GÉRAFm^ Kinderboerderij in Venray Bijeenkomst veteranen legioen Voor aankondiging programma aktiviteiten Koninginnedag Weer-U-Zon opent showroom Biljarten VAN OORSCHOT MODE Dieren bescherming Venray Lourdescomité Beugelklup Atletiek wedstrijden voor het basisonderwijs Voedingsbond FNV FNV FNV info N.V.I.H.-COC Amnesty International St. Theobaldus gilde Overloon ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting Het is een tijd stil geweest rond de groep, die nog steeds enthousiast werkt voor de kinderboerderij. Deze groep is blij geweest met het feit, dat de oprich ting van de boerderij een aktiepunt is geweest in en tijdens de verkiezingen. Ook heeft het bestuur de keuze gemaakt uit een aantal ontwerpen, die het vignet, briefhoofd of herkennigsteken zal wor den van onze boerderij. U ziet het hier afgebeeld. Rien Evers, leraar tekenen aan de mavo „De Kolk" is de schepper, die ons dit herkenningsteken heeft geschonken. U ziet duidelijk een blij kind in het midden staan onder het dak van een boerderij, waar een paard te zien is. De zon schijnt en de vogels voelen er zich wel bij. De ondergrond is de tekening is het erf waar een haan kraait en waar u de bloe men ziet bloeien. Verder heeft het bestuur de moed ge had om een bankrekeningnummer aan te vragen, want zo'n kinderboerderij komt niet uit de lucht vallen. Dit bank nummer is 489355366, t.n.v. de Stich ting Kinderboerderij i.o. te Venray. Bouwt U mee? Wij houden U op de hoogte. Op donderdag 24 april a.s. om 20.00 uur wordt een bijeenkomst gehouden van het Veteranen Legfioen N.B.O.S./ V.L.N.-afdeling Venray en omstreken. Op deze bijeenkomst, die plaats heeft in Restaurant „De Wieënhof", worden alle leden met hun echtgenotes ver wacht. Ook belangstellenden zijn van harte welkom. Deze bijeekomst, vlak voor Bevrij dingsdag, zal voornamelijk in het teken staan van de grootse plannen, die het afdelingsbestuur heeft met betrekking tot de jaarlijkse herdenking op het Engelse Oorlogskerkhof op 9 november a.s. Het bestuur hoopt dan ook op een grote opkomst. BRANDJES Waarschijnlijk hebben enkele van dalen de voor de flat aan de Bachstraat staande vuilniszakken in brand gesto ken. De brandweer kwam ter plaatse om de zaak te blussen. Ook kwam de brandweer in aktie voor het blussen van een heidebrandje achter Nestlé te Oostrum. Een opper vlakte van 2000 m1 was afgebrand. Uitbreiding kon worden voorkomen. op 30 april a.s. zijn er weer de jaar lijkse oranjefestiviteiten gepland. Op deze dag zullen o.a. plaatsvinden: Zaalvoetbaltoernooi Leeftijd vanaf 16 jaar. Inschrijfkosten 20,- per team. Inschrijven bij het bureau sportzaken en recreatie gemeente Venray t/m 18 april a.s. Sporthal de Wetteling. Wedstrijden stijldansen Organisatie: Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6, ook voor nadere in formatie. Oranjevoetbaltoernooi. Organisatie: voetbalverenigingen in kom en kerkdorpen. Wedstrijden voor A, B, C, D, E, en F-elftallenin en uit kom en kerkdorpen. Hockey-oranjebitter-toernooi Organisatie: MHCV Venray. Sportpark de Wieën. Fietscrosswedstrijden Organisatie: Flying Flies Venray. Leef tijden jongens en meisjes tm 16 jaar. In schrijfkosten ƒ2,- per persoon. Fiets- crossbaan Vlakwater. Jeu de Boules wedstrijden. Organisatie: JBC Venray 1980. Deelna me gratis voor alle leeftijden. Recreatie gebied Vlakwater. Schaakwedstrijden Organisatie: Schaakclub Venray. Deel name gratis voor alle leeftijden. Zgn. „viertallen-toernooi", maar ook voor individuelen. Aanmelden en informatie: W. Jeuken Past. Strijkersstraat 3, Leu nen. Tel. 04780-83607. Schouwburg. Koninginneloop Organisatie: AV Venray Regio. Scholie renloop voor 9 en 10 jarigen; 11 en 12 jarigen; 13 en 14 jarigen; 15 en 16 jari gen. Grote trimloop vanaf 17 jaar. In schrijfkosten voor scholieren tm 12 jaar gratis, vanaf 13 jaar ƒ2,-. inschrijf kosten trimloop 4,- p.p. Parcour Cen trum Venray. Politiehonden demonstraties Recreatiegebied vlakwater. Rommelmarkt t.b.v. de jeugd. Parkeerterrein Perdstal aan de Kemp- weg. Oranje Bridgedrive Organisatie. Bridgeclubs Doublet, har ten Drie, BC Venray en Beginnersclub. Kosten 10,- per paar voor wedstrijd-, thuisbridgers en beginners, gastencen- trum de Wieënhof. HARDEKNAL Nadat bij de politie een melding was binnengekomen dat er rond de flats aan de Veltumse Kleffen een harde knal was te horen geweest, ging men op onder zoek uit. Men ontdekte dat 2 personen bezig waren in een garagebox een auto op te knappen. De spuitbus was te dicht bij een elect rische kachel geplaatst, met het gevolg dat de spuitbus tot ontplof fing kwam. De druk was zo groot dat beide garagedeuren uit de scharnieren vlogen. De schade zou het tweetal met de huiseigenaar regelen. Morgen vrijdag opent WEER-U- ZON in Horst aan de Kranestraat 4-6, een spisplinternieuwe showroom. Een showroom die all-round genoemd mag worden op het gebied van Weru alumi nium/kunststof ramen, deuren, rollui ken, zonwering en veranda's. Herman Peeters, eigenaar van Weer- U-Zon is geen nieuwkomer in het vak. Zijn enorme kennis binnen de branche, aangevuld met 10 jaar praktische erva ring biedt de klanten veel gemak. OPEN DAGEN In verband met de opening staan vanaf vrijdag 18 april tot en met zondag 20 april de deuren open voor iedereen die het fijne wil weten over aluminium- kunststof produkten voor renovatie en nieuwbouw. De openingstijden tijdens deze oipen dagen zijn: vrijdag vanaf 10.00 uur tot 21.00 uur en zaterdag en zondag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur. EXTRA TREKPLEISTER Als extra trekpleister toont WEER- U-ZON een nieuw type veranda, gecon strueerd van Thermisch geïsoleerde pro fielen. Deze aluminium profielen be- heven geen nadere introduktie: het suc ces hiervan is al geruime tijd bewezen. Zeker als het gaat om de Weru produk ten die een enorme naam hebben opge bouwd met aluminium ramen en deuren. Uiteraard zijn de thermisch geïsoleer de profielen voor meerdere doeleinden te gebruiken dan alleen maar ramen en deuren. De veranda van WEER-U-ZON is daar het meest recente voorbeeld van. Deze 8-hoekige, vrijstaande truinveran- da, ontwikkeld en geconstrueerd in samenwerking met het gerenommeerde bedrijf Bohaco B.V. staat daar model voor. Met deze veranda is aan het tuin- en woongebeuren een nieuwe demensie toegevoegd met welhaast onbeperkte mogelijkheden in uitvoering. Een produkt dat door zijn veelzijdige toepasbaarheid net zo overtuigd als door zijn comfort en zijn economisch gebruik. De aluminium profielen zor gen voor een maximale stabiliteit en de thermische isolatie, de dubbele begla zing en dubbele dakplaten zorgen voor een optimale isolatie. Kortom.... een bezoek aan de nieuwe showroom met als extra trekpleister dit nieuwe showroom is beslist de moeite waard. U bent dit weekend van harte welkom. Maar niet alleen tijdens de open dagen, ook in de toekomst. Adres: Kranestraat 4-6 Horst, tel. 04709-4044. (advertentie) FINALE 6e KLAS V.B.B. Kampioen Fr. Mulder Tot de laatste carambole was het og spannend wie de kampioen zou worden. Uiteindelijk was dat Frans Mulders D.A.H. die toch het meeste zelfvertrou wen had. H. v. d. Heuvel O.B.K. werd tweede met een zeer goed gemiddelde. Jan Koopmans was toch nog 3e geworden en Ad van Gerven 4e die voor de eerste keer meedeed en dacht als hij bij de laatste vijf was, een tijdje moest wachten om het uit te maken. Daardoor verloor hij twee paretijen met een ca rambole. De enige vrouwelijke deelnemer M. Poels-van Asten was verbaasd over haar enige gele kaart en dacht daarmee in be scherming genomen was, maar de heren biljarters kenden geen pardon. Bij de volgende deelnamen wordt het mis schien een rode kaart. Uitstekend georganiseerd door OBK waar men met veel plezier aan zal terug denken. Geweldig. m.p. gem. Fr. Mulders D.A.H. 10 1.75 H.v.d. Heuvel O.B.K. 9 1.76 J. Koopmans P.G.H. 7 1.04 A. v. Gerven D.O.S. 7 1.26 N. Troisfontaine H.G.L. 5 1.43 Drabbels S.N.A. 2 1.14 Poels-van Asten R.L.Z. 2 1.04 Wegens te laat toekomen van wed strijdformulieren 3e klas geen namen bekend. Dit weekend In ons eigen clublokaal „Wieënhof" zullen op vrijdag en zaterdag Ben Alders en Hack van Ham deelnemen aan de finale 4e klasse V.B.B. Frits Dupont moet zich helaas afmelden voor deze finale. In het clublokaal van OGO (Hof van Loon Overloon) gaat Gerrit Vermeulen zijn krachten meten met zijn opponen ten in de 2e klasse VBB. Dit is de laatste voorronde van het seizoen. Heren, succes. Afgelopen weekend Tijdens de afgelopen weekend door OBK goed georganiseerde finale 6e klasse VBB behaalde Ad van Gerven een mooie 4e plaats. Algemeen moyen ne 1.26(prtijmoy. 1'73 - 33 uit 19-) en 7 matchpunten. Proficiat. Zojuist werd bekend, dat voor de finale 2e klasse bandstoten KNBB bij b.c. Tegelen Wiel Vermeulen gespeeld heeft. Bij gebrek aan meer informatie eventueel volgende week meer hierover. Ook werden de voorronden 3e klasse VBB gespeeld met deelname van de ge broeders Theo en Piet de Haart. Voor de „cijferaars": 2.65-105.1'% 8 m.p. 3.50 en 2.99-97'% 4 m.p. 4.81 voor res pectievelijk Theo en Piet: zijnde alg. moy. percentage matchpunten en partij- moyenne. Hiermee heeft zich Theo de Haari'geplaatrvoö?'m finafêWÖGÖT Succes. Hoogardie-toernooi De speeldatum van de wedstrijden van beide DOS-teams tijdens het Hoogardie-toernooi te Tilburg is be kend. Op zaterdag 14 juni treden beide teams aan tegen 2 teams van D.J.S. uit Kaatsheuvel. Noteer deze datum nu al, zodat we dan geen reserves nodig hebben. Clubkampioenschappen Er zijn nog 2 spelers, die tot heden geen enkele partij voor deze kampioen schappen hebben gespeeld. Zij worden door de wedstrijdleider gemaand hier mee uiterlijk maandag en/of dinsdag a.s. te beginnen. Andere spelers, die hun opponent niet zien verschijnen, worden er op gewezen, dat via een telefoontje par tijen gepland kunnen worden. Door het om persoonlijke reedenen uitvallen van de kopman uit poule 3 is ook in deze poule een extra ronde no dig. De wedstrijdleider heeft inmiddels de toegevoegde paretijen bekend ge maakt via het mededelingenbord. In de stand is het nodige gebeurd. Kandidaten voor de finale zijn momenteel: J. v. Ham, Fr. Dupont, Th. de Haart, J. Verhalle, P. Barents en W. Schillings, waarbij de opmerking, dat deze stand uitsluitend opgesteld is via het percen tage. Jeugd: Tijdensa de paasvakantie werd door de jeugd gestreden om het klubkam- pioenschap '85/'86. Na een spannend en kwalitatief goed toernooi kon Frank Vermeulen gehuldigd worden als de nieuwe clubkampioen. Hieronder de volledige uitslag: Wedstre. - Pnt. - Alg.gem. 1 Fr. Vermeulen 9 16 20.88 2 R. Dericks 9 15 32.50 3 R. Kemmelings 9 13 2.55 4 M.Arts 9 12 1.24 5 R. Kmerman 9 10 2.10 5 R, Kamerman 9 10 2.10 6 M. v. d. Zeew 9 8 1.00 7 R. Mulder 9 6 0.61 8 R.Wilms 9 5 0.85 9 R.v.d.Zee 9 4 1.16 10 M.Janssen 9 1 1.85 P.K. Op 5 en 6 april werd door René Dericks en Frank Vermeulen deelgeno men aan de nationale voorwedstrijden extra klasse in Nijswiller-Wittem. Goed ingespeeld tijdensa de klubkampioen- schappen, speelden beiden een schitte rend toernooi. Zowel Frank als René speelden een paretij in één beurt uit (250 car.). In 6 partijen behaalden: René 10 pnt. 57.22 alg. gem. Frank 8 pnt65.00 alggem Door deze resultaten prmoveerden beiden naar de toekomstklasse en mogen volgend seizoen hun krachten meten met de sterksate jeugdbiljarters in ons land. Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. ZIEKTE VAN AUJESZKY Door de groep Geneeskunde an het kleine huidier werden wij geattendeerd op de in dierenartsenpraktijken voorko mende problemen met de sterfte van dieren door de ziekte van Aujeszky. Herhaaldelijk krijgt men dieren op het spreekuur, die onnodig sterven of moeten worden afgemaakt doordat zij met deze ziekte besmet zijn. Dit kan door het eten van rauw varkensvlees. Slagers kunnen meehelpen onodig leed te voorkomen, door hun klanten te at tenderen op de gevaren die het geven van (zelfs zeer kleine hoeveelheden) on gekookt varkensvlees aan honden en katten met zich meebrengt. De uiteinde lijke verantwoording voor het dier ligt bij de eigenaar, maar deze is zich vaak iet bewust van "de'risico's. Besmetting van rundvlees met miniscule kieine hoe veelheden is vrijwel niet te vermijden. Voorkomen is beter dan genezen; voer uw huisdier nooit ongekookt vlees. Ook het uitlaten van de hond langs velden die net gegierd zijn is een besmettings bron. Voor de mens is de ziekte van Au jeszky absoluut onschadelijk. o Zeg klein poesenelletje, hoe zat dat nu met jou? Ik zag je een paar dagen ge leden al lopen. Je huppelde achter blaadjes en takjes aan, je likte eens een pootje, maar.... 't was van dat rot weer. Je bleef me veel te lang rondhangen. Van wie was jij er één? Ik ben met je gaan spreken en... Je verdween met rechtopstaande staart een steeg in. Een pak van m'n hart, je wist waar je thuis hoorde. Maar nee, 's avonds laat werd je door een dierenvriendin die jou gejammer hoorde, opgenomen, 't is nu twee dagen later, niemand heeft naar je gevraagd. Je gaat nu naar het Dierenasiel „de Berghaag" in Oostrum. Maak je geen zorgen, jij komt goed terecht, Je had wel een bol buikje. Toch te lang gezwor ven? Misschien spoelwormen of was je al in blijde verwachting? Daar kan ik diep treurig om worden, je bent veel te jong om moeder te worden. Weet je kleintje wat me nou het meeste dwars zit? Je bent als heel klein poesje toch „blij" binnengehaald en... nu laten ze je vallen als een baksteen. Onbegrijpe lijk. Kleintje als jij een nieuw huis krijgt, hoop ik dat je getsteriliseerd wordt. Jij vindt toch ook dat poezen gesteriliseerd en katers gecastereerd moeten worden. Als iedere kattenbezitter dat nou maar eens begreep. Laten we wel wezen als 't baasje van jouw moeder aan geboorte regeling had gedaan, dan was jij niet ge boren en had je al die ellende niet mee gemaakt. Op donderdag 1 mei a.s. houden wij een voorlichtingsavond, voor alle zie ken en pelgrims, die van 23 t/m 30 mei a.s. naar Lourdes gaan. Familieleden, vrienden en kennissen zijn eveneens welkom. Ook degenen, die eventueel met een andere bedevaart naar Lourdes gaan, of gewoon iets meer over Lourdes willen weten, rekenen wij gaarne tot onze gasten. Deze bijeenkomst wordt gehouden in de aula van Huize „De Kruuze", Leun- seweg, aanvang 19.00 uur. Nadere mededelingen volgen nog. Bij de inlevering van de kopij voor dit blad, waren er nog enkele plaatsen vrij in onze hotels. Zeker is, dat we in mei weer met zo'n 80 mensen uit de regio Venray naar Lourdes gaan. Voor alle gewenste inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 04780- 83575. Ser Willems, Peelweg 10 te Yssel- steyn, wil met ca. 40 mensen boven en onder de 65 jaar een beugelklup oprichten. Hij zocht belangstellenden uit Ysselsteyn, die zich kunnen melden bij hem zelf (04785 - 204) of bij Jan Bos, zaal „Roelanzia" op het Lovinck- plein. telefoon 04785 - 221. Voor beugelmateriaal wordt gezorgd. Indien oprichting bij „Roelanzia" niet te verwezenlijken is, wordt uitge weken naar 't Vlakwater te Venray. Gaarne spoedige aanmelding. *f VRIJWILLIGERS CENTRM.E VENRKY p/a de Clockert. Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 04780-86245 Vrijwilligers gevraagd voor het begeleiden van vakantiekampen in binnen- en buitenland Het boekje „Vakantiewerk vrijwilli gerswerk 1986" is uit. Hierin staan allerlei organisaties die vrijwilligers vragen om te begeleiden bij de vakantie kampen. Er zijn kmpen opgenomen voor: jeugd en jongeren; jeugd en jongeren: gehandicapt en/of hulpbehoevend; oudere gehandicapten en/of hulp behoevende bejaarden; gezinnen, groepen en dergelijke. Naast de rekreatieve vakantiekampen zijn er ook zogenaamde werkkampen. Voorbeelden hiervan zijn: natuur- en- landschapsonderhoud en Bouwwerk zaamheden in de meest ruime zin. VRIJWILLIGERS MET EEN UITKERING Wanneer u een uitkering hebt, kan zonder enig risico voor die uitkering vrijwilligerswerk worden gedaan. Daarbij moeten dan wel enige regels in acht genomen worden. Deze regels verschillen per soort van uitkering en voor het buitenland gelden bijvoorbeeld andere regels dan voor het binnenland. Informatie hierover kunt u krijgen bij de uitkeringsinstantie of bij de vrijwilli- gerscentrale. De openingstijden van de vrijwilli- gerscentraie zijn: donderdagmorgen van 10.30-11.30 vrijdagmiddag van 13.30-14.30 uur. Buiten deze tijden om kunt u ook een afspraak maken voor de donderdag en/of vrijdag. Het telefoonnummer is 04780-86245. Op zaterdag 26 april a.s. organiseert Atletiekvereniging Venray Regio voor de derde keer atletiekwedstrijden voor alle kinderen in de leeftijd van 6-12 jaar. Deze wedstrijden worden gehouden op de atletiekbaan, gelegen op het sport park „de Wieën" en beginnen om 14.00 uur. De onderdelen zijn: 60 m sprint. verspringen. hoogspringen balwerpen hindernisloop afstandloop Elke deelnemer/ster zal het door de K.N.A.U. uitgegeven J.A.N.S. diploma uitgereikt krijgen. De deelnamekosten zijn 1,50 p.p. Als je zin hebt om mee te doen kun je via je school of op de wedstrijddag 26 april dus, van 13.00 tot 13.45 uur inschrijven. Inlichtingen kun nen worden verkregen tel.: 04780-85514 Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. Aan een ieder die werkzaam is in Brood en Banketbakkerijen, Ruimtelij ke inrichting, landbouw, slagersbedrijf, suikerverwerkende industrie, vleesware- nindustrie. Pluimverwerkende in dustrie, Zuivelbedrijf, Tabaksverwer- kende, horeca sectoren, tuinbouw en sierteelt staat de mogelijkheid open om hier inlichtingen over te krijgen over CAO's en alles met werk en werk over leg te maken heeft. Ook schoolgaande die aan het leren zijn op die terreinen kunnen ook aan bod komen, die groep kan zelfs vrijgesteld zijn van contribu tie. Wat wil je nog meer. Voor nadere inlichtingen. Ie en 3e en eventueel 5e donderdag van de maand in de Kiosk Brukske Venray of tel. 04786-410, 04780-87933, 04780-89465, 04780- 82414, 04781-1906 of 04788-1498. Wie dus meer over de Voedingsbond wil we ten een seintje en wij komen bij U. Familietreffen van de FNV Limburg op zaterdag 16 april a.s. in het cultureel centrum „De Oranjerie" aan het kloosterwapdplein 12-16 te Roermond. Het is een gevarieerd programma het begint om 11.00 uur en het eindigd om 15.15 uur. Sprekers, video, theater, tekenwedstrijd enz. Heel interressant ok het gesprek tussen 3 zwaargewichten in de politiek. We gaan er met eigen ver voer naar toe. Bijeenkomst om 9.30 uur op het Kennedyplein te Venray. Zijn er leden die geen vervoer hebben, stel U dan in verbinding met P. Hendrik Alde- weg 9, 5801 HG Venray, tel. 04780- 85143. Dan kan in overleg meerdere personen in 1 wagen. Reiskosten wor den op basis van openbaarvervoer ver goed aan de leden. Dus gratis een dagje uit voor U eventueel met vrouw en kin deren, wie doet je wat. Elke le, 3e en eventueel 5e donderdag van de maand houdt het FNV info team spreekuur in wijkcentrum „De Kiosk" in wijk het Brukske te Venray vanaf 18.30 uur. Het info team is er voor alle leden welke lid zijn van een FNV bond. U kunt bij ons met al uw problemen te recht, of het nu het invullen van een stu dietoelage, huursubsidie, of belasting formulier is, of voor het op laten maken van een loonberekening. Verder nog bij onduidelijkheden over uitkeringen of problemen bij (dreigend) ontslag of in trekking uitkering. Het FNV info team doet meer voor U dan U denkt, of ver wacht. Als U naar het spreekuur toe komt is het erg belangrijk dat U alle ter zake doende stukken meebrengt, dit be vordert de behandeling van uw geval. Vooral de laatste tijd komt het regelma tig voor dat de mensen pas op de aller laatste dag naar ons toekomen om bv. een beroep cq bezwaar in te stellen. In dergelijke gevallen is het voor ons niet altijd meer mogelijk om de tijd daar voor vrij te maken. Veelal heeft men zelf al een maand de tijd gehad om naar ons toe te komen. Is de datum verstre ken dan kan noch het info team noch de rechtskundige dienst FNV of welke an dere instantie dan ook nog iets voor u doen in dat geval. Voor spoedgevallen kunt U naar de coordinator bellen van ons Info team Dat is J. Versteegen tel. 04780-87312 (alleen van 18.00-19.00 uur) of naar uw eigen vakbond. Voor adressen e.d. zie Venray van A. tot Z. blz. 36 37. Door omstandigheden ging op het laatste momen de vergadering van 24 april jl. niet door. Deze is nu verzet naar maandagavond 21 april a.s. om 20.30 uur in het gebouw van J.M.W. Hoen derstraat 33 in Venray. Uiteraard ben jij ook van harte welkom. Oproep aan ee nieder die een enquêteformulier heeft ontvangen: wil je dit zo spoedig moge lijk terugsturen. Alvast bedankt. Heb je vragen die te maken hebben met homo seksualiteit. Zit je ergens moeilijk mee? Je kunt bellen: mannen/jongens naar 04780-10211, vrouwen/meiden naar 04780-8002. Actie gericht op Zuid Afrika. Am nesty is tot half juni betrokken bij een actie die zich op Zuid Afrika richt op de voortdurende schendingen van de mensenrechten aldaar. Wij kunnen U hulp heel goed daarbij gebruiken. U kunt met ons in contact komen door U te vervoegen in de Bibiliotheek aan de Julianasingel en wel; Maandag 21 april van 10-12.00 uur en van 14-16.30 uur. Woensdag 23 april van 14-16.30 uur. Vrijdag 25 april van 14-16.30 en van 19- 21.00 uur. We rekenen op uw medewer king. Aanmelding voor de showband Door het Gilde zijn via de lagere scholen in Overloon aan de leerlingen van de 3 hoogste klassen aanmeldingsformulie ren uitgedeeld om zich op te geven voor de showband. Aan de ouders willen we vragen om deze aanmeldingsformulie ren eens te bespreken. Zijn er jongens en meisjes die interesse hebben om zich bij deze showband aan te willen sluiten kan men zich nu al opgeven bij A. Mei jer, Zandstraat 2a of in het Gildehuis, donderdags of zondagsmorgens op de repetities. Op de eerste plaats kan men zich aanmelden voor een blaasinstru ment, terwijl men als slagwerker of ma jorette ook welkom is. Deze aanmel dingsformulieren zullen ook huis aan huis worden verspreid. Drum en showfestival te Nuenen. Op zondag 27 april a.s. zal de drumfan fare deelnemen aan de showwedstrijden die in Nuenen worden gehouden. Hier kunnen dan ook maar alleen drumfan fares en showkorpsen aan deelnemen. De drumfanfare zal daar uitkomen met hun nieuwe ingestudeerde show. Van uit dit concours zal men zich dan ook meer op show gaan toeleggen in de toekomst, zodat men zich dan ook showband zal gaan noemen. Solistenwedstrijden van Majoretten Op zaterdag 26 april a.s. zullen de ma joretten van het St. Theobaldusgilde deelnemen aan de solistenwedstrijden te Venlo. Men zal mee doen als solist, als duo twee maal en een maal als kwartet. Het is voor de eerste maal dat de majo rettes aan solistenwedstrijden meedoen. We wensen ze dan ook veel succes op 26 april te Venlo. Geslaagd Varkensconcours Ondanks dat het zondag nog behoorlijk koud was kon men toch nog een redelijk aantal schutters verwelkomen in Over loon op het varkensconcours. De prij zen voor dit concours bestonden alle maal uit vleespaketten van een heel var ken. De wedstrijden hadden een vlot verloop, dankzij de goede organisatie. Rond half 6 kon voorzitter J. Jacobs de prijzen uitreiken. Hij bedankte iedereen voor de komst naar Overloon. Dit was het laatste varken dat hij geslacht had, omdat hij zijn slagerij had overgedaan. Hij feliciteerde verder iedereen die deze middag een of andere prijs had gewon nen. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt Edmundo Ross met het Montanara koor. Van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Mantovani met Edmundo Ross met het Montanera koor. Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. Sr. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: Edmundo Ross met het Motanara koor. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraeland Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en casset te". met vandaag als middelpunt: Ed mundo Ross met het Montanara koor. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag: van 10.00-11.00 „Met band, plaat en cassette" met vandaag als middelpunt: Edmundo Ross met het Montanara koor. Leandros. Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 11