JUmvERS triathlon Hengelsport FLYING FLIES Midgetgolf MOTORSPORT HANDBOOG Hondensport oostrum Tennisvereniging Merseio- Vredepeel SPIO-NIEUWS Zit lekker, staat goed. NEDERLANDS KAMPIOEN Fietscross- wedstrijd in Overloon Va Recreatiegroep Regio TRIMCLUB basket-ball dab fenny Uitslagen toernooi 8 sept.: Heren: 1 Wolfpack 2 Black Out 1 3 Jumpers 1 4 Black Out 2 5 Supershot 6 Jink 7 B.C. Matic 8 Attacus2 9 Lieshout 10 Erp Dames: 1 Quo Vadis 2 B.C. Almomte 3 Jumpers 4 Cougars 5 Quo Vadis 2 6 Lieshout Toernooi Mierlo 15 sept. Vertrek bij de Wetteling Mini's 1 en 2 9.00 (le wedstrijd 10.00 u.); Meisjes ka- detten 9.00 (le wedstrijd 10.30 uur). Jongens kadetten 12.00 (le wedstrijd 13.00 uur). Laatste wedstrijden i.v.m. mensen die rijden: Mimi's 12.00 uur Meisjes kadetten 12.30 uur Jongens kadetten 15.00 uur Jongens junioren 15.30 uur. Kontakt kunt U opnemen met Jacques Lamers, Foxtrotstraat 4, tel. 04780-81445. H.S.F. DE VRIENDSCHAP NOORD LIMBURG A.s. zaterdag 14 september is de vierde en laatste wedstrijd van de Kring Noord Limburg. De nummers zijn af te halen vanaf 12.30 uuir in zaal Heyligers te Afferden. Er wordt gevist van 14.00 - 16.00 uur. Bij de N.K. te Tiel is Chris Roeffen van de Roerdomp te Venray 2e geworden. Een voortreffelijke prestatie en daarmede van harte proficiat Chris. H.S.V. 'T ALVERTJE OOSTRUM De uitslag van de derde wedstrijd van het Herfstkoningsvissen van de korte hengels van zaterdag 7 sept, is: 1.A.Gooren 17.30 gr. 2. Sj. Theeuwen 1160 gr. 3.H.Theeuwen 1100 gr. 4. L. Gooren 1030gr. 5. T. Theeuwen 870 gr. Zaterdag 14 sept, is de vierde wed- strijd van de korte hengels. De bijeen komst is om 6.45 bij het Kruis aan de Maas in Geysteren. De uitslag van de op zondag gehou den wedstrijd Oostrum—Wellerlooi is: 1HHendriks Oostrum 4500 gr. 2. H. Deenen Oostrum 3700 gr. 3. P. Cuppen Oostrum 2930 gr. 4. P. Kunen Oostrum 2660 gr. 5. J. Valks Wellerlooi 1610 gr. Op de op zaterdag 7 september ge houden koppelwedstrijd te Horst be haalden het koppel P. Kunen - J. v. Rhee de 4e plaats en R. Wijnhoven - P. Cuppen de 6e plaats. Bij de koppelwedstrijd in Beugen werd het koppel H. Hendriks - H. Denen 8e. Zondag 15 september is de wedstrijd Oostrum-Venray. De nummers zijn af te halen vanaf 7.00 uur bij René Wijn hoven. Zaterdag 14 september is de laatste Kringwedstrijd. Nummers afhalen van af 12.30 uur bij Heyligers in Afferden. H.S.V. DE ROERDOMP Afgelopen zonddag hadden we weer ons jaarlijks uitstapje. Ondanks het slechte weer dat ons parten speelde, werd er toch nog wel een visje gevan gen. De uitslag is als volgt: 1.A. v. Mill 5630gr. 2. K. Meures 3550 gr. 3. L. van Grootel 3340 gr. 4. A. v. Bommel 3320 gr. 5.0. Ingepas 630 gr. Zaterdag 14 sept.: 4e Kringwedstrijd te Afferden. Zondag 15 sept.: Oostrum-Venray, voor lange en korte hengels. Voor deze wedstrijden opgeven voor donderdagavond 8 uur. Deze week alleen bij B. Janssen, tel. 80526. Op 9 oktober a.s. wordt de najaars ledenvergadering gehouden. Naar aanleiding daarvan alvast de volgende mededelingen: Een ieder die een vraag c.q. pro bleem heeft i.v.m. de tennisvereniging en dit behandeld wenst te zien tijdens de ledervergadering, geleieve die voor 18 sept bij een van de bestuursleden ken baar te maken. Er zijn twee bestuursleden aftre dend, dit jaar n.l. Bep Janssen en Wil Weyers. Zij zijn beiden herkiesbaar. Mochten er nog andere kandidaten zijn, dan s.v.p. ook voor 18 sept. aan een van bestuursleden doorgeven. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd Uitslagen weekend 7-8 sept. Welpen Fancom/Bevo-Manual 7-8 Heren asp. Manual-Breeton Sp. 20-6 Dames asp. Manual-Loreal 2 3-7 Dames pup. Manual-Popye 8-3 Heren pup. Eksplosion-Manual 0-9 Heren junDES '59 1 -Manual 19-9 Dames jun. MSV 1-Manual 2-4 Dames sen. ;anual-Groene Ster 1 8-18 Dames sen. HBS-Manual 9-10 Heren sen. Rapiditas 1-Manual 1 14-10 Heren sen. Manual 2-Fancom/Bevo2 Programma 14 sept.: Welpen Manual-Blerick 13.15 Dames asp. Manual-Wittenhorst 14.00 Heren pup. Manual-Breeton Sp. 14.45 Heren asp. Manual-Loreal 1 15.30 Dames pup. Wittenh.-Manual 14,00 vertrek 13.15 u. (13 km) Heren sen. Manual 1-Enzico Swift 19.15 Dames vet. Manual-Breeton Sp. 16.30? Heren vet. Manual-Lobberich 17.30? Programma 15 sept.: Heren sen. Breeton Sp.-Manual 2 15.30 vertrek 14.30 (30 km) Dames jun. Manual-Merefeldia 13.00 Dames sen. Be Fair-Manual 14.00 vertrek 12.30 u. (45 km) Uitslag van dinsdag 3 sept.: Dames pup. Manual-Blerick 6-6 AFD. WEDSTR1JDZWEMMEN Zaterdag 14 sept. worden de Presta tiebrevetten verzwommen. Alle kinde ren die zich hiervoor opgegeven hebben, moeten om 18.15 uur aanwezig zijn in het bad van St. Servatius. Om 18.30 uur beginnen we en het duurt tot 20.00 u. KUNSTZ WEMMEN: Diplomazwemmen op zondag 13 oktober. Meisjes die geen lid meer zijn kunnen van deze gelegenheid nog gebruik maken om eem diploma te halen. Meld je nog deze wek aan bij Mea van Vugt, tel. 82299 of Tiny Gieles, tel. 80506. Bel 's avonds of in het weekend. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Heb je je a B diploma en zin in kunstzwemmen? Bel dan één van de beide dames en maak een afspraak! FDELING WATERPOLO: Trainingen: Vrijdag 13 sept. 21.15-22.15 Dames 22.15-23.15 Heren 1. Zaterdag 14 sept.: 15.30-16.30 Adspi- ranten 1; 16.30-18.00 Heren 2 en Dis trict Heren jeugd. Zondag 15 sept.: 9.00-10.00 Adspiran- ten 2 (jongens en meisjes geboren 1972 en later). In verband met de start van de com petitie wordt iedereen op de trainingen verwacht. Toernooien: Zaterdag 21 sept. Heren 2 te Helden, aanvang 17.30 uur. Zondag 22 sept. Dames 2 te Stein, aanvang 13.00 uur. Zondag 22 sept. district heren te Deume aanvang 13.00 uur. Zondag 22 sept. Heren 1 te Boxmeer. Dit jaar was de Nederlandse kam pioenschappen fiets-crossen in Goirle. Voor de experts, amateurs, powder- puffs en Cruissers, die zich via voor- wedstrijden voor deze titelstrijd hebben geplaats. Het was 'n prachtige baan voor de crossers van Flying Flies, maar het weer liet het er weer bijzitten, want later was het een hele modderbaan, dus moesten ze nog beter opletten om niet onderuit te gaan. Vijf crossers wisten in de A-finale te recht te komen, maar ze moesten er hard voor knokken, want ze zijn allemaal even sterk en met 'n goede start was je al heel ver. Zes behaalden er de B-finale. Frank van Melis werd 2e; Pascal Hermsen 7e, Nico Jakobs 8e; Petra van Doorne le en Nico ook nog met z'n cruiser, waarmee hij 7e werd. De A-finale: Patrick Claessens 5e; Freddie de Vries 4e; P.P. Sabine Schoenmakers kwam 't beste uit de bus, want het scheelde maar een puntje met haar tegenstander dat was wel jammer, want nu moest ze het met 'n 2e plaats doen. Hanneke v. d. Bungelaar werd 5e; jammer want Hanneke is een keer ge vallen, maar toch goed gefietst. Peter Stiphout was 2e. Hij had 'n goede tegtenstander. In de B-finle is Alexander van Doorne 4e geworden. Herald Heidens Ie en in de open klasse 3e. Gijs Wijn hoven le. Hans vn de Aa 5e. Ramon Linders le, Corry van Els 2e. Mandy v. d. Bungelaar 3e. Richard Arts 4e en zijn zusje Lilian ook 4e. Roger Balles 2e. Denken jullie nog aan de laatste club wedstrijd 14 sept. in Beek en Donk. In schrijven 13.00 tot 13.30 uur. Direkt na de wedstrijd wordt er een feestmiddag georganiseerd op ons eigen crossterrein in Vlakwater. Daar zijn al onze clubleden en hun ouders van hrte welkom. Goed weer meebrengen dan lukt het wel met z'n allen. Ondanks het regenachtige weer waren verleden zondag 22 trimmers van beide groepen aanwezig voor het derde gedeelte van het clubkampioenschap. Dagwinnaar in groep 1 werd Martin Wolters. In groep 2 ging de jeugdige Jules Kreutz met de eer strijken. Op de feestavond op 15 november zullen de kampioenen van dit jaar bekend gemaakt worden. Bij de wedstrijdren ners wist groep C tijdens de clubkam pioenschappen van de N.W. B. een derde prijs te behalen. Thijs van Asten, Henk Stevens, Marcel Martens en Drees Willemsen, Gerard Keijsers en Roel Clermonts leg den de 30 km af in 43 min. Een mooie beker kan weer in de prijzen kast worden bijgezet. De eerste kwart-triathlon verleden za terdag heeft ook een uitstekend verloop gehad. Met uitzondering van twee deel nemers behaalde iedereen de eindstreep. Een erg sterk wedstrijd volbracht Piet Engbersen. In de eindrangschikking van de categorie 31 en ouder werd hij tweede. Hierbij vermeld dat dit voor hem zijn eerste triathlon was. Dit schit terend resultaat zal voor hem mogelijk een stimulans zijn om zich te gaan toe leggen op het triathlongebeuren. Programma komend weekeinde: za terdag wordt in Baarlo onze derde en laaysye baantoemooi verreden. De trimmers werken een dagklassement af. Ook de jeugrenners rijden een eigen klassement. Het startsein valt om 1 uur. Alle groe pen werken in volgorde een tijdrit, cri terium en een afvalrace af. Zondag gaan de trimmers van groep 1 naar Zuid Limburg. Deelnemers dienen zich op te geven bij Harrie Hostermans (tel. 04780 - 84159). Van hem ontvangt ieder nadere informatie. Chauffeur is H. Kessels. Groep 2 fietst v.v. naar Meterik. Vertrek is om 9.30 uur. „VLAKWATER" Tijdens de Nationale Kampioen schappen, die afgelopen weekend te cuyk op de „Messemaker" en in Haps bij het „Stikske" gehouden werden, waren 't de weersomdtandigheden die toch wel een spelbreker waren. Zaterdag was het de zeer straffe wind, die het spel negatief beïnvloedde en zondag was het de bijna traditionele regen die voor behoorlijke overlast zorgde. En dan te weten dat er per speeldag vijf ronden afgewerkt moesten worden.... Ondanks dit alles zijn we redelijk tot zeer tevreden teruggekeerd. Jo Barents speelde te wisselvallig om echt hoog te eindigen, maar liet met diverse goede ronden zien, toch wel te kunnen golven, of dit aan de training ligt Bij Gerrit Vermeulen is dit zeker niet het geval; hij speelde zaterdag een goede partij, zondag had er beslist meer in kunnen zitten, doch het lukte gewoon weg niet en zodoende bleef hij op een gemiddelde van 26.7 over tien ronden. Gerrit Janssen haalde 138 punten op zaterdag over vijf, en zorgde de volgen de dag voor de zeer goede score van 120 over vijf ronden bij de koplopers te ho ren en eindigde op een dertiende plaats. Ook Gerrit Janssen kon meer dan vijftien plaatsen opschuiven. De vierde deelnemer was Hans Peeters, die de eerste dag 136 slagen nodig had voor deze vijf ronden en zondags eveneens voor een zeer lage score zorgde door slechts 119 slagen voor de resterende ronden nodig te hebben en zodoende meer dan twintig plaatsen op te schuiven in het klasse ment en op een achtste plaats te eindi gen. Komende donderdagavQnd spelen we om de vriendschapstrofee te Arcen; de vertrektijd en plaats wordt eenieder van te voren medegedeeld. 250 cc Junioren goed op dreef in Motocross te Bladel De Venrayse coureurs uit de 250 cc junioren klassen hadden in Bladel een erg succesvol crossweekend beleefd. Met een 3e, 5e en 6e plaats namen de jinioren coureurs van MCC Venray maar liefst 3 bekers mee naar huis. Piet Aarts klasseerde zich als 5e en 3e in de manches wat uiteindelijk een 3e prijs in de eindrangschikking beteken de. Op een keurige 5e plaats klasseerde zich onze veteranen-coureur Ton Hen- drix die een 6ë en 5e plaats in de manches behaalde. Ton werd op de vioet gevolgd door Grad Aarts die in de manches een 4e en 7e plaats liet noteren. Eduard de Bruyn reed zijn eerste wedstrijd bij de 125 cc senioren mee, nadat hij vorige week in Beek en Donk met een overwinning in de laatste man che zijn punten voor promotie naar de senioren-klasse bij elkaar had. Deze wedstrijd, welke meteen 'n kampioens wedstrijd was, had hij nog wel wat problemen met de langere rijtijd, maar klasseerde zich in de le manche keurig als 24e. In de 2e manche ging het zelfs nog wat beter en kwam na een slechte start net een plaats tekort om nog een kampioenspunt te pakken en werd als 2!eafgevlagd. Bij de 250 cc senioren viel Peter Wilmsen direkt na de start; met grote achterstand zette Peter de achtervolging in maar na enkele ronden gaf zijn motor de geest, zodat het voor hem af gelopen was. Melka kleding kombi- neert het makkelijke met het mooie, 'n Uitgangspunt dat de Zweedse ontwer pers keer op keer met succes toepassen. Perfect inspelend op uw smaak. De nieuwe modeller liggen nil inde winkel. Gespecialiseerd in modesoor minnen en jongemannen Math Verrijt de kersverse senior deed het voortreffelijk en draaide goed in de middenmoot mee na een goede start. Na een bekeken wedstrijd eindigde hij keurig als 14e. In de 2e manche herhaalde Math deze fraaie prestatie. Ton van Dijk reed ook de le manche uit en klasseerde zich als 19e, waarna hij het 2e wedstrijdgedeelte liet voor wat het was. Peter van Es die na een paar schuivers in de le manche de strijd staakte, zag het ook in de 2e manche niet zitten en liet zijn motor in de bus staan. Programma a.s. zondag 15 sept. Horst: 125 cc Jun. B 125 cc Sen. kamp. 250 cc Jun. B 250ccprom. A B 250 cc Sen. Zijtaart: 125ccprom. A B 500 cc Sen. Zoals reeds eerder vermeld moesten de v' eteranen handboogschutters/sters van distrikt 11 (regio Venray) van de Nederlandse Handboogbond (N.H.B.) op 9 september 1985 op bezoek bij de veteranenvereniging distrikt 5 van de N.H.B. regio Den Bosch. De wedstrijd vond plaats in zaal De Schuif te Gemonde. Dit was de elfde ontmoeting die in de loop der jaren plaatsvonden tussen beide verenigingen. Handboogsporet is een van de weinige sporten waar zowel mannen als vrouwen gezamenlijk deelnemen. Even als distrikt 11 heeft ook distrikt 5 vete ranen-kampioenen binnen him gelede ren. Fons Smits van de Unie St. Michielsgestel werd onlangs reserve kampioen van Nederlandtijdens de kampioenschappen te Liempde met 222 punten in 25 schoten Jan van Osch van St. Joris Leunen werd Nederlands kam pioen met 223 punten in de leeftijds groep 60 - 64 jaar. In de groep 65 - 69 jaar werd Adriaan van Haaren van Union Liempde kampioen van Neder land, eveneens met 223 punten. Reserve kampioen werd Martien van Helvoirt van de Volharding Rosmalen met 218 punten. Dat presteren nog kan op hoge leeftijd in deze sport moge blijken uit het behaalde resultaat van Sjaak van Osch (86) St. Hubertus Merselo in de leeftijsgroep 85 - 89 jaar met 189 pun ten. In de tien voorgaande wedstrijden heeft Sjaak altijd meegeteld in de wedstrijden tegen distrikt 5, waarvan ongeacht het aantal deelnemers/sters, de 12 hoogsten tellen voor de uitslagen. Harry van Dijck (oud-Venrayer) oprichter en voorzitter vn de veteranen- vereniging distrikt 5 is blij dat het weekblad Peel en Maas regelmatig aan dacht besteed aan onze geliefde hand boogsport. Hij noemt dan ook Peel en Maas mijn weekblad. De wedstrijd gaat over 25 schoten met 5 proefschoten vooraf. De uitslagen: Distrikt 5 2348 punten Distrikt 11 2414 punten Hoogste schutter van deze wedstrijd dhr. Jan van Osch van distrikt 11 met 230 punten. Hoogste dme: Marie Weys van distrikt 11 met 206 punten. Verder heeft een van onze leden van A.O.W.-schutters nog een groot succes geboekt. Op de Nationale persoonlijke kampioenschappen te Sittard behaalde H. Cremers het Ned. Kampioenschap met 407 punten bij de senioren 4e klasse (senioren vanaf 55 jaar). Dit totaal van 407 punten in 50 pijlen was voldoende voor 't kampioenschap. Voor deze geleverde prestaties zal hem een receptie worden aangeboden op zaterdag 21 september a.s. van 20.00 tot 21.30 uur in cvfé 't Doelhuis De Bata vieren Castenray. Vele A.O.W.-schut ters zullen zeer zeker de kampioen hun gelukwensen komen aanbieden. GRANDIOOS SUCCES VOOR S.R. DE PEELDRIVERS VENRAY NATIONALE TITEL STRIJD IN ALMERE Tijdens de Nederlandse kampioen schappen voor radiografisch bestuurde stockcars, die op zondag 25 augustus in Almere gehouden werden, hebben de rijders van de Venrayse Model Stockcar Vereniging De Peeldrivers voor een ongekend succes gezorgd. Vijf Peeldrivers wisten de finale de bereiken en in een bijzonder sterk bezet deelnemersveld wist Ronald Mosman de nationale titel te veroveren. Al in de voorronden bleek er bijzon der hard te worden gereden. Zo wist Theo Pijpers zelfs het baanredord met 2 ronden te verbeteren en op 51 ronden te brengen, terwijl ook de andere Peeldri vers tot goede prestaties kwamen. Na de voorronden bleken Ronald Mosman, Theo Pijpers, Leon Kunzler en Ton Schoenmakers zich rechtstreeks voor de halve finales (de beste 12 rij ders) te hebben geplaatst. Via het „Heat of America "-systeem kregen de overi gen via een herkansing nog een moge lijkheid om zich hoger te klasseren. Ook de jeugdige Sander Poels wist zodoende de halve finale te bereiken. In 2 heats werd beslist wie de 6 snelsten voor de finale zouden zijn en tot aller verbazing bleken 5 Peeldrivers de finale te hebben bereikt met als gevaarlijke ousider de Tilburger Kees Brok. Deze finale zou een bijzonder span nend verloop krijgen. Direct na de start nam Leon Kunzler de leiding voor Theo Pijpers. Terwijl Leon Kunzler de leiding lange tijd wist te behouden, wisselden achter hem de posities voortdurend. Beurtelings lagen Theo Pijpers en Kees Brok op de tweede plaats, terwijl Ronald Mosman, die door een slechte start op de laatste plaats was beland aan een ware achlervolgingsrace was begon nen. Kort voor het einde wist hij de leiding te nemen, die hij niet meer zou afstaan. De uitslag: 1Ronald Mosman, Gemert 49 ronden 2. Theo Pijpers, Wanssum 48 ronden 3. Kees Brok, Tilburg 47 ronden 4. Leon Kunzler, Venray 45 ronden 5. Ton Schoenmakers, Merselo 43 ronden 5. Sander Poels, Horst 40 ronden Door deze prestaties promoveerden Theo Pijpers en Leon Kunzler naar de rooddakkers-klasse en Sander Poels naar de blauwdakkers-klas. De nieuwe Nederlandse kampioen en de andere Venrayse finalisten zijn zondag 8 september a.s. al aan hel werk geweest in de 6e Bondswedstrijd die op de Venrayse circuit de Spurkt aan de Smaklerweg werden gehouden. P.H.V. DAG EN NACHT Vrijdag 6 sept. zijn de Nederlandse kampioenschappen voor politiehonden met het predicaat P.H. II certificaat ge houden. Van iedere provincie werd de kam pioen afgevaardigd om te strijden om de hoogste eer. Van onze vereniging was dit de heer Bert Janssen. Zijn hond Nero werkt de vooroefeningen altijd probleemloos af; nu liet hij toch af en toe een steekje vallen en verloor zo doende een tiental dure puntjes, wat later resulteerde in een eervolle 4e plaats. A.s. zaterdag worden de clubkam pioenschappen gehouden op ons terrein achter Inalfa aan de Smakterweg. Dit begint 's morgens om 9 uur; 's middags om 2 uur het spectaculaire stelwerk. Eenieder wordt veel succes toege wenst. WANDELSPORT W.S.V. DE DOORDOUWERS Zaterdag 15 september 1985 gaan we wandelen in Belfeld. De start is in de Witte Stein, Keulseweg 193 te Reuver. De bus vertrekt om 10.05 uur bij Het Schuttersveld en om 10.10 uur bij De Kruuze. Op zondag 15 september a.s. organi seert fietscrosclub „de Pritter" uit OVerloon de laatste wedstrijd van dit jaar voor niet licentiehouders. Ook nu wordt er weer gereden in de kategorie 5 jaar tm 15 jaar en ouder, dus 11 leeftijdsgroepen. Per leeftijdsgroep zijn er 3 bekers te winnen, terwijl iedere deelnemer een herinneringsvaantje zal ontvangen. Natuurlijk kunnen ook meisjes meedoen, zij fietsen in een leeftijdsklasse lager. Verplicht is het dragen van een valhelm, schirt met lange mouwen, lange broek en hand schoenen. Het inschrijfgeld bedraagt 3,- te voldoen bij het afhalen van de startkaart. Dit dient te gebeuren voor 12.00 uur. De wedstrijd begint om 12.30 uur op het terrein aan de Jan Hendrickxstraat. De entree bedraagt 1,- Iedereen dient zich van te voren te laten inschrijven. Dit is mogelijk tot zaterdag 14 september uiterlijk 12.00 uur bij: L. van Opbergen, Fr. Bijnen- straat 18 Overloon. Tel. 04788-1623, N. v.d. Weem Fr. v. Bijnenstraat 5, Overloon Tel. 04788-1350. ■ennisclub venray CLUBKAMPIOENSCHAPPEN JUNIOREN Onder prima weersomstandigheden werden van 24 augustus t/m 1 septem ber j.l. de wedstrijden voor de jeugd clubkampioenschappen verspeeld. Voor de allerkleinsten waren er twee poules die met mini-tennis om de begeerde bekers vochten. Ook de wedstrijden voor de categorie jongens enkel t/m 10 en 12 jr., meisjes enkel t/m 10 en 12 jr. en alle dubbels werden in poule-vorm verspeeld. He?aas moesten 3 deelnemers al na korte tijd opgeven i.v.m. blessures. Dit betrof Mariëlle Kuyten, Paul Janssen en Lidwien Smeets. Hopenlijk herstellen zij weer snel zodat zij kunnen gaan trai nen voor de kampioenschappen van volgend jaar. Op de zaterdagavond was de jaarlijk se feestavond met barbecue waar door een kleine honderd junioren aan werd deelgenomen. De barbecue werd weer verzorgd door de inmiddels zeer gerou tineerde koks A. van Beek en J. Vossen. Voor de finale-wedstrijden op zondag moest er hier en daar eerst gedweild worden, maar door een fikse nachtelij ke regenbui, enkele hardnekkige plassen bleven staan. Hoerwel er enkele donke re wolken dreigend boven het tennis park bleven hangen, konden alle wed strijden droog worden afgewerkt! De uitslagen in de verschillende cate gorieën waren als volgt: Mini-Meisjes: 1Therèse Hikspoors; 2. Susan Smits. Mini-jongens: 1Wilco v. Kampen, 2. Luc Verstraelen Meisjes enkel t/m 10+12 jr.: 1. Claire Jacobs, 2. Quieriene Vossen Jongens enkel t/m 10+ 12 jr.: 1Bart Kroef, 2. Giel Oudenhoven Meisjes enkel t/m 14 jr.: 1Marlies Vossen, 2. Nicole Walma. Jongens enkel t/m 14 jr.: 1. Sjoerd Smits, 2. Twam Brekelmans Meisjes enkel t/m 17 jr.: 1Fanny Hilhorst, 2. Liane Stienstra Jongens enkel t/m 17 jr.: 1. Marc Engels, 2. André Meiland Meisjesdubbel t/m 12+14jr.: 1Nicole Walma en Lel.ianne Bakens; 2. Clire Jacobs en Rifka Peeters Jongens dubbel t/m 10+ 12 jr.: 1. Jurgen Hornman, Giel Oudenhoven 2. Sander de Grave en Bram Niessink Jongens dubbel t/m 14 jr.: 1Rob van Beek en Twan Brekelmans 2. Sjoerd Smits en Bart Raedts Meisjes Dubbel t/m 17 jr.: 1. Fanny Hilhorst en Gabrielle Cunnen 2. Henriëtte Verhoeven, Liana Stienstra Jongens dubbel t/m 27 jr.: 1André Mailand en Mare Engels 2. Jeroen van Beek en Bas Buytendijk Gemengddubbel t/m 17 jr.: 1Marc Engels en Linda Nio 2. Marlies Vossen en Bas Buytendijk Allen van harte gefeliciteerd. De eerste V* triathlon van Venray ging afgelopen zaterdag 7 september on der mooie weersomstandigheden van start. Na afloop was iedereen het er over eens dat het prima georganiseerd was. Veel complimenten ten aanzien van de organisatie en medewerkers en toe zeggingen om volgend jaar weer terug te komen waren dan ook geen zeldzaam heid. Er werden zaterdag prima presta ties geleverd en de tijd van de winnaar, dhr. H. v.d. Laar uit Someren in 2.12.07 getuigt van grote klasse. Een zeer opvallende prestatie was die van dhr. P. Engbersen uit Heide. De 42- jarige atleet werd met zijn tijd van 2.26.55 kampioen van Venray en 2e in de algemene rangschikking voor de deelnemers van 31 jaar en ouder. De organisatie, met vertegenwoordi gers uit de Atletiekvereniging Venray- Regio, Zwemvereniging Spio en TWC Oostrum heeft reeds de toezegging ge kregen om volgend jaar opgenomen te worden in het Super Prestige Circuit. In oktober zal het draaiboek hiervoor reeds klaar zijn. Hierdoor zullen alle na tionale toppers het volgende jaar zeker aan de start verschijnen. Vanaf deze plaats bedankt de organi satie van V* triathlon Venray nogmaals iedereen voor hun sportieve medewer king en deelname. De uitslagen: Algemeen, 31 jaar en ouder 1.B. Müris, Venlo 2.17.13 2. P. Engbersen, Heide 2.26.55 3. J. van Ass, Venray 2.31.28 4. H. van Dijk, Helmond 2.36.39 5. H. Deegens, Venray 2.39.29 Algemeen, 18 t.m. 30 jaar 1Hvan de Laar, Someren 2.12.07 2. H. Veltink, Arnhem 2.19.05 3. M. Versteegden, Someren 2.22.30 4. B. Wildenbeest, Grave 2.22.37 5. H. van Es, Stein 2.23.07 Beste dame 1. T. Veger-Holtackkers, Breda 3.04.35 2. W. Ramaekers, Horst 3.17.08 3. S. van Leeuwen, Venray 3.46.16 Kampioen Venray, 18 t.m. 30 jaar 1H. Jacobs, Venray 2.26.59 2. L. Verstappen, Venray 2.29.58 3. H. Stiphout, Venray 2.33.43 4. J. Poels, Venray 2.36.45 5. H. Janssen, Venray 2.39.27 Kampioen Venraj, 31 jaar en ouder 1. P. Engbersen, Heide 2.26.55 2. Jvan Ass, Venray 2.31.28 3. H. Deegens, Venray 2.39.29 4. J. Oudenhoven, Venray 2.4119 5. W. Wouters, Venray 2.42.01 Na de uitstekend geslaagde le kwart-triathlon van Venray, waaraan ook enkele van onze leden deelnamen, gaan er er komende week weer met volle moed tegenaan. Op zaterdag trimmen we aan de Schadijker Bossen te Horst-Meterik om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats begin wandelroutes. Op zondag kun je terecht in Venray om 9.00 uur. We vertrekken dan vanaf De Oude Barrieer aan de Maasheseweg. Dinsdag en donderdag wordt er in Sevenum gelopen. We starten om 19.30 uur vanaf de parkeerplaats Steegberg. Frank Rijshouwer loopt op donder dag met de beginnersgroep. Bedoeld voor diegenen die nog zeer weinig ge trimd hebben. Men begint om 19.30 uur vanaf „De Perdstal" in Venray, gelegen nabij Vlakwater. Data: 6 okt. Rank Xerox trimloop: 5, 10 of 21,1 km. Inl. dhr. Rijshouwer, 04780 - 86268, dhr. Coppus 04709 - 4840; Dhr. Foppe 04767-2215. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertiekken om 7.15 uur voor een trainingslqop van 10 km, vanaf de Cooperbaan Beekweg, op het Ballonzuilcircuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Cooperbaan cir cuit een gevarieerd trimprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij Ballonzuil Beekweg. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit trimbaan Vlak water. Verzamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdstal, Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu- restraat 14, tel. 85384.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 13