nmnEsiv MOTORSPORT Hengelsport FLYING FLIES HANDBOOG KEGELEN Midgetgolf oostrum Rooyse Volleybal Kombinatie RED CAPS VENRAY Old Calahan zaaltoernooi Fietscross te Oostrum IK ZOU WEL WILLEN, MAAR WEET NIET HOE. MAKE-UP? Tennisvereniging Merseio- Vredepeel TRIMCLUB iniERnimonni Vrijwilligers- centrale Oefenprogramma zaterdag 7 sept. Heren 1 speelt een wedstrijd tegen Flamingos 17.00 Om 12.00 speelt heren 2 een wedstrijd in St. Oedenrode. Heren 4 en heren 5 spelen een wedstrijd tegen Set Up. Aanvang beide wedstrijden Dames 1 speelt een uitwedstrijd tegen Hovoc. Dames 2 en dames 3 gaan naar het Peelpush toernooi in Meyel. Zondag 8 september Dames 4 speelt het Peelpush toernooi. Als andere teams een oefenwedstijd hebben zullen ze alle gegevens hierover nog vernemen van hun trainer. Voor de jeugdleden zijn er een aantal dingen gewijzigd in het trainingsschema hier wordt het schema weer gegeven zoal het nu is. Meisjes minis groep 1 en 2 Brukske dinsdag 17.45-19.00 uur Trea. Meisjes minis groep 3 en 4 Brukske woensdag 17.45-19.00 Ingrid. Jongens minis en Kongens B Beuken laan dinsdag 18.15-19.00 Boebie en Hans. Meisjes Cl en 2 sporthal dinsdag 18.00-19.30 Tilly. Meisjes BI en 2 sporthal maandag 18.00-19.30 Chris. Brukske donderdag 18.00-19.30 Chris Meisjes B3 en 4 sporthal maandag 18.00-19.30 Gina. Beukenlaan vrijdag 18.00-19.15 Gina Meisjes A Sporthal maandag 18.00- 19.30 Guido. Beukenlaan woensdag 18.00-19.15 Sander. Verder herinneren wij jullie nogmaal aan het kennismakingstoernooi (13 september) Lever het briefje in bij Mia Verschuyten. een datum om goed te onthouden: Wdoensdag 18 september. Er zal dan een algemene ledenvergade ring gehouden worden in het Vat. Aanvang 20.00 uur De agenda zal nog bekend gemaakt worden. Komend weekend straatfestival in Venray De Rooyse VK zal ook een standje bemannen. Er zijn mooie shirts te koop dus ga maar eens kijken. Schade voor Toon Claessens beperkt Tijdens de 7e kampioenscross in de 250 cc klasse te Beek en Donk is de schade voor de afwezige leider in de tussen stand voor het Nederlands kampioen schap bperkt gebleven. Zijn directe concurrenten van de Ven en van Hout kwamen niet tot een groot aantal punten door diverse valpartijen. In de le manche was van Hout veruit de snelste en won. Van de Ven kwam niet verder als een 9e plaats. Nieuweling in deze klasse Math Verrijt eindigde als 30e twee plaatsen voor Peter van Es. Ton van Dijck maakte kennis met moeder aarde en viel buiten de ^klassering. Peter Wilmsen trof het niet bij de start en kwam in het gedrang ten val en moest vanuit laatste positie naar voren komen en eindigde toch nog als 12e. In de 2e manche leek van Hout weer naar de overwinning te rijden maar door een val verdween hij uit de strijd. Peter Wilmsen nam over om na een goede start dit keer onbedreigt te winnen. Door een foutje raakte Peter even buiten de baan waardoor er verschillende rijders voorbij gingen. In de laatste ronden zatern de 4 koplopers dicht bj elkaar en bij het passeren van de finish vlag werd Peter Wilmsen uiteindelijk 3e.Math Verrijt en Peter van Es wisten zich t.o.v. de le manche met enkele plaatsen te verbeteren enb werden als 26e en als 23e afgevlagd. Ton van Dijk viel wederom buiten de prijzen viel. In de 125 cc promotieklasse was er een hoofdrol wegelegd voor eduard de Bruin. In de le manche waar hij na de start was gevallen herstelde hij zich goed en werd als 9e afgevlagd. De 2e manche liet hij er geen gras over groeien en won ondanks een schuivertje met een flinke voorsprong algemeen werd hij achter Theo Janssen als 2e geklasseerd. Ook Jan Peeters deed het erg goed als nieuweling in deze klasse en werd met een derde en een 9e plaats als 6e in de einduitslag geklasseerd. Stand Ned kampioenschap 250cc 1 Marjo v.d. Ven Asten 306 pt 2 Pedro v. Hout Heeze 282 pt 3 Toon Claessens Ysselteyn 280 pt 7 Peter Wilmsen Venray 188 pt Programma Vrijdag 6 sept nachtcross Asten Heus- den 250 cc senioren 500 cc Jun 500 cc 500 cc Sen Zijspan sen Zondag 8 sept Boxmeer 125 cc prom a en b zijspan komp. zondag 8 sept. Bladel 250 cc Jun. 250 cc prom 250 cc Sen, Onze pupillen hebben zaterdag van koploper PSV verloren in een goede wedstrijd met 9-6. Door dit verlies slui ten zij de competitie af op een mooie derde plaats. Toch een goede prestatie van onze benjamins. Proficiat jongens, jullie hebben een goed seizoen gehonk bald. De senioren hebben de competitie weer spannend gemaakt door afgelopen zondag van Phantoms uit Weert met 12- 9 te verliezen. Nu zal er waarschijnlijk een beslissingswedstrijd komen tussen Weert en Venray, want alleen de kampi oen mag promoveren naar de districts klasse. Zondag 8 september spelen de senio ren thuis tegen de Bullfighters uit Cuyk om 14.00 uur. Allemaal om half 12 in het kleedlokaal zijn. Zorg dat je op tijd bent voor de peptalk. Uitslagen afgelopen weekeinde. DA Fancom/Bevo 2-Manual 2-6 DA Wittenhorst-Manual niet doorgeg. DP Popeye-Manual 3-3 HP Manual-Loreal 0-9 HA Fancom/Bevo-Manual 21-8 HJ Manual-HBS 14-16 HJ Manual-Grathem 15-14 DJ Manual-Loreal 3 6-3 DS Manual-Merefeldia 1 19-14 HS Heidia 2-Manual 2 17-18 HS Manual 1 -NO A V 1 12-25 Programma zaterdag 7 september HA Manual-Breeton Sp. 14.00 DA Manaual-Loreal 2 14.45 DP Manual-Popeye 15.30 HP Eksplosion-Manual v. 13.45 WE Fancom/Bevo 2-Manual v. 14.30 DS Manual-Groene Ster 18.30 Programma zondag 8 september DJ MSV 1-Manual v. 11.30 HJ DES'59 1-Manual v. 11.15 DS HBS-Manual v. 11.15 HS Manual 2-Fancom/Bevo 2 15.00 HS Rapiditas 1-Manual 1 v. 12.15 OPGELET Op vrijdag 6 september is er in de sporthal nog geen trainen voor de wel pen, pupillen, aspiranten en keepers. 31 augustus zit er inmiddels alweer op Op die dag werd namelijk door Zvv The Old Calahan het 2& recreantentoernooi georganiseerd. We Kunnen nu vaststel len dat er vele sterke teams op de been waren. Allen speelden met grote inzet en de sportiviteit ging zeker niet verloren. Hierdoor onstonden er ook enkele verrassende uitslagen. Het bleef allemaal spannend tot zelfs op de prijsuitreiking Vele teams hadden hoog gescoord voor de sportiviteitstrofee er waren minimale verschillen, zelfs 2 teams met evenveel punten. Het lot moest hierover beslissen en hierdoor won de organiserende vereniging de trofee, maar er waren eigenlijk meer winnaars en wel alle spelers en toeschouwers die deze dag mede tot een groot succes maakten. De uitslag was als volgt: 1 De Rouwkoelen Boys 2 VC dat Kan Niet 3 Black Face 4 The Old Calahan Nogmaals iedereen bedankt en laten we hopen dat we het volgend jaar nogmaals een toernooi kürinëri' organi seren. Powder Puffs tm 6 jaar 1 Cochita Meuleners Vlodorp 2 Irene Camps Oostrum 3 Astrid Heitling Oostrum Jongens 5 jaar 1 Elwin Grijseels Posterholt 2 Joost Wijnhoven Oostrum 3 Davy Jacobs Blerick Jongens 6 jaar 1 SteePdanssen FCC Flying Jumpers 2Jeroen Meuleners Vlodorp 3 Ralph Knellissen FCC Flying Jumpers Jongens 7 jaar 1 Ruud Brenners Posterholt 2 Judy Arts FCC Flying Jumpers 3 Marcel Dinghs Castenray Jongens 8 jaar 1 Johan Jacobs Langenboom 2 Jurgen Heitling FCC Flying Jumpers Jongens 9 jaar 1 Roy Theeuwen Amerika 2 Caroline Reynolds FCC Flying JUmpers 3 Denny v. Vegchel Vierlingsbeek. Jongens 10 jaar 1 Giel Mommen Oostrum 2 Marco Derickx Meijel 3 Remco Huisman FCC Flying Jumpers Jongens 12 jaar 1 Jos Willems FCC FLying Jumpers 2 Jan Willem Reuling FCC Flying Jumpers Jongens 13 jaar 1 Renee Kivits FCC Flying Jumpers 2 Jan Hein Loonen FCC Flying JUmpers 3 John v. Schaik Venray HSV DE ROERDOMP Uitslag Blitterswijk-Venray. 1A. Sanders 3900 gr. 2. J. Franken 3300gr. 3. A. van Bommel 1000 gr. 4. P. v.d. Hogenhof 825 gr. 5. L. van Grootel 700 gr. Einduitslag damesvissen. Na twee wedstrijden was het uiteindelijk Mevr. Franken die zich Koningin 1985 mocht noemen met een totale lengte aan vis 574 cm. De eindstand: 1Mevr. Franken 574 cm 2. Mej. v. Bommel n.l. 541 cm 3. Mevr. Janssen n.l. 541 cm 4. Mevr. van Grootel 461 cm 5. Mej. van Zeist 420 cm Uitslag Venray-Oostrum Lange hengels 1. A. van Bommel 3210 gr. 2. A. van Mill 1470 gr. 3. H. Deenen 1430 gr. Denkt U dat nu ook zo vaak? Als U een perfekt verzorgde vrouw ziet in uw omgeving, op TV of op de cover van een blad. Zo fantastisch kunt U er ook uitzien. Zonder dat U er .geverfd" opstaat. Boek bij parfumerie Cocon voor een make-up les van 45 minuten voor U persoonlijk Wat leert U U leert van een gediplomeerd schoonheidsspecialiste/visagis- te hoe U juist üw uiterlijk met een beetje make-up die accenten kunt geven, waardoor u er geweldig uitziet. PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Wilhelminastraat 1a Venray 1 Zij maakt U niet op, maar leert het zelf te doen. Wat kost het Een privé les van 45 minuten in de Salon de Beaute van Cocon kost f 20,- Samen met een kennis of vriendin kost het f 17,50 p.p. en duurt het 60 minuten Informeer eens Loop eens even binnen bij parfumerie Cocon en vraag er naar of bel gewoon 04780-83877. Wij vertellen U alles in geuren en kleuren. 4. R. Vlemmings 5. P. Cuppen Korte hengels 1. H. Theeuwen 2. S. Theeuwen 1360 gr. 1320 gr. 4040 gr. 1900 gr. Op de Nederlandse kampioenschap pen „individueel" te Tiel behaalde C. Roeffen een eervolle 2e plaats. Van har te proficiat. Zondag 8 september hebben we weer ons jaarlijks uitstapje. Omdat er nogal onzekerheid bestaat, waar er gevist wordt, heeft het bestuur besloten dat eventuele deelnemers zich om 7.00 uur verzamelen op het Kennedyplein nabij café Thielen, waar beslist wordt waar we heen gaan. S.v.p. opgeven voor vrij dagavond 20.00 uur i.v.m. het inkopen van de prijzen. Opgeven bij B. Janssen, tel. 80525 of bij A. v. Bommel, tel. 87543. HSV T ALVERTJE OOSTRUM Bij de Nederlandse kampioenschap pen individueel senioren te Tiel plaats te zich Herman Deenen als vierde in zijn vak, waardoor hij mee kan doen aan de naselectiewedstrijden. Ook Rob Wijn hoven plaatste zich bij voor de naselectie wedstrijden door 5 e in zijn vak te worden. Beiden proficiat met het behaalde succes. De uitslag van de wedstrijd van de korte Hengels van het herfstkoningsvissen van zaterdag 31 augustus is; 1 L. Gooren, 2 T. Theeuwen, 3 H. Theeuwen 4 J. Maessen 5 H v. Valkengoed. De derde wedstrijd van de korte Hengels is zaterdag 7 september bij het kruis aan de Maas in Geysteren. Bijeenkomst om 6.45 uur. De uitslag van de wedstrijd Venray- Oostrum is: 1 A. v. Bommel Venray 3210 gr 2 A. v. Mil Venray 1470 gr 3 H. Deenen Oostrum 1430 gr 4 R. Vlemmings Venray 1360 gr 5 PCuppen Oostrum 1320 gr Bij de korte Hengels 1 H Theejxsyep Qostrum 4040 gr. 2 Sj Theeuwen Oostrum 1900 gr A.s. zaterdag 7 september is er een koppelwedstrijd te Horst. Deze wordt gevist in de Vijver aan de Kasteellaan te Horst. De nummers zijn af te halen vanaf 11.00 uur bij de kasteelboerderij in Horst aan de Kasteellaan. Zondag 8 september is de wedstrijd Oostrum- Wellerlooi. De nummers zijn af te halen vanaf 7.00 bij Renee Wijnhoven te Wansseum Geysterse weg 20 tel 04784- 1628 waar ook de opgave is voor deze wedstrijden tot donderdagavond 20.00 uur. Bij de jaarlijkse feestavond van de leden die regelmatig aan de wedstrijd sport deelnemen zijn ook supporters Van harte welkom. Nadere inlichtingen daarover bij Martiien Goorts Beethoven straat 51 te Venray 04780-80644. Op 1 oktober a.s. zullen de namen van een aantal straten veranderen en de huisnummers gewijzigd worden. Hoe ieder over deze ingrijpende verandering ook denkt, het bestuur heeft gemeend hieraan aandacht te besteden en wel door het najaarstoernooi op 21 en 22 september te spelen in stratenteams. Per straat zullen een of twee teams gevormd worden. Het bestuur heeft kontaktper- sonen gevraagd om dit te doen met de betrokkenen in de straat in ieder geval de mensen die zich begin dit jaar hebben opgegeven Vredepeel en p e.o. vormen ieder een team apart. Totale onderverdeling in 2 poules van 5 straten. De straten spelen per poule teen elkaar en wel op zaterdagmorgen Heren enkel, op zaterdagmiddag 1 poule zowel heren als dames dubbel. Op zondag morgen speelt de andere poule de dames en herendubbels. Tenslotte op zon dagmiddag spelen beide poules de gemengd dubbelwedstrijden. Die straat heeft gewonnen die aan het eind van dit tennisweekend de meeste wedstrijdpun- ten heeft. Bij gelijk aantal wedstrijd- punten telt resp. meeste gewonnen minste verloren games. Ieder ontvangt nog een aparte brief met wedstrijd overzicht alsmede een formulier waarop men kan invullen met hoevell personen men wil deelnemen aan de barbeque waarmee het toernooi wordt afgesloten. Het hele gezin kan uiteraard aan de barbeque deelnemen. Opgave voor dit toernooi kan tot en met 9 september bij P. Thijssen tel, 04786-326. Sportverslagen dienen dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd In Geldrop had men een internatio nale wedstrijd georganiseerd. De op komst was goed want er waren 900 rijders uit binnen en buitenland. Zaterdag verscheen het eerste Patrick Claessens aan de start. Hij doorstond de 3 manches goed en zondags werd hij 2e in de finale. Frank v. Melis werd 8e in de halve finale want hij ging over de grote bocht. Rick v. Melis werd 8ste in de achtste finale. Freddie de Vries moest er hard voor knokken in de halve finale maar werd toch nog 4e in de halve finale en in de finale 6e. Maurice Schoenmakers heeft de 3 manches gefietst. Alexander van Doorne werd 8e in de finale. Nico Jacobs werd 7e in de achtste finale. Met zijn cruiser heeft hij zaterdag 3 manches gefietst net als Twan Boons. Peter Stiphout werd le, MIrella v. Melis 5e in de finale Sabine Schoenmakers 4e Hanneke v.d. Bunge- laar werd 6e in de halve finale en Mandy heeft de 3 manches verreden net als Petra v. Doorne en Roger Baltes. Er gingen 6 bekers mee naar Venray toe, want alle finalisten kregen een beker. Zondag 8 september is het zover want dan mogen 10 leden van Flying Flies deelnemen aan de Nederlandse Kam pioenschappen. Jammer voor Mark Pelzer dat hij zijn titel niet verdedigen kan want in de eerste 2 Grand Nationale is Mark gevallen dus dat waren heel wat punten te kort. Patrick Claessens 50 p, Frank van Melis 33 p Freddie de Vries 47 p. Pascal Hermsen 35 p. Alexander van Doorne 33 p, Nico Jacobs 32 p. Sabine Schoenmakers 61 p. Hanneke v.d. Bungelaar 49 p, Petra v. Doorne 52 p. Cruisers Peter Stiphout 64 p en Nico Jacobs 44 p. Deze jongens en meisjes gaan zondag er hard tegen aan om Nederlands kampjoen te worden. Veel geluk allemaal 'a-- In Tegelen zijn ook een aantal f ietscrossers-van start gegaan er waren acht rijders van onze club aanwezig. Roel Hermsen 4e, Richard Arts 2e Pascal Hermsen 3e, Herald Heidens 2e Roger Baltes 5e PP Lilian Arts 3e Mandy v.d. Bungelaar 3e Corry van Els le. De voor 7 september geplande uitwisselingswedstrijd met Millingen a.d. Rijn gaat niet door. Wel is er op zaterdag 21 sept een uitwisseling met Valkenswaard. Inschrijven 9.30-10.30 uur trainen 10.00-11.30 uur aanvang 12.00. Ook voor registratiekaarthou ders. Lopersgroep: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van ±10 km, vanaf de parkeerplaats de Vers, op het Overloon- circuit. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor lange re afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Geijsterse bossen circuit een gevarieerd trïmprogramma. Verzamelen en aanvang om 9.00 uur bij aanvang wandelpad kapel. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit trimbaan Vlak water. Verzamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdstal, Kempweg. Inlichtingen P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Op maandag 9 september staat er nog een belangrijke wedstrijd op het programma namelijk de wedstrijd AOW schutters District II tegen de AOW schutters district 5 Deze wedstrijd wordt verschoten op 9 september a.s. om 14.00 uur in Gemonde. De competitie begint weer. De kegelcompetitie 1985 '86 waarvoor zeven kegelclubs zich hebben opgegeven gaat weer beginnen. Het programma voor de eerste wedstrijdronde is: 1 sept Volle bak-t Gootje 21.00 16 sept De Hazinnekes-De Poedelaars 19.00 18 sept t kegeltje-de Treffers 21.00 Flower Power is deze ronde vrij. Alle wedstrijden worden op de kegelbaan van „The Old Calahan' gespeeld, waar uiteraard belangstellen den welkom zijn. Ondanks de harde wind mochten we verleden week liefst 200 deelnemers begroeten op onze derde en laatste gezinsfietstocht van dit jaar. Een groot aantal van hen mocht een extra herinnering in ontvangst nemen omdat zij aan alle drie de tochten hadden deelgenomen. Uit de vele positieve reacties mogen we concluderen, dat de tochten naar ieders tevredenheid zijn verlopen. De trimmers van groep 1 zijn met 15 man naar het heuvelige berg en Dal geweest. Deze pittige, 115 km lange tocht werd voor de een met meer moeite als voor de ander door iedereen volbracht. Bij de weddstrijdgroep vielen weer diverse uitslagen te noteren. Bij de Gentlemen kwam Thijs van Asten net iets tekort om als eerste gehuldigd te worden. Een mooie tweede plaats was nu zijn deel. Bij de Junioren legde Hans van den Munckhof beslag op de vierde plaats. Het lijkt wel of Hans dit jaar een abonnenement heeft genomen op de top 10 van het klassement. Michel Wilmsen werd in deze groep achtste en Frans Hendriks twintigste. Het komend weekeinde staat in het teken van de Triathlon en de clubkam pioenschappen. Zaterdag om 10.00 uur zal het startschot vallen voor deze eerste kwart triathlon Venray regio. Van onze vereniging gaan liefst 12 leden van start waaronder een dame te weten Stephanie van Leeuwen. We hopen vele van onze leden als supporter te mogen begroeten, want de deelnemers zullen het nodig hebben. De toegang is gratis. De medewerkers aan dit sportief gebeuren .worden om 9.30 uur bij dé ingang van het gemeente zwembad verwacht. Zondag staan voor zowel de trimmers als de wedstrijdrenners de clubkam pioenschappen op het programma. De trimmers worden om 9.00 uur bij het clubhuis verwacht. Beide groepen moe ten een een onbekende afstand afleggen waarbij men een bepaald gemiddelde moet rijden. Dit gemiddelde krijgt men bij de start te horen. Het gemiddelde ligt zoals in het clubblad staat vermeld, is voor groep 1 gewijzigd en ligt nu iets lager. De wedstrijdrenners rijden in Weert een ploegentijdrut. Voor onze vereniging gaan 3 groepen van start. Om 12.30 start groep C voor drie ronden van 10 km hierin starten Thijs van Asten, Roel Clermonts, Marcel Martens, Gerard Keijsers, Drees Wil lemsenen Eric Classens. Om 13.36 gaat groep B van start voor vier ronden. Hierin starten Hay Cmaps, Nick Reijnen, Allard Jacobs, Hans van denMunckhof, Michel Willemsen en Frans Hendriks. Tot slot gaat om 14.50 groep A van start voor 5 ronden. Hierin vertrekken Theo Heijenen, Alwin op- broek, Richard Rongen, Henk Stevens, Wim Heijnen en Henk van der Burgt. Alle renners worden een uur voor aanvang op het parcours verwacht om nog het een en ander met de ploeg te kunnen doornemen. „VLAKWATER" De afgelopen weken zijn door diverse spelers gebruikt om zeer intensief te trainen op de midgetgolfbanen van de Messemaeker te Cuyck. Hier worden komend weekend de voorronden ge speelt zowel in Cuyck alsmede in Haps. Hierna mogen de 30 beste spelers door naar de finale ronden in Wijchen en Groesbeek. Donderdagavond spelen we de vierde ronde om de prestatieplak, aanvang is wederom om half zeven, tevens wordt de vertrektijd bekendge maakt voor komend weekend. 25 km te Heythuysen winderig Welhaast traditioneel kregen de lopers tijdens de 25 km te Heythuysen te kampen met een straffe tegen wind op het open gedeelte van een overigens fraai parcour. Achter winaar Weyers (AV Nijmegen) eindigde Paul Coppus als 14e in 1.31.30. Blaos Oet Loop in Blerick Onze veteranen openden hun najaars en winterseizoen in Blerick met de weer in ere herstelde Blaos Oet Loop. Michel Billekens was onze rapste man met een tijd van 32.30 over 9600 m. Jo verlinden werd bij de vet. 2 2e in 32.20 Bert Billekens eindigde in deze categorie als 4e in de tijd van 35.15. Trainen: Dinsdag 19.00 tot 20.30 uur Sen. Jun AB werpen hoog, ver, en ev. lange afstand lopers midden en korte afstandlopers. Woensdag pupillen 19.00 tot 20.00 uur Overigen 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag pup en jun. D van 18.00 tot 19.30 uur Rest van 19.00 tot 20.30 uur. Baan sportpark de Wieën Zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur. Wedstrijdagenda: 7 sept Kwart triathlon te Venray 8 sept Pupillen en CD jun Vught. 17 sept Helmond AV Asterix instuif- wedstrijden Senioren. 13 sept Nijmegen sen en jun ABC inschrijven bij Mieke Alkim voor 10 sept. REKREATIEGROEP REGIO In verband met de kwart triathlon gaat de zaterdagmiddag training aan de Schadijker bossen niet door. Op zondag trummen we in Venray om 9.00 uur vanaf het jeugdgebouw de Holle Boom. Dit is gelegen op de hoek van de westsingel Kempweg. Op dinsdag en donderdag lopen we in Sevenum om 19.30 uur vanaf de parkeerplaats Steegberg. Op donderdagavond begint Frank Reijshouwer met een beginners- training. de training is echt alleen bedoeld voor echte beginners waarbij dan o.a. aan de dames gedacht wordt. Het vertrek is om 19.30 uur vanaf de Perdstal in Venray. Trimloop 7 sep tember te Gemert om 14.30 uur tot 19 km. Inl. dhr Rijshouwer 04780-86268 dhr. Coppus 04709-4840, Dhr. Foppe 04767-2215. Op 14 en 15 september organiseert Scouting Leunen een jubileumweekend in het kader van het 75 jarig bestaan van Scouting Nederland. Tijdens dit weekeinde is er op zondag een stratenhike waar iedere fietsliefheb- ber aan deel kan nemen. Deze hike houdt in: een fietstocht met opdrach ten, waarbij U met diverse scoutingacti- viteiten kennis kunt maken. U kunt kiezen uit een route van 20 of 40 km. Inclusief de opdrachtposten zal de route van 20 km ongeveer 2 uur in beslag nemen en de route van 40 km on geveer VA uur. U kunt met een groep van minimaal 4 personen een „straat" vormen en zo meedingen naar de hoofd prijs. Individueel deelnemen kan natuurlijk ook. De start is tussen 11.00 en 12.30 uur bij de blokhut aan de Kraakse Pas, eerste weg rechts na garage van Gorp. Wij hopen dat U komt. Fietsen is en blijft gezond. Scouting Leunen 12 o'clock strike Elke middag geopend van 11.30 tot 14.00 uur voor iedereen die pauze heeft, z'n boterham ergens anders op wil eten onder het genot van een kop soep, kof fie of thee. Of gewoon als je niets te doen hebt. 7 september PANTER SULFO Panter Sulfo uit Denemarken doet tij dens haar toer door Europa uiteraard ook Dingus aan. In een kleurrijke uit monstering dansen zij hun eigen golven, wild onstuimig, ruig en rumoerig. Dus Lourdescomité afdeling Venray Morgen, vrijdag 6 september, vertrek van de september bedevaart. Ook nu weer zullen een aantal pelgrims uit Ven ray en omstreken naar Lourdes gaan. De Lourdestrein vertrekt in Venlo op 6 september om 20.09 uur en zal zaterdag 7 september in Lourdes aankomen rond 12.55 uur. Donderdag 12 september gaan de pel grims weer huiswaarts. Vertrek in Lour des is om 17.10 uur. Aankomst in Venlo op vrijdag 13 september om 12.31 uur. De volgende bedevaart naar Lourdes van de „Limburgse" is van 12 tot 18 ok tober 1985. Men kan zich voor deze be devaart opgeven bij G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 83575. Voor deze oktoberbedevaari kunnen geen hispitaalzieken worden ingeschre ven. Binnenkort gaan onze medewerkers weer op stap voor de colportage van bonnen van de Stichting Limburgse Be devaart naar Lourdes. Uit bezuiniging soogpunt kunnen wij U niet meer de ou de vertrouwde Maria kaarten aanbieden maar de opbrengst is uiteraard belang rijk: zoveel mogelijk zieken naar Lour des brengen. Gaarne bevelen wij deze aktie bij U aan. A.s. maandag, 9 september, organi seert de Amnesty groep Venray een informatie-avond. Op deze avond wordt een diaserie vertoond over het werk van Amnesty International. Er is ook algemeen informatiemateriaal aan wezig. Tevens willen wij enige uitleg geven over de Thuisschrijfaktie. Dit is het Venrayse alternatief voor de z.g. schrijf- avonden. De informatie-avond vindt plaats in café „In den Engel" om 20.30 uur. Toe gang is gratis. Amnestygroep Venray contactpersoon: Jeanne Beeks tel. 077-63208 vrijdag 7 september Panter Sulfo in de zaal. Entree gratis. Aanvang 21.30 uur. In het vorige bericht werd vermeld dat vrijdag 6 september X-factor zou optreden. Dit is verplaatst naar vrijdag 13 september in verband met een radio- optreden bij Countdown Café. Tevens speelt op 13 september de Venrayse band Flexx. Deze band speelt gevarieer de eigen swingende rockcomposities. De bezetting is als volgt: Peter Verberne (gitaar), Michel Krens (keyboards), Jan Dael (saxofoon), ALex van Vliet (bass), Pieter Bexkens (drums) Dus vrijdag 13 september FLEXX en X-FACTOR in DINGUS. Oefenruimte. Maak je muziek, alleen of in een bandje, en ben je op zoek naar een ge schikte oefenruimte bel dan even naar Dingus 83293 (vragen naar Pum). Om te onthouden: Hardrock met Ho rizon op vrijdag 20 september. Verenigingsnieuws dient dinsdags vóór 10.00 uur te zijn ingeleverd De vrijwilligerscentrale bemiddelt tus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Steeds meer mensen zoeken een leuke manier om hun vrije tijd te besteden, een van die manieren zou vrij willigerswerk kunnen zijn. De vrijwilligerscentrale kan mensen helpen bij het zoeken van vrijwilligers werk. ook als je vragen hebt over zaken die met vrijwilligerswerk te maken heb ben zoals hoe het zit met mijn uitkering, onkostenvergoeding, rechten en plich ten als vrijwilliger enz., kun je bij de centrale terecht. Op de vrijwilligerscentrale ligt een va- kature klapper waar verschillende vrij- willigersbaantjes in Venray e.o. instaan. Verder kun je je ook laten inschrijven als je op zoek bent naar speciaal vrijwil ligerswerk dat er op dat moment niet (meer) is. Enkele voorbeelden van vakatures zijn b.v. meehelpen in een speel-O-thek. De belangrijkste taken zijn daar o.a. het uitlenen van speelgoed en het af en toe vergaderen met de werkgroep; maaltijdbezorging voor bejaar den. Belangrijkste taak is alleen of sa men met anderen het eten warm bij de bejaarden of zieken af te leveren; studiebegeleider in een internaat. De belangrijkste taken zijn o.a. hulp bieden tijdens de studie-uren van de pu pillen, overhoren en uitleggen van de lesstof enz. Over deze of andere vakatures kunt U meer informatie krijgen bij: Vrijwilli gerscentrale p.a. de Clockert, Bergweg 4, tel. 04780-86245. De vaste ope ningstijden zijn maandag en woensdag van 10.00 tot 12.00 uur.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7