VERENIGINGSNIEUWS Venrays Mannenkoor M.M.S.K. ST. PETRUS BANDEN UMBRA '69 ongerenkoor Orkest vereniging Venray KINDERKOOR de BANDELIEREN Peelland Operette Kalender Muziekfederatie J.O.V.D. L.V.B. Huisvrouwenkontakt Brukske Buurtvereniging Brukske Wijkcomité West I De Peelspeurders Kynologenclub Venray e.o. N.J.N. Doemiddag meidenwerk! Wijk Noord-West De Springplank WIJK ZUID Vrijwilligers- centrale Iets voor meisjes Iets voor jou Katholieke Vrouwenvereniging Vrouwenkontaktgroep Veltum Volksdansvereniging Opanka Wijkvereniging Veltum RUILBEURS Donderdag 3 oktober om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur hele koor. Zaterdag 5 oktober opluistering hu welijk Twan Oudenhoven. Om 15.00 uur H. Mis in de Grote Kerk. Verzame len aldaar in uniform om 14.45 uur. 's Avonds opluistering receptie. Om 19.00 uur aanwezig zijn in De Wieënhof. Verder programma: 26 Oktober 25-jarig huwelijk. 27 Oktober dodenherdenking. 3 November presentatie LP Hofkoor. 30 November 25-jarig huwelijk. 7 December St. Nicolaas c.q. feesta vond. 22 December kerstconcert. 25 December kerstconcert. 4 Januari prinsenproclamatie. 5 april concert Venray. 6 april concert Deurne. 26 april concert Leiden. Afmelden R. v. Mil tel. 86917 of Wieënhof tel. 84124. -4985- 1860 Donderdag 3 oktober. Generale repetitie voor concerten te Oostrum en Grevenbicht om 20.00 uur. Om 21.00 uur db vergadering. Zaterdag 5 oktober. Deelname aan gemeentetöernooi te Oostrum. Aanwezig zijn om 19.45 uur aan de tuinbouwloods Stationsweg. Op treden om 20.45 uur tot 21.30 uur. Zondag 6 oktober. Concert te Grevenbicht samen met Heel en Born. Vertrek om 17.00 uur vanaf Perdstal met extra bussen. Optreden in Grevenbicht van 20.00 tot 21.00 uur. Beide concerten in uniform zonder hoofddeksel. Donderdag 10 oktober. Geen repetitie, wel zondag 13 oktober. AGENDA 8 oktober* algemene bestuursvergade ring om 19.30 uur. 27 oktober dodenherdenking Boschhui zen. 10 november dodenherdenking Engels Kerkhof. 23 november Ceciliafeest. 4 januari, prinseproklamatie. 12 januari, joekskapellenfestival. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 3 en 10 oktober. Om 18.45 uur repetitie. Let op, gewij zigd aanvangstijdstip. Individuele repetitie volgens afspraak met uw leraar. DRUMBAND Dinsdag 8 oktober. Om 19.00 uur repetitie, ook leerlingen. Bardienst hr. v.d. Steeg. Agenda: zie harmonieorkest. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, lel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telëfoon clublokaal, 82515. Belangrijke data Zaterdag 23 november: St. Caecilia- feest. Zondag 8 december: koffiekoncert in de schouwburg. Repetities Zondag 6 en woensdag 9 oktober re petitie voor het gehele korps. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Agenda: Vrijdag 4 oktober. van 18.30 tot 20.00 uur voor alten en so pranen en van 19.15 tot 21.00 uur voor alle tenoren en bassen. Zondag 6 oktober. De 26e verjaardag van het koor. Om 10.15 uur Hoogmis in de Paterskerk (in uniform) Na afloop wordt er een foto gemaakt. Daarna vertrek naar Grub- benvorst voor deelname aan het Prom- sconcert, aanvang 12.00 uur. Maandag 7 oktober. Om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens. Dinsdag 8 oktober. om 18.30 uur repetitie voor de alten. Woensdag 9 oktober. Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Er staal een belangrijk weekeinde voor de deur. Het is daarom mogelijk dat de repetitie van vrijdag a.s. voor de jongens iets zal uitlopen. Een dringend beroep op alle koorle den om a.s. zondag present te zijn, zo wel voor de Hoogmis als voor het con cert in Grubbenvorst. Maandag 4 oktober repetitie, om 18.30 voor de leerlingen en om 19.30 uur voor de hele drumband in zaal 't Trefpunt in Holthees. VREDESKERK VENRAY De jongerenmis in de Vredeskerk die we gepland hadden op 19 oktober a.s. is verplaatst naar 12 oktober. Deze mis be gint om 19.00 uur. Koor en orkest, wil len jullie om 18.00 uur aanwezig zijn, zodat we nog enkele liedjes kunnen in zingen. Nieuwe leden zijn van harte welkom bij ons koor. Jongens en meisjes van 15 jaar kunnen zich aanmelden op onze wekelijkse repetitie-avonden ('s woens dags van 18.30 tot 19.45 uur) of op on derstaande telefoonnummers. Bel: Marlie de Haart, tel. 82730 Pia Versteegen, tel. 82170 Elly v.d. Zanden, tel. 83461. Zondag 6 oktober zijn we vrij. Woensdag 9 oktober van half zeven tot half acht repetitie in het activiteitencentrum, dus nu niet meer op dinsdag. Gaarne trouwe opkomst. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij-nummers 81719 of 81451 Woensdag 9 oktober repetitie om 20.00 uur voor hel symfonie-orkest o.l.v. L. Boogaarts en om 20.15 uur voor het klein ensemble o.l.v. A. Thijs- sen. Repetitieruimte de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. De volgende uitvoeringen staan op het programma: voor het klein ensemble zondag 3 november om 15.00 uur in galerie Pèdjeshof te Grubbenvorst. voor het symfonie-orkest zondag 6 oktober om 16.00 uur deel name aan het gemeentelijk muziektoer- nooi te Oostrum; woensdag 18 december om 19.30 uur in De Kerkdijk, Psychiatrisch Centrum Venray. Dinsdag 8 oktober. Repetitie om 18.30 uur. Dinsdag 15 oktober. Koorrepetitie om 18.30 uur. Ondanks de herfstvakantie is er toch gewoon re petitie. Dinsdag 22 oktober. Koorrepetitie om 18.30 uur. Zondag 27 oktober. We zingen de gezinsmis om 11.00 uur. DAMESKOOR Maandag 7 oktober om 20.30 uur bestuursvergadering in De Peelpoort. Dinsdag 8 oktober van 20.30 tot 22.30 uur repetitie in het draaiorgelmu seum (Helmondse Muziekhal) aan de Molenstraat te Helmond. Zaterdag 12 oktober optreden op ko renfestival te Hegelsom. Dinsdag 15 oktober repetitie om 20.30 uur in hotel de Peelpoort. Zaterdag 19 oktober optreden in het Draaiorgelmuseum in de Molenstraat te Helmond. Solistische medewerking van Wim v.d. Vossenberg en Elly v.d. Ho- in. Ondanks het drukke programma re kent het bestuur op Uw aller medewer king! Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Ven ray. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524. Zondag 6 oktober is ons zondagmor genconcert in de schouwburg. Aanvang 11.30 uur, in officiële kleding. Woensdag 9 oktober om 19.45 partij repetitie voor de sopranen. Om onge veer 20.15 uur komen dan de anderen erbij. Zaterdag 12 oktober om 17.00 uur H. Mis in de Vredeskerk t.g.v. het feest van de familie Boom. Zaterdag 19 oktober zingen we om 19.00 uur tijdens de avondmis in de Vre deskerk. Als U verhinderd bent, graag Uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353 of aan Mevr. v.d. Bekerom, lel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zaterdag 5 oktober om 20.00 uur ko renavond in de kerk van Tienray met medewerking van een koor uit Meldeslo en Meterik, waarna gezellig samenzijn in het parochiehuis. Dinsdag 8 oktober om 19.30 uur repe titie voor de sopranen en om 20.00 uur voor het h?le koor in de Essel, Ursu- Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Oud papier kunt U deponeren in de loods achter Henk Smits, Jan Hen- senstraat. „CAPRICCIO" Zondag 6 oktober. Om 10.30 uur Close harmony. Om 11.00 uur gezamenlijke repetitie. Maandag 7 oktober. Om 19.00 uur gezamelijke repetitie. BOJEMA Door de omstandigheden Franciscus- viering, Schoolfeest en Herfstvakantie komen de repetities op 4,11 en 18 okto ber te vervallen. Eerstvolgende repetitie is op 25 oktober. SALTARELLO Zaterdag 5 oktober. Om 16.00 uur repetitie bij Monique in Merselo. Neem je eigen standaard mee. P.S. denk aan je contributie. Afmelden voorlopig bij P. Falco Fran ken, Patersstraat 29, tel. 04780-85855. 5 en 6 oktober gemeentelijk muziek- toernooi in Oostrum. 12 oktober LBM, Play in in Venlo. 11 t.m. 13 oktober Harmonie Oostrum, dorpsfeesten in de tuinbouw loods. 3 november Harmonie Oostrum, zon dagochtendconcert in de Schouwburg. 1 december fanfare Merselo (drum band en Die Fidelen Rosentaler) zonda gochtendconcert in de Schouwburg. 15 december, regio 1 LBM, ensemble dag in Wanssum. 15 december Fanfare Dorpsklank, zondagochtendconcert in de Schouw burg. 2 maart 1986 voorronde Mgr. Ronc- kentoernooi in Ooslrum. 9 maart DSV, zondagochtendconcert Schouwburg. 5 en 6 april solistenconcours in Oirlo, 3 mei finale Mgr. Ronckentoernooi in Venray. 4 mei Orkestvereniging, zondagoch tendconcert Schouwburg. Zuid Afrika besproken in Venray 5 Oktober organiseert de JOVD Ven ray een avond over de problematiek in Zuid Afrika. Hiervoor hebben wij een spreker uit Den Haag die lezingen houdt door heel Nederland. Natuurlijk wordt bij deze eerste avond de traditionele borrel niet verge ten, want het is al weer een lange tijd ge leden dat we elkaar officieel hebben ge zien. Deze avond is ook opengesteld voor belangstellenden. Zij kunnen dan een blik werpen achter de schermen van de JOVD. Heb je geen interesse voor het onderwerp dan zien we je wel bij de borrel rond 22.00 uur in hel Zwaantje. Tot dan! Jeugdnatuurwacht Komende zondagmorgen zal de eerste najaars-puzzelwandeltocht plaatsvinden voor de Jeugdnatuurwachters en andere liefhebbers. Er is een geheel nieuwe wandelroute uitgezet in de Ballonzuil- bossen en nieuwe opdrachten. De start vindt plaats vanaf de parkeerplaats bij de visvijver Ballonzuil lussen 9.30 en 10.30 uur. Deze visvijver is vanaf de Beekweg bereikbaar en duidelijk aange geven. Omdat voor deze wandcltochl weer stempels kunnen worden vergaard moet het groene boekje worden meege nomen. Denk ook aan goed schoeisel en een potlood of pen. Dus tot ziens op zondag 6 oktober a.s. tussen 9.30 en 10.30 uur. AFDELING OOSTRUM De excursie naar het Dagblad voor Noord Limburg te Venlo is op dinsda gavond 8 oktober a.s. Vertrek om 19.00 uur bij het gemeenschapshuis. Ieder dient voor eigen vervoer te zorgen. De genen die aan deze excursie willen deel nemen dienen zich voor 6 oktober op te geven bij mevr. D. Wolters, lel. 82129. Het L.V.B. uitstapje zal dit jaar plaatsvinden op woensdag 27 novem ber. Om 8.30 uur vertrekt de bus naar het overdekte winkelcentrum Hoog Ca- tharijne te Utrecht, waar u de keuze hebt tussen winkelen of een diaserie en een rondleiding door het complex met a. een bezoek aan de veiligheidsdienst en de kelders, waar de goederenaanvoer De lunch is op eigen kosten en gele genheid. 's Middags wonen we een tv opname bij in de NOS studio te Bussum van het medische programma „Vinger aan de pols". Om 18.00 uur wordt het diner ge serveerd in de Brouwershoeve te Nistel- rode, waarna we om 20.30 uur terug zullen zijn in Oostrum. De kosten bedragen ƒ36,p.p. incl. busreis en diner. Te zijner tijd hoort U wanneer en waar U zich kunt opgeven voor het reisje. AFDELING VENRAY Op 8 oktober Moederavond. We be ginnen de avond met een H. Mis in de Grote Kerk om half acht. Vanwege een verschuiving van het programma zal dr. Kremer ons die avond komen vertellen over het serveren en de bereiding van wijnen. Hel thema van oktober wordt nu verschoven naar november. Graag willen we de leden verzoeken om de contributie te betalen. Dinsdag 8 oktober kunt U van 9.00- 11.30 uur in het wijkcentrum „De Ki osk" een informatieochtend bijwonen over voetzolenreflexologie. Er zal door een deskundige uitgelegd worden, wat dit precies inhoudt en hoe men via deze manier van onderzoek de oorzaak van veel lichamelijke klachten kan opsporen en eventueel verhelpen. Vooral in deze tijd, waarin de alternatieve geneeswij zen steeds meer in de belangstelling ko men, zal dit onderwerp wellicht velen aanspreken. Iedereen is dan ook van harte welkom. De kosten van deze mor gen bedragen ƒ3,25 incl. een kop koffie. Bovendien kunt U uw baby of peuter gerust meebrengen. Hij of zij zal zich best vermaken in onze creche. Voor na dere inlichtingen, Lenie Gosling, tel. 81059 of Ria v. Brederode, tel. 87042. Tot ziens! Op vrijdag 11 oktober organiseert buurtvereniging Brukske weer een kie- navond. Wij hopen dat U allen die avond vrij zult houden, om onze kiena- vond te bezoeken. Aanvang 20.00 uur en niet vergeten hoor! Öp maandag 7 oktober a.s. om 20.00 uur zal hel wijkcomité weer vergaderen in 't Groenewold, Groenewoldsepad 2. Naast de vaste agendapunten zal op deze vergadering de datum van de kie- navond worden vastgesteld en de orga nisatie daarvoor worden afgerond. Ver der komt er een voorstel met betrekking tot de Werkgroep Vrouwenkontakt. Onnodig te vermelden dat de aanwe zigheid van zoveel mogelijk mensen uit de wijk zeer op prijs zal worden gesteld. Praat mee, beslis mee, in en over i eigen wijk. Bovendien zoeken we mensen met z.g. gouden ideeën met betrekking tot eventueel te ontwikkelen aktiviteiten in de wijk en om de cirkel rond te maken zoeken we óok nog meer mensen om die ideeën te realiseren. Scouting draait op volle toeren. De rowans gingen weer een dagje op speleo in Begië en hebben daar heel wat uurtjes ondergronds doorgebracht. Vorige week hadden we de officiële opening van ons nieuwe scoutingjaar. Alle speltakken waren aanwezig en ieder had zijn eigen ceremonie. Onze jongste speltak, de Bevers, hadden een grote sleutel bij zich om hel jaar „te openen", en er werden zeven vlaggen gehesen. De meeste kinderen konden daarna genie ten van een leuke film en één welpen- hórde ging op visite bij de brandweer. Zc móchten op de wagens, de brand- weerpakken aan en toen ze terugkwa men stonden de welpenpetten natuurlijk achterstevoren, de klep in de nek! De woensdaggidsen gingen na de ope ning naar Mill om daar met scouts uit een ander district eens heel sportief uit te leven. En ze wonnen ook nog een tweede prijs! Ouders, onze excuses voor hel uitlo pen van het programma., zo gaat het nu eenmaal als je druk bent met allerlei ak tiviteiten. u heeft van ons de laatste lijd wat briefjes gehad over gebouw schoon houden 1 x per maand, over kandida ten voor bestuursfunklies. Mogen we spoedig reken op Uw reakties? Uite raard kunnen we best nog wat mensen gebruiken voor klussen, zo af en toe, maar vooral ook voor leiding! Afgelopen weekeinde ging een groot deel van de leiding naar Scout In in Om men, voor een grootse landelijke scou- tingmanifestatie voor alle kader. Boor devol indrukken en met een lading nieu we ideeën kwamen ze terug, hel weer werkte fantastisch mee, kortom scou ting blijft avontuurlijk natuurlijk. Ter gelegenheid van werelddierendag, zal KC Venray e.o. op zaterdagmiddag 5 oktober, tijdens een open dag bij asiel/pension „De Berghaag" te Oostrum, informatief aanwezig zijn, met het doel de mensen inlichtingen te verschaffen over de aanschaf, voeding, opvoeding en verzorging van een hond. Er zullen diverse demonstraties gehou den worden en in de pauzes kunt U Uw vragen afvuren op ervaren mensen, die hun best zullen doen U zo goed moge lijk te informeren. Tevens zullen er doorlopend stands zijn waar U een kijk je kunt gaan nemen. Zo is er b.v. een stand met trimdemonstratie, waar U al les over de verzorging te weten kunt ko men. De aanvang is om 13.00 uur. Om 13.30 uur zal een E.G. (elementaire ge hoorzaamheid) demonstratie gehouden worden. Om 14.30 uur een rassenparade waarvoor zoveel mogelijk verschillende rassen aanwezig zullen zijn. Om het U in uw eventuele keuze van een ras mak kelijker te maken. Om 16.00 uur wordt een G.G. (ge drag en gehoorzaamheid) demonstratie gegeven. Het geheel zal rond 17.00 uur afgelopen zijn. De entree is vrij. A.s. zondag is er een excurisie 's mor gens om 9.00 uur vanaf het schouw burgplein door Gerrit-jan, naar de Castenrayse vennen. Hij gaat daar aan alles doen wat hij tegenkomt. Over een maand is het weer zover, de ledenvergadering waarop een nieuwe bestuur wordt gekozen, of herkozen, om het komend jaar minstens net zo vlot en gesmeerd te laten verlopen als dit jaar. Maar tegen die tijd is er wel weer een uitgave van de Jeneverbes met daar in allerlei weetjes, gebeurtenissen, ver slagen, tekeningen enz. Zondag 6 oktober om twee uur wordt er een doemiddag gehouden in open jongerencentrum Dingus. Iedereen is van harte welkom. In november 1984 zijn we in Venray gestart met meidenwerk. Daarvoor was er al herhaaldelijk geprobeerd om iets voor meiden van de grond te krijgen binnen Dingus, maar die pogingen zijn steeds doodgebloed. Toch bleek er wel behoefte te zijn aan een plaats waar meiden elke week bij el kaar kunnen komen. Binnen Dingus kreeg het meidenwerk een eigen ruimte. Het resultaat is dat het meidenwerk ai een jaar volop draait. Afgelopen jaar zijn we bezig geweest met een aantal thema's zoals zelf kleren maken, t-shirts bedrukken, opmaken en grimeren, lichaamstaal o.a. yoga. ZOndag 6 oktober willen we dit aan iedereen laten zien. Daarom hebben we een doemiddag georganiseerd. Deze be gint om 14.00 uur. Het programma ziet er in grote lijnen als volgt uit: 14.00 uur, knettergekke video; 15.00 uur Yvonne Bisschops, schoonheidsspecialiste, geeft een demonstratie; 16.00 uur Truus Dirks, yogalerares geeft een demonstra tie waar jezelf ook aan mee kunt doen; 17.00 uur optreden van een meiden groep „Out of order". Dus als je zin hebt om lekker te swin gen, kom zelf kijken. Verder zijn er allerlei activiteiten te zien die we vorig jaar met de meiden groep gedaan hebben zoals schminken, buttons maken enz. We gaan er samen een gezellige middag van maken. Iede reen is van harte welkom in Dingus, Hoenderstraat 10. Voor meer informa tie, bel Veronique, tel. 88054. Donderdag 3 oktober vergadering Reisvereniging, aanvang 20.00 uur. Zondag 6 oktober koffie-kaartuurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Zondag 6 oktober kienen t.b.v. het wijkcentrum, aanvang 19.30 uur, zaal open om 18.30 uur. Maandag 7 oktober sjoelen onder lei ding van Harrie Scheepers vanaf 20.00 uur. Dinsdag 8 oktober bijeenkomst LVB om 20.00 uur. Woensdag 9 oktober vanaf 21.00 uur volksdansen. Donderdag 10 oktober eerste kaarta vond uit een serie van vijf, waarbij U kunt kiezen uit kruisjassen, toepen, jo keren of rikken. Voor het eindresultaat mag U een avond van de vijf gemist hebben. Inschrijving voor deze vijf avonden, in totaal ƒ7,50. Aanvang 20.00 uur. Hallo jongelui. Donderdag club van 18.30 tot 20.00 uur. Zorg dat je op tijd bent want we gaan naar de brandweerkazerne voor een demonstratie. Vrijdagavond gaan we eveneens naar de brandweerkazerne voor een de monstratie. Zorg dat je op tijd bent, want om 19.00 uur vertrekken we. Zaterdagavond club van 19.30 tot 21.30 uur. Tot a.s. w.e. groetjes leiding Vrijdagavond via 21.15 uur is het wijkgebouw weer open om te kaarten, biljarten, tafeltennissen en tafelvoetbal. U kunt ook gerust binnenlopen om een gezellig praatje te maken. Maandag van 13.30 tot 15.30 uur handwerken voor de dames. Alle da mes, jong en oud, zijn van harte wel kom. De vrijwilligerscentrale bemiddelt tus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Ook voor jouw heeft de cen trale wellicht iets te bieden. Vrijwilli gerswerk is er in alle soorten en maten. Een overzicht van de verschillende mo gelijkheden vind je in de vakatureklap- per van de centrale. Ook met je eigen ideeën kun je bij de centrale terecht, samen met de mede werker aldaar kun je bekijken of je plannen haalbaar zijn en welke stappen je zou kunnen ondernemen. Geïnte resseerd? Kom dan eens langs op maandag- of woensdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Vrijwilligerscentrale p.a. de Clockert, Bergweg 4, tel. 04780-86245. Hallo, donderdag 3 oktober gaan we verder met de laatste voorbereidingen voor de Doedag. De versieringen wor den afgemaakt en we gaan stofbedruk- ken. Als je thuis nog een lapje of een paar oude gymschoenen hebt liggen neem ze dan mee. We maken er samen weer wat gezel ligs en leuks van. Tot donderdagavond om 19.00 uur in Dingus, Hoenderstraat 10. Bel voor verdere informatie Veroni que, 88054 of Gina, 89563. Groetjes. A.s. dinsdag 8 oktober houden wij een kienavond voor onze leden in zaal „In den Engel", aanvang 19.45 uur. Zorgt U op tijd aanwezig te zijn, zodat we dan ook op tijd kunnen beginnen. Op 10 oktober a.s. organiseert de Vrou wenkontaktgroep een informatiemid dag over drugs. Een onderwerp dat nog steeds de belangstelling heeft van velen zoals ouders van opgroeiende jeugd. Maar ook een thema dat nog steeds vra gen oproept bij mensen. Op die middag zal er eerst informatie gegeven worden, middels een video band, over de verschillende soorten drugs en hun uitwerking. Daarna is er gelegenheid om samen met een jonge renwerk van de stichting RISC in Ven ray in te gaan op vragen die er bij de aanwezigen leven zoals b.v. waarom ge bruikt iemand drugs, welke invloed heb je daarop als ouder zijnde, wat kun je doen als je als ouder merkt dat je kind met drugs geconfronteerd wordt, wat betekent het om verslaafd te zijn enz. Gezien de aard van het onderwerp ver wachten we die middag veel belangstel lenden. Deze informatiemiddag vindt dus plaats op donderdag 10 oktober a.s. van 13.30 tol 15.30 uur in wijkcentrum 't Schöpke in Veltum. Kosten ƒ2,—. Dit is inclusief een kop koffie. Verenigingsnieuws dient dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd r^DE VRE9ESKLOIOES Vrijdag 4 oktober. Repetitie voor het HELE koor 16.00 tot 16.45 uur. Zaterdag 5 oktober. We zingen de mis van 19.00 uur. Dinsdag 8 oktober. Rokjes passen en omruilen om 16.30 uur. Vrijdag 11 oktober. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 18 oktober. Geen repetitie, (herfstvakantie) Vrijdag 25 oktober. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Zaterdag 26 oktober. We zingen om 19.00 uur de mis in Het Zonnelied Brukske. In onze normale kleren zingen we de mis. Kom goed op tijd, om kwart voor zeven. We verwachten dat het hele koor present is om de mis te zingen. Tot mor gen. U kunt ook volksdansen bij Opanka. In onderstaande groepen is nog plaats: kindergroep klas 1-3 ma. 16.30-17.30 kindergroep klas 4-6 ma. 17.45-18.45 tienergroep wo. 19.00-20.00 volwassenen (beg.) ma. 19.00-20.30 volwassenen (ervaren) wo. 20.15-21.45 volwasenen (ervaren di. 9.30-11.00 40+ cursus. Bij voldoende belangstelling organi seren wij in januari 1986 voor al dege nen die ouder zijn dan veertig jaar een cursus. Wilt U graag met leeftijdgeno ten dansen, dan bieden wij U die kans. De cursus omvat 10 lessen. In de ko mende tijd hoort U meer van ons. Griekse dansdag. Zaterdag 23 november organiseren wij een dansdag Grieks, voor leden en niet-leden. Ervaring niet vereist. Dansleiding Marijke Polymeris. Tijd 13.00-17.00 uur in gemeenschapshuis te Oostrum. Meer informatie bij G. Gee- ne, tel. 04780-84882 tot 18.00 uur. Zaterdag a.s. zal het oud papier weer worden opgehaald in Veltum. Gelieve voor 10.00 uur buiten te zetten en graag goed gebundeld zodat de wijk netjes blijft. Alcoholvrije disco. Zaterdag 5 oktober zal de eerst disco- avond worden gehouden in 't Schöpke. Voor ij? jongeren van 10 tot 13 jaar is deze avond van 19.00 tot 21.00 uur. De tweede groep, de jongeren vanaf 14 jaar wordt verwacht van 21.30 tot 23.30 uur. Verzin voor je eigen disco groep een blitse naam en lever die a.s. zaterdaga vond in. Je weet het, je kunt een leuke prijs winnen. Op zondag 6 oktober wordt in het wijkcentrum De Kiosk in het Brukske een ruilbeurs gehouden van 10.00 tot 13.00 uur. Er kan geruild worden in o.a. postzegels, munten, kaarten, stickers enz. Toegang gratis. 12 o'clock strike Elke middag van 11.30 tot 14.00 uur voor iedereen die pauze heeft, z'n boter ham ergens anders op wil eten onder het genot van een kop soep, koffie of thee. Of gewoon als je niets te doen hebt. Vrijdag 4 oktober MONACO BLUES BAND Een optreden van de uit Zweden af- dkomsiige formatie. Ze behoren sinds eind '82 tot de meest gevraagde en ge liefde live groepen uit Scandinavië. Dit succes, heeft al vruchten afgeworpen. De eerste elpee is verschenen en onlangs nog weijdde de Zweedse televisie dertig minuten zendtijd aan hun optreden, als voorprogramma voor de Zweedse Grandprix-finale. Dit Zweedse kwartet biedt naast hun muziek nog een verrassende show. Mo naco Blues Band bestaat uit Göran Holström, gitaar en vocalen; Björn Werngren, gitaar en vocalen; Pelle Sundqvist, drums en Benny From, bas en vocalen. Aanvang 21.30 uur. Entree 6,—. Zondag 6 oktober. De opening van het nieuwe seizoen van Meidenwerk, Doedag voor meisjes van 12 tot 16 jaar, met de Venrayse mei denband „Out of Order". Open van 14.00 tot 18.00 uur. Gratis entree. Vrijdag 11 oktober. MAA'S In Dingus, twee voormalige leden van de muziek- en theatergroep Houdoe. Ze spelen variété, conga, sax en viool. Een luidruchtig spektakel om stil van te wor den, geheden de Maa's. Tijdstip van aanvang volgende week in dit blad. En tree gratis. Woensdag 16 oktober. FILM Om 20.30 uur een nieuwe film boven ons café. De titel hangt 10 dagen voor data, aan het prikbord in het café. Verder is er nog een data te onthou den voor de hardrockfans, nl. vrijdag 18 oktober, Picture. LET OP! Dingus is open: dinsd. 20.00-02.00 uur, woensd. 20.00-02.00 uur, vrijd. 20.00- 02.00 uur. zaterd. 20.00-02.00 uur, zon dag 14.00-18.00 uur.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 11