HREIJNDERS Ie kerk in Jjet miöüen as VVV weekagenda wmhbhbb» AGENDA msMEsm Gsmsnm \mi:m 0 SPIEGELS 0 GLAS IN LOOD 0 VOORZETRAMEN 9 REPARATIE schilderwerken bv. Verbouwing Zwembad de Meerpaal: besparing 54 mille aan energiekosten PEEL EN MAAS Bijeenkomst veteranen en oud-strijders Peel en Maas tijdens de Kerstdagen Opvangadressen gezocht Wijziging spreek uursysteem buro voor rechtshulp Venray Recreatieve fietsroutes in het gewest Noord Limburg Bijkeuken aanbouwen? «B <a«i«»idhKfc BHHBBHS SPORTHAL DE WETTELING Geslaagd Gevonden Gift/ geleverd en gemonteerd Plataanstraat 12 VENRAY Tel. 82635 In verband met de diverse installatie werkzaamheden is het zwembad op de locatie St. Servatius tot eind dit jaar gesloten. Begin januari wordt het bad weer opengesteld. De werkzaamheden betreffen energie besparende voorzieningen, waarvoor het ministerie van WVC onlangs toestemming heeft gegeven. De cv- installatie wordt voor een groot gedeelte vernieuwd en gemoderniseerd. Zo wor den de oude cv-ketels vervangen door z.g.n. hoogrendementketels. Verder wordt een installatie aangelegd, waar door de warme lucht die anders verloren zou gaan weer wordt teruggewonnen. Hierdoor kan een aanzienlijke energie besparing worden bereikt. De hele klimaatregeling en cv-regeling worden verder door automatisering ge optimaliseerd. Voorts worden zoge naamde rookgaskoelers geinstalleerd. De warme gassen die via de schoorsteen worden afgevoerd worden nu benut voor het opwarmen van het water in het cv-leidingnetOok het gebouw zelf wordt zodanig verbeterd, dat energie wordt bespaard. Dit gebeurt o.a. door het aanbrengen van spouwisolatie. Tot slot wordt het zwembassin voorzien van een afdekmat; *s Nachts wordt het bas sin afgedekt, waardoor het water veel minder afkoelt. Met al deze maatregelen is een in vestering van ruim 350.000 gemoeid. Daar staat een jaarlijkse besparing van 54.000 gulden tegenover, zodat de in vestering in enkele jaren terug is ver diend. Voor de investering zal het mi nisterie van economische zaken een sub sidie verlenen van circa 24.000 gulden. uw weekblad Op dinsdag 17 december a.s., 's avonds om acht uur, wordt in Hotel Restaurant „De WieënhoF' aan de Leunseweg een bijeenkomst georgani seerd voor alle veteranen oud strijders uit Venray en omgeving. Het afdelings bestuur van het Vetranen Legioen Ne derland afdeling Venray, nodigt leden en andere belangstellenden uit om deze avond bij te wonen. Er zal worden nage kaart over de herdenkingsplechtigheid op 10 november jl. die door de V.L.N. afdeling Venray werd georganiseerd. De reacties en toegezegde steun maken het mogelijk om deze herdenking op hel Britse Oorlogskerkhof als een jaarlijkse traditie te herhalen. Tijdens deze her denking werd opgemerkt, dat er zelfs Poolse strijders liggen begraven. De vra gen die dit opriep, hebben het bestuur doen besluiten deze vraag te laten beant woorden door het V.L.N. lid en oud Pools officier in de tweede wereldoorlog de heer S. Werner. De heer Werner zal een lezing geven over de Poolse inbreng bij de bevrijding van Nederland. Dat deze vrije Polen in geallieerd verband hun steentje hebben bijgedragen blijkt wel uit het feit dat ve len van hen Nederland als hun laatste rustplaats kregen. De overlevende Pool se strijders werd het echter niet vergund om hun eigen land te bevrijden. De tra gedie, die dit tot gevolg had wordt o.a. door de heer Werner belicht. Het bestuur is dan ook erg dankbaar dat de ze voormalige Poolse bevrijder de uit nodiging om naar Venray te komen, heeft geaccepteerd. In verband met de komende feestda gen worden de verschijningsdata van Peel en Maas veranderd. Met de Kerstdagen wordt ons blad uitgegeven op vrijdag 27 december. De inzendingen van advertenties en kopy sluit dan op Kerstavond 24 december om, 5 uur. De dan volgende uitgave van Peel en Maas verschijnt op vrijdag 3 januari. De inlevertermijn van de advertenties en kopy sluit dan op donderdag 2 januari 12.00 uur. Er is een groot tekort aan opvang adressen voor kortdurende opvang van mensen en dan m.n. jongeren in de leef tijd van 16 tot 21 jaar. Als regionaal instituut voor maat schappelijke dienstverlening komt het RIM nogaleens in kontakt met mensen, die voor een korte periode onderdak no dig hebben. Het gaat dan minder om een kamer of een dak boven het hoofd, maar meer om even uit te kunnen puf fen en wat huiselijkheid en geborgen heid ontvangen. De opvangperiodes kunnen van 1 a 2 dagen tot ongeveer 1 maand duren. Het opvangadres krijgt een vergoeding van via het maatschap pelijk werk. Verder is de plaatselijke in stelling verzekerd, zodat eventuele scha de die zou kunnen ontstaan, altijd ver goed wordt. Het maatschappelijk werk zorgt er voor dat er GEEN mensen geplaatst zul len worden die problemen met alkohol- of drugsverslaving of die psychiatrische klachten hebben. De plaatsingen betref fen zowel jongens als meisjes. Het op vangadres behoudt altijd het recht om nee te zeggen. Een eventuele opgave voor opvangadres houdt niet in dat U te pas en te onpas mensen in huis MOET nemen. Integendeel: U bepaalt of er op het moment van onze vraag, plaats bij U is. In het algemeen kan gesteld worden dat een opvangadres ongeveer 3 a 4 gasten per jaar krijgt. Tijdens de plaatsing en eventueel daarna krijgt het opvangadres begelei ding en de hulpverlening van de klient gebeurt door de maatschappelijk wer kende. Het is nl. nooit zo dat U ineens het werk van de hulpverlener moet gaan overnemen. Wilt U er meer over weten of wenst U een gesprek met ons, neem dan kontakt op met RIM buro Jeugd Maatschappe lijk werk. Venray tel. 04780-85251. Tot slot willen wij aangeven dat deze wer ving tot stand gekomen is in sa menspraak met de Nederlandse Centra le voor Pleeggezinnen te Sittard. DIEFSTAL Het is nog niet duidelijk hoe een gast in een eethuisje aan de Marktstraat zijn Olympus fotocamera is kwijtgeraakt. De politie heeft de zaak in onderzoek. Momenteel kent hel Buro voor Rechtshulp Venray (in Welzijnscentrum de Clockert, Bergweg 4) alleen open spreekuren. Bezoekers kunnen op dins dagmiddag en woensdagmorgen zo bin nenlopen en worden dan in volgorde van binnenkomst te woord gestaan. Re gelmatig ontstaan er tijdens deze spree- uren lange wachttijden. Vooral voor de bezoekers, maar ook voor de mede werkers van het buro zelf is deze situatie onbevredigend. Daarom is besloten het spreekuur- systeem ingrijpend te wijzigen. De open spreekuren komen te vervallen. Bezoe kers kunnen voortaan alleen nog maar op afspraak terecht. Afspraken kunnen op werkdagen tussen 9 en 5 uur gemaakt worden. Ons telefoonnummer is 04780- 85968. De nieuwe regeling gaat in op 1 januari 1986. De hulp en adviezen zijn gratis. Overigens is het Buro i.v.m. de feest dagen gesloten op dinsdag 24 en woens dag 25 december, evenals dinsdag 31 de cember en woensdag 1 januari. Als nadere uitwerking van het ge westelijk Basisplan Openluchtrecreatie, waarin gewenste ontwikkelingen op het terrein van de openluchtrecreatie uiteen gezet worden, heeft het gewest in 1980 een plan laten opstellen voor het recrea tieve fietsverkeer in Noord-Limburg, Het Recreatief Fietsrouteplan. Dit plan, waarvan de uiteindelijke kosten 70.000,- hebben bedragen is in 1983 door de Gewestraad definitief vast gesteld. Het plan streeft naar de realisering van attractieve fietsroutes door het uit gestrekte en afwisselende landschap van Noord-Limburg. Daarmee levert het een bijdrage aan de vergroting van de mogelijkheden van extensieve recreatie in het gewest, mede als aanvulling op de verblijfsrecreatieve voorzieningen in Noord Limburg. Het plan voorziet in de aanleg van 11 recreatieve fietsroutes, verspreid over het gehele gewestgebied. De kosten van deze routes worden in totaal becijferd op 2,2 min. gulden. Onder de per 1 npvember jl opgele verde routes, bevindt zich de Loobeek route, welke is uitgezet in de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum met een lengte van 30 km. De route is aangege ven door bronsgroene belettering (de kleur van het Gewest) op een beige ach tergrond. Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de vakman. Maar door zelfdoen de helft goedkoper Biikeukea door het "tochtsluis" effect bijzonder energie besparend. Ruim genoeg om er een hoop spullen in op te bergen, klein genoeg om kleine tuinen net niet té klein te maken. Bouwbedrijf J. RAEDTS Zn. c.v. Geopend ma. t/m vrij. 9.00-17.30 uur. za. 9.00-12.00 uur. Mgr. Hanssenstraat 57. Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274. Het scapulier Vraag eens aan jongeren wat een scapulier is en zij zullen on getwijfeld het antwoord schul dig blijven, omdat het scapulier intussen is gaan behoren tot de antiquiteiten van de kerk en haar gelovigen. Het scapulier, dat men in vroeger dagen kreeg opgelegd, bestond uit lapjes gewijde stof, door linten verbonden en uit devotie door teken onder de kleren over borst en rug gedra gen. Oorspronkelijk werd onder scapulier een overkleed ver staan, dat - om het habijt bij het werk te sparen - werd ge dragen. Later werd het een on derdeel van het habijt van de kloosterlingen. Leken ontvingen het als te ken, ,,dat zij deel hadden aan de goede werken van bepaalde kloosterorden Door veel gelovigen werd het scapulier ook gezien als een be paalde bescherming, vooral als het erg jong werd opgelegd, b. v. bij gelegenheid van de doop. De bedoeling was, dat men het scapulier het hele leven bleef dragen. Er waren men sen, die het scapulier niet durf den te wassen uit vrees dat te vens ,,het gewijde" werd weg gewassen... Desalnietemin droegen zij de lapjes stof dag en nacht, jarenlang op borst en rug. Bekend is, dat in de Pa terskerk het scapulier van de H. Franciscus gezamenlijk werd ontvangen b.v. na de eerste H. Communie. Men kreeg het dan door de priester op de schouders gelegd met de bedoeling, dat het kleinood verder onder de kleren werd ge dragen. Een zichtbaar koordje rond de nekverraadde" soms het dragen van het scapulier. Het oudste scapulier was dat van de Orde der Trinitariërs, dat wit was. Het bruine scapu lier was van de Carmelieten en het zwarte van de Serviel en. Later zijn er vele andere bijge komen, zoals het blauwe van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria, het rode van het H. Lijden en van de Heilige Har ten van Jezus en Maria. In Venray was het bruine scapulier van de Derde Orde van de H. Franciscus het meest bekend. Minder bekend waren het paars-gele van de H. Jozef, het witte van O.L. Vrouw van Goede Raad en nog tal van an dere kleuren. De gewone vorm was twee kleine vierkante wollen lapjes van de aangegeven kleur, door twee linten met elkaar verbon den en zo over de schouders ge dragen. In 1910 stond Paus Pius X toe scapuliers - mits niet gedra gen als Kleed van een Derde Orde - te vervangen door een enkele scapuliermedaille. Op zo'n medaille stond aan de ene zijde een voorstelling van het H. Hart van Jezus en aan de andere kant een voor stelling van Maria. Hierbij werd bepaald, dat „het door een priester, die de volmacht bezit" moest worden opgelegd en met een enkele kruisteken gewijd. Het vervangen van het stof fen scapulier door een scapulier medaille geschiedde vooral „omdat het dragen van een stoffen in missielanden en bij de mode der vrouwen bezwaren meebrengt", zo werd destijds gesteld. Het meest verspreid en ge- wardeerd was ongetwijfeld hel bruine scapulier van de Car- mel. Het vond zijn oorsprong in een verschijning van Maria aan de generaal van de Carme- lorde, de H. Simon Stock, zo als door diens oudste levensbe schrijvers wordt verteld. Bij die gelegenheid wees O.L. Vrouw het kleed van de Orde aan als onderpand van haar bescherming en zei„Het is voor U en alle Carmelieten een voorrecht, dat, wie hierin sterft, het eeuwig vuur niet zal binnengaan". In de loop der eeuwen werd het scapulier beschouwd als een teken van toewijding aan Ma ria en als een onderpand van haar bescherming. Het werd herhaaldelijk kerkelijk goedge keurd en aanbevolen. Het echte, van stof gemaak te, scapulier, is intussen vol tooid verleden tijd geworden. Maar tóch is er in deze mo derne tijd iets, dat aan het sca pulier van vroeger herinnert. Dat zijn met name de me dailles met religieuze voorstel lingen, welke nog steeds aan het kettinkje om de nek, aan een armband of aan het horlo ge worden gedragen. De Lour- desmedaille met een voorste ling van de H. Maagd in de grot, zijn nog de beste voor beelden, ofschoon ook andere heiligen, waaronder St. Franci scus, St. Antonius etc. worden afgebeeld op nog steeds gedra gen medailles. van di> Ix'Jl/ IfSIttRlIRlO \muim parfumerie drogisterij NEETESON GETUIGEN GEVRAAGD Zondagavond omstreeks kwart over zes werd een 19 jarige in Venray ver pleegde patiente op de hoek Hofstraat Julianasingel door een vijftal jongeren onder psychische druk gezet om haar geld af te geven. Een van de jongeren bedankte haar nog voor hel geld. De jongedame bleek ernstig overstuur te zijn geraakt en kon maar een vaag signalement geven. De politie is ervan overtuigd dat er ge tuigen zijn geweest die mogelijk een be ter signalement aan de politie doorge ven. INBRAKEN IN WONINGEN Het afgelopen weekend werd er inge broken in vier woningen in Oostrum en Oirlo. In een woning aan Goetzenhof werd 175,- ontvreemd; in een woning aan de Hoefslag eveneens 175,- terwijl daar tevens de spaarpotten van de kin deren werden meegenomen. In een woning aan de Dionisi- usstraat werd ƒ65,- gestolen; in een wo ning aan de St. Gertrudisstraat werd 275,- gestolen. Ook daar werden de spaarpotten van de kinderen meegeno men. openbare bibliotheek I Q venray Afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32 afd. voor volwassenen Julianasingel 33 Venray tel. 81970 Nieuwe aanwinst voor de jeugdafde ling. Wie van spanning en avontuur houdt zou de Verstekeling dóór Olov Svedelid eens moeten lezen. Het verhaal speelt in de tijd dat er met grote zeil schepen van de Oostindische Compag nie reizen naar het verre Oosten werden gemaakt. De hoofdpersoon in de Ver stekeling is Lars, die op zijn twaalfde vlucht uit de Zweedse stad Göteburg. Hij verstopt zich aan boord van zo'n zeilschip en merkt te laat dat hij mee moet naar Spanje en China. Als hij ont dekt wordt dreigt de kapitein hem over boord te gooien, maar hij heeft geluk dat de scheepsjongen niet was komen opdagen toen het schip vertrok. Nu mag Lars zijn plaats innemen. Al snel ont dekt hij dat er vreemde dingen aan de hand zijn met schip, de bemanning en vooral met de lading. Tijdens de avon tuurlijke reis is er gebrek aan water, moeten ze een storm doorstaan en wordt het schip overvallen door piraten. Zullen ze op de plaats van bestemming aankomen? Een spannend historisch scheepsvoordeel voor de jeugd vanaf ongeveer 12 jaar. Vraag naar de Verstekeling geschre ven door Olov Svedelid in de jeugdbib liotheek. Vrijdag 13 december 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 uur KNVB comp. Nrd. W.- Raadhuisplein 2 Venrode-Wittenhorst Venrode 2-Wittenhorst 3 Venrode 3- Klomp 2. Zaterdag 14 december 8.00- 9.30 MHCV zaalhockey 9.30-12.00 Manual comp. 12.00-15.00 korfbal comp. 15.00-18.30 zaalhockey comp. JD- Concordia D Dl-Boxmeer JA-Weert A. 18.30-21.00 Jumpers comp. 21.00-22.00 v.d. Heuvel zaalv. vr. 22.00-23.00 Thetru-DZWS, KNVB zaalv. comp. Zondag 15 december 9.30-12.30 Badminton comp. Venray 2-Anker 1. 12.30-16.30 HV Manual comp. HJ- Fancom B DJ-HVN Hl-Be Fair Dl-Groene Ster 16.30-19.30 Korfbal comp. 19.30 MHCV zaalhockey comp. MA- Groen Wit A Hl-Sittard. Maandag 16 december 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-24.00 KNVB zv. competitie: FC Hento-GFC De Slopers-Huukske 2 Ford Old Timer-Wijk Zuid. Dinsdag 17 december 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-23.00 Badminton 24.00 Beerkens zaalv. vr. Woensdag 18 december 18.00-23.00 Badminton Donderdag 19 december 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 Rooyse Vk tr. Op 10 december jl. slaagde dhr. A.J.M. Theeuwen uit Leunen aan de Katholieke leergangen te Tilburg voor de akte geschiedenis MO II Een geel groene grasparkiet, drie bankbiljetten, een herenhorloge merk Ricoh, Skiebroek; Zwarte portemonnaie met rits inh. 2 sleutels, rode portemonnaie zonder in houd; beige portemonnaie met inhoud; bruine heren portemonnaie zonder in houd; bruin beige portemonnaie zonder inhoud; zwarte portemonnaie zonder inhoud. Sleutelbos met o.a. autosleutels en Esso-plaatje; ring met twee sleutels en een Esso plaatje en flesopenener; fietssleutel en een goudkleurig sleutelt je. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4 tel. 04780-84888 tst. 224. Vanaf woensdag 11 december Van alles en nog wat, een greep uit het museumbezit". Tentoonstelling in Mu seum 't Freulekeshuus, Eindstraat 8. Open wo. en za. van 14.00-17.00 uur. Zondag 15 december winterwande- ling 5, 10 en 20 km vanaf café Janssen, Grootdorp 40 Merselo. Start 5 en 10 km van 13.00-14.00 uur; 20 km om 12.00 uur. Dinsdag 17 december kerstviering HVK Brukske. Aanvang 9.00 uur in de Kiosk. Woensdag 18 december kinderknut- selmiddag in de Kiosk. Aanvang 13.00 uur. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Tel. 88800 DR. KEIJZER v. Beurden weg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tol 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, TEL. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 lot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscrcening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tol en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg.- kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O. Tel. 83127

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3