<3? Video in de onval? U bent op lid nva zoek naar een vertrouwd assurantiekantoor? ASSURANTIEKANTOOR ZEELEN-Yd BURG^U B.V. Schoolstraat 27 5801 BN Venray Telefoon: 04780-83636 Ülbtuè Ém mm „OOSTRUM" WEEKEND WERKERS OPGELET!! kantoormeubels kantoorinstallatie Q A Het grote jachtseizoen is weer open! POELIER MAAS BV Bel Elektro Martens 04780 85666 fül L de Groot venray, eikenlaan Uitstekend onderhouden en verbouwd tussenpand met c.v. en vrije achterom. Ind.entree/gang toilet, woonkamer, ee- thoek, open keuken met tegelvloer en eikenhouten inrich ting, berging. Verd.: drie slaapkamers, geheel nieuwe bad kamer bouwjaar ca 1960. Aanvaarding terstond. Koopsom f 98.000,- k.k. venray bergkwartier Halfvrijstaande patiobungalow met cv garagebox en tuin. Ind.: entree, hal, woonkamer met o.h. schuifpui naar patio, open keuken, slaapgang, toilet, alles met tegelvloer, 3 sl.k. douche met v.w. hele huis schrootjes plafond, zonnescher men Vraagprijs f 158.000,- k.k. venray, henseniusstraat Nabij centrum gelegen halfvrijstaand woonhuis met tuin op zuiden Ind. hal, toilet, kamer en suite, keuken, bijkeuken, verd. overloop 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w. 2e verd met vaste trap. mog. tot 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagpr f 125.000,- k.k. venray, mazurkastraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met parket, half open keuken. Verd 3 slaapkamers waarvan 1 met washoek, badkamer met ligbad, toilet en v.w. 2e Verd.: vaste trap, slaapkamer en bergruimte. Aanv. in nader overleg. Vraagprijs f 137.500,- k.k. venray, boschermolen Zeer rustig gelegen patio bungalow met c.v. en patio op zuiden, nabij bossen en loopafst. van centrum Venray Ind.: entree, hal, toilet, berging, keuken, ruime woonk. met schuifpui naar patio, slaapgang met 3 slaapk. badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en 2e toilet, c.v. ruimte. Ber ging heeft een aparte buitendeur. Aanvaarding terstond. Koopsom f 148.000,- k.k. venray, nieuwlandstraat Halfvrijstaand woonhuis met winkelruimte nabij centrum. Ind.: hal, toilet, keuken met tegelvl. woonk. douche kelder, Verd.: 4 sl.k. zolder Winkel 115 m2. Koopsom f 138.000,-k.k. venray, schutsboom Zeer goed onderhouden ruimte, door garage geschakeld woonhuis. Fraai en rustig gelegen in directe nabijheid van het centrum. Ind.: entree, hal met tegelvloer, L-vormige woonkamer met tegelvl. en o. haard, half open keuken Verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet en v.w. aansl. grote hobbyruimte. 2e Verd.: 2 ruime slaapk. doka en c.v.-ruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 182.000,- k.k. venray, adelbertweg Halfvrijst. woonhuis met prachtige ligging, c.v. gar. en tuin op het zuden. Ind: hal, toilet, sl k. woonk. met tegelvloer, o. haard, Verd.: vide, overloop, 2 slaapk. badk. ligb. wast. toi let, bergzolder, vlizotrap, gasboiler. Aaanvaarding in overleg Koopsom f 134.000,- k.k. venray, dagoberthof Geschakeld woonhuis met garage. Ind.: hal, toilet, woonka mer met tegelvloer en wanden van schoonmetselwerk, schrootjesplafond en rolluik; keuken met tegelvloer, be- schroot; c.v. ruimte; verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, v.w en toilet; zolder bereikbaar met vlizotrap; tuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 104.000,- k.k. venray, serenadestraat Gesch. woonhuis met v.v. garage en tuin op z.w. Ind. hal, toilet, c.v. ruimte, ruime woonk. met open keuken met ei ken inr. 'Verd. 4 slaapk. badk. met ligbad, toilet en v.w Mooie ligging in rustige woonwijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 117.000,- k.k. VENRAY. HENSENIUSSTRAAT Goed onderhouden halfvrijstaand winkel-woonhuis met ca. 30 m' winkelruimte. Ind. entree, hal, woonkeuken, woonka mer, bijkeuken, kelder, toilet, winkel. Verd.: 3 slaapk., bad kamer. Zolder: 2 slaapkamers en grote zolderruimte. Grond- opp. 229 m2. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 168.000,- k.k. venray, langeweg Centraal nabij centrum gelegen goed onderhouden half vrijstaand woonhuis. Ind.: entree, hal, toilet, geheel inge richte keuken met app., kelder, woonkamer met tegelvloer en schouw. Verd.: 3 ruime slaapk., badkamer, 2e verd.: zol derruimte en ruime slaapkamer. Vrijstaande garage met ber ging. Tuin op zuiden. Vraagprijs f 159.000,- k.k. venray, florishof Uitstekend onderhouden geschakelde woning met garage. Ind.: hal, toilet, woonkamer met tegelvloer, keuken met te gelvloer en grote provisiekast. Verd.: 3 slaapkamers, luxe betegelde badkamer met ligbad, toilet en v.w. Grote zolder bereikbaar via vliezotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 112.000,- k.k. venray, stationsweg Royaal vrijstaand herenhuis in centrum van Venray, c.v., ca. 1065 m: grond. Ind.: grote hal, werk/studeer sl kamer, ruime doorzonwoonkamer, luxe woonkeuken, moderne complete inr., bijkeuken, bergkast, toilet, ged. overdekt ter ras, kelder. Verd.: overloop, 3 grote sl.k., vlizotrap naar zol derruimte, betegelde badk. met douche, toilet, v.w. en mog. voor ligbad. Schitterende vrije grote achtertuin met veel privcay, mog. voor garage. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 198.000,- k.k. venray, langstraat D.m.v. garage geschakeld vrijst. woonhuis met een mooie ligging. Inhoud ca. 510 m3; rondopp. ca. 399 m!. Ind.: hal, toilet, woonkamer, keuken, garage met kantelpoort. Verd. overloop met 4 slaapkamers, waarvan 2 met vaste wastafel, badkamer, 2e verd.: bereikbaar via vaste trap, voorzolder, slaapkamer, kleine bergkamer. Bouwjaar 1972. Aanvaarding in overleg Koopsom f 193.000,- k.k. venray, etnalaan Vrijstaand landhuis met c.v. en garage, gelegen in bosrijk gebied. Veel schoon metselwerk wanden. Ind.: hal met plav vloer, toilet, woonkamer ca. 45 m2 met tegelvloer en open haard keuken met massief eiken inrichting, kelderkast, bijkeuken, garage met tegelvloer. Verd.: 4 slaapkamers met ruime afmetingen, badkamer met ligbad, douche en wasta fel, bergkamer, toilet. Thermopane beglazing op beg. grond, hardhouten kozijnen. Bouwjaar 1981. Aanvaarding in overleg. Koopsom op aanvraag venray polkastraat Goed onderhouden tussen woning met garage en c.v. Ind.: woonk., ged, open keuken. Verd.: 3 sl. k.; badk. met dou che toilet en v.w. bouwj 1975 Koopsom f 94.000,- k.k. venray, andeslaan Vrijstaand woonhuis in landhuis-stijf c.v.-, garage, op per ceel grond van 675 m2, ligging direct nabij de bossen. Ind.: grote hal, toilet, keuken, woonkamer (ruim 50 m2) met zit- kuil, ruim terras, garage; verd.: 3 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet, douche, vaste wastafel. Bouwjaar 1979. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 273.000,- k.k. venray,mastbos Halfvrijstaand woonhuis met c.v, aparte garagebox en prachtige ligging in bosrijk gebied nabij winkels en scholen. Ind.: entree/gang, kelderkast, keuken met functionele inr., ruime woonkamer met open haard, berging. Verd 4 slaap kamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet, ge heel aangelegde en goed onderhouden tuin met max. priva cy. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 149.000,- k.k. venray, langstraat Ouder winkel/woonhuis met aanbouw; grondopp. ca. 5.65 aren. Ind.: winkel (ca 21 m2), achterliggend magazijn (48 m2) met toegang via verbouwde achterom, woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, badkamer met ligbad, kel der. Verd.: 4 slaapkamers, totale inhoud winkel/woonhuis incl. aanbouw ca. 475 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000,- k.k. "T1 Dan biedt makelaars- en assurantiekantoor ZEELEN-v/d BURGT BV U vele voordelen, zoals: Een vrijblijvend en kosteloos advies over al uw as surantie-zaken. Vakkundige begeleiding omtrent al uw verzeke ringen zoals levens-, huis-, auto-, kostbaarheden- ziekenhuiskosten enz. Deskundig advies inzake hypotheken, financierin gen en pensioenen, d.m.v. een computeranalyse. Persoonlijke en daadwerkelijke begeleiding ook na het sluiten van de polis. Daarom mocht u plannen hebben, al uw lopende verzekeringszaken kosteloos te laten doorlichten, belt u ons even. Één telefoontje is voldoende om een afspraak met een van onze deskundigen te maken onze kantoren zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.30 uur en op de zaterdag van 10.00-13.00 uur geopend makelaardij in onr. goederen XX kantoor Venlo lel 077-11852* kantoor Venray tel. 04780-83636 /y/V\ ZEELEN VdBURGTUUB.V. laaghuissingel 82. hoek k. v. egmondstr., venlo schoolstraat 27, hoek passage venray venray, patersstraat Modern appartement met berging op beg. grond, parkeer- gelegeheid en lift install. Ligging op 1e etage. Voorzien van eigen c.v. systeem. Ind. Entree, hal, toilet, woonkamer met balkon en rolluiken, open keuken met moderne inrichting, hoofdslaapkamer, badkamer-met douche en vaste wastafel, 2e slaapkamer, c.v. ruimte, provisiekast. Berging op beg grond. Vaste parkeerplaats op afgesloten terrein. Aanvaarding spoedig Koopsom op aanvraag venray, sarabandestraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met ruime in pandige garage, vrije achterom en ca, 230 m2 grond. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer mt tegelvloer, half open keuken, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en v.w.; zolder bereikbar via vlizotrap. Aanvaarding in overleg. Vraagpr. f 129.000,- k.k. venray sambastraat Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en cv Grondopp. 231 m2 inhoud 420 m3 Ind.: hal met parket vloer; toilet; woonkamer met parketvloer, o.h. (kachel), open keuken, eiken inr. met div. app.; 1e verd.: 2 ruime slaapkamers; badkamer met ligbad en toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 153.000,- k.k. venray, gerbrandystraat Halfvrijstaand woonhuis met garage, c.v. en zeer gunstige ligging t.o.v. het centrum. Ind.: gang, toilet, keuken, kel derkast, woonkamer, verd.: overloop, 3 slaapkamers, grote muurkast, douche, bergzolder met trektrap. Aanvaarding terstond. Koopsom f 129.000,- k.k. venray, foxtrotstraat Tussenliggend woonhuis met c.v., garage en tuin. Gelegen nabij winkels en scholen. Ind.: hal met tegelvloer, toilet, woonkamer met tegelvloer, keuken met tegelvloer, gargage met aansl. w.m.; berging. Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, v.w. en toilet. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 110.000,- k.k. venray rumbastraat Halfvrijst. woonhuis met garage. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer en half open keuken met parket. Terrasdeur. Verd.: 3 ruime sik. bad met douche, toilet en v.w. Pand is gelegen aan gemeente groenstrook. Vraagprijs f 103.000,- k.k. Venray, foxtrotstraat Zeer goed onderhouden geschakeld woonhuis met garage, c.v. en vrije tuin op zuid-westen, Ind.: entree, hal, toilet, c.v. ruimte, met bergzoldertje; open keuken met eetblad, woonkamer (ruim 30m2). Verd.; overloop; 4 slaapkamers, waarvan 1 met v.w.; badk met ligbad, toilet en v.w. Berg zolder met trektrap. B.g.g. v.v. thermopane Beglazing. Aanvaarding in overleg Koopsom f 125.000,- k.k. venray, bingelkruid Zo goed als nieuw en uitstekend onderhouden tussenwo ning met ruime vrij gelegen achtertuin, berging en c.v. Ind. entree, hal, woonkamer, ruime keuken, toilet. Verd.: over loop, 2 zeer ruime slaapkamers, betegelde badkamer met douche, toilet en v.w. 2e verd.: grote slaapkamer en veel bergruimte. Begane grond, dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 105.000,- k.k. venray, isabellahof Uitstekend onderhouden halfvrijstaand woonhuis met gara ge en tuin, opp. 345 m2. Ind.: entree, toilet, woonkamer met eethoek en mog. voor o.h., keuken. 1e Verd.: over loop, toilet, 3 slaapkamers van goed formaat waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad, v.w. en w.m. aansl.; 2e Verd.: bereikbaar via vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaap kamer; Het pand heeft een inhoud van 530 m2 en is geheel geïsoleerd. Aanvaarding terstond. Koopsom f 186.000,- v.o.n. te huur, venray, kempweg Bedrijfsruimte met totale oppervlakte van ca. 280 m2, voor zien van c.v., inrijpoort en kantoortje. Geschikt voor meer dere doeleinden. Geen specifieke detailhandel. Aanvaarding terstond mogelijk. Huurprijs f 27.000,- per jaar castenray, horsterweg Luxe halfvrijstaand woonhuis gelegen in centrum van dorp. Ind.: hal, ruime betegelde keuken met luxe inrichting, woonkamer voorzien van parket, kelder, verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer. Zolder. Pand is voorzien van uitst. isolatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000,- k.k. broekhuizen, molenberg Zeer grote en gerenoveerde oude boerenwoning met aange bouwde stallen en een grondopp. van 2100 m2. Event, op te splitsen in 2 wooneenheden. Ind. Entree, woonkamer met o.h. grote en zeer volledige woonkeuken, bijkeuken, toilet, badkamer, 4 in elkaar overlopende kamers. Verd.: 5 slaap kamers, badkamer, doka, grote zolder, Stallen 27 x 11 m in verschillende ruimten verdeeld. Voorzieningen als gas, wa ter licht badkamer keuken zijn aanwezig Zolder. Volledig aangelegde siertuin Aanvaarding in overleg: Vraagprijs f 282.000,- k.k. holthees kapelstraat Schitterend verbouwde, geheel gerenoveerde en gemoder niseerde voormalige boerenwoning met ca 2365 m2 grond Ind: ruime betegelde hal met garderobenis, living van ca 100 m2, met zithoek, eethoek, o.h. hoek betegeld, zeer ruime keuken met eiken inrichting en app. eveneens betegeld, bij keuken, grote slaapkamer, met aangrenzende badkamer, ligb. douche, toilet, dub. v.w. zeer grote berging garage schuur va ca 200 m2. Verd. Vide met overzicht over gehele living, 3 ruime slaapkamers, zolder, hobyruimte, ca 200 m2 Aanvaarding in overleg. Koopsom f 279.000,- k.k. Voor meer informatie bestaande bouw vraag onze FOTOPRESENTATIE oostrum, herenpasweg Te koop sfeervolle bing. met c.v., garage en 750 m2 grond, rondom geïsol., vrije ligging, ind.: hal, toilet, woonk., keu ken met uitg. inr. zitk., 3 slaapk., studeerk., badk. met zit bad, doka, garage, overdekt terras. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 218.000,- k.k. meerlo, irenestraat Modern en zeer goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en c.v. Vrije achtertuin. Ind.: hal, toilet, zitka mer met open haard en tegelvloer, eetkamer met keuken (tegelvloer), berging, verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, bergzolder met trektrap. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 144.000,- k.k. wanssum. helling Gemoderniseerd voormalige boerenwoning met garage (6125 m2), voorzien van olie c.v. Opp. grond ca. 7.000 m2. Ind. Entree/hal, eetkamer, woonkamer, werkkamer, kelder, keuken met goede inrichting, achterentree, toilet, badka mer met ligbad en wastafel, dubbele berging, garage. Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met toilet en wastafel. Bergzolder met vaste trap. Kap geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 220.000,- k.k. overloon. kuluutsheuvel Luxe vrijst. bungalow met c.v., mooie ligging, ind.: hal, toi let, L-kamer met tegelvl. en open haard. mod. keuken met div. app., 3 slaapkl, luxe badk. met ligbad, dubb. was., ber ging, c.v.-ruimte. Geheel aang. tuin. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 215.000.- k.k. ONZE KANTOREN ZIJN OP ZATERDAG VAN 10.00-13.00 UUR GEOPEND DIR. W.A.O. VAN SOEST Laaghuissingel 82, 5913 EV Venlo, Telefoon: 077-11852 14 lijnen) .1 vdnjk"^ •Sinds 1794- Handmatig geselekteerde sigaren. Tuitknak «aoMMN Senoritas Wilde Havana mm Grote Markt 22 Venray Telefoon 04780-82196 VOOR UW TUIN: heesters, rozen, vaste planten, rotsplanten, erica's, coniferen, haagconiferen, fruitbomen. turf, koemest, compost, pot grond. SIERTEELTKWEKERIJ J. Weijs, Stationsweg 175, Oostrum-Venray, tel. 04780-81656 Wij hebben regelmatig werk voor de vrijdag en zaterdag, zowel in dag- als ploegendienst. Wil je meer informatie kom dan a.s. zaterdag 19 oktober tussen 10.00 en 12.00' uur naar onze vestiging Schoolstraat 29, Venray Da's duidelijk bij KeserM I •Volledig sociaal verzekerd •Vakantiegeld, vakantie en feestdagen, kort verzuim en ziektecompensatie staan duidelijk vermeld I op het wekelijks loonoverzicht Venray, Schoolstraat 29,04780-86770 voor grote en kleine kantoormachines KANTOORBOEKHANDEL van den munckhof b.v. Grotestraat 68 Venray telefoon 04780-82727* de bruine huid te behouden de zonnestraling beter op de huid' kan verdragen workt tevens ontspannend gratis douchen Modernste en veiligste apparatuur in Nederland. Snelbruiner en zonnebank -hemelcombinaties Geopend van 12.00 tot 19.00 uur S WOENSDAGS GESLOTEN Bindstraat 16, 5801 CR Venray Tel. 04780-86632 b.g.g. 82019 WIJKVEREN1GING VELTUM Hallo jongens eh meisjes. Jullie opkomst tot nu toe is geweldig en daar zijn wij heel blij mee. Op dinsdag 22 oktober a.s. gaan we herfststukjes maken. Jullie zijn natuurlijk weer van harte welkom. Ook onze woensdagavond zijn reuze gezellig met elke week wat anders; van speurtocht tot schmincken. De avonden zijn van 18.30 tot 20.00 uur. Kom gerust een keer kijken (als je zin hebt in het Coninxhof lo kaal. De leiding "DE DRIESPRONG" Auto Verhuur Bestelwagens Brienshoekweg 9 Gebi. van Dootnelaan 29 LEUNENVENRAY HORST Tel. 04780 B5B28 Tel. 04709 6005 TAKEL- EN BERGINSDIENSTEN 1 te koop soepgroenten 2/2 kg f6,95 doperwten e.f. 21/z kg f8,75 frikandellen 40 st. f13,95 worstenbroodjes 30 st. f 13,95 kipnuggets 1 kg f 14,95 Mc Cain minifrites 4 kg f 9,95 Campina Rocky roomijs 24 st. /19,95 Vissticks 10 x 100 gr. 1 kg f 9,75 enz. enz. kom vrijblijvend eens langs DIEPVRIESHUIS Cl.AESSENS MAAS POELIER BV VOOR WILD EN GEVOGELTE In deze wildtijd zorgen wij weer voor een eerlijk stuk wild, rechtstreeks gekocht bij de H.H. jagers. Hollandse hazebouten, -ruggen, -filet en -voorpoten Fazanten, patrijzen, eenden, konijnen, reeën, hert, wild zwijn Verder vele delicatessen uit eigen keuken Kip en kipspecialiteiten Uw Venray, Henseniusstraat 7, tel. 04780-80958 Venlo, Steenstraat 11, tel. 077-13070 Uw voordeel: De service van de dealer De garantie van de vakman Betonbedrijf Voor TROTTOIR- en OPSLUITBANDEN Allerlei soorten GRIND-, BETON- en KINDERKOPTEGCLS BLOEMBAKKEN - SIERBLOKKEN BETONSCHUTTINGEN en BETONROOSTERS - AFRASTERINGSPALEN Dr. Verbeecklaan 23 St. Anthonis Tel. 08858-2446

Peel en Maas | 1985 | | pagina 8