak 3,5-0,5 Hit Miss-Close Encounters 1-3 Club U p-Scores 4-0 Red Arrows-Strikers 0-4 In de le klasse tekenden de Sigma's voor een daverende overwinning op Fall Down. De koplopers waren zeer goed op dreef. Vooral Harrie Peeters deed van zich spreken. Via games van 225, 186 en 206 kwam hij tot een totaal van 617 (206 gem.). De twee achtervolgers van de Sigma's, Returns en Magic Line stonden tegenover elkaar in een direct treffen. De Returns konden in deze wedstrijd hun draai niet vinden en waren kansloos tegen een ontketend. Magic Line. De 4-0 uitslag in het voordeel van Magic Line is gunstig voor de Sigma's. De achtervolgers staan nu op een achterstand van resp. 5 en 6 punten. Met nog twee wedstrijden voor de boeg een riante uitgangspositie. Komende week treffen de Sigma's Magic Line. Spanning en sensatie gegarandeerd natuurlijk. In de 2e klasse bowlden de nrs. 1 en 2 tegen elkaar. De kans voor altijd raak om het halve punt achterstand weg te werken. De eerste game bleef spannend tot de laatse frame. En toen alle kruitdamp opgetrokken was, bleek de stand precies gelijk. Ieder een half punt dus. Hiermee was de koek voor Altijd Raak jammergenoeg op. De pinhunters trokken een paar blikjes strikes open en bemachtigden de resterende 3 punten. Hierdoor konden ze hun voorsprong op de naaste concurrent uitbouwen tot 3,5 punt. Ook in de 2e klasse is echter nog van alles mogelijk. 15 km Festina Venlo De uitslagen van de geslaagde lange afstandwedstrijd te Venlo: 7500 m. Dmes 2e Aniie Coppus 33.03. 15 km: Veteranen 1: 3e Lau Wijnhoven 52.20. Senioren: Jan Poels 64.21, John Raad- schelders 66.25. Veteranen 2: Bert Billekens 60.08. Recreatiegroep: Chris Beurskens 52.34; Hay Janssen 57.32; Frank v. d. Heuvel 58.27; Carla Meyer 65.13; Thijs Ver- berk 66.25. AVT-Ioop: 5 km 6e Hans Teunissen 17.32; 10e Mart van Rooy 17.58. Trainen: Dinsdag: 18.30-19.45 technische training 19.45-21.00 senioren en jun. A/B spr. horden, midden-lange afstand. Woensdag: 19.00-20.00 pupillen 19.00-20.30 jun. CD Donderdag: 19.00-20.30 sen. en jun. AB, Recr.gr. Vrijdag: 19.00-20.30 jun. CD Zaterdag: training vervalt. Wedstrijdagenda: 19 april. Openingswedstrijden AV Ven- ray-Regio sen. jun. AB. Aanvang 12.00 uur. 20 april: Openingswedstrijd AV Venray Regio Jun. CD/Pupillen. Aanvang 12.00 uur. 30 april: 3e Koninginneloop in centrum Venray. I.v.m. de ballonnenwedstrijd dienen de pupillen/jan. D om half 5 op de baan tezfjn. De speUeninstnif op zondag begint om 12.00 uur. Ben op tijd. De wedstrijden op zaterdag en zondag zijn ook opengesteld voor niet- leden en recreatieleden. A.s. zaterdag gaat het trimmen niet door. Op zondag lopen we wel in Venray om 9.00 uur vanaf De Oude Barrier aan de Maasheseweg te Venray. Op dinsdag en donderdag lopen we in Sevenum om 19.30 uur vanaf de par keerplaats Steegberg. Op donderdag kun je ook op de baan terecht om 19.00 uur. A.s. zaterdag is er een 3000 m op de baan, waaraan wij kunnen deelnemen. Data: 19 april: feestavond AV Venray-Regio. 19 april: Receptie AV Venray-Regio. InL: Dhr. Rijshouwer 04780 - 86268; dhr. Coppus 04709 - 4840; d hr. Foppe 04767-2215. Start nieuwe beginnersgroep Op donderdag 1 mei a.s. wordt wederom gestart met een beginners- groep. De leden van de groep zullen door eenmaal per week gezamenlijk en minimaal tweemaal per week indivi dueel te trainen een goede conditie op bouwen. Tijdens de gezamenlijke training waarbij iedereen vooraan begint, zal aandacht besteed worden aan alle facet ten van de loopspiort, zoals conditie- opbouw, looptechniek, rekoefeningen, ademhalingstechniek. De leden kunnen één maand op proef meetrainen, waarna ze officieel lid worden van de rekreatiegroep van de Atletiekvereniging Venray Regio. De trainingsstart is dus op donderdag 1 mei a.s om 19.00 uur vanaf „de Perdstal" op de Kempweg (Vlakwater). De groep zal gaan bestaan uit max. 20 personen. Degenen die interesse heb ben, kunnen zich opgeven bij Frank Rijshouwer, telefoon 86268. Uitslagen van de zwemwedstrijd in Helden op 12 april 1986. 100 m. rugslag meisjes o. 16 jr.: Wanda Linders 1.31.3 Antonetta Aarts 1.34.8 Femke de Bruijn 1.22.0 100 m. rugslag jongens o. 16 jr.: Olaf Kemmelings 1.22.1 Sjoerd Vloet 1.18.4 Luuk Reijnders 1.51.2 100 m. vrije slag dames: Nicole v. d. Nosch 1.13.1 Ankie Remmers 1.12.0 Hanneke Hermans 1.21.2 100 m. vrije slag heren: Rob Bruins 1.09.9 Stan Reijnders 1.20.8 100 m. schoolslag meisjes o. 14 jr.: Angele Poels 1.41.3 Maaike de Bruijn 1.38.3 Andy Janssen 1.42.1 100 m. schoolslag jongens o. 14 jr.: Bram Reijnders 1.51.7 LucKateman 1.46.1 Jeroen van Ham 1.49.7 100 m. rugslag meisjes o. 12 jr.: Suzanne Swinkels 1.48.7 Judy de Graaf 1.43.6 Lonneke Vloet 1.47.3 100 m. rugslag jongens o. 12 jr.: Remco Muermans 1.50.3 Joris Janssen 1.38.5 Pieter Henckes 1.47.0 100 m. vrije slag meisjes o. 10 jr.: Nicole Houwen le -1.39.0 Jill Latimer 3e - 1.50.1 100 m. vrije slag jongens o. 10 jr.: nder Muermans le -1.28.4 100 m. vrije slag meisjes o. 14 jr.: Natasja Volleberg 1.30.4 Y nske van Assouw 130.4 Natasja Volleberg 1.25.9 Jacky Rutten 1.35.8 100 m. vrije slag jongens o. 14 jr.: Remco M uermans 1.48.0 Bram Reij nders 130.6 LucKateman 1.27.5 100 m. schoolslag meisjes o. 16 jr.: Femke de Bruijn 2e-1.30.3 Hanneke Hermans 1.40.5 Daphne de Bruyn 1.42.5 100 m. schoolslag jongens o. 16 jr.: Mario Linskens 1.33.9 Joris Janssen 1.49.8 Luuk Reijnders 1.49.9 100 m. vlinderslag dames: Natasja Volleberg 1.55.5 100 m. vlinderslag heren: Olaf Kemmelings 1.15.6 Sjoerd Vloet 1.18.9 Stan Reijnders 1.27.5 4x100 m. wisselslag estafette meisjes o. 16 jr.: Ankie Remmers Antoinette Aarts Nicole v. d. Bosch Wanda Linders 3e-5.55.5 4x100 m. wisselslag estafette jongens o. 16 jr.: Olaf Kemmelings Sjoers Vloet Mario Linskens Bram Reijnders 2e - 6.24.4 Olaf Kemmelings heeft weer een nieuw clubrekord gehaald op 12 april te Helden op de 100 m. vlinderslag heren jongens onder 16 jaar; nieuwe tijd: 1.15.6. Kinderen die meedoen aan de sprint- kampioenschappen op zaterdag 19 april worden om 16.45 uur in de Meerpaal verwacht. AFD. WATERPOLO: Trainingen: Vrijdag 18 april: 21.30-22.30 District jeugd Zaterdagl 19 apreil: 15.30-16.15 Aspiranten 1 16.15-17.00 Heren 1 en Heren 2 Zondag 20 april: 8.30-10.00 Dames 1 en Asp. 2 Wedstrijden: Zondag 20 april: Aspiranten 1 te Horst. Aanvang 12 uur. Vertrek 11.15 uur vanaf de Wetteling. Heren 1 te Brunssum. Aanvang 13.00 uur. Vertrek 11.15 uur vanaf de Wette ling. RECEPTIE Ter gelegenheid van het kampioen schap van Heren 1 op zondag 20 april in café Halfweg, Stationsweg 147. Aan vang 16.00 uur. D.C. Venray behoudt kampioenskans In de voorlaatste wedstrijd om het regio-kampioenschap van Noord- en Midden-Limburg heeft Damclub Ven ray een zeer ruime overwinning behaald tegen de Heidense damvereniging H.D.S.V. Met 13-3 werden de Heidense dammers naar huis gestuurd en daar mee bezet Venray met 27 bordpunten nu de tweede plaats achter D.C. Venlo, die door een 10-6 zege op D.C. Donder- berg uit Roermond aan de leiding gaan met 30 bordpunten. De persoonlijke uitslagen waren als volgt: 1A. Noyens-JPeeters 2-0 2. Th. Peek-L. Janssen 1-1 3. A. Wester-A. Janssen 2-0 4. M. Berhitu-J. Wilms 2-0 5. M. Bakker-N. Grubben 0-2 6. M. Tijssen-A. Verlinden 2-0 7. M. Batist-H. Janssen 2-0 8. F. Wonodikromo-J. Nijssen 2-0 13-3 Op maandag 28 april zal in de Venrayse verenigingszaal van restaurant Thielen aan het Kennedyplein de finale plaats hebben, waarbij 48 dammers uit de regio achter de borden zullen plaats nemen met als inzet de kampioens bekers voor achttallen in de eerste klasse en voor viertallen in de tweede klasse. D.C. Venray zal zeker alles in het werk stellen om de wisselbeker voor de derde maal en dan definitief binnen te halen. Castenrayseweg 14 - Oirio-Venray - Tel. 04787-1266 Landelijk erkend installatieburo voor gas-, water- en verwarmingsinstallaties Automatisering voor pluimvee en varkens Steeds op voorraad: Steekmessen Afsnijmessen Kistjes etc. etc. Koop bij de vakman die ook repareren kan!

Peel en Maas | 1986 | | pagina 7