CARAVAN KEURING cor AGENDA Korenconcert te Venray Wijkvereniging Veltum viert eerste lustrum „Arpa" in de Volle Maan Fietsvierdaagse „De Peel" 15 t/m 18 juli Solistenconcours in Oirlo Jubileum concoursen Reductie voor Roberto Jacketti? 3e Trekking slagzinaktie Winkier Prins Lexicon van de Nederlandse Letterkunde SPORTHAL DE WETTELING verfhal VENRAYSE MONUMENTEN Zaterdag 5 april organiseert liet Ven- ray's Mannenkoor in de foyer van de schouwburg een concert voor mannen koren. Als speciale gast treedt op het Roemeense Mannenkoor Armonia. Dit koor, afkomstig uit Transsylvanië staat o.l.v. Professor Popovici en behaalde in 1983 de nationale korenprijs. Zij bren gen werken van o.a. Offenbach, Verdi en Dragoi. Verder treedt op het jubilerende man nenkoor o.l.v. Jan Nooyen. Zij brengen werken van o.a. Joan Lambrechts, Gounod en Franz Schubert. Het Venray's mannenkoor treedt op o.l.v. Pierre Gerits met werken van o.a. Grieg, Anton de Beer, Simoniti en Do naldson. De aanvang is 20.00 uur. De entree bedraagt 7,50. Op zondag 6 april treden bovenge noemde koren, aangevuld met mannen koor Lambardi uit Helmond op in het Peellandcollege te Deurne in een jubi leumconcert van het Deurnes Mannen koor. Aanvang 14.30 uur. Het Venray's Mannenkoor heeft nog een druk programma voor de.boeg. Allereerst gaat men dit jaar het kerk- Het is binnenkort vijf jaar geleden dat in de wijk Veltum een aantal vrijwil ligers besloten tot de oprichting van een wijkvereniging die zich tot doel stelde de belangen van de bewoners in Veltum te behartigen. Reeds vanaf het begin was er ruime belangstelling en nu, vijf jaar later, kan met trots gemeld worden dat zeer vele gezinnen uit de wijk lid zijn van deze vereniging. In deze vijf jaar heeft de wijkvereni ging zich ingezet bij vele akliviteiten. Denken wij hierbij o.a. aan de voorbe reiding en het aktief deelnemen aan de bouw van wijkcentrum ,,'t Schöpke", de aktiviteiten t.b.v. de jeugd, de wijk krant ,fDe-Veltummer Kroniek" en de participatie in. het feestrond Veltum 75<k*Reden genoeg om dli «jprste lustrum met allé wijkbewoners te gaan vieren. Dit gebeurt op zondag 13 april met een puzzel/wandeltocht voor het hele gezin in de voormiddag, frühshoppen met Rad van Avontuur na de midag en als klap op de vuurpijl het bekendma ken van de hoofdprijs, een weekend voor het hele gezin in één 5-sterren bun galowpark. Het hele gebeuren zal feestelijk on dersteund worden door de éigen Vel- tumse kapel „Zuutjes An". Eenieder wordt uitgenodigd om aan deze lustrumviering deel te nemen en dit met de wijkvereniging te vieren. Liefhebbers van volksmuziek zal de middag van 23 februari nog vers in het geheugen liggen. Op die middag presen teerden zeven groepen zich aan het Ven- rayse publiek. Door het succes van die middag gaat de Volle Maan nu 1 keer per maand aandacht besteden aan de volksmuziek. A.s. zaterdag 5 april wordt er 's avonds een concert gegeven door het Eindhovense duo „Arpa". Het reper toire van dit duo bestaat uit Zuid- Amerikaans getinte muziek, bespeeld op o.m. Venezuelaanse en Pargueese harp en de quatro. De toegang is gratis. dorpentoernee atwerken en op 24 mei is er de Geritskorenavond in de Schouw burg te Venray waaraan vijf Limburgse koren deelnemen, die allen onder lei ding staan van dhr. P. Gerits. Verder zijn er dit jaar nog div. uitvoe ringen waaronder een concertreis naar Ahrweiler waar men deel gaat nemen een het grote internationale korenfesti val. Verder is er nog een uitvoering van een speciale compositie, samen met de Kon. Harmonie Euterpe, in oktober dit jaar. Tijdens de donderdag jl. gehouden jaarvergadering ontvouwde dir. P. Ge rits de muzikale toekomstplannen op lange termijn. Hierin is opgenomen deelname aan een internationaal koren- festival te Arnhem, begin volgend jaar. Tijdens deze vergadering, in aanwe zigheid van beschermheer H.J.M. Defe- sche, burgemeester, werd H. Goumans en Fr. v.d. Kruyf, resp. voorzitter en se cretaris van het koor, met algemene stemmen herkozen. Uit het jaarverslag van Fr. van de Kruyf bleek dat het 103 leden tellende koor een zeer druk programma achter de rug had waaronder de viering on langs van het 75-jarig bestaan met als hoogtepunt het jubileumconcert samen met het L.S.O. Op de foto het Roemeens Mannen koor Armonia, zoals dat zaterdag in Venray optreed. Op dinsdag 15 juli a.s. kunnen fiets- liefhebbers weer op het fietsje stappen om vier dagen kris kras door de mooie Peel te rijden om te genieten van de natuur en van de Peeldorpen, welke onderweg worden aangedaan. Evenals vorig jaar kan men behalve in Deurne ook in Venray starten, dankzij de medewerking van de Venrayse VVV en de Oostrumse Tour- en Wielerclub. Momenteel zijn de organisatoren druk bezig met de voorbereidingen om het te verwachten fietslegioen vier dagen bijzonder naar de zin te maken. Omdat de fietsvierdaagse dit jaar al voor de elfde keer wordt georganiseerd, behoeft men aan de kwaliteit van de "organisitie "beslist niet te twijfelëi?. Vorig jaar is het aantal routes uitgebreid en gezien het succes daarvan kan men ook dit jaar kiezen uit de routes van 40, 60 en 80 km per dag. Ook de gezinsroute - uniek voor Nederland - is weer in het programma opgenomen. Ouders met kinderen kunnen in hun eigen tempo 25 km afleggen en onderweg nog deelnemen aan verschillende aangepaste activitei ten. In Deurne wordt, zoals de traditie dat wil, gestart bij ,,De Vierspan" aan de Harmoniestraat en in Venray bij de schouwburg. Kiest men evenwel voor Venray als startplaats, dan kunnen alleen de 40 en 60 km routes worden gereden. Voor de 40, 60 en 80 km route betalen volwassenen 12,50 en houders van een bejaardenpas en kinderen tot 14 jaar (onder geleide) 10,- per persoon voor vierdagen fietsen. Voor de 25 km routen liggen de kosten nog lager want dan betalen volwassenen 10,- en het eerste en tweede meefietsende kind 7,50 terwijl voor ieder kind meer 5,- moet worden betaald. In Venray kan men meer inlichtingen verkrijgen en zich opgeven bij het VVV, Grote Markt 23, 5801 BL Venray, tel. 10505. PEEL EN MAAS 'n leesbare krant Op zaterdag 5 en zondag 6 april a.s. wordt in het gemeenschapshuis in Oirlo weer hel jaarlijkse Solistenconcours van de Venrayse Muziekfederatic gehouden. De organisatie van dit concours, dat in middels voor de elfde achtereenvolgen de maal gehouden wordt, is in handen van fanfare Ons Genoegen uit Oirlo on der auspiciën van de eerder genoemde Muziekfederatie. De deelnemers aan dit solistencon cours zijn de muzikanten van de bij de Muziekfederatie aangesloten muziekve renigingen in de gemeente Venray, te weten van de fanfares uit Castenray, Oirlo, Merselo en Ysselsteyn, van de harmonieën van Venray, Leunen en Oostrum en voorts van MMSK St. Pe trus Banden en de Orkestvereniging. Gedurende twee dagen zijn maar liefst 173 optredens te beluisteren, welke optredens samen worden verzorgd door 226 deelnemers, waaronder diverse duo's, trio's enz. Evenals in voorgaande jaren is de ju rering weer in handen van de heer J. Claessens uit Tilburg, een niet geringe opgave, maar de heer Claessens is be kend vanwege zijn ervaring en deskun digheid. Het solistenconcours wordt gehouden in het gemeenschapshuis De Linde aan de Hoofdstraat in Oirlo op zaterdag 5 april van 12.00 tot 20.00 uur en op zon dag 6 april van 11.00 tot 22.00 uur. De entree bedraagt 1,- voor kinde ren t.m. 14 jaar en 2,50 voor bezoe kers boven die leeftijd. Fanfare Ons Genoegen uit Oirlo heeft er samen met de Venrayse Muziekfede ratie alles aan gedaan om van dit so listenconcours een plezierig muzikaal gebeuren te maken. Muziekliefhebbers zijn op 5 en 6 april van harte welkom in het gemeenschapshuis in Oirlo. De landelijke rijvereniging „Sport na Arbeid" uit Oirlo bestaat deze maand 40-jaar. Ter gelegenheid van dit 40-jarig bestaan worden twee jubileum concour sen georganiseerd. De wedstrijddata zijn 20 april voor de paarden en 27 april voor de pony's. Men verwacht op beide wedstrijddagen veel deelnemers, wat ook mogelijk is dankzij de gemeente Venray, die het industrieterrein „Witte Vennen" be schikbaar stelde als concoursterrein. Op zaterdag 26 april wil de jubileren de vereniging een receptie houden in ge meenschapshuis De Linde in Oirlo, al waar men de gelegenheid krijgt om de vereniging de feliciteren. VERNIELINGEN Vandalen hebben maar liefst elf ruiten ingegooid van de St. Petrus Ban- denschool aan de Dr. Poelsstraat. De gemeenschap kan nu maar weer voor het schadebedrag van 1.100,- opdra ven. Ook werd een ruit vernield van de kleuterschool aan de Whistlerstraat. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN Een inbraak in het sportcomplex „De Vlies" te Ysselsteyn werd in de kiem gesmoord, mogelijk omdat het alarm in werking trad. Eerst was ge poogd aan de achterzijde binnen te ko men; toen dat niet gelukte werd een raam ingegooid waarna het alarm in werking trad. Uit een afgesloten kelder aan de Haammakerstraat werd de militaire kle ding van een op verlof zijnde soldaat gestolen. De deur was met geweld gefor ceerd. Uit een aan het Mastbos gepar keerde personenauto werd een autora dio gestolen. Uit een vijver achter een woning aan de Cellostraat werd een fontein weggehaald. Uit een werkplaats achter een wo ning aan het Grootdorp te Merselo werd gereedschap ter waarde van 2.000,- ontvreemd. Door verbreking was toe gang verkregen. De diefstal betrof een boormachine, een schuurmachine, een schaafmachine en een gereedschapskist met inhoud. De organisatie Muziekfeesten Merse lo is in onderhandeling met zes scholen voor het voortgezet onderwijs in Venray om via deze scholen entreekaarlen voor Roberlo Jacketti and the Scooters tegen sterk gereduceerde prijs (-33%) aan te bieden. Twee scholen hebben hier reeds posi tief op gereageerd. Afhankelijk van de reaktie van de overblijvende scholen kunnen wij U in Peel en Maas van 17 april a.s. meer vertellen. E.e.a. loopt vertraging op doordat het momenteel paasvakantie is. Wederom zijn er vcv/r de slagzinaktie van Jos Arts en Nimco, meer dan 100 inzendingen binnengekomen. De prijs winnaars van deze week zijn: 1. G. Willems, Oostrum: „Wie gepast, gezond geschoeid door het leven wil gaan, trekt altijd Nimco aan". 2. Boekholt, Venray: „Nimco schoe nen, ten voete uit, zowel voor de grote man als de kleine spruit". 3. Fam. Beterams, Meerlo: „Kleren ma ken de man, voor de jeugd weet Jos Arts daar het fijne van". 4. R. v.d. Oever-Jeuken, Westerbeek: „Jos Arts kinderkleding van topkwali teit, dat is voor ons werkelijkheid". De uitslag is reeds aan de winaars be kend gemaakt. Deze week jureerde dhr. P. Hermans van de Venrayse kunstakademie, levens Vorst van de Venrayse kamavalsvereni- ging- Wij danken alle inzenders voor hun enthousiasme en feliciteren de winnaars van ganser harte. NIEUW VERSCHENEN: De Noord- en Zuidnederlandse litera tuur kent een grote verscheidenheid in genres: romans, korte verhalen, essays, toneelwerken en poëzie. Tot op heden ontbrak het echter aan een standaard werk waarin deze litaraire rijkdom op overzichtelijke wijze is geïnventariseerd en gerangschikt. Een groep van meer dan 80 specia listen uit Nederland en Vlaanderen heeft deze inventarisatie ter hand genomen met als resultaat een grondig, maar uit erst leesbaar lexicon. Het Winkler Prins Lexicon van de Nederlandse letterkunde bevat, alfabe tisch gerangschikt, de biografiën van meer dan tweeduizend van onze be kendste schrijvers, dichters, toneel schrijvers en essayisten, vanaf de Mid deleeuwen tot in onze tijd. Naast de persoonlijke gegevens van elke auteur is de ontwikkeling van zijn of haar werk in enkele karakteristieken samengevat. Elke biografie bevat tevens een opga ve van de werken van de betreffende au teur, alsmede de belangrijkste secundai re literatuur. Verder is uitgebreid aan dacht besteed aan - vaak Middelneder- Programma van 4 t.m. 10 april Vrijdag 4 april. Spelinstruif 9.30-16.00 AOD Metaal zaalv. vr. 18.30-20.00 KNVB comp. zaalv. 20.00-24.00 Veronica-Pauline 2 Veronica 2-Siebers Fr. hal ZVV Venray-Wittenhorst 2 ZVV Venray 2-Wittenhorst 4. Zaterdag S april. KNVB zaalv. comp. 9.30-18.30 EJA '85-Oud Meerlo DZWS-Thetru Wijk Zuid-Ford Oldtimer De Klomp 2-ZVV Venrode 3 ZVV Venrode 2-'t Huukske (dames) 't Huukske 2-De Slopers 't Huukske-SVCB 2 Veroni ca 2-Wittenhorst 3 Volle Maan-De Klomp. Jumpers basketb. comp. 18.30-22.00 KNVB zaalv. comp. 22.00-23.00 Le Coq-GFC 3 Zondag 6 april. Damespoule 9.00-10.55 Marianum 1 2, Boschveld, Venrode Jongenspoule 10.57-14.07 Jerusalem 1 2, Marianum, Boschveld 1 2. Herenpoule 14.10-17.58 Marianum, Jerusalem 1 2, IMBO 1 2, Boschveld. Old Calahan zaalv. vr. 19.00 ZVV Jenneskens zaalv. vr. 20.00 Manual d. vet-Wittenh. 21.00 Manual h. vet-Bevo/Meyel 22.00-23.00 Maandag 7 april. RooyseVKtr. 18.00-21.00 KNVB zaalv. comp. 21.00-24.00 FC Hento-'t Kelderke 5 SVCB-ZVV Venrode (dames) De Klomp 2-ZVV Venrode 2 (dames). Dinsdag 8 april. Basketbal toernooi scholen voortgez. onderwijs 9.30-16.00 RooyseVKtr. 18.00-21.00 Badminton 21.00-23.00 Woensdag 9 april. Badminton 18.00-23.00 Donderdag 10 april. Manual tr. 19.00-20.00 Rooyse VK tr. 21.30-23.00 GEEN VISITEKAARTJE Zaterdagmorgen werd op de Mgr. hanssenstraat een aldaar geparkeerde personenauto geramd door vermoede lijk een oranje-rode auto. Gezien de be schadigingen aan de geparkeerde auto moet ook de auto van de veroorzaker behoorlijk beschadigd zijn. Die veroor zaker is er echter vandoor gegaan voor dat zijn identiteit kon worden vast gesteld. De politie verzoekt dringend eventuele getuigen zich met haar in ver binding te stellen. RIJVERBOD Een 21-jarige autobestuurder uit Mer selo kreeg van de poltie een rijverbod opgelegd nadat zij drankgebruik bij die bestuurder hadden geconstateerd. Hij had geluk; het bleef bij een rijverbod. Eén pilsje meer en hij had een proces verbaal terzake het rijden onder invloed gekregen. landse - anonieme werken en aan literai re periodieken. Tot slot is opgenomen een overzicht van de belangrijkste literair-historische handboeken en een uitgebreid register vergroot de toegan kelijkheid van alle in dit lexicon opge nomen materiaal. De omvang van het boek is 480 bladzijdes en kost 99,50, een gunstig geprijsd naslagwerk van uit zonderlijke kwaliteit. De Winkler Prins Lexicon van de Ned. Letterkunde is ver krijgbaar bij boekhandel van den Munckhof, Grotestraat 68 te Venray. in vele soorten tegen aantrekkelijke prijzen poststraat (achter het postkantoor) telefoon 82810 onderhouds- en kleuradviseur Aan Grootdorp 85 te Merselo staal een grote hoftype-boerderij met twee parallelle vleugels uil het begin van de vorige eeuw. Het gebouw, eigendom van de familie Pubben, heeft een karak teristieke bouwstijl en wordt door het college van b. en w., in verband met zijn historische waarde, als monument aan gemerkt. Vandaar, dat deze boerderij nu op de gemeentelijke monumenten lijst wordt geplaatst. Sinds jaar en dag draagt deze boerde rij de naam „Stiene-Plats", maar daar voor zou zij „Jansplats" hebben gehe ten. Oorspronkelijk stamt het gebouw uit het begin van de 19e eeuw, doch het werd in 1885 door brand verwoest. Daarna is „Stiene Plats" weer opge bouwd. In het hoofdgebouw zijn woonhuis en stalling ondergebracht. Evenwijdig daaraan staat een grote schuur, welke met een hoge muur aan het woonhuis is verbonden. De boerderij is opgetrokken uit rode baksteen terwijl de daken zijn gedekt met Oudhollandse pannen. De raam- en deuropeningen zijn grotendeels nog oorspronkelijk. Het totale bouwwerk is vanwege de karakteristieke bouwstijl en de fraaie details een nadere beschouwing meer dan waard. Zo ziet men, dat de ramen van het woonhuis hardstenen dorpels hebben en dat zich strekbogen bevinden boven ramen en deur. In de stalling zijn aan de straatzijde halfronde raampjes aangebracht terwijl zich boven inrijdeu- ren en luik segmentbogen bevinden. De aanbouw heeft een z.g. lessenaars dak. Langs de druiplijn van het dak is een rijke versierd uitkragend metsel werk aangebracht, bestaande uit rolla gen en muizentanden. Langs de daklijn in de topgevels zijn de groengeschilder- de windveren opvallend. Aan de nok be vindt zich - wat men noemt - een houten makelaar in de vorm van een staaf eindi gend in „schoppen" tekens. Aan de voorzijde zijn acht fraai gesmede muurankers aangebracht, bestaande uit een staaf met daaraan be vestigde krullen. In de zijgevel, naast de inrijdeur, be vindt zich een witgeschilderd stenen ka pelletje met gelobde opening, ter ge dachtenis aan de H. Oda, die in Merselo zou hebben gerust tijdens haar voet tocht van Venray naar St. Oedenrode. Aanmelden uiterlijk a.s. zaterdag In aansluiting op de publicaties be treffende de door de gemeentepoltie Venray - in samenwerking met de omlig gende Rijkspolitie groepen en enkele vakgerichte ondernemingen - georgani seerde Caravankeuring 1986 moeten nog enkele dingen verduidelijkt worden. Was vorig jaar onze zeer uitgebreide keuring en advisering geheel gratis; dit jaar was het niet mogelijk om een gelijk keuringspakket te handhaven zonder daarvoor een kleine keuringsbijdrage te moeten vragen. Per te keuren caravan wordt een bijdrage gesteld van 12,50, welk bedrag vooraf, na ontvangst van ons bericht, moet worden voldaan. De keuringen worden verricht op de zaterdagen 26 april en 10 mei. Na een selectie worden de oproepen verzonden, welke een exacte datum en een exacte tijd inhouden. Mocht U be horen tot diegene, waarvan de caravan ter keuring wordt toegelaten, houdt U dan aan de voor U geplande tijd en da tum. Mocht - bij hoge uitzondering - blijken dat de voor U gekozen datum en tijd totaal geen haalbare kaart is, dan kunt U, nè ontvangst van uw oproep, telefonisch contakt opnemen met de ge meentepolitie Venray, tel. 04780-84888, toestel 119. De caravan met daarbij de trekkende auto, waarmede U de geplande vakantie gaat maken, moeten tesamen ter keu ring worden aangeboden, omdat dit de combinatie is waarmede de reis gemaakt wordt. Hierbij hebben we een dringend verzoek om de bergkastjes e.d. het liefst leeg te maken, zodat de gasleidingen en electriciteitsleidingen beter en minder tijdrovend kunnen worden gecontro leerd. De totale keuring is van dien aard, dat U echt „waar" voor Uw bijdrage krijgt. Begonnen wordt met een weging van Uw auto, alsmede Uw caravan. Dit zal plaatsvinden op de geijkte weegbrug van Nestlé te Oostrum. Vervolgens worden de banden van Uw beide voertuigen zeer uitgebreid on derzocht. Dit gebeurt in Uw bijzijn, waarbij aan U tekst en uitleg wordt ge geven, door Beerkens Banden aan de Zuidsingel te Venray. Het verdere onderzoek spitst zich daarna toe op alleen de caravan. Het ge hele technische eisenpakket, waaraan Uw caravan moet voldoen, wordt in de garage van Allers bedrijfswagens b.v. aan de Paul Burgmanstraat te Venray bekeken. Tenslotte vindt het onderzoek aan de gasinstallatie, ,door de gemeentelijke brandweer van Venray, en het onder zoek aan de electrische installatie, door de inspectiedienst van de PLEM, plaats in een hal van de Rank Xerox te Venray. In een kantine van de Rank zijn enke le stands ingericht alwaar U op elk ge bied van het vakantierecreatiegebeuren kan worden voorgelicht. Zo staan er stands van het Regionaal Bureau Voor komen Misdrijven in Limburg (beveili ging tegen diefstal van Uw caravan of waardevolle bescheiden tijdens Uw va kantie) en Veilig Verkeer Nederland (advisering over belading, juiste rijstijl en nog veel meer). Bent U aan het einde van de keuring op de hoogte van de aan Uw caravan ge vonden gebreken, dan kunt U gelijk een geheel vrijblijvende reparatieofferte krijgen van de Caravan Centrale gebr. Janssen uit Sevenum, die ook met een stand aanwezig is. De opzet van deze zeer uitvoerige keuring, met adviesmogelijkheden, is dat U veiliger op vakantie kan gaan en dat U gezond en heelhuids weer thuis komt, want dan is Uw vakantie geslaagd. Mocht Uw interesse gewekt zijn en wilt U Uw caravan laten keuren, dan kunt U inschrijven d.m.v. onderstaand inschrijfformulier. Na ontvangst van dat formulier be gint voor U en voor ons de „molen" te draaien. U ontvangt daarna zo spoedig mogelijk bericht. INSCHRIJFFORMULIER schrijft zich hierbij in voor de caravan keuring 1986. Hij/zij is bereid de bijdra ge van 12,50 te betalen. GEGEVENS: Handtekening: Sluitingsdatum: 5 april 1986. Inzenden aan: De gemeentepolitie Ven ray, Bureau Verkeerszaken, Postbus 525, 5800 AM Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lank veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Tel. 88800 DR. KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 lot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER TEL. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek J.M. van Winden Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30, Tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30 tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds lussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS V ENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. W ij kgezondheidscentru m Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wïjkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingslijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.i. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10211 H.V.P. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur (volgens afspr.) ma. van 13.00-15.00 uur, vr. van 9.00-12.00 uur in de Clockert, Bergweg 4 te Venray. Tel. 83100. Afspraken elke werkdag van 9.00 tot 10.00 uur. KAMERBEMIDDEL1NGSBURO JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3