VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK P.v.d.A. N.J.N. L.V.B. JE ZULT TOCH DIER ZIJN VENRAY'S MANNENKOOR ARSMUSICA M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN LIMBRA '69 Peelland Operette VENRODE Kinderkoor De Vredesklokjes Orkestvereniging Venray KINDERKOOR de BANDELIEREN CRESCENDO AbvaKabo FNV Info Team Mannenkafee Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Postzegels ruilen Speel-O-Theek Wijk Noord-West Buurtvereniging Brukske Huisvrouwen- kontakt Brukske OJC DE BRAK Jeugdnatuur- wacht Wijkvereniging Veltum VRIJWILLIGERS- CENTRALE De verkenners Leunen zoeken leiding Geschied- en oudheidkundige kring Venray e.o. WIJK ZUID Buurtvereniging De Eendracht O.J.C. DINGUS ZIEKENÜMR0EP Programma van de Venrayse Omroep Stichting CARNAVAL 1985-1986 Donderdag 9 januari om 19.30 uur re petitie voor de bassen en om 20.00 uur voor het gehele koor. Donderdag 16 januari repetitie teno ren om 19.30 uur en om 20.00 uur het hele koor. Maandag 13 januari bestuursvergade ring. Agenda 9 Maart concert b.g.v. 750 jaar Vel- tum met de Kon. Harmonie Euterpe in de Vredeskerk. 5 April, 3-korenconcert in Venray m.m.v. een Roemeens koor. 6 APril 4-korenconcert in Deurne. Deelname koor uit Roemenië, Deurne, Helmond en Venray. De Gerits korenavond is op 24 mei in Venray. Ons mannenkoor lid John van N'issel- roy is zoals bekend, uitgekozen als Prins Carnaval van de Piëlhaas. We wensen John en zijn gevolg heel veel succes toe. Afmelden R. v. Mil tel. 86917 of Wieënhof tel. 84124. Koninklijke Harmonie Euterpe Donderdag 9 januari Om 20.00 uur repetitie harmonie orkest. Zondag 12 januari. Joekskapellefestival. Alle leden om 11.00 uur aanwezig zijn in de foyer van de schouwburg. Zie werkschema. Dinsdag 14 januari. Bestuursvergadering om 19.00 uur. Donderdag 16 januari. Om 20.00 uur repetitie. AGENDA 12 januari, joekskapellenfestival. 9 maart, concert b.g.v. 750 jaar Veltum. 26 april, voorjaarsconcert. LEERL1NGENOPLEIDING Donderdag 9 januari Om 18.45 uur repetitie jeugdorkest. Donderdag 16 januari Om 18.45 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Dinsdag 14 januari. Om 19.00 uur repetitie. Bardienst: dhr. v.d. Steeg. Agenda: zie harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Capriccio - Bojema Saltarello CAPRICCIO Zondag 12 januari. Om 11.15 uur algemene ledenvergade ring. Maandag 13 januari. Om 19.00 uur gez. repetitie. Dinsdag 14 januari. Om 19.00 uur repetitie voor de groep Close Harmony. BOJEMA Vrijdag 10 januari. Orkestrepetitie om 18.45 uur, alleen voor de strijkers. Vrijdag 17 januari. 18.45 Uur Gez. orkestrepetitie. SALTARELLO Zaterdag 11 januari. Om 16.15 uur gezamelijke repetitie. Zaterdag 18 januari. Om 16.15 uur gezamelijke repetitie. Afmelden koor bij Helene Beterams, tel. 82873 en voor Bojema en Saltarello bij P. Falco Franken, Patersstraat 29, tel. 04780-85855. Dinsdag 14 januari om 19.30 uur re petitie alten en om 20.00 uur voor hel hele koor in de Essel. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de loods achter Hènk Smits, Jan Hen- senstraat. Belangrijke data Zaterdag 11 januari optreden jeugd- zitting De Hazekeutel. Miriiretten en korpsleden bijeenkomst om 18.30 uur in de hal van de schouwburg. Donderdag 23 januari prinse prokle- masie Schuttersveld, bijeenkomst om 19.30 uur bij de LTS voor de majoretten en om 20.00 uur bij het Schuttersveld voor de korpsleden. Repetities Zondag 12 januari en woensdag 15 ja nuari voor het gehele korps. Afmelden majoretten en minirètten Bernadette Heiligers, lel. 82746. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Maandag 13 januari repetitie, om 18.30 voor de leerlingen en om 19.30 uur voor de hele drumband in zaal 't Trefpunt in Holthees. ZANGERS VAN SINT FRANS Agenda: Vrijdag 10 januari. Van 18.30 tot 20.00 uur voor alten en sopranen. Van 18.45 tot 19.15 uur voor de jonge tenoren in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Van 19.15 tot 21.00 uur voor alle bassen en tenoren. Zondag 12 januari Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 13 januari. Om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens. Dinsdag 14 januari. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 15 januari. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Er is tijdens de Kerstvakantie door veel koorleden en diverse ouders hard gewerkt in hel nieuwe koorhuis. Dank zij hun hulp zijn we al een flink stuk op geschoten. Er is echter nog veel te doen. Hulp blijft dus nodig. Laten we er voor zorgen, dat we straks kunnen zeggen er allen aan meegewerkt te hebben. Dinsdag 14, 21 en 28 januari om 20.00 uur repetitie in de Peelpoort. Onze contaktman in Venray is terug. Contaclman voor Venray e.o.: dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, 5802 EW Venray. Wilt U iets meer weten over de operette-vereniging, neem dan eens kontakt met hem op. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524. DAMESKOOR Woensdag 15 januari geen repetitie. Woensdag 22 januari om 20.00 uur weer repetitie voor het gehele koor in zaal Thielen. Vrijdag 7 februari om 13.30 uur hu welijksmis in de kapel van St. Jozef. Als U verhinderd bent, graag Uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353 of Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Vrijdag 10 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.30-17.15 uur Zaterdag 11 januari. We zingen om 15.30 uur de mis in St. Antonius Horst. Woensdag 15 januari Het HELE KOOR wordt om 14.00 uur in de Veltumse kapel verwacht. Vrijdag 17 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Kom op luitjes, de schouders eron der! Morgen op de repetitie zijn een paar belangrijke mededelingen te doen. Dus zorg dat je er weer allemaal bij bent. Zaterdag worden jullie om 14.45 uur in het parochiezaaltje verwacht, met de rokjes aan. Voor de rijdende ouders geldt het schema van 16-11-'85! Woensdag 15 en 22 januari repetitie om 20.00 uur voor het orkest o.l.v. L. Boogaartes en om 20.15 uur voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijssen. Repetitieruimte de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Dinsdag 14 januari. Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Dinsdag 21 januari. Fluitgroep om 18.00 uur. Koorrepetitie om 18.30 uur. Gem. zangvereniging Zondag 12 januari zijn we vrij. Woensdag 15 januari van half zeven tot half acht repetitie in het activitcitcncentrum. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Kom eens over de drempel en naar ons luisteren. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Bij deze nodigen wij U uil voor hel bijwonen van de algemene jaarvergade ring welke zal worden gehouden op woensdag 15 januari, aanvang 20.00 uur in wijkcentrum De Kiosk in het Bruks- ke. De agenda: opening, financieel ver slag en kasconlrolccommisie, rond vraag, sluiting. Elke le, 3e en evt. 5e donderdag van de maand houdt het FNV Info Team zitting in wijkcentrum De Kiosk vanaf 18.30 uur. Wij houden zitting voor alle leden van de bij de FNV aangesloten bonden en voor hun huisgenoten welke geen lid zijn of nog geen lid kunnen zijn. Met wat voor zaken U bij ons te recht kunt? Ontslag, verzekerings kwesties, huurzaken, invullen van stu dietoelagen. U kunt hel zo gek niet be denken of wij kunnen U helpen in zowel woord als daad. Als U een bezoek brengt aan het Info Team is het heel be langrijk dat U alle ter zake doende gege vens meebrengt. Vooral met zaken waartegen beroep moet worden aange tekend. Voor spoedgevallen kunt U ook bij Uw eigen vakbond terecht of bij de coördinator van het FNV Info Team (voor adressen zie Venray van A tot Z). Maandag 13 januari de maandelijkse thema-avond in het Mannenkafee. On derwerp is: Mannen en arbeid. Op deze avond zal er iemand aanwe zig zijn van de werkgroep „voorheen de Vakbondsman". Een groep mannen die vanuit de mannenemanciaptie al jaren lang binnen de vakbond aktief zijn maar later een zelfstandige groep zijn geworden. Voor de pauze zal er iets over de ont staansgeschiedenis van de werkgroep worden verteld en wat haar werkzaam heden zijn. Daarna zullen we aan de hand van stellingen gaan discussiëren over de verhouding tussen arbeid en mannelijkheid. De avond vindt plaats op 13 januari in het kollektief kafee De Splinter, Do- minicanenstraat 6, Venlo. Aanvang 20.30 uur. Zondag 12 januari joekskapellefesti val. Willen de leden die zich opgegeven hebben om mee te helpen om 10.30 uur aanwezig zijn bij de schouwburg. A.s. zondag gezamelijk oefenen voor het tamboer- en fluiterkorps in het club gebouw van DSV aan de Leunseweg. Aanvang 11.30 uur. Hoi luitjes, Na een tijdje nieuwsloos, toch weer eens wat informatie. Voor degenen die de afgelopen twee weken niet op excur sie zijn geweest, slecht nieuws. Zij heb ben namelijk het record aantal zwanen gemist. Maar liefst 72 kleine zwamen werden de afgelopen week geteld. Ver der zagen we 8 putters op een afstand van minder dan 10 meter. De ganzen die je over hebt zien ko men zijn waarschijnlijk rielganzen ge weest. Een groep van zo'n 600 rietgan zen vert 'eft momenteel in de Peel. Meer over deze ganzen zul je terugvinden in de Limbo die eind januari uitkomt, te zamen met o.a. de aankondiging van het KaKa (karnavals kamp). Afgelopen zaterdag is door zes leden flink wal aan natuurbescherming ge daan. Een aantal, vooral jonge, berke bomen zijn omgezaagd, zodat de kie kendief er weer een stukje open land schap bij heeft en de Peel zelf verlost is' van weer een boel waterverdampers. Het biologisch dynamisch program ma voor komend weekeinde behelst slechts één excursie, zondag, onder lei ding van Martien naar de Griendtveense en Maria Peel. Vertrek om 9.00 uur va naf het schouwburgplein. Ook niet- leden in de gedaante van geïnteresseer den zijn van harte welkom. De NJN staat voor Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie en is al leen toegankelijk voor mensen tussen de 12 en 23 jaar. Voor meer informatie kun je bellen met Martien, tel. 82128. Ook in het nieuwe jaar zal de Venray- se postzegelvereniging I.V. Philalelica U in de gelegenheid stellen om kennis te maken met andere filatelisten, om sa men bijvoorbeeld te ruilen of gegevens uil te wisselen. Hiervoor wordt op dins dagavond 14 januari een ruilavond ge organiseerd in wijkgebouw 't Schöpke, Veltumse Kleffen 62b te Venray. Aan vang 19.30 uur. Wij wensen U enkele plezierige ruil- uurtjes toe. Het is zover, we bestaan nu twee jaar. Het ledenaantal groeit. De mensen zijn tevreden over het speelgoed. Wij heb ben nu een beetje kijk gekregen op wat we wel en wet we niet aan kunnen schaf fen om in uitleen te doen. Hopenlijk kunnen we nog lang op deze weg door gaan en blijgt het open contact wat er nu is tussen kinderen, ouders en vrijwil ligers bestaan. Wij vieren dit alles met een poppen kastvoorstelling en een glaasje limonade op woensdag 15 januari van 14.00 tot 15.00 uur in het gebouw aan de Kol kweg 29 (achter het busstation van de Zuid Ooster). De kosten zijn ƒ1,- voor leden en niet-leden. Wie afgelopen woensdag nog geen kaartje heeft gehaald kan dit nog doen op vrijdag 10 januari tijdens de uitleenu ren op de Speel-O-Theek van 16.00 lot 17.30 en van 19.00 tot 20.00 uur. U kunt natuurlijk op de dag zelf ook een kaart je krijgen, maar de ruimte is beperkt. Voor ons is het prettiger orn te weten hoeveel kinderen wij kunnen verwach ten. Het belooft een fijne middag te worden. De uitleen gaat gewoon door. Tol ziens. Inlichtingen: C. Ter Beek, Ro- chusstraat 26, lel. 82839 Programma Vrijdag kienen t.b.v. buurtvereniging St. Jozef, aanvang 20.00 uur. Zaterdag. Met de disco stoppen??? Nee, want U heeft toch ook liever dat Uw kind in de buurt blijft en dat U weet waar het kind naar toegaat. Daarom de ze nieuwe opzet van onze disco. Van 18.30 tot 20.30 uur voor de leeftijd tot 12 jaar. Vanaf 20.30 uur voor de leeftijd vanaf 12 jaar. Ouders, aan Uw kind on der de 16 jaar wordt geen alcohol ge schonken en de entree is in de maand ja nuari vrij. Zondag koffie-kaariuurije van 10.00 tot 12.30 uur. Maandag sjoelavond vanaf 20.00 uur. Dinsdag bijeenkomst LVO, aanvang 20.00 uur. Woensdag volksdansen vanaf 21.00 uur. Donderdag tweede kaartavond uit de serie van vijf. Aanvang 20.00 uur. Beste kinderen. A.s. woensdag orga niseert de buurtvereniging weer een knutselmiddag. Deze middag is voor de kinderen van 4-5-6 jaar. En de tijden zijn van 14.00 lot 15.00 uur. Kosten zijn voor leden gratis en niet leden 0,75. Tot volgende week woensdag. Heeft U ook al zoveel over fitnesscen tra gehoord en U weet niet goed wat U daar nu van moet denken? Nu, dan is ons programma van 21 januari echt iets voor U! Want dan brengen we van 9.00 tot 11.20 uur een bezoek aan een fitnes scentrum. We vertrekken om 9.00 uur te voel vanaf wijcentrum De Kiosk, en zo als U misschien wel weet is iedereen wel kom (U hoeft geen lid te zijn om ons programma bij te wonen. De sportieven onder U raden we aan gemakkelijke kleding aan te trekken, want U mag niet alleen toestellen bekij ken, maar ook uitproberen. De prijs bedraagt ƒ3,25. Vanzelfspre kend is er ook deze ochtend creche aan wezig. Dus, fitnesscentrum... ook voor U nog enigszins onbekend? Kom dan mee. Voor nadere inlichtingen: Lenie Gos ling, tel. 81059 of Ria v. Brederode, tel. 87042. Zaterdag 11 januari, Tropicana! Genoeg van die grijze gure dagen? De Brak haalt de zon in huis! Exotisch strand, Palmen, zonovergoten terrasjes, koele drinks, Italiaans ijs, zwoele mu ziek, hmmmm.... Hallo, jeugdnatuurwachters. Op de eerste plaats wenst het bestuur alle jeugdnatuurwachters, leerkrachten en hoofden van de scholen een zeer voorspoedig 1986. We hopen dit jaar weer verschillende aktiviteiten op touw te zetten, om op deze wijze onze natuur mooi te houden en van de natuur en al les wat bloeit en groeit te leren houden. De puzzel-wandeltocht op 2e Kerst dag was weer zeer geslaagd. Zo'n 300 personen hebben kunnen genieten van een mooie tocht en leuke vragen. Dit was voorlopig de laatste wandeltocht maar in het voorjaar gaan we weer be ginnen met nieuwe tochten en nieuwe ideeën. De winteruitgave van de Natuur vriend zal half januari op de scholen worden bezorgd. Daarin staan uiteraard de aktiviteiten voor de komende perio de. Tenslote nog de hyacint-aktie. Deze zal nu wel volop in bloei staan, als je tenmiste de begeleiding goed hebt ge volgd. Als je denkt dat de bloem op z'n mooist is, dan kun je deze meenemen naar school en ontvang je daarvoor 1, 2 of 3 stempels van je leerkracht. Hallo jongens en meisjes. Op 14 en 15 januari a.s. gaan we sa men een schilderij van stofjes maken. Bedenk zelf maar vast een voorbeeld en breng dat dan mee. Lokaal Coninxhof, entree 1,—. Iedereen is welkom. Tot ziens. De vrijwilligerscentrale bemiddelt lus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Daartoe bevindt zich op ons buro een vakaturemap met daarin de verschillende vrijwilligersbaanijes. Niet al het vrijwilligerswerk loopt via de centrale, het kan best zijn dat je zelf al iels leuks en zinvols gevonden hebt. Dit is ook prima, de centrale kan je dan wel informatie verstrekken over „tech nische" zaken waar jé op moet letten als je vrijwilligerswerk ilt gaan doen b.v. onkosten vergoeding verzekeringen, wat mag wel en niet met behoud van uitke ring en hoe werkt de toetsingscommis sie? Met dit soort vragen kun ja altijd bij ons terecht. Wij zijn bereikbaar op maandag- en woensdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur V.W.C. Venray e.o., Bergweg 4, tel. 04780-86245. De verkenners zijn jongens tussen de 11 en 15 jaar die zelf de programma ideeën aandragen, welke door de leiding verder worden uitgewerkt. Activiteiten die o.a. ondernomen worden zijn: werken met hout en touw, in tenten kamperen, diverse fietstoch ten, droppingen, op houtvuur koken, knutselen, sport en spel enz. Wil je eerst eens komen kijken dan kan dat. Wij draaien groep op maanda gavond van 18.30 tot 20.30 uur. De blokhut ligt aan de Kraakse Pas. Heb je interesse, bel dan 83712. Vraag naar Elly (liefst na 18.00 uur). 1986 Is begonnen en een druk jaar staat voor de deur. Eerst in maart de ge meenteraadsverkiezingen, daarna in mei de 2e Kamerverkiezingen, waarvoor Eis- so Woltjer een belangrijke Venrayse kandidaat is. Het verkiezingsprogram ma van de PvdA is op 'n oor na gevild en verschijnt deze maand. Op 13 januari zal de ledenvergadering de definitieve lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen vaststellen. Het voorstel aan de leden vergadering is om Henk Willems lijst trekker te maken en Bert Kersten tot „running mate" te kiezen. De eerste vier jaar „regeringsverant woordelijkheid" voor de PvdA zitten er bijna op en reeds nu mag geconcludeerd worden dat het een goede zaak geweest is, dat de PvdA een wethouder leverde. Zeker de financiën dwongen tot een sober beleid, maar desondanks is in constructieve samenwerking met de coa litiepartner gepoogd om de serviceverle ning naar de burgers toe op peil te hou den en, voor zover dat al voor een ge meente mogelijk is, de mensen die 't hardst door de crisis getroffen zijn, zo veel mogelijk te ontzien. Een voorbeeld van dat laatste is de mogelijkheid tot kwijtschelding van de afvalstoffenhef fing. Tevens zijn in de voorbije periode de huren van nieuw gebouwde wonin gen fors verlaagd en ziet het er nu naar uit dat na vele jaren van voorbereiding in 1986 eindelijk het centrum drastisch verbeterd zal worden. Op 19 maart zal blijken of we vol doende steun van de kiezers krijgen om Henk Willems opnieuw te kandideren voor het wethouderschap. De campagne zal veel van de inzet van onze leden vra gen. Op de ledenvergadering zal onze kampagneleider Herman Custers vertel len wat er reeds is gedaan, maar zeer ze ker ook wat er nog gedaan moet wor den. Wij rekenen er op dat alle leden op 13 januari in het wijkgebouw De Kiosk in 't Brukske aanwezig zijn en twijfelen er niet aan, dat we een goede en enthousi aste kampagne zullen voeren. Uiteraard zijn ook niet-leden van harte welkom. De afgelopen weken mochten we reeds een zestal nieuwe leden begroeten. Ook belangstelling? Kom dan op 13 januari. Mopperen en aan de kant blijven staan helpt immers niet. De eerstkomende bijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 14 januari in gastencentrum De Wieënhof, Leunse weg 20 te Venray. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal de lieer R. de la Haye, hoordredacteur van het Lim burgs Tijdschrift voor Genealogie, een lezing verzorgen met als onderwerp: „genealogisch onderzoek in kerkre gisters. Genealogisch onderzoek in kerkre gisters vereist een geheel andere aanpak dan onderzoek in de Burgerlijke Stand. Allereerst stuit men op het probleem van het Latijn in practisch alle katholie ke kerkregisters in Limburg. Daarnaast geeft een „inschrijving" door de pastoor veel minder informatie over de betrokken familieleden dan wij wel zou den wensen. Bovendien ondergaan zo wel doopnamen als familienamen soms zeer eigenaardige wijzigingen. Het bestuur is ervan overtuigd, dat deze avond niet alleen interessant zal zijn voor de onderzoeker naar zijn of haar voorouders, maar ook voor be langstellenden, die hier eens meer over willen weten. Naast de leden zijn dan ook introducees van harte welkom. Hallo jongelui. Donderdag club van 18.30 tot 20.00 uur. Wat we gaan doen is nog een ver rassing. Vrijdag club van 19.00 tot 21.00 uur. Groep 3 heeft een dropping uitgezet. Kleed je goed aan en breng een zaklamp mee. A.s. zaterdag geen club i.v.m. de jeugdzitting en de dropping van Wijk Zuid. Vrijdagavond vanaf 21.15 uur is het wijkgebouw open om te kaarten, biljar ten enz. Loop gerust eens binnen voor een gezellig praatje. Vrijdagavond om 22.00 uur voetbal tegen ZV Venrode. Zaterdagavond om 19.45 uur drop ping. Vertrek vanaf het wijkgebouw. Zondagmiddag van 14.00 tot 17.30 uur voor de jeugd van 16 jaar en ouder OJC 't Duvelke met eigen aktiviteiten. 's Maandagsmiddags van 13.30 tot 15.30 uur handwerken voor de dames. Maandagavond openbare wijkraads vergadering in hel wijkgebouw. Aan vang 20.00 uur. AFDELING OOSTRUM Dinsdag 14 januari houden wij onze jaarvergadering en bestuursverkiezing, gevolgd door een kwis. De agenda: opening, notulen, finan cieel verslag, kascontrole, bestuursver kiezing: aftredend zijn mevr. D. Wol- ters en mevr. J. Verstraelen. Dames die nog interesse hebben voor 'n bestuurs- funktie, kunnen zich tot aan de vergade ring opgeven bij één van onze bestuursleden. Wilt U op deze avond ook de contri butie a ƒ30,- voor 1986 voldoen! Wij hopen dat alle leden op deze avond aan wezig kunnen zijn. Aanvang 20.00 uur in zaal Van Dijck. AFDELING VENRAY Op dinsdag 14 januari houden we on ze jaarvergadering. Tevens is een bestuurslid aftredend en niet meer her kiesbaar! Eenieder kan zich kandidaat stellen tot voor het begin van de verga dering bij mevrouw Pouwels, tel. 87574. Daarna zal Divrina de avond verder met ons doorbrengen. Men kan zich op deze vergadering te vens opgeven voor de thema-avond in „In den Engel" op 20 januari. Het the ma is: relaties. Kosten 2,50 p.p. We beginnen om half acht om alles tijdig te laten verlopen, in wijkgebouw Den Hoender. Op 16 januari, jaarvergadering in de kantine van De Wetteling. Om 19.30 uur is er eerst een oriënta- tietocht met na afloop een lekkere kop warme soep. Om 21.00 uur begint de jaarvergadering. Na afloop is er moge lijkheid om te kaarten of gezellig na te praten. Vrijdag 10 januari DAMAST en RAUWE KIP Op vrijdag 10 januari is het weer tijd voor kleinkunst in Dingus. Op deze avond Damast en Rauwe Kip. Achter deze naam verschuilen zich Anneke van Delft en Ben Vlijmincx. Een vertelling met gïmproviseerde muziek is volgens de makers de omschrijving van het op treden, een oude traditie, een nieuwe vorm. Een warme persoonlijke voorstel ling op 10 januari om 21.30 uur. Op 17 januari Claw Boys Claw. Volgende week meer over dit illustere kwartet. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma: nieuws en actualiteiten, sport en het ver- zoekplatenprogramma Donderdag: derde donderdag van de maand, van 10.00 tot 11.30 uur het pro gramma „Nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma, zoals dag gisteren avond werd uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't Gehoor". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: 3e maandag van de maand van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag; van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In '1 gehoor". Vrijdag: van 10.30 tot 11.45 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. LPG INSTALLATIES met 2 jaar garantie ook onderbouw Jan van Nies Langstraat 31 - Venray Tel. 04780-87360 Vrijdag 10, zaterdag 11 januari De Zagewetters Merselo, Carnavals zitting De Knöllekes Leunen, Carnavalszitting Vrijdag 10 januari De hazekeutel Venray, receptie 22- jarig bestaan Zaterdag 11 januari De Piëlreuzen Ysselsteyn, Jeugdprin senbal De Schanseknuppels Castenray, Jeugd prinsenbal De Karklingels Oostrum, Jeugdprin senbal De Hazekeutel Venray, playback en soundmix show, Jeugdzitting met Prinseproklematie Stichting Veltum 750, ondertrouwbal van het boerenbruidspaar in De Wieënhof Zondag 12 januari De Piëlhaas Venray, Joekskapellen festival en uitreiking Bronzen Piëlhaas De Piëlreuzen Ysselsteyn, viering 3x11 Maandag 13 januari De Schanseknuppels Castenray, 50 Prinsenbal Vrijdag 17, zaterdag 18 januari De Piëlreuzen Ysselsteyn, Bonte-avond Zaterdag 18 januari De Karklingels Oostrum, Prinsen bal De Knöllekes Leunen, Prinsenbal De Spurriemökke Oirlo, Prinsenbal De Kluuletrappers Vredepeel, Prinsen- bal 't Dartele Veule, Receptie prins De Schanseknuppels Castenray, Recep tie prins Zondag 19~januari De Knöllekes Leunen, Jeugdprinsenbal Donderdag 23 januari De Piëlreuzen Ysselsteyn, Bejaarden avond Vrijdag 24, zaterdag 25 januari De Schanseknuppels, Castenray, Bonte zillingsavond Vrijdag 24 januari De Kluutetrappers Vredepeel, Carna valszitting De Karklingels Oostrum, Bejaardenbal Zaterdag 25 januari De Zagewetters Merselo, Prinsenbal De Knöllekes Leunen, Jeugdvorslenbal Zondag 26 januari De Piëlreuzen Ysselsteyn, Boerebrui- loft De Knöllekes Leunen, Jeugdprinsenre ceptie. Vrijdag 31 januari De Piëlreuzen Ysselsteyn, Aldewiever- bal en uitreiking „Reuzekluut" De Schanseknuppels Castenray, Alde- wieverbal Zaterdag 1 februari 't Dartele Veulen, Aldewieverbal De Zagewetters Merselo, Aldewieverbal De Karklingel Oostrum, Receptie Prins De Piëlhaas Venray, Vorstebal en uit reiking APK plak De Knöllekes Leunen, Vorstelbal en Aid Wieverbal met uitreiking Gouden Knol. Zondag 2 februari De Piëlhaas Venray, zondagochtend concert door Hofkoor en Hofkapel De Spurriemökke Oirlo, receptie prins De Kluutetrappers Vredepeel, receptie prins De Piëlreuzen Ysselsteyn, receptie jeugdprins Dieren hebben op dit mo ment van de overheid niet veel te verwachten. Hooguit een niet al te beste wet voor het welzijn van dieren. De Dieren bescherming schreef daarom, in het belang van alle dieren, een geheel nieuw wetsvoorstel. Alleen met uw hulp kunnen we het parlement ervan overtuigen dat uitbuiting en mishandeling niet passen in onze samenleving.

Peel en Maas | 1986 | | pagina 21