GEMEENTEPRAAT fr\ Sieraden NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schiitte. Bureau Voorlichting Informatie-avond Hinderwet over wijziging bebouwings regeling wijk Westeinde Collektekalender januari 1986 Voorlichtings avond Vrouw en politiek" op 23 januari a.s. Straten in aanbouw „Wat Venray bewaarde" te zien in Venrays museum Teeltverboden Hinderwet Wijziging voorrang Wijziging voorrang Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Commissie financiële en economische zaken vergadert op 16 januari Kerstboom verbranding Op dinsdag 21 januari a.s. wordt 's avonds om acht uur in wijkgebouw 't Schöpke te Veltum een informatie avond gehouden over de gemeentelijke plannen de bebouwingsregeling voor de wijk Westeinde te wijzigen waardoor deze meer voldoet aan de huidige wen sen en opvattingen. De gewijzigde bebouwingsregeling zal vooral een verruiming van de aan- en bijgebouwmogelijkheden tot gevolg hebben. In verband daarmee is een her ziening van het bestemmingsplan voor het gedeelte Westeinde in voorbereiding genomen. Bij de herziening is het z.g. bouwblok-systeem verlaten en is geko zen voor een flexibelere regeling met een bebouwingsstrook. Deze strook, waar binnen de hoofdbebouwing mag wor den gerealiseerd is twee meter „dieper" in vergelijking met het bouwblok van de bestaande regeling. Door de wijziging zal het ook moge lijk worden om aan één zijde van de wo ning aanbouwen tot op de zijdelingse perceelsgrens te realiseren. Aan de an dere zijde dient dan een strook met een breedte van ten minste vier meter onbe bouwd te blijven (dus ook geen carport). Als gevolg van de langdurig bezwaar- en beroepsprocedures in het kader van de totstandkoming van het bestem mingsplan Westeinde, is pas in 1978 met de uitgifte van bouwkavels kunnen wor den gestart, juist in een periode van af nemende vraag. Er zijn thans dan ook pas 80 van de 144 bouwmogelijkheden gerealiseerd. Vooral in het oostelijk deel van het plan is nog veel bouwterrein voorradig. Met name in het gedeelte Athoslaan-Andeslaan ligt nog een rela tief groot aaneengesloten terrein dat on bebouwd is gebleven. Dit terrein heeft in het ontwerp-bestemmingsplan een nader uit te werken woonbestemming gekregen. Hierdoor wordt de mogelijk heid opengelaten ter plaatse een enigs zins afwijkende bebouwing te realiseren (b.v. patio-bungalows). Bij de uitwerking zal evenwel het ka rakter van het plan onaangetast blijven, d.w.z. uitsluitend extensieve bebou wing, qua aard passend bij de reeds ge realiseerde woningen Alvorens de formele bestem mingsplanprocedure te starten, wil de gemeente het ontwerpbestemmingsplan bij de bewoners c.q. belangstellenden, nader introduceren op de informatie avond op 21 januari a.s. Indien men niet bij de informatiebij eenkomst aanwezig kan zijn, blijft uite raard de mogelijkheid ten gemeentehui ze van het ontwerpplan kennis te ne men. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van: H.G.A. Pouwels, Ringweg 4 te ysselsteyn, voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij, gelegen aan de Heidse Peelweg 49 te Ysselsteyn. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 16 februari 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde aatum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 16 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. op 25 januari jeugdcarnavalsvere niging de Hazekeutel (plaatselijke actie in het kader van het j eugdcollecte wezen) op 29 en 30 januari Stichting wijk centrum Landweert (plaatselijke aktie in de wijk Landweert). Alleen voor deze akties is een collek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten het ligitimatiebewijs zichtbaar dragen. Op donderdag 23 januari a.s. om acht uur wordt in de burgerzaal van het ge meentehuis een voorlichtingsavond ge houden rond het thema „Vrouw en po litiek". Deze avond wordt georgani seerd door het Vrouwenoverleg Venray. Het Vrouwenoverleg wil met de Ven- rayse vrouwen in contact komen en pro beren zaken, die vrouwen bezighouden of in het bijzonder aangaan, langs poli tieke weg de nodige aandacht geven. Het openingswoord wordt gesproken door wethouder mevr. Poels-Peters. Zij zal in het kort uitleggen wat het Vrou wenoverleg is en wat het wil bereiken. Op een groot scherm wordt een diase rie vertoond over het functioneren van de gemeente, de samenstelling en de werkwijze van het Venrayse gemeente bestuur en het ambtelijke apparaat. De bestaande audio-visual „Dit is Uw ge meente" is intussen - op verzoek van het Vrouwenoverleg - aangepast aan de vrouw in de politiek en in ambtelijke dienst en beleeft deze avond de „pre mière". Na een korte pauze zal een aantal po litieke actieve vrouwen over hun erva ringen vertellen. Forumleidster is mevr. A.P. Rutten-Tielen, oud-wethouder van Venray. De overige deelneemsters zijn: mevr. H. Poels-Peters, wethouder van Venray; mevr. M. Hoppenreys-de Loo, raadslid gemeente Venray; mevr. H. ten Brink-Oor, lid van de provinciale staten en raadslid gemeente Horst; mevr. M. Verstraelen, raadslid gemente Grubbenvorst en mede-oprichtster van het Vrouwenberaad in die gemeente. Aan de hand van hun vaak jarenlange ervaringen zullen zij uitleggen hoe vrou wen, op hun eigen manier, kunnen mee werken en meedenken bij het oplossen van politieke vraagstukken en hoe zij een positieve invloed kunnen (konden) uitoefenen op de te nemen beslissingen. Er is geruime tijd uitgetrokken om met elkaar van gedachten te wisselen. Ook vrouwen die niet direct in politiek geïnteresseerd zijn, zullen op 23 januari toch een interessante avond hebben. Vórige weejcQ Hééftenwé 'al aange toond dat de stratenmakers en woning bouwers vlugger werken dan de druk kers en tekenaars van onze Venrayse stadsplattegrond. Er zijn namelijk al straten gemaakt en bewoond die nog niet op de plattegrond van onze gemeen te zijn ingetekend. Deze week een blik op het oostelijk deel van Landweert. Als herken ningspunt onderaan links: Garage Gommans aan de Stationsweg. Rechts daarvan loopt de oude Servatiusweg, die omgedoopt is tot Fluitekruid en va naf de Stationsweg naar de Kruidenlaan y' loopt en daar uitkomt in de buurt van N; de Supermakrt. Aan het Fluitekruid zijn al nieuwe woningen bewoond. Links, op de bovenste helft van het kaartje ligt „LOOK". Ook aan deze straat zijn al een aantal van de eerste twaalf te bouwen woningen bewoond. Iets meer naar beneden zien we „KAM- GRAS". Ook aan deze straat zijn al wo ningen bewoond. Aan de Stationsweg ligt de KAT- TESTAART welke al eerder bewoond werd. Rechts daarvan zijn ook al weer woningen in aanbouw. De Kattestaart sluit aan op de KAM- .-J1 PERFOELIE welke als een vrij lange ontsluitingsweg door dit plan loopt. Ook hier hebben intussen zich bewoners gevestigd. Straten die binnen afzienbare tijd zul- p-nr+l', Ver voordat Venray een museum rijk was, werd van alles verzameld om eens te kunnen dienen als te exposeren mate riaal, waardoor men een beeld zou kun nen krijgen van het Venray van vroeger. Geleidelijk aan kwam er van alles te voorschijn. Amateur-archeologen wa ren bereid hun vondsten af te staan of in bruikleen te geven en steeds meer parti culieren, die interessant materiaal uit vroeger jaren bewaarden, wisten de weg naar het museum te vinden. Reeds in het oude raadhuis aan de Grote Markt werden op eenvoudige wij ze in enkele vitrines voornamelijk de oudheidkundige vondsten tentoon gesteld. In 1971 werd bij gelegenheid van het feit, dat Venray 750 jaar geleden voor het eerst in de geschreven geschiedenis werd genoemd, in de schouwburg een grootse tentoonstelling gehouden van voorwerpen die in de loop der eeuwen waren bewaard door de gemeente en particulieren. Een gedeelte daarvan is sinds de ope ning van het Venrays Geschied- en Oud heidkundig museum in het Freulekes- huus aan de Eindstraat, in december 1981 permanent tentoongesteld. Een an der gedeelte werd opgeslagen in de kel ders van het huidige raadhuis. In de loop van de jaren is deze collec tie enorm uitgebreid met allerlei interes sante voorwerpen uit Venrays verleden. Alle stukken werden geïnventariseerd, zo nodig gerestaureerd en alleen maar bewaard.... Alleen de museumcommissie, enkele leden van de Geschied- en Oudheidkun dige Kring en bij het museum betrokken ambtenaren hadden er weet van. Als stille getuigen van hoe het eens in Ven ray was, bleven zij verborgen. Maar „ondergronds" werd hard ge werkt om deze oude stukken aan de ver getelheid te ontrukken en te zijner tijd te kunnen exposeren. Thans is men zo ver, dat een groot deel van deze histori sche voorwerpen naar boven kunnen komen en vanaf vrijdag 17 januari tot en met 14 april in het Venrayse museum onder de titel „Wat Venray bewaarde" kunnen worden getoond. In tegenstelling lot de verschillende wisseltentoonstellingen, welke op een bepaald onderwerp,waren gericht, is dit een expositie van alles en nog wat. Maar dan wel een bijzpndej" interessante ver zameling, van alles en nog wat uit groot-' moeders tijd en nog vroegejr.. Om maar eens een greep té doen in de oude stukken, zijn er tal van huishoude lijke en gebruiksvoorwerpen uit de vori ge eeuw en het begin van deze eeuw. Verder een fraaie collectie handgemaak te schaven, een ingenieuze muizenval, mollenklem, koffiemolens, stoven, een prachtige oude haardplaat, nostalgische beeldjes en schilderijen, landbouwge reedschap, oude straatnaamborden, kuipei gereedschap etc. Er zullen ook wat curiositeiten te zien zijn zoals b.v. het slot van de vroegere Petrus Bandenkerk, een klein kanon netje, dat eens als vogelverschrikker werd gebruikt, een bronzen afbeelding van dokter Ellerbeck, afkomstig van zijn graf op de oude begraafplaats rond de kerk en een paar... mammoettanden. Het pronkstuk van de tentoonstelling is ongetwijfeld het door het kerkbestuur van de Petrus Banden in bruikleen af gestane paneel van het voormalige Sint Petrusaltaar. Zoals bekend werd dit paneel uit het einde van de vijftiende eeuw, in 1981 te ruggevonden in de kelders van het Rijksmuseum te Amsterdam. Na restau ratie werd dit prachtige paneel terugge geven aan de Petrus Bandenkerk. Alles bij elkaar een rijke variatie van wet Venray in de loop der jaren heeft opgespaard en zorgvuldig heeft be waard. Men kan het op iedere zaterdag- en woensdagmiddag rustig gaan bekijken tussen 14.00 en 17.00 uur. Deze ten toonstelling is ook op de zondagen 19 januari, 26 januari, 2 en 16 februari te bekijken eveneens van 14.00 lot 17.00 uur. De burgemeester van de gemeente Venray maakt bekend dat in het raad huis kamer 119 vóór een ieder ter inzage liggen de geactualiseerde lijsten van ter reinen waarop het onkruid knolcyperus is aangetoond. Ingevolge de regeling teeltverboden knolcyperus geldt voor deze terreinen een verbod op de teelt van de volgende gewassen: a. alle bol- of knolvormende bloem gewassen; b. alle houtige gewassen, vaste plan ten, bloemisterijgewassen en groentege wassen, voor zover zij worden geteeld met hei doel de gehele of gescheurde plant of ondergrondse delen daarvan el ders uit te planten, of voor wederuit- plant in het verkeer te brengen; c. alle akker- en tuinbouwgewassen, warvan ondergrondse delen worden ge oogst of meegeoogsl; d. graszoden. Ingevolge een verordening van het Landbouwschap geldt een reini gingsplicht voor werktuigen die ge bruikt zijn op met knolcyperus besmette percelen. Venray, 16 januari 1986 de burgemeester vöornoemd mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Maatschap Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteynvoor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en legkippenhouderij, gelegen aan de Peel weg 25 te Ysselsteyn; M.C. Gommers, Peelweg 29 te Ysselsteyn voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het ex art. 6a uit breiden wijzigen van een varkenshou derij, gelegen aan de Peelweg 29 te Ys selsteyn; K. Gommers, Peelweg 27 te Ys selsteyn voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbrei den wijzigen van een rundveehouderij, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Peel weg 27 te Ysselsteyn; Bouwbedrijf J. Raedts en Zn, CV, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor machinale hout bewerking, gelegen aan de Witte Ven- nenweg 4 te Oostrum. positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 30 januari 1986, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 16 januari 1986 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene zaken en kabinet. A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend dat bij hun besluit van 9 januari 1986 nr. 11 de T-kruising van de Smakterweg en de Paul Burgmanstraat is aangewezen als voorrangssplitsing, waarbij het verkeer van de Smakterweg voorrang heeft op het verkeer van de Paul Burgmanstraat. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep instel len. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Koningin, maar worden in gediend via de commissaris van de Ko ningin in Limburg te Maastricht. Nadere informatie kan worden inge wonnen op de afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken. Venray, 16 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend dat bij hun besluit van 9 januari 1986 nr. 12 de splitsing van de Eikenlaan en de paral lelweg van de Oostsingel is aangewezen als voorrangssplitsing waarbij het ver keer vanaf de Eikenlaan verplicht is voorrang te verlenen aan het verkeer op de parallelweg (en het rijwielpad) van de Oostsingel. De zich vaak vooerdoende verkeerssi tuaties tussen auto's en (brom-)fietsver- keer waarbij de veiligheid van met name laatstgenoemd verkeer in gevaar wordt gebracht is de reden geweest om tot deze maatregel te be luiten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep instel len. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Koningin, maar worden in gediend via de commissaris van de Ko ningin in Limburg te Maastricht. Nadere informatie kan worden inge wonnen op de afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken (Kamer 119). Venray, 16 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 8 januari 1986 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na ondergenoemde datum. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pavanestraat 36 te Venray, t.n.v. Zr. L. de Boeck; het bouwen van een kippenhok en container aan de Blakterweg 4a te Oirlo, t.n.v. P.M. Colbers; het bouwen van een machineloods aan de Meerselsepeel 6 te Ysselsteyn, t.n.v. F. Swinkels; het plaatsen van een dakkapel aan de Molenklefweg 14a te Venray, t.n.v. G.P.J.M. Lonen; het intern verbouwen van een woonhuis en het bouwen van een garage aan de Veulenseweg 56 te Veulen, t.n.v. W.G.J. Spreeuwen berg; het aanbrengen van een dakraam en rookkanaal en het plaatsen van een tuinhuisje aan de Mambostraat 132 te Venray, t.n.v. mevr. A.W.G. v.d. Kerk hof; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Serenadestraat 56 te Venray, t.n.v. A.G.L. Franssen; het bouwen van een kantoorruim te aan de Jan Poelsweg 9 te Ysselsteyn, t.n.v. Limax b.v.; het verbouwen van een woning aan Haag 34 te Merselo, t.n.v. J.A.M. Janssen. Venray, 16 januari 1986 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van zeven woningen aan de Hoeveweg te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf Teunissen, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; het verbouwen van een berging tot garage aan de Beukenlaan 21 te Venray, t.n.v. Hilami Mohamed; het uitbreiden van een loods aan de Teeuwenhofweg 4 te Leunen, t.n.v. Gebr. Litjens; het verbouwen van een winkel pand tot kapsalon aan het Schou tenstraatje 18 te Venray, t.n.v. B. van der Linden, Baarskampstraat 3 te Kes- sel; het bouwen van een carport aan Sparyejd 2tfj Leunen, t.n.v. A.J.H, Klaasseri. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 17 januari 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 16 januari 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Op donderdag 16 januari a.s. komt de commissie voor financiële en econo mische zaken voor het eerst in het nieu we jaar bijeen voor een openbare verga dering, welke om 17.15 uur begint en in kamer 127 wordt gehouden. Er is een korte agenda, waarbij de hoofdschotel wort gevormd door het raadsvoorstel tot het invoeren van een hypotheekregeling voor het eigen perso neel. Nu diverse andere gemeenten een der gelijke regeling hebben meent het colle ge van b. en w. deze faciliteit als secun daire arbeidsvoorwaarde te moeten in voeren voor het eigen personeel in vaste dienst. „De bezuinigingen en de beperkende maatregelen, die de laatste jaren bij de SAMEN STAP-VOOR-STAP AFSLANKEN START EIND JANUARI AANMELDEN BIJ HET GROENE KRUIS Eind januari gaan in tal van plaatsen in Limburg weer de cursus Samen „stap-voor-stap" Afslanken van start. Deze cursus wordt gegeven door de dienst Voedingsvoorlichting en Dieet- advisering van de Provinciale Vereni ging Het Limburgse Groene Kruis en is bestemd voor mensen, die op een gezon de en vooral verantwoorde wijze willen afslanken en daarna op gewicht willen blijven. 15 WEKELIJKSE BIJEENKOMSTEN De cursus omvat 15 wekelijkse bij eenkomsten en bestaat uit: een kennismakingsbijeenkomst; acht bijeenkomsten onder leiding van een diëtist, die informatie ver schaft over een verantwoord voe dingsgedrag, dat aanvankelijk ge richt is op gewichtsvermindering. Bovendien wordt ruime aandacht geschonken aan het zich bewust ma ken en beheersen van het eigen voe dingsgedrag; vijf bijeenkomsten praktische voe dingsleer waarin het bovenstaande in praktijk wordt gebracht. De cur sist leert tijdens deze bijeenkomsten zelf diverse smakelijke en gezonde gerechten te bereiden; één bijeenkomst beter bewegen. Tij dens deze bijeenkomst wordt het be lang van beter bewegen toegelicht en wordt aandacht besteed aan oefe ningen en correcties. Ook wordt ge wezen op de mogelijkheden van sportclubjes enz. in de naaste om geving. De kennismakingsbijeenkomsten du ren twee uur. De cursus kan in sommige gevallen ook 's morgens of 's middags gevolgd worden. WAT KOST DE CURSUS? Leden van het Groene Kruis betalen 25,00; niet-leden moeten daarnaast ook het contributiebedrag van het plaatselijke Groene Kruis betalen en een soort entreegeld, dat de kruisvereniging aan de AWBZ moet afdragen. OPGEVEN BIJ 'T GROENE KRUIS Aan de cursus kunnen maximaal 20 personen deelnemen. Daarom is het noodzakelijk dat U zich zo spoedig mo gelijk voor de cursus aanmeldt bij het Groene Kruis. Een telefoontje met het Groene Kruis is al voldoende. Uitslag loterij verbonden aan de kerstboomverbranding. BLAUW: 0045, 0323, 0533, 0562, 0664, 0795, 1060, 1154, 1186, 1220, 1280, 1495, 1500. ROOD: 0115, 0137, 0240, 0784, 0812, 0965, 1047, 1065. 1081, 1198, 1269. ORANJE: 0102, 0197, 0250, 0252, 0364, 0366, 0604, 0975, 0801, 1185, 1188. Afhalen der prijzen bij de politie-ad- ministratie, Leunseweg 4 te Venray, al leen op woensdag 22 januari van 13.30 tot 17.00 uur en vrijdag 24 januari van 13.30 tot 17.00 uur. ambtenaren zijn doorgevoerd, hebben er mede toe bijgedragen dat wij nu met dit voorstel komen" aldus het college, dat de commissie hierover advies vraagt. Na het behandelen van dit onderwerp wordt een besloten vergadering gehou den van de commissie van onderzoek voor de gemeenterekening 1983. TE KOOP antieke eethoek 800,-. Div. kasten Holthesedijk 2 Overloon Tel. 04788-1774 TE KOOP blauwe Peugeot brommei bj.'78 i.z.g.st. 350,-. Helm verzekering Oranjestraat 9 TE KOOP inzet hoekhaard. Electro- nisch orgel Tel. 87310 TE KOOP eiken wandmeubel ƒ500,- Tel. 04780-84724 tussen 18.00 en 20.00 uur CONTAKT GEZOCHT met electromonteur voor bruin- en witgoed voor enkele uren per week. Gaarne spoedige reacties Brieven onder nummer 24 TE KOOP blauwe rib kinderwagen Tel. 04784-2498 TE KOOP Philips autoradio-cass. AC 844 Hi-power met afst. bed., 12 weken oud, nw.pr. 1.250,-vr.pr. 750,- Tel. 04786-451 na 19.00 u. TE KOOP 1000 4-jarige kerstdennen 60 cm hoog; compleet butagasfornuis Tel. 82176 TE KOOP oude eiken kast met houtsnijwerk 2,30 h, 1,40 br en 50 d.; eethoek: ei' ken tafel met tegelblad en vier zwaar eiken stoe len met rieten zitting. Drie jaar oud. Tel. 04780-10011 WIE HEEFT ER IN DE schouwburg zondag een verkeerde blauwe jas mee genomen? Tel. 86930 TE KOOP klassieke gashaard Tel. 04780-10662 TE KOOP Opel Record Caravan 1900 Ipg, bj.'76 i.z.g.st. Pr. Bemhardstraat 42 Tel. 04780-10501 TE KOOP commode, kinderstoel, box, driewieler, fietsstoeltje, medicijn kastje, blauwe lapijtte- gels 12 m' Tarantellastraat 9 Venray na 18.30 uur TE KOOP Opel Kadett 1.3 eind '81. Fiat 127 1977 Tel. 04780-81821 Ook voor al uw reparaties. Schoutenstraatje 8 enray Tel. 80239

Peel en Maas | 1986 | | pagina 12