HREIJNDERS Kleurplaat voor de kinderen 1 li-™-la I JUDO Ruitersport si Mil HV MANUAL rT^ SviGb Venray DAT WAS VARA's GENERALE.... Flying Flies Bowling Bond Venray PEEL EN MAAS Invaliden Sportvereniging ZIEKENOMROEP ,r-: V V. 'tv 'T£ A <Cy> X., x - v x Ipfn. tij IfifR? Sb, A PEEL EN MAAS uw weekblad GW/ SPIEGELS 9 GLAS IN LOOD VOORZETRAMEN 0 REPARATIE geleverd en gemonteerd schilderwerken bv. Plataanstraat 12 VENRAY Tel. 82635 Dames sen. Loreal2-Manual 11-10 Om de aansluiting met de koplopers Loreal en Groene Ster niet te verliezen moest er vandaag een overwinning tegen het nog ongeslagen Loreal uit de bus komen. Na een slechte warming Up in de gang, begonnen we aan de wedstrijd. We lieten in de eerste helft de Loreal dames teveel in hun spel komen en hadden zelf weer het geduld niet om tot een goed georganiseerde opbouw te komen, teveel individueel spel gaf onnodig balverlies. Van de aanwijzig- ingen waarmee Geert ons het veld in had gestuurd kwam weinig terecht. De eerste 20 minuten had de ploeg nodig om wakker te worden en helaas zou dat funest zijn voor de hele wedstrij. Met een 7-4 achterstand begonnen we aan een 2e helft. We lieten nu wel zien wat handballen was, we wachten de juite momenten af, lieten de tegenstanders lopen en maakten goed gebruik v,d, break-outs. We vochten ons terug na een 10-10 stand op 3 minuten voor het einde. Helaas konden we toen het laatste beetje zelfdiscipline niet meer opbrengen om de bal in de ploeg te houden. Loreal strafte dit meteen af met een break out en zorgde voor de eindstand 11-10 een voor ons teleurstel lend einde van een zo zwaar bevochten wedstrijd. Wanneer deze dames naar yenray komen hebben we wat goed te maken. P.s. Nel veel sterkte met je blessure en hopenlijk train je snel weer met ons mee. Uitslagen 23 en 24 november Blerick-Manual Jongens pup 21-5 Blerick 2-Manual meisjes asp 18-4 MSV-Manual jongens asp 6-14 Fancom-Manual welpen 5-19 Alcides-Manual dames jr. 8-7 Alcides-Manual 2 dames sr 2 12-11 Breeton-manual 2 heren sr 2 32-16 Loreal 2-Manual 1 dames sr. 1 11-10 Manual-Loreal heren veteranen 14-25 Manual-Loreal dames veteraan t.n.o. Opgelet: in verband met de beker wedstrijd van de dames jr. op vrijdag 29 november om 18.55 uur, komt de conditie training van de heren jr. te vervallen. De training van de jongens pupillen wordt verzet naar donderdag 28 november van 18.00-19.00 uur. Bekerwedstrijd 28 november Filarkis-Manual heren jr. 20.00 29 november Manual- JVS dames jr 18.55 Conditietraining jongens asp 6 de cember. Programma zataerdag 30 november Manual-Eksplosion 09.30 Manual-Heldia 2 meisjes asp 10.15 Zaaldienst Heren Jr. Kaldenkirchen-Manual heren veteraan te Breijel aanvang 16.30 uur vertrek 15.15 uur. Programma zondag 1 december Grathem-Manual heren jr. v 10.30 Heidia 2-Manual dames jr v. 11.00 Manual 1-EHV dames sr 14.00 Zaaldienst Ds 2 Manual 2-Breeton Sport ds sr 2 15.05 Zaaldienst ds 1 Manual 1-Roermond Heren sr 1 16.10 Zaaldienst Hs 2 Manual 2-Alcides heren sr 2 17.15 zaaldienst Hs 1 De eerste indoorwedstrijd zit er op, een paar leden zijn zaterdag en zondag naar Groningen (Zuid Laren) geweest om daar te gaan crossen. Het was zater dag. Freddie de Vries ging het eerste van start, hij doorstond de 3 manches goed maar moest in de kwartfinales met een 6e plaats genoegen nemen. Zondag ver scheen Sabine Schoenmakers aan de start. Ze wist door te dringen tot in de finales. Daar werd ze derde, goed zo Sa bine, ga zo door. Petra van Doorne werd 7e in de finale. Er waren zondags 60 races en dat is toch heel wat. Het was een zware baan ze moesten er hard voor knokken, maar trokken de leden van Flying Flies zich niets van aan, dat kun je wel aan de uitslagen zien. Op naar de volgende indoorwedstrijd. Beste meisjes en jongesn. Ook dit jaar zal de Sint en zijn Pieten weer bij ons op de judo op bezoek komen. In een brief schreef hij dat hij op zaterdag 30 november tijdens he St. Nicolaas- feest een bezoek aan ons brengt. Het feest begint om 14.00 uur en is afgelopen om 16.30 uur. Naast het bezoek van de sint kunnen jullie je die middag vermaken met allerlei spelletjes waarmee je ook nog enkele prijsjes kunt winnen. Verder zal er d.m.v. video in de kantine beelden te zien zijn van de afgelopen club en schoolkampioen- schappen en andere judo toernooien. Je kunt dan misschien je eigen verrichtin gen op de judomat bewonderen. Tot ziens op zaterdag 30 november in de judo zaal te Venray om 14.00 uur. Een broertje, zusje of vriendje is die middag natuurlijk ook welkom. In een bomvolle dojo aan de Antoniusstraat zijn afgelopen zondag de schoolkampioenschappen gehouden. Dit zijn de uitslagen Groep 1 1 Paul Willems 2 Eric Jan Iding 3 Sander Slot 4 Tom Rossen Groep 2 1 John Marcelles 2 Tom van Stokkem 3 Frank Schoeber 4 Henri Witzel Groep 3 1 Sten Driessen 2 Alex Handl 3 Roy Willems 4Eppo Haneveld Groep 4 1 Massimo Filippi 2 Luc Delahay 3 Ronald Bonants 4 Helga Witzel Groep 5 1 Renee Marcelles 2 Martij n Stad 3 Frank Baten 4 Sjang Drabbels Groep 6 1 Emiel Scholten 2 Jeroen van Stokkem 3 Tasouli Aslamidis 4 Aloys Spee Groep 7 Erik van de Leur 2 Bram Broeren 3 Ivo Willems 4 Jeroen Slot Groep 8 1 Robin van Mill 2 Luuk de Bruijn 3 Jochem Mickers 4 Roel Kersten Groep 9 1 Bram Reijnders 2 Jeroen Stad 3 Dirk Vossen 4 Bram Terwijn Groep 10 1 Luuk Reijnders 2 Wouter Stad 3 Joop Derks 4 Paul Bovendeerdt Groep 11 1 Francois Thiele 2 Angelie Kruijsen 3 Davy Coppus 4 Saskia Borst Groep 12 Ingrid Spee 2 Cindy Scholten 3 Jeanneke Baten 4 Sheila Robben Groep 13 1 Stan Reijnders 2 Gerard v.d. Velden 3 Etienne Voesten 4 Marco Scharrenberg De uitslagen van de schoolteams zijn 1 Coninxhof 2 Maria School Oostrum 3 De Bongerd 4 Petrus Banden Uitslagen huisleague le klasse Sigma's B.B.-SVCB 4-0 Magie Line-Sjopins 4-0 Fall Down-Oud Meerlo 4-0 Franssen Keukens-Returns 1-3 2e klasse ALtijd Raak-Club Up 2-2 Close Encounters-Strikers 1-3 Red Arrows-Hit Miss 0-4 Pinhunters-Scores 3-1 In de revanchewedstrijd voor de be kerwedstrijd kwam SVCB er deze wek niet aan te pas tegen de Sigma's. Ze wer den met 4-0 ingemaakt door de zeer sterk spelende Sigma's. Vooral Ad van Hemert was goed op dreef met scores van 184, 222 en 196 droeg hij een be langrijk steentje bij aan de overwinning. De Returns moesten een puntje prijs ge ven tegen Franssen keukens. De achter volgers, Magic Line, Fall Down wonnen hun wedstrijden met 4-0 en liepen dus 1 puntje in. In de 2e klasse zijn de verschillen nog stees niet erg groot. Toch konden de Pinhunters hun voorsprong t.o.v. Altijd Raak met 1 punt uitbreiden omdat de laatsten niet verder kwamen dan een 2- 2. Er melde zich ook een nieuweling in de kopgroep nl. Hit Miss. Via een 4-0 overwinning op de Red Arrows kwamen ze terecht op de derde plaats. Misschien een nieuw verrassend element in de strijd om de le plaats. EEN ABONNEMENT WAARD Op zaterdag 30 november en zondag 1 december zal in Manege Vlakwater in Venray en Manege Gergemo te Heijen de tweede selectie wedstrijd dressuur voor de kring Venray worden gehouden Op zaterdag wordt om 18.00 uur te Venray de klasse LI vereden en om 18.30 uur te Heijen eveneens de Klasse LI. Op zondag wordt om 10.00 uur aangevangen met de Klasse Bil en vervolgens met de Klasse Lil MI ZI ZII De uitslagen van de op 16 en 17 november te Venray gehouden wed strijden zijn als volgt: Venray: Klasse B II 1 Ellen Willems Meerlo Webster 136 p 2 Thijs Geurts Meerlo Walburga 130 p 3 Brigitte Jansen Merselo Arinka 127 p Klasse L I 1 Eric Vorstermans Meerlo Wieno 133 p 2 Thijs Geurts Leunen Zorba 132 p 3Nancy Philipsen Ysselst. Nicolon 130 p Klasse L II 1 Jan Philipsen Ysselst. Zander 129 p 2 Jos Philipsen Venray Apollo 127 p 3 Truus Zorg v.d. Wolf. Venray Jupiter 126 p Klasse M I 1 Irma Bovee Ysselst. Ugano 134 p 2 A. Willems Meerlo Whisper 124 p 3 Ellen Willems Meerlo Turbulent 122 p Klasse M II 1 Jac Hendrikx Leunen Patty 124 p 2 M. Jenniskens Ysselst. Varisciet 123 p 3 Leo Willems Meerlo Unesta 122 p In 2e teamcross was er een finaleplaats voor MCC Venray Wat in de le teamcross te Mill niet lukte, lukte in de 2e wedstrijd in het wit te en erg koude Tilburg wel en we kwa men in de finale terecht. Als de winaars van de teamcross van vorig jaar lukte het ons nu niet om echt met de sterkste teams mee over te kunnen zodat we dit jaar over lot de sub top behoren. In de serie waar Eduart de Bruijn als le startte behaalde hij met zijn 125 cc machine een mooie 72 plaats wat een goed begin was. Henk Maessen onze 2e coureur voor deze gelegenheid op een 250 cc Maico deed het voortreffelijk en werd als 2e afgevlagd. Peter Wilmsen was de volgende die met de Honda van Ton v. Dijck de beste dagprestatie neer te zet ten door in zijn serie te winnen. Toon Claessens die als 4e coureur van start ging, verging het niet zo goed, hij kreeg last van een oude armblessure zodat hij die dag niet meer in aktie kon komen. Math Verrijt onze laatste man wist zich ondanks een val toch als achtste te klas seren. Door deze resultaten kwamen we in de finale waar we met 4 man van start gingen. Onze jongens zaten achterin dus het ging het niet zo best. Als beste kwam Peter Wilmsen naar voren, die dankzij een slechte start toch nog op een 9e plaats wist te eindigen. Math wist zich op te werken naar een 15e plaats en Henk die een paar keer ten val kwam passeerde de finish als 26e. Eduard ver loor het een en ander van zijn KTM en moest uitvallen. Al met al gingen we in de tussenstand van een 8e naar een 5e plaats welke in de komende wedstrijden moeilijk te verbeteren is. Het junioren team dat zaterdag de wedstrijd reed wist ook de finale te be reiken met de volgende resultaten. Bert v. Well klasseerde zich als 5e. Theo v.d. Laar viel uit nadat hij 3 maal ten val was gekomen. Grad Aarts passeerde als 13e de finish. Leo v. Soest bracht zijn gif groene Kawasaki als 4e binnen en de laatste man Michel v. Vegchel bracht de 3e goede uitslag op papier door zich eve neens als 4e te klasseren. In de finale vielen Theo en Leo met technische problemen uit terwijl Michel Bert en Grad goed streden in het middenveld zodat ze als junioren team van MCC Venray een paar plaatsen in het het alge meen klassement opschoven en nu op een 6e plaats staan. De laatste wedstrijd zal de strijd fel zijn tussen Rozendaal met 550 punten, Overloon met 548 pun ten en MCC Venray met 547 punten. Zaterdag 23 november jl. had de af deling zwemmen van de Invaliden Sportvereniging Venray de laatste wedstrijd van dit jaar in Arnhem. Ruim 200 deelnemers van 18 verenigingen de den mee éahd aeze wedstrijd. Door de meeste zwemmers werden verdienstelij ke prestaties geleverd, zoals Marlidie Bastiaans, 1.26.6 op de 25 m vrije slag, het persoonlijk record van Martin Jans sen, 0.29.3 op de 25 m schoolslag. Na de wedstrijd volgde de prijsuitreiking in de kantine waarbij als verrassing Sint Nico- Iaas nog langs kwam om de festiviteiten af te sluiten. Vorige week moesten wij, wegens plaatsgebrek, onze beschouwing op de radio-uitzending Vara's Generale", laten liggen. Intussen is ons gebleken dat de vele luisteraars van dit program ma, waar uitsluitend Venrayers optra den, enigszins teleurgesteld zijn. In het bijzonder zij die de opnames in de schouwburg bijwoonden. En zeker ook wethouder Jo van Oers, die - zoals ach teraf bleek - voor Jan.... heeft staan praten. Reden voor ons, om alsnog onze be schouwing te plaatsen. Programma van de Venrayse Omroep Stichting St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma ,,Van maand tot maand", 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma „nieuws en actualiteiten, sport en de verzoekplaten." Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten", waarna het verzoekplatenpro- gramma zoals dat gisteren was uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, eerste woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Woensdag, van 10.00 tot 11.00 uur het programma van maand tot maand. Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Zelden zal in Venray een Vara-radio- uitzending zo'n „luisterdichtheid" heb ben gekregen als zaterdagavond. En dat nog wel op een onmogelijke tijd tussen zeven en acht uur als de kinder tjes televisie willen kijken.... Maar in dat uur presenteerde Venray zich dan ook cultureel voor de Vara- microfoon. Even zelden zal een Vara- programma zó massaal op de band zijn opgenomen als zaterdag, want nu had men de gelegenheid muziek, zang en ge sproken woord van Venrayse bodem op te nemen om later nóg eens te kunnen beluisteren. Na afloop was iedereen het er over eens, dat Venray zich op een uitsteken de wijze heeft gepresenteerd met de Rooyse Hofkapel, de Trennesetters, het Venrays Kamerkoor, de folk-groep „Wat Hiet", het blokfluitensemble van de Muziekschool en Gerrit Janssen, die als „zondagsdichter" voorlas uit eigen werk. Wat dat betreft heeft Venray volledig voldaan aan hetgeen Vara's Generale bedoelt te zijn: een programma, dat aandacht schenkt aan alle vormen van muziekbeoefening door amateurs en her creëren van een profiel van het amateu- rische muziekleven. Onbekend talent, zoals het Venray's Kamerkoor onder leiding van Rob Staal en „Wat Hiet" hebben zich op een uit stekende wijze gepresenteerd. Beide groepen zijn uit de onbekendheid naar voren gekomen. Het Venrays Kamerkoor, bestaande uit vijf „Staalmeesters" en drie vrien den had in beperkte kring enige bekend heid vanwege optredens bij feestelijke bijeenkomsten. Hun eerste radio-optre den van elf minuten was voor velen een openbaring. Voor „Wat Hiet", dat al een paar jaar succes heeft geoogst tijdens de Aid Merselse Dag, liet onder leiding van Hans Derks, een bijzonder goede indruk na gedurende het 5 minuten durende optreden. In zeven minuten inclusief een vlotte babbel van Ans Thijssen kwam de blokfluitgroep van de Venray se Muziekschool uitstekend naar voren. Slechts 3 minuten tijd werd Gerrit Janssen toegemeten om te vertellen wat het verschil was tussen de sexuele voor lichting van vroeger en nu „De Trennesetters" sinds enkele jaren één van de showdieven van Circus Mök, werden tijdens de programma- opnamen, vorige week dinsdag in de schouwburg, gebruikt als sfeermakers, waarbij de Thei Spek Blues uiteraard als klapstuk fungeerde. Dat dit stuk niet in de uitzending kwam vanwege té plaatse lijke gegevenheden, is logisch. Om van de 58 beschikbare minuten er 16 te gun nen aan „de Trennesetters", lijkt in verhouding tot de andere Venrayse ar tiesten toch wel iets te veel. De Hofkapel, die de verschillende onderdelen „aan elkaar moest spelen" kweet zich zoals men van deze kapel onder leiding van Herman Stevens ge wend is geweldig van zijn taak. Al hebben wij de indruk, dat de sound mixer in de geluidswagen muzikaler te werk had mogen gaan tijdens de opnamen. In dat geval waren verschil lende nummers wellicht beter tot hun recht gekomen. Martien Wijnands was overigens grandioos met zijn trompet solo in „de Carnaval van Venetië". Omdat in het programma ook aan dacht zou worden besteed aan andere zaken, die de gemeente dagelijks bezig houden, stond bij de opnamen wethou der Jo van Oers op het schouwburg toneel in gesprek met presentator Joop Smits. De wethouders had zich in het begin van de avond vrij weten te maken en stond op hete kolen voor een volgen de dringende afspraak. Buiten degenen die bij de opnamen aanwezig waren, heeft niemand gehoord wat de wethou der over zijn gemeente te vertellen had. De programmamakers, die uit een anderhalf uur durende opname 58 minuten zendtijd moesten kiezen, heb ben om de een of andere reden het ge sprek met de wethouder er uit geknipt. Jammer! Wij nemen aan, dat én de Trenneset ters b.v. graag hun „Ode aan een vriend" én het Venrays Kamerkoor „Cupidootje" zouden hebben willen laten vallen om de wethouder namens Venray een paar minuutjes aan het woord te laten. En in de laatste vijf minuten „afkon diging met muziek" van de swingende Hofkapel had ook nog wel even tijd gevonden kunnen worden voor Gerrit Janssen met zijn leuk gedichtje: „Vrouwke van de Pasch". Dat was dus Vara's Generale, zo succesvol voor de optredenden, maar die nóg beter had kunnen zijn met zorg vuldiger knipwerk. Venray van vroeger. Daarop lijkt deze door P. Min gemaakte teke ning van een oude boerderij met waterput. De tekening geeft op een duidelijke wijze de rust weer die vroeger rond een boerderij heerste. Min heeft deze tekening speciaal in opdracht van de coö peratieve vereniging „het winkel centrum Venray" g.a. gemaakt. Het is de bedoeling, dat de kin deren deze tekening kleuren en voor de mooiste inzendingen heeft het winkelcentrum Venray enkele fraaie prijzen beschikbaar gesteld. In totaal zijn er tien prij zen met een totale waarde van vierhonderd gulden. Voor deze wedstrijd gelden twee leeftijdsklassen, te weten tot 7 jaar en van 7 tot 12 jaar. Een deskundige jury beoordeelt de ingezonden kleurplaten. De kinderen kunnen hun werkstuk voor 5 december 1985 inleveren bij het kantoor van de VVV aan de Grote Markt te Venray. De te kening moet door drie verschil lende winkeliers van een stempel van de zaak zijn voorzien. De prijsuitreiking heeft op zater dag 7 december 1985 om 10.00 uur plaats in restaurant „Quick Inn" aan de Grote Markt 1 HYPOTHEKEN VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 7,85% - 15 jaar vast VXV W) yV/; w. - -A-. W v-, !XrX!' NAAM.... Adres -tel

Peel en Maas | 1985 | | pagina 19