VENRAYSE REVUE kerk in I|et miöüen 60 AGENDA et Overloons chaartven wordt ingericht Gemeenteraads verkiezingen 1986 SMC Venray opent het 250 cc Grand Prix toernooi De werkloosheid Venray zoekt nieuwe trainer PEEL EN MAAS INGEZONDEN Venrayse Omroep Stichting Schouwburg- nieuws Jazz-festival Stichting Botanische Tuin SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN Feestavond organiseren? Ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan van de Venrayse Streekschouw- burg, dat eind september gevierd gaat worden, wil de directie van de schouw burg proberen een Venrayse Revue op het toneel te krijgen. Dit mede t.g.v. de start van de Rose Vlek. Gedacht wordt aan Venrayse groep jes, verenigingen, gezelschappen die er plezier in bleven om hun kunnen aan het publiek te tonen. Daarbij wordt vooral gedacht aan totaal presentatie, om zoveel mogelijk mensen gelegenheid te geven mee te kunen doen. De opzet is een bont spektakel gespeeld door en gemaakt voor het gehele Venrayse publiek. Geen dupli caat van Circus Mök, maar een regelrechte revue, met een verhaal. Dus ook niet specifiek door en voor Venray centrum!. Wanneer het initiatief aan slaat, zal het beslist een jaarlijkse traditie kunnen worden. De directie van de schouwburg roept eenieder op, die denkt op enigerlei wijze mee te kunnen werken, hetzij bij decorbouw, hetzij met een zang- of dansnummer, hetzij als regisseur, tekst schrijver etc. Het dient een spontaan gebeuren te worden waarbij een com missie of jury de uiteindelijke beslissing zal kunnen nemen over de samenstelling en de lengte van het geheel. Op deze manier willen wij nagaan, wat er in Venray leeft onder de bevolking en hoe dat verder uitgewerkt kan worden. Men begint met een schone lei waarop nul komma nul genoteerd staat. Vanaf heden kan men zich schriftelijk of mondeling aanmelden voor deelname op welk gebied dan ook. Ook mensen die zich uitsluitend organisatorisch in willen zetten voor een dergelijke opzet zijn van harte welkom. Venray krijgt de kans zich te manifesteren en het is te hopen, dat velen deze gelegenheid zullen aagrijpen. Zodra er voldoende materiaal en medewerkenden zijn, zal met de opzet worden gestart. Het aantal voorstellingen kan van één tot desnoods tien uitgebreid worden als daar behoeft aan zou bestaan. Bij deze eerste opzet gaat alles op basis van vrijwilligheid en zal er geen vergoeding tegenover staan, want het Makelaars- en Taxatatiekantoor WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD! Stationsweg 7b. Venray, tel. 04780- Mevr. van Duynhoven-van Leuvert, wethouder van de gemeente Vierlings beek deed in de laatst gehouden raadsvergadering mededeling dat de Grontmy het defenitieve plan voor de inrichting van het Schaartven, waar ook vele Venrayers in de zomermaanden graag gebruik van maken is ingediend. De ruilverkavelingscommissie Merseló- Overloon heeft geen bezwaren tegen dit plan, dat de gemeente een bedrag van 94.448,- gaat kosten. Er wordt veel druk uitgeoefend om dit plan op 20 februari a.s. in een openbare aanbeste ding te brengen. Verwacht wordt dat voordat het seizoen begint, het plan zal zijn uitgevoerd. Binnenkort kunnen de verschillende raadscommissie's het plan aan een studie onderwerpen. gaat ook om inventarisering van hetgeen Venray binnen haar grenzen heeft. Voor noodzakelijke kosten, zal de schouwburg binnen haar budget naar mogelijkheden zoeken, maar tevens zal de gemeente om een startsubsidie worden gevraagd. Er zijn in Venray genoeg mensen die in staat zijn iets dergelijks te doen. Er zullen in het verleden wel meer mensen geweest zijn die een idee in deze richting hadden, welnu, dat die mensen zich nu samensluiten om inderdaad tot een Venrayse recue te komen. Tevens zijn er pogingen om een echte Kindermusical op te starten. Ook hier zal de Schouwburg zich niet onbetuigd laten. De partijen welke in Venray zullen meedoen aan de Gemeenteraadsverkie zingen hebben besloten om op een aan tal punten gezamenlijke campagne te voeren. Op deze manier willen zij pro beren om zoveel mogelijk mensen te be reiken en te overtuigen om op 19 maart te gaan stemmen. Ook de niet-Nederlanders in Venray die mogen stemmen, worden gezamen lijk bezocht in een drietal voorlichtings bijeenkomsten. Op zaterdag 25 januari a.s. om 14.00 uur in het Spaans Ontmoetingscentrum, aansluitend aan de gemeentelijke voor lichting, voor de Spanjaarden. Zaterdag 15 februari om 14.00 uur de middag voor de Marokkanen, in de Wilhelmina- straat 3 en op zaterdag 22 februari, ook om 14.00 uur voor de Turken in de St. Antoniusstraat 1. Een kleine gezamenlijke folder waarin alle partijen zich presenteren is in voorbereiding voor deze groep kie zers. Op vrijdagavond 21 februari 1986, aanvang 20.30 uur zullen alle aan de verkiezingen deelnemende partijen zit ting nemen in een forum, speciaal ge richt op de jongeren, dat georganiseerd wordt door de plaatselijke JOVD. Op dinsdag 11 maart zal DE grote po litieke forum-avond georganiseerd wor den door de gezamenlijke partijen. Aanvang 20.00 uur in zaal In den Engel. Mr. G. Thijssen zal hier optreden als voorzitter. Tot slot zal traditiegetrouw op de ver kiezingsdag zelf, 's avonds in de schouwburg een politieke happening worden georganiseerd, waarbij men te vens de uitslagen zal kunnen volgen van de stemming. Reeds op 8 en 9 maart a.s. wordt in Venray de eerste wedstrijd voor het wereldkampioenschap motocross 250cc verreden. Deze belangrijke wedstrijd is toege wezen aan de SMC Venray. Normaal gesproken beginnen de Grand Prix in Europa pas in april. Omdat de GP in Zuid Afrika vanwege een boycot door de FIM afgelast is, is deze seizoensope ner op het laatste moment nog verhuisd naar Nederlandse bodem. Op die manier heeft Nederland in 1986 toch weer vier GP's toegewezen gekregen. Een duidelijk teken dat de FIM Vertrouwen heeft in Nederlandse orga nisatoren. De belangstelling van de kant van de deelnemers is voor deze eerste GP enorm groot te noemen. Behalve favorieten uit België, Frankrijk, Zwe den, Engeland, Italië, Finland, Duits land etc. zullen er 10 Nederlanders een gooi naar de fel begeerde WK punten doen. Een van hen, Gert Jan van Doorn, behoort tot een van de grootste kanshebbers voor de eindzege. Hij wordt bovendien getipt als de opvolger van wereldkampioen Heinz Kinigadner. De werkgelegenheid in 1985 is voor Venray en de regio niet zo ongunstig ge weest als wel eens wordt gesuggereerd. De lichte daling van de werkloosheid in de afgelopen maanden is wel tot staan gekomen, maar over het hele jaar ge zien, mogen we niet klagen. In 1984 bijvoorbeeld telde het ar beidsbureau Venray gemiddeld 2218 mannelijke werklozen. In het afgelopen jaar was dat cijfer 1893. Bij het arbeids bureau Gennep stonden in 1984 gemid deld 1237 mannelijke werklozen inge schreven. In 1985 ruim tweehonderd minder: 1035. Ook bij de vrouwelijke werklozen mochten we in 1985 een daling van het gemiddelde aantal werkzoekenden vaststellen. Hier de aantallen: Venray 1984- 1108 1985- 1005 Gennep 1984- 620 1985- 534 Hoewel over het algemeen de wer kloosheid in december een lichte stijging vertoonde tengevolge van de seizoensin vloeden, daalde bij het arbeidsbureau Gennep het aantal werkzoekenden met 14. Bij het arbeidsbureau Venray wer den echter 11 werklozen méér ingeschre ven. Noord-Limburg blijft met 11% wer kloze mannen haast het laagst geno teerd. Alleen het arbeidsbureau Helden scoort lager. Daar is 10,1% van de man nelijke beroepsbevolking werkloos. Ton Houben uit Linne, sinds het seizoen 1985-1986 trainer bij SV Venray, heeft verzocht zijn kontract na dit seizoen niet te verlengen. Het is voor hem een te zware belasting gebleken om, in combinatie met zijn dagelijks werk, vier keer per week de afstand naar Venray te moeten overbruggen. Bij het afsluiten van kontract werkte Houben in Venlo waardoor de afstand naar Venray geen probleem was. Onverwacht is zijn standplaats echter Sittard geworden, waardoor het reizen naar Venray toch wel een te grote belasting werd. Venray 1 bevindt zich thans in de kop van de ranglijst in de eerste klas. Trainer Houben zal met zijn team blijven proberen er dit seizoen het hoogst mogelijke uit te slepen. Ondertussen zal het bestuur uitzien naar een nieuwe trainer. 'n leesbare krant Venray werkt aan zijn Centruin komen er nu voorzieningen? Vooral in deze tijd van het jaar komen veel mensen in aanraking met een probleem dat altijd wel speelt, maar nu.Het is winter en koud en dan moet je vaker naar de WC. en in het centrum van Venray zijn geen openbare sanitaire voorzieningen. Vooral mensen met kinderen, mensen met blaasproblemen en oudere mensen ondervinden hiervan last. Nu moeten ze naar een restaurant gaan en iets gebruiken. Dat betekent een extra uitgave en ook extra vocht. Is het niet ■mogelijk om tijdens de werkzaamheden voorzieningen aan te brengen, die aan dit probleem een oplossing bieden?. Een andere mogelijkheid is dat de winkeliersvereniging zich over dit pro bleem buigt. Veel mensen zouden gebaat zijn met een oplossing. J.W. BLOEMETJE Van de week La Traviata gezien in de schouwburg. Volle Bak. Opera gezelschap en orkest: grandi oos. Publiek reuze enthousiast. Hoofd rolspelers werden drie keer terug geklapt. Maar kon er nu echt geen bloemetje af? (plaatsengeld 25,-) armzalig! Over „Venray Promotion" gespro ken *<- Het Lof Bij het kerkelijk gebeuren van vroeger nam het Lof het gehele jaar door een voorname plaats in. Lof is een populaire naam voor een godsdienstoefe ning in de kerk ter ere van het A llerheiligste Sacrament of - in de mei- en oktobermaand - ter ere van de H. Maagd Maria. Men kende het lof met Uit stelling van het Allerheiligste, maar ook het lof met Rozen hoedje of met Kruisweg, of een combinatie daarvan. Iedere zondagmiddag was er Lof, speciaal voor de kinderen, gevolgd door een Lof om zes uur voor de volwassen parochi anen. Op derde Kerstdag werd er Lof met processie, flambouw dragers en het zingen van het Te Deum gehouden ter afslui ting van het Veertigurengebed. Ook door de week werd Lof gehouden in de Grote Kerk, maar het meeste Lof werd ge vierd in de Paterskerk, zoals op alle negen dinsdagen voor de feestdag van Sint Antonius (van Padua) op 13 juni. Het zondagse Lof om vijf uur in de Paterskerk was erg in trek bij het jonge volk. Jongens en meisjes hadden in vroeger dagen zo weinig ge legenheid elkaar te ontmoeten. Het Lof in de Paterskerk was een uitstekende ontmoe tingsplaats voor de jongelui voor het maken van afspraak jes. Geen wonder, dat men er de naam ,,vrijerslof" aan gaf... Overigens, een zondags- of doordeweeks lof was toch al een uitgelezen gelegenheid voor jongelui om elkaar te ontmoe ten. Was het niet in, dan toch wel buiten de kerk. Hoeveel jongens of meisjes hebben thuis niet gezegd, dat zij naar het Lof gingen als dekmantel voor een heimelijke ontmoe ting of een wandelingetje over „het Kerkpedje" of het „Smaal Pedje"? Maar er werd wel voor gezorgd terug te zijn voordat het Lof was afgelopen om gelijk met het kerkvolk te rug te wandelen naar huis. En dat thuis maar vertellen dat de pastoor de kapelaan of de pater zo mooi had gepreekt preekt. Spinningen Die jongelui van vroeger hadden, zoals gezegd, weinig gelegenheid elkaar te ontmoe ten. Het was hard werken ge blazen op de boerderijen en vrije tijd schoot er weinig over. Had men elkaar op zondag ge zien, dan moest men weer wachten op de woensdagavond om „de week door te zagen". Maar gelukkig waren er van het late najaar tot aan aswoens- dag de spinningen. De boerendochters en dienst meiden kwamen dan bij elkaar om de vlasoogst tot draad te spinnen. Zij gingen van boer derij tot boerderij totdat het werk. gedaan was. De boeren zonen en knechten dorsten met de vlegels het koren in de schu ren. Aan het einde van zo'n avond om negen uur werd er koffie gedronken en brood ge geten. Op de laatste spindag trac- teerde de boer op jenever met suiker en warm bier. Soms kwam de speelman met zijn viool of trekbuul om de jonge lui te vermaken. Er werden liedjes gezongen zoals „Somio was een rijke graaf", Laatst- maal trok ik eens ter jacht" (de Veltumse mars) of het schone lied van de drie schuin tam boers, die uit het oosten kvja- men. Ook werden wel eens „spin ningen" gehouden als er geslacht was want men moest toch een gelegenheid hebben om elkaar te ontmoeten. Maar in een tijd, dat de kerk wel erg geprofileerd in het mid den stond, ontaardden spinnin gen tot „schandelijke" bijeen komsten vanwege te veel eten, drinken en vrijen zodat de op groeiende jeugd op zoek moest gaan naar andere manieren om elkaar te ontmoeten. Dan bood een al dan niet voorgewend bezoek aan het Lof toch altijd nog een goede oplossing.... De laatste streep. door de laagste prijzen Veel mode voor halve prijs De Venrayse Omroep Stichting -ver zorgt zaterdag 25 januari een (gedeelte lijke) live-uitzending van Circus Mök. maandag 27 januari "Leocadia" Blijspel van Jean Anouilh. Een bijzonder, groots opgezette theater- produktie met klinkende namen zoals: MARY DRESSELHUYS, HUUB STAPEL. HENK VAN ULSEN e.v.a. Een jonge prins heeft gedurende drie da gen de grote liefde van zijn leven beleefd met de beroemde zangeres LEOCADIA. Sinds haar plotselinge dood is hij on troostbaar, ondanks de pogingen van zijn tante, een goede fee, om zijn verloren lief de te doen herleven. Maar gelukkig de echte liefde waakt. Amanda, eerlijk, een voudig en gezond, geneest hem inder daad van zijn liefdesmelancholie, zij het op geheel andere wijze dan zijn zeer exen- trieke tante gedacht had. Een sprookjesachtige voorstelling met fantasievolle teksten van Anouilh en ver rukkelijke muziek van Poulenc. Regie: Adrian Brine. Woensdag 29 januari JASPERINA DE JONG PERSONALITY SHOW Wat een show, kabaret van het hoogste niveau. Pers en publiek zo en thousiast dat overal in het land om kaarten gevochten wordt. We laten U enkele persreacties zien: Een gigantische show-vrouw (Het Parool); Lekkere leu ke evenwichtige show (Haagse Courant); Briljante Solo (Algemeen Dagblad); Eersterangs teksten, perfecte Jasperina (Vrije Volk); Show met allure (De Telegraaf); Jasperina, formidabel, sterk en stralend, een ster die alles aan kan wat ze wil (Nieuwblad van het Noorden); Virtuoze toer Jasperina (De Nieuwe Krant); Malle meis en grande dame, provocerend met originele teksten (NRCJ. Enfin.... als kwaliteit een norm is om naar het theater te gaan, dan moet men wel de gekste dingen verzinnen om thuis te blijven. In het schouwburgseizoen 1986-1987 het lustrum seizoen van Venray, wordt van maart tot mei een Jazz-festival gehouden. Dit festival is een Limburgse aangelegenheid, waarvoor de provincie een flink subsidiebedrag beschikbaar stelt. In dit festival zullen allerlei vormen van Jazz te horen en te zien zijn. Een programma voor dit festival is volop in voorbereiding. De directie van de Schouwburg roept evenwel geïnteres seerden op om eventueel een eigen invulling of inbreng te leveren in dit festival, zodat het niet louter een beroeps-aangelegenheid wordt. Mensen die zich bezighouden met Jazz, oude of nieuwe stijl, Jazzdans, of Big Band, het kan niet geven wat, zij zullen in die periode mogelijk ingescha keld kunnen worden. Ook als men ten aanzien van een festival bepaalde wensen heeft kan men die aan de directie kenbaar maken. Wellicht dat ze ingewilligd kunnen worden. Een brief je, telefoontje of een bezoekje aan de schouwburg wordt op prijs gesteld. Puzzel De hoofdprijs van de 10 weken durende puzzel is gewonnen door C. Storttelder- Verhallen, Grotestraat 105 te Vierlings beek. openbare bibliotheek I Q venray Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor volwassenen Julianasingel 33 Venray tel: 81970 Nieuwe aanwinst voor de jeugdafdeling Zelfs als je niet in het bijzonder van geschiedenis houdt, zou je het lees- en kijkboek Toentanchamon, in goud begraven toch moeten lezen. Het boek is geschreven door G.P Ceserani en er staan veel mooie tekeningen in van P. Ventura. Het boek gaat over de Engelse expeditie die van 1922 tot 1925 onder moeilijke omstandigheden op zoek was naar het graf van Toetanchamon. Deze farao leefde ongeveer 3000 jaar geleden in Egypte. Met veel moeite hebben de archeologen dit verloren gewaande koningsgraf opgegraven. Aan de hand van alle dingen die gevonden zijn, wordt verteld over het Egypte van vele eeuwen geleden. Uit de tekst en tekeningen kun je opmaken hoe men dacht over godsdienst en kunst. En je ziet hoe het schrift er in die tijd uitzag. Er is dus veel te lezen en te zien in dit prachtige platenboek. Toetanchamon, in goud begraven is een studieboek en staat bij het nummer 922.1 in de kast. Je kunt het vanaf ongeveer 11 jaar lezen. Vraag er naar in de jeugdbiblio theek. Openingstijden Jeugdbibliotheek: Maandag 14.00-18.00 uur Dinsdag 14.00-18.00 uur Woensdag 14.00-18.00 uur Donderdag 14.00-18.00 uur Vrijdag 14.00-20.30 uur Vrijdag 24 januari 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 uur KNVB comp. FC Hen- to 2-Veronica 2 Venrode-Pauline 2 Volle Maan-SVCB 2 Huukske-SVCB 3. Zaterdag 25 januari 8.00- 9.30 MHCV zaalhockey 9.30-12.00 HV Manual comp. 12.00-15.00 MHCV zaalhockey comp. JA-Sittard A JD-Blerick D Dl- Heeze. 18.30 Jumpers basketbal comp. 21.00 Siebers Frh.-Klomp 22.00 Wijk Zuid-Klomp 2 zaalv. comp. Zondag 26 januari 10.00-13.00 badminton comp. 13.00 HV Manual comp. 17.00 Korfbal comp. 20.00 MHCV zaalh. comp. MA-Blerick A Hl-Horst. Maandag 27 januari 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-24.00 KNVB zv. competitie: SVCB-St. Odiliënberg (beker) De Wieeën-MVC '3 DZWS-ZVV Venray 2. Dinsdag 28 janauri 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 29 januari 18.00-23.00 Badminton Donderdag 30 januari 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 Rooyse Vk tr. Jong klein bruin hondje, teef. Een regenpak, jas en broek, blauw met wite strepen. Een sleutel, merk Ford. Een huissleutel. Herenfiets, bruin merk Rodeo sport, Herenfiets, bruin, merk Windsor, fra- menr. 444417. Damesfiets, donkerrood, merkloos. Gevonden voorwerpen tijdens de carnavalsactiviteiten in de schouwburg op 11 en 12 januari 1986. Zwart leren handschoen met witte strepen. Bruin leren handschoen. Een beige leren handschoen. Donkerrode gebreide handschoenen. Licht donker groene sjaal. Witte das. Rood Zwarte sjaal. Witte gebreide sjaal, Sjaal in verschillende kleuren. Zwarte suede handschoenen. Ceintuur van licht blauwe jas. Grijze winterjack met donkerrode voering. Lichtgestreepte regejas. Zwarte jack met grijze voering. Blauw Witte jack. Blauwe portemon- naie inh. kleingeld en 2 sleutels. Twee kleine sleutels aan een ring. Een losse sleutel, merk Lips. Een rozenkrans. Een zakkam in etui. Een pen met opschrift Gemeente Nijmegen. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. Gezellig BOWLEN, al dan niet gecombineerd met een goedverzorgd ETENTJE. Restaurant Bowling Partycentrum Mgr. Hanssenstraat 10 OOSTRUM daar ben je LEKKER"uit ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn Tel. 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. JANSSEN SR. TEL. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J. VAN WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30, tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEI^DIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag i.m. vrijdag van 12.00-12.30 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum ,,De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84.163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderslraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiêntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O. Tel. 83127 H.V.P. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur (volgens afspr.) ma. van 13.00-15.00 uur, vr. van 9.00-12.00 uur in de Clockert, Bergweg 4 te Venray. Tel. 83100.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 3