VERENIGINGSNIEUWS illkplIliiittiiiiplliipliHipilli GEMEENTEPRAAT meesterschilders in venray Ven rays Mannenkoor St. Theobaldus gilde Overloon Algemene Hulpdienst Venray Jaarmarkt Vrijwilligers- centrale Buurtvereniging de Pritter Overloon Wielercriterium Ysselsteyn Spreekuur vervallen Openbaar groen geen stortplaats Bouwvergunning verleend Bestemmingsplan Centrum Bestemmingsplan buitengebied Hinderwet Tentoonstelling DE GESCHIEDENIS VAN HET MUZIEKLEVEN IN VENRAY NOTITIES EN MEDEDELINGEN AN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting Geen repetitie wegens vakantie: 18-25 juli en 1 aug. Op zondag 21 juli verza melen om 9.45 uur in Geysteren voor het opluisteren van de H. Mis voor Fons (in uniform) Voor de fietsers vertrek v.a. Grote Markt om 09.00 uur. -198» 1860 Geen repetities-vakantie Eerstvolgende donderdag 15 augustus a.s. Wel serena des zie agenda. AGENDA Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Bijeenkomst zaal Martens Leunen. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zaterdag 17 augustus serenade zilveren bruidspaar. Zaterdag 24 augustus serenade hockey club kunstgrasveld. Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 31 augustus 40 jaar SVV sere nade. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. Zaterdag 30 november concert met Ble- rick en Horst in Venray. LEERL1NGENOPLEIDING Geen repetities en lessen i.v.m. vakan ties. DRUMBAND Agenda: zie harmonieorkest. Geen repetitie vakantie. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. DAMESKOOR Onze eerst volgende repetitie is op woensdag 21 augustus. Tegen die tijd zullen wij U weer tijdig hieraan herinne ren via Peel en Maas. Tot zolang wensen wij U allen een fij ne en zonnige vacantie toe, zodat we daarna weer weer met nieuwe energie ons kunnen gaan voorbereiden op ons zondagmorgenconcert in oktober en de komende kerstconcerten. GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zondag 21 juli Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 24 juli. Wegens vakantie geen repetitie. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Als laatste wedstrijd voor de zomer vakantie werd er zondag 14 juli'jl. ge schoten om de Peelhaas troffee. Win naar werd Antoon v.d. Broek die met 25 punten de concurrentie, zij het mid dels afkampen.op een afstand wist te houden. In de extra ronde werden dc prijzen als volgt verdeeld: 1 A.v.d. Broek 18 pt 2 F. Volleberg 17 pt 3 J. Willems 15 pt 4P. Willemssr 14 pt 5 H.v.Tilburg 14 pi 6 P. Willems jr. 13pt Hei bestuur wenst alle leden een pret tige vakantie. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. Lourdescomité afdeling Venray Met de „Limburgse Bedevaart" naar Lourdes van 6-13 sept. 1985 Ook voor de Limburgse Bedevaart naar Lourdes van 6-13 september a.s. is weer veel animo. Twee treinen een vliegtuig zullen de pelgrims naar Lour des brengen. In onze regio is de be langstelling ook weer veelbetekenend. We willen er wel op attenderen, dat met deze bedevaart geer. gratis zieken mee gaan. Pelgrims kunnen zich nog opge ven bij G. Philipsen, Goudsmitstraat 42 Venray, tel. 04780-83575. Dit geldt ook voor de oktober bedevaart. Wat betreft de bijbestelde foto's, kunnen wij U mededelen, dat die bin nenkort bij U worden thuisbezorgd. 19 juli Hardrock met MARTYR Martyr is een Utrechtse Heavy metal formatie die in oktober 1982 is begon nen. Na een half jaar werd besloten een eerste demo op de markt te brengen met geel eigen materiaal genaamd ,,lf it's loo loud, you're too old". 4 maanden later besloot Martyr om een nieuwe de mo op te nemen wat de basis zou wor den voor hun nationaal en internatio naal succes. Dankzij deze demo werd Martyr uitgenodigd deel te nemen aan de Roadrunner Ree. verzamelaar „Dutch Steel" met hun song „Snow and fire". Een derde demo „For the Universe" verschijnt op de markt en heeft als resultaat het verschijnen van Martyr's debuut op vinyl begin 1985. Ook is martyr vertegenwoordigd op de Amerikaanse verzamelaar Metal Masscrevi", vanwege 'de groeiende be langstelling voor deze jonge Utrechtse band. De band bestaat uit de volgende leden Gerard Vergouw zang, Rick Bouwman gitaar, Marcel Heesakkers gi taar, Antoine v.d. Linden bass, en Elias Papadopoulos drums.-4985j:wordti-h:el jaar van Martyr. Een must voor de har- drockliefheber! voor en na het optreden zullen er op een grootbeeldscherm vide ofilms gedraaid worden. Zaal open 20.00 uur. 26 juli de goochelaar Ferry Gerats. Vrijdag 26 juli speelt in Dingus de magi- coloog Ferry Gerarts, een goochelaar die van alle markten thuis is. Hij brengt een onderhouden goochelnummer, waarbij een ongewone benadering van de goochelkunst ten toon wordt gespreid. Zo worden er aan de hand van kaartentrucs beroepen uitgebeeld met een dobbelsteen de wetenschap op zijn kop gezet en men is o.a. getuige van doldwaze huiselijke sanitaire moeilijk heden. Ook speelt hij tijdens de koopa vond in het centrum van Venray. In het café van Dingus begint het optreden om 22.00 uur. De entree is gratis. J.v.d. Hoogenhof nieuwe koning van het St. Theobaldusgilde Na 206 schoten was het bekend wie de nieuwe koning van het St. Theobaldus gilde was voor 85/86. Het laatste schol werd afgevuurd door J.v.d. Hoogen hof. Het was een bijzonder spannende strijd geweest wie het laatste stukje van de vogel naar beneden zou halen. Ver schillende felicitaties vielen hem ten deel, waaronder die van Pastoor der Kinderen en de vele andere die deze middag naar het schietterrein waren ge komen, omdat dit elk jaar een van de hoogtepunten is van het Theobaldus- feest. Ook de dames van de Gildebroeders, waarvan er 8 voor het eerst hofdame waren, konden op een vogel schieten, evenals de leden van de drumfanfare die dit al jaren doen. Bij de dames waren er 90 schoten nodig, en bij de drumfanfare waren er 83 schoten nodig om de vogel naar beneden te halen. Bij de dames ge beurde dit door Mevr. de Wit en bij de drumfanfare door Sr. Jansbeken. Door de voorzitter kregen zij beide een stan daard aangeboden. Onlangs deden 4 leden van de drumfan fare van het St. Theobaldusgilde exa men aan de Muziekschool van Box meer. Ze kregen hun opleiding van de Hr. Beiers. Allen deden examen in klein koper en groot koper. De geslaagden zijn: E.v. Berkel op hoorn voor hel B- diploma, W. Arts op trompet eveneens voor het B. Diploma, E. Delauw op trompet voor het A. Diploma en W. Meijer op tuba eveneens voor het A. Di ploma. Vanaf morgen vrijdag 19 juli zal de drumfanfare vakantie hebben. Er zullen dan geen repetities zijn, ook niet voor de nieuwelingen. Op zondag 11 au gustus zal weer de eerste gezamelijke re petitie zijn v.w. de Gildedag in Oeffelt op zondag 18 augustus. In september begint weer de opleiding van de drum fanfare aan de muziekschool. Cursussen: Bij voldoende deelnemers kan er een cursus worden georganiseerd voor be ginnende imker en gevorderd imker. Voor de beginnerscursus is het zelf hou den van bijen geen noodzaak, alsmede het lidmaatschap van een bijenvereni ging. Voorop staat de motivatie om het bijenleven beter te leren kennen in een natuurlijk leefmilieu en het bewezen nul voor de groente en fruitteelt alsmede de sierteeltgewassenBelangstellenden kunnen zich melden bij het sekretariaat van de vereniging of een van de bestuursleden. Vlechtcursus: De imkersvereniging gaat weer een vlechtcursus organiseren die zal starten begin oktober. De belangstelling voor het vlechten met natuurlijk materiaal zoals roggestro en buntgras zijn de afge lopen jaren toegenomen. Het aksent ligt op het fijnere vlechtwerk. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij het se kretariaat van de vereniging: dhr. A. Muller, Oosler Thienweg 16a te Oostrum tel. 84272 of bij een van de bestuursleden. Kontaktdag: Op zondag 21 juli a.s. bij Joop Colsen, Langstraat 29 te Venray. Belangstellen den worden verwacht om ongeveer 10.30 uur. Wist U dat er al eerder een volkspeti tionnement gehouden is in Nederland? Dat was er een tegen de vlootwet. In tij den van grote armoede en bezuiniging besloot de regering Ruys de Beeren- brouck tot grondige modernisering van de vloot. Tussen 1918 en 1920 waren al drie ministers over de noodzakelijke be zuinigingen bij de vloot gevallen. Een commissie kwam tot de slotsom, dat de vloot tenminste moest bestaan uit 4 kruisers, 24 torpedobootjagers, 50 on derzeeboten, 4 onderzeeboot- mij nenleggers. De kosten werden ge raamd op ongeveer 400 miljoen gulden. De regering maakte yoor tdie vlootaaa-. passing een zesjarenplan en wilde de be talingen spreiden over 12 jaar. Minister van financiën de Geer ging niet accoord en werd opgevolgd door Colijn. Troelstra merkte over deze wisseling cy nisch op „de sterke gedachte heeft plaats gemaakt voor de sterke man" Colijn wilde best de vloot moderniseren als de noodzakelijke bezuinigingen maar teruggehaald werden van een an dere plek. Dat gebeurde door loonsver laging in het bedrijfsleven en bij de overheid en het afwentelen van de steun voor werklozen op de gemeenten. Dit werd de SDAP en het NW te gortig. Een demonstratie tegen de vlootwet in Amsterdam 23 september 1923 op het ijsclubterrein, het huidige museumter rein trok 80.000 demonstranten. Een volkspetitie tegen de vlootwet werd af gekondigd. In drie weken tijds tekenden 1.130.000 mensen, ofwel 30% van de volwassenen bevolking de petitie. De vlootwet werd op 26 oktober 1923 met een stemverhouding 50-49 door de ka mer verworpen Ik zou nog een volkspetitie kunnen noemen, di& tegen de neutronenbom. Die ligt echter nog vers in het geheugen. Een volkspetitie betekent dus hard wer ken maar er kunnen resultaten mee ge boekt worden. Het verhaal zou voor de ze tijd ook kunnen gelden. Druk van buiten af op het parlement is nodig daarvoor. Venray doet mee, U tekent toch ook? Het vredesplatform Venray heeft Uw steun ook nodig. Wij vragen nog steeds mensen, zo'n 40 ongeveer/al met al hoeft iedereen die de kaarten dan mee gaat ophalen maar een of twee avonden te helpen. Dat is toch niet veel? Bovendien wordt er getracht zo aan pu bliciteit en andere dingen te werken, dat de kaarten met handtekeningen al bij de voordeur klaar liggen. U kunt zich nog steeds opgeven bij de plaatselijke groe peringen zoals:vrouwentrefcentrum. PVDA, COC, Samenwerking/ FNV, Vredesberaad, IKV of gewoon bij het kontaktadres N. de Best, Veltumseklef- fen 114 5801 SK Venray. Meer mensen zouden zich in moeten zeiten voor de hulpdienst om zo in onderlin ge samenwerking op wisselende tijden, de thuismaaltijden te bezorgen, men moet wel in het bezit zijn van een auto voor vervoer. Deze mensen kunnen vaak dankzij deze maaltijdenservice op zichzelf wonen. Wie voelt ervoor zich nuttig te maken. Aarzel niet en vraag eens inlichtingen bij: Algemene Hulp dienst Venray. Wat is er mooier in dit aards bestaan, dan voor elkander klaar te staan. Dus als er een beroep op je wordt gedaan, wijs het dan niet van de baan. lnl. Tel. 84163 of 84265. Maandag is het de eerste maandag van de bouwvakvakantie en de traditie wil dat dan de Venrayse jaarmarkt wordt gehouden. Op de Grote Markt en op het Henseniusplein is het maandag (22 juli) tussen 09.00 en 16.00 uur markt. Niet alleen de langere duur van de markt, de versierde kramen, de extra voordelige aanbiedingen, de extra kra men geven een extra tintje aan de jaar markt, maar ook „mr. X" zal beide marktterreinen bezoeken om waarde bonnen van 5,- uit te delen. Ruim 400 bonnen zullen worden uitgedeeld, die alleen maandag a.s. en alleen bij de marktkooplieden kunnen worden verzil verd. Maandag is ook de laatste dag van de Horeca zomerfeesten. Vanaf 10.00 uur zal op het feestterrein (achter de mu ziekschool) met de regelmaat van de klok een optreden worden verzorgd door het orkest Connection. Als de weergoden ons maandag gunstig gezind zijn, wordt het maandag de dag van het jaar in Venray. HOMOSEKSUALITEIT VENRAY - COC Deel 4, wat is en doet het COC? Hoogste macht in het COC is het con gres. Ongeveer honderd vertegenwoor digers van de afdelingen komen ieder jaar een weekend bij elkaar om te pra ten en te besjissen over nieuwe plannen, acties en standpunten. Op het congres bepalen de COC-leden de koers van de vereniging. Zo besloot de vereniging en kele jaren geleden om te streven naar in- vidualisering van de bestaande' wettelij ke regels. Het COC vindt dat de situatie van ieder individu uitgangspunt moet zijn van allerlei wettelijke regels, en niet het feit dat je getrouwd bent of dat je een (duurzame) relatie hebt. De strijd van het COC voor vrijheid van seksuele en relationele voorkeur is terug te vin den in de opstelling van de vereniging t.o.v. bijvoorbeeld de zedelijkheidswet geving en de Wet Gelijke Behandeling. Vooral voor alle leden van het COC zelf van belang is 't besluit dat alle vrouwen groepen in de vereniging in alle opzich ten een grote autonomie moeten kunnen hebben. Het landelijk bestuur is verant woordelijk vaar de dagelijkse gang van •raken in-dé vWeniging, voor de finan ciën, de publiciteit, de contacten met de landelijke overheid en andere organisa ties en voor talloze andere zaken. Het bestuur wordt ondersteund door een aantal commissies, waarin mensen zit ten met specifieke deskundigheden en vaardigheden. Volgende week gaan we hiermee verder. Heb je vragen m.b.t. homoseksualiteit? Bel dan 04780-84145 of bij geen gehoor 10211. De vrijwilligerscentrale bemiddelt tus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Ook met vragen over het vrijwilligerswerk, je uitkering, de toet singscommissie enz. kun je altijd bij de centrale terecht. Je vindt er een ook een klapper waar verschillende vrijwilligers- baantjes in staan in Venray e.o. Die kun je dan eens op je gemak inkijken. Ook kun je met eigen ideen en plannen bij de centrale aankloppen, om dan samen met de medewerker proberen ze ten uit voer te brengen. Voor meer achtergrond informatie over vrijwilligerswerk heeft de vrijwilligerscentrale een boekje sa mengesteld. Dit boekje is gratis op de vrijwilligerscentrale verkrijgbaar. De vaste openingstijden van de cen trale zijn: Maandag morgen van 10.00- 12.00 uur. Woensdag morgen 10.00-12.00 uur. Vrijwilligerscentrale Venray e.o. p.a. „De Clockert". Bergweg 4 5801 EG Venray tel. 04780-86245. Wegens va kantie van 29-7 tot 19-8 gesloten. Fietscross wedstrijd te Overloon. I.v.m. de wielerronde op zondag 23 juni jl. hebben wij onze geplande fietscross- fietswedstrijd voor die dag moeten af- lassen. Deze wedstrijd wordt nu gehou den op zondag 21 juli a.s. op het fiets- crossterrein aan de Jan Hendrickxstraat te Overloon. Zoals gewoonlijk kan er weer gecrosst worden in 11 leeftijds groepen en wel van 5 jaar t/m 15 jaar en ouder. Meisjes mogen natuurlijk ook meedoen en zij worden 1 jaar lager inge deeld dan zij in werkelijkheid zijn. In ie dere groep zijn 3 bekers te winnen, ter wijl iedere deelnemer een herinnerings vaantje zal ontvangen. Verplicht is het dragen van een valhelm, lange broek, shirt met lange mouwen en eventueel handschoenen. Aanvang 12.30 uur. In schrijfgeld: 3,- Afhalen startnum mers: vóór 12.00 uur. Opgeven is moge lijk tot zaterdag 20 juli uiterlijk 12.00 uur bij onderstaande adressen: L.v. Op bergen, Fr. Bijnenstraat 18 tel. 04788- 1623. N. v.d. Weem, Fr. Bijnenstraat 5 tel. 04788-1350. De entree bedraagt 1,- voor volwassenen. Op vrijdag 19 juli zal in Ysselsteyn een wielerronde worden gehouden. Het college van b. en w. heeft besloten om morgenavond tussen 18.00 en 22.00 uur de volgende wegen of delen ervan voor al het verkeer af te sluiten: Ysselsteynse- weg, van Montfoortstraat, van Beur- denweg, Litsenbergweg, Kievitsweg en Ringweg. Door het organiserend comité zijn de aan wonenden op de hoogte ge bracht. Het wekelijkse spreekuur van weth. van Oers en weth. Willems komt maan dag a.s. (22 juli) te vervallen. Voor spoedeisende aangelegenheden kan men zich wenden tot de betrokken afdelin gen. Plantsoenen en bossen nabij de wo ningen hebben vele wezenlijke functies. Een daarvan is een decoratieve: de aan kleding van de woonomgeving. Helaas is niet iedereen zich daarvan bewust en gebruikt het openbaar groen als stortplaats voor tuinafval. Dode co niferen, laurier, afgezaagde takken, grasmaaisel etc. „verdwijnen" tussen struiken van het gemeenschappelijk groen onder het motto: „ik ben er van af, voor de rest bekijken ze het maar". Bekijken dóen de buurtbewoners het ze ker, maar ergeren zoch mateloos aan het slordige gezicht. Afkeurenswaardig om zo de gemeen schap met de troep op te zadelen en de opsierende funktie van het groen teniet te doen. Zeker als we bedenken dat de huisvuilophaaldienst in praktisch alle gevallen het tuinafval, dat netjes gebun deld aan de straat staat, meeneemt. Dus waarom onnodig uw buurtbewo ners met de troep laten leven? Welis waar overbodig maar, illegaal storten is en blijft verboden strafbaar. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in him vergadering van 10 juli 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. hét bouwen van een mestloods eieropslagruimte aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo t.n.v. E.B.C.H. Peters; het herbouwen van een var kensstal aan de Vredeweg 16 te Vrede- peel, t.n.v. A.C.N. van Eerd; het uitbreiden van een zeugenstal aan de Zuivelweg 3 te Leunen, t.n.v. W.J. Peeters; het verbouwen van de Dr. Poels- school aan de Langeweg 92 te Venray t.n.v. Bestuur Basisschool Dr. Poels- school, Akkerweg 41 Venray; het bouwen van een berging aan Kroonkruid 14 te Venray, t.n.v. P.H.J.M. Gerrarts; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Werckenslaan 8 te Venray, t.n.v. H.J.N.G. v.d. Graats; het bouwen van een berging aan de Maasheseweg 44 te Venray, t.n.v. H.W.P.M. Loozen; het bouwen van een serre aan de Monikestraat 1 te Venray t.n.v. H.H. van Rooij; het aanbrengen van een rookka naal aan de Vivaldistraat 14 te Venray, t.n.v. P.P.P.R. v.d. Vorle; het bouwen van een carport aan de Menuetstraat 7 te Venray t.n.v. A.W.J.M. Janssen; het bouwen van een carport aan de Menuetstraat 9 te Venray, t.n.v. J.E.E. Kallen; het uitbreiden van een dansschool aan de Raadhuisstraat 6 te Venray, t.n.v. P.T.O.P. Janssen, Mgr. No lenstraat 24 te Venray; het bouwen van 17 vrije sector woningen aan de Isabellehof 35 t/m 67 (oneven) te Venray, t.n.v. A.S.F. Be drijfspensioenfonds v. d. Lanbouw, Buitenrustweg 3 te Den Haag; Venray 18 juli 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn verga dering van 9 juli 1985 een partiële herzie ning van het bestemmingsplan Centrum in voorbereiding heeft verklaard voor een perceel gelegen aan het Henseni usplein (Gouden Leeuw-terrein) te Ven ray. Het voorbereidingsbesluit houdt ver band niet de voorgenomen bouw van een bankgebouw en een winkelpand, met bovenwoningen op voornoemd per ceel. Het voorbereidingsbesluit ligt ingaan de heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis. Venray, 18 juli 1985 de burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 31 van de Wet op de Ruimtelijke or dening bekend, dat bij de Koninklijke besluiten van 20 juni 1985, no 33 en 25 juni 1985 no 53 ongegrond zijn ver klaard de beroepen, ingesteld tegen het besluit van gedeputeerde staten van Limburg van 4 januari 1983, 2e afdeling no. BL 1526, waarbij goedkeuring is verleend aan het bestemmingsplan „Buitengebied" en de le herziening daarvan, vastgesteld door de gemeente raad op 25 augustus 1981 en 10 augustus 1982. Voornoemd plan en de le herziening daarvan zijn thans onherroepelijk met uitzondering van enkele plan gedeelten, bepalingen c.q. onderdelen van de ge bruiksvoorschriften en kaartaanduidin- gen, waaraan de goedkeuring is onthou den. Het bestemmingsplan ligt ter ge meentesecretarie voor een ieder ter inza ge. Venray, 18 juli 1985. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Houbensteyn B.V. Ysselsteynse- weg 69 te Ysselsteyn (Lb.) voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een var kensfokkerij, gelegen aan de Spiekert 14 te Heide; Janssen apparatenbouw B.V. Pot- tevenweg 7 te Ysselsteyn (Lb.) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een plaatverwerkerij waar metalen platen worden bewerkt en verwerkt, ge legen aan de Gezellebaan 11 te Ys selsteyn (lb.). Positief te beschikken onder voor waarden Qm gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 1 augustus 1985, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 18 juli 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Het hoofd van algemene zaken en kabinet. A.L.G. Janssen. <g£écl)teb= £n ©ubfjeibfeimbtg ülus£um Vcnrap 150 jaar muziek en zang in Venray Foto's, documenten en instrumenten van 27 april - 1 september 1985 geopend: Woensdag on ralerdag- middag van 14.00-17.00 ul groepen op afspraak Wekelijks aktueks informatie in het Turks 030 - 315212 Marokkaans 030-312824 Berbers 030 - 313024 Nederlands 030 - 3152 25 cor reijnders onderhouds- en kleurenadviseur dr. poelsstraat 14 telefoon 82810

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7