GEMËENTEPRAAT STRATEN IN AANBOUW Monumentenlijst van de gemeente Venray Gemeentelijke herindeling Noord- en Midden-Limburg in commissie NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Verkiezing leden gemeenteraad Verkiezing gemeenteraad Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Commissie financiële en economische zaken vergadert op 16 januari Bekendmaking Vuurwapenwet EXAMEN CAFÉBEDRIJF Aanvullende regeling eenmalige uitkering 1985 Inlichtingen kiezersregister Voorlichtings avond over vrouw en politiek Vergunning verleend PFTFR PRIPF' NIET ZO MAAR EEN STARTER.... Met verwijzing naar artikel 5, lid 1, van de monumentenverordening van de gemeente Venray, brengen burge meester en wethouders van Venray ter algemene kennis, dat de volgende pan den op de gemeentelijke monumenten lijst geplaatst zijn: 1. Hiept 3 (bakhuisje) Venray 2. St. Servatiusweg 6, Venray 3. Langeweg 42, Venray 4. Deurneseweg 37, Heide 5. Op de Ries 17, Merselo 6. Grootdorp 41a, Merselo 7. Lorbaan 11 (landarbeiderswoning), Veulen 8. Lorbaan 14, Veulen 9. Veulenseweg 37 Veulen 10. Puttenweg 34, Ysselsteyn. De gemeentelijke monumentenlijst en de overige stukken die hierop betrek king hebben, liggen ter inzage op de se cretarie van de gemeente, kamer 220, Raadhuisstraat 1. Op basis van artikel 5, lid 3 van de ge noemde verordening, kunnen belang hebbenden, binnen één maand na de da tum van publikatie van deze openbare kennisgeving, bij de gemeenteraad ge motiveerd beroep instellen tegen ons besluit. In het beroepschrift dienen alle redenen aangevoerd te worden, op grond waarvan beroep aangetekend wordt tegen plaatsing op de gemeentelij ke monumentenlijst. Het beroepschrift dient gestuurd te worden naar Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 8 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. De commissie voor algemene zaken, welke wordt gevormd door de voorzit ters van de verschillende raadsfracties, houdt op maandag 13 januari een open bare vergadering in de b. en w. kamer. Deze commissie zal slechts twee pun ten bespreken: het ontwerp-raads- voorstel inzake gemeentelijke herinde ling Noord- en Midden-Limburg en de evaluatie van de behandeling van de be groting 1986. In de door Gedeputeerde Staten uit gebrachte discussiestuk over de gemeen telijke herindeling van Noord- en Mid den-Limburg wordt er van uitgegaan, dat de gemeenten V,enray, Horst en Se- venum in hun huidige vorm blijven voortbestaan. ,,Wel dient de grens tus sen Venray en Meerlo-Wanssum in ver band met de ligging van natuurgebieden nader te worden bezien", volgens het provinciale discussiestuk. Gedeputeerde Staten zien hierover voorstellen van beide gemeenten tege moet. De grenscorrektie zou betrekking hebben op het „Landgoed Geijsteren" en „De Diepeling", de zand- en grind- winning op de grens van beide gemeen ten bij Oirlo. Maar het college van Venray ziet de noodzaak van een eventuele grenscor rectie niet in. Het Landgoed Geijsteren ligt nl. verdeeld over de gemeenten Ven ray, Meerlo-Wanssum en de Brabantse gemeente Vierlingsbeek. Een wijziging van de provinciegrens zou dan ook no dig zijn en dat komt b. en w. van Ven ray erg onwaarschijnlijk voor. Wat betreft „De Diepeling" vragen b. en w. zich af welke gemeente in de toekomst in verband met de recreatieve ontwikkelingen het primaatschap zou kunnen „claimen". Het gemeente bestuur van Meerlo-Wanssum is tot op heden een goede gesprekspartner waar door het mogelijk moet zijn de ontwik kelingen op wat langere termijn in goed samenspel tussen beide gemeenten van de grond te brengen. Het college wil straks de raad voor stellen aan G.S. kenbaar te maken, dat Venray zich kan verenigen met hetgeen over deze gemeente in het discussiestuk is vermeld en dat voorts geen termen aanwezig worden geacht de grens met de gemeente Meerlo-Wanssum te wijzigen. Registratie naam/aanduiding POLITIEKE GROEPERINGEN De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Venray brengt het volgende ter openbare kennis. Het centraal stembureau heeft op 7 januari 1986 een beslissing genomen op verzoeken tot registratie van de namen van POLITIEKE GROEPERINGEN en/of de aanduidingen daarvan. In het register, dat voor de komende verkiezing van de leden van de gemeen teraad wordt aangelegd, worden de na men van de politieke groeperingen en/of aanduidingen daavan als volgt in geschreven. 1. Christen Democratisch Appèl (CDA). 2. Partij van de Arbeid (PvdA) 3. Volkspartij voor Vrijheid en De mocratie (VVD). 4. Samenwerking Venray 5. Partij voor Socialisme en Ontwa pening (Partij voor Socialisme en Ont wapening) 6. Fraktie van de Vorle 7. God met Ons (God met Ons) (Tussen haakjes: de aanduiding van de politieke groepering). De aandacht wordt erop gevestigd, dat een ieder binnen zeven dagen na de dagtekening van deze kennisgeving van de beslissing van het centraal stembu reau schriftelijk bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State in beroep kan komen. Venray, 7 januari 1986 De voorzitter van het centraal stembureau mr. H.J.M. Defesche KANDIDAATSTELLING De burgemeester brengt ter openbare kennis, dat op dinsdag 4 februari 1986 zal plaatshebben de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad. Op die dag, van des voormiddags NE GEN uur tot des namiddags VIJF uur, kunnen bij de voorzitter van het hoofd stembureau of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, ter secretarie van deze gemeente LIJSTEN VAN KANDIDATEN, als bedoeld in artikel G5 van de Kieswet, worden ingeleverd. Bij de afdeling verkiezingen ter ge meentesecretarie kunnen alle verdere in lichtingen omtrent de inlevering worden ingewonnen. Deze afdeling stelt tevens de tot invul ling bestemde formulieren voor de kan didatenlijsten, voor de verklaring van bewilliging en voor de machtiging van de politieke groepering kosteloos be schikbaar en wel gedurende drie weken vóór en op de dag van de kandidaatstel ling (vanaf 14 januari 1986). In herinnering wordt nog gebracht ar tikel X6 van de Kieswet, luidende als volgt: 1. Hij, die een lijst, als bedoeld in ar tikel G5 inlevert, wetende dat zij voor zien is van handtekeningen van perso nen, die niet bevoegd zijn tot deelne ming aan de verkiezing, waarvoor de in levering geschiedt, terwijl zonder die handtekeningen geen voldoend aantal voor een geldige lijst zou overblijven, wordt gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste drie maanden of een geldboete van ten hoogste honderd twintig gulden. 2. Met gelijke straf hij die, wetende dat hij niet bevoegd is tot deelneming aan de verkiezing een voor die inleve ring bestemde lijst, als bedoeld in art. G5, heeft ondertekend. Venray, 10 januari 1986 De burgemeester mr. H.J.M. Defesche Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een garage en het slopen van bestaande stallen aan de Kie- vitsweg 9 te Ysselsteyn, t.n.v. G.L.M. Spreeuwenberg; het plaatsen van een erfafschei- ding aan de Largostraat 2 te Venray, t.n.v. J.M. v.d. Ligt. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 10 januari 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 9 januari 1986 De burgemeester van Venray, H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen voor een vergunning inge volge de Hinderwet van: H.G. Holtackers, Kraakse Pas 8 te Leunen voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij aan de Kraakse Pas 8 te Leunen; J. Peeters, Heidsepeelweg 60 te Ysselsteyn voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij en parelhoenderhouderij aan de Heidse peelweg 60 te Ysselsteyn; W. Peeters, Heidsepeelweg 62 te Ysselsteyn voor het ex art. 6a uitbreiden wijzigen van een varkensfokkerij aan de Heidsepeelweg 62 te Ysselsteyn. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 9 februari 1986, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 9 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Op donderdag 16 januari a.s. komt de commissie voor financiële en econo mische zaken voor het eerst in het nieu we jaar bijeen voor een openbare verga dering, welke om 17.15 uur begint en in kamer 127 wordt gehouden. Er is een korte agenda, waarbij de hoofdschotel wort gevormd door het raadsvoorstel tot het invoeren van een hypotheekregeling voor het eigen perso neel. Nu diverse andere gemeenten een der gelijke regeling hebben meent het colle ge van b. en w. deze faciliteit als secun daire arbeidsvoorwaarde te moeten in voeren voor het eigen personeel in vaste dienst. „De bezuinigingen en de beperkende maatregelen, die de laatste jaren bij de ambtenaren zijn doorgevoerd, hebben er mede toe bijgedragen dat wij nu met dit voorstel komen" aldus het college, dat de commissie hierover advies vraagt. Na het behandelen van dit onderwerp wordt een besloten vergadering gehou den van de commissie van onderzoek voor de gemeenterekening 1983. De burgemeester van Venray, hoofd van plaatselijke politie in de zin van de Vuurwapenwet 1919, maakt ten behoe ve van houders van een algemene of bij zondere machtiging tot het voorhanden hebben van vuurwapens of munitie be kend, dat het merendeel van deze mach tigingen op 15 januari 1986 zijn geldig heid verliest. Wie na voormelde datum houder van een geldige machtiging wenst te blijven dient zijn machtiging tijdig ter verlen ging aan te bieden of een nieuwe mach tiging aan te vragen. Ingevolge de wet wordt een machti ging alleen verleend voor zover enig re delijk belang dat vordert en misbruik van de machtiging of van het vuurwa pen niet is te vrezen. Bij vernieuwing van de machtiging dienen twee recente pasfoto's te worden bijgevoegd. Bij verlenging is zulks niet nodig. Aanbieding of aanvraging van de machtiging kan vanaf heden geschi en bij de afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken van de gemeente (kamer 119 op de eerste verdieping). Leden van een schietvereniging die nen tevens hun schietpaspoort ter con trole aan te bieden. Vandaag worden in een tiental steden van ons land de examens voor het Diploma Cafébedrijf af genomen. Met dit Rijksericende Diploma kan men zelf een café, bar, kantine, coffee-shop of petit- restaurant beginnen of overnemen. De volgende cursus start binnen kort en kost 295,-. Men doet dan 4 juni examen. Dë cursus Handels kennis Horeca start ook binnen kort. Starters worden kostenloos ge holpen bij aanvang van een eigen bedrijf. Voor vrijblijvende info, bel Stichting Horeca Onderwijs, lel. 076-144351 Het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting heeft besloten een Tweede ronde van de eenmalige uitke ring 1985 van start te laten gaan. Deze is bestemd voor personen die aanspraak konden maken op de Eenmalige Uitke ring 1984 maar deze niet hebben ont vangen omdat: geen aanvraag is inge diend in 1984; de aanvraag is afgewezen vanwege te laat indienen; onvoldoende informatie is verstrekt om de aanvraag positief te beoordelen. Aanvankelijk zouden alleen degenen, die in 1984 een eenmalige uitkering heb ben ontvangen, in 1985 voor de eenma lige uitkering in aanmerking komen. Zoals bekend heeft deze beperking tot een groot aantal protesten geleid. De tweede ronde houdt in dat zij, die eigenlijk wel in aanmerking kwamen voor de eenmalige uitkering 1984 en ook in 1985 een minimum inkomen hebben, alsnog de gelegenheid krijgen de Een malige Uitkering 1985 aan te vragen bij de afdeling Sociale Zaken van de Ge meente. Voor deze aanvragen moet gebruik worden gemaakt van een speciaal aan vraagformulier dat vanaf 6 januari op kamer 126 van het gemeentehuis ver krijgbaar is. De aanvragen moeten voor 15 februari 1986 worden ingediend. De burgemeester van Venray brengt op grond van artikel D5 der kieswet ter openbare kennis, dat aan een ieder kosteloos inlichtingen uit het kiezersre gister kunnen worden verstrekt, waaruit deze kan opmaken, of hijzelf of een an der daarin al dan niet of niet behoorlijk is opgenomen. Op grond van artikel D6 der kieswet is een ieder bevoegd schriftelijk aan bur gemeester en wethouders verbetering van het kiezersregister te vragen. In Venray wordt vlugger gebouwd dan de tekenaars van de stadsplattegrond kun nen bijhouden. Op de tweede druk van Venray's plattegrond, welke vorig jaar is ver schenen, ontbreken dan ook al weer enkele straten, die inmiddels zijn aangelegd en waar de eerste huizen al gebouwd en bewoond zijn. Een van die straten is de ZANDBLEEK, genoemd naar de vroegere benaming „Zandsebleek". Deze nieuwe straat is gesitueerd parallel aan de Nieuwe Maashese- weg - tussen de oude en Nieuwe Maasheseweg. Op het weggedeelte dat uitkomt tegen over Nelipak en Garage van Ham zijn reeds zes energiezuinige premie-B-woningen ge reed gekomen. Vier zelfde woningen worden na de vorstperiode gebouwd. De Zandbleek gaat straks met een wijde boog naar de Odastraat, vlak langs het daar gelegen wijkgebouw. In ditzelfde plan (Smakterheide) zijn nog twee nieuwe straten gepland. De ene, NOORDERHOF, begint aan het Nieuweind en komt met een haakse bocht aan de Odastraat uit, tegenover de Zandbleek. De tweede straat, met de wat vreemde naam DE SEILIER, begint ook aan het Nieuweind en gaat als een parallelweg verder langs de Noordsingel. Wanneer deze twee wegen aangelegd worden én de voltooïng van de Zandbleek plaats heeft is nu nog niet bekend. In augustus 1985 heeft een aantal vrouwen die aktief zijn in de Venrayse politiek (raads- en commisieleden), het „Vrouwenoverleg Venray" opgericht. Het doel van dit overleg is zoveel moge lijk vrouwen politiek bewust te maken en de vrouwen die in de gemeente wo nen, meer te betrekken bij hetgeen de gemeente voor vrouwen doet of kan doen. Het vrouwenoverleg wil met de Ven rayse vrouwen in conakt komen en pro beren, zaken die vrouwen bezighouden of in het bijzonder aangaan, langs poli tieke weg de nodige aandacht te geven. Daarom wordt op donderdag 23 ja nuari a.s. een voorlichtingsbijeenkomst georganiseerd in de Burgerzaal van het gemeentehuis. De aanvang is 20.00 uur. Alle vrouwen in Venray en de kerkdor pen zijn dan van harte welkom. Het doel van deze bijeenkomst is, om aan zoveel mogelijk vrouwen duidelijk te maken, hoe de politiek werkt, en wal je ermee kunt doen. Het programma van de avond ziet er als volgt uit: openingswoord door wethouder mevr. H. Poels-Peters. Zij zal in het kort uitleggen wat het Vrouwenoverleg is en wat het wil bereiken. dia-serie over de samenstelling en werkwijze van het Venrayse gemeente bestuur en het ambtelijk apparaat. korte pauze. na de pauze zullen een aantal poli tiek aktieve vrouwen hun ervaringen vertellen. Als forum-leidster treedt op mevr. P. Rutten-Thielen, oud- wethouder van Venray. De overige deel neemsters zijn mevr. H. Poels-Peters, wethouder van de gemeente Venray; mevr. M. Hoppenreys-de Loo, raadslid van de gemeente Venray; mevr. H. Ten Brink-Oor, lid provinciale staten en raadslid gemeente Horst; mevr. M. Ver- straelen, raadslid gemeente Grubben- vorst, mede-oprichtster van het Vrou wenoverleg Grubbenvorst in 1982. Deze vrouwen zullen aan de hand van hun vaak jarenlange ervaringen, uitleg gen hoe vrouwen op hun manier kunnen meewerken en meedenken bij het oplos sen van politieke vraagstukken en hoe zij een positieve invloed kunnen uitoefe nen op de te nemen beslissingen. Vrouwen hebben vrouwen nodig, ook in de politiek! De vrouwen die gekozen zijn in b.v. de gemeenteraad of Tweede Kamer, voelen zich gesteund en putten inspiratie uit bijeenkomsten waarin zij samenspraak en overleg kunnen plegen met de vrouwelijke achterban. Na het voorstellen van de forumleden is er ruime tijd gepland om met elkaar van gedachten te wisselen. Ook vrouwen die niet direkt in poli tiek geïnteresseerd zijn, zullen op 23 ja nuari tóch een interessante avond heb- hen, MHumr n->u !-"BM I -,aA Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierdoor bekend dat bij besluit van 18 december 1985 aan de Stichting Psychiatrisch Centrum Ven ray, gevestigd te Venray, Stationsweg 46, voor de periode tot 1 januari 1990 vergunning is verleend voor de exploita tie van twee taxi's welke uitsluitend mo gen worden gebezigd voor het vervoer van zittende patiënten. Een afdruk van deze beschikking ligt vanaf 13 januari 1986 gedurende dertig dagen - derhalve tot 12 februari 1986 - voor een ieder ter inzage op kamer 119 van het raadhuis. Tegen deze beschikking staat voor de gene, die rechtstreeks n zijn belang is getroffen, beroep open binnen de hier boven vermelde periode van terinzage- legging. Het beroepschrift dient te wor den gericht aan gedeputeerde staten van Limburg, postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Aan de beschikking tot vergunning verlening is onmiddelijke werking gege ven, hetgeen wil zeggen dat een in gesteld beroep geen schorsende werking heeft. Gemotiveerde bezwaren hierte gen kunnen binnen de hierboven ver melde periode schriftelijk aan ons colle ge kenbaar worden gemaakt. Venray, 9 januari 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd. Ten behoeve van onze serie artikelen over ondernemers, die in Venray de laatste jaren met een eigen bedrijf zijn gestart - al dan niet met hulp en steun van de gemeente en andere instellingen en al dan niet met behoud van een uitke ring in de aanloopfase - hebben wij een bezoek gebracht aan Peter Price. Samen met zijn vrouw Marie-José startte hij precies 2 jaar geleden van uit de Hoenderstraat 53 een schoon maakbedrijf. Het tweemansbedrijfje is inmiddels uitgegroeid tot „Price Clea ning" (schoonmaak, glazenwassen, klein onderhoud) met twintig vaste werkne(e)m(st)ers en een aantal „losse" oproepkrachten. Wat beiden in twee jaar hebben opge bouwd is niet alleen het resultaat van een groot zelfvertrouwen en doorzet tingsvermogen, maar zeker een uitvloei sel van een gedegen aanpak, organisa tievermogen, planmatige opzet en een grondige marktanalyse. „Jij bent eigenwijs genoeg om een ei gen zaak te beginnen" kreeg hij eens van een vriend te horen. Deze opmer king zette hem aan het denken omdat hij al lang de wens had ooit eens een ei gen zaak te beginnen. „Maar wat?" was de grote vraag.... Zestien jaar geleden was Peter Price beroepsmilitair bij de R.A.F. in Laar- bruch, waar hij werkzaam was als vlieg tuigmonteur. Bij een bezoek aan een Venrayse discotheek ontmoette hij zijn Marie-José. Hij nam ontslag uit het En gelse leger en in maart 1970 werd hij aangenomen bij Rank Xerox. Hier vond hij een interessante werk kring, maar ondanks dat wilde hij toch meer. Hij volgde diverse cursussen, waaronder een bedrijfseconomische stu die, marketing en automatisering. Toen hij zich bij Rank Xerox „Senior system analist" mocht noemen, stapte hij in een vacature bij Reijnders Schilderwer ken waarbij zijn kennis van coördinatie, organisatie, bedrijfskunde en systema tiek uitstekend van pas kwam. Maar na zo'n jaar of drie rijpte bij hem steeds meer de gedachte aan een ei gen zaak. Ook zijn vrouw voelde daar veel voor en samen probeerden zij het antwoord te vinden op de vraag „Maar wat?". Wat zij zeker wisten was, dat „hun onderneming" technisch niet té inge wikkeld mocht zijn maar ook geen mo- deprodukt met 'n korte levenscyclus en ook niet kapitaalintensief. Hun stond voor ogen een onderneming, waarbij beiden de greep op de materie zelf. kon den houden. Alle mogelijkheden en onmogelijkhe den werden systematisch op een rijtje gezet en voors en tegens genoteerd en de prijskaartjes er aangehangen. Intussen werd de markt verkend en de behoeftes nader bestudeerd. Op basis van diverse analyses ontstond geleidelijk aan het beeld van een eigen schoon maakbedrijf. Ontdekt werd namelijk, dat bedrijven op de eerste plaats aan dacht dienen te geven aan het produkt waarvoor zij staan en dat schoon- maakaktiviteiten en onderhoud beter kunnen worden uitbesteed. Na deze constatering moest het ant woord gevonden worden op de vraag hoe organisatorisch gestalte moet wor den gegeven aan een schoonmaakbe drijf. Met de wetenschap, dat ook in een dergelijk bedrijf mensen hel produkt moeten maken brak voor Peter en Marie-José een nieuwe fase van onder zoek en studie aan, zich de vakkennis ei gen te maken en om uiteindelijk de juiste mensen op de juiste plaats te krij gen. „Hel gaat tenslotte toch om een be drijf waarin met mensen wordt omge gaan en in mindere mate met ma chines. Daarbij zijn het mensen, die voor ons uiteindelijke „produkt" moe ten zorgen" zegt Peter Price, die op 1 januari 1984, samen met zijn vrouw „Price Cleaning" startte. Hij, afbou wend bij Reijnders en zij, samen met Peter, opbouwend aan hetgeen tevoren goed was bekeken. Praten, luisteren, leren en vertrouwen kweken, contacten leggen en plannen vormden de basis tot hetgeen nu is be reikt. Zelf meewerken, meedenken en steeds bedacht zijn op het afleveren van een kwaliteitsprodukt zijn de belangrij ke factoren, die de Prices hoog in het vaandel hebben geschreven. En het resultaat van vandaag is een geaccepteerd bedrijf, met zeer gemoti veerde werkne(e)m(sl)ers, dat werk zaam is in Venray en een zeer ruime re gio; een bedrijf met een continue bege leiding van het personeel; een dienstver lenend bedrijf, dat voor beiden nog steeds voldoende uitdaging in zich heeft. Met een „Peter, je hebt wat bereikt" is hij niet tevreden omdat er nog zoveel te bereiken is. In dit verband denkt hij b.v. aan gevelreiniging, brand- en roet- schade, graffiti-verwijdering, kortom aan alles waarmee Price Cleaning dienstbaar kan zijn.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 24