GTuU B.V. X. N rrJ ZEELEN-Yd BURGT MODE VAN TOP TOT TEEN WACHT NIET MEER WACHT NIET MEER A Adverteer in Peel en Maas U bent op „va zoek naar een vertrouwd assurantiekantoor? MAKELAARS EN ASSURANTIEKANTOOR Schoolstraat 27 5801 BN Venray Schoenen van Thomassen Schoenen maken het modebeeld compleet, maar schoenen zijn niet alleen uiterlijk belangrijk, kwaliteit speelt een „doorlopende" rol. VAN DIE KAMP i DOOR HET OOG VAN DE SCHRIJVER van den Munckhof Natuur- Wereld encyclopedie Plantenrijk venray, sanshofstraat halfvrijstaand woonhuis met garage en carport, c.v., tuin op het zuiden. Ind.: hal. toilet, ruime woonka mer met plavuizen vloer, 1 wand schoon metsel werk: 2 bergkasten; woonkeuken met mod. inr. met tal van app Verd.: overloop 3 slpkrs., waarvan 1 zeer ruime met kastenwand; c.v. ruimte met tevens badgeyser; badk. met ligbad, toilet, en wastafel. Aanv. in nader overl. Koopsom f 132.000,- k.k. venray, kruidenlaalvt Zeer goed onderh, halfvrijst. woonhuis met c.v. en berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer, open keuken met inr., tegelvl.; bergkast. Verd ruime inloopkast, 2 ruime slaapkamers. Pand is geïsoleerd. Koopsom f 97.500,- k.k. venray, alexanderhof Te koop, een gesch. woonhuis met inp. garage, c.v., vrije achtertuin op het zuiden, mooie ligging. Ind.: hal, toilet, woonk. met open haard, keuken met eethoek, verd. over loop, 3 slaapk., wast., balkon, badk. met ligbad, wast. en toilet. Bergzolder met trektrap. Garage met bergzolder. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 132.000,- k.k venray, etna laan Te koop een zeer luxe en ruime büngalow met c.v. gar. voor 2 auto's op 830 m' grond. Bwj. 1980. Het pand is geheel gei- soleerd en rondom v.v. dubbele beglazing Ind,: entreehal met garderobe en toilet, keuken met massief eiken inr. en tal van app. Ruime living met open haard en schuifpui naar overdekt terras, slaapgang met 2 slaapkamers met douche met v.w., grote slaapk. met eigen badk. met ligb. bidet, toi let en dubb wast. Sousterrain met hal, wasruimte, slaapka mer, doka. douche met wast. 2 bergkamers, provisie ruimte grote kantoorruimte met aangr. privé kant. Aanvaarding in overl. Vraagpr. f 375.000,- venray, dolomietenlaan Te koop luxe landhuis met c.v. inpandige gar. en hoge pri vacy. Ind.: hal, toilet, living (47 m2) ruime eetkeuken, bij keuken. verd. 3 ruime slaapk. compl. ing. badk. souterrain, hal, slaapk, provisieruimte, 2e living (30 m2) garage met ex tra loopdeur. Goede staat van onderh. Aanvaarding in ove.rleg. Vraagprijs f310.000,- k.k. venray, ovërloonseweg Klassiek vrijstaand herenhuis met c.v. vrijliggende garage annex schuur, met c.a. 1500 m2 grond. Bouwj. 1934. Voor treffelijke staat van onderhoud. Mooie vrije ligging tegen bosrand. Ind.: entree, gang met tegelvl., ruime woonkamer tegelvl. aan andere zijde een werkkamer alsmede een grote eetkeuken met moderne inr.: kelder, bjkeuken, toilet; verd.: ruime, waarop 4 grote slaapkamers uitkomen, badk. bete geld en v.v. ligbad en wastafel. Vrijliggende garage annex schuur. Hobbyruimte en bergzolder. Zeer vrije en mooie tuin teen bosrand. Aanv. in overl. Koopsom f 295.000,- k.k. venray, boschermolen Zeer rustig gelegen patio bungalow met c.v. en patio op zuiden, nabij bossen en loopafst. van centrum Venray Ind.: entree, hal, toilet, berging, keuken, ruime woonk. met schuifpui naar patio, slaapgang met 3 slaapk badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en 2e toilet, c.v. ruimte. Ber ging heeft een aparte buitendeur. Aanvaarding terstond. Koopsom f 148.000,- k.k. venray, florishof Uitstekend onderhouden geschakeld woonhuis met garage, en c.v. Ind.: hal, toilet, woonkamer met tegelvloer, open keuken met grote provisiekast. Verd.: overloop, 3 slaapka mers, luxe betegelde badkamer met ligbad, toilet en v.w. Grote zolder, bereikbaar via vliezotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 98.000,- k.k. venray, henseniusstraat Ouder maar geheel gemoderniseerd winkelpand met boven woning. Het geheel voorzien van c.v.. Ligging bij parkeer ruimte en deel uitmakend van het winkelcentrum. Winke- lopp. ca. 34 m2 met tegelvloer en met achterliggende wer kruimte van ca. 15 m2 met aansluitend een koelcel van ca. 7 m2, kelder, toilet, achterentree met gang, keuken met in richting annex dagverblijf, berghok, c.v.-ruimte. Bovenwo ning: woonkamer, 2 slaapkamers, badkamer met toilet, zit bad, bergzolder met vaste trap. Aanvaarding terstond mogelijk. Koopsom f 160.000,-k.k. venray, eligiusweg Zeer goed onderhouden, fraai gelegen geschakelde woning, met garage en tuin op het zuiden. Ind.: en tree, hal, toilet, ruime woonkamer, luxe keuken met inr., c.v. ruimte. Verd.: 3 sip. kamers, badkamer met ligbad, toilet, v.w. en aansl. w.m.. Ruime berg zolder. Aanv. in nader overl. Vraagprijs f 109.500,-k.k. venray, sarabandestraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met ruime in pandige garage, vrije achterom en ca. 230 m2 grond. Ind.: entree, hal. toilet, ruime woonkamer mt tegelvloer, half open keuken, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w., zolder bereikbar via vlizotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. f 129.000,- k.k. venrayTveltum Luxueus halfvrijst. woonh. met c.v., garage en veel isolatie. Ind.: hal, L-kamer met open haard, luxe keuken, bijkeuken, toilet; verd.: 3 slaapk., badk. met ligbad, douche, toilet en wastafel; 2e verd.: vaste trap, bergzolder, slaapk. Zeer mooi woonhuis met achtertuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. Koopsom op aanvraag venray, langstraat Ouder winkel/woonhuis met aanbouw; grondopp. ca. 5.65 aren. Ind.- winkel (ca 21 m2), achterliggend magazijn (48 m2) met toegang via verbouwde achterom, woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, badkamer met ligbad, kel der. Verd.: 4 slaapkamers, totale inhoud winkel/woonhuis incl. aanbouw ca. 475 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000,- k.k. venray sambastraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en cv Grondopp. 231 m2 inhoud 420 m3 Ind.: hal met parket vloer; toilet; woonkamer met parketvloer, o.h. (kachel), open keuken, eiken inr. met div. app.; 1e verd.: 2 ruime slaapkamers; badkamer met ligbad en toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 146.000,- k.k. te huur Enkele eengezinswoningen te Venray Huurprijzen vanaf f 625,- per maand lid TT Dan biedt makelaars- en assurantiekantoor ZEELEN-v/d BURGT BV U vele voordelen, zoals Een vrijblijvend en kosteloos advies over al uw as- surant.e-zaken Vakkundige begeleiding omtrent al uw verzeke ringen zoals levens-, huis-, auto-, kostbaarheden- ziek- nhuiskosten enz Deskundig advies inzake hypotheken, financierin gen en pensioenen, d m v. een computeranalyse Persoonlijke en daadwerkelijke begeleiding ook na het sluiten van de polis Daarom mocht u plannen hebben, al uw lopende verzekeringszaken kosteloos te laten doorlichten, belt u ons even. Één telefoontje is voldoende om een afspraak mef een van onze deskundigen te maken onze kantoren zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30-17 30 uur en op de zaterdag van 10.00-13 00 uur geopend. makelaardij In onr. goederen kantoor Vanlo: tel. 077-11852* kantoor Blerick: tel. 077-823041 kantoor Venray: tel. 04780-83636 :ct1Ii ZEELEN VdBURGTIIB.V. Laaghuissingel 82. hoek k.v. egmondstr. venlo antoniusplein 5. blerick schoolstraat 27, hoek passaga venray Voor assurantiën, na kantooruren ^dhr. F. v. Hotten, tel. 077-41558. venray, smakterweg 2 Bedrijfsloodsen met een opp. van resp. 120 m2 en 155 m2 met voor- en achterterrein en terreinverharding, en zeer rui me luxe woning. Dit alles met centrale ligging aan rand van industrieterrein met goede verbindingen. De loodsen zijn opgetrokken uit baksteen met spouw, stalen spanten en zijn voorzien van kanteldeuren aan voor- en achterzijde. Ind. woonhuis: entree, hal, toilet, ruime kelder, kantoorruimte met tegelvloer, grote woonkamer met tegelvloer, beschroot plafond en open haard, grote keuken met inrichting, ber ging. Verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met ligbad, toilet en v.w. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 320.000,- k.k. Hêffi. usstraat Nabij centrum gelegen halfvrijstaand woonhuis met tuin op zuiden Ind. hal, toilet, kamer en suite, keu ken, bijkeuken, verd. overloop 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet en v.w. 2e verd met vaste trap. mog. tot 2 slaapkamers. Aanv. in overleg. Vraagpr f 114.000,-k.k. vierlingsbeek, jan van cuykstraat Te koop, een uitgebouwd halfvrijst. woonh. met berging, grote garage en tuin. Bj.'70. Opp. grond 278 m2. Tuin op het zuiden. Mooie ligging aan pleintje. Indeling: entree/gang, toilet, L-woonk. met parket vloer, ruime eet keuken met uitgebr. inr. en veel app. berging. Verd.: over loop 3 slpk. 1 wastafel, badk. met douche wast. en toilet, vaste trap naar ruime bergzolder met slaapmogelijkheid. Thermophane begl. op beg. grond. Aanvaarding terst. mog. Koopsom f 126.000,- k.k. maashees, de goeystraat Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw, c.v., ber ging, garage, grote tuin 500 m2 en vrij uitzicht aan achterzijde. Ind,: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en grote eethoek, ruime woonkeuken met balkenplafond, verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en vaste wastafel. Aanv. in overleg. Vraagprijs f 135.000,-k.k. oostrum mgr hanssenstraat Te koop een ruim en komfortabel woonhuis met aange bouwde stalling en 2 bijliggende hokken met een totale cap. voor 300 mestkalveren. Het geheel op een perceel grond van c.a. 2.5 ha Ind. woonhuis, entree, gang, woonkamer, 2 slaapkamers ruime en mod. keuken met compl inr. gang, badkamer met ligbad etc., toilet, c.v.-ruimte berging, schuur. Verd.: overloop, 3 slaapkamers, grote zolder. Prachtige ligging aan de rand van het dorp met vrij uitzicht over de velden. Aanv. op zeer korte termijn mogelijk Koopsom f 390.000.- k.k. meerlo, irenestraat Modern en zeer goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en c.v. Vrije achtertuin. Ind.: hal, toilet, zitka mer met open haard en tegelvloer, eetkamer met keuken (tegelvloer), berging, verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, bergzolder met trektrap. Aanvaarding in overl. Koopsom f 137.500,- k.k. melderslo math. claassenstraat Halfvrijst. woonh. met c.v. en ruime en vrije tuin met hou ten berging. Ind.: hal, toilet, living met open haard, eetka mer met open keuken, waskeuken, garage, verd.: overloop, 3 slaapk., badk. v.v. ligb., douche, v.w. en toilet; 2e verd.: vaste trap, bergz., c.v.-ruimte. Beg. gr. v.v. thermopane begl. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 136.000,- k.k. overloon kuluutsheuvel. Luxe landhuis op 1500 m2 grond met mooie en vrije ligging met bl. vrij uiz. op bos en landerijen. Voorz. van c.v., gar, en tal van extra voorz. Woonk. met o.h., plavuizen e.d. half open keuken met luxe ihr, groot ged. overd. terras; hoofdsl.k. met eigen badk. logeerk. met douce v.w. werkk. of slaapk c.v. ruimte aansl. w.a.; garage; div. kelderruimtes, pr achtig aangelegde tuin. Aanv. in overleg Koopsom f 287.500,-k.k. oostrum, geijsterseweg Grotendeels gerenoveerde woonboerderij met c.v. en in to taal 3470 m2 grond, met mooie en vrije ligging aan de rand van het dorp. Ind.: entree/hal, met trappenhuis en vide; zij kamer, woonkamer (40 m2), eetkeuken met compl. inr. bij keuken, toilet, douche, werkkeuken, garage; (hooi)schuur. Verd.: overloop, 4 slaapkamers, zolderkamer, prachtig aan gelegde tuin, ged. bestaande uit weiland, moestuin, vijver, tuinkas, div. schuren. Het pand is voor meerdere doelein den geschikt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 288.000,- k.k. swolgen, huls weg Komfortabele woonboerderij met inpandig logeer-app., ge heel v.v. c.v., grondopp. 2.085 m2. Prachtige en rustige lig ging aan rand van dorp. Ind.: hal/vide, toilet; woonk.; keu ken; waskeuken; studeerk.; hobbyruimte; garage voor2au- to's; paardenstal; 4 ruime slaapkamers; badk. kompl. Lo- geerapp.: entree, douche, woonkamer met kompl. keuken; slaapkamer. Het pand is gescheiden dan wel als geheel te bewonen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 310.000,- k.k. bergen. bargapark Schitterende, direkt aan rand van uitgestrekt bos en natuurgebied gelegen vrijstaande bungalow met c.v, garage en ca. 1.150 m2 grond. Ind.: entree, hal met plavuizenvloer, toilet, garderobe-nis, woonka mer met plavuizenvloer, open haard, oudholl. pla fond, schuifdeuren en glaspui naar fraaie tuin, ged. open keuken met plavuizenvloer, eiken inrichting met uitgebreide app., bijkeuken, 2 ruime slaapka mers met plavuizenvloer, badkamer met ligbad, toi let en v.w. Aanv. in overleg. Koopsom f 285.000,-k.k. geysteren, st. wilbertsweg Riante villa met atelier, c.v. en 1400 m2 grond, gelegen op prachtig punt in Geysteren met vrij uitzicht over de Maaslanderijen. Hal, toilet, living (55 m2), keuken (25 m2), kelder, waskeuken, hobbyruimte, atelier. 4 slaapkamers, badkamer. Voortreffelijke staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 300.000,- k.k. wanssum, kapelstraat Geschakeld woonhuis met met c.v. gas. Bouwjaar 1970. Ind.: entree, toilet, woonkamer ca 45 m2, met parketvloer en trap naar verdieping, ruime keuken ged. open, met goede inrichting, Verd.: 4 slaapka mers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Aanv. in overleg. Koopsom f 105.000,-k.k. oostrum kloosterstraat Een geheel uitgebouwde en luxueuze halfvrijstaande wo ning met c.v. tuin op zuiden grondopp. 284 m2. Ind.: hal, toilet, woon- eetkamer (ca 40 M2) met open haard, parket vloer, schoon metselwerk, ruime keuken met uitgebreide in richtingen, tegelvloer, waskeuken, berging, garage, wijn kelder. 1e verd.: overloop, 4 royale slaapkamers, ruime dou che met v.w. en toilet, 2e verd,: vaste trap, grote bergzol der. Totale inhoud pand ca. 525 m3 Aanv. in overleg koopsom f 168.000 k.k. Voor meer informatie bestaande bouw vraag onze FOTOPRESENTATIE Telefoon: 04780-83636 DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82, 5813 EV Venlo, Telefoon 077-11852 (4 lijnen) Antoniusplein 5, 5921 GV Blerick, Telefoon 077-823041 Schoenen voor hem en haar 1000 m2 mode en schoenen. Wl. VENRAY LANGEWEG 30 TEL. 04780-89173 Lente aanbiedingen van 4-4 t/m 12-4-'86 Perlé 100% glanskatoen van 3,25 voor 2,25 per 50 gr. Flamé brillant 65% katoen 35% viscose van 3,75 voor 2,-per 50 gr. Breilint 100% katoen van 8,75 voor 5,75 per 100 gr. Silky 100% Egyptische katoen van 4,50 voor 3,50 per 50 gr. Sienna 47% katoen 53% viscose van 3,50 voor 2,75 per 50 gr. Perlé acryl van 2,25 voor 1,75 per 50 gr. Overige vestingen: Grevenbicht, Cadier en Keer, Eygelshoven, Roermond, Venlo, Asten, Eindhoven, Weert, Horst Rentedaling tot 6,25%? Nu kunt U op 6,25% afsluiten, maximaal 1 jaar wachten op rente ontwikkeling. Komt rentedaling uit, dan profiteert U van de dalende rente. Stijgt rente echter, dan kunt op de laagste rente vastzetten. Natuurlijk GEEN afsluitkosten. Ook voor Premie A kopers de manier om nu te beslissen. Rente nu 6,25% ASSURANTIËN telefoon 04780 - 87575 I Kastelen en paleizen van Parijs en omgeving BOEK- EN KANTOORBOEKHANDEL GROTESTRAAT 68 - 5801 BH VENRAY - TELEFOON 04780-82727 Deze aanbiedingen gelden zo lang de voorraad strekt. Waterwereld Angel'Wolseiey/Tomey Waler is en blijft een verras send fenomeen Deze dilgave geefi amwoorc op honderden vrager er- geeft voorbeeloen van proeve' voor eigen onoer zoek Groot fcrmaai uitga.e overvloedig geïllustreerd. van 39.90 voor 9.90 Zwitserland Isabelle Aguet/Daniel Bard Laura Haberli De Zwitserse natuur heeft vele gezichten. Fraaie meren bergrnassieven en alpenweiden, in dit fraai geïllustreerde boek komt u ze aliemaal tegen. Gebonden, formaat 23x33 c ia 19.50 René Magritte René Passeron De grote surrealist Magritte heeft in zijn werk altijd dagelijkse dingen op een verwarrende wijze met elkaar geassocieerd, in dit boek een uitgebreid overzicht van zijn werk in prachtige reprodukties. Duitse tekst. Grootiormaa! paperback. -« r\ slechts 1Z.50 Door het oog van de schrijver Bekende Nederlandse schrijvers, waaronder Renale Rubinstein, M. Biesheuvel. Adriaan van Dis en Frank Keltendonk en nog 8 collega's kozen voor deze bundel hun favoriete verhaal uit de Nederlandse en wereld literatuur en vertellen erbij waarom dët verhaal (van Slauerhoff. van Babel, van Kafka en anderen) zo aan hel hart gebakken is. Een literair interessante, goed verzorgde bundel voor een heel speciale prijs. Paperback. 268 blz slechts 10 .00 Deltas natuur- encyclopedie Deltas wereld encyclopedie Hel wereldgebeuren en de ■nafuiii' óp overzichtelijke wijze in twee kloeke ge honden boeken, samen gesteld volgens liel nieuwe concept van thematische en alfabetische informatie. Rijk geïllustreerd Per deel van 41 60 voor 16.90. beide delen samen /jq Alfabetische en systematische encyclopedie Alfabetische en systematische Kastelen en paleizen van Parijs en omgeving Janine en Pierre Soisson Dertig paleizen en kastelen komen aan bod in deze uitgave, geïllustreerd met 170 kleurentolc's. in- en exterieur en hei wei en wee van de toenmalige bewoners wordt uitgebreid be schreven. Gebonden, formaat 32.5x24 cm. slechts 19 .50 Kastelen langs de Loire Janine en Pierre Soisson Deze fraaie uitgave behandelt de bouwgeschiedenis van een 25-tal chateaux en brengt u in contact met de vroegere bewoners Ge bonden. met vele prachtige kleurenfoto's. Formaat 32.5x24 cm. -jq slechts 17.50 Onze onzalige erfenis Pessimisme en een illusie loze Kijk op hot leven vormen e basis van alle vei halen die in deze bundel zijn samengebracht. Mei bijdragen van c.a Marcellus Emants en Louis Couperus. r van 25.00 voor 0.90 Dali...Dali...Daii Max Gerard Een must voor elke Dali- liefhebber. Fraai uitgevoerd boekwerk met reprodukties, ideeën en stellingen van de Meesier. Formaat 30x22 cm. Nederlandse tekst van RemcoCampert nu 17.! Plantenrijk Wim Sch roevers/ Jan den Hengst Nederland kent nog steeds een enorme rijkdom aan wilde planten Waar ze voor komen en hoe planten Ie herkennen zijn. wordt in dit rijk geïllustreerde boek overzichtelijk weergegeven. slechts 19.90 Het Nederlandse openluchtmuseum Informatieve boeken over oude ambachten en streken Uitvoerig geïllustreerd. Eendekooien Sietzo Dijkhuizen Gids voor de kruidentuin Div.auteurs Handwerken op het eiland Marken Maria van Hemert In en om de grutterij A J. Bernet Kempers Oliemolens A.J. Bernet Kempers Een Oud-Walcherse boerderij J Vader De oude imkerij B.Jacobs I H.W.M. Plettenburg Tienmaal brood Div. auteurs De Veluwse papiermolen C.Th.Kokke p. deel van 9.50/18 00 voor 0.90 Onze onzalige erfenis Ë«<j0tn:<\d'\S' rvtfmltii mu

Peel en Maas | 1986 | | pagina 2