Kerkelijke Diensten GROETEN UIT VENRAY PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting GROTE KERK VEN RAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. ouders Hanen-Willems ouders Janssen-Wijnhoven en Marietje van Overveld Grad Goumans Thei v. d. Pasch. Zondag: Vijftiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. overleden paro chianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Maria Kersten-Ticheloven Her man Ebberink Antoon Lucassen (v. d. buurt); 11.00 nederlandse hoogmis, int. Elisabeth Gerrits-Hermans en echtge noot Lee Sala en dochter Fieke. Maandag: H. Bonaventura, bisschop en kerkleraar. 9.00 oude stichtingen; 19.00 bijzondere intentie uit dank baarheid. Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid (S); 19.00 Sraar Spee voor een vijfenne gentig jarige. Woensdag: 9.00 Mina Kersten-van Bracht; 19.00 Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie. Donderdag: 9.00 bijzondere intentie. Vrijdag: 9.00 Johanna Henckens-Tie- sen jrd. Willem Selder; 19.00 Johan Rongen (v. d. buurt). Zaterdag: 9.00 Zr. v. d. Berg; 19.00 Toos Bouten Hendrik v. d. Heuvel fam. TengManders-Stevens Johannes Willemsen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilbert van Waayen- burg, lezer: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Tom Kengen; 9.30 Saskia en Inge Truyen; 11.00 Veronique Jakobs en José Aerts, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Wilco Jansen en Timo Flinsenberg. Woensdag en vrijdag: 19.00 Joris Truyen en Bart Derkx. KAPEL ST. SERVATIUS Zatyerdag 13 juli: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. L. en F. Sala. Voorgangers: F. Sanders en G. v. Loenen. Misdienaars: Bas Dirkx en Hans Hebben. Bestemming kollekte: Werkgroep Kruisen en Kapellen Ven- ray. Zondag 14 juli: 15e zondag door het jaar. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang (neder 1. meerst. gezangen) int. Huubv. d. Bekerom, fam. v. d. Be- kerom-Straatman en Math, van Houdt. Voorgangers: F. Sanders en G. v. Loenen. Bestemming kollekte: Werk groep Kruisen en Kapellen Venray. Door de week iedere dag om 18.30 Woord- en communiedienst, behalve vrijdag. PAROCHIE PATERSKERK Zondag 14 juli: H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezongen door Crescen do; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Frans van Waayen- burg Antoon Peelers (v.w. buurt) Harrie Crooymans en overl. familie. Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkens-Op Het Broek en zoon overl. familie Ciaessens-Philipisen; 10.15 voor een goede gezondheid (V.); 11.45 Harry Clephas; 18.00 overl. familie Ewals. Maandag: 8.00 Pater Jan Paulissen; 19.00 jgt. Maria Poels-Litjens overl. ouders Rutten t.e.v. H. Drieëenheid en moeder Maria. Dinsdag: 8.00 uit dankbaarheid; 19.00 Karei Derickx Sjraar van den Bosch (P) voor de familie (K). Woensdag: 8.00 overl. ouders Jans- sen-Krijns en kinderen; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius Anna Coopmans-Lenssen (Derde Orde). Donderdag: 8.00 voor overleden familie; 19.00 Pater Paschasius en Broeder Gelduinus Claessens Piet en TheoLinders. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; overl. familie Janssen-Krijns tot zekere intentie. Zaterdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Leo Pouwels. Zondag: 10.15 Johan Pouwels; 11.45 Martijn Smelt; 18.00 Martin Leenders. Woensdag en vrijdag: 19.00 Theo Camps. Dinsdag en donderdag: 19.00 Twan van Mill. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 9.00 en 13.00 uur. Zaterdag 13 juli: 19.00 H. Mis voor overleden ouders en familie de Lange- Groart en van Treeck-Stoffels; uit dankbaarheid en om Gods zegen in het komend jaar. Zondag 14 juli: Vijftiende zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Deze Hoogmis wordt gezon- NIEUWS VOOR GELEIDELIJK GLANZENDE LIPPEN Het meest populaire cosmetische produkt is de lipstick. In bijna elke damestas is er wel eentje te vinden. Bij ruim driekwart van de vrouwen is het gebruik van een lipstick net zo gewoon als het poetsen van de tanden en het aanbrengen van een deodorant. Zij zullen hun huis niet verlaten voordat zij een tedere, ingetogen, modieuze of brutale kleur op hun lippen hebben ge daan. En zonder voelen zij zich onver zorgd, ja onaantrekkelijk. Lippen hebben geen talgkliertjes en kunnen ook geen pigment vormen als bescherming tegen felle zonnestralen. Ze drogen dus gemakkelijk uit en ver branden in een mum van tijd, waarbij pijnlijke kloofjes, barstjes of blaasjes kunnen ontstaan. Het is dus geen overbodige luxe de lippen met wat extra zorg te omringen. Lancaster brengt nu een lipgloss op de markt, die heel veel mogelijkheden biedt. De gloss heeft een transparante kleur en kan in combinatie met een lip stick worden gebruikt of direct op de lippen worden aangebracht. Maar naast een brillant glanzend effect, doet deze lipgloss meer. Door de toevoeging van lanoline en jojoba-olie worden de lippen verzorgd, beschermd en verzacht. Het vocht wordt vastge houden, waardoor uitdroging geen kans krijgt. Schrale, ruwe, gebarsten lippen zijn verleden tijd. Met de speciale applicator in de schroefdop is het aanbrengen kinder spel. Heel nauwkeurig tot in de kleinste hoekjes zorgt de lipgloss voor een stralend en glanzend effect. Erg belang rijk, want niets staat zo slordig en on verzorgd als een lipstick (of lipgloss) die kliederig is aangebracht. Een goed hulpmiddel is het lipcontourenpotlood, waarmee de lipvorm zorgvuldig wordt getekend, waarna de lippen met een kleurtje worden ingevuld. Dit conturen- üjntje mag iets donkerder van kleur zijn dan de lipstick of lipgloss die wordt ge kozen. De Polisched Performance Lipstick van ESTEE LAUDER betekent voor U luxe en bescherming ineen. Deze bijzondere formule op geleidebasis combineert satijnachtige glans, kleur en bescherming tegen de zon. En de lipstick die ik niet alleen omwille van zijn schitterende kleuren zou willen bezitten, is een van 's werelds meest luxueuze lipsticks, de Re-Nutriv Lipstick van ESTEE LAUDER. Sinds kort gevat in een smaakvol gestyleerde nieuwe huls. Een juweel in Uw tas. Wilhelminastraat 1 a Venray Telefoon 04780-83877 gen door ons Gem. Kerk. Zangkoor met meerstemmige Nederlandse zang. De kindercrèche zal worden verzorgd door Margo Franssen. Maandag 15 juli: Gedachtenis van de H. Bonaventura, bisschop en kerk leraar. 19.00 H. Mis ter ere van St. Jozef, om uitkomst in een moeilijke zaak. Dinsdag 16 juli: Gén H. Mis. Woensdag 17 juli: 18.40 rozenkrans. 19.00 H. Mis voor Cato Flinsenberg- Gooren en voor de overl. familie Flin- senberg-Gooren; uit dankbaarheid. Donderdag 18 juli: Géén H. Mis. Vrijdag 19 juli: Géén H. Mis. Mededelingen: 1. Huwelijksafkondiging: Cor Cree- mers en Marjorie Hulleman, Marimba- strtaat 11. 2. Lektoren: zaterdag 13 juli 19.00 zr. Servaas; zondag 14 juli: 10.00 dhr. Klassen. 3. Vieringen.... Dinsdag, donderdag en vrijdag is er géén H. Mis. Zondag 14 juli zingt ons Gem. Kerk. Zangkoor de laatste keer voor de vakantie. Hartelijk dank aan hen allen; ook voor hen een fijne vakantie! 4. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank reknr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur, inz. Gezinsbij drage Brukske, Marimbastraat 26. Met veel dank en fijne vakantie! PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 13 juli: 18.00-18.45 gelegen heid tot biechten (P). 19.00 Vooravond mis voor de vijftiende zondag door het jaar. De H. Mis zal worden opgeluisterd door het dameskoor Venrode. Voor Piet Zimmerman Mayane Berendsen (coll.) An Coopmans (coll.) overl. familie van de Zijden en familie Lens- sen Jacob de Bruyn (coll.) Herman Willems (coll.) Piet van de Vorle Leo Cortenbach. Zondag 14 juli: vijftiende zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Nederlandse hoogmis, voor overl. familie van Rossum-Janssen uit dank baarheid (Sw) Harrie van Meyel (coll.) Piet van der Lienden (coll.) uit dankbaarheid (C); 11.30 voor Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders overl. familie Kruysen-Loo- nen; 18.30 voor Drika Martens-Michiels (coll.). Maandag 15 juli: Gedachtenis van de H. Bonaventura. Bisschop en kerk leraar. 8.00 voor Priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 Geen avondmis! Dinsdag 16 juli: Gedachtenis van de H. Maagd Maria van de berg Karmel. 8.00 tot bijzondere intentie (L); 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozen krans; 19.00 voor Miet Hendriks-Wilm- sen (coll.) Thei Linders Drika Mar tens-Michiels (buurt) An Coopmans (familie). Woensdag 17 juli: 8.00 voor de gezin nen van de parochie voor de gelovige zielen; 19.00 Geen Avondmis! Donderdag 18 juli: uit eerherstel aan het H. Sacrament; voor overl. fam. Drabbels; 19.00 voor de zielen in het vagevuur voor een goede katechese op de basisscholen overl. ouders van Bergen Antoon Jenneskens en overl. fam. Vrijdag 19 juli: 8.00 uit eerherstel aan het H. Hart voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en zonen; 13.30 huwe lijksplechtigheid van het bruidspaar Marjorie Hulleman en Cor Creemers in de kapel van .Veltum. 15.00 25-jarig huwelijk van de familie Hendriks- Maassen in de kerk. 15.00 Huwelijks- plechtighjeid van het bruidspaar Gon- nie Zegers en Ed Styevens, in de kapel van Veltum. 19.00 uit eerherstel aan het H. Hart van Jezus tot zekere intentie. Zaterdag 20 juli: Gedachtenis van Maria op zaterdag. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw hulp der christenen. Mededelingen: Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Gunther Stamper; 10.00 Pascal en Urbain van Weert; 11.30 John Rongen; 18.30 Theo Krouwel. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Erik Dijmans en Anjo Coppus; 19.00 Sander Rötgering en Olaf Bongers. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Jose Cornejo en Rick Cornelissen; 19.00 Roger Luypers en Jos Vercaute- ren. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van zondag 14 juli zal ds. H. J. C. van Es voorganger zijn en wordt het Heilig Avondmaal gevierd. Aanvang is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Kerk en het P.I.T. Tijdens de dienst is er kinderopvang en kindernevendienst. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal ds. H. J. C. van Es ook de voorganger zijn. De koliekten zijn bestemd voor het Rest. fonds en P.I.T. Tijdens deze dienst zal er geen kinder opvang en kindernevendienst zijn. Aanvangstijd is 11.00 uur. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Maria Jacobs- Nooijen (namens de buurt) overl. ouders Camps-Wolters overl. familie Direks-Hellegers Jeu Arts (namens Freiwillige Feuerwehr - Altrich). (Die Muhltaler Musikanten o.l.v. Ger de Mulder). Zondag: 8.30 tot zekere intentie; 10.00 Antoon Pelzer (Gem. Koor). Maandag: 9.00 uit dankbaarheid. Dinsdag: 9.00 voor overl. ouders. Woensdag: 9.00 jaardienst Toon van Arsen. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie. Vrijdag: 9.00 voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen. Zaterdag: 19.00 Hendrina Maria Houwen-Jacobs Bert Daniels en overl. familie overl. ouders Achten-Verdijk Cor Aben Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Gebr. Pluk, Jules Janssen, Ton Verstraelen. Zondag: 8.30 Leonie Hendrix, Inge Kreutz, Monique Wilms, Esther Lit- jens; 10.00 Geert Versteegen, Paul Bo- vendeerdt, Erwin Achten, Eduard Camps. Die Muhltaler Musikanten De H. Mis van zaterdagavond (19.00 uur) zal opgeluisterd worden door de „Muhltaler Musikanten" onder leiding van Ger de Mulder. Vakantie Onder de schoolvakantie-periode gaan alle diensten in de kerk op gewone tijden door; alleen wordt er onder de vakantie niet gepreekt en zult U het ook wel vanzelfsprekend vinden dan het zangkoor ook niet op voille sterkte zal aantreden; iedereen heeft recht op 'n tijdje vakantie. We wensen allen die 'n vakantiereis maken 'n goede reis, 'n ontspannen vakantie en 'n behouden thuiskomst. En degenen die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen 'n heel gezellige tijd in Oostrum. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Lei Ewals (koll.) Handrie Custers (coll.) Jan Peeters Sef Claessens en zoon Si mon (jrd.): Zondag: 8.30 gez. H. Mis, Johannes Willem van de Broek. Tevens voor Johannes van Lierop en Johan Smits; 10.00 Hoogmis, Handrie Camps (koll.) st. Jacob Baltussen Ted Peters en overleden familie Peters-Goumans. Deze H. Missen van zaterdag en zondag worden opgeluisterd door het Jonge Gardekoor als dank voor de gekregen steun, in de onkosten, van de reis naar Lourdes. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie (V). Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.,v. O.L. Vrouw tot bijzondere intentie. Donderdag: 8.00 H. Mis tot bijzon dere intentie (O). Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de weldoe ners van de Kerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Johanna Bots-ten Haaf Pieter jan Driessen (koll.) Wiel Baltissen (koll.). PAROCHIE CASTEN RAY Misdienaars: zat. di. wo.: Martijn en Joris; zondag 8 u., do. en vr.: Marcel en Ronny; zondag 10 u. Wouter en Ivan. Zaterdag 13 juli: 14.00 gezongen H. Mis b.g.v. het zilveren huwelijksfeest van de familie Fleurkens-Drabbels; 19.00 jrd. voor Willem Baltussen (geen zang). Zondag 14 juli: 8.00 voor het geestel. en tij del. welzijn van alle parochianen, t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 10.00 Maria Brouwers-Huis man (coll.). Dinsdag: 19.00 Josephina Seykens- Collin. fjt Woensdag 17 juli: 8.00 jrd. voor Jacobus Geurts, Petronella Pouwels en Christina Geurts intentie van de offe raars. Donderdag: 19.00 overl. ouders van Kuyck-Verrijdt. Vrijdag: 8.00 overl. familie van Dijk. PAROCHIE LEUNEN Vijftiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Frans Ber- kers en echtg. lsm. v. Mathijs Litjens en echtg. lsm. v. Teng Voesten (vanw. v. Megenstraat) lsm. v. Marie Lucassen (vanw. L.V.B.) jaard. v. Wim Weijs lsm. v. Johanna Peeters- Raijmakers. Zondag: 8.30 lsm. v. Leida Loenen- Poels en echtg.; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Antoon v. Dijck, echtg. en zoon Martin hgm. v. overl. ouders en fam. Schreurs-Verdellen hgm. v. Piet Hee- sen hgm. v. Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croijmans hgn. v. Maria Loonen-Scheffers hgm. v. overl. ouders Michels-Kersten; 11.15 lsm. v. Jan Janssen, echtg. en zoon Gerrit lsm. v. Henri Direks en overl. fam. Direks maandd. v. Herman v. Leipsig lsm. v. Michel Loonen lsm. v. Francisca Maas-v. d. Einden lsm. v. Fer en Marie Lucassen-Christiaens (vanw. Mr. de Haanstraat). Maandag: 19.00 lsm. v. overl. ouders Janssen-v. d. Berg en Louis Janssen lsm. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Mariens, Dinsdag: 19.00 gest. jrd. v. Antoon, Dora en Nella Emons. Woensdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. v. Hees-Voesten. Donderdag: 19.00 lsm. v. Leida Loenen-Poels en echtg. Vrijdag: 19.00 jaard. v. Joost Lit jens. Zaterdag: lsm. v. Leo Loonen en echtg. lsm. v. Johanna Peeters-Raij- makers (vanw. Schei) weekd. v. Fer en Marie Lucassen-Christians jaard. v. Joos Jenni^kens. Misdienaar: 19.00 Geert Thijssen. Akolieten: za 19.00 Pasc. v. Zand- voort en sand. Peeters; zo 8.30 J. Janssen; 10.00 G. Thijssen, M. Holt- ackersen John v.d. Aker; 11.15 Martin en Tonny Heesen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Gerardus v. d. Munckhof, Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtgenote; 2. maandd. voor Thei Janssen; 3. H. Mis voor Raymond van Asten. Zondag: 8.30 H. Mis voor een prettige vakantie voor iedereen en voor behouden thuiskomst van alle vakantie gangers; 10.00 1. maandd. voor Mevr. Lemmens-Verstraaten; 2. H. Mis voor overl. fam. Peters-Michels; 11.30 H. Mis t.i.v. fam. Claessens-Groetelaars. Maandag: 19.00 gest. H. Mis voor Peter Johan van Lipzig en Elisabeth Verhoeven. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Marian van Haperen en overl. fam. GROETEN UIT VENRAY - WAAR? Wanneer men als oud-Venrayer door de nieuwbouwwijken van Venray fietst, komt men al gauw tot de ontdekking, dat er de laatste jaren héél wat oude boerderijen zijn afgebroken. Menigeen zal in Landweert, het Brukske of in Veltum tevergeefs zoeken naar een boerderij die men nog van vroeger kende of waar men herinnerin gen van heeft vastgehouden. Veel is verleden tijd en men kan deze herinneringen alleen nog ophalen via oude foto's die bewaard zijn gebleven. In deze rubriek „Groeten uit Ven ray" nu eens geen oude ansichtkaart, maar een oude foto, die door een onbe kende fotograaf omstreeks 1935 werd gemaakt. Dit unieke plaatje kreeg als onder schrift mee: „Het ijverige vrouwtje bij de waterput". Wie kan mij vertellen wie dat ijverige vrouwtje is en wie de kleine jongen op de fiets. Niet alleen de betreffende namen interesseren mij, maar ook waar in de gemeente Venray dit schitterende plaatje genomen werd. Diegenen, die weten WIE en WAAR kunnen contact opnemen met de redak- tie van Peel en Maas, tel. 82727. Sjaak Laurensse. Woensdag: 15.00 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. het 40-jarig huwelijk van J. v. Vegchel-Muysers; 19.00 H. Mis voor Mevr. van Hoof-Ewals nms. „Ons Genoegen". Donderdag: 8.00 1. H. Mis voor Mathieu Arts en overl. fam.; 2. jgt. v. Margriet v. d. Berg-Spreeuwenberg. Vrijdag: 14.30 H. Mis uit dankbaar heid b.g.v. huwelijk van Sjraar Pingen en Mieke Arts; 19.00 H. Mis voor Thei Janssen. Zaterdag: 19.00 1. gest. H. Mis voor overl. ouders Horrevoets-Havermans; 2. maandd. v. Jacqueline Bos-Janssen en Pierre en Harrie Janssen. Misdienaars!!! Vanwege de vakantie is het moeilijk om een lijst te maken. Ik zou het daarom erg fijn vinden als degene die thuis zijn voor het weekend, of de week- dienst en de komende week ook voor twee huwelijksmissen, dan even bellen of langs komen om te vragen welke H. Mis ze kunnen dienen. Mededeling: Verjaardag van Mgr. Kohl! Op zaterdag 20 juli wordt Mgr. Kohl 78 jaar. Hij kan bijna niet meer praten en lopen. Het zou daarom heel fijn zijn als hij van bekenden uit Ysselsteyn een kaartje zou krijgen. Zijn adres is: Mgr. Aug. Kohl, Erdmannsdorfstrasse 10„ 8318 BONBRUCK N. Bayern Duits land. RECTORAAT HEIDE 15e zondag door het jaar, 14 juli '85. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Nellen-Hendrikx. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren. 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: John Smets en Ben Rongen. Misdienaars van de week: Richard Janssen en Michel v. Kempen. Maandag: H. Bonaventura, bisschop en kerkleraar. 8 uur H. Mis uit dank baarheid. Dinsdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Woensdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Donderdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Oma Gielens van bekenden. RECTORAAT VEULEN Zondag 14 juli: 15e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Marlie Weys, tevens sluiten wij de overl. fam. v. d.. Waayenburg-Tuyls. Zondag: 9.45 Hgm. tot bijz. int. fam. van Rijswijck-Wijnhoven; 11.15 Hgm. 3e zeswekendienst zal. Wilhelmina Fleurkens-Arts. Maandag: 8 uur lsm. uit dank fam. Spreeuwenberg-Philipsen. Dinsdag: 8 uur lsm. jgt. zal. Jan van de Goor. Woensdag, donderdag en vrijdag: H. Mis om 6 uur op Kamp. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. 4e zeswekendienst zal. Wilhelmina Fleur- kens-Arts. Akolieten voor 14 juli H. en P. Timmermans, H. Cleven. Misdienaars: M. v. Kempen, P. v. Soest. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 13 juli: H. Henricus. 19.00 Annie van Hoof-Gielen v.w. buurt. Zondag 14 juli: 15e week door het jaar. 10.00 Jan Bardoel, zoon Ben en Zuster Aleida Bardoel; 11.30 overl. fam. Verhoeven-Hazen. Maandag: H. Bonaventura, Bisschop en kerkleraar. 8.30 Mevr. Han Hoense- laar-Thijssen. Dinsdag: O.L. Vrouw v. d. Berg Car- mel. 8.30 Lambert van Meyel en Lau- rentia Noyen. Woensdag: 19.00 Antoon van Rijs- wijck. Donderdag: H. Odilia, patrones van de blinden. 8.30 Egberlus Bekkers en Petronella Klassen en Joh. Mathias v. d. Hoogenhof. Vrijdag: 8.30M;evr. Versteegen-Arts Zaterdag: H. Elia, profeet. 19.00 overl. fam. Hoedemakers-Gooren. Misdienaars: zondag 14 juli: 10.00 en zaterdagavond Ruud Thijssen en Peter Paul Rieter; 11.30 Gerton Claassens en Eric van Dijck. Kollektanten: zaterdagavond 13 juli Teng Emonts; zondag 14 juli 10.00 H. Arts; 11.30 F. Hendrix. Kerk schoonmaken 18 juli: Mevr. BóutenPas; Mevr: Wismans, Pas. a) Zou ik de misdienaars mogen vragen dat wegens de vakantie er ten minste een misdienaar dient, als de andere niet thuis is. b) Mensen van Merselo: Ik heb mijn reis naar Oostenrijk gemaakt, die U me gegeven hebt met mijn gouden priester feest. Ze is geweldig geweest. Nogmaals mijn hartelijke dank RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. Lenkens. Maandag: 19 uur t.i.v. M. Janssen. Dinsdag: 19 uur voor Jacobus Lucassen. Woensdag: 19 uur voor overleden fam. van Kasteren-Jacobs. Donderdag: 19 uur voor bijz. inten tie. Vrijdag: 19 uur voor de parochie. Zaterdag: 19 uur voor Frans Geven. Misdienaars van 14 - 20 juli: Jeroen Marcellis en Angela v. d. Heuvel. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 13 juli: Avondmis voor per soonlijke intenties en voor overl. man. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. Ermers-Verstegen, fam. v. d. Heijden-van Vegchel; 10.00 Hoogmis voor Dora Versteegen-van Kempen, Ar- noldus Reijnders, Josephina Asselbergs en Rector Heijnen. Maandag: geen H. Mis. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een moeder, voor goede uilkomst en t.z.i. Woensdag: 8.45 t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid. Donderdag: 8.45 H. Mis voor J. Wis mans en v.b.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor uitkomst woningprobleem. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS Aunque quedaremos pocos porque la mayoria de los nuestros ya estèn de vacaciones queremos celebrar el domin- gopróximo, el dia 14. de Julio, en anti- cipación la fiesta de Nuestra Seflora del Carmen, en nuestra capilla, Overloon- seweg 2. Después de la Misa reunión en la salila del convento. Tienen el propósito de recibir el sacramento del mtrimonio; José Ma nuel Lianes y Anette Barten; nos reuniremos para celebrar esta unión sagrada en nuestra capilla, Overloonse- weg 2, e? viernes el dia 9. de agosto a las 15.00 horas. Hasta la vista! NOTICIAS CULTU RALES Feliz viaje y buenas vacaciones para todos los nuestros que estèn en Espafla y hasta la vista! JEHOV AH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Koestert u wrok of bent u ver gevingsgezind?" In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisleren via kanaal 4. Woensdag: 3e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In het gehoor" van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: 3e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „In 't gehoor" Vrijdag: van 10.00 lot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't Gehoor" Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraleand Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „In 't gehoor" De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uyr. een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mcvr/mej Instelling Afdeling De plaat wordt aangeboden door: dhr/mcj/mevr Woonplaats boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14