Kerkelijke Diensten OUDE FOTO'S PEEL EN MAAS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. jrd. ouders van Vegchel-Muysers duders Janssen-Franssen Mathieu Dreijer (v. d. buurt) Ben Schim van der Loeff (Burgman Jachtclub). Zondag: Drieëndertigste zondag door het jaar. 8.001eesmis, int. overleden pa rochianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Theo Thijssen (buurtver. St. Jozef) overl. fam. Pee- ters-Claessens; 11.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Goumans-In de Rijp en dochter Annie overl. fam. Tacken- Maes Let Spee-Wilbers jrd. Pauline Corzilius. Maandag: 9.00 oude stichtingen bij zondere intentie; 19.00 Christina Ver- raeulen-Albers Pauline Corzilius overl. fam. Sijbers-Coppus. Dinsdag: 9.00 ouders Flinsenberg-v. d. Boogaard overl. ouders Thuijls- Muyzers en overl. kinderen Ben Schim van der Loeff jrd. Koenraad Thijssen; 19.00 echtpaar Hermans-van Maren. Woensdag: 9.00 Piet Pouwels en echtgenote Piet Janssen-Oudenhoven en overl. fam.; 19.00 Catharina Rutten- Peeters Johan Rongen en overl. fam. Donderdag: Opdracht van de heilige maagd Maria in de tempel. 9.00 Nella Verblakt Piet en Mina Kersten-van Bracht. Vrijdag: H. Cecilia, maagd en mar- tèlares. 9.00 bijzondere intentie (v. R.) Elisabeth Gerrits-Hermans en echtge noot; 15.30 25-jarig huwelijksfeest Kroon-Mathijssen (kapel St. Jozef); 19.00 Antoon Claessens en Hendrika Jpnniskens Cees Alkemade ouders Janssen-Huijbers levende en overl. leden van het kerkelijk dames- en heren koor. Zaterdag: 9.00 familie Marcellis overl. pareochianen; 16.00 25-jarig huwelijksfeest Theuws-Raedts; 19.00 Jan en Grad van Soest Mien Saris-de Bruyn. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers; lezer: L. Truyen. Zondag: 8.00 Tom Kengen, lezer: C. Hendriks; 9.30 Pascal Brons en Rob Derkx; 11.00 Maikel Brons en Wilco Janssen; lezer: G. de Groot. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx. Woensdag en vrijdag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Janssen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 16 nov.: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. G. Schra- ven, P. Leenders. Voorganger: P. Hendriks, lector: J. Huetinck. Kollekte: Voor Solidaridad (Latijns-Amerika). Zondag 17 nov.: 33e zondag door het jaar. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang, int. overl. fam. Voer- mans-Heesen: Voorganger: P. Hen driks, lector: J. Welters. Kollekte voor Solidaridad (Latijns-Amerika). Door de week om 18.30 op maandag en woensdag: eucharistieviering; op dinsdag en donderdag: woord- en communiedienst. Donderdag 21 nov.: 16.00 werkgroep thema dienst. 'n leesbare krant PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.34; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. MisintentieS: Zaterdag: 18.3Ööverl. ouders Vollen- berg-Arts Johanna Lormans-Gerrats Luc Rijnja. Zondag: 9.00 Sef Drabbels voor de parochie; 10.15 Piet Koenen overl. fa milie Koenen-Kleuskens overl. ouders van Vegchel; 11.45 overl. ouders en zoon Jim; 18.00 Pater Florentius Lu- cassen. Maandag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 Pater Florentius Lucassen overl. ouders Rut ten. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Esser-Tim- mer-van Geffen; 19.00 Karei Derickx en overl. familie. Woensdag: 8.00 Pater Jan Paulissen; 19.00 Piet en Theo Linders Drika Arts (fam. Fleurkens). Donderdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 voor overleden familie Gertrudis Stevens-Aerts. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; overl. ouders Maas-Derks t.e.v. O.L. Vrouw en St. Odilia uit dankbaarheid. Zaterdag: 8.00 overl. echtpaar Ger rits-Hermans. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18;30Martijn Smelt. Zondag: 9.00 André Basten en Per Lenssen; 10.15 Pepijn Dobbelaar; 11.45 Martin Leenders; 18.00 Leo en Johan Pouwels. Maandag en woensdag: 8.00 Pascal en Emiel Kusters. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Nancy Eibers. Dinsdag en donderdag: 8.00 Theo Camps en Jaap Janssen; 19.00 Marcel Meijer en Peter Weijs. PAROCHIE H. FRANCISCUS VAN ASSISIË BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 16 nov.: 19.00 H. Mis tot zekere intentie. Zondag 17 nov.: Drieëndertigste zon dag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; voor hr. Gerard Bouten; om Gods zegen over een religieuze. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kinder crèche zal worden verzorgd door Trudy Vullings. Maandag 18 nov,: Kerkwijding v. d.. Basilieken v. d. H.H. Apostelen Petrus en Paulus. 19.00 H. Mis voor overl. mevr. de Graaff. Dinsdag 19 nov.: 8.30 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag 20 nov.: 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis om Gods zegen te vragen over een familie. Donderdag 21 nov.: Opdracht van de H. Maagd Maria in de tempel. 8.30 H. Mis voor overl. hr. Jos Janssen, Vrijdag 22 nov.: Gedachtenis van de H. Cecilia, maagd en martelares. 19.00 H. Mis tot intentie v. d. fam. Lemmenl „KLEUR-OP-MAAT" MET BLANC DE CHANEL Een produkt wat nog niet eerder bestond en wat toch zo voor de hand leek te liggen: Blanc de Chanel. We kunnen hier eigenlijk spreken van ,,kleur-op-maat". Blanc de Chanel is een heel lichte, witte basis, waarmee een ongelimiteerde hoeveelheid kleurvaria- ties mogelijk is. Blanc de Chanel ziet er uit als een witte, vloeibare fond de teint. Hij kan gebruikt worden onder de fond de teint of daarmee vermengd: a] Omtekorrigeren: De strnktuur: Blanc de Chanel verdoezelt de onregelmatigheden van de huid en kamoufleert door de lichte samenstel ling, op onzichtbare wijze de kringen onder de ogen. De kleur: Rode vlekken, sproeten, kringen met blanc de Chanel prachtig worden weg gewerkt. Met de vingertop een beetje op de bewuste plekken aanbrengen. Blanc de Chanel droogt onmiddellijk, doch blijft soepel. De fond de teint wordt er vervolgens overheen aangebracht, b] Als lichtgevende achtergrond: Met een dun, egaal laagje Blanc de Chanel onder de fond de teint ontstaat een prachtig lichtgevend effekt. De kleur van de huis wordt sprekender. Geen huid meer die er dof of flets uit ziet! c] Om de fond de teint te variëren: Wanneer men enkele druppels Blanc de Chanel toevoegt aan de fond dc teint en deze in de palm van de hand met elkaar vermengt, krijgt man de beschik king over een ongelimiteerd palet van kleuren. 's Morgens kan de kleur wat donker der zijn, 's avonds wat doorschijnender; U kunt het voortaan aan Uw eigen smaak en behoefte aanpassen. N.B.: BLANC DE CHANEL gaat perfekt samen met Teint Naturel Fluide: zij hebben eenzelfde soort samenstelling. Maar BLANC DE CHA NEL kan ook gecombineered worden met elke andere fond de teint, voor dat onmiskenbare Haute Couture-accent van Uw maquillage. Mededelingen: 1. Biechtgelegenheid: zaterdag 16 nov. van 18.00 tot 18.30 uur. 2. Huwelijksafkondiging: Marian en Jan Wijnhoven, Spinetstraat 14. 3. Lektoren: zaterdag 16 nov.: 19.00 zr. Servaas; zondag 17 nov. 10.00 mevr. Thijmensen en dhr. Francken.. 4. VieringenZondag a.s. zal dhr. Th. van Dooren voor het eerst als dia ken in onze parochie assisteren. Voor hem en voor ons is dit een heel bijzon dere gebeurtenis. Daarom hoop ik dat er velen zullen zijn, die hem zö welkom willen heten door deze viering mee te maken. Wil hem met uw gebed bege leiden in deze laatste dagen van voor bereiding. Zondag 24 nov. is er om ÏO.OO een gezinsviering. 5. Gezinsbijdrage. Ned. Credietbank Venray reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met hartelijke dank voor uw bijdrage! 6. Om over na te denkenGods dienst moet gerealiseerd worden in be paalde daden als hij in leven wil blijven. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 16 nov.: 18.00-18.45 gele genheid tot biechten (K); 19.00 Voor- avondmis voor de 33e zondag door het .jaar. Jongerenviering m.m.v. „Chris- ko". Voor Gerrit de Haart en kleinzoon Jhonny jaardienst voor Adrianus Kuunders en zoon Frans en voor ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo en overl. Jan Jacobs Riek van Soest-van Hooy (coll.) jaardienst voor Antoon Bruis ten Marie Marcellis-van Tilburg (fam. v.T.). Zondag 17 nov. Drieëndertigste zon dag door het jaar. 8.30 voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van de parochie alle overl. gelovigen (Aller- zielecollecte) Gertruda Smits-van den Hoogen (coll.) Marie Marcellis-van Tilburg (fam. P.); 10.00 Nederlandse hoogmis. Voor ouders Philipsen-van den Berg en kinderen overl. familie van Ham-Bodden Harry van Meyel en zoon Gerrit om gezondheid te vragen overl. Tony Dommeck-van de Kruys; 11.30 voor Harry Schrooten Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders Manta Schim vander Loeff (coll.); 18.30 voor Emilie Mathon Martinus Pontman Leo Sophie en Leo Stoel. Maandag 18 nov.: 8.00 voor priester roepingen en roepingen tot het religieu ze leven; 19.00 voor Antoon Jenneskens en overl. familie. Dinsdag: 8.00 voor de gezinnen van de parochie; 15.00 gelegenheid tot het bidden van het rozenhoedje in de kerk; 19.00 jaargetijde voor Annelies Bete- rams. Woensdag 20 nov.: 8.00 voor de zielen in het vagevuur; 19.00 voor Elisa beth Geurts Gerard Bouten (coll.). Donderdag 21 nov.: Opdracht van Maria in de Tempel. 8.00 uit eerherstel aan het Allerheiligst Sacrament; 19.00 voor overleden Jan Huybers en Maria Hendriks. Vrijdag 22 nov.: H. Cecilia, maagd en martelares. 8.00 voor Piet Swagho- ven overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen; 19.00 uit eerherstel aan het H. Hart van Jezus. Zaterdag 23 nov.: H. Cle mens, Paus en martelaar. 8.00 voor de vervolgde christenen. Mededelingen: 1. Zaterdagavond 23 nov. zal tijdens de avondmis in onze kerk het H. Hartbeeld worden ingezegend. Dit beeld is net als ons Mariabeeld een geschenk van parochianen. 2. Binnenkort zal in de zijbeuk van de kerk ook een portret worden opgehan gen van pastoor Geerit. Dit ter nage dachtenis aan hem die de bouwpastoor was van onze parochie. 3. zaterdagavond 16 nov. is er om 19.00 uur weer een jongerendienst die verzoregd zal worden door ons Jonge renkoor Chrisko. 4. Wij gaan weer de dure maanden tegemoet. Eelk weekend kunt u weer verzekerd zijn van een behagelijke warme kerk, dankzij- onze goede ver warming. Dit kost echter handenvol geld. De verwarming is maar één klein deeltje van alle onkosten. Er is het onderhoud van de gebouwen, de sociale lasten van pastoor, kapelaan en huis houdster. Kosten van de eredienst: de koren en organisten. Ook de salarissen worden betaald door het kerkbestuur en niet zoals schijnbaar velen nog denken door bisdom of gemeente. Er is dit jaar een tendens dat de inkomsten en de uitgaven grote verschillen gaan tonen. Daarom een dringende oproep van het kerkbestuur. Doe mee aan de gezinsbij drage naar vermogen en gedenk de collectes. Dan kan alles optimaal func tioneren. U hebt nog 2 missen per dag en 5 in het weekend; U kunt lten dopen, trouwen en begraven wanneer U maar wilt. U hebt nog een pastoor en een kapelaan, wat in deze tijd voor een pa rochie een grote luxe is. Daarom: samen de schouders eronder. Hel kan ook in deze tijd! Gezinsbijdrage: RABO 15.39.39.559 of giro 42.02.249 t.n.v. gezinsbijdrage Parochie Christus Koning Venray. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.30 John Dommeck; 10.00 Pascal en Urbain van Weert, Giel Krij- nen; 11.30 Jos Verstegen; 18.30 Theo Krouwel. Maandag t/m woensdag: 8.00 Olaf Rongen; 19.00Snder Rottgering. Donderdag t/m zaterdag: 8.00 Anjo Coppus; 19.00 Ronald Aerts. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van zondag 17 november a.s. zullen de heer en mevrouw Sprok- kereef uit Amsterdam voorgaan. Beiden zijn kapitein in het Leger des Heils. Aanvangstijd is 10.00 uur. De koliekten in deze dienst zijn be stemd voor de Kerk en de Diakonie. Deze week mag dan al ingezet zijn met natte sneeuwbuien, van een echte winter kan natuurlijk nu nog geen spra ke zijn. En gelukkig maar, want de win ter van het vorig jaar ligt nog te veel bij ons allen in het geheugen... Maar dal de schaatsers onder ons, zich in de komen de maanden de gladde ijzers kunnen on derbinden is vrijwel zeker! Dat was ook het geval in de winter van 1929, toen een groep Oirlonaren voor het beoefenen van de schaatssport „uitweken" naar de Oude Maas te Geijsteren. Snerpend koud lijkt het ons toen niet te zijn geweest, want als we de foto van toen bekijken zijn de heren er niet al te winters op gekleed... Van links naar rechts zien we: G. Custers, Wim Steeghs, P. van den Beu ken, Jan van Tienen, Jan Bom, Piet Wolters, Jeu Duijf, Jos Steeghs, Mari- nus Steeghs, Antoon Ballussen en M. Custers. Deze laatste stelde ons de foto ter beschikking. Over het algemeen (niet altijd) kan men foto's uit deze rubriek nabestellen bij J. van de Putten, Westsingel 18, Venray, tel. 89803. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. Attentie: Op zaterdag 16 november a.s. is er weer een 53 -middag. Plaats: Prot. Chr. School „De Hommel", Oostsingel 39, Venray; tijd: 15.00 uur. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. familie Sikes- Rutten, Jeu Arts, Nol Verstegen, overl. familie Direks-Hellegers, Cor Aben (na mens familie), Hendrina Maria Hou- wen-Jacobs, Jan Loonen, Sjang Joos- ten. Zondag: 8.30 Lei Janssen; 10.00 overl. ouders Camps-Wolters, jaar dienst Francisca Manders-Emons, overl. ouders Jeuken-Jeuken en zonen Louis en Sjaak (Herenkoor). Maandag: 9.00 Piet Arts. Dinsdag: 9.00 voor 'n overledene. Woensdag: 9.00 Bert Daniëls en overl. familie lev. en overl. leden van de familie Lemmens-Stevens; 14.00 uit dankbaarheid bij 40-jarig huwelijk Broek mans-Bovée (Dameskoor). Donderdag: 9.00 gest. jaard. Willem Loonen en Elisabeth van Heyster. Vrijdag: 9.00 Michiel Jacobs en echt genote; 15.00 voor het Bruidspaar Schelbergen-Spee. Zaterdag: 19.00 Caecilia-viering van onze harmonie. Jeu Arts, Sjang Joosten Jacob Camps, Anna Kusters-Weert, Harry Achten, Gerrit Reintjes, gest. jaard. Petronella en Gertrudis Derks, Albert Claessens en Aleida Claessens- Teuws, Nol Verstegen. Jan Bernaerds (Harmonie en Kinderkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Geert Versteegen, Erwin Achten, Benoit van Osch, Barry Cornelissen. Zondag: 8.30 Paul Bovendeerdt, Eduard Camps, Marcel Nellen, Korneel Jeuken; 10.00 Anke Kusters, Annemiek Raedts, Inge Kreutz, Monique Wilms. PAROCHIE OIRLO Hoogfeest van de H. Machutus. De H. Machutus ^vordt aangeroepen tegen kinder- en zenuwziektes. Tijdens het feest met zijn octaaf, zal na iedere dienst water en brood gezegend worden ter ere van de H. Machutus en zal er een zegening zijn met de relikwie van de Heilige. Vrijdag opening van het feest met een H. Mis te 19.00 uur t.e.v. H. Machutus voor de levende leden van de Broeder schap. Tevens voor Jan Teuws en Anna Baeten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor) t.e.v. H. Machutus en voor over leden leden van de Broederschap Handrie Custers (koll.) Wiel Baltissen (koll.) Peter van Rhee en familie van Rhee-Hermes. Zondag: 8.30 H. Mis Anna Steeghs- van Rijswijck (koll.); 10.00 Hoogmis t.é.v. de H. Machutus Lambert Joosten (koll.) Maria Versleijen- Joosten (koll.) Francisca Baltussen- van Ooi (mnd.) Herman Hebing; 15.00 PI. Lof t.e.v. H. Machutus met zegening van de kinderen. Maandag: 19.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus tot zekere intentie. Dinsdag: 19.00 H. Mis t.e.v. H. Ma chutus (s. B.). Woensdag: 15.00 PI. Lof t.e.v. H. Machutus met bejaarden- en zieken zegen; 19.00 gez. H. Mis t.e.v. H. Machutus en St. Caecilia. Voor de levende en overl. leden van het Kerkbe stuur en het Kerkelijk Zangkoor. Donderdag: 19.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus tot zekere intentie. Vrijdag: 14.00 pl. H. Mis b.g.v. 25- jarig huwelijksfeest echtpaar Voer- mans-Claessens; 19.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus voor de zieken van onze pa rochie. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Kinder koor). st. Piet Rongen en zoon Martien overl. ouders en familieleden Kunen- van Dijck Aloysius Gommans en fa milie Gommans-van Rhee Truus Guffens-Swinkels. PAROCHIE LEUNEN 33e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. uit dankbaar heid (V) lsm. v. Antoon Voermans, echtgenote en zoon Antoon lsm. v. Wilhelmus Claessens lsm. v. Harry Geurts (v.w. kaartvrienden harmonie) lsm. v. Jan Verheijen (v.w. Booden- straat) weekd. v. Jacob Reijnders (2). Zondag: 8.30 lsm. v. overl. fam. Leijssen-van der Wallen; 10.00 Hgm. v. Piet Vullings en Theodora Wilmsen en overl. fam. hgm. v. Harrie Reintjes (vw Rabobank Leunen); 11.15 lsm. v. Teng Voesten lsm. voor Gertruda Spreeuwenberg lsm. v. Piet Heesen lsm. v. Michel Loonen gest. jrd. v. Hendrik van Soest, echtgenote en doch ter Lena. Maandag: 19.00 lsm. tot zekere inten tie (H) lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Harry Geurts (v.w. kaartvrienden) weekd. v. Jan Verheijen (3) gest. jrd. v. Johannes Voermans en echtgenote. Woensdag: 15.00 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. 40-ajrig huwelijk van L. Loenen en A. Croonen; 19.00 lsm. v. Gerard Thijssen lsm. v. overl. fam. Hendrickx-Jenniskens weekd. v. Bert Jenniskens (Overbroek) (3). Donderdag: Opdracht van de h. maagd Maria in de tempel. 19.00 lsm. v. Maria Loonen-Scheffers gest. jrd. v. Jacobus Peters en overl. fam. Vrijdag: H. Cecilia, maagd en marte lares. 19.00 lsm. v. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels lsm. v. Johanna Peeters-Raymakers (K). Zaterdag: 19.00 lsm. uit dankbaar heid (L) lsm. v. Theo Boluten en echt genote, Gerrit en Anna Bouten lsm. v. Bertus Jenniskens en Truss Jenniskens- Droesen lsm. v. Joos Gommans lsm. v. Josaef Litjens-Lucassen weekd. v. Jacob Reijnders (3). Akolietren: za 19.00 Sander Peeters en John v. d. Aker; zo 8.30 Robert Holtackers en Barry "Willems; Hgm. 10.00 Peter Geurts, Mark en Johan Hermans; 11.15 Martin en Tonny Hee sen. Misdienaars: ma t/m vr. 19.00 Barry Willems en Ronny Holtackers. Lectoren: za 19.00 J. Jenniskens; zo 8.30 Mevr. Weijs; 11.15 H. Bovée. P AROtMIÉ YSSËLSTEYN Zaterdag: 19.00 1H. Mis voor leven de en overl. fam. Claessens-Hendrix; 2. jgt. voor Mevr. Gooren-Keijsers; 3. maandd. voor Mevr. Teunissen-Gerrits; 4. H. Mis voor Geertje Janssen; 5. gest. H. Mis voor Lambertus Janssen, Elisa beth Drabbels en Piet Janssen. Zondag: 8.30 H. Mis uil dankbaar heid fam. Willems-Maessen; 10.00 maandd. v. Mevr. Lemmens-Verstraa- ten; 11.30 gest. jgt. voor Martinus Hu- bers en Gerarda Arts. Maandag: 19.00 H. Mis voor Ma thieu Arts en overl. fam. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Bos-Janssen. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Thei Janssen; 2. H. Mis voor Wilhelmus Bol len en Hendrina de echtgenote. Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Vrijdag: 19.00 weekd. voor Jac. Claessens. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor le vende en overl. leden van Zangkoor „Vivace"; 2. H. Mis uit dankbaarheid; 3. H. Mis voor Frans van Soest en Maria Swinkels; 4. maandd. voor Lei Thijssen; 5. H. Mis voor Willem Winnen en Theodora Holtermans. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Tjeerd en Rob Jen niskens. Zon dag: 8.30 Mattie van Ass en Tom van Asten; 10.00 Mark Reijnders en Rob Reijnders; 11.30 Mike Kuunders en Roel Smits. Weekdagen: Mark Derckx en Peter Janssen. Vrij: Rob Gommans. Mededelingen: 1Zaterdagavond 23 nov. vieren wij CAECILIAFEEST. Ons zangkoor luis tert dan de avondmis op. Daarna feestavond voor het koor en alle pa rochiemedewerkers. 2. Zondag a.s. is het „Volkstrauer- tag", de dag waarop de Duitsers hun doden herdenken, ook hier op het Duitse Kerkhof. Het is sinds enkele jaren traditie dat ons zangkoor mede de plechtigheid opluistert. Die viering begint om 11 uur. Ook anderen zijn daarbij heel welkom. RECTORAAT HEIDE 33e zondag door 't jaar. 17 nov. '85. Zaterdagavond: 18.30 Avondmis(dus half 7 en niet om half 8) voor Harrie Willems, tevens voor de levende en overl. leden van het kerkkor, tevens voor Hendricus Heesen, Johanna v. d. Zanden, tevens voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen. Zondag: 8 uur H. Mis voor Jan Janssen en overl. familieleden Janssen- Gielen; 10.00 Hoogmis: gesticht gezon gen jaargetijde voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs. Akolieten: Rianne Claessens en Olga Drabbels. Misd.: Petra Willems en Trudi v. d. Haghen. Maandag: 8 uur H. Mis voor Piet Speeen overleden familieleden. Dinsdag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Betje Geurts-Gellings en overl. familieleden. Donderdag: Opdracht van de H. Maagd Maria in de tempel. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Vrijdag: 8 uur geen H. Mis; 14.00 plechtige Jubileummis b.g.v. het zilve ren Huwelijksfeest van het Bruidspaar Truus en Harrie Drabbels-Voermans. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Wim Swinkels en tevens voor de overleden vader Jan Droesen. RECTORAAT VEULEN Zondag 17 nov. 33e zondag door 't jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Henri Reintjes en Anna Lemmen van wege de bejaarden-kaartclub. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Gerar dus Houben en echtg. en Hgm. zal. Ser- vatius Nabuurs en Jozué; 11.15 Hgm. zal. Wilhelmina Fleurkens-Arts en echtg. en Hgm. zal. Lena van Dongen. Maandag: 8 uur lsm. uit dank fam. Ti mmermans-Jacobs Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Woensdag: lsm. overl. fam. Roosen- Verscharen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Antoon Janssen. Vrijdag: 8 uur lsm. uit dank. Zaterdag: 7 uur Hgm. voor levende en overl. leden Crossclub en Hgm. zal. Henri Reintjes en Anna Lemmen. Akolieten voor 17 nov.: Backer M., Reintjes Tw. en Spreeuwenberg R. of H. Misdienaars: Verstegen, Litjens. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 16 nov.: H. Gertrudis. 19.00 Wil de Rijck en Jeu Arts. Zondag: 33e week door het jaar. 10.00 Mevr. Kessels-Claes v.w. neven en nichten; 11.30 fam. Poels-Lemmens. Maandag: Kerkwijding van de Basi lieken van Petrus en Paulus. 8.30 Henricus van Meyel en Gertrudis Poels. Dinsdag: H. Mechtildis. 8.30 Jac. Verlinden en echtgenoten. Woensdag: Schoolmis. 8.30 voor roe pingen; 19.00 Mevr. Hanna Hoenselaar -Thijssen. Donderdag: Opdracht van Maria in de tempel. 8.30 Jan Mathijs Michels en Gertrudis Verheyen. Vrijdag: H. Cecilia, maagd en marte lares. 8.30 Antoon v. Hoof (koll.). Zaterdag 23 nov.: H. Clemens, paus en martelaar. 19.00 Mevr. Petronella Poels-Jacobs. Ook zal vanavond het H. Vormsel toegediend worden aan de kin deren van de zesde klas van de Basis school. Vicaris Meertens zal het H. Vormsel toedienen. Misdienaars: zondag 17 nov. Gerton Claessen en Patrick Arts om 10 uur, woensdag en zaterdagavond; 11.30 Sonja Poels en Desiree Janssen. Kollektanten: zaterdagavond 16 nov. G. Ewals; zondag 17 nov. 10.00 K. v. Vegchel; 11.30J. Verhaag. Kerk schoonmaken 21 nov.: Mevr. Franssen-Arts, Venrays Broek 3; Mevr. Arts-Heiligers, Pas 1. Zaterdagavond 23 nov. zullen onze kinderen gevormd worden. Bidt voor hen en denkt ook eens aan uw eigen H. Vormsel. Bent ge een getuige geweest voor Christus???? RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Zondag: 10 uur voor Bertha v. d. Pas-Camps. Maandag: 8 uur voor overleden ouders Poels-Duykers. Dinsdag: 8 uur t.i.v. fam. W. Janssen. Woensdag: 8 uur voor Maria Marcel- lis. Donderdag: 8 uur voor overl. fam. Arts-Kuypers. Vrijdag: 8 uur t.i.v. fam. Botden. Zaterdag: 19 uur t.i.v. Veeverzeke- ring. Jongerenkoor uit Rips verzorgt de dienst. Misdienaars van 17 - 23 nov.: Dave van Vegchel en John Egelmeers. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 16 nov. 19.00 Avondmis voor Gerrit Koopmans, overl. fa. Ver- stegen-Cuypers en overl. fam. Peusens. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. v. d. Heyden en voor het rectoraat; 10.00 Hoogmis voor Broeder Fidelis Hovens (Gymnastiekclub), Dri ka Martens-Michiels en t.z.i. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor al onze overledenen. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor al de intenties van onze pel grims. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid voor verkregen gunst. Vrijdag: 8.45 H. Mis v.b.i. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el dia 17. de noviembre a las once y cuarto, Misa con plètica y cantos en Castellano en nues- tra capuilla, Overloonseweg 2. Después de la Misa reunión y cafelito en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El programa del Centro continuarè segün el horario que hemos publicado le semana pasada. La junta estè haciendo una hoja de informaciones que serè en- viada a cadauno de los socios. Hasta la vista! JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Doet u wat God van u verlangt?" In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. SNELHEIDSCONTROLE Op de Puttenweg te Ysselsteyn - hield de politie een snelheidscontrole. Negentien autobestuurders werden staande gehouden. Zij kregen direkt de rekening voor het te snel rijden gepre senteerd. Op de Overloonseweg werden 14 autobestuurders staande gehouden. Ook zij reden te hard en zullen moeten betalen. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tof 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". 's Avonds van 20.00 tot 21.30 uur: een direkte uitzending vanuit de studio naar het ziekenhuis met als programma: nieuws en actualiteiten, sport en het ver- zoekplatenprogramma. Donderdag: derde donderdag van de maand, van 10.00 tot 11.30 uur het pro gramma „Nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma, zoals dag gisteren avond werd uitgezon den. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „ln 't gehoor". Donderdag: vanaf 10.00 tol 11.30 uur het programma „nieuws en actualitei ten", waarna een platenprogramma en daarna „Zomaar muziek". Nieuw Spraeland, Oostrum. Woensdag, derde woensdag van de maand, van 10.00 tol 11.00 uur het pro gramma „In 't Gehoor". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: 3e maandag van de maand van 14.00 tot 15.00 uur hel programma „Houwen zo". Woensdag; van 10.00 tol 11.00 uur het programma „In 't gehoor". Vrijdag: van 10.30 tot 11.45 uur het programma „nieuws en actualiteiten", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners in ,,'t Klöske". Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Wilhelminastraat 1 a Venray

Peel en Maas | 1985 | | pagina 16