mm Hinderwetvergunning geweigerd BOWLEN MOETJE MÉÉR DOEN AGENDA GEVONDEN BOWLING BISTRO VENRAY - 04780-83223 SPORTHAL DE WETTELING Het schouwburg seizoen is gestart Oude foto Geloofscursus Venray Nieuwe pastoor Fietsvierdaagse DE PEEL Bijkeuken aanbouwen? Wethouder Claessens is het er niet mee eens Liedjesfinale „De Piëlhaas" Open dag computerclub Venray e.o. Cyclus rond Griekse- Mythologie Naar het wereld kampioenschap Handboog- schieten Wij hebben altijd wel een baantje voor U vrij!! Vrijdag 13 september 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-21.00 uur Nrd. West-Wittenhorst competitie KNVB 21.00-03.00 Rooyse VK, nachttoernooi volleybal Zaterdag 14 september 8.30-16.30 KNVB zv. competitie 16.30-18.30 HV Manual 18.30-22.30 KNVB zv. competitie Zondag 15 september 10.00-13.00 Badminton 18.00-19.00 KNVB zv comp. 19.00-20.00 Old Calahan zv. vr. 20.00-21.00 Jenneskens zv. vr. Maandag 16 september 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-24.00 KNVB zv. competitie: SVCB-Pauline SVCB 2-Venrode 2 SVCB 3-Siebers Fr.hal Dinsdag 17 september 18.00-21.00 Rooyse VK, tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 18 september 18.00-23.00 Badminton Donderdag 19 september 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 Rooyse VK tr. Bril met goudkleurig montuur in rood etui jonge mechelse herder zwart klein hondje met rood bandje blauwe regenjas maat 154 doublé zegelring met zwarte steen 5 sleutels aan een hanger in de vorm van een F oranje dekzeil rode damesfiets, merk Gazelle. Voor inlichtingen kunt U zich wenden lot de administratie van gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 224. WEEKAGENDA Zaterdag 14 september Ballonnenwedstrijd voor de jeugd op het Schouwburgplein. Zondag 15 september Kranslegging bij standbeeld Dr. Poels, Raadhuisstraat. Zaterdag 14 t.m. dinsdag 17 september Kermis Oostrum op het dorpsplein aan de Mgr. Hanssenstraat. 11 September t.m. 30 november Tentoonstelling von Voninx, Schoolher vormer uit de 18e eeuw in museum Het Freulekeshuus, Eindstraat 8. Geopend wo. en za. van 14.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 14 en zondag 15 september Stratenhike (een fietstocht met opdrach ten waarbij U met diverse scoutingakti- viteiten kennis kunt maken). Start 11.00-12.30 uur bij de Blokhut aan de Kraakse Pas te Leunen. Route van 20 en 40 km. Zaterdag 14 september. Veiling waardevol kerkantiek, gemeen schapshuis De Linde te Oirlo, vanaf 20.00 uur waarna stemmingsmuziek, verzorgd door de Kelderband, t.b.v. ak- tie Kerkherstel. Zondag 15 september. Home trainers wielerwedstrijd, zaal De Ruif te Oirlo, vanaf 14.00 uur. Deze week worden er in de Venrayse schouwburg VRIJE VERKOOP BEURSDAGEN GEHOUDEN. De bedoeling hiervan is, dat mensen die slechts een of enkele keren naar de schouwburg willen gaan, gelegen heid te geven vooraf kaarten te kunnen kopen. Deze service die vorig jaar goed ontvangen werd, wordt daarmee gecontinueerd. Wil men b.v. alleen Jos Brink of Tinneke Schouten zien, dan kan dat en kunt U op de beursdagen terecht. Deze week worden ook de eerste voorstellingen gehouden. Zondagmiddag is er een voorstel ling van het Limburgs jeugdto neel met het sprookje Asse poester. Op dinsdag 17 en woensdag 18 september komt URBANUS te rug in Venray. Beide voorstellin gen zijn reeds uitverkocht. Het is hetzelfde programma van vorig jaar dat reeds vijf maal te zien was. Mochten er mensen zijn, die denken dat het om een nieuw programma gaat en hun kaarten daarom willen inwisselen, moe ten ze daar vooral niet mee wach ten, want er zijn nog honderden belangstellenden die nog geen kaarten hebben. Deze week en ook volgende week worden weer de traditionele zondagochtendconcerten gehou den. Op het einde van deze maand twee topsolisten in een recital, Vera Beths en Stanley Hoogland. Tenslotte nog de zeer beroemde operette van Johann Strauss, Wienerblut. openbare bibliotheek I Q venray O Afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 Afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling volwassenen: Allbeury, Ted. De enige goede Duitser. Een Engelse oud-inlichtingen officier wordt dertig jaar na de tweede wereldoorlog overgehaald om te helpen een neo-nazi-complot op te rollen. Conners, Bernd F. Dans met de dood. Na de ontdekking van een op ge welddadige wijze aan haar eind geko men jonge vrouw leidt het spoor naar een welgestelde zakenman. Dial, Joan. Door het lot getekend. Twee jonge mensen, de een opgegroeid in Amerika, de andere in Engeland tus sen de beide wereldoorlogen, ontmoe ten elkaar tijdens de verschrikkingen van de Tweede Wereldoorlog. Garfield, Leon. De Poolse doch ter. Nadat een Engelsman in een ver woest Pools dorp een meisje onder zijn hoede heeft genomen, verzint hij een verhaal om haar én zichzelf te misleiden over hun beider afkomst. Gooijer, Rijk de. De natte gemeente van Koos Tak. Een oudere versukkelde journalist koestert de ambi tie een roman te schrijven. Hailey, Arthur. Macht als medi cijn. Ondanks vele tegenwerkingen weet een handige maar zeer integere zaken vrouw een belangrijke positie te berei ken in de farmaceutische industrie. Hartman, Dane. Dood bij de dokken. Wanneer vlak voor de verkie zingen voor een nieuwe vakbondsleider de favoriete kandidaat met zijn gezin vermoord wordt, wordt Dirty Harry ingezet om de daders van de moord op te sporen. Höweler, Marijke. Mooi was Maria. Verhalen. Katkov, Norman. Roman, spelend in de jaren '30 op Hawaï, waarin de Amerikaanse overheersing van de oor spronkelijke bevolking aan de kaak ge steld wordt. OPENINGSTIJDEN maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 dinsdag 14.00-18.00 woensdag 14.00-18.00 donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-1300 De STUDIEZAAL is geopend van maandag t/m vrijdag 10.00-12.00 uur en op zaterdag 10.00-13.00 uur. Deze week kregen we een zeer fraaie foto aangeboden, die we omwille van de duidelijkheid iets groter afdrukken dan gebruikelijk. Was een korenveld vroeger vrij algemeen, nu ziet men bijvoorbeeld veel meer maisvelden. Voor het oogsten van het graan, dat dikwijls geheel met handkracht gebeurde, moesten nogal wat mensen de handen uit de mouwen steken. De foto geeft daar een duidelijk beeld van. Ze werd gemaakt omstreek 1930 op een perceel rogge van Hannes Rambags aan de Castenrayseweg te genwoordig Horsterweg. We kunnen ons niet goed voorstellen dag geheel rechts op de foto Rambags een rondje bier uitschenkt. Dat was toen niet gebruikelijk, eerder een kan koude koffie. Geheel links op de foto de twee paarden die de eenvoudige maamachine voorttrokken. Als bescherming tegen stekende vliegen werden de paarden behangen met een soortement netten die dikwijls ook nog fraai en kleurrijk waren afgewerkt. De personen op deze foto zijn v.l.n.r. Liena Rambags, Jan Rambags, Dien Rambags, Gerrit Rambags, Anna Rambags, Jacob Rambags, Kobus Donders (daghuurder) Hannes Ram bags, Marie Thuyls (dienstmeisje) Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. Ook dit jaar wordt weer de mogelijk heid geboden deel te nemen aan een ge loofscursus. Voor jongeren en ouderen een prachtige kans het katholieke geloof beter te leren kennen. Deze geloofsver dieping is bedoeld voor de regio Venray en omstreken. De cursus begint in okto ber en eindigt in april. Elke woensdaga vond van 20.00 tot 22.00 uur in de ont moetingsruimte van de kerk op het Brukske. De onkosten voor deze avon den bedragen slechts 30,-. Opgave bij pastoor Bruggink, tel. 85206, beslist de moeite waard! WEER DIEFSTAL VLAG Weer werd aangifte gedaan van diefstal van een nog vrije nieuwe witte vlag met zwarte letters, vanaf een garage aan de Langstraat. Oud-missionaris Ch. Dorren uit Val kenburg wordt de nieuwe pastoor van Castenray. Dorren zal op 6 oktober geïnstalleerd worden. De Valkenburgse priester is 69 jaar en pater van de H. Harten in deze plaats. Ruim dertig jaar heeft hij als missiona ris gewerkt op Hawaï en de Rio Archi pel. Enkele jaren geleden keerde hij te rug naar Nederland. Ruim een jaar was hij vervanger in de parochie Heilust in Kerkrade. berst nu werd bekend gemaakt dat reeds op 19 juli de uitslag vastgelegd werd van de routekwis van de fietsvierdaagse de Peel. De juiste zin moest zijn: Van de Peel ziet U nooit teveel. 768 goede oplossingen waren binnengekomen. Slechts een troostprijsje kwam onder de Venrayse deelnemers terecht nl bij Tini Kreutz in Oostrum. Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de vakman. Maar door zelfdoen de helft goedkoper. Bijkeuken, door het "tochtsluis* effect bitzonder energie besparend Ruim genoeg om er een hoop spullen in op te bergen, klein genoeg om kleine tuinen net niet téraein te maken. Bouwbedrijf J. RAEDTS Zn. c.v. Geopend ma. t/m vrij. 9.00-17.30 uur. za. 9.00-12.00 uur. Mgr. Hanssenstraat 57. Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274. Het komt niet zo heel vaak voor, dat men in de rubriek Gemeentepraat" een bekendmaking leest, dat b. en w. een hinderwetvergunning hebben gewei gerd. Toch is dat deze week het geval. En omdat het een hinderwetaanvrage betreft voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij aan de Midden Peelweg, was onze eerste gedachte dat deze weigering verband zou houden met de geplande naturistencamping aan de Ossendijk niet zo heel ver verwijderd van het betreffende landbouwbedrijf. Bij informatie bij wethouder Claes- sens bleek dat de weigering van de hinderwetvergunning op geheel andere gronden was geschied. Gronden, waar mee wethouder Claessens zich niet kon verenigen en waarom hij dan ook bij hoge uitzondering de aantekening wens te tegen de weigering te zijn. Wat was er aan de gang? Het centrum voor Milieukunde te Leiden heeft ooit eens een onderzoek verricht naar de effecten van intensieve veehouderijen op hun omgeving. Daar- uit is gebleken dat tengevolge van de ammoniak-uitstoot een aanzienlijke zuur-neerslag plaatsvindt. En zoals men weet wordt die zuur-neerslag (zure regen) schadelijk geacht voor de bossen en wellicht ook voor de andere vegeta tie. De Inspecteur van de Volksgezond heid, die door de gemeente om een advies bij deze uitbreiding gevraagd was, verwees naar dat onderzoek en ver bond daaraan de conclusie dat een verdere toename van de ammoniakuit- stoot ter plaatse verdere schade zal toe brengen aan het bosgebied. Het college van b. en w. volgde het advies van de Inspecteur en weigerde een hinderwetvergunning. Maar, zoals gezegd, die weigering was niet unaniem. Wethouder Claessens schaarde zich achter de aanvrager, die in zijn beroep schrift het onderzoek van het Centrum voor Milieukunde in twijfel trok. Het is in ieder geval niet landelijk of wettelijk erkend en dan mag er bij het al of niet verlenen van een hinderwetvergunning ook geen rekening mee worden gehou den. Wethouder Claessens voegt daar nog aan toe, dat het nabijgelegen bos een produktiebos betreft zonder enige waar de als natuurgebied. Het valt helemaal niet te vergelijken met bijvoorbeeld de Rouwkuilen, waar enkele jaren geleden óók een hinderwetvergunning om rede nen van natuur en milieu werd gewei gerd. Bovendien, aldus de wethouder, is de milieubelasting daar gering; „slechts" twee varkensmesterijen zijn daar langs de aanvliegroute van het vliegveld gevestigd. De burgemeester en de andere wethouders schenken echter meer waarde aan het rapport van Mi lieukunde, dat zij als juist aanvaarden. Zij vinden het dan ook zonder meer ver antwoord het overheidsbeleid daarop af te stemmen. Op maandagavond 23 september a.s. wordt in de schouwburg een selectie ge maakt uit de ingezonden Venrayse kar- navalsliedjes voor het seizoen 1985- 1986. Uit de negen liedjes die meedingen wordt een keuze gemaakt om vier liedjes op de plaat vast te leggen. Venrayse muziek- en tekstschrijvers hebben weer alleraardigste vondsten bedacht om het komend karnavalsseizoen muzikaal te garanderen. De reden waarom de finale vroeger plaats vindt dan in voorgaande jaren, zit hem in het feit dat de plaat nu einde lijk eens bij de start van het karnavals seizoen gepresenteert kan worden (17 november). Voorwaar, een wens van ve len. Rekening houdend met de korte tijdspanne en geplande aktiviteiten bin nen de Venrayse schouwburg is de com missie geluid en liedje deze keer af moe ten stappen van de zondagmorgen. Ondanks dat, rekent „De Piëlhaas" toch op een grote opkomst van het kar- navalsminded publiek, op maandag 23 september om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg, waarbij ook de Venray se Hofkapel zijn Piëlhazegezicht zal la ten zien. Uiteraard is de entree gratis. Op zaterdag 14 september a.s houdt de GPC computerclub Venray e.o. haar eerste open dag in Gastencentrum De Wieënhof, Leunseweg 20 in Venray. Op deze dag zullen vele interessante mogelijkheden met micro- en thuiscom puters getoond worden. Hoewel een spellenhoek niet kan en zal ontbreken, ligt de nadruk op deze dag op het serieu zere hobbv-gebruik en het semi- professionefe gebruik. We hopen zater dag als europese primeur een exemplaar van de nieuwe Philips PC „YES" te kunnen laten zien; in ieder geval zijn er op zowel hard- als software gebied veel interesante nieuwtjes te zien. Naast demonstraties doe door onze eigen leden worden verzorgd, zullen er ook een aantal bedrijven met de monstraties aanwezig zijn. ledereen is zaterdag tussen 10.00 en 16.00 uur welkom in De Wieënhof. Toe gang is gratis. Voor nadere informatie kunt U 's avonds bellen met Riko Peeters, tel. 04709-1200. WEER PORTEMONNAIE WEG Na het sporten ontdekte een dame in het kleedlokaal van de gymnastiekzaal in Brukske dat haar portemonnaie met 50 gulden en een bankpasje verdwenen waren. Opnieuw raadt de politie aan geen portemonnaies in kleedlokalen achter te laten: „Maakt van een sportdag, geen stropdag". Niet alleen in de Griekse oudheid speelde de Griekse mythen een belang rijke rol, maar ook in onze tijd zijn ze nog steeds actueel. Grote denkers tot aan onze tijd hebben in de Griekse Mythen een bron van onderzoek, waarheden en essenties gezocht. De invloeden van de griekse Mythen zijn tot in onze hedendaagse cultuur terug te vinden. Voor al diegenen, die met deze soms mysterieuze en wonderbaarlijke wereld kennis willen maken of zich er verder in willen verdiepen, wordt er een cyclus georganiseerd van ongeveer 10 avonden rond de Griekse Mythologie. De avonden worden verzorgd door de Heer Schellekens uit Venray en zullen worden gegeven in een wat informele sfeer. Niet allen de Griekse Mythen worden belicht, maar ook de invloed die zij hebben op godsdienst, wetenschap, literatuur en filosofie. De bijdragen voor deze cyclus zijn laag gehouden; zij beperken zich tot het hoofdelijk omslaan van de onkosten. Tijdstip: woensdagavond 20.00 uur, om de twee weken in Venray. Opgeven voor 17 september en nadere informatie H. Verhoeven Handelstraat 39 Venray, tel. 04780-86668. BEDIN BRAND Door kortsluiting was het bed van een 84-jarige dame, wonende aan de Sta tionsweg, in brand geraakt. Door kort sluiting van de elektrische deken was de polyester-matras oververhit. Door de tijdige ontdekking konden direkt maat regelen worden genomen. De dame is tegen brandschade verzekerd. ERGERLIJKE DIERENMISHANDELING Op donderdagavond j.l. kwam bij de politie een melding binnen over een ergerlijke dierenmishandeling, welke in de bossen achter de zuiveringsinstallatie had plaatsgevonden. Mevr. v. d. W. uit Smakt had daar een sterk vermagerde Collie aangetroffen, een reu die met een ijzerdraad aan een boom was vastge bonden. De hond was kennelijk al enkele dagen van voedsel en drinken verstoken geweest. Uit de vele sporen viel op te maken dat de hond alle mogelijke pogingen had ondernomen om los te komen. Niet alleen was de grond geheel doorwoelt, maar ook vele beten in de bast van de boom wezen op zijn hopeloze strijd. Mevr. v. d. W. was begaan met het lotvan de hond en heeft aangeboden de hond te verzorgen en bij zich te houden. Reeds maandag kon de eigenaar van de hond worden achterhaald. Deze Venrayer verklaarde de hond zó te hebben achter gelaten in een opwelling, omdat de hond alles kapot beet. Achteraf had hij wel spijt daarvan, maar dat zal aan een procesverbaal geen afbreuk doen. zoals enkele weken geleden al werd verondersteld, is inmiddels vast komen te staan dat G. Koonings, lid van Hand boogvereniging St. Joris in Leunen, deel zal nemen aan de Wereldkampioen schappen Handboogschieten. Deze wor den van 2 tot 5 oktober a.s. in Seoel, Korea verschoten. Die gebeurtenis staat niet op zichzelf. Enerzijds is het een topprestatie van Ge rard zelf, waar vele uren intensief trai nen aan vooraf zijn gegaan. Anderzijds is het echter ook een teken dat de hand boogsport in Leunen, en ook daarbui ten, een steeds meer beoefende en ge waardeerde sport wordt. St. Joris is sinds 1901 de vereniging waar binnen in Leunen de hand boogsport wordt beoefend. De banen waarop toen geschoten werd waren net als nu, gevestigd bij café Martens. Moesten vroeger de pijlen na elk schot te voet gehaald worden, nu zijn er 12 automatische banen aanwezig. Kon vroeger alleen tijdens het zomerseizoen worden geschoten, nu kan er het hele jaar door worden geschoten. Het aantal handboogschutters(sters) heeft zich in Leunen de laatste jaren meer dan verdubbeld. Daarbij in ogen schouw nemend dat de aanwas vooral uit jeugd bestaat, is het zeker dat de be tekenis van deze sport nog verder zal toenemen. Handboog is zowel een individuele als een teamsport. Er mag gepresteerd wor den maar voorop staat no£ steeds de ge zelligheid. En dat er in een dergelijke sfeer toch gepresleeid kan worden is te zien aan de teamresulta n van St. Joris én de uitzending van Koonings naar Seoel. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D.VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 DR. KEUZER v. Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijo-g 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Patersstr., tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER Tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Nolensstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M. VAN WINDEN, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 Venray tel. 04780- 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12,45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDEL1NGSBURO Hoenderstr. 33, lel. 85251 Algemene Vereniging Patiéntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O. Tel. 83127

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3