Kerkelijke Diensten VENRAYSE MONUMENTJES PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting GROTE KERK Zaterdag 19.00 uur feestelijke Eu charistieviering met muzikale medewer king van het kinderkoor de Bandelieren o.l.v. J. Halmas begeleid door Saltarel- lo o.l.v. Pater Falco. Int. Wiel de la Roy en Annie v.d. Akker, ouders v. Gerven Gommans, ouders Hanen-WiÊ lems, ouders Goumans-In de Rijp en dochter Annie, Ouders v.d. Heuvel Dommeck. Zondag 8.00 Gelezen heilige mis int. overleden parochianen. 9.30 Feestelijke eucharistieviering met muzikale mede werking van Saltarello o.l.v. Pater Falco, int. Wilhelmus- Janssen, Jacob en Christina v. Mill-Rutten. 11.00 Plechtige eucharistieviering met muzi-' kale medewerking van ons dames en Herenkoor en het koor van ,,St Anna" o.l.v. Huub Stoef. Int. oudes Janssen- Wijnhoven en Marietje van Oververld. Overl, Fam Emonts- v. der Hulst. Antonia van den Heuvel-Kropman. Maandag 9.00 Eucharistieviering b.g.v. de opening van het schooljaar van het 1MBO int,, oude stichtingen. Piet Pouwels en echtgenote. 19.00 Maria Russel-Mannaerts. Dinsdag H. Monica 9.00 eucharistie viering b.g.v. de opening van het schooljaar van de scholengemeenschap ,,Marianum" int. jrd. Jo Custers; overl. ouders v. Pelt -Stumpe. 19.00 Johan Rongen en overl. fam. Woensdag H. Augustinus bisschop en kerkleraar 8.30 eucharistieviering b.g.v. de opening van he schooljaar van de scholengemeenschap Jerusalem int. Elisabeth Gerrits-Hermans en echtge noot; 19.00 OUders janssen-v. Gerven en overl. fam. Sjeng in de Rijp. Donderdag marteldood van de H. Johannes de Doper; 9.00 overl. ouders Kersten-Daniëls en overl. ouders v. Soest Swinkels; Piet en Mina Kersten v. Bracht. Vrijdag 9.00 bijzondere intentie theodorus Thijssen; 14.00 huwelijks sluiting Mr jn v. Dartel en Mart Hendrix; I (kapel St. Jozefkloostr) huwelijk Angelique Reijnders en Heinz Brzezinski; 19.00 overl. ouders JansBe- ken-Haanen en zoon Arnold; Jan Kersten Oma en ouders v. Dommelen; Zaterdag 9.00 bijzondere intentie; 19.00 Wim v.d. Munchkhof en overl. fam. Ouders Poels-Janssen en zonen Jeu en Ber en Kleinzoon Diederik; Frans de Vocht. MEDEDELINGEN In het weekend van 31 augustus en 1 september wordt de jaarlijkse MIVA kollekte gehouden voor de MIVA; Huwelijksafkondiging: Marion v. Dar tel en Mart Hendrix, Angelique Reijn ders en Heinz Brezinski; Lenny Neij- nens (Valkenswaar) en Jos Thielen. Woensdagmorgen is de H. Mis NIET om 09.00 uur maar om 8.30 Jongens en meisjes van de basisscho len De Vlaswei, St. Petrus Banden en Dr. Poels Weten jullie het nog? Opgelet dan. A.s. zaterdag 24 augustus begint het 40 jarig priesterfeest van onze deken. Jullie komen toch zeker 's avonds ook om kwart voor zeven naar eindstraat 6 om de deken naar de kerk te brengen. Zullen wij er een grote stoel van maken? Loop dan fijn mee. Bij deze vragen wij jullie ouders in de kerk een plaatsje vrij te houden voor de kinderen die in de stoet meelopen. Akolieten Zaterdag 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers, Lezer C. Hendriks. Zondag 8.00 Leon Stoffels en Tom Kengen lezer J. Wekking. 9.30 Erik en Sandra Wekking lezer A. Verbeek; 11.00 Saskia en Inge ZTruyen, Vero- nique Jakobs en Jose Aerts, Lezer A. Noyens MISDIENAARS Maandag en dinsdag 19.00 Joris Truyen en Bart Derkx; woensdag en vrijdag 19.00 Anouk Pijpers en Martine Basten. KAPEL ST SERVATIUS Zaterdag 18.30eucharistieviering met volkszang. Voorgangers: P. Hendriks enG. v. Loenen. Misdienaars: g Jan Wismans en Hans Hebben Kollekte bestemd voor de MIVA; Zondag 21 zondag door het jaar; 9.30 eucharistieviering met koor en volks zang (greg. en Ned. Gezangen) int. voor een gezin, voor overl. broer. Door de week om 18.30 op maandag en woensdag: eucharistieviering, op dinsdag en donderdag woord en communie dienst Vrijdag 30 aug 15.00 Gez. Eucharistieviering bgv het afscheid van Dhr. C. Weijers. PATERSKERK MIVA Zondag H. Missen 9.00 10.15 hoogmis gezongen door de zangers van St. Frans; 11.45; 18.00 avondmis. Woensdag 15.00 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 40 jarig huwelijk Thielen-Janssen. Vrijdag 19.00 avondmis om godsze gen te vragen over de gezinnen en de bewoners van de parochie. Zaterdag gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. MEDEDELING Dit weekend houd de MIVA de Missie verkeersmiddelen Aktie haar jaarlijkse landelijke aktie. Dit jaar is het een jubileum kollekte omdat de MIVA 50 jaar bestaat. De mIVA hoopt weer veel missionarissen te helpen aan de zo dringend gevraagde vervoermiddelen. In ons gebied wordt Uw aandacht gevraagd voor de vervoersproblemen voor B. van Meyel afkomstig uit Merselo en werkzaam in Brazilië en van Hanneke Naus afkomstig uit Venray en werkzaam in Peru. Zij vragen een auto voor hun werk in de parochie. Met onze royake JUBILEUM bijdrage aan de MIVA worden zij zeker geholpen. MIVA BREDA giro 272249. MISINTENTIES Zaterdag 18.30 Sjaak Classens Zondag 9.00 Jan Michels voor de Carte Noir" de nieuwe najaars- en wintermaquillage van lancaster Subtiele goud- en zilverglans zorgen voor fascinerende effecten. Met het ver anderen van de seizoenen veranderen de modelijnen en kleuren. Nu het najaar in zicht komt veschijnen vele grijze, zwar te, wolwitte, prachtige heidetinten en warme herfstboskleuren, tintelfrisse ijspegelkleurtjes en diepe donkere nuan ces met sprankelende kleuraccenten in de modewinkels. De voornaamste trendst zijn de elegante dandylook, de semi sportieve Ierse country-style en tenslotte de jonge sportieve en tegelij kertijd enigzins mondaine ,,St. Moritz" sfeer. Per trend verschillende kleuren en materialen. In de dandy look zijn stoffen rijk: fluweel, brokaat, damast, satijn, kant en fijne wollen weefsels. Er zijn gobeli nachtige dessins, motieven geleend van antieke interieurstoffen en bijvoorbeeld paisly prints afkomstig van ouderwetse herenstropdassen. Opvallend is dat veel jasjes kort en getailleerd zijn. De Ierse country-style laat eerlijke ruige, grove materialen zien, zoals hari ge tweeds, corduroy e.d. die tot comfor table modellen zijn verwerkt. Vele laag jes gaan behaaglijk warm over elkaar: blouse, gilet, blazer en mantel bijvoor beeld. Het silhouet in het St. Moritz mo destijl is veelal trapezevormig: brede schouders en slak naar beneden toe. Sportief en tegelijkertijd modani ogen de fun fur jassen (meestal 3/4 van de lengte) waarbij warme truien met col en ski pantalons worden gecombineerd. De nieuwe mode is rijk aan contrasten, zo wel in kleuren, materialen als lijnen, Maar bovenal is ze vrouwelijk heeft ze stijl en allure. De nieuwe najaars en winter maquil lage 85 86 van Lancaster is daarmee in volle harmonie. De naam Carte Noire" doet met opzet wat mysterieus aan. Subtiele goud en zilverglanzende tinten zorgen voor fascinerende con trasten, voor opwindende effecten. De nieuwe kleuren zijn stuk voor stuk sop histicated en kunnen individueel en fan tasievol worden geïnterpreteerd. Lan caster creeerde een tweetal looks, te we ten: Perle de Bronze, Ebène d'or. Ze ge ven de ogen een oneindige diepte, een warme glans en een opwindende blik. PERLE DE BRONZE Bij deze look in warme herfstkleuren vormen de ogen onmiskenbaar de blik vangers. Ze worden opgemaakt met het nieuwe oogschaduw duo nummer 30 waarin een parelend teer oudrose met zilverglans is gecombineerd met brons met goudglanseffect. Op verschillende plaatsen, bijvoorbeeld op het midden van het ooglid en onder de wenkbrau wen kan met de nieuwe eye shadow cre- me „perle" een sprankelend zilveren ac cent worden aangebracht. Voor lippen en nagels heeft Lancaster een tweetal nieuwe tinten uitgebracht met de namen Antique Rose (een soort Terre Cotta zoals in antieke gobelins werd toege past) en Rose Clacé (teer beige rose). EBENE D'OR Heel opwindend is de combinatie van antraciet met fonkelende zilveren glans en stralend goudgeel (het nieuwe oog schaduw duo nr 31) voor een fascineren de oogopslag. Een spanningsveld wordt gecreeerd door zilver- en goudglans bij elkaar te brengen: een ijzig koele met een verleidelijke warme tint verlenen de ze make up iets ondoorgrondelijks, iets misterieus. Nieuw voor nagels en lippen zij de kleuren Terre Rouge (een zinne lijk rood bruin) en Rose Fou (uitdagend rose) Omdat aan deze look alles volop glanst brengt Lancaster er een nieuwe lipgloss bij, namelijk de kleur Marron (nummer 7), een gloedvol kastanjerood, die met name over de Terre Rouge wordt aangebracht of direct op de lip pen wordt gestreken. Loop een dezer dagen even binnen bij Uw speciaal parfumerie. Laat U goed adviseren waardoor U miskopen voor komt. Het uitzoeken en samenstellen van Uw nieuwe seizoens make up kan een feest zijn, waarvan U een uitje moet maken. Gezellig. Wilhelminastraat 1a Venray Telefoon 04780-83877 parochie; 10.15 overl. familie Linders- van den Wolden berg; 11.45 overleden vader en familie Theuvenet; overl. ouders Michiels-Wijnen en Peter en Marianne Verstappen; 18.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans. Maandag 9.00 Maria Geurten; 19.00 tot zekere intentie. Dinsdag 8.00 voor overleden familie; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius; t.e.v. St. Antonius uit dankbaarhaar; t.e.v. St. Antonius voor bijzondere intentie. Woensdag 8.00 Antoon Bovee 15.00 uit dankbaarheid bij een 40 jarig huwelijk; 19.00 tot zekere intentie. Donderdag 8.00 levende en overleden familie van Goch; 19.00 Piet en Theo Linders. Vrijdag 8.00 overl. oudes Akkermans Timmermans; 19.00 gezinsmis; overl. ouders Janssen-Krijns en kinderen. Zaterdag 8.00 overledenen (offerbus) AKOLIETEN EN MISDIENAARS Zaterdag 18.30 Andrê Basten en Per Lensen Zondag 9.00 Martijn Smelt; 10.15 Pepijn Dobbelaar; 11.45 Martin Leen- ders; 18.00 Leo en Johan Pouwels. Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 theo Camps; 19.00 Nancy Eibers; Dinsdag en donderdag 19.00 Marcel Meijer. T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206 Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 9.00 en 13.00 uur. Voor dringende zaken tel. 81274. Zaterdag 19.00 H. Mis voor de overledenen van onze parochie. Zondag eenentwintingste zondag door het jaar. 10.00 hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie voor overleden hr. P. Kruysen en familie. Deze hoogmis wordt ge zongen door ons Gem Kerkelijk zang koor De kindercrèche zal worden verzorgd door Margo Franssen. Maandag 19.00 H. Mis tot intentie van de zieken. Dinsdag gedachtenis v.d. H. Monica; 8.30 H. Mis tot intentie van de gezinnen. Woensdag gedachtenis v.d. H. Au gustinus, bisschop en kerkleraar 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor priester roepingen. Donderdag gedachtenis v.d. Martel dood v.d. H. Johannes de Doper. 8.30 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Vrijdag 19.00 H. Mis voor een overleden broer. MEDEDELINGEN Gedoopt: 16 augustus Igmira en Igrami Hasham Verdistraat 49; 16 aug Maartje Pelzer, Beethovenstraat 41; Femke Neervoort; Mambostraat 11; Judith Verheiden, Ravelstraat 33. Ouders van harte proficiat en Gods zegen over Uw kind. Huwelijksafkondiging Andre poels en Maria Schell, Pavanestraat 74: Biechtgelegenheid zaterdag van 18.00 tot 18.30 uur: Lektoren zaterdag 19.00 Francken: zondag 10.00 Dhr. Klaassen. A.s. weekeinde wordt de landelijke MIVA collecte gehouden voor de verkeersmiddelen in de missie.' Van harte aanbevolen. Gezinsbijdrage: Ned. Kredietbank Venray rek. nr. 23. 18. 08. 461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbe stuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. hartelijk dank voor Uw onontbeerlijke bijdrage. VREDESKERK Zaterdag 18.00-18.45 uur gelegenheid tot biechten: 19.00 vooravondmis voor de eenentwintigste zondag door het jaar H. Mis met samenzang jrgt. voor Wil helmus Tijssen, Piet Loonen (Coll) Dri- ka Martens Michiels buurt: Mayaene Berendsen Coll: Charles Sijbers en dochters Mia en Truus. Riek van de Waeter (Coll) Petronella van den Heu vel. Zondag 21e zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie: voor overl. Bennie Thielen en Corrie Geurtjes: voor overl. wim Nieuwkamp. 10.00 Nederlandse Hoogmis voor Piet v.d. Lienden (Coll) Toon en Mathie v,d, Beuken (Coll) Martinus Bonants: Overl. ouders Swinkels de Mulder en Oom: Harrie v. Meyel. 11.30 Herman en Lies Gerrits-Hermans en overleden ouders: jaard. voor Jacobus Thijssen: Manta Schim van der Loeff (Coll) Truus Janssen-Berkens (Coll) Samata Saheta- py (Coll): 18.30 voor Drika Martens Mi chiels (Coll) Martinus Pontman. Maandag 18.30 voor priesterroepin gen en roepingen tot het religieuze le ven: 19.00 voor overleden familie van de Bekerom-Wijnen: uit dankbaarheid. Dinsdag Gedachtenis vande H. Moni ca: 8.00 voor de gezinnen van de paro chie; 15.00 Gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans in de kerk: 19.00 voor Piet Loonen en Herman Ewals. Woensdag Gedachtenis voor de H. Augustinus bisschop en kerkleraar. 8.00 voor Wim Nieuwenkamp: 19.00 voor de zielen in het vagevuur. Donderdag gedachtenis van de mar teldood van de H. Johannes de Doper. 8.00 voor de vervolgde kerk: 19.00 voor de overleden familie Philipsen-den Hol der en zoon Ber: voor de overleden ou ders Siebers-Wielemans en zoon Theo en Louis Linders. Vrijdag 8.00 voor overleden Thijs Arts en zoon Jeu; 19.00 voor overleden Jozef van Soest en Magdalena Bollig. Zaterdag 8.00 ter ere van Maria, Hulp der Christenen. MEDEDELINGEN In het komend weekend is er na alle H missen een deur collecte bestemd voor de MIVA. Wij rekenen op uw steun voor het belangrijke werk wat doen in de missie. Verdere informatie kunt U vinden op de prikborden bij de uitgan gen van de kerk. Mogen wij U er op attent maken dat er in oktober weer een katholieke ge loofscursus van start gaat in ons bis dom. In Venray zal deze cursus ook ge houden worden en wel op de woensda gavond. Het gaat in deze cursus om een actief omgaan met ons geloof en te ko men tot een verdieping.,Tevens wordt weer de kennis opgefrist, kennis welke als insrument in ons leven als katholiek ontonlbeerlijk is zoals 1 en 1 2. Meer informatie zie folders achter in de kerk en denst catechese van bisdom tel. 04750-86803. MISDIENAARS EN ACOLYTHEN Zondag 8.30 Urbain van Weert: 10.00 Pascal van Weert. Stefan Rongen: 11.30 Theo Crouwel: 18.30 Giel Krijnen. Maandag tm woensdag 8.00 Ronald Arts, 19.00 Rick Cornelissen. Donder dag tot en met zaterdag 8.00 Berend Boersma: 19.00 Anjo Coppus. Aan alle schoolkinderen na een goede vakantie veel succes toegewenst voor het komende schooljaar. PROTESTANTE KERKENGEMEEN SCHAP VENRAY E.O. In de dienst van zondag 25 aug zal Ds H.J.C. van Es de voorganger zijn. Aan vang is 9.30 uur. De kollekte zijn bestemd voor de kerk en de zending. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. ATTENTIE De dienst van zondag 25 aug is de laatste in dit seizoen die in de Ned herv. Kerk Maasweg 9 te Blitterswijck wordt gehouden. Aanvang is 11.00 uur De voorganger zal Ds. H.J.C. van Es zijn. Tijdens deze dienst is er geen kinderopv ang en geen kindernevendienst. De kol iekten in deze dienst zijn bestemd voor het rst fonds van de kerk en de Diako- PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag 9.00 overl. oudes Achten- Verdijk; Johan en Thei Camps; Cor Aben Namens de familie; Sjang Joosten; Nol Verstegen namens de be woners v.d. Ooster Thienweg. Zondasg 8.30 Lei Janssen: 10.00 Jaard. Sibert Moorrees en Hendrina Custers; Pierre Jacobs, Jan Hulsman, Martien Moorrees, Jan Loonen. Overl. ouders Camps Wolbers; Toon Camps (gem. koor). Maandag 9.00 Michel Jacobs en echt genote. Dinsdag 9.00 Pierre Vandevenne en overl. ouders Vandevenne-Vermeulen. Woensdag 9.00 overl. oudes Arts- Peeters (namens familie) Donderdag 9.00 gest. jaard. qverl. ouders Hulsman-Janssen. Vrijdag 9.00 Tot zekere intentie. Zaterdag 19.00 gest. jaard. familie van Rens-Litjens; Cor Aben (namens de Buurt); Sjang Joosten; Jeu Arts (na mens de Freiwillige Feuerwehr Altrich); Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen; Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers. MISDIENAARS Zaterdag 19.00 Erwin Achten, Edu- ard Camps, Marco Arts, Jos Wilms. Zondag 8.30 Esther Litjens, Noortje van Goch, Anita van Limbeek, MOni- que Wilms; 10.00 Christianne Jacobs, Desiree Haegens, Marian Hendrix, Mie- ke Hoedemakers. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. h. mis door Jonge Gardekoor; voor Maria Versleij- en-Joosten (koll.); Theodora Kemme- lings (mnd.); Cisca Baltussen-van Ool (namens St. Antoniusgilde); Johannes van Dijck; Handrie Custers; overleden familie Classens-Wismans. Zondag: 8.30 h. mis voor de parochie; 10.00 hoogmis voor: Lambert Joosten (koll.); st. Teng Steeghs; jrd. Gerrit Geurts; st. Karei Hesen en Anna Gertruda Heijligers. Dinsdag: 8.00 h. mis voor Gerard Geurts en ouders; Woensdag: 8.00 voor overleden familie Noyen-Claessens; voor Martin- nus Voermans en Maria Minten. Donderdag: 8.00 h. mis voor fam. van de Ven en kinderen Johanna, Martinus en Petronella. Vrijdag: 8.00 h. mis tot zek. intentie. Zaterdag: 19.00 gez. h. mis. voor Bernard Janssen; johanna Bots-te Haaf, tevens voor Teng Bots; pater Coen Classens; st. Gerard Baten en Lamberdina Rongen: Frans Verstappen en Maria Kuijpers; Grad Verstappen; Jan Zanders. zondag 1 september gaan wij ter bedevaart naar O.L.vrouw v. Oostrum. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag 24 en zondag 25 augusutus KERKDEURKOLLEKTE VOOR DE MIVA. Zaterdag: 15.00 h. mis uit dankbaar heid bij zilveren huwelijk van Van de Markt-Janssen; 19.00 Ims voor Ant. Voermans, echtge note en zoon Antoon; lms voor Wilhelmus Claessens; jrd voor Gerrit Camps en Albert Beerkens. Zondag: 8.30 lms voor Jhannes Loenen en Leida Loenen-Poels; 10.00 hoogmis, jrd voor Jan Janssen, echtge note en zoon Gerrit, tevens gest. jrd. voorGertruda Spreeuwenberg; 11.15 lms Gerard Thijssen; lms Teng Voesten. Maandag: 19.00 qweekd. Henricus Leijssen (6); weekd. voor Sjang Weijs(l gest. jrd. voor Martinus Loonen en echtgen. en overleden kinderen. Dinsdag H. Monica 19.00 lsm v. Ge- rardus Willemse, Lsm v. Ine Janssen. Woensdag H. Augustinus bisschop en kerkleraar; 19.00 lsm v. Gerard Litjens; lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens. Donderdag Marteldood van de H. Jo hannes de Doper 19.00 lsm v. Henricus Leijssen (vanw. fam. 1.) lsm v. Maria Loonen-Scheffers lsm v. Johannes Loe nen en Leida Loenen Poels. Vrijdag 19.00 lsm uit dankbaarheid; v Bertus Jenniskens; gest. jrd. v. Peter Johannes van Rens en echtgenote, Ger truda van Rens-Litjens en Michel Loonen. Zaterdag 19.00 lsm v. Hermine de Bruijni-Raafs en overl. familie gst. jrd. v. Lambert-Willems en echtgenote. Misdienaar 19.00 Pascal van Sant voort. Akolieten: Zaterdag 19.00 Geert Thijssen en John Cornelissen; Zondag 8.30 Jan Janssen; Hgm 10.00 Peter Bij gelegenheid van de officiële opening van hei St. Elisabeth ziekenhuis Venray op 20 november 1970 werd een kunst werk aangeboden vervaardigd door de Limburgse kunstenaar Rob Stultiëns uil Bunde. Rob Stultiëns' opdracht was om bin nen de architectuur van het geheel een „ornament" aan te brengen dat zal meespelen in de harmonie van terreinen gebouwen. Hij plaatste voor de gevel van het ver pleegstershuis een 5 meter hoog plastiek „wel beknot toch uitgebot", vervaar digd uit roestvrij- gemaakt metaal, ge lakt in heldere, levendige kleuren. De titel „wel beknot toch uitgebot" sloeg op het feit dat de nieuwbouw van het ziekenhuis 4 meter dichter langs de Merseloseweg moest worden gebouwd, dan was gepland. Het ketelhuis - achter het ziekenhuis - zou anders te dicht bij de bebouwing van Biezenvenneke en Hoenderstraat komen, wat onherroepe lijk zou leiden tot hinderwetvergunnin gen. Om toch visueel ruimte te scheppen vóór het ziekenhuis werd toen besloten enkele vijvers aan te leggen. Het kunstwerk werd geschonken door de hoofdaannemers en de architecten en adviesburo's. Geurts, Sander Peeters en Mare Her mans 11.15 Martin en Tonny Heesen. Lectores: zaterdag 19.00 M. Venne- kens; zondag 8.30 J. Reintjes; 11.15 Mej.d G. Reintjes. Gedoopt: Marloes van Dijck St. Ca- tharinastraat 16, Eef Janssen Vul lingstraat 44; Bart Lamers Albionstraat 10. Overleden: Sjang Weijs verpleeghuis te Horst we legden hem te rusten op het kerkhof te Leunen op 22 augustus. RECTORAAT VEULEN Zaterdag 19.00 hgm gest jrgt fam Wilms-Heesen Zondag 9.45 gest jgt zal Fr Linders echtg. en fam 2 zeswekendienst zal Han drie Reintjes en Anna Remmen. Maandag 9.00 Lsm ter ere H. Geest bij begin van nieuw schooljaar. Dinsdag 8 uur lsm uit dankb. fam. v. Kempen. Woensdag 8 uur lsm Teng Aarts. Dóriderdag 8 uur lsm zal Mart. v. Sta veren. Vrijdag 8 uur lsm tot bijz int. Zaterdag 7 uur Hgm zal Marie Ewals- Holtackers en overl ouders Ewals- Holtackers. Akk. van 25 aug Ch. Dongen. G. Timmermans J. thissen, Misdienaar J. Dings, Koen Verstegen. RECTORAAT HEIDE Zaterdag 19.30 avondmis voor Harrie Willems. Zondag 8 uur H. Mis t.i.v. de Familei Janssen-Hermans en van de familie Jansen-Coenen. 10.00 Hoogmis voor Johannes en Hendricus van Kempen en voor Ger v. Kempen-Friesen. Akolieten Leon Pouwels en Geert v. Meijel. Mis dienaars van de week: Nicole Jacobs en Petra Willems. Vandaag collecte van de MIVA. Maandag 8 uur H. Mis t.z.i. Dinsdag H. Monica 8 uur H. Mis t.z.i. Woensdag 8 uur H. Mis t.z.i. Donderdag marteldood van de H. Jo hannes de Doper 8 uur H. Mis t.z.i. Vrijdag 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag 19.30 uur avondmis voor Oma Gielens van bekenden. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag 19.00 H.M. voor Mevr. Gooren-Keijsers nms neven en nichten Keijsers. HM voor overl. fam. Verhoeven-Arts; Weekd. voor Lei Thijssen: jrgt. voor Frans van Soest; jrgt voor Piet Willemse. Zondag 8.30 H.M. voor Pastoor Janssen; 10.00 Maandd. v. Mevr. Lemmens-Verstraaten; Maandd. v. Mevr. Verstappen Vervoorl; HM voor Lei Thijssen nms fam Vink; 11.30 HM voor overl oudes Lemmens-Poels; HM v. Gerradus v.d. Munckhof, Wilhelmus Bollen en echtgen. Hendrina. Maandag 19.00 HM voor LEi Thijs sen nms kinderen Janssen; gest jrgt voor Jozef Martens; Dinsdag 8.00 HM voor Mevr. Verstappen-Vervoort nms zussen; Woensdag 19.00 H.M. voor Thei Janssen; maandd. v. Mevr. Gooren- Keijsers. Donderdag 8.00 HM voor bijz. inten tie. Vrijdag 19.00 HM voor Frans Werne- ke. Zaterdag 19.00 HM voor alle levende en overl. leden v. SV Ysselsteyn; HM v. Marian v. Haperen en overl. fam. Weekd. voor Lei Thijssen; jrgt. voor Grad Jenssen MISDIENAARS Volgende week komt er weer een nieuwe lijst van misdienaars. Deze week reke nen wij nog op de oude ploeg. MEDEDELINGEN MIVA 50 jaar Het komend weekend is er een extra collecte voor de jubileren de miva. Er zijn weer enorm veel aan vragen voor een vervoermiddel binnege- komen. Wilt U een handje meehelpen. De missionarissen rekenen op de MIVA geef een extra jubileum bijdrage zodat de missionarissen dit jaar allemaal ge holpen kunnen worden. Bij voorbaat dank. PAROCHIE MERSELO Zaterdag H. bartolomeus apostel. 19.00 Pastoor Vercoulen. Zondag 21 ste week door het jaar Mi- va kollekte 10.00 Henrie v. Osch en Theodora Poels. 11.30 Mevr. Petronella Poels-Jacobs. Dinsdag H. Monica 8.30 Mevr. Truus Hendrix Marcellis. Woensdag H. Augustinus 19.00 Mevr. Hanna Hoenselaar-Thijssen v.w. Fam Verhoeven-Merkx. Donderdag marteldood van H. Jo hannes de Doper 8.30 Jac. Verlinden en echtgenoten en ter ere van St. Jan. Vrijdag 8.30 J. v. Dijck- Hoedemakers, M. v. Dijck-Steeghs en dochter To. 14.00 zilver jub Wismans-v. Helden; - Vrijdag 19.00 voor Antoon van Hoof en Annie van Hoof-Gielen v.w. familie leden in Canada. MISDIENAARS Zondag 10.00 en Vrijdag en zaterdag Ruud Thijssen Pieter Paul Rieter; 11.30 Gerton Claasen. KOLLEKTANTEN Zaterdag J. v. Hoof: Zondag 10.00 Teng Arts; 11.30 H. Arts. Kerk schoonmaken 29 augustus Mevr. Hegger Op de Kamp. Mevr. Verhoeven Daland. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 voor Thea v. Bakel- Peters. Zondag 10.00 t.i.v. fam Bol. Maandag 19.00 voor overl. ouders v. Vegchel-Pëlters. Dinsdag 19.00 t.i.v. fam Huys Woensdag 19.00 t.i.v. M. Janssen Donderdag 19.00 voor bijz. intentie. Vrijdag 19.00 uit dankbaarheid. Zaterdag 19.00 voor Bertha van de Pas-Camps. Misdienaars: Angela v.d. Heuvel An gelique van Asten. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 avondmis voor Dora Versteegen-van Kempen (drumband) vader en moeder van Dijck Ser en An- ny; Sjaak Jeuken en voor een zieke moeder. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor Nelly Peters-Fleurer. en alle overlede nen; 10.00 Hoogmis voor fam van Kempen-Lochtens, fam Elzen, Arnol- dus Reijnders; OVerl. Ouders Koopmans-Hofmans en Fam. Maandag 8.45 H. Mis voor de overle denen van de Carmel. Dinsdag 8.45 H. Mis uit dankbaar heid voor verkregen gunsten. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor alle intenties van de pel grims. Donderdag 8.45 H. Mis voor Rector Creemers en rector Heijnen. Vrijdag 8.45 H. Mis t.e.v. onze Lieve vrouw van de rozenkrans; 14.00 Plechti ge huwelijksviering voor het bruidspaar Maria Philipsen en Jos Rutten. VAMOS A VER Nolicias Religiosas El domingo proximo el dia 25 de agosto no habra misa espanola en la Iglesia Grande se celebra la 40 anivesaria de la ordenacion secerdotal del Sr. Decano Y Archipreste: alii el Padre Juan debe estar La pr5oxima Misa doninical en Espano? se celebrara el domingo el dia 1 de septembre. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES El Centro se abre segun el horario co- nocido todos los sabados y domings. Hasta la vista. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met als thema, Ons alle tijden eerlijk gedragen. In de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11 aanvang 10.00 uur v.m. gratis toegang, geen collecte. POGING TOT INBRAAK Tussen 17 en 19 augustus hebben er in twee bedrijven in het centrum poging tot inbraak plaats gevonden. Zowel op het Henseniusplein als in de Passage wa ren deuren en kozijnen geforceerd, maar het was niet duidelijk of de dader binnen is geweest. Voor zover kon wor den nagegaan werd er niets vermist. Waarschijnlijk is de dader gestoord bij een zijn poging tot inbraak bij een bedrijf aan de Poststraat. Als stille ge tuige bleef een schroevendraaier achter. INSLUIPING Door insluiping werd toegang verkregen tot een garage bedrijf aan de Paul burg manstraat. Ontvreemd werd een geld kistje met ongeveer 1000,- St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette". Met vandaag als middelpunt musette- festival met Gilbert O Sullivan, van 20.00 lot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur hel pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt musette- festival met Gilbert O Sullivan. Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non slop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur hel programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt: musettefestival met Gilbert O Sullivan. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraleand Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en casset te". met vandaag als middelpunt: mu settefestival met Gilbert O Sullivan. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14