Kerkelijke Diensten OUDE FOTO'S Slagerij Coenders 195 George Nottelman Canadese Bacon KJ Verschuuren PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK Zaterdag 19.00 Nederlandse Hoogm int. Grad Goumans Sjang anssen en zonen Pierre en Sjraar Ben Schim van der Loeff Buurt Sraar Maas (buurt) Teng Wilmsen Zondag derde zondag van de advent 8.00 leesmis int overleden parochianen, 9.30 Gregoriaanse hoogmis int. Maria Kersten-Ticheloven Marie Arts echtpaar Hermans-v. Maren, 11.00 Nederlandse hoogmis int. Cees Alke made en Hendrica Juffermans Antoinette Maessen en fam. Harrie Swaghoven Overl. ouders Arts-Sikes. Maandag 9.00 oude stichtingen M.J.E. Kan; 19.99 Ouders v. Vegchel- Muysers ouders Coenen HoutacRers en zoon Ed. Dinsdag; 9.00 tot zekere intentie (JW) overl. fam. 'Thuijls-Muijzers en overl. fam.; 19.00 overl. ouders Seij- kens-Janssen en Antoon Seijkens echtpaar Hermans-v. Maren Nellie v.d. Berg-Munninckhof (medewerkers fa. Thomassen) Woensdag: 9.00 Piet en Mina Kersten v. Bracht bijzondere intentie 19.00 Wilhelm v. ;eijel, echtgenote, ouders en kinderen Wim Driessen en overl. Fam. Donderdag: 9.00 bijzondere intentie VR Elisabeth Gerrits-hermans en echtgenote: 19.99 Boeteviering Vrijdag 9.00 Jan Henckes ouders Greefkens-Potten en kinderen; 19.00 Martinus Direcks. Zaterdag; 9.00 E.M.M. de Kan-San- ders; 19.00 Mien Wismans-Laumen Mien Saris-de Bruijn Ben Schim van der Loeff (buurt) Nellie v.d. Berg Munninghof Wiel Franssen. Mededeling Donderdagavond is om zeven uur een boeteviering ter voorbereiding op het Kerstfeest. Er is ook nog een boetevie ring öp maandag 23 december om 19.00 uur. Wanneer er zieken of anderszins aan huis gebonden mensen zijn die met Kerstmis graag de heilige communie ontvangen, kunnen zij dit metlden bij een van de parochiepriesters. Akolieten en misdienaars Zaterdag 19.00 Pascal en Maile? Brons lezer: C. Hendriks. Zondag 8.00 Tom Kengen, lezer J. Wekking, 9.30 Timo Flinsenberg en Wilco Janssen, 11.00 Fieke Schwachö- fer en Petra Berkers, lezer: A. Noyens. Maandag en dinsdag 19.00 Joris Truyen, woensdag en vrijdag 19.00 Anouk Pijpers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 14 december 18.30 uur eucharistieviering met volkszang. The- madienst: .allen tussen velen" voor gangers: G. v. Loenen en P. hendriks lectoren werkgroep themadienst int.: L en F. Sala. Kollekte Solidaridad voor Latijns America. Zondag 3e zondag van de advent. 9.30 eucharistieviering met koor en volkszang, themadienst „Alleen tussen velen" int. voor overl. ouders voor een bijz. intentie. Door de week om 18.30 maandag en woensdag eucharistieviering, dinsdag en donderdag: woord- communiedienst. Donderdag 19 dec. 16.00 werkgroep themadienst. Om het aantal plaatsen te kunnen bepalen tijdens de nachtmis van 24 dec. 21.30 uur vragen wij om kaarten af te halen na de diensten van dit weekend en het volgend weekend. In de sacristie of op andere tijden bij de receptie. PATERSKERK Derde zondag van de advent. Zater dag 17.00 gelegenheid om te biechten: 18.00 avondmis muzikaal opgeluisterd door het Barokensemble van de Orkest vereniging Venray. Zondag H. Missen 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de zangers van St. Frans; 11.45, 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 gez. H. Mis bij gelegenheid van het Huwelijk Duijf-van Hoek; 19.00 Avondmis boeteviering als voorbereiding voor kerstmis. Zaterdag 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis Gezinsviering Mededelingen Dringend verzoek boodschappen aan de pastorie en telefonisch kontakt zoveel mogelijk in de ochtenduren tot 12.30 uur. Als voorbereiding op kerstmis zijn er twee boetevieringen: vrijdag 20 dec om 19.00 uur en zondagavond 22 dec. om 18.00 uur. Gelegenheid om te biechten: zaterdag 14 en 21 december om 17.00 uur tot zolang er biechtelingen zijn. Uw bijdrage voor de versiering met Kerstmis is heel welkom in de bussen achter in de kerk. Alvast bedankt daarvoor. Eerste kerstdag wordt vanaf 9.45 uur communie gebracht aan de zieken en thuiszittenden. Willen degenen die daarvan gebruik willen maken en ons niet bekend zijn, zich opgeven aan de pastorie, tel. 80202 (graag in de ochtenduren). Misintenties Zataerdag: 18.30 overl. fam. Michiels Wijnen Johanna Lormans-Gerrats en Sjeng Lormans overl. ouders Versleij- en. Zondag: 9.00t.e.v. H. drieeenheid en de H. Maria voor de parochie; 10.15 Johanna Veldhuizen-v.d. Heuvel Konrad Thijssen Harrie Janssen; 11.45 overl. familie Jacobs-Peters; 18.00 Giel Troisfontaine en zoon René. Maandag: 8.00 overl. echtpaar Ger- rits-Hermans; 19.00 overl. ouders Rut ten Antonia Schaeffers-Verbeek (Derde Orde). Dinsdag; 8.00 overl. fam. Esser-Tim- mer-V. Geffen; 19.00 tot intentie leden KVV jrgt.Wim Derix Karei Derickx en overl. fam. overl. fam. Vermeulen-Dijkmans en Boeren- v. Wees. BOGNER, DE NIEUWE NATUUR BOGNER, een wereldnaam, syno niem voor skiprestaties op hoog niveau en in de mode voor exclusieve stijl en su perieure kwaliteit. Bogner brengt on gedwongen, comfortabele dames en herenkleding, waarin elegance en chic verweven zijn met sportiviteit. City- en countrymode met een wat sobere, enigs zins klassieke stijl in onder andere En gelse tweed, ribcord, loden en leer. Maar ook vol vrouwelijkheid in roman tische blouses met een zwierige strik en kantgarneringen en in plisserokken in paisly prints. Hoofdschotel is de wintersportcollec tie, die elk seizoen opnieuw verbluffend fantasievol is. Dit seizoen zijn de jacks, salopettes en overalls uitgevoerd in adembenemende kleuren, die tegen de sneeuwwitte achtergrond van de skipiste voor een waar vuurwerk zorgen! Schit terend om te zien en tegelijkertijd vol vernuft en doelmatigheid. Alsof de mo gelijkheden onbegrensd zijn brengt Bogner zilverglaspakken geïnspireerd door de ruimtevaart. De complete col lectie is afgestemd op de meest barre, sportieve omstandigheden, maar is te vens ideaal om de blits te maken! Natuurlijkheid krijgt een nieuwe dimensie De skisport blijft Bogners grote hartstocht. Een sport die veel van li chaam en spieren vraagt en waarbij sportiviteit en natuurlijkheid troef zijn. Diezelfde sfeer ademt de nieuwe geur en bodylijn voor dames en heren, die beide kort en krachtig Bogner heten. De da- meslijn is uitgevoerd in steenrood, de herenlijn in mosgroen, beide in een kloeke'vormgeving verpakt. Waarom dit initiatief? Wel, omdat de behoefte aan dagelijkse verzorging op het hoogste niveau sterk toeneemt, zo wel bij dames als bij heren. Ja, die ver zorging is uitgegroeid tot een tweede na tuur. Bogner introduceert de nieuwe na tuur. Geuren veraangenamen het leven. Maken blij, activeren. De waarde ervan is al te lang onderschat. In Amerika worden bijvoorbeeld op grote schaal aroma- oftewel geurtherapieën gegeven om stressverschijnselen te bestrijden. Geuren hebben een fascinerende invloed op de menselijke emoties; steeds meer weldenkende, wereldwijze en kritisch ingestelde mensen raken ervan in de ban. De nieuwe natuur van Bogner ademt sympathie, sportiviteit en natuur lijkheid, aangevuld met een sprankje overmoedigheid. De naam zelf staat borg voor topkwaliteit. Woensdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans, 19.00 overleden echtpaar Hermans-v. Maren Johan Derks (O.Oostrumseweg). Donderdag: 8.00 overl. fam. Arts. Janssen Piet Spee; 19.00 overl. Piet en Theo Linders Broeder Monulphus Nijssen. Vrijdag: 8.00 Constance Snijders en Jacoba Palm; 15.00 tot intentie van het bruidspaar Lambert Duijf en Chantal van Hoek, 19.00 Boeteviering,; familie Peters-Arts Bets Derksen (Derde Orde). Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Pepijn Dobbelaar: 10.15 Leo en Johan Pouwels; 11.45 Tonny Vermeulen; 18.00 Martijn Smelt Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 Pascal en Emiel Kusters; 19.00 Nancy Eibers. Dinsdag en donderdag: 8.00 Theo Camps en Jaap Janssen; 19.00 Marcel Meijer en Peter Weijs. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIE BRUKSKE Zaterdag: 19.00 H. Mis voor overl. hr. Noyen en zoon Leo. Zondag derde zondag van de advent 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor een jarige, zuster Marie Clara. Deze hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Bernadine de Nijs. Maandag 19.00 H. Mis voor de zieken van onze parochie. Dinsdag 8.30 H. Mis voor priester roepingen. Woensdag 8.30 H. Mis voor overl. hr. Jos Janssen. 19.00 Boeteviering ter voorbereiding op kerstmis. 19.00 8.30 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor overl. mevr. de Graaff. Mededelingen Biechtgelegenheid zaterdag 14 dec van 18.00 tpt 18.30 uur. Gedoopt Joyce Gijsbers, Spinetstraat 30, Danielle Wijnhoven Spinetstraat 14. Ouders van harte proficiat en Gods zegen over Uw kind. Huwelijk: Jan Wijnhoven en Marian ne Kallen, Spinetstraat 14. Veel geluk en zegen. Lektoren zaterdag 14 dec. 19.00 mej. Gitsels. Zondag 15 december 10.00 Mevr. Tijmensen. Vieringen Woensdag 18 dec is er een boeteviering met aansluitend biechtge legenheid ter voorbereiding op het Kerstfeest. Ook ouders met kinderen zijn bijzonder welkom. Neem deze gelegenheid te baat als een zeer zinvolle voorbereiding. - VREDESKERK Zaterdag 18.00-18.45 gelegenheid tot biechten (K): 19.00 vooravondmis voor de derde zondag van de advent. H. Mis wordt opgeluisterd door het dameskoor Venrode. Voor Piet Zimmerman Piet Loonen (Coll), Riek v. Soest-van Hooy (Coll) Annie Goumans Tony van de Burgt-Flinsenberg (Coll) Maria Mar cellis-Van Tilburg. Tot zekere intentie. Zondag: de derde zondag van de advent: 8.30 voor het geetelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Toetje Bruno Gertrudo Smits-v.d. Hoogen (Coll); 10.00 Gregoriaanse Hoogmis Tonny Dommeck-v.d. Krays (Coll) Toon en Mathie v.d. Beuken (Coll) Wim Nieuwkamp; 11.30 Herman en Lies Gerrits-Hermans en oveleden ouders overl. grootouders van de Vegt-Boerdijk. tot zekere intentie; 18.30 voor overl. ouders van Maris-Re- louw Martinus Pontman voor overl fam. Linders-van Herpen Wim Boom en Gertruda Lucassen. Maandag; 8.00 voor priesterroepin gen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 voor overl. Jacob Sijbers en familie Vermeulen en familie Möl- ders Voor overl ouders Lensen-Giezen overl Hans Gommans en familie. Dinsdag: 8.00 voor Piet Lomme voor de zielen in het vagevuur; 15.00 Gelegenheid tot het bidden van het rozenhoedje; 19.00 voor Engelbert Vermeulen en echtgenote. Woensdag; voor de zieken in de parochie; 19.00 Jaargetijde voor Marti nus Tonen en overleden familie. Ter ere van St. Joseph. Donderdag: 8.00 Voor overleden fam. Drabbels tot zekere intentie (H). 19.00 Geen H. Mis Biechtviering. Vrijdag; 8.00 ter ere van het H. Hart van Jezus; 19.00 voor overleden Ser Willems Jaarget. voor Antoon Jenneskens voor een ernstig zieke (L) Uit dankbaarheid (L). 8.00 voor overleden fam. Beuvens. Mededelingen Hartelijk dank aan alle dames die afgelopen weekend hun kerststal heb ben tentoongesteld in de kerk. Het was een geweldig succes, aan de drukke belangstelling te zien. Donderdagavond is er geen H: Mis in plaats daarvan is er als voorbereiding een biechtviering: Boeteviering met gewetensonderzoek, aanbidding van het allerheiligste en gelegenheid tot een persoonlijk gesprek met een priester. Akolieten en misdienaars Zondag 8.30 John Dommeck; 10.00 Stefan Rongen, Pascal van Weert; 11.30 Jos Verstegen; 18.30 Theo Krouwel. Maandag tot en met woensdag 8.00 Ronald Aerts, 1£00 Rick Cornelissen. Donderdag tot en met zaterdag 8.00 Jos Vercauteren; 19.00 behalve donderdag Sander Rottgering. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag 19.00 Gerrit Reintjes, Jan Loonen, Sjang joosten, Jeu Arts, Cor Aben, Hendrik Jeucken (namens de buurt) Antonia Linders-Hendriks. Zondag; 8.30 Lei Janssen; 10.00 Hannes Janssen (namens de familie Creemcrs) herenkoor. Maandag: 9.00 uit dankbaarheid. Deze foto van jongens en meisjes, die deelnamen aan de kindheidsoptocht dateert van omstreeks 1920. Het was toen voor elk kind dat mee mocht doen aan die jaarlijks terugkerende optocht een hele eer uitverkoren te zijn als pater, missionaris, zuster of heilige. Ie rij v.l.n.r.: Stef Poels, Mia Keijsers, Tiny Ver- maaten, Piet Slits. 2e rij v.l.n.r.: Marietje Willems, Driena Relouw, Carolien Maesen, Drika Huisman, Wies Messemaeckers, Nelly Linders, Marie Strijbosch, Nella Bongaerts, Nella Barents. De „voorraad" Venray se monumen tjes is op. Maar het is niet uitgesloten dat wij er hier of daar een vergeten hebben. Dat horen wij dan graag van onze lezers. Voorlopig gaan we door met „Oude Foto's" en met de „Groeten uit Venray" van jac Laurens- Dinsdag: 9.00 overl. fam. Broekmans 19.30 Kerstviering OVB. Woensdag 9.00 Pierre van de Venne en overl. ouders van de Venne-Ver- meulen; 14.00 Kerstviering bejaarden (kinderkoor) Donderdag 9.00 Gest. jrgt. Gerardus Derks; 19.00 Kerstviering LVB. Vrijdag 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag 19'00 Bert Daniels en overl. familie, Hendrina Maria Houwen-ja- cobs, Antoon Tacken en wilhelmina Janssen, Sjan Joosten, Pierre Jacobs, Jan Huisman, Martien Moorrees, Noi Verstegen, Hendrik Jeucken (namens de kaartclub) Albert Claessens en Aleida Claessens Teuws) jongerenkoor. Misdienaars Zaterdag 19.00 Paul Bovendeerdt, Erwin Achten, Eduard Camps, Steijn Bus. Zondag 8.30 Geert Versteegen, Marcel Nellen, Robin van Mill, Korneel Jeuken; 10.00 Inge Kreutz, Monique Wilms, Anke Kusters, Ingrid Lenssen. Dinsdag 19.30 Esther Litjens, Anne- miek Raedts. Woensdag 14.00 Benoit van Osch, Marco Arts, Donderdag 19.00 Noortje van Goch, Monique Wilms. Derde zondag van de advent Vanouds is dit de zondag in de Advent, waarop een beetje licht en wat vreugde doorbreekt;vandaar het thema van de weekenddiensten: „Volharden is in vertrouwen" Het rijk van Christus groeit in het verborgene. Het gebeurt in mensen, kortbij en veraf. Geduld en moed wordt gevraagd van ons chris tenen, zeker in deze nogal troebele tijd. PAROCHIE OIRLO 3e zondag van de Advent. Zaterdag 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor) Maria versleijen-Joosten (Coll) Handrie Custers (Coll) Wiel Baltussen (Coll) truus Guffens-Swinkels jrd. Zondag 8.30 h. Mis Francisca Bal- tussen-van Ooi; 10.00 Hoogmis Teng Steeghs. Dinsdag; 8.00 H. Mis voor overleden fam. Woensdag; 8.00 H. Mis Antoon ringen, Huberdina Houben, Pater Hieronimus Rongen en Elizabeth Briin- cken. Donderdag; 8.00 H. Mis St. Peter van Kempen, Anna Weijers, Peter van de Rieth en Petronella Litjens. Vrijdag; 8.00 H. Mis st. Gerardus Kemmeling, Anna Geurtsen Anna Kemmelings. Zaterdag 19.00 gez. H. Mis en boeteviering (Dameskoor) Anna Steeghs-van Rijswijck (Coll) Bernard janssen (Coil) Helena van Dijk-Linders vanwege Gertrudisstraat. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 v. martinus Dinghs (Coll) en Franciscus Weijs (Coll). Zondag; 8.00 v. Catrijn Gellings-Ver- hoeven (Coll); 10.00 Johanna Elisabeth Philipsen-Camps (Coll). Dinsdag: 19.00 v. Josephina Seykens- Collin. Woensdag 8.00 voor Geert Classens en v. Offeraars. Donderdag: 8.00 voor overl ouders v. Kuyck-Verrijdt. N.b. let op tijd van H. Mis 8.00 uur 's morgens vanwege Boeteviering 19.00 uur boeteviering. Vrijdag 8.00 t.e.v. O.L.Vr. v. Alt. Bijstand (offeraars). Misdienaars Guido en Roel Zaterdag dinsdag en woensdag. Ivan en Wouter: Zondag 8.00 uur donderdag en vrijdag. Martijn en Joris zond. 10.00 Marcel en Ronny: donderdag boeteviering 19.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag; 19.00 lsm levende en oveleden leden van de Imkersvereniging regio Venray, lsm. Fer en Marie Lucassen, Lsm. teng Manders en overl fam Vullings-oosten, lsm Wilhelmus Claessens, weekd., v Jacob Reijnders (6), maandd. v. Johanna Peeters-Ray- makers, gest. jrd. v. pastoor Voster- mans Zondag: 8.30 lsm v. overl. fam. Claessens-Gussens; 10.00 Hgm v. Josef Croymans, echtgenote en Martin Croy- mans, Hgm als gest. jrd v. Mathijs Geurts en echtgenote; 11.15 lsm v Gertruda Spreeuwenberg/ Piet Heesen Michel Loonen overl ouders Liljens-Reinljes, jrd. v. Anna Kunen- Thijssen. Maandag 19.30 lsm. t.i.v. Herman van Leipsig, gest. jrd. v. Martinus en Maria Verlicijen, Antoon Ewals en hendrina Simons. Woensdag; 19.00 lsm voor overl. ouders Martens-Smedts en Henri Man- ters Frans van Bavel en overl. fam. Bert Jenniskens (Overbroek v.w. be jaardenver.) lsm v. Gerard Litjens. Donderdag 19.00: lsm v. Maria Loonen-Scheffers Jan Verheijen (v.w. Boodenstraat) Johannes Loenen en Leida Loenen poels. Vrijdag 19.00 boeteviering als voor bereiding op kerstmis (geen H. Mis); 19.45 H. Mis v. de ouders van geestelijk gehandicapte kinderen, afdeling Venray Zaterdag: 19.00 Boeteviering aan sluitend H. Mis. lsm v. Gerrit Bouten en overl. fam. overl. Fam. van den Berg-jacobs, Jacob Reijnders (v.w. de buurt) Wim Weijs en overl. fam. Harrie Geurts. Akolieten en misdienaars Zaterdag 19.00 Ronny Holtackers en Robert Holtackers; zondag 8.30 Sander Peeters en John v.d. Aker; Hgm 10.00 Geert Thijssen, Mare en Johan Her mans; 11.15 Martin en Tonny Heesen. Maandag tm vrijdag Ronny Holt ackers en Roel Kersten. Lektoren: Zaterdag 19.00 M. Vennekens; zondag 8.30 J. Reintjes; 11.15 Mej. G. Reintjes. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag 19.00 maandd. Lei Thijssen maandd. Grad Verheijen H.M. Jeanne v.d. Berg-Swinkels. Zondag 8.30 H.M. voor een zieke; 10.00 H.M. voor overl. fam. Peters- Michels Maandd. voor Mevr. Lem- mens-Verstraaten H.M. overl. ouders Vollenberg-Aerts; 11.30 voor de overl. parochianen. Maandag 19.00 H.M. Opa Andreas Philipsen; Dinsdag 8.00 H.M. overl. fam. Bos- Janssen; Woensdag 19.00 H.M. Thei Janssen; Donderdag 8.00 H.M. overl. fam. Vrijdag 19.00 H.M. Jac Claessens nms. buurtvereniging voor een bijz. intentie. Zaterdag 19.00 Heilige mis met boete viering: gest. jrgt. v. Gerardus Coenen en Aleida Spreeuwenberg /H.M. overl. fam. Lemmen-Heldens. Misdienaars Zaterdag 19.00 Rob Reijnders en Tom v. Asten. Zondag 8.30 Roel Smits en Mark Reijnders; 10.00 Mark Derckx en Mike Kuunders; 11.30 Rob Gommans en Pe ter Janssen. Weekdagen Tjeerd en Rob Jennis kens. Vrij: Mattie van Ass. Mededelingen Boetevieringen voor Kerstmis: zater dag 21 en maandag 23 dec. om 19.00 uur. Communie thuis brengen. Voor dege nen die met Kerstmis graag de H. Com munie thuis ontvangen kan dat op twee de Kerstdag tussen 8.30 en 9.30 uur. Graag tijdig opgeven op de pastorie. Diensten met kerstmis: 24 dec. 19.00 en 23.00 uur; 25 dec. 10.00 en 11.30 uur; 26 dec. 10.00 en 11.00 uur. PROTESTANTE KERKEN- GEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op de derde adventszondag 15 december a.s. zal in „Den Hoebert" Westsingel 1, Venray Ds. H.J.C. van Es de voorganger zijn. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de kerk en Solidaridad. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. Na afloop is er in de pastorie Groene art 11 gelegenheid om na te praten over deze dienst. RECTORAAT HEIDE Zaterdag: 17.30 avondmis voor Har rie Willems tevens voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen. Zondag 8 uur H. Mis voor Jan Janssen en overleden familieleden janssen-Gielen. 10.00 uur Hoogmis voor harrie Rutten en voor de levende en overleden familieleden tevens voor Petra Drabbels tevens jaargetijde voor Toon Huisman. Akolieten: Jos Heesen en Ruud Michels Misdienaars van de week: Roel v. Rens en Gijs v.d. Gend. Maandag: 8 uur H. Mis t.z.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Seijkens. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Jan Droesen en Leo Thijssen v.w. de Bejaardenvereniging. Donderdag 8 uur H. Mis uit dankbaarheid. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag 19.30 avondmis voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen. RECTORAAT VEULEN Zondag 3e zondag van de advent. Zaterdag 7 uur Hgm voor overl. fam. Staveren-Creemers en uit dank voor de Fam Hagens. Zondag; 9.45 Hgm jgt. voor zal Neel Steegh en Ceciel Engelen; 11.15 hgm. voor zal Handrie Reintjes en Anna Lemmen en zoon Wim vanwege de Buurt en Hgm voor zal. Wilh. Fleurkens Aarts en echtgen. Maandag: 8 uur lsm overl. fam. Leyssen-V olieberg Dinsdag: 8 uur lsm zal Ber van ooi en zoon Wim. Woensdag: 8 uur lsm zal Toon Janssen. Donderdag 8 uur lsm overl. fam. v. Dijck Hagens om 19.30 lsm voor overleden leden LVB Vrijdag 8 uur lsm zal Rector Jan Geurts. om 14.00 PI. Hgm bij gelegen heid huwelijk van Piet Janssen en Lea Bosgoed. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. Zal. Maria Ewals-Holtackers en overl. ou ders Ewals Holtackers. Acolieten H en P. Timmermans en H. Cleven Misdienaars Verstegen, Soest en Spreeuwenberg. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 v. Maria Marcellis Zondag 10.00 H. Mis voor de paro chie, zie onder. Maandag 8.00 t.i.v. M. Jansen Dinsdag 8.00 voor overl. ouders Peters-Hakvoort Woensdag 8.00 t.i.v. fam. Cornelis sen. Donderdag 8.00 voor bijz. intentie Vrijdag 8.00 voor overl. fam. Bloe men. Zaterdag 19.00 t.i.v. fam. Peeters- janssen. Misdienaars: Michel Botden en John Egelmeers. Zondag 15 december plechtige instal latie van de nieuwe rector, pater Verwie- len. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 avondmis voor Dora Verstegen-van Kempen en fam. Weer denburg. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. v.d. Heijden; 10.00 Hoogmis voor Harrie van Els (Biljartclub), Gerardus Gooren en Drika Martens-Michiels. Maandag 8.35 H. Mis voor de overle denen van de Carmel. Dinsdag 8.45 H. Mis uil dankbaar heid en t.z.i. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. St. Jo zef en O.L.V. van Lourdes en voor de Pelgrims. Donderdag 8.45 H. Mis voor al de overledenen van onze stichting. Vrijdag 8.45 H. Mis voor al onze in tenties van de Pelgrims van St. Jozef. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el dia 15. de di- ciembre es el 3. domingo del Adviento: a las once Y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2. Misa concantos y plè- tica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento con un caflito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Sigue el programa del Centro, Goudsmidstraat 9a, el sèbado el dia 21. de diciembre Disco para la juventud a las 19.30. Hasta la vista! JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Gods zienswijze met betrek king tot seks en huwelijk in de Konin krijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen collecte. Het Kerkbestuur biedt kerstbomen aan voor2,- per stuk aan zijn kunnen vanaf heden gekapt worden. DROOGWORST GEKOOKTE LEVER HAMWORST RAUWE HAM LEVERWORST ZURE ZULT VRIJDAG en ZATERDAG SOEPVLEES V.D. RIB RUNDER BRAADSTUK MAGERE RUNDERLAPPEN MAGERECARBONADE MAGERE COTELETTE 500 gram BRAADWORST en 500 gram GEHAKT Bij aankoop van f 15,- SLAVINKEN MAANDAG en DINSDAG GEHAKT TARTAAR WOENSDAG SPEKLAPPEN VERSE LEVER RIBJES DONDERDAG BRAADWORST RUNDERGEHAKT 150 gram 190 150 gram 130 150 gram 130 150 gram 260 500 gram 150 60-120 500 gram 775 500 gram 925 500 gram 900 500 gram 775 500 gram 475 samen 685 500 gram 340 5 stuks 500 500 gram 340 500 gram 200 500 gram 250 500 gram 375 500 gram 580 AUTORIJSCHOOL wijst U de weg veilig door het verkeer. Donderdag 12 december starten wij een nieuwe the oriecursus (per computer) bij Drees Willems te Oirto. Aanvang 20.00 uur. Theorie f5,— per les. Voor cursisten uit Venray is er vervoer aanwezig. Verzamelpunt: Gratenstraat 7 om 19.30 uur. Gratenstraat 7 - tel. 84359 OOK VOOR MOTOR EN VRACHTAUTO Weer iets nieuws. L®* VERS LAMSVLEES UIT EIGEN SLACHTPLAATS TROUWKAARTEN drukkerij v.d. munckhof Varkensrib met spek, zorg vuldig gekruid en daarna gaar gebraden. U kunt deze bacon zowel koud als warm eten, maar eet Uw vingers er niet bij op! KEURSLAGER Proefprijsje z 100 gram Wilhetminastraat i a Venray

Peel en Maas | 1985 | | pagina 16