Baaaaaaaaaaaa vervolg kerkberichten éi BILJARTEN corpai A.V. Venray Regio TRIMCLUB N.V.I.H. COC PEEL EIM MAAS Katholiek Vrouwengilde Venray Lourdes comité afd. Venray F.N.V. PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS L.K.I.B. I.S.V. verfhal TACKEN TEGELS iJtJUMJUJiJuuuuuuJuuuuuuuauuuuuui TWEEDE PAASDAG van 19-24 uur X gezellig MOONLIGHT BOWLEN Reserveer uw baantje V 04780 - 8322^ Mgr. Hanssenstr. 1G OOSTRUM HET BEST BEKENDE BOWLING EN PARTYCENTRUM IN DE REGIO Klubcross geslaagd De klubkampioenen cross zijn be kend. Afgelopen zondag werd er tijdens de klubcross gestreden voor de ereprij zen in iedere categorie. De kampioenen zijn: Heren: Gerrit Loonen. Veteranen 1: Lau Wijnhoven. Vet. 2: Jo Verlinden. Dames: Annie Coppus. Meisjes A: Yvonne Cybulski. Jongens A: Paul Wijnhoven. Meisjes B: Sandra Hofmans. Jongens B: Leon Dorssers. Meisjes C: Veronique Huls man. Jongens C: Michel Steeghs. Meis jes D: Meta Leeuwenberg. Jongens D: Nico Hofmans. Pup. jo. A: Jasper Schram. Pup. mei. A: Eefje Hoedemae- kers. Pup. jo. BC: Stef Schonenberg. Pup. mei. B: Liesbeth v. Meurs. Nederlandse kampioenschappen Veteranen Cross Lau Wijnhoven (vet. 1), Jo Verlinden (vet. 2) namen te Soest deel aan de door AV Pijnenburg georganiseerde Neder landse kampioenschappen Veldlopen voor Veteranen. Jo Verlinden presteerde uitstekend door het zilver te grijpen in de klasse 50-55 jaare. Lau Wijnhoven werd 12e. Trainingen: Zaal: maandag voor pup. en jun. D in zaal Brukske 17.00 tol 18.00 uur. Dins dag zaal Marianum voor jun. C van 18.30 tot 19.30 u. Overigen van 19.30 tot 21.00 uur. Woensdag: baantraining van 19.00 tot 20.30 uur voor sen. en jun. ABC. Zaterdag: bostraining sen. en jun. ABC en 2e jrs. D om 10.00 uur vanaf de Oude Barrier. Zondag: bostraining voor pup. en le jrs. D om 10.30 vanaf De Schaapskooi. Wedstrijdagenda: 22 maart: 15 km le Nettetal. 23 maart: 10 km Volkslauf te Moers. 5 april. 8e Kempener Stratenloop 10 km 12 april: 15 km Festina Venlo (nieuw en snel parcours). Lo persgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf de cooperbaan Beekweg op het Ballonzuil- circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op hel Rank Xeroxcir cuit een gevarieerd irimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Hoofdingang RX. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. V.O.P. B team VOP jeugd districtskampioen Afgelopen zaterdag heeft het B-team, wegens een te druk programma, de laatste twee wedstrijden van de team kompetitie gespeeld. Tegen Helden werd met 7-0 gewonnen, waardoor de tweede wedstrijd tegen Acquit beslis send werd voor een eventueel kam pioenschap. Met zeer goede gemiddel- dens. Frank 31.42, Rik 2.38 en Marcel 1.47 werd ook deze wedstrijd met 7-0 gewonnen, waardoor opnieuw een VOP-jeugdteam kampioen werd van het district Venlo e.o. Het kampioens team bestaande uit Frank Vermeulen, Rik Kamerman, Marcel Arts en Richard v. d. Zee zal t.z.t, een receptie worden aangeboden. Een datum voor de receptie is echter nog niet bekend. Ook is nog niet bekend of dit team zich voor de gewestelijke finale geplaatst heeft of dat eerst voorwedstrijden gespeeld moeten worden. V.O.P. A-Acquit 2-5 Winst was er alleen voor Ronald met 1.36 gem. René D. 7.1 lx en René W. verloren hun partij. Senioren: Het afgelopen weekend werd door P. Hermans, Th. Dericks en E. Dericks deelgenomen aan de voorwedstrijden 2e klasse bandstoten. Met 2.02 gem. de gradeerde Piet half. Theo plaatste zich met 2.78 gem. als eerste reserve voor de finale, waaraan Eric deelneemt daar hij tijdens de voorwedstrijden 3.40 gem. speelde. D.O.S. V.B.B. Pers. kampioenschappen 7e kl. De strijd om de hoogste eer in de 7e klasse van de Venrayse Biljart Bond is in alle hevigheid losgebarsten. De voorronden 7e klasse met drie DOS-deelnemers leverde een sportief en gezellig toernooi. Ongeslagen met 12 matchpunten en een percentage t.o.v. zijn moyenne van 98% zal Wim Schil lings zich wel geplaatst hebben voor de finale. Anders is het voor Frits v. d. Waerden en Piet Barents (met resp. 0 m.p. 89% en 4 m.p. 76%). Dit zal niet genoeg zijn, maar ook zij kunnen terugzien op een vooral gezellig toer nooi. V.B.B. P.K. Finale le klasse Dit weekend zijn de matadoren van de le klasse al aan de beurt. Voor deze klasse bestaat een rechtstreekse finale met van onze vereniging 2 deelnemers: Leo Siebers en Wiel Vermeulen. Heren, succes. Zij treden aan in het lokaal van H.G.L. (café Klomp). Deze vereniging hiermee tevens succes gewenst met het gebruik van twee tafels. V.B.B.-voorronde 5e klasse Alsof het niet op kan, dit weekend ook de voorronden 5e klasse libre. De 4 DOS-deelnemers hebben inmiddels al een wedstrijddag achter de rug. Jac Ver- halle en Gerard van Keijsteren - afge lopen maandag in de Pepermolen (or ganisatie De Burggraaf) - spelen nog op donderdag en vrijdag. Bert Suilen en Regie Voermans - na dinsdag j.l. - ver volgen hun P.K. op vrijdag en zaterdag bij Pelgrimshuis (Smakt). Succes. K.N.B.B. Finle 3e klasse Bandstoten Ook dit weekend (vrijdag t/m zondag) de KNBB finale 3e klasse band stoten. Deze wordt gehouden in de „Wieënhof" en de organisatie ligt in handen van onze vereniging. Van onze club heeft zich hiervoor geplaatst: Gerrit Vermeulen. Succes. Tevens wijzen wij er op, dat naast de arbitrage (die in handen is van een achttal districtsarbiters) de overige organisatie in handen is van onze ver eniging, waarvoor hulp van de leden wordt gevraagd. Clubkampioenschappen Het worden drukke weken. Maandag starten de clubkampioenschappen. Naast de informatie, die deze week via een extra-uitgave DOS-INFO is be kend gemaakt, staat specifieke C.K.-in formatie op het mededelingenbord in het clublokaal. Filmavond. Onze filmavond de moei te waard. Op donderdag 27 maart a.s. draaien we twee video's: Somo's Libres en Homolief en mannenleed. Somos Li- bres gaat over twee jonge, homoseksue le mannen welke leven in een land waar zij zich onderdrukt voelen. Daardoor besluiten zij naar een ander land te gaan om daar de door hun gekoesterde vrij heid te vinden. Ze vertrekken en tidens de reis verschijnen 7 taferelen voor hun ogen. Als zij bijhun reisdoel aankomen zijn zij ontzettend blij en beginnen te juichen, somos Libres, Somos Libres! Kport daarop volgt al snel de ontnuch tering: de zozeer gehoopte vrijdheid blijkt ook hier een mythe te zijn. Vol gende week een beschrijving van de an dere film. De aanvang is 20.30 uur. De films worden gedraaid in de filmzaal van Dingus, Hoenderstraai. Heb je vra gen die te maken hebben met jouw ho moseksueel of lesbisch zijn? Je kunt bel len naar 04780-10211 (voor jongens) of 04780-80102 (voor meiden en vrouwen). EEN ABONNEMENT WAARD! „ABSCLUUT GEEN KLACHTEN. BLEEK IK NOTABENE GESLACHTSZIEKTE TE HEBBEN" Een geslachtsziekte kun je hebben zonder er iets van te merken. Dit klinkt verontrustender dan het is, want je kunt er wel degelijk iets aan doen. Als je vermoedt, datje iets opgelopen hebt, moet je je laten controleren door de dokter. Hij is de enige die je kan hel pen. Je voorkomt ermee dat je in een laat stadium door geslachtsziekte wordt verrast. Verdere informatie: bel, kom of schrijf naar: Buro infektieziekten van de Basisgezondheidsdienst Noord-Lim burg. Spreekuur Venlo: maandag t/m vrijdag 11.00-12.00 uur, Nijmeegseweg 44, tel. 077-540404 (m.i.v. l-4-'86: 540408). Spreekuur Venray: elke woensdag 16.00 -17.00 uur, J.M.W., Hoenderstyraat 33, tel. 04780- 85251. Secr. B. Thijssen-Janssen Palersslraai 18 Venray, De eerstvolgende ledenavond wordt ge houden op maandag 24 maart a.s. is gastencentrum „De Wieënhof", om 20.00 uur. De her Fr. Ruyten, tuin- en landschapsarchitect, zal die avond, aan de hand van dia's een voordracht hou den over tuinarchitectuur. I.v.m. hel ge plande uitstapje naar Het Loo in mei a.s. zal hij ook aandacht besteden aan de tuinen van Het Loo. Verder zal er voldoende gelegenheid zijn tot het stel len van vragen over alles wat tuinieren en tuinen betreft. Voorts is er in de pau ze gelegenheid tot het onderling uit- wisslelen van meegebrachte stekjes van kamerplanten. OPROEO aan alle medewerkenden aan de Lentebeurs Hierbij nodigen wij allen uit, die zich hebben opgegeven als medewerker/ster aan de Lentebeurs, voor een korte bijeenkomst op maandag 24 maart a.s. om 20.00 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Ook diegenen, die medewerkin heb ben toegezegd, maar normaal geen Lourdes-medewerker zijn, zijn uiter aard van harte welkom. Op deze avond zullen onderling de taken definitief worden verdeeld voor de Lentebeurs. Mogen wij op aller opkomst rekenen? Bij voorbaat dank. Er is nog plaats voor enkele pelgrims, die graag willen deelnemen aan de bijzondere voorjaarsbedevaart van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes van 23 t/m 30 mei 1986. Wij zijn dan n.l. gezamenlijk in Lourdes met de interna tionale militaire bedevaart. Voor inlichtingen en/of opgave: dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 04780-83575. FNV INFO TEAM Elke le, 3e en eventueel 5e donderdag van de maand houdt het FNV infoteam spreekuur in wijkcentrum de Kiosk in wijk het Brukske te Venray vanaf 18.30 uur. Het infoteam is er voor alle leden die lid zijn van een FNV bond. U kunt bij ons met al uw problemen terecht, of het nu het invullen van een studietoelage huursubsidie of belastingformulier is, of voor het op laten maken van een loon- berekening. Verder nog bij onduidelijk heden over uitkerirtgen of problemen bij (dreigend ontslag) of intrekking uitke ring. Het FNV infoteam doet meer voor U dan U denkt, of verwacht. Als U naar het spreekuur komt is het erg belangrijk dat U alle ter z'ake doende stukken mee brengt, dit bevordert de behandeling van uw geval. Vooral de laatste tijd komt het herhaaldelijk voor dat mensen pas op het allerlaatste moment naar ons toekomen om b.v. een beroep of een be zwaar in te stellen. In dergelijke gevallen is het voor ons niet altijd meer mogelijk om de tijd daarvoor vrij te maken. Vee lal heeft men zelf al een maand de tijd gehad om naar ons toe te komen. Is de datum verstreken dan kan noch het info team noch de Rechtskundige dienst FNV of welke andere instantie dan ook nog iets voor U doen in dat geval. Voor spoed gevallen kunt U naar de coördi nator van ons infoteam. Dat is J. Ver- steegen tel. 04780-87312 (alleen van 18.00-19.00 uur) of naar uw eigen vak bond. Voor adressen e.d. zie Venray van A tot Z blz 36 en 37. EEN ABONNEMENT WAARD! ZIEKfcNUMHUEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting .St. Klisabethzickenhuis Venray tc beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt Manlovani met Vickey Leandros Van 20.00 tot 21.30 uur een direkle lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tol 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna hel verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 lot 11.00 uur hel pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Manlovani met Vickey Leandros Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur hel programma „nieuws én actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: Mantovani met Vickey Leandros. Donderdag 10.00 tol 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tol slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraeland Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur hel programma „Met band, plaat en casset te". met vandaag als middelpunt: Man tovani met Vickey Leandros. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag: van 10.00-11.00 „Met band, plaat en cassette" met vandaag als middelpunt: Mantovani met Vickey Leandros. Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. uw weekblad Venray omstreken Op vrijdag 21 maart a.s., organiseren wij onze jaarlijkse ontspanningsavond in het Gemeenschapshuis, Watermolen straat te Oostrum, waarbij alle leden, hun huisgenoten, vrienden, kennissen en belangstellenden van hrte welkom zijn. Voor ons zullen deze avond optreden „The New Freedom Singers" uit Kei donk. Deze gitaarvereniging, onder leiding van Maria van Asseldonk, zal deze avond geheel met hun repertoire verzor gen. Naast luisterliedjes brengen zij ook leuke sketches. Aanvang: 20.00 uur. Wij wensen U nu reeds een prettige avond toe en hopen velen van U op deze avond te mogen begroeten. RECTORAAT VEULEN Zondag 23 maart: Palm- of Passie zondag. De Heilige Week. Zaterdagavond om 19.00 Hgm. overl ouders Fleurkens-Aarts. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Antoon Janssen, Antonia Sanders; 11.15 Hgm. jgt. zal. Cecilia Engelen en Neel Steegh. Zegening en uitdeling van palmen. Maandag: 8 uur ter ere van H. Jozef voor genezing van een zieke. Dinsdag: 8 uur Ism. uit dank fam. v. Rijs wijck-Wij nhoven Woensdag: 8 uur Ism. zal. Sef Linders en overl. ouders; 's avonds boeteviering als voorbereiding hoog feest van Pasen, int. H. Mis zal. Handrie Reintjes, Anna Lemmen en zoon W. Donderdag: Witte Donderdag. Her denking instelling H. Eucharistie; om 3 uur 's middags Herdenking van Eucha ristie, tevens boeteviering voor de kinderen; 19.00 Hgm. bij instelling H. Echaristie. Tevens boeteviering, int. H. Mis zal. Annie Nellissen en overl. ouders. Vrijdag: Goede Vrijdag. Om 15.00 Herdenking lijden en dood van Jezus Christus voor schoolkinderen en uitde ling H. Communie; om 19.00 Kruis verering en uitdeling H. Communie. Zaterdagavond om 21.00 uur Paas wake, Hgm. zal. Maria Holtackers en overl. ouders Ewals-Holtackers. Akolieten voor 23 maart: Backes M., Reintjes Tw., Spreeuwenberg R. H. Misdienaars: Verstegen, Nijsasen, Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: H. Turibius: 19.00 uur Jgt. Henricus van Osch en Theodora Poels. Zondag Palmzondag en begin van de goede week 10.00 Palmwijding en uitde ling H. Mis tot bijzondere intentie (J); 11.30 Jan Mathijs Michels, Christina van den Hoven en zoon Gerard. Maandag: 8.30 Jac Bistervelds en A.M. v, Rijswijck. Dinsdag: 8.30 Peter Jh. Ewals en Ma ria Arnoldina van Enckevort. Woensdag 19.00 voor de parochie en al haar intenties, tevens boeteviering. Donderdag: Witte donderdag geen H. Mis om 8.30 uur: 15.00 Eucharistie viering voor kinderen, volwassenen ook welkom: 19.00 Plechtige Eucharistievie ring ter herinnering aan de instelling van H. Sacrament en priesterschap. Intentie voor priesters. Vrijdag: Goede Vrijdag, vasten en onthouding. Geen H. Mis om 8.30 uur. Kinderen zullen dia's hebben over kruis weg in de school; 15.00 Kruisweg in de kerk; 19.00 Plechtige Goede Vrijdag viering: passieverhaal verering H. Kruis en Communie dienst. Zaterdag: Paaszaterdag 9 uur gewijd water in de vestibule van de kerk; 19.00 Plechtige paaswake zegening van het Vuur, aansteken van de paaskaars, ze gening van Doopwater en plechtige paas Eucharistie. Intentie: voor de parochie. Misdienaars Zondag 23 maart 10.00 uur Donder dagavond en zaterdagavond Cindy Rongen en Heidi Hendrix; 11.30 en vrij dagavond (Goede Vrijdag) jaqueline Willems en Nicole Troisfontaine. Collectanten Zaterdagavond: M. Arts, witte don derdag K. v. Vegchel, Zondag 10.00 F. Hendrix en 11.30 G. Ewals, Goede Vrij dag J. Verhaag. Kerk poetsen 27 maart mevr. Zegers-Arts Past. Vercoulenstraat, Mevr. Martens Past. Vercoulenstraat Mededelingen Gedenk de vastenactie: Drinken voor hen die dorstig zijn. Mag ik U vragen zoveel mogelijk de diensten der Goede week bij te wonen. Deze week zou voor allen die zich se rieus katholiek noemen een week moe ten zijn, waarin men zich vernieuwt in zijn geloof. Op witte Donderdag zouden we graag LANDELIJKE V ASTEN AKTIE IN NOORD-LIMBURG (V) Een ander projekt in Kenia betreft heel duidelijk de jongeren ginds. Vanwege de enorme bevolkingstoename is de werkloosheid schrikbarend toege nomen, vooral onder de jongeren. Van de 14 miljoen inwoner van Kenia is 70% jongeren. De enorme bevol kingsgroei heeft mede de grote werk loosheid veroorzaakt. Kenia heeft veel multinationals aan weten te trekken. Er zijn schrijnende mistoestanden in de levens- en arbeids omstandigheden. De beweging van Katholieke Werken de Jongeren (YCW) zet zich in om voor de belangen van de werklozen en jonge arbeiders op te komen. De belangrijkste doelstelling van het aktieplan voor de komende 2 jaar is het bevorderen van vormingsprogramma's om de jonge arbeiders hun plaats in de gemeenschap te doen vinden. Men vraagt een bijdrage aan de Vastenaktie om dit programma te kunnen uitvoeren. Voor onze Keniase gast, Elizabeth Koech is de laatste week van haar ver blijf in Nederland, in Noord-Limburg alweer aangebroken. Een ook deze week zal zij een bezoek brengen aan een aantal plaatsen in Noord-Limburg. Wij zijn blij dat wij iemand uit Kenia in ons midden mochten hebben. Zij heeft ons verteld over haar inspiratie met betrekking tot haar werk voor de vrouwen van Kiptere; wij hebben over haar schouder een beetje mee mogen kijken. Laat dit ons tot inspiratie zijn bij ons werk voor een betere wereld ginds en ook hier. Dan kunnen wij zeggen dat het een zinvolle „ontmoe ting" is geweest. Wij wensen Elizabeth Koech een goede reis terug naar Kenia en veel nieuwe inspiratie bij haar werk en wij danken haar dat zij naar ons toe heeft willen komen om ons een ervaring rijker te maken Wanneer u onze projekten in Kenia wilt steunen, kunt u uw bijdrage over maken op giro 225.79.19 t.n.v. de Werkgroep Landelijke Vastenaktie Noord—Iimburg. DIEFSTALLEN Achter een woning aan de Burg graaf werd een tuinhek van 6 a 7 meter lang met poort gestolen. Van een op de parkeerplaats bij het ziekenhuis staande personenauto werden de 4 wieldoppen gesloopt. Uit een gemeentelijke schaftkeet nabij Zwartwater, werd een gasfles ont vreemd. Uit de garderobe van het gemeen tehuis werd een witte jack met donker grijze schouderstukkenigestolen.v Uit eèn afgesloten vrachtauto, "ge parkeerd op een terrein aan de Oude Oostrumseweg, werd een partij gereed schap ter waarde van 6.000,— ont vreemd. Door verbreking van het tocht- raampje werd toegang tot de vrachtauto verkregen. Ook de volière van de Biologische school aan de Eikenlaan bleek niet veilig te zijn voor dieven. Met een tang werd het gaas doorgeknipt en er werden 4 koppels kleurkanaries en 3 graspar kieten meegenomen. De schade be draagt enkele honderden guldens. Vanaf de parkeerplaats bij de Wieënhof aan de Leunseweg werd een personenauto (Opel Kadet) ontvreemd. Later trof de politie die auto aan op de parkeerplaats bij het ziekenhuis. de vastenactie enveloppen aan Christus ein de H. Mis willen aanbieden, is uw envelop er ook bij. Op Paaszaterdag vanaf 9 uur gew ijd water ter beschikking in de vestibule in van de kerk. Aan iedereen een zalig Pasen en Ver rijzenis.... KUNSTGEBIT REPARATIE M. CUSTERS OOSTRUM 800 m. vanaf Station Venray TEL. 04780-81997 ook zaterdags poststraat (achter het postkantoor) telefoon 82810 ANTIEKE eiken en grenen kasten, eiken buffetkasten, com plete slaapkamers enz. Antiekhandel Philipsen Venrayseweg 153 Horst Tel. 04787-1358 ANTIEK uit de jaren 1850-1950 TE KOOP Schoolbank 30,- 4 pits gasstel 25,-. Blokken- kist zoals op de kleuter school 80,- Tel. 86524 TE KOOP Lada 1200 km stand 70.000 i.z.g.st. bj. '79 Tel. 89379 TE KOOP Commodore printer MPS z.g.a.n. vaste prijs ƒ500,- Mambostraat 116 Venray TE KOOP Brommer, suzuki bwj '83 Tel. 04786-267 TE KOOP Ford Escort 1300 LPG 5- '84 km. st. 43.100 veel extra's Tel. 04789-1778 TE KOOP Een persoonsbed com pleet nachtkastje, keukentafel 2 stoelen, kast, vloertapijt, 3 antie ke stoelen, zelfgemaakt wandkleed, slaapkamer lamp. U kunt zich wen den Honingklaver 63 Land weer! Venray TE KOOP Compleet jongens com munie pakje mt. 140 125,- Dr. Korlmannweg 34 Tel. 04780-88102 TE KOOP Caravan i.z.g.st. Burggraaf 15 Venray TE KOOP Escort 1100 Bravo '82 5 drs. km 35.000 Tel. 04780-80237 TE KOOP Vespa bj.'79 en agregaal niet geschikt voor 220 volt tel. 04932-324 TE KOOP Renault 14 bouwjaar '77 km 70.000 t.e.a.b. Tel. 04780-84202 Venray TE KOOP Bedford bus bj 1976 - LPG opknapper Tel. 10112 Venray TE KOOP Yamaha FS1 met helm, veel chroom, koelkast. An tiek klein kolen kacheltje, na 18.00 uur Serenadestraat 3 TE KOOP BMW 315 bj. '82 i.nw.st. km. st. 78.000 met div. extra's Tel. 04784-2520 TE KOOP Kinderwagen, donker blauw, hoog model Chopinstraat 47 TE KOOP Fiat 128 1979 in prima staat 2175,- Kuluutsheuvel 50 Overloon Tel. 04788-1453 TE KOOP 4 pers. bungalow tent met luifel (André Jamei i.z.g.st. Tel. 87655 Ruit stuk? Geen nood Bel 81315 SCHAEFFERS GLASHANDEL Patersstraat 14 Let wel op het nummer 81315 anders is Uw voor deel verdwenen HENKE KINDERMODE Exclusieve kindermode van 2 tot 12 jaar. Onze communiekleding is uniek en eenmalig. Nieuwe voorjaarscollectie in broeken, blouses jurken enz. Albionstraat 55a Leunen Open: dagelijks van 13.00 tot 18.00 uur TE KOOP bloeiende primula's Jacobs Handerik 1 Merselo TE KOOP Electr. orgel Wilhelminastraat 34 tel. 83948 TE KOOP Café voetbalspel Tel. 04789-1988 TE KOOP damesfiets merk Batavus i.z.g.st. Tel. 04780-83358 TE KOOP 1 open aanhangwagen 300,- 1 dichte aanhang wagen 500,- Tel. 04780-87914 TE KOOP eetk. tafel en 4 biezen stoelen. Staande lamp bijp. hanglamp. Stereo meubel, wijnrek (alles ei ken) kinderstoel, rieten kinderfietsmand. Bureau stoel Tel. 88265 tussen 19.00-22.00 uur TE KOOP Audi 100 LS t'78 izgsl Alu velgen, trekhaak, stereo 2350,- Tel. 80835 TE KOOP Z.g.a.n. donkerblauwe flanellen blazers zeer ge schikt voor communie 1 maat 140 1 maat 135 nieuwprijs 195,- p. stuk. nu 50,- per stuk Tel. 84201 TE KOOP Jonge kippen,jonge geitjes-bokjes Dolf Weverslo TE KOOP Ford Taunus stationcar bwj. '77 i.g.st. Eikenlaan 16 Venray TE KOOP Dames, heren, jongens en meisjesfietsen Boterbloem 55 Landweert Venray TE KOOP houten tuinhekjes, per gola's en vlechthekken, tuinhuisjes en gietijzeren (nieuwe) lantaarns. Wij frezen en ploegen ook uw tuin. H. Nabuurs Vierlingsbeekseweg 3Ia Overloon tel. 04788-1295 b.g.g. 2010 TE KOOP grote partij staalslakken, split en parelgrind, champignonmest, spoor bielzen en kinderkopjes. H. Nabuurs Vierlingsbeekseweg 31a Overloon lel. 04788-1295 b.g.g. 2010 TE KOOP Compleet boeren bond servies Tel. 88738 TE KOOP Mosgroen velours over gordijn lel. 82431 TE KOOP Honda MT i.z.g.st. Tel. 84497 TE KOOP Stalmest voor de tuin Tel. 04782-339 BANKSTELLEN Wij hebben nog enkele zeer goede inruil bankstel len, salontafels en salon- kasten Complete woninginrichting v. H0UT-JANSSEN BV Hoofdstraat 25 Liessel t.o. de Molen Mgr. Hanssenstraat 27 Oostrum Ook Uw adres voor vloer en wandtege/s VOOR AL UW PIANOSTEMMINGEN en reparaties van piano, vleugel en clavecimbel en harmoniums kunt U bellen met G. Willemse Beethovenstraat 48 Venray tel. 04780-88783 TE KOOP Blauwe Pauwen Nellissen Venray Stationsweg 133 tel. 04780-82183 Laat bij aan- of verkoop uw onroerend goed taxeren TAXATIEBUREAU RAEDTS Telefoon 04780-81469 Beëdigd taxateur TE KOOP 1500 holle mulder dakpannen en wit buta- gas stel met deksel en fles Tel. 81174 TE KOOP Renault 5 GTL '79 i.g.st. vraagprijs 3800,- Tel. 04780-87070 of 82546 na 18.00 uur TE KOOP Wasautomaat i.z.g.st. Ursulastraat 62 Venray TE KOOP Jonge leghennen ook met hele snavels en kleine kippenhokjes Tel. 04786-588 TE KOOP Citroen 2 CV6 bwj'78 APK gekeurd zeer mooi tel. 04780-88242 TE KOOP Golf diesel Bwj. '80 Marjolein 13 Venray TE KOOP Sleuven fraismachine A.E.G. Electro fornuis en een AEG wasauto maat (klein defect) Patersstraat 5 TE KOOP Scharreleieren Dolf Weverslo. TE KOOP een 2-jarige YVelsche po ny Tel. 04782-471 TE KOOP Divere gebruikte eiken bankstellen als nieuw, nieuwe losse kussens voor eiken bankstellen, uit eigen werkplaats ei ken tafels, en stoelen te gen spotprijzen. Meubelboerderij Merselo Beekweg 56 v.a. heden ie dere vrijdag van 2-9 uur zaterdag van 10-4 uur Inruil mogelijk TE KOOP Caravan bouwj. 1976 i.z.g.st. met voortent en koelkast 3000,- Tel. 04780-80387 TE KOOP Eikenhouten bankstel met leer bekleed (bruin) Mooie Honda 750 F2 '78 Tel. 83563 GEVRAAGD Partij oude metselstenen Tel. 85956 BRUIDSBOEKETTEN CORSAGES GRAFWERK AANBIEDINGS BOEKETTEN KADOARTIKELEN Bloemenhuis „ANGÈLE" Henseniusplein 2 Venray Tel. 04780-82273 TE KOOP Renault 5 Tl. bj '79 km stand 61.000 Tel. 04780-10942 TE KOOP Opel Ascona I6N bwj '78 i.z.g.st. apk gekeurd Tel. 10284 Riool verstopt geen probleem WIJ ONTSTOPPEN ONDER HOGE DRUK BOUWBEDRIJF J. RAEDTS ZN c.v. OOSTRUM Tel. 04780-81469/82274 TE KOOP Rieten kinderstoel voor fiets en te koop ge vraagd, schommelcombi- natie glijbaan Tel. 80195 TE KOOP Eend CV 6 1975 Kaltestaart 24 tel. 88530 TE KOOP Puch Maxi S tel. 87756 TE KOOP 2-deurs koelkast 1,5 jr oud z.g.a.n. Tel. 89565 TE KOOP 200 m plafondplanken 9 cm breed, 12 mm dik verschillende lengtes bruin gebeitst. Tinnegieterstraat 13 tel. 04780-85167 TE KOOP Daihatsu Charade XTE bj. okt 1980, motorisch i.pr. st„ plaatwerk deu ren motorkap moeten opgeknapt worden le eig. vr. pr. 19 50 inl. Tel. 04780-85734

Peel en Maas | 1986 | | pagina 13