1\\ wsv Carport maken? Y\\ Kinders leert U lesse wel Installatie pastoor Directeur openbare school De Landweert Geloofscursus Ontmoet Danny de Munk Eerste wedstrijden op atletiekbaan Lichte stijging aantal werklozen Bijeenkomst veteranen/ oud-strijders Politievoorlichting voor doven en slechthorenden WERELDWINKEL De Doordouwers RED CAPS VENRAY Cursus cafébedrijf V De Zangertjes van Volendam ei Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de vakman Maar door zelfdoen de helft goedkoper. Heen plaats voor een garage? En wilt u tóch langer dan 3 jaar met uwaüto doen 'Een carport is simpel zelf te maken Bouwbedrijf I J. RAEDTS Zn. c.v. Mgr. Hanssenstraat 57, Oostrum. Tel.-. 04780-81469/82274. Onder deze titel wordt tot 14 decem ber a.s. in 't Freulekeshuus een tentoon stelling gehouden. Vorige week zaterdag werd deze ex positie geopend door wethouder Jo van Oers. Daarbij had tevens de presentatie plaats van het boekwerkje over Von Coninx, geschreven door Harrie Knoors voorheen leraar aan de lagere agrarische school te Venray en thans docent P^lagogiek aan de Kath. Pabo voor Midden-Limburg te Roermond. ^on Coninx, telg uit een Venrays ge slacht, (18461814) was een grote on derwijsvernieuwer, wiens naam nu nog verbonden is aan de Veltumse basis school Coninxhof. De tentoonstelling brengt o.m. zijn Op zondag 6 oktober a.s. zal de nieuw benoemde pastoor van Castenray plechtig worden geïnstalleerd. Zoals bekend is onlangs benoemd als opvolger van pastoor Keulaerds, de eer waarde heer J. M. Dorren. De installatieplechtigheid zal worden geleid door deken L. Theunissen in con celebratie met collegae geestelijken. Direct na deze plechtige Eucharistie viering, welke om 10.00 uur begint, zal er in de kerk gelegenheid zijn met de nieuwe pastoor kennis te maken. Vanwege het samengaan van kleuter school en basisschool, per 1 augustus j.I-, zijn de funkties van hoofdleidster en hoofd van de school opgeheven. Zo ook aan de openbare school De Land weert. Op genoemde datum kon voor genoemde school nog geen directeur be noemd worden, in afwachting van het ontslag van het hoofd der school. Een van de twee fungerende hoofd leidsters kon voor de nieuwe funktie van directeur worden voorgedragen. Mevr. G. Faber gaf te kennen niet voor deze funktie in aanmerking te wil len komen. Als kandidate bleef over mevr. A. Bistervels-De Deckere die deze funktie wel ambieerde en derhalve door B. en W. voor de directeursbenoeming werd voorgedragen. Met algemene stemmen werd zij deze week door de raad benoemd. Het leerlingenaantal van ,,De Land weert" is te laag om een tweede direc teur te kunnen benoemen, zoals dat op de andere Venrayse scholen intussen wel het geval is. Ook dit jaar wordt weer de mogelijk heid geboden deel te nemen aan een ge loofscursus. Voor jongeren en ouderen een prachtige kans het katholieke geloof beter te leren kennen. Deze geloofsver dieping is bedoeld voor de regio Venray en omstreken. De cursus begint 3 okto ber en eindigt in april. Elke woensdaga vond van 20.00 tot 22.00 uur in de ont moetingsruimte van de kerk op het Brukske. De onkosten voor deze avon den bedragen slechts 30,-. Opgave bij pastoor Bruggink, tel. 85206, beslist de moeite waard! privêleven in beeld, maar vooral zijn onderwijshervormingen. Ze wordt inge leid met een diaserie. In de tentoonstelling wordt verder nog een beeld gegeven van het onderwijs in de 18e en 19e eeuw. Enkele voorwerpen uit deze tijd (zoals op de foto) zijn er te zien. Onderandere boe kentassen, een schoolbank, maar ook straf- en tuchtmiddelen. Verder zijn er leer- en leesmiddelen te zien, welke o.a. door Von Coninx in de latijnse school werden voorgeschreven. Belangstellenden kunnen iedere woensdag- en zaterdagmiddag in 't Freulekeshuus terecht van 14.00 tot 17.00 uur. Om een nog groter publiek de gele genheid te geven de tentoonstelling te kunnen bezoeken zal het museum bo vendien op de zondagen 28 september en 6 en 13 oktober geopend zijn van 14.00 tot 17.00 uur. Om het gebruik van goed passende schoenen onder de aandacht van de jeugd te brengen, organiseert Hendricx Schoenen uit de Grotestraat in Venray een unieke wedstrijd waarbij vele fraaie prijzen te verdienen zijn. De hoofdprijs zal veel jongens- en meisjesharten sneller doen kloppen, want de winnaar of winnares zal met de hele klas een uilstapje naar een van de Nederlandse pretparken mogen maken. Alles wordt compleet georgani seerd incl. autobus etc. De prijs wordt uitgereikt door het jeugdidool Danny de Munk. Om voor dit enorme festijn in aan merking te komen, zal een wedstrijdfor mulier bij Hendricx - Schoenen kunnen worden opgehaald, dat na invullen weer op hetzelfde adres wordt ingeleverd. Op het wedstrijdformulier staan een 3-tal vragen: 1. Hoe oud is Danny de Munk 2. Welke maat schoenen draagt hij? 3. Welk merk schoenen draagt hij? Het antwoord op deze vragen is voor de oplettende lezer te zien op het wed strijdformulier. Danny de Munk is het middelpunt van de aktie omdat Danny het schoenenmerk Ostrich (een Piedro pro- dukt) bij voorkeur draagt tijdens z'n optredens, waaruit maar al te goed blijkt, dat goed passende schoenen, toch leuk, modisch en sportief kunnen zijn. De overige prijzen bestaan uit fietsen, walkmen, Danny elpees en Ostrich sweatshirts. TAXI GEZOCHT Op de Deurneseweg moest een auto bestuurder uit Leunen voorsorteren om een inrit in te rijden. Uit tegenoverge stelde richting naderde met grote vaart een personenauto. Deze moest uitwij ken bij een inhaalmanoeuvre en be merkte te laat de voorgesorteerde taxi. Die auto werd in de flank geraakt en kwam in de berm terecht. De voorge sorteerde auto waarin 3 personen zaten werd totaal vernield. De andere auto, welke pas enkele uren tevoren was gekocht en zijn eerste rit met de nieuwe eigenaresse maakte, werd zwaar be schadigd. Het mag als een wonder worden genoemd dal geen van de totaal 8 inzittenden noemenswaardige verwondingen had opgelopen. De be stuurster die het ongeluk veroorzaakte verklaarde voor een taxi te hebben moeten uitwijken. Uit het onderzoek is nog niet gebleken dat er een taxi is ge weest. Op zaterdag 28 en zondag 29 septem ber a.s. zullen de eerste wedstrijden plaatsvinden op de nieuwe atletiekbaan De Wieën in Venray. Atletiekvereniging Venray-Regio zal dan voor het eerst in haar bijna 10-jarig bestaan de clubkampioenschappen hou den op een atletiekbaan in Venray. Deze wedstrijden, waaraan alle ca tegorieën deelnemen, zullen in een meerkampvorm worden gehouden. Dit betekent, dat bijna alle onder delen van de atletieksport aan de beurt komen. Bovendien zal op zaterdag, 28 september om 16.00 uur een wedstrijd over 5000 meter worden gehouden voor degenen die niet aan het clubkampioen schap deelnemen. Deze wedstrijden zijn vrij toeganke lijk voor het publiek! Het is een mooie gelegenheid om in Venray kennis te ma ken met de nieuwe atletiekbaan en de atletieksport met zijn atleten. Noord-Limburg mocht vorig jaar, als een der weinige gebieden, in de augus tusmaand een kleine daling van het aantal werklozen constateren. Nu, dit jaar, is dat niet het geval geweest en is het aantal werkzoekende mannen licht gestegen. Op het arbeidsbureau Venray werden 4 werklozen méér ingeschreven; in Gennep 39. Opmerkelijk was ook dat Limburg als geheel minder te lijden had van de seizoensmatige stijging van het aantal werklozen, dan ons land als gemiddel de. In Limburg kwamen er namelijk „slechts" 86 bij. In Nederland bijna 5100. De toename in Noord-Limburg(4 39 43) maakt dus precies de helft uit van de provinciale toename. Dat is waarschijnlijk een reaktie op het vrij gunstige verloop van de Noord-Lim burgse arbeidsmarkt in de laatste maan den. Maar ongetwijfeld ook door de inschrijving van schoolverlaters. Algemeen wordt geconstateerd dat de situatie op de arbeidsmarkt, in verge lijking met voorafgaande jaren, enig zins verbeterd is. De top van de werk loosheid is duidelijk gepasseerd. Het aanbod werkzoekenden blijft echter veel te hoog. Of aan die situatie iets ver beterd kan worden door korter werken, blijft een open vraag. De geleerden zowel in eigen land als in bijvoorbeeld Duitsland zijn het er niet over eens De inschrijving van schoolverlaters is praktisch voltooid. De situatie blijkt ook hier duidelijk gunstiger dan de laatste drie jaren het geval was. Tegen over vorig jaar in onze provincie zelfs bijna 1000 schoolverlaters minder. De arbeidsbemideling blijft echter voor hen zeer moeilijk. De werkloosheid in de leeftijdsgroep jonger dan 19 jaar daalde iets; in de categorie 19 t/m 22 jaar moest men een lichte stijging constateren. VROUWEN In augustus werden er in Venray 82 vrouwen méér als werkzoekende inge schreven dan er aan een baantje werden geholpen. In Gennep was dat echter een kleine daling van 6. Al met al zijn er nu in het Noord-Limburgse 1703 vrouwen werkzoekende. In vergelijking met de provinciale stijging van 221 vrouwen, is het aantal van 82 in Venray zeer hoog te noemen. Toch meent men dat hier de top van de werkloosheid is bereikt. Het landelijke percentage werkloze vrouwen is 19,4%. In Limburg zijn 8 van de 12 rayons tot boven dit percen tage gestegen. Venray blijft er gelukkig onder: 18,3%. Ook de inschrijving van vrouwelijke schoolverlaters wordt als afgerond be schouwd. En ook hier is hun aantal be duidend minder dan bijvoorbeeld vorig jaar. AANGEHOUDEN ln de nacht van zondag op maandag werd een vermoedelijke inbraak gemeld bij het tankstation langs de Midden Peelweg te Vredepeel. Het direkt in gestelde onderzoek had tot resultaat dat in de nabijheid van het tankstation een man werd aangetroffen, die zich had verscholen. Een tas met inbrekerswerk- tuigen en een hoeveelheid sleutels wer den in de nabijheid aangetroffen, als mede een Renault personenauto van een Roermondse dame. Een tweede per soon, welke men gezien had, bleek ver dwenen te zijn. De man en de aangetrof fen goederen werden naar het politiebu reau overgebracht. Bij het tankstation konden geen sporen van braak worden achterhaald, maar de daders waren ken nelijk met gebruikmaking van een valse sleutel binnengekomen. Er werden ook geen goederen uit het tankstation ver mist. De aangehouden man was een 30- jarige inwoner van Heerlen, die ver klaarde van „niets te weten", ook niet van de aangetroffen goederen. Hij werd terzake poging tot diefstal in „verzeker de bewaring" gesteld. In de loop van maandag werd hij huiswaarts gezonden. 0,j dinsdag 1 oktober a.s. om acht uur 's avonds wordt in hotel restaurant De Wieënhof een bijeenkomst gehou den voor alle veteranen en oud-strijders uil de gemeente Venray en omgeving. Na de succesvolle thema-avond over Het Nederlandse Detachement van de Verenigde Naties in Korea, in juni van dit jaar, is het afdelingsbestuur van de Nederlandse Bond van Oud-strijders Het veteranen Legioen Nederland er in geslaagd om van het Geschiedkundig Filmarchief te Den Haag film te lenen. Deze film geeft een realistisch beeld over de bovenmenselijke taak, die 120.000 (voornamelijk dienstplichtige) militairen moesten uitvoeren in een ar chipel zo uitgestrekt als van Ierland tot aan Afganislan. Ze gaven niet alleen 3 a 4 jaren van hun leven als dienstplichti gen maar moesten ook 2324 kameraden achterlaten op de erevelden, voor het overgrote deel het gevolg van het niet naleven van wapenstilstand-overeen komsten door de Republiek. Na 40 jaar lijden velen aan dezelfde kwalen, als waaraan de slachtoffers van '40-'45 lijden, zonder dat van een gelij ke behandeling en erkenning door de overheid sprake is. Het spreekt vanzelf, dat het afde lingsbestuur er de nadruk op legt dat dit soort thema-avonden vooral voor de le venspartners van de mannen van „orde en vrede" enorm verhelderend zijn. Daarom worden altijd alle dames van oud-strijders uitgenodigd om aanwezig te zijn. Het VLN-bestuur hoopt, dat alle le den en belangstellenden in Venray en omgeving, met hun dames, deze film avond zullen bijwonen. Correspondentie-adres: Oranjestraat 19, Venray, tel. 83972. Twee in het oog springende activitei ten in de komende weken voor de slech thorenden. Aanstaande zaterdag 28 september wordt er gekegeld in zaal Verhoeven te Vierlingsbeek nabij het NS-station. In oktober een verkeersvoorlichting door de Venrayse politie. De kegelmiddag in zaal Verhoeven begint om half drie. Leden en niet-leden kunnen als altijd hun familieleden, vrienden en kennissen meebrengen a ƒ12,50 entree per persoon. De organisa tie ligt in handen van de afdeling Venray van de Nederlandse Vereniging voor slechthorenden. Die ziet gaarne de deel nemers zich tevoren telefonisch aanmel den. Dat kan, liefst na 16.00 uur, bij Martha Timmeriffans, 04780-82016, Liesbeth Tonen, 04780-80785 en Corrie Loof, 04788-1669. POLITIE-VOORLICHTING Dagelijks ondervindt de dove of slechthorende problemen in het wegver keer. Alhoewel de verkeersdeelnemer vooral moet steunen op goed kunnen zien, speelt het gehoor toch ook een be langrijke rol. De dove of slechthorende hoort de claxon of (fiets)bel niet of am per. Een gehoortoestel is in het verkeer ook lang niet altijd een oplossing. Een plotseling claxonsignaal kan schrikreac ties oproepen en nare gevolgen hebben. Veel slechthorenden hebben een broertje dood aan autobesturen in het donker. Al of niet met gehoorapparaat urenlang intensief luisteren werkt sterk vermoeiend. Dat brengt concentratie verlies met zich mee en dat is in het ver keer zeer gevaarlijk. Over al dat soort zaken zal de Ven rayse politie informatie verstrekken op de info-avond van 17 oktober in het po litiebureau aan de Leunseweg. Aanvang 20.00 uur. Wie hierover meer wil weten kan zich wenden tot genoemde personen of schriftelijk tot Karei de Ponti, Mgr. Aertsstraat 25 te Swolgen. Na een korte afwezigheid, hebben wij de draad weer te pakken en zullen wij u regelmatig op de hoogte houden van on ze aktiviteiten. Wij, de medewerkers(sters) van de Wereldwinkel, houden ons vnl. bezig met de problemen in de 3e wereld. Om te ontdekken hoe dat probleem ont staan is, waar de oorzaak ligt en waarom. Meestal kom je dan terecht bij de postitie van de rijke landen, o.a. Ne derland. Vandaar dat het voor ons ook heel belangrijk is om dit ook aan de mensen hier duidelijk te maken en ook hier veranderingen door te voeren. De mensen in de 3e wereld willen niet afhankelijk zijn van onze goede wil om onze portemonnaie open te maken. Ze zijn meer geholpen als wij de oorzaak van hun probleem oplossen, zodat het probleem nooit meer terugkomt. In ons winkeltje, wat tegenwoordig alleen nog maar op zaterdagochtend open zal zijn, verkopen wij „zuivere" produkten zoals Nicaragua koffie, Sri Lanka thee, Mozambique noten e.d. waarbij de verdienste volledig ten goede komt aan de producenten, dus de men sen die het zelf verbouwen. Verder hebben wij ook informatie over allerlei maatschappelijke onder werpen zoals ontwikkelingswerk, kerne nergie, milieu, minderheden, toerisme naar de 3e wereld enz. Wilt U wat meer weten over de winkel en onze aktiviteiten dan kunt U dit al tijd op iedere zaterdagochtend in de winkel opvragen of telefonisch kontakt opnemen met J. Rcintjes, tel. 88291. Wereldwinkel Venray, open op zater dagochtenden van 10.00 tot 12.30 uur, Marktstraat 8, Venray. Aan alle uitkeringsgerechtigde leden van het FNV, van alle aangesloten bon den. Met deze deel ik U mede dat wij onze bijeenkomst hebben op woensdag 2 ok tober om 14.30 uur in wijkcentrum De Kiosk. Als gastspreker is aanwezig Henk Muller, federatiebestuurder en te vens sociaal beleidsmedewerker. Aangezien het zeer belangrijk is, no digen wij U uit deze kans niet te laten voorbijgaan. Om geen verwarring te scheppen, wie zijn uitkeringsgerechtig den? Dit zijn de gepensioneerden (AOW-ers), vervroegde uittreders (VUT), arbeidsongeschikten (WAO-ers) langdurig werklozen (WW-ers) en wer kloze schoolverlaters. FNV INFO TEAM Elke le, 3e en 5e donderdag houdt het Info-team spreekuur. We helpen alle leden van het FNV met hun problemen, of als er vragen zijn. Kortom U kunt te recht voor alle zaken. Ook indien U geen lid bent, of kunt zijn dan zullen we U toch helpen. Het Info-team houdt zitting in Wijk centrum De Kiosk, in het Brukske, va naf 18.30 uur. Voor spoedgevallen kunt U terecht bij Uw FNV vakbond of bij de coördinator van het FNV info-team, J. Versteegen. Voor adressen, zie Venray van A tot Z, blz. 36 en 37. De clubavond van 3 oktober is de tweede in een serie van drie, waarin ak- tief gefotografeerd kan worden o.l.v. Joop Wismans. Gezien de belangstelling op de eerste avond, en de reacties daar op, beloofd 3 oktober ook een boeiende en aktieve avond te worden. Degenen die de eerste avond meegefo- tografeerd hebben, worden gevraagd een redelijk aantal foto's op 13/18 for maat mee le brengen en van de resteren de opnames contactafdrukken mee te brengen. Van de diamakers wordt ge vraagd alle dia's (van deze avond) mee te brengen. Met al deze opnamen wordt het eerste uur gevuld van de clubavond. Hierna wordt er weer aktief (buiten) gefotogra feerd. Dus wel Uw uitrusting meebren gen! Clubleden en andere belangstellenden zijn van harte welkom in het aktivitei- tencentrum aan het Kennedyplein, om 20.00 uur. Wij verzoeken U wel tijdig aanwezig te zijn. Wilt U ook alvast de datum 17 okto ber noteren. Dit is de slotavond van de serie-avonden o.l.v. Joop Wismans. Kanarieverenigins De Huisvriend Op maandag 30 september ledenver gadering in café In den Engel. De agen da luidt: opening, notulen, ingekomen stukken, bestuursverkiezing (kandida ten voor de vergadering. Vakature mevr. v. Waalwijk), bespreking natio nale wedstrijd, opgave vogels nationale wedstrijd (13 tot 20 oktober), ringen bestellen, contributie, rondvraag, slui ting. Zondag 29 september gaan we wande len in Asten. De start is in het gemeens- schapshuis, Kerkstraat 3 in Asten. De bus vertrekt om 10.20 bij de Kruuze en om 10.25 uur bij het Schuttersveld. Zeer geslaagd Jubileumtoernooi Red Caps Venray Het 20-jarig bestaan is door de honk ballers en softbalsters van Venray op grootse wijze gevierd. Op zaterdag werden maar liefst 3 toernooien tegelijk afgewerkt en wel voor de Pupillen, de Aspiranten en voor de Junioren. 's Avonds was er een gezellige feest avond waar onze jubilaris Henk de Römph gehuldigd werd. Zondags stonden er nog 2 toernooien op het programma. Het weer speelde niet zo goed mee als op de zaterdag, maar het programma werd toch hele maal afgewerkt. We kunnen als vereniging terugkij ken op twee prachtige dagen die bij iedereen die aan de voorbereiding en tijdens het jubileum hebben meege werkt veel voldoening zal schenken. En dan willen wij Xerox Computer Services B.V., met name de heren v. d. Wildt en Jansen, bedanken voor de sponsering van dit jubileum. De openingstijd van het VVV is voor lopig op zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. WEEKAGENDA Donderdag 26 september. Herfstmarkt Winkelcentrum Brukske van 15.00 tot 20.00 uur. Zaterdag 28 september. Handwerk en hobbytentoonstelling te Oirlo van 14.00 tot 21.00 uur in gemeen schapshuis De Linde. Landelijke Bibliotheekdag. Open huis jongeren en volwassen afdeling van 10.00 tot 17.00 uur. Zangtalentenjacht Venray in wijkcen trum De Kiosk, Brukske om 19.30 uur. Zaal open vanaf 17.30 uur). Tot en met 6 oktober. Najaarsexpositie, schouwburg. Ten toonstelling Anna Claessens (doeken), Joop Wismans (schilderijen), Gussen Wie (beelden). Openingstijden ma. t.m. vr. 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur. Zondag 14.00-16.0 uur. Zaterdags gesloten. Zondag 29 september. Handwerk en hobbytentoonstellin in De Linde te Oirlo van 10.00 tot 17.00 uur. 8e Bondswedstrijd De Peeldrivers op circuit de Spurkt aan de Smakterweg. Aanvang 12.00 uur. Extra openstelling tentoonstellin „Kin ders leert U lesse wel" in museum „Freulekeshuus", Eindstraat 8, van 14.00 tot 17.00 uur. Verder iedere woensdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Inlichtingen te verkrijgen bij het VVV Venray, Grote Markt 23, tel. 10505. Voor het concert van Diana Ross, op 15 oktober a.s. in Ahoy zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar. Op 16 oktober zal er ook nog een vijfde concert plaatsvin den. Stichting Horeca Onderwijs start bin nenkort met haar cursus Cafébedrijf op de dinsdagavond in Venray, Inschrij ving is nog mogelijk (zie advertentie). De cursussen worden gegeven door praktijkmensen met een Hogere Be- roepsopleiding. Alle eisen voor het rijkserkende Vakdiploma Café bedrijf worden behandeld. Vakken zijn: Bier, Wijn, Gedistilleer de Dranken, Hygiëne, Apparatuur etc. Met dit diploma in de hand kan men zelf een eigen bedrijf overnemen of starten. Bijvoorbeeld, een café, bar, disco, coffe-shop, petit restaurant of sportkantine. Lagere school is voldoende om deze cursus te kunnen volgen. Het examen is in januari 1986 en de cursus bestaat uit 10 wekelijkse lessen. Voor hen die onregelmatige werktij den hebben bestaat de mogelijkheid om lessen in een andere stad in te halen óf de cursus schriftelijk te volgen. Tevens beheert de stichting een Horeca-vacaturebank. Geïnteresseer den kunnen zich kosteloos laten in schrijven om zodoende een baan in de horeca te vinden. Starters in de horeca worden ook geholpen. Zij kunnen gratis gebruik maken van de Starters-begeleiding. Voor verdere informatie kunt u bellen 076-144351. exclusieve modes en schoenen De „Zangertjes van Volendam" ko men a.s. zaterdagavond in Oirlo de H. Mis van 18.30 uur opluisteren en na de dienst zullen zij nog enkele liederen ten gehore brengen. Zij doen dit als vrien dendienst en wordt door de pastoor van Oirlo aangeboden als dank aan de paro chianen voor de geweldig geslaagde ak tie voor de restauratie van de kerk. Dit jongenskoor uit Volendam is een bekend koor dat heeft gezongen in de meeste hoofdsteden van Europa. Ook hebben zij concertreizen gemaakt naar Amerika, Venezuela en Curasao, en naar Polen. Door een hartinfarct van dirigent Evert Beumer heeft het koor lange tijd geen activiteiten meer ontwikkeld maar nu zijn ze weer volop bezig om het ni veau van weleer te bereiken. Met het koor komt ook de zeer bekende musi cus, organist Kees Bornewasser uit Alk maar mee. Naast het vele werk in ons land is hij tevens muziekconsulent in In donesië en Azië. Hij zal tijdens deze vie ring het orgel bespelen. Voor de liefheb bers van kerkmuziek is het ongetwijfeld een mooie gelegenheid. v yaJV

Peel en Maas | 1985 | | pagina 5