Kerkelijke Diensten "VENRAYSE MONUMENTJES PEEL EN MAAS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. Jan en Grad van Soest Mien Saris- de Bruyn Harrie Peeters (v.d. buurt) Sraar Maas (v.d. buurt). Zondag: Christus Koning van het heelal. Hoogfeest. 8.00 leesmis, int. overleden parochianen; 9.30 gregori aanse hoogmis, int. overl. fam. Peeters- Claessens oude stichtingen; 11.00 ne derlandse hoogmis, int. Anna Kurst- jens-Jenneskens levende en overleden leden van de Kon. Harmonie „Euter pe". Maandag: 9.00 oude stichtingen bij zondere intentie; 19.00 echtpaar Her- mans-van Maren. Dinsdag: 9.00 Theodor Creemers en overl. fam. overl. fam. Backus-Thuyls Piet en Mina Kersten-van Bracht; 14.30 40-jarig huwelijksfeest Nagelhout -Meerhoff; 19.00 overl. fam. Bexkens- van Praat. Woensdag: 9.00 pastoor Amouri Esser, ouders, broers en zussen Jo Custers Ben Schim van der Loeff (KB); 19.00 Maria Gertruda Smits, ou ders, broers en zussen. Donderdag: 9.00 Jan Tillemans bijzondere intentie (v. R.). Vrijdag: 9.00 Jan Henckens Theo Vermeulen; 19.00 José Kremer-Vul- linghs. Zaterdag: H. Andreas, apostel. 9.00 Elisabeth Gerrits-Hermans en echtge noot; 19.00 jrd. Harrie Martens overl. fam. Peeters-Kerstjens Mathieu Dreijer (v. d. buurt) Ben Schim van der Loeff (v. d. buurt). Mededeling: Stichting Hulpaktie KERK IN NOOD v. h. Oostpriesterhulp houdt weer een inzameling van kleren en/of geld. De goederen kunnen woensdag 4 december tussen 18.00 en 19.30 uur en donderdag 5 december tussen 08.45 en 10.00 uur worden afgeleverd in de toren van de Grote Kerk. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Janssen, lezer: A. Noyens. Zondag: 8.00 Leon Stoffels, lezer: J. Wekking; 9.30 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; 11.00 Rob en Bart Derkx, lezer: T. Verbeek. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Maikel Brons. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 23 nov.: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. Ton Hen driks, faip. Gerards. Voorgangers: Fr, "Sanders en G. v. Loenen, lector: Hennie Brouwer. Kollekte voor Solidaridad voor Latijns-Amerika. Zondag 24 nov.: Feest van Christus Koning. 9.30 Eucharistieviering met koor en volkszang. (Gregoriaanse en nederl. gezangen). Voorgangers: Fr. Sanders en G. v. Loenen, lector: Br. A. Tielemans. Kollekte voor Solidaridad voor Latijns-Amerika. Int. voor overl. ouders, voor een bijz. intentie. Door de week om 18.30 maandag, woensdag en donderdag: eucharistie viering; dinsdag: woord- en communie dienst. Vrijdag 29 nov. 18.30 Gezongen eucharistieviering b.g.v. de viering van het Caeciliafeest tot intentie van de leden van het koor en hun familie. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: Feest van Christus, Koning van het Heelal. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45; 18.00 avondmis. De méérop brengst van de kollekte is vandaag voor het werk vn de Radboudstichting. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen en bewoners van de parochie. Zaterdag: 14.30 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Jeuken-Janssen; 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededelingen: In het weekend van 23/24 november wordt uw aandacht gevraagd voor de Radboudstichting. De mééropbrengst van de kollekte is voor dat doel. Al 80 jaar lang is de Radbouw werk zaam om de katholieke stem in de wereld van de wetenschap te doen horen. Op de plaats waar de grote be slissingen worden genomen, waartoe wetenschap en techniek de mensheid dwingt, is er behoefte aan mensen die hun wetenschappelijke inzichten verbin den met een gelovige visie op mens en samenleving. Hieraan werkt u mee als u de Radboudstichting steunt. Aktie Kerek in nood - Oostpriesterhulp Volgende week maandag 2 december inzameling van kleding voor noodlij denden. Tussen 9.00 en 12.30 uur kunt u nog te gebruiken kleding brengen in het kerkportaal aan de Oude Oostrum- seweg. Dus niet a.s. maandag, maar maandag over een week. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Wim Verleijsdonk Antoon Peeters Huub Stevens overl. ouders van Soest-Bollig. Zondag: 9.00 Jan Michiels voor de parochie; 10.15 overl. echtpaar Her mans-van Maren; 11.45 Harry Clephas; 18.00 overl. familie Michiels-Wijnen. Maandag: 8.00 Constance Snijders en Jacoba Palm; 19.00 jgt. Giel Vermeu len. Dinsdag: 8.00 zuster Elmyra Hoey- makers; 19.00 Harrie Janssen overl. fam. Wullems. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 overl. fam. Esser-Timmer-van Geffen. Donderdag: 8.00 overl. echtpaar Ger rits-Hermans; 19.00 Jan Derks (O. Oos- trumseweg): - t» Vrijdag: 8.00 zuster Helena Dedding; 19.00 gezinsmis; José Rutten-Kusters (buurt) Giel Treoisfontaime en zoon René. Zaterdag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest; 14.30 uit dankbaarheid bij een 25-jarig huwelijk. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Tonny Vermeulen. PARFUM VALENTINO VALENTINO heeft de mode nooit hoeven opzoeken. De mode diende zich vanzelfbij hen aan. Op eenzame hoogte bepaalde hij zijn eigen, onbevangen mode-strategie. Zo als hij het zelf uitdrukt: „Mijn stijlge voel is altijd puur klassiek geweest. Modegrillen hebben me nooit geïnteres seerd". Het duurde niet lang of het modebe wuste publiek ontdekte zijn grote klas se. Zijn stijl en smaak vonden in korte tijd wijd en zijd erkenning. VALEN TINO is een eigenzinnig, -uiterst ver fijnd kunstenaar. Dat spreekt uit zijn mode-creaties en ook uit het parfum dat tweemaal zijn naam draagt: VALENTINO de VA LENTINO. VALENTINO'S passie voor rood verloochent zich ook hierin niet. Rood is de kleur van de liefde, de grondtoon van allesverterende passie. De kleur die VALENTINO van jongafaan geboeid heeft. Het rood van de theaterwereld, het rood van Carmen, het VALENTINO rood: een kamijnrood met een zweem van aristocratisch baluw. VALENTINO de VALENTINO: de unieke schepping van een uniek geuren- en kleurengenie. Het is dan ook geen wonder dat het exclusieve VALENTI NO parfum in het rood gehuld gaat. Met als vrolijke decoratie en speels kwastje aan de flacon in zijn eigen lievelingskleur. VALENTINO de VALENTINO: een nieuw parfum voor de sensuele vrouw, die charme en gratie weet te koppelen. Een parfum, even onvergetelijk als de heldin uit „Senso", die gehuld in een waas van warme kleuren haar jonge minnaar tegemoet snelt. Voor de wat royalere Sinterklazen moge als informatie dienen, dat VALENTINO in Nederland sinds kort te koop is bij een selecte groep speciaal- parfumerieën. De prijzen variëren van 29,— tot 299,— met als eenmalige bij zonderheid, een introductieset in kado- doos voor 65;-. Hierin zit een eau de' toilette 30 ml., vapo en een body lotion 50 ml. Een exclusief SINTERKLAAS KADO van een Sint met goede smaak. Zondag: 9.00 Martijn Smelt; 10.15 André Basten; 11.45 Per Lenssen; 18.00 Martin Leenders. Maandag, woensdag en vrijdag: 19.00 René Jansbeken. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 23 nov.: 19.00 H. Mis tol zekere intentie. Zondag 24 nov. Hoogfeest van Chris tus Koning. 10.00 Gezinsviering, H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van onze parochie; voor overl. hr. Kruysen en familie. De zang wordt ver zorgd door ons kinderkoor. De kinder crèche door Bianca Janssen. Maandag 25 nov.: 19.00 H. Mis voor overl. hr. Jos Janssen. Dinsdag 26 nov.: 8.30 H. Mis tot ze kere intentie. Woensdag 27 nov.: Gedachtenis van O.L. Vrouw van de wonderdadige me daille. 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor priesterroepingen. Donderdag 28 nov.: 8.30 H. Mis om Gods zegen over een familie. Vrijdag 29 nov.: 19.00 H. Mis voor overl. mevr. de Graaff. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: zaterdag van 18.00 tot 18.30 uur. 2. Lektoren: zaterdag 23 nov.: 19.00 dhr. Francken. 3. Huwelijksafkondigingen: Marian en Jan Wijnhoven, Spinetstraat 14; Chantal van Hoek en Lambert Duyf, Tamboerijnstraat 4. 4. Vieringen.... Zondag a.s. is er weer een gezinsviering, rondom het feest van Christus Koning. Deze viering begint om 10.00 uur. 5. Dank aan llen uit onze parochie of van daarbuiten die de plechtige H. Mis van onze nieuw gewijde diaken tot zo'n mooi feest hebben gemaakt. Wij wensen hem van harte veel succes met Gods zegen! 6. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray rek.nr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Hartelijk dank aan allen, die de finan ciële lasten van onze parochie meehel pen dragen! 7. Om over na te denken... Een christen geeft zichzelf zonder vrees over aan de toekomst, want hij gelooft in Hem, die is en die was en die komen zal. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 23 nov.: 18.00 - 18.45 gele genheid tot biechten; 19.00 Vooravond mis voor het hoogfeest van Christus Ko ning. H. Mis wordt opgeluisterd door ons dameskoor „Venrode". Na de preek wordt het H. Hart-beeld ingeze gend. Voor Riek van Soest-van Hooy (coll.) Marie Marcellis-van Tilburg (fam. X) overl. Johan Slangen en JotJ Linckens Wint Nieuwkamp Toon van de Laar (coll.). Zondag i4 nov. Hoogfeest van Christus Koning [Parochiefeest]. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie overl. Gerlach van Ass Gertruda Smits-van den Hoogen (coll.) Marie Marcellis-van Tilburg (goede vrienden); 10.00 Plechtige grego riaanse Hoogmis. Voor Toon en Matthie van den Beuken (coll.) alle overleden gelovigen (Allerzielencollec- te) uit dankbaarheid Tony Dom- meck-van de Kruijs (coll.); 11.30 voor Theodora van Haren-Zegers Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ou ders Manta Schim van der Loeff (coll.) overl. ouders Ruland-van Hel den Victor van Mil en ouders Vermeu len; 18.30 voor Martinus Pontman jgt. voor Antoon van Soest. Maandag 25 nov.: 8.00 voor priester roepingen en roepingen tot het religieu ze leven; 19.00 voor Gerard Bouten (coll.). Dinsdag 26 nov.: voor de zieken van de parochie; 15.00 rozenkransgebed in de kerk; 19.00 voor overl. Jan Heuvers en Maria Hendriks. Woensdag 27 nov.: 8.00 voor de gezinnen van de parochie; 19.00 voor Tonie van den Burgt-Flinsenberg (buurt). Donderdag 28 nov.: 8.00 uit eerher stel aan het H. Sacrament; 19.00 uit dankbaarheid (H) voor Jan Essing. Vrijdag 29 nov.: 8.00 ter ere van het H. Hart van Jezus - ter ere van O.L. Vrouw van Bauraing; 19.00 tot zekere intentie; 19.00 voor de zielen in het va gevuur voor Toon Stevens Charles Sijbers en dochters Mia en Truus Ann Coopmans (verjaardag). Zaterdag 30 nov. Feest van de H. An dreas, Apostel. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw, onbevlekt ontvangen. Mededelingen: 1. Dit weekend viert onze parochie haar titelfeest: „Christus Koning". Wij hopen dat 11e parochianen dit feest met ons willen meevieren in onze kerk. 2. Zaterdagavond al na de preek het geschonken H. Hart-beeld worden in gezegend door de pastoor. Het dames koor Venrode zal de H. Mis opluiste ren. 3. Vooraankondiging: Op de 2e zondag van de advent zal er in onze kerk een tentoonstelling te zien zijn van kerstgroepen. Deze zijn door nijvere dames uil het Venrayse zelf gemaakt. Wij kunnen U verzekeren dat deze groe pen de moeite waard zijn om te bekij ken. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8 uur Jos Verstegen; 10.00 Urbain en Pascal van Weert, Stefan Rongen; 11.30 Gunther Stamper; 18.30 Theo Krouwel. Maandag t/m woensdag: 8.00 Tom Coppus; 19.00 Berend Boersma. Donderdag t/m zaterdag: 8.00 Juan Lopes; 19.00 Rick Cornelissen. EEN ABONNEMENT WAARD PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In „Den Hoebert", Wesatsingel 1 te Venray zal op zondag 24 november een doopdienst worden gehouden, waarin Ds. H. J. C. van Es de voorganger is. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor Diakonie en Diakonaatsprojekt. Tijdensa de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendiensl gehou den. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 St. Caecilia-viering van onze Harmonie. Jeu Arts, Sjang Joosten, Jacob Camps, Nol Verstegen, Jan Bernaerts, Hendrik Jeucken (na mens de buurt), Anna Kusters-Weert, Harry Achten, Gerrit Reintjes, gest. jaard. Petronella en Gertrudis Derks, Albert Claessens en Aleida Claessens- Teuws, levende en overleden leden van de fam. Lemmens-Stevens (Harmonie en Kinderkoor). Zondag: 8.30 uit dankbaarheid; 10.00 gest. jaard. overl. ouders Janssen- Tacken, Jan Hulsman, Wiel v. d. Pasch (namens bewoners van de Ooster Thien- weg), Toon Camps, jaard. Toon Kleus- kens, gest. jaard. Jan Hendriks (Gem. Koor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Michel Jacobs en echt genote; 19.30 José Rutten-Kusters (na mens deO.V.B.). Woensdag: 9.00 overl. familie Lit- jens-Hendriks. Donderdag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 9.00 Theodora Camps-Strij- bosch; 14.00 uit dankbaarheid bij 25- jarig huwelijk Verheijen-Siebers; 19.00 voor de levende en overl. leden van de familie Broeren. Zaterdag: 19.00 Piet Arts Hendrik Jeucken Cor Aben (namens de fami lie). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Paul Bovendeerdt, Jos Wilms, Steijn Bus, Robin van Mill. Zondag: 8.00 Geert Versteegen, Erwin Achten, Marco Arts, Eduard Camps; 10.00 Esther Litjens, Noortje van Goch, Leonie Hendrix, Anita van Limbeek. Dinsdag: 19.30 Inge Kreutz, Ingrid Lenssen. Vrijdag: 14.00 Erwin Achten, Eduard Camps; 19.00 Marcel Nellen, Barry Cornelissen. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jonge Garde Koor), st. Piet Rongen en zoon Martien voor overl. ouders en familie leden Kunen-van Dijck Aloysius Gom mans en familie Gommans-van Rhee Truus Guffens-Swinkels Jo hannes Wolters en Wilhelmina Peters. Zondag: 8.30, H. Mis overl. familie "Heilfgèrs-Marcèllis Herman Kerkhóff 10 00 Hoogmis, st. Christiaan Steeghs en Petronella Smits Francisca Simons, Grad Schoeber en overl. familie. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutust.z.i. Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw tot zekere intentie. Vrijdag: 8.00 H. Mis st. Piet v. d. Beuken en Petronella Lemmen. Zaterdag: Begin van de Advent. Wij beginnen deze adventstijd met een Gezinsviering te 19.00 uur. Deze wordt mede verzorgd door de kinderen van de basisschool. Theodora Kemmelings (mnd.) Jan Peeters Pater Coen Clas sens (koll.). PAROCHIE LEUNEN Christus, Koning van het Heelal. Op deze laatste zondag van het kerkelijk jaar kijken we met bewonde ring naar Jezus Christus, onze verrezen Heer. Hij heeft door Zijn koninklijk getuigenis de goedheid en de mensen liefde van God geopenbaard. Een God heeft Hem verheven aan Zijn rechter hand, waar Hij voor ons ten beste spreekt. Alle reden om in het weekend samen te komen rond de Tafel van de Heer om daarmee te laten zien, dat wij nooit willen vergeten wat Hij voor ons mensen gedaan heeft. Zaterdag 23 nov.: 19.00 lsm. uit dankbaarheid (L) lsm. v. Theo Bouten en echtgenote, Gerrit en Anna Bouten lsm. v. Bertus Jenniskens en Truus Jen- niskens-Droesen lsm. v. Joos Gom- mans lsm. v. Josef Litjens-Lucassen weekd. v. Jacob Reijnders (3). Zondag: 8.30 lsm. v. Sef Gooren, overl. ouders en familie; 10.00 Hgm. als gest. jrd. v. Gerard Marcellis; 11.45 lsm. v. Harry Heesen lsm. v. Harry Geurts (v.w. neven en nichten fam. Wismans); 14.30 Doopviering. Maandag: H. Catharina, maagd en martelares, patrones van onze parochie. 19.00 lsm. t.e.v. de H. Catharina voor het welzijn van onze parochie lsm. v. Ine Janssen weekd. v. Teng Swinkels (1) gest. jrd. v. Willem Loonen en echtgenote. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels weekd. v. Jan Verheijen (4). Woensdag: 19.00 lsm. Maria Loonen -Scheffers Ism. v. Harry Geurts (v.w. vrienden) lsm. v. Frans van Bavel en overl. familie weekd. v. Bert Jennis kens (Overbroek) (4). Donderdag: 19.00 lsm. v. Piet Jans sen, Petronella Janssen-Martens en overl. fam. Janssen-Martens gest. jrd. v. Peter Loonen en Johanna Willemsen. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Bertus Jennis kens lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Hermine de Bruyni-Raafs en overl. fam. lsm. v. Jan Verheijen (v.w. Boodenstraat) weekd. v. Jacob Reijnders (4) jrd. v. Henri Martèns gest. jrd. Gertruda M. van Opbergen. Akolieten: za 19.00 Peter Geurts en John v. d. Aker, zo 8.30 Roel Kersten en Mare Theunissen; Hgm. 10.00 Geert Venray's meest verborgen „monu mentje" is een gedenksteen, welke is ingemetseld tegen een woning aan de Bachstraat, op de hoek van de rondweg Brukske. Vrijwel niemand zal van het bestaan van deze gedenksteen weten, omdat hij geheel verscholen is achter de gemeen telijke aanplant ter plaatse. Met kunst- en vliegwerk slaagde onze fotograaf er in dit kleine monumentje aan de vergetelheid te ontrukken. Op 9 december 1971 werd deze steen met enig officieel vertoon ingemetseld door Ir. P. Vaissier, de toenmalige Hoofdingenieur-directeur van de Volks huisvesting en Bouwnijverheid in Lim burg. De plechtigheid betekende de of ficiële start voor de bouw van 656 sociale woningen, waarvan er meteen al 220 door Wilma N.V. Weert in uitvoe ring werden genomen. Omdat vroeger Brukske werd aange duid als „Wijk P" is deze wijkaandui- ding in de steen voor het nageslacht be waard gebleven. We herinneren ons, dat het op die 9e december 1971 „biëstig kald" was in het toen. nog vlakke Brukske. Daarom- werden de bij het leggen van een eerste steen gebruikelijke toespraken gehou den in de agrarische school. Hiervan werden toen t.v.-opnamen gemaakt, die zoals Peel en Maas onder een foto van de opnameappara tuur schreef - „later via het nieuw aan te leggen kabel-televisienet nog eens in de Venrayse huiskamers zal worden ge bracht". Het heeft tot 1984 geduurd, voordat in Venray werd begonnen met het aan sluiten op de kabel. Vertoning van deze opnamen via het informatiekanaal zou best eens interessant kunnen zijn Thijssen, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Heesen. Misdienaars: ma t/m vr 19.00 Ronny Holtackers en Twan Hendrickx. Lectoren: za 19.00 M. Vennekens; zo 8.30 Mej. G. Reintjes; 11.15 Mevr. van Bavel. Overleden: Op vrijdag 15 november j.l. overleed geheel onverwacht Teng Swinkels, Zuivelweg 4, in de leeftijd van 75 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in de kerk, legden wij hem te rusten op ons kerkhof op dinsdag 19 november. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor le vende en overl. leden van „VIVACE"; 2. H. Mis voor Frans van Soest en Maria van Soest-Swinkels; 3. H. Mis voor Willem Winnen en Theodora Hol- termans; 4. maandd. voor Lei Thijssen; 5. H. Nflis uit dankbaareheid. Zondag: 8.30 ,H. 'Mis voor overl. fam. Pouwels-Voesten; 10.00 1. mnd. voor Mevr. Verstappen-Vervoort; 2. H. Mis voor overl. fam. Peters-Michels; 11.30 H. Mis voor overl. fam. Custers- Claassen en Harrie Broeren. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Arts-Heidens. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor een bijz. intentie. Woensdag: 19.00 I. weekd. voor Jac. Claessens; 2. jgt. voor overl. ouders Smeets-Janssen; 3. H. Mis voor Lei Thijssen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor over leden familie. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Thei Janssen. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Ben Geurts en overl. fam.; 2. H. Mis voor Jac. Claessens nms. petekinderen; 3. mnd. voor Grad Verheijen; 4. H. Mis voor overl. fam. Janssen-Smeets; 5. H. Mis voor overl. fam. Janssen-Jansen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Gommans en Peter Janssen. Zondag: 8.30 Tjeerd en Rob Jennis kens; 10.00 Mattie van Ass en Tom van Asten; 11.30 Rob Reijnders en Mark Reijnders. Weekdagen: Mike Kuunders en Roel Smits. Vrij: Mark Derckx. PAROCHIE MERSELO Zaterdag Clemens Paus en martelaar: 19.00 Mevr. Petronella Poels-Jacobs. In deze H. Mis zullen onze zesde klassers het H. Vormsel ontvangen toegediend door Vicaris Meertens. Zondag, Hoogfeest van Christus Ko ning. Laatste zondag van het kerkelijk jaar: 10.00 jrgt Antoon Arts: 11.30 Mevr. Truus Hendrix-Marcellis. Maandag M. Tomas van Villanova: 8.30 Gerris Gerrits. Dinsdag H. Johannes Berchmans: 8.30 Fam. Versieegen-Arts. Woensdag H. Oda: 19.00 Martien v.d. Zanden Donderdag H. Jacobus v. Marken: 8.30 Marijke v. Rijswijck. 8.30 Antonius Poels, echtgenote en zoon Henricus. Zaterdag H. Andreas, apostel: 19.00 tot intentie van het Dames en Heren koor van de parochie. MISDIENAARS Zodndag 10.00 en zaterdagavond Sonja Poels en Desiree Janssen; 11.30 Condy Rongen en Heidi Hendrix KOLLECTANTEN Zaterdag K. v. Vechgel Zdondag 10.00 J. Verhaag; 11.30 J. v. Hoof Kerkpoetsen: Mevr. Arts-Heilligers Pas 1, Mevr. v. Kempen Grootdorp 3 Op zaterdag 30 november en zondag 1 december kunt U in goede staal zijnde kleren afgeven voor „de kerk in nood" van Oostpriesterhulp afleveren op de pastorie of bij geen gehoor op groot dorp 35. De kapelwagen komt alles op halen op 3 december. Kijk maar eens goed wat ge kunt missen... RECTORAAT HEIDE Christus, Koning van het heelal, 24 nov. 1985. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals; 10 uur Hoogmis voor Johannes en Hendricus van Kempen en Ger van Kempen-Friesen. Misdienaars van de Hoogmis: René Rongen, Roel Corne lissen, Richard Janssen. Jos Maas, Roel van Rens en Gijs van Gend. Misd. van de week: Edith Geurts en Harriëtte Janssen. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Pojflf-M'chels, tevens^ voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen v.w. de buurt. RECTORAAT VEULEN Zondag 24 nov.: Feest Christus Ko ning. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor levende en overl. leden van de Cross club, spec, voor Wim van Ooi en Hgm. voor zal. Handrie Reintjes, Anna Lemmen en zoon Wim. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. afgest. fam. Roosen-Timmermans; 11.15 Hgm. voor zal. Mientje Jenneskens en zal. Wilhel mina Fleurkens-Aarts en echtg. Maandag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Antoon Janssen G. W. Woensdag: 8 uur lsm. voor goede uitslag. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Teng Aarts. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Handrie Leyssen. Om 2 uur pl. Hgm. en inzege ning huwelijk Peter Smedts en Nellie Aarts. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Mien Ewals-Holtackers en overl. ouders Ewals-Holtackers. Akolieten voor 24 nov. B. van Oers, M. v. Staveren. M. Sprreuwenberg. Misdienaars: Litjens, Reintjes. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand vanwege Bevrijdingsdag, Ca- trijn Gellings-Verhoeven, jrd. v. Harry van Kuyck, jrd. v. Gerard van Kuyck. Zondag: 8.00 v. Bertus Janssen; 10.00 jrd. v. Herman Dinghs. Dinsdag: 19.00 v. Antonius Drabbels (coll.) en uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 v. Geert Classens offeraars. Donderdag: 19.00 v. Franciscus Weijs en overl. ouders Philipsen-Voes- ten, Vrijdag: 8.00 jrd. v. overl. fam. Steeghs-Litjens-Henckens. Misdienaars: Zaterdag, dinsdag en woernsdag: Marcel en Ronny. Xondag: 8.00 en donderdag en vrij dag: Guidoen Roel. Zondag: 10.00 Ivan en Wouter. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 avondmis opge luisterd door hei zangers ensemble uit Overloon o.l.v. Theo Hofmans; inten ties voor Dora Verslegen-van Kempen (K.V.O.); fam. Eisen bij een 40-jarig huwelijksfeest. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter en Martien Versleijen; 10.00 Hoogmis voor Johannes van de Winkel. Arnoldus Reijnders, fam Beckens, overl. ouders Derkxs-Meulensleen, overl. oudres Thijssen Geurts, en voor Drika Martens-Michiels. Maandag 8.45 H. Mis voor de overle denen van de Carmel. Dinsdag 8.45 H. Mis uit dankbaar heid voor een verkregen gunst. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef t.z^i. Donderdag 8.45 H. Mis uit dankbaar heid Vrijdag 8.45 H. Mis Louisa Waps- Vermeer en t.z.i. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 t.i.v. Veeverzekering Zondag 10.00 voor Henk Nabuurs Maandag 8 uur t.i.v. Fam Huys Dinsdag 8 uur t.i.v. M. Janssen Woensdag 8 uur „voor overl. fam. Bloemen. Donderdag 8 uur voor overl. ouders Peters-Hakvoort en Thea Vrijdag 8 uur voor bijz. intentie Zaterdag- 19.00 t.i.v. fam. Peeters- ^a^sseub. Misdienaars: Michel Bolden en Je roen Marcelles. VAMOS A VER Noticias Religiosas El domingo proximo el dia 24. de noviembre es el ultimo domingo del afto litürgico: fiesta de Christo Rey. A las once y cuarto en nuestra capilla, Over- loonseweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano que sera ofrecida por el descanso eterno de Jose Villasante Cif- ria y Tos Weyers, pedida por los padres de Toos Weyers. Despues de la misa reunion en la salita del convento con un cafelito. Hasta la vista. Noticias culturales El programma cultural del Centro continuara como ya hemos anunciado antes; se puede esperar una hoja con in- formaciones detalladas. Hasta la vista!! JEHOVA GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uil voor het bijwonen van een bijbel toespraak met als thema Communicatie binnen de ge zinskring en met God. In de Konin krijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11 Aanvang 10.00 uur v.m. Gratis toegang. Geen collecte. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur hel pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt Lustiges Bayern met Freddy Breek, van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tol 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Lustiges Bayern met Freddy Breek. Vrijdag: van 10.00 lot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 lol 11.00 uur hei programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: Lustiges Bayern met Freddy Breek. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN

Peel en Maas | 1985 | | pagina 20