GEMEENTEPRAAT Maatregelen i.v.m 1/4 triathlon Deelpfan werklozenzorg NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Sporten... een prima idee! Vrijwilligers - gevraagd voor sport t.b.v. gehandicapten Zwemlessen particulieren PEEL EIM MAAS Hinderwet In september aanleg riolering Veulen Teeltverbod Bouwvergunning verleend Bevolkings onderzoek baarmoeder halskanker Gewijzigd vergaderschema commissie maatschappelijke zorg Commissie algemene zaken op 9 september bijeen Collektekalender september 1985 Bouwvergunning aangevraagd Spreekuur burgemeester Wijziging aanmelden van huisslachtingen P. Hendriks S-PIEIIHEIIWS Ruit stuk? Geen nood Bel 81315 SCHAEFFERS GLASHANDEL MEDEWERKING VAN PIJBLIEK GEVRAAGD zoals bekend wordt op zaterdag 7 sep tember in de (zeer wijde) omgeving van het z»embad een kwart triathlon geor ganiseerd door de Atletiekvereniging Venray, de zwemvereniging Spio en de Toer- en wielerclub Oostrum. Voor dit, voor Venray unieke sportgebeuren, blijkt al een zeer grote belangstelling te bestaan van atleten uil alle delen van het land. Momenteel hebben al 110 deelne mers ingeschreven om op die dag 1000 m. te zwemmen, 45 km te fietsen en een marathon van 10,6 km te lopen. Het ligt voor de hand, dat dit sporte venement een gigantische organisatie vergt en dat hel slagen van dit gebeuren mede afhankelijk is van de medewer king van velen en met name van de om wonenden. Over het algemeen kan worden ge zegd, dat op zaterdag 7 september tus sen 9.00 en 16.00 uur niet alleen de rui me omgeving van het zwembad (het re creatiegebied Vlakwater) maar ook het gebied lussen Deurneseweg, Peelweg, Beekweg en Westsingel voor een groot deel wordt benut door de sporters. Er wordt daarom op die dag een groot aan tal (verkeers)maalregelen genomen om de kwart triathlon zo vlekkeloos moge lijk te laten verlopen. ZWEMMEN Van de zwemactiviteiten zal men wei nig ..last" hebben, omdat deze gehou den worden in het buitenbad. Alleen de genen, die op die dag van het binnen bad. Alleen degenen, die op die dag van het binnenbad gebruik willen maken, kunnen het zwembad over de PARK WEG bereiken. FIETSPARCOURS Wanneer de atleten duizend meter hebben gezwommen, springen zij op de fiets om een parcours van 45 km af te leggen, het parcours, dat tweemaal gere den moet worden, is alsvolgt uitgestip peld: start zwembad, Hoopweg, Merse loseweg, Pas, Handrik, Weversven, Weverslo, Janslust, Kiekweg, fietspad Deurneseweg, fietspad peelweg, fietspad Beekweg, Beek, (Merseloseweg oversteken), Pas, Handrik enz. en na de tweede ronde vanaf Pas via Merselose weg terug naar het zwembad. HARDLOPEN Terug bij het zwembad beginnen de atleten aan hun kwart marathon over 10,6 km. De lopers zullen het volgende parcours moeten afleggen: achterzijde zwembad via de bossen naar de Hoop weg, Hardeweg, door de Cooperbaan, Vlakwaterweg, Kempweg tot aan Har deweg, terug via de Kempweg naar de Blokhut en door de bossen terug naar het zwembad. Dit parcours zal ook tweemaal worden afgelegd. Ten behoeve van de lopers zal de breedte van de Kempweg langs de bos rand met anderhalve meter worden ver minderd, zodat zij ongestoord hun par cours kunnen vervolgen. MAATREGELEN Politie en organisatoren zullen er voor zorgen, dat de atleten, zowel tij dens het fietsen als bij het hardlopen. voorrang hebben. De organisatoren zijn er zich terdege van bewust, dat het eve nement alleen kan slagen wanneer zij mogen rekenen op de medewerking van degenen, die aan of in de onmiddelijke nabijheid van de parcoursen wonen. Dat betekent in feite, dat er zo weinig mogelijk - of liever nog - geen verkeer op de weg komt. Daarom wordt een beroep gedaan op de bewoners van de Kempweg, Aan den Dril en aanliggende straten, de Hoop weg en de Merseloseweg tussen de Hoopweg en aansluiting op de Hoen derstraat, hun auto's zoveel mogelijk op eigen terrein te laten staan tussen 9.00 en 16.00 uur. Wanneer desondanks tóch moeilijk heden dreigen op de Kempweg, zal door de politie eenrichtingsverkeer moeten worden ingesteld. CONCREET Er is al een aantal concrete maatrege len getroffen naast het versmallen van de rijbaan van de Kempweg. Zo zal het zwembad alleen vanaf de Parkweg te bereiken zijn terwijl de Cooperbaan in de bossen nabij de Har deweg deze dag niet door andere dan deelnemende atleten mag worden ge bruikt. Het meerijden per auto, fiets of brommer met de wielrennende of de hardlopende atleten is verboden. De be langstellenden kunnen hun auto's kwijt in de aanliggende stralen alsmede in de als alternatieve parkeerzone te gebrui ken Korte Drilweg. En tenslotte een heel belangrijk ver zoek aan degenen, die aan een van de straten van het parcours wonen: Laat op zaterdag 7 september tussen 9.00 en 16.00 uur de hond binnen of aan de lijn, want een hond op het parcours kan levensgevaarlijk zijn voor de atle ten. Wanneer belangstellenden een hond meenemen, dan dienen de dieren aangelijnd te zijn. Wanneer iedereen op deze dag de eventuele ongemakken voor lief zal wil len nemen, dan kan de kwart triathlon in Venray een groot succes worden. NIEUW IN DE GEMEENTE VENRAY Sporten met anderen samen kan heel gezellig zijn, en tevens ook nog goed voor de gezondheid. In samenwerking met de NSG, start op dinsdagavond 3 september a.s. een project, waarbij ge handicapten de mogelijkheid wordt ge boden deel te nemen aan recreatieve sportactiviteiten. Gedurende de komende maanden kan op dinsdagavonden van 19.30 tot 20.30 uur in de gymzaal van de LOM-school 't Groenewold onder deskundige leiding worden deelgenomen aan b.v. bewe gingsoefeningen, balspelen, judo, tafel tennis, volleybal etc. De activiteiten worden gehouden in de gymzaal van 't Groenewold aan het Groenewoldsepad. De kosten zijn 3,- per avond per persoon. De deelnemers dienen zelf voor vervoer te zorgen. Zijn er eventueel problemen hiermee dan kan men kontakt opnemen met Ineke Metze of Wilbert Manders, tel. 077-70020. Sportkleding en sportschoenen zijn verplicht. Voor verdere informatie kunt U zich wenden tot het gemeentehuis Venray, afd. sportzaken, dhr. Tonen, lel. 04780- 83838 1st. 143 of de Stichting Bekkers hof, Anthoniusstraat 81, Blerick, mej. 1. Metze en/of dhr. W. Manders, tel. 077-70020. Eventueel vooraf inschrijven/aan melden is mogelijk bij bovenstaande in stanties. De Nederlandse Sportbond voor Ge handicapten zoekt voor een project waarbij gehandicapten de mogelijkheid wordt geboden deel te nemen aan re creatieve sportaktïviteiten. Hel betreft het begeleiden van gehandicapten, on der deskundige leiding, die vanaf dins dag 3 september a.s. een uur per week recreatieve sport willen beoefenen. Het project wordt gerealiseerd in sa menwerking met het buro sportzaken en recreatie van de gemeente Venray. Het is de bedoeling dat de aktiviteiten plaatsvinden in de gymzaal van de LOM school 't Groenewold, Groenewoldse pad te Venray, nabij sporthal De Wette- ling, en wel op dinsdagavond van 19.30 tot 20.30 uur. Zoals eerder bekend gemaakt start dit projekt op dinsdag 3 september. De duur van dit project is mede af hankelijk van de belangstelling. Wie zich als vrijwilliger wil opgeven, kan zich telefonisch in verbinding stel len met dhr. Marcel Tonen, buro sport zaken en recreatie, Gemeentehuis Ven ray, tel. 04780-83838 tst. 243. Door de gemeente Venray wordt ge werkt aan een welzijnsplan voor de peri ode '86-'89. Besloten is om een wel zijnsplan te maken op basis van deel- plannen voor diverse sectoren. Een van deze sectoren is de werklozenzorg: ,,het deelplan activiteiten voor mensen zon der werk". Het deelplan bevat allereerst een eva luatie van het huidige deelplan. Bezien wordt wat er van de verwachtingen is uitgekomen. Vervolgens worden de ar- beidsmarkionlwikkelingen en de lande lijke beleidsontwikkelingen op het ge bied van werklozenzorg besproken. De Venrayse arbeidsmarkt laat een daling van het aantal ingeschreven wer klozen zien. Tegelijkertijd groeit de groep van langdurig werklozen. Tevens zien we dat steeds meer vrouwen een be roep doen op de arbeidsmarkt. Gelet op de bevolkingsopbouw valt te verwachten dat tot 1990 telkens een gro tere groep jeugdigen schoolverlaters op de arbeidsmarkt komt. Verwacht wordt ook dat de groep werklozen in de leeftijd van 30 t.m. 50 jaar zal toene men. Geconstateerd wordt dat de wer kloosheid onder laag-opgeleiden hoger is dan onder hoog-opgeleiden. BELEID Na de arbeidsmarkt wordt uitgebreid aandacht besteed aan, wat genoemd wordt, het relatief autonoom gemeen telijk beleid". Volgens de opstellers van het deelplan moet het gemeentebestuur een dergelijke beleidskeuze maken om een eigen bijdrage te leveren aan de structurele aanpak van de werkloos- heidsproblematiek. Een relatief autonoom beleid is een beleid dat gebasseerd is op de lokale c.q. regionale situatie, waarbij afgezien wordt van het slaafs volgen van de rijk soverheid. Dit beleid dient lol uitdruk king te komen in duidelijke beleidsvoor nemens, via concrete activiteiten en het Opleiding A-diploma Aanvangsleeftijd 5 jaar Beginners: lesgroep 1 lesgroep 2 lesgroep 4 lesgroep 5 lesgroep 7 Gevorderden: lesgroep 3 lesgroep 6 lesgroep 8 ma. en do. ma. en do. di. en vr. di. en vr. wo. za. ma. en do. di. en vr. wo. 16.00-16.30 16.30-17.00 16.00-16.30 16.30-17.00 15.45-16.15 11.00-11.30 17.00-17.30 17.00-17.30 16.15-16.45 11.30-12.00 Opleiding B-diploma Woensdag 16.45-17.15 uur Opleiding Zwemvaardigheid I- diploma beschikbaar stellen van gelden. Overigens kent het gemeentelijk be leid drie sporen: werkgelegenheidsbeleid (buiten het kader van het deelplan val lend), sociaal-economische en/of ar beidsmarktbeleid en opvangbeleid. De nadruk zal liggen op de sociaal- economische of op de arbeidsmarkt ge richte activiteiten, en dan vooral de be taalde activiteiten. Dit soort activiteiten hebben een neerwaarts effect op het uit keringsbestand en kunnen leiden tot blijvende arbeidsplaatsen. Terwijl de ar beidsplaats als een echte arbeidsplaats wordt beleefd. Het deelplan behandelt een aantal mogelijke projecten, zoals terugploeg- projecten en werkervaringsprojecten. De sociaal culturele (opvang)activi- teiten dienen in de toekomst steeds meer door de reguliere welzijnsinslellingen en organisaties, b.v. jeugd- en jongeren centra, wijkcentra, muziekschool en vri je academie te worden verzorgd. Twee vraagstukken dienen in dit kader extra aandacht te krijgen: het aanbod overdag, t.b.v. de groep niet-actieven; de bekostiging van de activiteiten; In de komende planperiode zal dit na der worden uitgewerkt. INSPRAAK Het concept deelplan werklozenzorg is opgesteld door een kleine werkgroep. Vorige week woensdag is het deelplan verzonden aan de direkt betrokkenen met het verzoek om reacties op het con ceptplan. De inspraakperiode loopt tot 20 september a.s. De mogelijke reacties zullen tesamen met het deelplan worden besproken in de vergadering van de commissie voor maatschappelijke zorg op 9 oktober a.s. Voor informatie over dit plan kan men zich wenden tot de afdeling II-A van de gemeente Venray. Woensdag 17.15-18.00 uur Opleiding Zwemvaardigheid II- diploma Zaterdag 12.00-12.45 uur. Opleiding Zwemvaardigheid III- diploma Vrijdag 17.30-18.15 uur. Volwassenen zwemopleiding voor A en B diploma vanaf 16 jaar. Maandag 20.00-21.00 uur. Cursussen starten vanaf 26 augustus. Er wordt opgeleid voor de staatser- kende zwemdiploma's van de Nationale Raad Zwemdiploma's. Inschrijven aan de kassa van het zwembad ma. t.m. zo. vanaf 10.00 uur. EEN ABONNEMENT WAARD! Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dal zij voornemens zijn oin op de aanvraag van: H.H. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex artikel 6a, uit breiden wijzigen van een legkippen- houderij en broederij met pro- paanopslag, gelegen aan de Castenray- seweg 2 te Oirlo; P.J.G. Wilms, Wverslo 5 te Mer- selo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij en rund veehouderij, gelegen aan de Weverslo 5 te Merselo; Maatschap Wismans, Oirlosehei- de 1 te Oirlo, voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden van een legkippenhouderij en varkens fokkerij, gelegen aan de Oirloseheide 1 te Oirlo; Taxi Twan Peeters, Overloonse- weg 71, te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten en in werking hebben van een herste linrichting voor auto's t.b.v. het taxibe drijf, gelegen aan de Overloonseweg 71 te Venray, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter in zage en wel tot 12 september 1985, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een. ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen lot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 29 augustus 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene zaken en kabinet. A.L.G. Janssen. Midden september wordt in Veulen gestart met wellicht de laatste riolerings werkzaamheden in het buitengebied. Wanneer zich geen onvoorziene moei lijkheden zullen voordoen, zal dit werk uiterlijk 1 december klaar moeten zijn om de verfijningsuitkering van 8.200,- voor dit jaar nog te kunnen ontvangen. In verband met de voorgenomen werkzaamheden zullen de inwoners van Veulen die een huisaansluiting op de ri olering krijgen op donderdag 5 septem ber a.s. worden ingelicht. Deze bijeen komst wordt gehouden in het vereni gingsgebouw ,,De Hoefslag" te Veulen en begint om 20.00 uur. De gemeente zal vertegenwoordigd worden door wethouder W. Claessens en enkele ambtenaren, die bij de voor bereidingswerkzaamheden zijn betrok ken. De burgemeester van Venray maakt bekend dat op kamer 119 van het ge meentehuis voor een ieder ter inzage lig gen de lijsten van terreinen waarop het onkruid knolcyperus is aangetoond. In gevolge de regeling teeltverboden knol cyperus geldt voor deze terreinen een verbod op de teelt van de volgende ge wassen: alle bol- en knolvormende bloem gewassen; alle houtige gewassen, vaste pla ten, bloemisterijgewassen en groentege wassen, voor zover zij worden geteeld met het doel de gehele of gescheurde plant of ondergrondse delen daarvan el ders uit te planten, of voor wederuit- plant in het verkeer te brengen; alle akker- en tuinbouwgewassen, waarvan ondergrondse delen worden geoogst of meegeoogst; graszoden. Ingevolge een verordening van het landbouwschap geldt een reini gingsplicht voor werktuigen die ge bruikt zijn op met knolcyperus besmette percelen. Venray, 29 augustus 1985 de burgemeester voornoemd, J.A.A. van Oers, loco- Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 21 augustus 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen. kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een brandweerka zerne aan de Acacciastraat 15 te Ven ray, t.n.v. Gemeentebestuur Venray; het uitbreiden van een afmestkal- koenenhok aan de Horsterweg 39d te Castenray, t.n.v. M.G.E. van Osch; het plaatsen van een tuinmuur en het verbouwen van de woning aan de Patersstraat 15 te Venray, t.n.v. P.L.B. Andreoli; het uitbreiden van de woning aan de Dr. Kortmannweg 20 te Venray, t.n.v. J.A.M. Swaghoven; het bouwen van een carport aan de Alpenhof 6 te Venray, t.n.v. W. de Ruiter; het bouwen van een trafohuisje aan Volen 8 te Heide, t.n.v. N.V. PLEM. Gelissendomein 5 te Maastricht; het aanbouwen van een bergruim te het bouwen van een terrasoverdek king aan de Engelenstraat 9 te Venray, t.n.v. F.P.M. Jansen; het bouwen van 4 premie-B wo ningen aan de Stationsweg te Venray, t.n.v. M. Peeters b.v. Gen. Demp- seystraat 25 te Swolgen; het verbouwen van de woning en het bouwen van een berging met tuinaf- scheiding aan de Alexanderhof 1 te Ven ray, t.n.v. A.J.J. Mens; het bouwen van een tuinhuisje aan de Largostraat 11 te Venray, t.n.v. A.S.M.H. Claessens; het verbouwen van het horeca- en winkelbedrijf aan de Kempweg 2a en 2b te Venray, t.n.v. R.V.C. Cattoir, Mer seloseweg 1 te Venray. Venray 29 augustus 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op donderdag 12 en vrijdag 13 sep tember a.s. wordt de derde (en laatste) ronde gehouden van de derde cyclus van het bevolkingsonderzoek op baarmoe derhalskanker. Degenen, die niet verschenen zijn na de eerste oproep, krijgen nu weer de ge legenheid zich te laten onderzoeken in de wagen op het parkeerterrein nabij het gemeentehuis. Aan de beurt zijn de geboortejaren 1932, 1935, 1938, 1941, 1944, 1947 en 1950. Men kan terecht op donderdag 12 september van 19.00 tot 20.30 uur en op vrijdag 13 september van 9.30 tot 10.30 uur en op vrijdag 13 september van 9.30 tot 10.30 uur, van 10.45 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. In de komende maanden zal noodge dwongen moeten worden afgeweken van het normale vergaderschema van de commissie voor maatschappelijke zorg. Op dinsdag 17 september zal een extra vergadering worden gehouden, waarin de problematiek van de gezinsbudgette ring nog eens aan de orde zal worden gesteld. Deze openbare vergadering be gint om 19.00 uur. Op de nprmale vergaderdatum, woensdag 25 september wordt om 17.00 uur in het openbaar vergaderd. Dan zul len de deelplannen bejaardenwerk, maatschappelijke dienstverlening, cul turele minderheden en opbouwwerk aan de orde komen. Op woensdag 9 oktober om 17.00 uur zal in een extra openbare vergadering het deelplan werklozenzorg worden be handeld in aanwezigheid van wethouder Willems. Tevens staan dan op de agen da de gemeentebegroting 1986 en het programma specifiek welzijn 1986. Deze datum is gekozen omdat de nor male vergadering van oktober niet past in het schema van de behandeling van de gemeentebegroting. Op maandag 9 september om 17.15 uur wordt in de b. en w. kamer van het raadhuis een openbare vergadering ge houden van de commissie voor algeme ne zaken. De commissie zal zich in eerste instan tie buigen over het nieuwe rampenplan, dat aan de gemeenteraad ter vaststelling zal worden aangeboden. In verband met het komende vertrek van het hoofd van hoofdafdeling 1ligt het in de bedoeling, dat de hoofdafde lingen I en IV zullen worden samenge voegd. Hierover zal met de commissie van gedachten worden gewisseld. Tenslotte zal worden gesproken over het wijzigen van vergaderdata in ver band met de komende begrotingsbehan deling. Van 26 augustus t.m. 8 september Koningin Wilhelmina fonds (landelijke aktie). Op 14 september SVV jeugdwerk (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollectewezen). van 16 tot en met 22 september Prinses Beatrix Fons (landelijke aktie). Alleen voor deze akties is een collek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten het ligitimatiebewijs zichtbaar dragen. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een duivenhok aan de Gussenstraat 10 te Leunen, t.n.v. P.J.M. Loonen; het bouwen van een paardestal aan de Hulstweg te Oostrum, t.n.v. J.P.J.G. Huijbers, Stationsweg 138 te Oostrum; het verbouwen van de serre en berging aan de St. Odastraat 4 te Ven ray, t.n.v. H.A.M. v.d. Hurk; het bouwen van een carport annex berging aan de Castenrayseweg 24 te Oirlo, t.n.v. P.A.W. Verhaag. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 30 augustus 1985 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 29 augustus 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Op maandag 2 september a.s. zal bur gemeester mr. H.J.M. Defesche geen spreekuur houden. Met ingang van 1 september a.s. wordt de procedue met betrekking tot het aanmelden van huisslachtingen ge wijzigd. Tot op hecjeq worden huisslachtingen aangemeld bij de gemeente of bij een van de, inmiddels opgeheven, vleeskeu ringsdiensten. Omdat de gemeentelijke vleeskeuringsdiensten zijn overgegaan naar de Rijksdienst voor de keuring van Vee en Vlees (RVV), worden nu ook de aanmeldingen gecentraliseerd. Vanaf 1 september a.s. dienen aanmeldingen te geschieden bij de administratie van de RVV te Weert, bereikbaar onder tele foonnummer 04950-39185 (de heer Lo- wis). Men wordt verzocht rekening te hou den met de volgende punten: aanmelding van huisslachtingen minstens 10 dagen vóór slachtdatum (behoudens uitzonderingssituaties); men ontvangt een accept-giro kaart met vermelding van bedrag en bank-/gironummer; men dient per omgaande te beta len met gebruikmaking van de accept girokaart; als regel zal uitsluitend worden ge keurd nadat de verschuldigde keurings kosten zijn betaald. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Wij kochten een grote par tij geheel leren bankstellen tegen zeer lage prijzen. KOM KIJKEN Zeer mooi en goed Complete woninginrichting V. HOUT-JANSSEN BV t.o. de Molen Hoofdstraat 25 Liessel TE KOOP tractor, Guldner; caravan 4 pers.; eiken bankstel, klein; 4 houten keu kenstoelen Hogeweg 8 Oirlo STRO STRO STRO Steeds leverbaar, alle soorten STRO en prima hooi, ook kleine partijen Rode en blauwe SPLIT extra mooi en zwart gruis voor erfverharding FOURAGEHANDEL Swolgen - tel. 04789-1349 TE KOOP sierhekken DE BERGHAAG Vennenweg 5, Oostrum Tel. 04780-82512 ANTENNE PROBLEMEN radio-tv-antennebouw PEETERS Jan de Rooystraat 14 Overloon 04788-1683 b.g.g. 04785-603 TE KOOh Renault R4 TL bj.'76 loop of sloop Tel..04785-450 TE KOOP aardappelen, appelen Ja mes Grieve Summerred en appelkisten van Lankveld Tienrayseweg 2 Meerlo Tel. 04789-1205 TE KOOP PREIPLANTEN Timmermans Veulenseweg 62 Veulen Tel. 82016 TE KOOP trekhaak voor Hyundai Pony; imperial; camping gaskachel tel. 04780-82656 TE KOOP snij-, spercie- en spekbo- nen W. Voeslen Veulenseweg 8, lel. 81514 TE KOOP wielrenner Tel. 04788-1290 TE KOOP i.z.g.st. rib bankstel, bruin 3 2 zits Tel. 84365 TE KOOP complete badkamer, groen Heidens, Schoor 3 Castenray, tel. 04787-1380 na 17.00 uur TE KOOP Peugeot 304 1978 Tel. 04780-80485 na 18 uur AUTOSLOPERIJ W.J.H. ROBBEN Endepoel 2b Merselo Tel. 04786-519 TE KOOP Toyota Corolla bj.'75 i.z.st.z. Tel. 85938 TE KOOP Draagbare video cassette recorder (VHS), com pleet met camera en kof fer Tel. 04783-1521 TE KOOP schommelstoel; wan- dlamp met leren kap; slaande lamp met leren kap; antieke letterbak met inhoud Tel. 85329 tussen 12.30 en 16.00 uur TE KOOP trapnaaimachine, eiken buffetkast, 2 rookstoe- len, tafeltje etc. Tel. 88731 TE KOOP toercaravan IT401 3 a 4 pers. met toiletruimte en voortent in z.g.st. Tel. 04980-80166 TE KOOP paradiso vouwcaravan met z.g.a.n. voortent met 2 uitbouwen Schaapskuil 3 Merselo DE VRAAG NAAR kamers is groot. Heeft U een kamer leeg staan die U wilt verhuren, geef dit dan door aan Kamerbemiddelingsburo Tel. 04780-85251 GEEF EEN VVV GESCHENKBON CADEAU Voor complete SCHADEREGELING Acasiastraat 1 tel. 81867 Patersstraat 14 Daar wordt U nog voordelig geholpen!

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14