HEROPENINGSHES ZEELENYd BURGT UU B.V VVD lijst 3 UITNODIGING I kom naai het unieke bij van mi! venray Wilt U Uw huis verkopen? Voor Venray Duidelijk ALLE GOEDE DINGEN IN 3- EN KOM NAAR ONS UNIEKE HEROPENINGSFEEST MET VERRASSEND VOORDEEL BIJ U A GujüB.> De nieuwste mannenmode koilekties UNIEKE HEROPENINGSVERRASSING 5 tot 50% l korting Schoolstraat 27 5801 BN Venray Ook voor uw kantoormeubelen Maak eens een afspraak! van den munckhof Onze herenzaak is geheel gemoderniseerd. In een eigentijds interieur kunt U nog plezieriger winkelen als voorheen. U als een van onze cliënten nodigen wij hierbij van harte uit voor ons aantrekkelijke heropenings feest vanaf donderdag 6 maart t/m zaterdag 15 maart. In de feestperiode hangen er in onze zaak honderden balonnen aan het plafond. In deze balonnen zitten waardebonnen van Na aankoop mag U zo'n ballon doorprikken. Uw korting dwarrelt dan naar beneden. De korting krijgt U kontant terug. Dus volop redenen om onze mannenzaak in feeststemming te bezoeken. henseniusplein 12 5801 bb venray venray, alexanderhof Te koop, een gesch. woonhuis met inp. garage, c.v., vrije achtertuin op het zuiden, mooie ligging. Ind.: hal, toilet, woonk. met open haard, keuken met eethoek, verd.: over loop, 3 slaapk., wast., balkon, badk. met ligbad, wast. en toilet. Bergzolder met trektrap. Garage met bergzolder Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 132.000,- k.k. venray, laagheidseweg Schitterend vrij gelegen voormalig boerenwoonhuis, dub bele garage met smeerput, kas, grote schuurruimten, ca. 7500 m2 grond en een dubbele woning. Ind. woning 1: rui me hal met tegelvl., toilet, woonkamer met tegelvl., open haard, balken plafond, keuken met eiken inr., tegelvl. en schrootjes, wasruimte, badk. met ligb., douche en v.w. Verd.: 3 ruime slp.kamers. Ind. woning 2: betimmerde hal, ruime woonkeuken, kelder, woonkamer, badk. met ligb., douche en v.w., toilet, bijkeuken. Verd. toilet, 3 ruime slp.kamers, bergruimte. Pand is goed geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 285.000,- k.k. venray, merseloseweg Centraal gel. goed onderh. vrijst. woonhuis met grote gara ge en tuin. Ind. hal, tegelvl., grote woonkeuken, grote kel der, woonk. met dubbele begl., berging. Verd.: badk. met zitbad, toilet en v.w., 4 ruime slaapkamers Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 185.000,- k.-k. venray, foxtrotstraat Zeer goed onderhouden geschakeld woonhuis met garage, c.v. en vrije tuin op zuid-westen, Ind.: en tree, hal met tegelvloer toilet, c.v. ruimte, garage met bergzolder; open keuken, woonkamer met te gelvloer en thermophene beglazing (kamer ruim 30m2). Verd.; overloop; 4 slaapkamers, waarvan 1 met v.w.; badk met ligbad, toilet en v.w. zolder met trektrap. Aanv. in overleg Koopsom f 119.000,- k.k. venray, boschermolen Zeer rustig gelegen patio bungalow met c.v. en patio op zuiden, nabij bossen en loopafst. van centrum Venray Ind.: entree, hal, toilet, berging, keuken, ruime woonk. met schuifpui naar patio, slaapgang met 3 slaapk. badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en 2e toilet, c.v. ruimte. Ber ging heeft een aparte buitendeur. Aanvaarding terstond. Koopsom f 148.000,- k.k. venray, bingelkruid Zo goed als nieuw goed onderhouden tussenwoning met ruime vrij gelegen achtertuin, berging en c.v. Ind. entree, hal, woonkamer, ruime keuken, toilet. Begane grond voor zien van thermopane begl.. Verd.; overloop, 2 zeer ruime slaapkamers, betegelde badkamer met douche, toilet en v.w. Zolder vaste trap, grote slaapkamer en veel bergruim te. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 105.000,- k.k. venray, biezenvenneke Mooie vrijliggende bungalow met c.v. grondopp. 1279 m2 garage en prachtige tuin. Rustige ligging op korte afstand van het centrum. Ind. Ruime hal, L-woonkamer van ca. 50 m2 met schuifpui naar schitterend terras, keuken, slaapgang met tegelvloer, toilet, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en dubb. vaste wastafel, garage, berging waskeu ken met aansl. w.a. Aanvaarding in overl. koopsom f 295.000.- k.k 3 vrijstaande woningen aan de herik siebengewald, boterdijk Modern en ruim halfvrijstaand woonhuis met c.v., garage, mooie en vrije ligging. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Indeling: entree met ruime hal; toilet met fon teintje, royale L-vormige woonkamer van ca. 35 m2 met schuifpui naar terras; ged. uitgebouwde keuken, geheel be tegeld en voorzien van moderne inr. met div. app.; bijkeu ken met aansluitpunt wasautomaat; verd.: overloop; 3 slaapkamers; badkamer, geheel betegeld en voorzien van ligbad, wastafel en toilet; 2e verdieping met trektrap. Aanvaarding terstond mogelijk. Koopsom f 126.000,- k.k. leunen, albionstraat Te koop, horecapand met uitstekende reputatie met boven woning. Geheel voorz. van c.v. Horeca bestaat uit bar, eet zaal, feestzaal en bedrijfskeuken. Parkeren op eigen grond (ca. 20 auto's). Woning met o.m. 3 slaapk., luxe badk., L- woonk., keuken, garage. Aanvaarding terstond. Koopsom pand f 285.000,- k.k. siebengewald. boterdijk Modern en ruim halfvrijstaand woonhuis met c.v., garage. Indeling: ruime hal; toilet, L-vormige woonkamer, uitge bouwde keuken met mod. inr. met div. app.; bijkeuken; verd.: overloop; 3 slaapkamers; badkamer, v.v. ligbad, wastafel en toilet; bergzolder met trektrap. Aanvaarding terstond mogelijk. Koopsom f 126.000,- k.k. oostrum, herenpasweg Te koop sfeervolle bung, met c.v., garage en 750 m2 grond, rondom geïsol., vrije ligging, ind. hal, toilet, woonk., keu ken met uitg. inr. zitk., 3 slaapk., studeerk., badk. met zit bad, doka, garage, overdekt terras. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 205.000,- k.k. venray, eligiusweg Zeer goed onderhouden, fraai gelegen geschakelde woning, met garage en tuin op het zuiden. Ind.: en tree, hal, toilet, ruime woonkamer, luxe keuken met inr., c.v. ruimte. Verd.: 3 sip. kamers, badkamer met ligbad, toilet, v.w. en aansl. w.m.. Ruime berg zolder. Aanv. in nader overl. Vraagprijs f 109.500,-k.k. maashees, de goeystraat Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw, c.v., berging, gara ge, grote tuin 500 m2 en vrij uitzicht aan achterzijde. Ind. entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en grote ee thoek, ruime woonkeuken met balkenplafond, verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en vaste wastafel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 135.000,- k.k. melderslo math. claassenstraat Halfvrijst. woonh. met c.v. en ruime en vrije tuin met hou ten berging. Ind.: hal, toilet, living met open haard, eetka mer met open keuken, waskeuken, garage, verd.: overloop, 3 slaapk., badk. v.v. ligb., douche, v.w. en toilet; 2e verd.: vaste trap, bergz., c.v.-ruimte. Beg. gr. v.v. thermopane begl. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 136.000.- k.k. vierlingsbeek, jan van cuykstraat Te koop, een uitgebouwd halfvrijst. woonh. met berging, grote garage en tuin. Bj.'70. Opp. grond 278 m2. Tuin op het zuiden. Mooie ligging aan pleintje. Indeling: entree/gang, toilet, L-woonk. met parketvloer, ruime eetkeuken met uitgebr. inr. en, veel app., berging. Verd.: overloop 3 slaapkl, 1 wastafel, badk. met douche, wast. en toilet, vaste trap naar ruime bergzolder met slaapmogelijkheid. Thermopane begl. op beg. grond. Aanv. terstond mog. Koopsom f 126.000.- k.k. oostrum, kloosterstraat Een geheel uitgebouwde en luxueuze halfvrijstaande wo ning met c.v., tuin op zuiden, grondopp. 284 m2. Ind.. hal, toilet, woon- eetkamer (ca. 40 m2) met open haard, parket vloer, schoonmetselwerk, ruime keuken met uitgebreide in richtingen, tegelvloer, waskeuken, berging, garage, wijn kelder. 1e verd.: overloop, 4 royale slaapkamers, ruime dou che met v.w. en toilet. 2e verd.: vaste trap, grote bergzol der. Totale inhoud pand ca. 525 m3. Aanvaard, in overl. Koopsom f 168.000,-k.k. venray, schutsboom Modern ruim vrijstaand woonhuis, c.v. garage en tuin, di rect nabij centr. ind.: entree/hal met plavuizenvloer, toilet met fonteintje, rondom betegeld, L. vormige woonkamer met plavuizen vloer open haard, open keuken met eetbar en moderne inrichting, betegeld, garage met bergzolder met vaste trap, kantelp. verd.: 3 ruime slaapkamers, ruime badk. betegeld, ligbad, douchecabine, toilet, wastafel aansl. w.a. 2e verd.: vaste trao, voorzolder, 2 slaapkamers, c.v. ruimte. Vrije achtertuin met achterom. Pand is geïsoleerd, rondom thermopane begl. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 178.000,- k.k. geysteren, st. wilbertsweg Riante villa met atelier, c.v. en 1400 m2 grond, gelegen op prachtig punt in Geysteren met vrij uitzicht over de Maaslanderijen. Hal, toilet, living (55 m2), keuken (25 m2), kelder, waskeuken, hobbyruimte, atelier, 4 slaapkamers, badkamer. Voortreffelijke staat van onderhoud Aanvaarding in overleg. Koopsom 300.000,- k.k. broekhuizen sef v. megenlaan Vrijst. landhuis, garage, 1000 m2 grond. Fraai uitzicht. Ind. Hal, woonk. met o.h. en schuifpui naar overdekt terras, keuken met inr.; slaap/studeerk. Verd 4 slaapk., badk ligb., toilet, dubbele v.w. Pand is geheel onderkelderd. Vraagprijs f 260.000,- k.k. swolgen, hulsweg Komfortabele woonboerderij met inpandig logeer-app., ge heel v.v. c.v., grondopp. 2.085 m2. Prachtige en rustige lig ging aan rand van dorp. Ind.: hal/vide, toilet; woonk., keu ken; waskeuken; studeerk hobbyruimte; garage voor 2 au to's; paardenstal; 4 ruime slaapkamers; badk. kompl. Lo geerapp entree, douche, woonkamer met kompl. keuken; slaapkamer. Het pand is gescheiden dan wel als geheel te bewonen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 310.000,- k.k. oostrum, geijsterseweg Grotendeels gerenoveerde woonboerderij met c.v. en in to taal 3470 m2 grond, met mooie en vrije ligging aan de rand van het dorp. Ind.: entree/hal, met trappenhuis en vide; zij kamer, woonkamer (40 m2), eetkeuken met compl. inr. bij keuken, toilet, douche, werkkeuken, garage; (hooi)schuur. yerd.: overloop, 4 slaapkamers, zolderkamer, prachtig aan gelegde tuin, ged. bestaande uit weiland, moestuin, vijver, tuinkas, div. schuren. Het pand is voor meerdere doelein den geschikt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 1 288.000,- k.k. leunen, past. strijkerstraat Onder arch, gebouwd vrijstaand woonhuis met c.v. en ga rage, uitgevoerd in schoon metselwerk. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer, zitkuil, open haard, open keuken, bij keuken, studiehoek. Verd. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Veel privacy, goed on derhouden. Vrij uitzicht op landerijen. Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. Wanssum, kapelstraat Geschakeld woonhuis met met c.v. gas. Bouwjaar •1970. Ind.: entree, toilet, woonkamer ca 45 m2, met parketvloer en trap naar verdieping, ruime keuken ged. open, met goede inrichting, Verd.: 4 slaapka mers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Aanv. in overleg. Koopsom f 105.000,-k.k. venray, sarabandestraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met ruime in pandige garage, vrije achterom en ca. 230 m2 grond. Ind.. entree, hal. toilet, ruime woonkamer mt tegelvloer, half open keuken, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w.; zolder bereikbar via vlizotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. f 129.000.- k.k. venray sambastraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en cv Grondopp. 231 m2 inhoud 420 m3 Ind hal met parket vloer; toilet; woonkamer met parketvloer, o.h. (kachel), open keuken, eiken inr. met div. app 1e verd 2 ruime slaapkamers; badkamer met ligbad en toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 153.000,- k.k. Dan biedt makelaarskantoor ZEELEN-v/d BURGT BV U vele voordelen, zoals Een vrijblijvende waardebepaling var] i pand. Opname van uw pand in onze foto-presenta tie. Zeelen - v/d Burgt BV heeft sinds 1939 con necties in geheel Nederland, derhalve ver spreiding van fotopresentatie door geheel Ne derland mogelijk, u beperkt uw aanbieding dus niet tot de omgeving van Venlo en Ven- r9Ysbiu: Ik Een potentiële koper geven wij deskundig ad vies omtrent hypotheken en verzekeringen. Wij plaatsen uw advertenties in de daarvoor in aanmerking komende dagbladen. Gespecialiseerd in: - onteigeningen - bedrijfsmatig onroerend goed - agrarische objecten U bent ons eerst courtage verschuldigd in dien wij Uw pand daadwerkelijk verkopen. Daarom, mocht u plannen hebben, uw huis. win kel, bedrijf, etc. te gaan verkopen of verhuren belt u ons even. Een telefoontje is voldoende om een afspraak met een van onze deskundigen te maken onze kantoren zijn van maandag t/m vrijdag van 8 30- 17.30 uur en op de zaterdag van 10.00-13.00 uur geopend. makelaardij in onr. goederen kantoor Venlo: tel. 077-11852* kantoor Blerick: tel. 077-823041 kantoor Venray: tel. 04780-83636 :GTIIE ZEELEN VdBURGTMB.V. Laaghuissingel 82. hoek k.v. egmondstr. venlo antoniusplein 5, blerick schoolstraat 27. hoek passage venray Na kantooruren kantoor Venlo: dhr. H Hulsken, tel. 077-825040 dhr. H. Segers, tel. 077-543060 Na kantooruren kantoor Blerick: dhr. P.A.M. Thuyls, tel. 077-871805 Na kantooruren kantoor Venray dhr. W. van Soest, tel. 04780-83445 kdhr. W. Schellens, tel. 04780-83170 MAKELAARS EN ASSURANTIEKANTOOR Telefoon: 04780-83636 DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82, 5813 EV Venlo, Telefoon 077-11852 (4 lijnen) Antoniusplein 5, 5921 GV Blerick, Telefoon 077-823041 kunt U bij ons terecht BOEK- EN KANTOORBOEKHANDEL Grotestraat 68 - VENRAY - Telefoon 04780-82727

Peel en Maas | 1986 | | pagina 2