triathlon >NJ BILJARTEN oostrum BOWLING BOND VENRAY TRIMCLUB Heren,'n tikkeltje nonchalance doet uw imagebepaaldgeen kwaad. PEEL EN MAAS Venray li L.K.I.B. I.S.V. Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Iets voor meisjes Iets voor jou edelhert PEEL EN MAAS Bridgecursus voor beginners Voor mensen met een uitkering ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting Uitslagen le klasse [5 mans League]: Sigma's Bowling Venray-SVCB 3-1 Magic Line DD de Steeg-Sjopins 3-1 Faal Down Disco 2000-0ud Meerlo 1-3 Franssen Keukens-Returns 0-4 2e klasse [5 mans league] Red Arrows-Hit Miss 4-0 Pinhunters-Scores 4-0 Strikers-Close Encounters 3-1 Club Up-Altijd Raak 1-3 Strikers-Club Up 1-3 Altijd Raak-Close Encounters 3-1 Hit Miss-Pinhunters 3-1 Scores-Red Arrows 0-4 le klasse [dubbel£league]: Sigma's Bowl. Venray-Oud Meerlo 3-1 Returns-Sjopins 3-1 Pall Down Disco 2000-Magic Line 1-3 Franssen Keukens-SVCB 2-2 Stand. le klasse [5 mans league] pnt. 1Fall Down Disco 2000 1 2. Sigma's Bowling Venray 3 4. Oud Meerlo 3 5. SVCB 1 6. Returns 4 7. Sjopins 1 8. Franssen Keukens 0 2e klasse [5mans league]: 1Red Arrows 8 2. Altijd raak 6 3. Pinhunters 5 4. Strikers 4 5. Club Up 4 6. Hit Miss 3 7. Close Encounters 2 8. Scores 0 De huisleague '85-'86 is weer van start gegaan. Er wordt dit jaar dooi alle teams op dinsdagavond gespeeld. Naast de huisleague voor 5-mans teams wordt er dit jaar ook een dubbel-league ge speeld. Nieuw is ook de indeling in een le en 2e klasse (bij 5-mans teams en Dubbels), met mogelijkheden voor promotie en dearadatie. De onderlinge competitie wordt hierdoor versterkt. Het bestuur van de Bowling Bond Venray wenst iedereen een sportief en spannend bowlingseizoen toe. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf de aanvang wandelpad op het Lorbaan- circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Rank Xerox cir cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Hoofdingang R.X. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit trimbaan Vlak water. Verzamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdstal, Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. 1/4 Zaterdag 7 september vond de eerste 1/4 Triathlon Venray Regio plaats, gezien het feit dat deze wedstrijd was opgenomen in de nationale kalender van Triathlon Nederland kwamen de triatleten uit heel het land. Vanwege de goede organisatie heeft de Venrayse organisatie nu reeds bericht gekregen volgend jaar in het superpres tige circuit te zullen worden opgenomen (6 september 1986). Om precies 10 uur gingen de wedstrijdatleten in het gemeente zwembad van Venray van start voor het*eerste gedeelte 1000m zwemmen. De lage temperatuur van het water van 16 C was er debet aan dat de tijden voor de meeste wat tegenvielen. Als eerste kwam W. Hetsemaker uit Neer na 14 min en 26 sec uit het water, gevolgd door A. van Tuyl uit Rosmalen in 14 min 26 en B. Wildenbeest uit Grave in 14.42 sec. Daarna begon men aan het fietsen, 45 km vanaf het zwembad van Venray naar de Deurne- seweg, Peelweg richting Vredepeel en Beek weg richting Venray en weer terug naar de Deurneseweg. Deze ronden moest men 2 maal afleggen. De nummer 11, A. v.d. Laar uit Someren kwam met dit onderdeel als eerste terug bij het zwembad van Venray en startte na 1 uur 31 minuten erf 21 seconden reeds aan het laatste onderdeel, het lopen, 10.6 km. Kort gevolgd door B Wildenbeest en P. engbersen die samen met Huub Links: fraai geruit kolbert. Trui met exclusie ve sluiting, van zuiver scheerwol. Corduroy broek. Rechts: ünconstructed, dus lekker soepel vallend, over sized pak van zui ver scheerwol. HET VERSCHIL Gespecialiseerd in mode voor mannen en jongemannen OOK VOOS JONGENS V A. 10 JAAR VENRAY I BOXMEER I OEURNE I CUYK I GEMERT B.V. NAS '78 H. Hanen, kampioen Met veel inzet en rivaliteit in sportiéve zin is onze competitie weer ten einde ge komen, met de als eerste titel te verspe len in het driebanden. De overwinning ging hierbij naar L. Hanen. J. Seijkens werd eervol tweede. Daarna volgde het libre wt gewonnen werd door H. Hanen, gevolgd door L. Hanen. Door de vakantie waren er en kele spelers die niet alle wedstrijden konden spelen zodat de stand hier een vertekend beeld geeft. Bij het bandstoten zou uiteindelijk de beslissing over het kampioenschap val len H. Hanen wist hier te winnen, waar door hij algeheel kampioen werd. Ook hier hebben niet alle spelers meegedaan. De eindstand: 1.H. Hanen 55 pt. 2. L. Hanen 42 pt. 3. C. Raateland 37 pt. 4. J. Seijkens 36 pt. 5. H. Schaeffers 27 pt. M. Arts 27 pt. 7. M. van Gaal 22 pt. 8. L. Schaeffers 20 pt. 9. C. Bonants 18 pt. Allen veel succes in het nieuwe sei zoen. 'n leesbare krant Jacobs beide uit Venray de snelste fietslijd maakten 1 uur 10 .inuten. Bert Miiris uit Blerick begon bij het lopen aan een geweldige inhaalrace, want na een 5e plaats bij het fietsen finishte hij uiteindelijk op de 2 plaats in de algemene eindrangschikking. In de leeftijdscategorie boven 30 jaar werd hij eerste in zijn tijd van 2 uur 17 minuten en 13 seconden. De eerste plaats met een toptijd van 2 uur 12 minuten en 7 seconden werd behaald door Henk van Laar uit Someren die zoals men weet tot de beste triatleten van Nederland gerekend mag worden. De beste uit Venray P. Engbersen 31 jaar en ouder in 2 ur 26 minuten en 55 seconden en Hufc Jacobs in 2 uur 26 minuten en 55 seconden in de categorie 18 tot en met 30 jaar. In de algemene eindrangschik king bezetten zij de 8ste en 9e plaats. Behalve de hele snelle goedgetrainde triatleten waren er ook vele rekreanten aan de start verschenen. Voor de meeste vanhen was het een uitdaging om eens te kijken of zij de 1/4 Triathlon tot een goed einde konden brengen. Gezien de weinige uitvallers, 3 van de 126 bleek toch dat de meeste een goede voorberei ding bekroond zagen in het volbrengen van deze 1/4 triatlon. Deelnemers waren het er over eens dat de Venrayse 1/4 triathlon ondanks het feit dat het pas voor de ereste keer georganiseerd werd tot een van de beste georganiseer de wedstrijden van Nederland behoorde Velen beloofden nu reeds volgend jaar aan de start te verschijnen. Kampioenen Venray 18 t/m 30 jaar: Totaal Venr. klassering klass. 12 H. Janssen, Venray 29 5 23 J. Poels, Venray 27 4 26 M. v. Rooy, Venray 50 11 H. Jacobs, Venray 9 1 39 H. Jacobs, Venray 9 1 53 H. Stiphout, Venray 19 3 54 E. van Gerven, Venray 85 26 55 L. de Mulder, Venray 93 33 56 L. Verstappen, Venray 13 2 57 E. Sijbers, Venray 80 23 59F. Coumans, Venray 47 9 60 H. v. Stokkum, Venray 86 27 62 R. van Stokkem, Venray 90 31 64 C. Druiven, Venray 109 35 66 M. Gommans, Venray 68 19 67 B. Pijpers, Venray 81 24 69 J. de Jonge, Venray 74 21 70 F. de Groot, Venray 49 10 71 J. Bastiaans, Venray 89 30 A.s. dinsdag 24 september ledenbij eenkomst. Mej. C. Genen van de kap persvakschool in Blerick wil de avond verder verzorgen. Zij komt spreken over haarverzorging en geeft een demonstra tie kappen. Dit is de uitgestelde avond van 8 janu ari jl.toen door de slechte weer somstandigheden deze avond geen doorgang kon vinden. Afgelopen weekeinde is de excursie letterlijk in het water gevallen. Hopen- lijk hebben we dit weekeinde beter weer. Vrijdagavond om 21.00 uur wordt er een ABV gehouden in het J.M.W. aan de Hoenderstraat 33. Zondag excursie o.l.v. Jan Linskens. Hij vertrekt om 9.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Hij gaat een en aan- der aan vogels doen. Tot op de vergadering of excursie. Voor meer informatie, tel. 04780-82128. 72 P. Rongen, Venray 77 A. Kluystermans, Ysselsteyn 78 E. Eijdens, Venray 87 C. Peters, Venray 95 M. de Jong, Venray 97 V. de Jong, Venray 106 R. Rongen, Venray 110 G. Barneveld, Venray IJl T. Spee, Venray 112 H. Willems, Leunen 114 W. Willems, Venray 115 M. Dupont, Oostrum 116 J. Geurtjens, Venray 88 29 64 15 67 18 73 21 70 20 46 8 53 12 86 27 84 25 60 14 59 13 122 J.Gorree, Venray 77 22 123 H. Steeghs, Oirlo 66 17 129 R. Jacobs, Venray 43 6 134 J. van Meijel, Venray 106 34 135 H. Bre keiman, Venray 92 32 79 S. v. Leeuwen (dame) 114 37 Kampioen Venray 30 20 J. van Ass, Venray 15 2 31 P. Engbersen, Heide 8 1 50 J. van Hout, Oostrum 103 12 51 J. Oudenhoven, Venray 38 5 52 H. Deegens, Venray 30 3 58 J. van de Berg, Venray 98 11 61 A. van Stokkem, Venray 110 13 80 H. v. Leeuwen, Venray 97 10 88 P. Thielen, Oirlo 48 7 103 W. Wouters, Venray 39 6 105 H. Stevens, Ysselsteyn 62 9 108 W. Heijnen, Venray 58 8 13 W. Hoekstra, Merselo 37 4 Op de foto de 42-jarige P. Engbersen, uil Heide, die 8e werd in het totaalklas sement; 2e in het algemeen klassement en Ie in het Venrayse klassement. En dat natuurlijk allemaal in de categorie 31 jcCar en ouder. Venray omstreken Begin goed, al goed, is een voor iede reen bekend gezegde. Als dit ook voor onze vereniging opgaat - en waarom zou dat niet - dan kunnen we een goed vere nigingsjaar tegemoet zien. Zaterdag 7 september jl. werd de ope ningsavond van het verenigingsjaar ge houden in gastencentrum De Wieënhof te Venray. Begonnen werd met een goed diner, hetgeen de aanwezige leden zich lieten smaken. Daarna was er nog een samenzijn, waarbij de van ouds beken de gezellige onder-ons sfeer weer onged wongen aanwezig was. Lourdescomité afdeling Venray In ueze rebriek van verleden week hebt U een afdruk kunnen zien van de nieuwe coupons, zoals die worden uit gegeven door de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Binnenkort kunt U onze medewer kers verwachten om U een bijdrage van 2,00 of 2,50 tevragen. Al onze medewerkers/sters zijn in het bezit van een legitimatiebewijs. Zij rekenen graag op uw financiële medewerking, want in het nieuwe seizoen willen we medewer king verlenen aan twee bedevaarten, n.l. in mei/juni voor de volwassen zieken en in oktober voor de kinder bedevaart. Er staan nog zoveel zieken op de wachtlijst en sommigen al vele jaren. Zij allen kijken reikhal?zend uit om eens naar O.L. Vrouw van Lourdes te mogen gaan. U kunt hen helpen met een financiële bijdrage. Mogen wij ook nu weer op U rekenen? U kunt zich ook nog opgeven voor de bedevaart van 10 - 16 oktober a.s. In lichtingen en opgave bij dhr. G. Philip- sen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel 83575. Zaterdag 21 september moeien er di verse werkzaamheden verricht worden op de schuttersweide. Aanvang 10.00 uur. Bij goed weer zondag 22 september oefenen schieten op de schuttersweide. Aanvang 10.30 uur. Zondag 29 september gaat de schutte rij naar het Europees Koningsschieten in Eupen (B.). Vertrek bus, vanaf het Gildehuis. Hoe laat wordt nog bekend gemaakt. Afgelopen maandag tijdens de bui tengewone vergadering is het feest ge vierd van het 10 jarig bestaan na de her oprichting in september 1975. De op komst was bijzonder groot. Tevens vier de Joep Krijnen het feit dat hij 10 jaar voorzitter is. De avond werd besloten met videofilms over de diverse schut tersfeesten. Het schietseizoen loopt ten einde. Er zijn echter nog enkele leden die contri butie moeten betalen. Dit kan op reke ningnummer 15.39.39.222, op de Rabo bank. Op zondag 13 oktober rommelmarkt in café de Klom. Kijk in je omgeving of er nog goede bruikbare spullen zijn en meldt dit bij de bekende adressen. Nu de school weer is begonnen star ten wij ook weer vol enthousiasme met het meidenwerk. Op 6 oktober, zondag middag, wordt er een doemiddag ge houden. Daar zullen allerlei activiteiten te zien zijn die we vorig jaar samen heb ben gedaan b.v. grimeren, yoga, kleren maken enz. Heb je zin om mee te helpen met het organiseren dan ben donderdagavond om 19.00 uur van harte welkom. Na de doedag beginnen we weer met allerlei activiteiten en gezellige dingen. Misschien kun je zelf iets leuks verzin nen om te gaan doen? Heb je zin dan ben je van harte welkom. Het is in jon gerencentrum Dingus, Hoenderstraat 10 in Venray. Het kost maar één piek. Tot dan. Annelies, Karin, Gina en Veronique. De Adelbertvereniging organiseert ook dit jaar weer een reeks lezingen. We starten op 24 september met een lezing over Byzantium en de orthodoxie door de heer van Dijk uit Merselo. Het is zijn bedoeling ons via de geschiedenis van Byzantium te informeren over de bete kenis van de orthodoxie, haar instellin gen en verschijningsvormen. In de loop van het seizoen zullen nog lezingen gehouden worden over vrijmet selarij, moderne kunst, voeding, Spanje en sport. De lezing over moderne kunst zal gehouden worden door Pierre Jan sen. Alles bij elkaar een gevarieerd pro gramma dat velen wat te bieden heeft. U kunt lid worden van Adelbert door een briefje te sturen naar secr. Adelbert, Biezenvenneke 12 in Venray. Kosten 37,50. Tot dinsdag 24 september om 20.15 uur in De Wieënhof. jeugdnatuurwacht De zonnebloemaktie is afgesloten. Bij de één stammers zijn tien winnaars: 1. Lisette Basten, Pr. Beatrixstr. 6 2. René Jansbeken, Beukenlaan 9a 3. Brigitte Hendrix, Pr. Margrietstr. 13 4. Eric v. Dijck, Kleindorp 1 5. Angelique Driesen, Churchilstr. 2 6. Joan Jenniskens, P. Tulpstr. 2 7. Marc v Tilburg, Past. Vercoulenstr. 8. Marcel Dinghs, Castellostr. 7 André Verstappen, Gunhoekweg 8 10. Yvonne Litjens, Vullingsstraat 3 De hoogte van de eerste prijswinnaar, Lisette Basten, was 4,32 meter. Bij de drie-stammers vielen drie prij zen: 1. Harriet v. Hoof, Oerallaan 2. Guido Vollenbergh, Horsterweg 20 3. Maurica Janssen, Eligiusweg 24 De totale hoogte van de zonnebloe men van Harriet van Hoof was 9,70 me ter. Alle prijswinnaars kunnen hun prijs afhalen tijdens de installatie van de nieuwe jeugdnatuurwachters op woens dag 25 september in de schouwburg van St. Anna. De prijzen worden uitgereikt tijdens de pauze, rond 15.00 uur. Tenslotte nog een belangrijke mede deling voor de nieuwe jeugdnatuur wachters: de installatie vindt plaats op woensdagmiddag 25 september om 14.00 uur in de schouwburg van St. An na. Dus volgende week woensdag. Zorg, dat je ongeveer kwart voor twee bij de ingang van St. Anna, Noordsingel bent. Daar wordt je de weg gewezen naar de schouwburg. Dus tot ziens op deze installatie. EEN ABONNEMENT WAARD fxx \an de leden en huisgenoten van alle vakbonden van het FNV Deze keer na het 80-jarige bestaans- feest kom ik eens terug op onze vak- bondsschool. Waarom een vakbonds- school, voor wie bedoeld? Doelstellingen en werkwijze, de bege leiding van de cursus, de cursusgroep, opgave voor cursus etc. Doelstelling en werkwijze: 1. Mensen uit andere bonden en be drijfstakken ontmoeten. 2. Uitwisselen van ervaringen. 3. Je verdiepen in wat er aan de hand is in en rond je woonplaats. 4. Je inzicht in belangrijke maat schappelijke problemen vergroten. 5. Een stap zetten naar beter meedoen in en buiten de vakbeweging. 6. Kennis opdoel waar je in de prak tijk wat aan hebt. 7. Je standpunt beter onder woorden leren brengen. Thema: 1. Kennismaking ,,FNV in kaart". Kennismaking met elkaar en met vakbe weging. 2. Werknemers en hun werk. Binnen en buiten baan. Betaald en onbetaald werk. De werdverdeling van de arbeid. Werkloosheid, de gevolgen ervan, lo nen, arbeidsomstandigheden. Hoe sta je daar zelf tegenover. 3. Kapitaalsbelangen: „Tel uit je winst", baas boven baas, sociaal beleid. 4. Zeggenschap: „samen sterk op'het werk". 5. Een brede vakbeweging „strijd voor werk, strijd voor koopkracht, strijd voor voorzieningen. 6. Belangen dicht bij huis: op welke manier komt de vakbeweging en de strijd van de vakbeweging terug in je ei gen omgeving? In bedrijven, in de afde ling, in ontslag en WW commissies maar ook soms in het onderwijs en de gezondheidszorg. 7. Van basis naar vervolg: terugkijken op de cursus, wat kan je ermee doen. Het is een hele mond vol maar zeer belangrijk om mee te denken en te leven binnen de vakbonden. Geef je spoedig op bij je vakbond of bij P. Hendriks of H. Peters. Nog beter ga naar de voor lichtingsavond op maandag 23 septem ber om 20.00 uur in de .Kiosk, in het Brukske. Op 8 oktober a.s. start er weer een nieuwe cursus (de 7e) voor beginners, ditmaal op verzoek van de jongste van de drie Venrayse Bridgeclubs t.w. de B.C. Harte Drie. Het betreft volgens het Acol-bied- systeem en deze cursus staat wederom onder leiding van de heer Joh. Spec, en omvat 10 lesavonden. De vorige cursussen zijn een groot succes gebleken en het merendeel van de vroegere cursisten hebben het bridgen behoorlijk onder de knie gekregen en velen zijn lid geworden van één van de drie plaatselijke bridgeclubs, welke te zamen thans ca 250 leden tellen en waar van er enkele zelfs met een wachtlijst moeten werken. De nieuwe cursus vindt weer plaats in de zaal van Café D'Old Timer (voor heen Veerhuis), Henseniusstraat 13 te Venray en wel in tegenstelling tot vorige jaren, op dinsdagavond! De cursusavonden bestaan uit 1 uur therorie, daarna een korte pauze en ver volgens wordt tot half elf het geleerde in praktijk gebracht. De lessen vangen steeds aan om kwart vóór acht. De kosten bedragen slechts 25,-(voor zaalhuur en materiaal) en dienen op de le cursusavond te worden voldaan. U dient in het bezit te zijn van de leerboekjes „Van start tot finish") I en II, welke verkrijgbaar zijn bij boek handel van den Munckhof, Grotestraat 68 te Venray. U kunt zich vanaf heden telefonisch aanmelden bij de Heer Joh. Spee, De Houten Hoek 32, Venray, Tel. 04780- 81105. Iedere woensdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur heeft BLUT spreekuur in het gebouw van J.M.W.Hoenderstraat 33 te Venray. Dit spreekuur is speciaal be doeld voor iedereen met een ABW/ RWW bijstandsuitkering. Schriftelijk kunt U BLUT bereiken op Postbus 20, 5800 AA Venray. JEUGDWIELERRONDE OOSTRUM A.s. zaterdag organiseert T.W.C. Oostrum haar jaarlijkse wielerronde. Het geheel staat onder auspiciën van de N.W.B. De jeugdige reneers in de leeftijd van 10 tot 16 jaar zijn verdeeld over drie categorieën, te weten de jeugd, adspi- ranten B en adspiranten A. zo'n 75 deel nemers doen mee aan dit toernooi, bestaande uit een criterium, een tijdrit en een afvalrace. Van onze vereniging starten vier renners bij de adspiranten A, en wel Maurice Engbersen, Richard voermans, René Spreeuwenberg en Cor van de Watering. Voor eigen publiek zullen zij trachten zo goed mogelijk uit de bus te komen. Het parcours is gelegen aan Binnen- hof-Goetzenhof en Randenrade. Om 13.00 uur valt het startschot. De toe gang is gratis. Foto: van links naar rechts: Cor van de Watering, Richard Voermans, Maurice Engbersen en René Spreeuwenberg. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt de kapel van de Kon. Luchtmacht met The Cats, van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt de kapel van de Kon. Luchtmacht met The Cats. Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. AANGEHOUDEN Een Venrayse jachtopziender betrap te op heterdaad in het veld van de Over- loonseweg, een 58-jarige stroper uit Venray. Hij kon hem aanhouden en overgeven aan de politie. Ook de jacht buit, 4 grote hazen, werden veilig ge steld. In de loop van dinsdag konden nog eens 2 vette hazen worden opgespoord alsmede het jachtgeweer. De stroper is procesverbaal aangezegd. Tijdens het onderzoek kwam vast te staan dat ook een tweede persoon aan de stroperij moet hebben deelgenomen, maar deze is niet kunnen worden ach terhaald. VLAGGENMANÏAK SLOEG WEER TOE Kennelijk heeft de vlaggenmanik nu zijn werkterrein uitgebreid naar de kerkdorpen. De directeur van de Rabo bank van Ysselsteyn deed aangifte van diefstal van een vlag met het vignet van de Rabobank. AKTIE NOODREM De aktiegroep Noodrem, welke o.m. het Regeringsbeleid inzake de kruis raketten veroordeelt, kwam ook in aktie in de personentrein Nijmegen-Venlo tussen Vierlingsbeek en Venray. Door aan de noodrem te trekken kwam de trein tot stilstand. Op het Venrayse station hield de politie drie aktievoer- ders aan, waarvan er twee (28 en 49 jaar) uit Rotterdam afkomstig waren. De derde weigerd.- zijn naam op te geven. Bij deze persoon werden de voorgeschreven maatregelen genomen teneinde achter zijn identiteit te komen. Dat houdt in, foto en vingerafdrukken nemen. Na aanzegging van een proces verbaal werd het drietal huiswaarts ge zonden. GEPARKEERDE AUTO'S BESCHADIGD Op het Henseniusplein en op de Kiosk werden auto's aangetroffen wel ke beschadigd waren. Visitekaartjes van de veroorzakers waren niet te ontdek ken. BESTUURDER KAN VAN GELUK SPREKEN Zaterdagmorgen kon een weliswaar geschrokken Venrayse autobestuurder heelhuids uit het wrak van zijn auto kruipen, welke op de kop in een berm- sloot tot stilstand was gekomen. Door onoplettendheid geraakte hij op de Henri Dunantstraat de controle over zijn auto kwijt. Z'n auto reed in de berm, schampte langs drie bomen, schoot over het fietspad en sloeg over de kop, vervolgens kwam de auto op zijn dak in de bermsloot terecht. VERNIELINGEN Zondagmiddag werd een pas gezet tuinmuurtje aan de Andantestraat over een lengte van 3 meter al dan niet op zettelijk omgeduwd. De schade be draagt 250,—. De gedupeerde eige naar denkt dat kinderen dit hebben ge daan. Mogelijk dat de ouders van die kinderen zich met hem in verbinding willen stellen voor het regelen van de schade middels hun WA verzekering. Weer werd een ruit vernield van de basisschool te Leunen. In de nacht van zaterdag op zondag werd van een in de St. Catha- rinastraat geparkeerde personenauto de antenne vernield. DIEFSTALLEN Uit een aan de Paterslaan geparkeer de personenauto werd een verrekijker ter waarde van 200,Ontvreemd. Vrijdagmiddag werd vanaf de par keerplaats bij de IMBO-school vn een gestalde Puch Maxi, de cylinderblok ge stolen. Uit een garage aan de Adelbertweg werden diverse gereedschappen ont vreemd. Uit het kleedlokaal van De Wette- ling werden twee portemonnaies met enig geld en sleutels ontvreemd. Uit 2 vrachtauto's welke op het Lovinckplein geparkeerd stonden wer den 4 accu's ontvreemd. Op het terrein van St. Servatius werd een buitenlamparmatuur alsmede uit de kapel een microfoon ontvreemd. Uit een auto welke aan de Etna- laan geparkeerd stond werd een radio cassetterecorder en een boek met wegenkaarten ontvreemd. st. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: de kapel van de Kon. Luchtmacht met The Cats. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraeland Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en casset te". met vandaag als middelpunt: de ka pel van de Kon. Luchtmacht met The Cats. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 13