VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK HVK FNV BALANS ZUID Venrays 1 Mannenkoor RONS Peelland Operette Limbra '69 Holthees-Smakt St. Pe\^ O.J.C. de Brak Venray EHBO Overloon Derde Orde Vrijwilligers- centrale PEEL EN MAAS WIJK ZIEKENOMROEP Programma van de Omroep Stichting Donderdag 4 juli repetitie om 19.30 uur tenoren en om 20.00 uur gehele koor in de Wieënhof. Donderdag 11 juli om 19.30 uur repe titie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Na afloop kwartaaltoepen om de V.M.K. wisseltrophee. Geen repetitie wegens vakantie: 18-25 juli en 1 aug. 21 juli eucharistievering in Geysteren voor Fons om 10.00 uur. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Of Wieenhof. Niet onder het eerder ver melde telefoonnummer maar uitsluitend onder nr. 84124. 198& 1860 HARMONIE Donderdag 4 juli Barbequeavond 20.00 uur voor leden en thuisfront in en nabij de Perdstal - Donderdag 11 juli repetitie. Daarna vakantie. AGENDA Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zaterdag 17 augustus serenade zilveren bruidspaar. Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 4 juli Vanaf 19.00 uur barbequeavond. Donderdag 11 juli Repetitie, daarna vakantie. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Donderdag 4 juli Barbequeavond. Geen repetitje vakantie. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Zaterdag 6 juli Van 09.00 tot 11.00 uur inleveren van oud papier aan de zijingang van Inalfa. Zondag 7 juli. Tussen 20.00 en 21.00 uur aankomst van onze Franse gasten in ,,De Galm- hut". Willen de pleegouders tijdig aan wezig zijn? Maandag 8 juli om 20.00 uur concert in de Paterskerk door Les Petits Chanteurs de Lyon, voor samenzang met dit koor worden ook onze eigen koorleden opgeroepen (in uniform) aanwezig te zijn. Afmelden: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Let op de gewijzigde tijd voor hei inleveren van oud papier. Mo gen wij rekenen op de aanwezigheid van alle ouders bij het concert op maanda gavond?. Ook die ouders die niet als pleeggezin fungeren? Laat van uw be langstelling blijken door Uw aanwezig heid. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 9 juli 19.30 uur repetitie voor de bassen om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Na af loop gezellig samenzijn eveneens in de Essel. Laatste repetitie voor de vakantie. Bestuur en dirigent wensen U een fijne vakantie toe. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. DAMESKOOR Donderdag 4 juli om 20.00 uur con cert in het ziekenhuis, in officiële kle ding. Weest U s.v.p. om 19.30 uur aan wezig. Zaterdag 6 juli onze jaarlijkse fietsa- vond. Woensdag 10 juli geen repetitie. Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in hel Schuttersveld. In officiële kleding. Ook weer graag op tijd aanwe zig. Zaterdag 13 juli om 19.00 uur opluistering van de avondmis in de Vre- deskerk. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Zondag 7 juli Om 10.15 uur'zingen wij de hoogmis in de Paterskerk Woensdag 10 juli Vakantie. Gaarne trouwe opkomst, voor de door ons koor zingende hoogmissen in de vakantie tijd. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij de nummers 81719 of 81451. jongerenkoor VREDESKERK VENRAY 6 juli 19.00 H. Mis Vredeskerk Jonge renviering gaarne om 18.00 uur aanwe zig in het parochiezaaltje van de Vredes kerk (leden orkest). Afgelopen woensdag hebben we dus ook de laatste repetitie voor de vakantie gehad. De eerstvolgende repetitie voor het nieuwe seizoen is woensdag 28 au gustus om 18.30 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van half 7 tot kwart voor 8. In het parochiezaaltje achter de kerk. Kom eens langs, wanneer je dit jaar van de la ger school af komt en je wilt graag zin gen meldt je dan aan bij een van on derstaande telefoonnummers. Marly de Haart tel 82730, Pia Verstegen tel. 72170, Anne Karinna Linders tel. 87824, Elly v.d. Zanden tel. 83461. Enkele data voor het volgende seizoen (onder voorbehoud) zijn: 6 sept. Huwelijksmis Oostrum 3 nov. Korenfestival te Heerlen. 27 april Zondagochtendconcert in de schouwburg. Tot slot wensen wij iedereen een pret tige vakantie en veel zon toe. BOJEMA Vrijdag 5 juli Om 18.45 uur leuke slotbijeenkomst in de vorm van een ,,Thé-dansant". Dat wil niet zeggen dat je geen instrument en map mee moet brengen. Doe dat toch maar want we gaan ook wat muziek ma ken. Als je niet kunt komen meldt dat dan en zorg dat je orkestmap wordt in geleverd. SALTARELLO Vrijdag 5 juli Om 13.30 uur aanwezig zijn in de Nor- bertuskerk te Horst (De groep van 5 ju li). Zaterdag 6 juli 16.00 uur gezamelijke repetitie van de groep lesamen met het kinderkoor van de Grote Kerk. Plaats van repetitie wordt waarschijnlijk telefonisch bekend gemaakt. Na afloop van de repetitie groepsbespreking. Dinsdag 9 juli om 20.00 uur repetitie in hotel de Peelpoort. Let volgende week goed op de mede delingen deze zijn bestemd voor de peri ode na de vakantie. Bewaar dus deze mededelingen. Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Vakantieperiode. Wendy zal de nieu we mapjes bezorgen (eventueel afhalen) le repetitie op de le maandag na de Venrayse kermis. Dit is op 12 augustus. Belangrijke dala Dinsdag 9 juli bestuursvergadering in de Springplank om 19.30 uur. Zondag 25 augustus: begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zaterdag 7 september: Taptoe Ven ray. Zaterdag 23 november: St. Caecilia- feest. Zondag 8 december: koffiekonsert in de schouwburg. Repetities Zondag 7 juli, woensdag 10 juli en zon dag 14 juli (laatste repetitie vóór de va kantie). Woensdag 14 augustus Eerste repetitie na de vakantie. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. Het bestuur wenst iedereen een fijne vakantie toe. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Heden donderdag 4 juli oefenen schieten op de schuttersweide aan de Endepoel. Aanvang 19.00 uur. Daarna oefenen voor het zestal wat op het O.L.S. zal gaan schieten. Zaterdag 6 juli zijn er schietwed strijden om de P. Lenssen memorial be ker. Aanvang 19.00 uur op de schutters weide aan de Endepoel. Er is ook gele genheid voor de schutters die nog een wedstrijd moeten bijschieten voor de beker. Zij kunnen dat na deze wedstrijd doen. Zondag is het O.L.S. in Dieteren. Bij eenkomst bij het gildehuis café De Klomp om 11.00 uur. De bus vertrekt uiterlijk om 11.30 uur. Zorg er voor dat Uw uniform netjes in orde is. Denk aan zwarte kousen en zwarte, gepoetste, schoenen. In de optocht hebben we nr. 80. Dinsdag 9 juli worden alle Jeugd Ro de Kruisleden om 19.00 uur bij G. Wol- ters verwacht in de Gitaarstraat 20. Ein delijk zullen jullie dan toch de al zolang beloofde speurtocht krijgen. Deze avond is tevens de afsluitingsavond van dit seizoen. Wil iedereen zin T-shirt op deze avond inleveren. Graag ook een pen meenemen. Tot dinsdag. Hallo jongelui. A.s. donderdag geen club van 18.15 tot 19.45 uur. Het is de laatste cluba vond voor het kamp. Vrijdag dub van 19.00 tot 21.00 uur. Groep 3 verzorgt het laatste programma van dit seizoen. Zaterdag geen club i.v.m. uitstapje. Efteling. A.s. zaterdag is het dan zover. De jaarlijks terugkerende slotdag van het seizoen. Dit jaar gaan we naar de Efte ling. Dit uitstapje is alleen bedoeld voor de vaste leden en voor diegenen die zich hiervoor hebben opgegeven. We ver trekken om 8.00 uur precies vanaf het clubgebouw aan de Beukenlaan. Zorg zelf voor je brood. Drinken krijg je van de club. Er gaat voldoende leiding mee zodat de ouders zich geen zorgen hoeven te maken over hun kroost (dit i.v.m. de jongste leden). Rond 18.00 uur zijn we weer terug. Vrijdag 5 juli Fools achlig mime teja- ter met Paul Kenens. De Belg Paul Kenens is een artiest van internationaal topnivo (speelde o.a. in de Brakke grond te Amsterdam, Mün- chen, Bonn, Groningen,, Gent etc.) Hij brengt een non stop solo programma waarin circus en tejater in elkaar over vloeien. Al jongelerend met ballen en knotsen komt er een onnavolgare wor- denstroom vol taalkundige hoogstand jes, die door het adembenemende tem po soms nauwelijks de tijd krijgen om te bezinken.... In zijn eentje vult deze veelzijdige kunstenaar het podium met gekoncentreerde spanning, veel eisend van zichzelf en van zijn publiek. Hij speelt eerst tijdens de koopavond in de Grotestraat, waarna hij zijn optreden 's avonds in het café van Dingus zal ver volgen. Dit mag je gewoon niet missen!! De entree is gratis. (SOM Vrijdag 12 juli The Happy Days tu yuuh en Niche. Het muziekcollectief in Sittard heeft een aantal uitstekende bands onder hun hoede. Twee van deze bands kun je zien in Dingus. Allereerst The Happy Days tu yuuh. Een 5-mans formatie die ga rant staat voor een swingend avondje. Verschillende leden hebben al de nodige ervaring opgedaan in diverse bands. Centraal staat een stevige beat en melo die. De tweede band is Niche. Deze band, die uit 7 personen bestaat speelt swingende eigen komposities. Hiervoor zorgt m.n. de blaassektie (trompet, trombone, saxofoon) die voor een groot gedeelte het karakter van de muziek be palen. Vrijdag 12 juli in de zaal van Din gus. Zpndag 14 juli om 18.00 uur kan men weer in Dingus terecht voor een lekkere makrobiotische maaltijd. De laatste keer van dit seizoeiWiZbals gewoonlijk zijn de kosten 10,- per volwassenen en 7,50 per kind. Van te voren opgeven is noodzakelijk en vol is vol. Volgende week staat het menu in Peel en Maas en hangt het in de winkel. Opgeven; Din gus Hoenderstraat 10 tel. 83293. Mei kers Eindstraat 2a tel. 87217. Deze maand zal er nog een band in de Brak spelen en dat zal zijn „Six plays tzar" op donderdag 11 juli. Hierna zal de donderdag gebruikt worden als 'n thema avond wat inhoud dat we van al les kunnen verwachten. Deze week is er geen band en met het nieuwe program ma zal met de kermis gestart worden, 'n idee is om dan in en rond de brak een alternatieve (of net als vroeger) kermis te houden. huisvrouwenkontalct brukske De zomervakantie staat weliswaar voor de deur, maar toch willen wij U nu reeds attent maken op ons programma van het komende seizoen, dat er als volgt uit ziet: 10 sept. Dans en beweging. 24 sept. Peelwandeling en turfsteken. 8 okt. Voetzolenreflexologie. 22 okt. Bezoek aan stomerij. 5 nov. Knutselmorgen. 19 nov. Wijn en kaas (avondprogram ma). 26 nov. Sinterklaasviering. 17 dec. Kerstviering. De aktiviteiten worden gehouden in hel Wijkcentrum „de Kiosk" van 09.00-11.30 uur en kosten per ochtend 3,25 irfcl. 1 kop koffie. Ook zorgen wij voor opvang van uw baby of peuter in onze creche. Gaat uw belangstelling nu reeds uit naar een of meerdere onder werpen, die aan bod zujlen komen, no teert U dan alvast de desbetreffende da tum. Wij hopen ook het volgende sei zoen weer velen van u te mogen verwel komen. Tot slot willen wij iedereen nog een heel fijne zomervakantie toewensen en vooral heel veel zon! Tot ziens. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot Lenïe Gosling tel 81059 of tot Ria v. Brederode (tel. 87042). Op 1 september vindt onze jaarlijkse ziekendag plaats te Tienray. Opgeven hiervoor bij H. Verrijdt, Overloonse- weg 89 tel. 04780-88723. Sinds juni jl. zijn de infoteams van de Voedingsbond FNV en de Industrie bond FNV samen gaan werken op het gebied van ledenhulp en klachtenbehan deling. We houden elke 14 dagen een in fo avond en wel elke le, 3e en 5e don derdag van de maand in het wijkcen trum de Kiosk op het het Brukske van 18.30 uur. Voor deze avond behoeft U geen afspraak te maken en kunt U zo op die avond bij ons terecht. Wat kunnen we zoal voor U doen? Hulp bij proble men met het invullen van formulieren, denk bijvoorbeeld aan huursubsidie, kinderbijslag, studietoelage. Ook per soonlijke hulp bij geschillen over loon, vakantiedagen, roostervrije dagen (ATV) ontslag, stopzetting uitkering enz. enz. U ziet hierbij en nog bij veel meer gevallen c.q. problemen kan het info team U helpen. Belangrijk is echter wel dat U we alle van belang zijnde stukken meebrengt naar zo'n infoa- vond. Dit bevorderd de afhandeling c.q behandeling. Voordeel is dat wij sneller kunnen werken en dat is alleen maar in Uw voordeel. Ook nog belangrijk is kom niet te laat. Vaak blijkt dat leden met bepaalde gevallen bij hun bond ko men als de termijn verstreken is. Zie kengeldkwesties hebben maar een mo gelijkheid tot verhaal van 14 dagen. Te gen ontslag tijdens ziekte, zwanger schap, militaire dienst of wegens huwe lijk moet binnen 2 maanden protest worden aangetekend. Voor andere za ken ligt de verhaalstermijn weer anders. Als men echter komt na de periode van verhaal dan kan noch wij noch de bond, noch de Rechtskundige dienst van het FNV wat voor u doen. In principe hel pen we alleen leden van de bij het FNV aangesloten bonden, maar ook indien U geen lid bent kunt U met Uw problemen bij ons komen. Tot slot i.v.m. de vakan ties vervallen de volgende spreekuren op de donderdagen 18 juli en I augustus. Ook de afspraakspreekuren van de Rechtskundige dienst van het FNV ver vallen op 25 juli en 8 augustus. Voor spoedgevallen kunt U in die periode te recht bij de industriebond FNV 040- 443636, Voedingsbond F.N.V. 040- 527545, of bij de Rechtskundige Dienst FNV Tilburg, 013-350315. Voor perso nen in Venray, raadpleeg Venray van A tot Z blz. 36-37. Puzzelrit 7 juli a.s. Inschrijven vanaf 13.00 uur in het Gemeenschapshuis. Kosten 10,- per auto. Fietsen 2,50 per startkaart. Pleisteraktie. De vereniging wil de hele bevolking van Overloon bedanken voor de spontane aankoop van de pleisters. Dit stelt ons in de gelegenheid nog meer te doen voor dé mensen van Overloon. Ook bedan ken wij de leden die de pleisters huis aan huis verkocht hebben. EHBO cursus Bij voldoende deelname zal op 16 sep tember weer een EHBO cursus worden gestart. Deze bestaat uit 16 lessen kosten cursus 135,-. Schriftelijk en te lefonisch aanmelden tot 1 september bij: M. Rongen Achter de Linde 27 tel. 04788-1751 en B. Janssen Museumlaan 23 tel. 04788-1622. Amateurtoneelvereniging Op 1 januari 1984 werden de eerste initiatieven genomen om toneelclub Theatro Spatico van de grond af te krij gen. Na de'bekende kinderziektes werd er begonnen met het repeteren van „Een ei hoort erbij". Na een tijd zon der regiseur geïmproviseerd te hebben kwamen we tot de ontdekking dat des kundige leiding onontbeerlijk was. Na verscheidene advertenties kwamen we in aanraking met Frans v.d. Pasch die op dit terein al het een en ander meege maakt had. Hij bood ons spontaan zijn hulp aan en leerde ons de le kneepjes v.h. vak. Dit resulteerde in verschillende succesvolle optredens in besloten ge meenschappen in Venray e.o. Inmiddels is de toneelclub uitgegroeid tot een vereniging met 15 leden die vol enthousiasme verder gaan met Ama teurtoneel. Op woensdag 26 juni heeft er een officiële oprichtingsvergadering plaatsgevonden waarbij het besluit is ge nomen om van de t oneelclub een vereni ging te maken. Tevens werd er een naam gekozen die verwijst naar het evenwicht wat er momenteel is en wel „Balans". Vanaf augustus wordt er begonnen met de repetities/voorbereidingen voor een aVondvullend blijspel. Vooral handige/enthousiaste mensen voor, bestuursfunkties, decorbouw, to neelmeester, belichting etc. zijn van har te welkom. Voor inlichtingen tel. 04780- 10026. Lourdescomité afdeling Venray Geanimeerde foto/dia-avond Maandagavond waren we te gast in Huize St. Vincentius voor onze jaarlijk se foto/dia-avond. Er waren 720 foto's tentoongesteld van de voorjaarsbedevaart. Nadat men de foto's had bekeken en een kop koffie was geoffreerd, werd begonnen aan de vertoning van de dia's. Een volle zaal kreeg niet minder dan 432 dia's te zien van de mei/juni bede vaart. Van de gelegenheid om foto's ook van de dia's bij te bestellen, werd ruimschoots gebruik gemaakt. Nog nooit was het aanbod van foto's en dia's zo groot als ditmaal. Ook kwa litatief kan men zeggen dat de heer G. Philipsen weer goed werk heeft gele verd. Nadat er nog een algemene Lourdes- film was vertoond, was het bijna 23.00 uur, toen voorzitster Mevr. van Stip- hout-Pennings met dank aan allen en in het bijzonder aan directie en medewer kers van Huize Vincentius, deze zeer ge slaagde bijeenkomst kon besluiten. Elk jaar opnieuw blijkt dat zulke avonden goed in de smaak vallen. Men kijkt ontspannen terug op een geslaagde pelgrimstocht, maar ook de belevenis sen in Lourdes werden nog eens aange haald. Dank aan allen, die hun medewerking aan deze avond verleenden. Men kan nog steeds opgeven voor de september- en oktoberbedevaart. Voor opgave of inlichtingen kan men terecht bij G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 04780-83575. Het Lourdescomité gaat inmiddels weer aan de slag, want voor volgend jaar staan twee bedevaarten geprogram meerd, zowel de voorjaarsbedevaart, als in het najaar de kinderbedevaart. Het is de bedoeling dat aan beide bede vaarten zieken uit Venray zullen deel nemen. Maandvergadering. Op woensdag 10 juli houden, wij onze (uitgestelde) maandvergadering. Deze kon door om standigheden in juni geen doorgang vin den, reden dat wij dit jaar de maand ju ni als onze vacantiemaand beschouw den. Zoals we gewend zijn beginnen we met de Eucharistievieri'ng'om 'half 8 in het Schuttersveld. Onder het genot van een kop koffie blijen we daarna gezellig bijeen om elkander te „ontmoeten", en een beetje bij te praten. Iedereen is van harte welkom. De vrijwilligerscentrale bemiddelt tus sen vraag en aanbod binnen het vrijwil ligerswerk. Als je vrijwilligerswerk wilt gaan doen maar je weet niet precies wat de mogelijkheden zijn kun je bij de vrij willigerscentrale terecht. Daar vindt je een vakatureklapper waar verschillende vrijwilligersbaanljes in Venray e.o. in staan. Deze vakatures zijn onderver deeld in 5 groepen: administratief werk. peuterwerk verzorging/begeleiding/dienst verlening jeugd en jongeren diverse Voor meer achtergrond informatie over vrijwilligerswerk is er een boekje uitge geven. Hierin staan zaken die voor jouw als vrijwilliger van belang kunnen zijn b.v. hoe zit het met je uitkering, on kostenvergoeding, verzekering enz. Dit boekje is gratis verkrijgbaar bij de vrij willigerscentrale, waar je ook alle infor matie kunt krijgen rondom de „Venray se vakatures". De vaste openingstijden van de centrale zijn: Maandag morgen van 10.00-12.00 uur. Woensdag morgen 10.00-12.00 uur. Op de overige tijdstip pen kunt U altijd een telefonische af spraak maken. Vrijwilligerscentrale Venray e.o. p.a. „De Clockert". Berg weg 4 5801 EG Venray lel. 04780-86245. 7? leesbare krant WERKGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY - COC Deze week gaan we verder met ons verhaal over wat het COC is, en wat het doet. Het was pas in de jaren '60 en '70 dat het COC steeds meer naar buiten trad. De COC-ledeiï gingen zich steeds meer bezig houden met voorlichting, akties en publiciteit. De recreatie dreig de een tijdlang ondergeschoven te ra ken, maar later gingen aktie en ontspan ning steeds meer hand in hand. In bijna alle afdelingen zijn nu ook aparte vrouwengroepen en eigen soosa- vonden, akties en cultuur. Voor die zelfstandigheid hebben vrouwen dik wijls strijd moeten leveren binnen de vereniging. In zo'n vijftig plaatsen in ons land zit een COC-afdeling of -groep. Soms gaat het om niet meer dan een handvol men sen die bij iemand thuis bijeenkomen en akties voorbereiden. Soms gaat het om een afdeling met honderden leden, een eigen pand en bijna dagelijkse aktivitei ten. Er gebeurt veel in zo'n COC-afdeling. Voor veel mensen is de eerste stap over de drempel van het COC een belangrijk gebeuren. Ze hebben net hun homosek suele gevoelens ontdekt of eindelijk besloten er maar eens wat mee te gaan doen. Nieuwe COC-leden kunnen in introduktie- en praatgroepen met elkaar kennismaken en ervaringen uitwisselen. Dat gebeurt in gemengde groepen of in aparte vrouwen- en mannengroepen. En steeds me?r afdelingen hebben ook ei gen jongerengroepen. Door het geven van voorlichting en informatie proberen de COC-leden in hun plaats of regio de mentaliteit van mensen te beïnvloeden. D.m.v. akties en publiciteit wordt gereageerd op misstanden en discriminerende gebeur tenissen. (Volgende week verder). KINDERMARKT Op zaterdag 6 juli 1985 houden wij een grote kindermarkt in onze wijk en wel op het schoolplein van de Claraschool. We beginnen om ongeveer 10.00 uur. Breng zelf spullen mee om ze te verko pen. Wij zorgen voor o.a. een groot luchtbed, kraampjes met frisdrank, chips en er staat ook een barbeque. Tot ziens op het schoolplein op 6 juli. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voir 10 uur inleveren. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: 2e woensdag van de maand, van 10.00 lot 11.00 uur het pro gramma „Onder Ons", van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: 2e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder Ons". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Onder Ons". Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraleand Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Onder Ons" De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur hel programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Hel Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats

Peel en Maas | 1985 | | pagina 8