Torenbeklimming groot succes AGENDA Venray en de werkloosheid Duitse jongeren ontvangen Vakantieservice Duitse jeugd naar Merselo Tijdelijke huisvesting peuterspeelzaal Landweert Vestiging van gevangenis nogmaals bepleit Subsidiëring kinderboeken feest GESLAAGD GEVONDEN Oude foto Voor het eerst sinds 1972 is in de maand juni de werkloosheid zowel landelijk, proviciaal als plaatselijk ge daald. Venray en ook Noord-Limburg hebben daar zeer goed van geprofiteerd, want op het arbeidsbureau Venray noteerde men 95 werkloze mannen minder en in Gennep 85. De instroom van de nieuwe jaargang schoolverlaters werd meer dan gecom penseerd door de seizoensmatige da ling (vooral bij de bouwvakkers) én door de enigszins oplevende conjunc tuur. Van dat laatste hebben we de laatste maanden ook al eens mogen proeven. Opmerkelijk was dat zowel in Venlo Maastricht als Helden de werkloosheid iets toenam. Men zal zich herinneren dat Helden het laatste werkloosheids percentage van Limburg heeft, gevolgd door Venray. In de maand juni lieten zich in Venray 45 schoolverlatende jongens in- scHrijven. In Gennep waren dat er nog maar 6. Duidelijk blijft op dit moment het aantal schoolverlaters onder dat van het vorig jaar. Maar toch steeg de totale jeugdwerkloosheid. Omdat we van Venray geen gespecificeerde cijfers hebben, hier de gegevens van onze ge hele provincie: Jonger dan 19 jaar: 2266 (2013 in mei) Van 19 t/m 22 jaar: 7245 (7159 in mei) In volgorde van grootte zijn in de volgende beroepsgroepen in Noord- Limburg de meeste mannelijke werk lozen: bouwvakkers, metaalbewerkers, kantoorpersoneel, landbouwpersoneel en beroepsvervoerders. VROUWEN De werkloosheid onder vrouwen kon nog niet profiteren van seizoensinvloe den of oplevende conjunctuur. Lande lijk en plaatselijk was er 'n flinke toename van het aantal werkzoekende dames. In Noord-Limburg was dat vooral het geval in ons eigen Venray, waar in juni jhun aantal steeg met 61. In Gennep was die stijging gelukkig slechts 6. Bovendien meldden zich in Venray 57 jongedames als werkzoekende school verlaters; in Gennep 34. En ook het aan tal werkzoekenden jonger dan 19 jaar én van 19 t/m 22 jaar ondervond een lichte stijging. Bij de Noordlimburgse dames vindt men het grootste aantal werkzoekenden bij het kantoor- en handelspersoneel, het sociaal- en geneeskundig personeel en bij het huishoudelijk personeel welldadig en wel/gelegen BLIJFT U THUIS DIT JAAR? Dan kunt U zich toch op vakantie wanen in ons exclusieve restaurantje aan de Maas en overdekte tuinserre. CHRISTEL en HAN PLOUM-CLAESSENS Grotestraat 38 Well Tel. 04783-1234 Afgelopen woensdag ontving burge meester Defesche traditiegetrouw de Duitse jongeren uit Baden Wiirttemberg die momenteel op het Duits soldaten- kerkhof in Ysselsteyn werkzaam zijn. Het zijn allemaal leerlingen van de 9e klas van het Gymnasium in Mengen. De burgemeester wilde, nu hij voor de 10e maal met Duitse jeugd gecon fronteerd werd, de algemene leider. Peter Muller, bijzonder vernoemen en zijn onvermoeide inzet tot voorbeeld stellen. Voordat de Duitse jeugd in het gemeentehuis ontvangen werd, vond eerst een kranslegging plaats bij het Venrayse monument van Gevallenen achter de Grote Kerk. Na de ontvangst vond een kranslegging plaats bij het hoofdkruis op het Duits kerkhof in Ysselsteyn, waarna jeugd en gasten een koud buffet kregen aangeboden, ook dit jaar weer keurig verzorgd door de koks van de Bundeswehr uit Budel. MEERLO-WANSSUM De volgende jongerengroep van de Sportkreis Rems-Muhr, zullen op 1 augustus door burgemeester Dittrich in het gemeentehuis van Meerlo-Wanssum worden ontvangen. Daarvoor zullen zij een krans leggen bij het monument van Hanna van de Voort te Tienray, én, omdat het 40 jaar geleden is, dat Nederland werd bevrijd, zal een bos van 40 rozen worden gelegd op haar graf op het kerkhof in Tienray. De jeugd wil daardoor allen huldigen die hun leven in de waagschaal hebben gelegd, door het onderbrengen van Joden. Hanna van de Voort kon met hulp van velen maar liefst 123 Joodse kinde ren redden uit de handen van de Duit- Vorige week vrijdag was het zover; de toren van de St. Petrus Bandenkerk mocht beklommen worden. Dit dankzij de inzet van de Venrayse VVV, de medewerking van het kerkbestuur en de toestemming van Deken Theunissen. Sinds de inwijding van de toren op zondag 23 september 1962, door de toenmalige Pastoor-Deken A. Loonen, was het voor de eerste keer in de geschiedenis dat men deze unieke kans kreeg aangeboden. Deze toren-trip was niet alleen voor de eigen Venrayse mensen bedoeld, maar óók voor de mensen die meededen aan de Fietsvierdaagse door de Peel en die afgelopen vrijdag Venray als rust plaats aandeden. Dus voor hen een spe ciale (toeristische) attraktie. Vooral als men bedenkt dat hier in de omgeving nergens een toren beklommen kan worden. Zover ik weet is de dichtsbij- zijnde, de toren van de St. Janskathe draal in Den Bosch. Jan Driessen en ik waren afgelopen vrijdag als gidsen van 10.000 - 16.000 uur aanwezig om alles een beetje in goede banen te leiden. Inderdaad, dat was nodig, want vóór 10.00 uur stonden bij de ingang van d,e toren reedseen vijftigtal jjicnsen te wachten oni naar boven tè kunnen gaan. Vanaf vorige week vrijdag tot en met zondag 11 augustus zijn de zuid-neder- landse bouwvakkers (dus ook de Venrayse) op vakantie. Alle bouwakti- viteiten liggen stil. En dat kan heel ver velend zijn voor degenen die in deze periode noodgedwongen een beroep zouden willen doen op 'n bouwvakker c.q. aannemer. Het bouwbedrijf Verhoeven Venray, heeft die situatie onderkend en voor deze vakantieperiode een service-dienst ingesteld, die op alle werkdagen bereik baar en paraat is. Via het telefoonnum mer 81350 kunt u uw boodschap inspre ken, waarna zo spoedig mogelijk een van de uitvoerders - kontakt met U opneemt om een en ander te regelen. Maar dikwijls zit men niet alleen om 'n metselaar of timmerman verlegen; ook dat heeft Verhoeven onderkend. Het bedrijf heeft zich verzekerd van een aantal onderaannemers ervaren vaklieden en installateurs - waardoor het mogelijk is een allround-service te bieden. Mocht U dus onverhoopt in de pro blemen komen dan weet U nü waar U terecht kunt. Zoals de laatste jaren gebruikelijk is, bezoekt ook dit jaar een groep jongeren uit Zuid-Duitsland, JUM in Merselo. Deze jongeren zijn naar Nederland ge komen om enkele weken van hun va kantie het Duitse Soldatenkerkhof in Ysselsteyn te verzorgen. A.s. zondag 28 juli is er een weer een groep bij hen te gast. In tegenstelling tot andere jaren zullen de Duitse jongeren niet te gast zijn in diverse gezinnen in Merselo, maar zullen zij deelnemen aan een door JUM georganiseerde zeskamp. Ruim 50 deelnemers zullen legen elkaar in het strijdperk aantreden. Dit spekta kel begint om half twee op het Dorpsplein. Tijdens de activiteiten is het jeugdhuis geopend. Na afloop is er een barbeque waar iedereen tegen een kleine vergoeding aan kan deelnemen. Deze dag zal 's avonds worden af gesloten met een optreden van de Ven rayse Rock and Roll band „Street Cor ner" die een optreden zal verzorgen in het jeugdhuis. De deelnemers aan de zeskamp wor den om 13.00 uur verwacht, waarna men over zal gaan tot het maken van de groepsindeling. Wij verwachten dat het een spectaculaire en vooral gezellige middag wordt, en hopen ook U te mo gen begroeten. Sjaak Laurensse De eerste groep begon om klokslag 10.00 uur aan de tocht naar boven, waar men vanaf een hoogte van ca. 45 meter een prachtig uitzicht had over Venray en omgeving. In het begin was het nog wat mistig, maar tegen twaalven was het uitzicht fantastisch geworden. Zó mooi, dat men zelfs met het blote oog de kerk met watertoren van Keve- laer kon zien liggen. Ook de televisie toren van Geldrop was goed te zien. Na de eerste groep volgden er nog zéér velen. Het was de hele dag door erg druk, waardoor het bij de houten vlizotrap op de torenkamer soms dringen was om naar boven te kunnen. Dit was trouwens het enigste obstakel in de hele torenbeklimming. Er waren natuurlijk ook veel Venray se mensen gekomen om Venray eens Het college is er in geslaagd de peu terspeelzaal Landweert een tijdelijk on derdak te bezorgen. Met ingang van 1 augustus a.s. zal voor de duur van 1 jaar een woning in de wijk Landweert wor den gehuurd, waarin de peuterspeelzaal zal worden ondergebracht. Zoals bekend heeft de peuterspeelzaal de laatste jaren gebruik kunnen maken van een leegstaan klaslokaal van de openbare basisschool in de wijk. Dit klaslokaal wordt echter vanaf 1 au gustus a.s. in gebruik genomen door de katholieke basisschool in Landweert, om zo de groei van deze school op te kunnen vangen. De peuterspeelzaal Landweert dient een permanente huisvestiging te krijgen in het wijkcentrum Landweert. Dit wijkcentrum zal in de loop van 1986 worden gerealiseerd, zodat voor de peu terspeelzaal een noodoplossing moest worden gevonden. De gemeente en de Woningstichting SBDI hebben overeenstemming bereikt voor de huur van een woning. Met de peuterspeelzaal Landweert is vervolgens afgesproken dat alleen de allernoodza kelijkste voorzieningen zullen worden getroffen om de woning als peuterspeel zaal te kunnen gebruiken. Het gemeen tebestuur is bereid hieraan een financië le bijdrage te geven van maximaal 2500,-. De stichting wijkcentrum Landweert zal met ingang van 1 januari a.s. haar tijdelijk onderdak, eveneens een leegstaand lokaal in de openbare basis school, ook af moeten staan aan de ka tholieke basisschool. De voorbereiding voor de bouw van een permanent wijk centrum, gelegen aan de Kruidenlaan zijn in volle gang. Naar verwachting zal in januari 1986 met de bouw worden gestart, zodat het gebouw vanaf 1 au gustus van dat jaar in gebruik kan wor den genomen. Wilt U uw schooljaar goed beginnen? Bestel dan NU reeds de Schoolboeken van den munckhof Grotestraat 68 Venray Telefoon 04780-82727 vanaf de vertrouwde „Peelwachter" te bekijken. De reakties waren talrijk: men bleef b.v. wachten totdat de klok het halve uur sloeg de Rose Vlek was voor velen een objekt om vanaf de toren te fotograferen velen vroegen of openstelling in de toekomst nog vaker zou gebeuren en ook, of dit 's avonds eens geregeld kon worden. Veel positieve opmerkingen kregen we te horen over het groen in Venray- centrum en de wijken. Er waren zelfs verschillende mensen naar boven gekomen die letterlijk en fi guurlijk hun steentje hadden bijgedra gen aan de bouw van de toren. En na tuurlijk werden er herinneringen opge haald van bepaalde gebeurtenissen die nien met de bouw meegemaakt had. Eén ding is zeker toen we om 16.00 Via de toezending van het rapport ,,de quartaire sector in de gemeente Venray" wil het college van burge meester en wethouders bij de staatsse cretaris van justitie en bij gedeputerde staten van Limburg, nogmaal de aan dacht vestigen op het pleidooi voor de vestiging van een penitentiaire inrichting in de regio Horst/Venray. Het rapport geeft inzicht in en een analyse van de ne gatieve ontwikkeling in die sector en te vens „voorzetten" voor maatregelen om de werkgelegenheid in de quartaire sector te doen toenemen. Reeds op 25 april jl. wezen burge meester en wethouders van Venray en Horst de minister van Venray en Horst op de ondervertegenwoordiging van de ze sector in de totale werkgelegenheid in Noord Limburg en de op handen zijnde daling van de werkgelegenheid, bij bij voorbeeld het Psychiatrisch Centrum Venray. Als mogelijke compensatie van dit verlies is toen de vestiging van een penitentiaire inrichting voorgedragen. uur gingen sluiten waren we een erva ring rijker geworden. Wij zelf hadden niet gedacht dat het zó druk zou wor den. Er werden voor de torenbeklim ming alleen al zo'n 350 namen getekend in het gastenboek. Niet iedereen heeft hierin zijn naam kunnen zetten, want af en toe was het zó druk, dat velen zijn doorgelopen. Een ruwe schatting van ons beiden zal zijn dat ongeveer 700 tot 800 mensen de toren beklommen hebben. In ieder geval een prachtig succes voor de eerste openstelling. Jammer is wel, dat de voorbereiding van dit alles in een te korte tijd plaats vond, waardoor we de mensen niet voldoende konden vertellen over de ge schiedenis en andere leuke bijzonder heden van de toren. Bij een volgende gelegenheid zal dat mogelijk moeten zijn door b.v. in de torenkamer en op de verdieping daarboven een passende tentoonstelling in te richten. De openstelling van vrijdag heeft be wezen, dat daar grote belangstelling voor is. De foto bij dit artikel is natuurlijk vanaf de toren genomen. Voor velen waren de geveltjes in het Schouten- straatje een openbaring., JDift kaq men van de begane gronü zó toch niet In het kader van de kinderboeken week zal op 1 oktober een groot kinder boekenfeest worden georganiseerd. Een manisfestatie met als doel kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar een paar uur ge heel te richten op het kinderboek. Zo zullen twee kinderboekenschrij vers aanwezig zijn om voor te lezen uit eigen werk en zullen zij vragen van de kinderen beantwoorden. Er komen kinderboekenstands, pop penkastvoorstellingen zullen worden ge geven, tekenfilms worden gedraaid, kin deren kunnen schrijven en tekenen in het boek van de dag en er is een groot aantal stands waar de kinderen kunnen tekenen, knippen, plakken, dansen, verkleden etc. De manifestatie zal worden gehouden in de schouwburg. De organisatie is in handen van Onderwijs Service Centrum Netwerk, de onderwijsbegeleidings dienst, de PABO Venlo, het Combina tiepakket Noord-Limburg, de kinderbi bliotheek en de beide Venrayse boek handels. Het college heeft besloten om maximaal 4000,- in de kosten van deze manifestatie bij te dragen. Aan het HEAO te Eindhoven, af deling commerciële economie, slaagde Patricia Haegens uit Oostrum. Voor het diploma Vakman Buis leidingen S.B.W. te Ede slaagde de heer W. J. Dommeck, Spinetstraat 23 te Venray, Voor het diploma Ondernemer G.W.W. van het AVBB te Hilversum, slaagde de heer L. C. M. Klomp, Jan Poelsweg 5, Ysselsteyn. van 8 t.m. 21 juli 1985 Bril in donkerbruin briletui Heren- bril met bruin montuur Een big van 75 cm Een hond (verm. kruising met herder) Een bastaard hond, kleur zwart, teef Een zwarte bastaard hond, reu Een zwart/beige bastaard herder Een gele kanarie Een bankbiljet Een blauw plastic regenpak met gele en blauwe biezen Bruine portemonnee met inhoud Zwarte portemonnee zonder inhoud Bruine portemonnee met opdruk, met inhoud Bruine porte monnee, inhoudende kliëntenkaart NCB Witte portemonnee, met inhoud Gouden verlovings, c.q. trouwring merk Anjer met inscriptie Gouden zegelring met inscriptie Een fietssleu- tel Een sleutelbos met 7 sleutels Een sleutelbos met 4 sleutels waaronder een BMW autosleutel en een zwarte sleutel hanger met opschrift „M" Een sleutel met opschrift Börkey, nr. 993 L Klein rugzakje, inh. proefwerken Zwart/wit t.v. toestel, merk Grundig Draaikruk voor auto-krik c.q. caravan Sierdop van een autovelg Groene fiets, merk Universum Brilliant Zwarte herenfiets merk Gazelle Een blauwe crossfiets, merk B.M.X. Een witte herenfiets, merk Eroba Een groene kinderfiets, merk Sluis Sport Een grijze sportfiets, merk Gazelle Tour de France Een zwarte damesfiets, merk Mtfrcurius Sport. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888 tst. 224. WEEKAGENDA VVV VENRAY Donderdag 25 juli: Iedere donderdag boottocht naar Venlo. Opstapplaats Well. Inl. en boekingen bij de VVV. Zondag 28 juli: 5e Bondswedstrijd „De Peeldrivers", circuit de Spurekt, Smakterweg 80, aanvang 12.00 uur. Zaterdag 27 juli: Nederlaag-toernooi t.g.v. 40-jarig bestaansfeest SV Venray; sportpark „De Wieën"; aanvang 18.00 uur. Inlichtingen te verkrijgen bij de WV, tel. 10505, Grote Markt 23, Venray. Na de oorlog waren ook de dames al aktief in de turnsport, Al gebeurde dat ook wel, om er eens uit te zijn. Men ging niet zoveel naar toernooien en wed strijden, maar met Koninginnedag bij voorbeeld werden er demonstraties gegeven op de Grote Markt. De dames zijn v.l.n.r. staande: Jean ne Lenssen, Maria van Mil, Jo Arts, Nelly Peeters, Bep v. d. Putten, Thea van Goch, Truus Hendriks. Zittend: Guus Cornelissen, Annie Voermans, Nelly v. d. Putten, Carla Sijbers, Jet Janssen, Gerda Kroon, Antoinet Jeurissen, Nelly Creemers, Corry Janssen, Diny v. d. Putten. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn gein kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H.SCHRAVEN Tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: DE MUINCK-KEIZER tel. 88800 DOKTER KEIJZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1 tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachduikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN Tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN Horst Tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur, WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. W ij kgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BLIJF VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3