WD/ clIIMiifciiuMiuülii Zomerfestival Castenray meesterschilders in venray 25 jaar tamboerkorps Aanvrager in beroep tegen aanhouden bouwaanvraag Het onderhoud van onze wegen Woningbouw aan de Beek te Merselo? Raads vergadering Vierlingsbeek Dankzij brandweer Venray kan Bouwshop Arts verder „Hondse successen' cor reijnders onderhouds-en kleurenadviseur dr. poelsstraat 14 telefoon 82810 Zoals vorige week reeds aangekon digd viert het Tamboerkorps van Muziekvereniging Sub Matris Tuteia a.s. zaterdag zijn 25e verjaardag. Dat begint om 19.00 uur met een eucharis tieviering in de parochiekerk. Om 20.00 uur volgt dan een receptie in het ge meenschapshuis aan de Watermolen straat. Onze fotograaf die dit Tamboercorps voor onze krant wilde „vereeuwigen" trof het korps aan tijdens de wekelijkse repetitie. In plaats van de gebruikelijke statiefoto nu dus een echte „werkfoto". VERNIELING Een personenauto welke op het Gouden Leeuwterrein geparkeerd stond werd vernield aangetroffen. De linker buitenspiegel was afgebroken evenals de sierstrip. Bovendien deuken en krassen over de linkerzijde van de auto. Van een personenauto, welke achter de Dakdekkerstraat geparkeerd stond bleek de voorruit vernield te zijn. Op de parkeerplaats bij de Prot. Christelijke School „Den Hommel" werd van een geparkeerde personenauto de voorruit en de rechter zijruit ver nield. Vorig jaar november diende P. Col- bers aan de Blakterweg te Oirlo, bij de gemeente een bouwaanvraag in voor het oprichten van een containerloods van 144 mJ en een kippenhok van 1213 m2. Die bouwaanvraag was geheel in over eenstemming met het op dat moment (en ook nu nog) geldende bestemmings plan Buitengebied. Maar, in augustus 1981 werd dat be stemmingsplan herzien en gewijzigd en ligt sindsdien bij de Kroon op een goed keuring te wachten. Volgens dat herziene bestemmingsplan deugt er van de ingediende bouwplannen niet veel en zou (na koninklijke goedkeuring) afwij zend op de aanvrage moeten worden be slist. In afwachting van die koninklijke goedkeuring wordt de bouwaanvrage nu formeel aangehouden. Het behoeft geen betoog, dat Colbers zich met deze gang van zaken niet kan verenigen. Hij heeft zich tot de Stich ting Rechtsbijstand gewend. Dit te meer omdat hij in het volste vertrouwen op een bouwvergunnung één van z'n vier oude kippenhokken intussen al had ge sloopt Rechtsbijstand voert in haar verweer tegen de gemeente o.m. aan, dat de voorschriften van het bestemmingsplan Buitengebied niet worden overschreden. De openheid van het landschappelijk gebied wordt door de geplande nieuw bouw en de ruiming van de oude op stallen, zelfs bevorderd. Bovendien, is er geen sprake van een uitbreiding van het bedrijf doch uitsluitend van een be drijfseconomische aanpassing om het bedrijf modern te kunnen voeren. Aan b. en w. wordt tenslotte drin gend verzocht alsnog de gevraagde bouwvergunning te verlenen. Omdat deze kwestie toch niet zó een voudig ligt als op het eerste gezicht lijkt, heeft de gemeente advies gevraagd bij de Adviescommissie Agrarische Vestin gen van de provinciale planologische commissie. In afwachting van dat advies mag heden donderdagavond de commissie voor ruimtelijke ordening daar haar zegje over doen. De heer Colbers c.q. zijn rechtskundige bijstand mag er zijn standpunt nader uiteenzetten. Op zondag 7 juli organiseert de Fan fare „Dorpsklank" uit Castenray we derom een Zomerfestival. Vorig jaar werd een dergelijk openlucht-festival voor de eerste keer gehouden en wel op een zaterdagavond in augustus. Ondanks het feit, dat men halverwege de avond vanwege de druilerige regen het gebeuren noodgedwongen binnen in het gemeenschapshuis moest voortzet ten, deed dit maar weinig afbreuk aan de gezellige sfeer. Iedereen was dol enthousiast en liet duidelijk blijken, dat een dergelijk festijn voor herhaling vat baar diende te zijn. Fanfare „Dorpsklank" heeft aan dit verzoek tegemoet willen komen. Zij het, dat het Zomerfestival zich dit keer niet 's avonds afspeelt, maar overdag en wel a.s. zondag van 11.30- 17.30 uur. Het concept van het Zomerfestival is in grote lijnen hetzelfde gebleven. Cen traal staat het optreden van enkele joekskapellen en een blaaskapel. Deze brengen een non-stop programma vol variatie en gezelligheid. De deelnemen de kapellen zijn de joekskapellen „Ee- der Veur Zich" uit Meterik, „Ut Göt uit Oostrum, „noeëit Tuss" uit Leunen en „Twieë Veuraf" uit Meterik en de De commissie voor openbare werken c.a. heeft tijdens haar jaarlijkse excursie kunnen kennis nemen van de staat waarin met name de landbouwwegen in het Venrayse momenteel verkeren, vooral als gevolg van de strenge winter. Gezien het beperkte onderhoudsbud get dat de gemeente voor dit jaar be schikbaar heeft - nog geen 800.000,- - heeft men een keuze moeten maken. In t„iaal zijn er een 19-tal wegen „uitver koren" om hersteld te worden. Men heeft dat intussen hier en daar al kun nen zien, waar een oppervlaktebehande ling heeft plaats gehad. De minder pret tige ervaring die men vorige week op de Beekweg opdeed - waar bituum en split niet op het wegdek hechtten - was een extra tegenvaller en een hap in de be schikbare gelden. In de gemeenteraad, waar men vorige week akkoord ging met de lijst van te '•erstellen wegen, zei de heer Den Brok (SV) o.a. dat het beschikbare bedrag slechts een schijntje is van wat maxi maal haalbaar zou moeten zijn. Hij vond het achterwege laten van goed en regelmatig wegenonderhoud kapitaal vernietiging, dat leidt tot minder wegen. Het pappen en nathouden wat nu ge schiedt, pleit niet voor een effectief be leid, aldus dit raadslid. Volgens hem is een uitgebreid onderzoek over het on derhoud, planning, financiering en blij vende prioriteiten nodig, wil men niet gedwongen worden om tot afsluiting van wegen over te gaan. De heer Kersten (PvdA) vroeg er bij de provincie op aan te dringen de Deur- neseweg op te knappen. De spoorvor ming tussen Veltum en Ysselsteyn be gint gevaarlijk te worden. Van de Vorle meende dat er voor het onderhoud van de Venrayse structuur wegen ook een beroep op Rijk en Pro vincie zou moeten worden gedaan. Wethouder Claessens herinnerde er aan dat Venray 320 wegen moet onder houden. Daar zijn de provinciale wegen niet bijgeteld. Dat onderhoud vraagt jaarlijks opnieuw het stellen van priori teiten, Volgens hem zullen er in de toe- kost ongetwijfeld landbouwwegen zijn, die niet meer hersteld kunnen worden. Zij zullen dan wellicht weer als grindwe gen gebruikt moeten worden... Aankloppen bij Rijk en Provincie ge beurt al regelmatig - aldus de wethouder - maar er zijn daar geen fondsen meer voor beschikbaar. blaaskapel „De Schanseblaozers" uit Castenray o.l.v. Rudy Direks uit Oirlo. Naast het optreden van de verschil lende kapellen is er weer de mogelijk heid tot dansen en ontbreken ook het buitenbuffet en de grote barbecue niet. Om een en ander voor het publiek nog aantrekkelijker te maken, is er rondom dit gebeuren voor een aantal ludieke zaken voor jong en oud ge zorgd. Zo is er op de eerste plaats een wedstrijd koemeiken. Wie slaagt erin om in één minuut tijd de meeste melk uit de koe te halen? Zonder twijfel zullen velen een poging wagen om de titel „Melkkampioen 1985" met de daarbij behorende prijs in de wacht te slepen. Voor de sportievelingen is er een me chanische voetballer, een puntenbiljart en kan men zijn bekwaamheid beproe ven bij het kruisboogschieten. Speciaal voor mensen met stalen zenuwen is van de „Willem Ruis Show" overbekende „Bibberspel" naar Castenray gehaald. Met een stalen lus moet men trachten langs een van veel bochten voorziene koperdraad gaan. Bij de minste aanra king van de koperdraad zal het apparaat met veel geluid- en lichteffec ten reageren. Pure spanning en sensa tie!!! Verder kan men zich uitleven bij het koppengooien, de rollende maan en het muismeppen. Voor de kinderen is er o.a. propschieten en een geluksrad. Er is werkelijk alle moeite gedaan om jong en oud een bijzonder prettige middag te bezorgen. De ruimte voor het Gemeenschapshuis aan de Matthias- straat is omgetoverd in een heus terras. Gezellige zitjes met parasols en centraal gelegen de dansvloer, het muziekpo- dium en de grote barbecue. Het zal ook dit keer weer een uitermate gezellige happening gaan worden, die van heinde en ver publiek zal trekken. De toegang is gratis. Uiteraard wordt gerekend op stralend weer, maar mocht het onver hoopt regenen, dan vindt een en ander in het gemeenschapshuis plaats. Sinds een openbare verkoop in 1981 is de eigendomsrelatie tussen een loods (voormalig grondverzet bedrijf) en de daarbij tot dan behorende woning aan de Beek te Merselo, verbroken. Het ziet er niet naar uit dat beide panden ooit nog eens één eigenaar zullen krijgen. De nieuwe eigenaars van de loods, het loonbedrijf Hendrix en Smits hebben in het jongste verleden al tweemaal aan de gemeente verzocht om in of naast de loods een woonverblijf te mogen (in)bouwen. Beide keren is daarop af wijzend beschikt. De gemeente beroept zich bij deze weigering op de voorschrif ten van hei herziene bestemmingsplan Buitengebied. Anderzijds spelen ook de belangen van de omwonende een rol, die van het verlenen van medewerking aan de bouwaanvrage op korte of lange termijn overlast vrezen door toenemen de bedrijfsaktiviteiten. Het loonbedrijf blijft echter vasthou dend en heeft opnieuw - voor de derde maal - om gedeeltelijke wijziging van het bestemmingsplan Buitengebied ge vraagd, ten einde de bouw van een wo ning bij bedoelde loods alsnog mogelijk te maken. Het gemeentebestuur heeft inmiddels advies ingewonnen bij de Provinciale Adviescommissie voor Agrarische Vesti gingen. Maar ook de commissie ruimte lijke ordening mag over deze kwestie adviseren. Daarover vergadert men he den donderdagavond in het gemeente huis. In de laatst gehouden raadsvergade ring van de gemeente Vierlingsbeek werden o.m. de volgende voorstellen aangenomen. EMANCIPATIEVERORDENING Het college is er nog niet geheel uit, welke van de vijf aangemelde projekten in aanmerking komen voor een emanci patiesubsidie van het Rijk. In principe zou de gemeente daarvoor een bedrag van/4.000,- kunnen krijgen. Verschil lende raadsleden hadden nog twijfels en men wilde zelfs een voorstel indienen voor een maand uitstel, om meer duide lijkheid te krijgen, maar dat werd, óók na schorsing, ontraden. Het raadslid van Mill had over die subsidie kontakt opgenomen met het ministerie. Volgens hem was het anders dan het college voorstelde. Maar burgemeester van Moosdijk wilde zich uitsluitend aan de hem bekende ministeriële voorschriften houden. Onduidelijkheid was er ook omtrent de aanloopkosten van een Werkgroep Vrouwenoverleg, waarvan de emanci patieactiviteiten nog niet geheel bekend zijn. Vast staat dat enkele cursussen en themabijeenkomsten buiten de richtlij nen vallen om voor subsidie in aan merking te komen. Om geen stagnatie in de subsidiëring te veroorzaken, ging de raad uiteinde lijk toch accoord met het voorstel van b. en w. GEEN HUURSUBSIDIE BEJAARDEN De gemeente Vierlingsbeek is niet meer bereid volgend jaar subsidie te verlenen aan de bejaarden voor het huren van ruimten in het Joffershof. Voor dit jaar wilde de raad dat nog wel doen. Omdat de bejaardenbond zich niet gehouden heeft aan afspraken over activiteiten welke inkomsten zouden hebben, voelden enkele raadsleden zich bij de neus genomen. Gehoopt werd dat het Stichtings bestuur van Joffershof erin zou slagen andere huurders te vinden voor de vrij komende ruimten. Dat de regionale bond nog een groot bedrag in kas had, deed aan het voorstel geen afbreuk omdat deze bond een eigen verantwoordelijkheid heeft. Voor het volgend jaar zal de raad tijdens de begrotingsbehandeling moe ten bepalen welk bedrag de bejaarden van Vierlingsbeek nog als subsidie kunnen ontvangen. AGENDAPUNTEN Geen bezwaar had de raad tegen het aanvragen en aanvaarden van exploi tatiebijdragen ten behoeve van de bouw van 36 premie-huurwoningen, uit het contingent 1985. Evenmin bezwaar tegen het aanvragen en aanvaarden van exploitatie bijdragen t.b.v. de bouw van 10 woningwetwoningen uit hetzelfde contingent. Aan de stichting Volkshuisvesting Vierlingsbeek werden 4 bouwkavels in het bestemmingsplan Casveld verkocht voor de prijs van 64.164,-. Voor het bouwrijp maken van het bestemmingsplan De Vlassert te Over- loon stelde de raad een bedrag van 351.836,- beschikbaar. Er kon een overeenkomst gesloten worden voor de exploitatie van een Centrale antenne inrichting tussen de stichting CAI Maashees en Radio- Antennebouw Peeters te Overloon. Geen overeenstemming werd bereikt met de stichting CAI Vierlingsbeek. Maar als deze ooit tot uitbreiding over gaat, zal ze eerst toestemming moeten hebben van het gemeentebestuur. Deze keer werd met een hamerslag de tarieven voor de huur van de sportzaal te Maashees bezegeld. Dat is in het verleden wel eens anders geweest.... Het is aan het kordate en snelle optre den van de vrijwillige brandweer van Venray te danken dat Bouwshop Arts, Hoogriebroekseweg 7 te Oirlo weer ver der kan werken. In verband met de brand en de daarbij veroorzaakte scha de is het Oirlose bedrijf wel genood zaakt enkele weken te sluiten. „Na de bouwvakvakantie starten wij weer met nieuwe moed. De service zal als vanouds zijn. Het aanbod van mate rialen voor bedrijven en Doe-Het- Zelvers wo dt veel groter", zegt L. Arts van Bouwshop Arts Oirlo. Ongeveer drie weken geleden brak brand uit in de grote timmerwerkplaats van Bouwshop Arts. In de werkplaats was een enorme rookontwikkeling ont slaan. De Venrayse brandweer arriveer de enkele minuten na de melding. „Dankzij de snelle komst en het doel treffend optreden van de brandweer, zijn onze bedrijfspanden gered", zegt Arts. „Ik heb er grote behoefte aan om de brandweerlieden van Venray daar voor zeer te danken". Het gebouw bleef gespaard maar werkbanken, gereed schappen, machines en een grote voor raad hout moeten als verloren worden beschouwd. Niet alleen Arts is de dupe van deze grote binnenbrand, ook de vele klanten uit Noord-Limburg kunnen nu niet door bouwshop Arts worden gehol pen. Bouwshop Arts is inmiddels met man en macht gestart met de herstelwerk zaamheden in de grote timmerwerk plaats en magazijnen. Direct na de bouwvakvakantie start men weer als handelsonderneming (met alle mogelij ke bouwmaterialen), timmerfabriek, aannemersbedrijf en de bouwshop voor de Doe-Het-Zelver. DIEFSTALLEN Uit een aan de Bazuinstraat gepar keerde personenauto werd een tasje met rij- en kentekenbewijs, paspoort, enkele cheques en enig kleingeld ontvreemd. Uit een lokaal van de Ursulaschool aan de Raadhuisstraat werd een grijs- klerige Kappa-jas ter waarde van 100,ontvreemd. Een schoolgaand kind werd hier de dupe; tenzij de ouders van het kind, dat mogelijk per abuis die jas heeft meegenomen, zich zullen melden. Uit een aan de Andantestraat ge parkeerde personenauto, werden ont vreemd een reis- en kredietbrief van de ANWB, enkele cassettebandjes, een bril, een dopsleutelset en een groot aan tal ring- en steeksleutels. Vermoedelijk werd toegang tot deze auto verkregen door gebruikmaking van een valse sleu tel. MEEVALLER VAN HALF MILJOEN GULDEN Nog net op de valreep kon wethouder Litjens medelen dat de gemeente Vierlingsbeek over het jaar 1984 een bedrag van 560.000,- heeft overge houden. Dat bedrag zal, als de financiële commissie er geen bezwaar tegen heeft, gevoegd worden bij de algemene reserve, welke dan 1.420.000,- groot is. Ook zal de commissie dan aangeven, hoe dat extra bedrag zal kunnen worden aangewend voor belangrijke zaken welke eerder wegens gebrek aan geld zijn blijven liggen. Dat deze financiële meevaller nu eerst kon worden meegedeeld, had verschil lende oorzaken, o.a. invoering van de automatisering en ziekte van enkele ambtenaren. Vorige week zondag werden in Venlo de selectiewedstrijden voor Politiehon den II gehouden. De Venrayse Politie hondenvereniging „Bij Dag en Nacht" had twee leden afgevaardigd. Dat was de heer Scholtz met zijn Mechelse-her- der Robbie (rechts op de foto) en de heer L. Janssen met zijn Mechelse-her- der Nero (links op de foto). Scholz behaalde met Robbie 'n achtste plaats met 426Zi p., terwijl Janssen met Nero een eerste prijs in beslag nam met maar liefst 471 'A p. Met deze hoge score werd Nero kam pioen van Limburg en mag hij worden afgevaardigd op de Nationale kam pioenswedstrijden voor Politiehonden II, welke op 6 september a.s. in Den Bosch worden gehouden. Aan de Grafische MTS te Eindho ven slaagde Jeroen Wijn uit Venray voor het eindexamen Administratief Economische richting. Aan de Kunstacademie voor toege paste kunsten slaagden Karin Leenaerts uit Venray en Truus Philipsen uit Ysselsteyn voor lerares le graads Textiele werkvormen en kunstgeschie denis. KATH. MAVO „DE KOLK" Geslaagden zonder plaatsnaam zijn afkomstig uit Venray). Dimi Alkim, Boris Ariaens, Sven Ariaens, Merselo, Eric Arts, Merselo, Mariëlle Arts, Patrick van Asseldonk, Oostrum, Karin Baars, Frans Beerkens, Jolanda Beerkens, Angelique van den Bereken, Maurice van den Berg, Smakt, Astrid van Bergen, Perry van Bergen, Esther Beukers, Nanda Beijer, Twan Bloemen, Karin Bloemen, Horst, Desi- ree van den Boom, José van den Boom, Ooslrum, Diny Bosgoed, Veulen, Oda Bronswijk, Oostrum, Ingrid de Bruijn, Ron Bruins, Anja Coolen, Peggy Cup, Ruud Cybulski, Jolanda van Dalen, Hans Darmstadt, Michelle Delhez, John Derks, Ysselsteyn, Wilfried van Dijk, Ysselsteyn, Diana Dirksz, Johan Dobbe, Ysselsteyn, Antoinet Dokter, Monique van Els, Spens Wmanuels, Ria Emonts, Leunen, Woutera Flinsenberg, Monique Fokkens, Monique Francken, Frank FRanssen, Katja Franssen, An nette Gellings, Merselo, Wendy Ger- lich, Marlies Geuyen, Nadia Gonegai, Jeroen Grijmans, Lizette de Groot, Stephan Hanen, Petra Heinsbroek, Ilse van Helden, Merselo, Jos Heidens, Vredepeel, Hanneke Hendriks, Hel mond, Lea Hendriks, Merselo, Vivian Hendriks, Anja Hendriks, Manita Hendriks, Patrick Hendriks, Maik Hendrix, Arno Hermans, Esther Her mans, Jeroen Hermans, Jolanda Herm- sen. Diana Hermus, Henk Hessels, Henk van den Heuvel. Marco van der Hop, Stefanie Hoppenbrouwers, Astrid van Horck, Oostrum, Karin Hulleman, Liset Jacobs, John Janssen, Vredepeel, Leon Janssen, Ysselsteyn, Paul Jans sen, Oostrum, Oesha Jarbandhan, Pe tra Jenneskens, Monique Jenniskens, Ysselsteyn, Mieke Jonkman, Leon Kappel, Richard Kemmelings, Edgar van Kessel, Karein Kessels, Marco Kin derdijk, Francis de Kok, Harm Kop pens, Gladys Kroh, Richard Kroh, Yvonne Kruijsen, Ludgera Kuijster- mans, Ysselsteyn, Ton Leijssen, Yssel steyn, Marianne Leijssen, Liesbeth Lemmens, Ysselsteyn, Petra van der Lienden, Silvia van Lin, Edward Lins- kens, Peter van Lipzig, Ysselsteyn, Carola Litjens, Oostrum, Marian Man- ders, Leunen, Henk Manders, Jacque line Martens, Wendy Martens, Leunen, Wilfred Martens, Jacintha van der Meer, Leunen, Yvon Mertens, Paul Mi- chiels, Angelique Minten, Conny van de Mortel, José Munten, Remco Nelissen, Erica Pelzer, Patrick Pijpers, Oostrum, Karin Planje, Rob Poels, Smakt, Cmeron Quigley, Yvonne van Raay, Dolores Ramil Gommans, Jeroen Rei- niers, Dorian van Rhee, Leunen, Ma- riska Rommers, Karlo Rongen, Leu nen, Susanne de Roos, Jolanda Rooij- mans, Mike Schmeitz, Frank Scholten, Jack Smetsers, Arianne Smits, Yssel steyn, Lydeke van Soest, Wilfried van Stappershoef, Mehdi Stienstra, Stanny Storms, Marcel Strolenberg, Annerie Thissen, Veulen, Susan Tzekos, Fons Vercauteren, Arnoud Verhaeg, Danielle Verheijen, Henriëtte Vermeulen, Luc Vermeulen, Oostrum, Marlou Vermeu len,, Dorothé Verstegen, Marcel Vogel- sangs. Leunen, Robert Vranken, Ma rion Vrieswijk, Wilbert Vullings, Peter van Waalwijk v. Doorn, Oostrum, Marjolein van der Wal, Leunen, Brigitte Westdijk, Ferry Weijmans, Debora Wilbers, Heidi Willems, Merse lo, Yvonne Willems, Manon Wismans, Ysselsteyn, Sylvia Wismans, Oostrum, Vincent Woudsma, Jacqueline Zehn- pfenning. IMBO Instituut voor Middelbaar Beroepsonderwijs - Venray Afdeling MHNO: Intas 1-jarig: Karin Achten, Karen Bouten, Leonie Brouwers, Eric Euwals, Karin Peters, Ingrid Schoenmakers, Yvonne Vullings. Afdeling MHNO: Intas 2-jarig: Nelly Bouten, Astrid van Duijnhoven Anja Ermers, Diny Friesen, Silvia Ha genaars, Hannique Hendriks, Diana Hendrikx, José van Hoof, Ellen van der Hulst, Wilma Jacobs, José Jaspers, Truus Jenneskens, Annemiek Jeurninck Elly van Melis, Yvonne Rambags, Ingrid Reijnders, Annemie van Rijs- wijck, Jacqueline Tielen, Petra Verhoe ven, Marielle Vullings, Marion Beelen, Gerda van de Bekerom, Trea Bijen, Geert Bouwmans, Erna Burgers, Anne mie Coenen. Marian Deckers, Bas Gommans, Marielle van Hoof. Hennie Voermans, Angelique Janssen, Doro- thee Keijsers, Anja Kersten, Thea Lenssen, Hennie Philipsen, Lizette Phi lipsen, Carla Sikes, Huub Stiphout, Jessica Terheijden, Tanja West, Marjel Wijnhoven, Maureen Boom, Gert Cox, Gertie Cox, Thea Driessen, José Hessel- mans, Jeannine Janssen, Wilma Jennis kens, Anita Klabbers, Wilma Knijnen- burg, Lisette Luijkx, Anja Manders, Jolanda Reijnders, Marli van Rengs, Jolanda Rongen, Marielle Smedts, Gerrian Spee, Carine Stevens, Sjan Thielen, Ria van de Ven, Willeke Arts, Irene van Berlo, Jolanda Deckers, Conny van Gaal, Wilmie Hesen, Monique Ingenpas, Ellen Litjens, Con ny Martens, Wendie Mooren, Marlijn Odenhoven, Karin van Ooi, Anja Pee ters, Anja Philipsen, Annemie van Soest, Marly Stevens, Marlies Theeu- wen, Ellen Theunissen, JeannetteTielen Madeion Veldkamp, José Wilmsen. Afdeling MHNO: KV/JV/OPM: Tinie Evers, Sylvia Ewals, Marie- Therese Heidens, Anja Hofmans, Rosa Janssen, Jolanda Rutten, Maria Ver- sleijen, Fanny van de Weijer, Will van de Beuken, Anja van Bree, Marianne Breuer, Elly Claessens, Marjam Claes sens, Marie-Louise Cox, Elly van den Hoogen, Henny Houben, Manuele Ja cobs, Anita Janssen, Marjo Koppes, Helga Theeuwen, Saskia Veldkamp, Marjan Versteegen, Ans vn de Voort, Erna Weijs. Afdeling MERAO: Secretariële rich ting: Jacqueline Aerdts, Ans Baltussen, Jacqueline de Bruijn, Karin Cuijpers, Marleen Hendriks, Christianne Lem- men, Annemie Moors, Anita Reintjes, Ans Verberkt, Jeannette Wijnhoven. BOSCHVELDCOLLEGE Lijst van geslaagden voor het eind examen, 2e periode: HAVO: Aswin Aerts, Meterik; Marion van de Bekerom, Horst; Tanja Berkrrs, Wans- sum; Linda van Dam, Venray; Paul Deenen, Broekhuizenvorst; Conny van Duijnhoven, Venray; Anke Geurts, Meerlo; Irmgard Gijsen, Horst; Dirk- Jan van Goinga, Venray; Angela Hage- man, Venray; Twan Hendriks, Horst; Petra Jacobs, Merselo; Ilse Janssen, Sevenum; Tjeerd Jenniskens, Leunen; Clark Kellenaers, Venray; André Mai land, Vernray; Johnny Martens, Yssel steyn; Karin de Mulder, Leunen; Frans Rutten, Melderslo; Peter Vergeldt, Wanssum. Gymnasium A. Hilde Vossen, Horst. Gymnasium B: Eric Dericks, Venray; Marianne Hof- mans, Meterik; Sindy Schipper, Horst. Atheneum A. Eric Jakobs, Sevenum; Aharon Kara- gozyan, Venray; Chloe van Remundt, Horst. Atheneum B. Suzan van Dooren, Tienray; Dorris van Enckevort, Sevenum; Petra van En- ckevort, Sevenum; Marianne Frederix, Wanssum; Marilyn Kemmelings, Horst; Paul Kools, Venray; Walter van den Nieuwboer, Hegelsom. Jerusalem Kath. scholengemeenschap voor V.W.O. en HAVO Venray Havo Mies Groenendijk, Blitterswijck; Pierre Hermans, Maashees; Eric Hoff, Ven ray; Lous Houben, Venray; Annemiek Kuijpers, Overloon; Gemma Lemmen, Horst; Wim Lemmens, Overloon; Na- thaly Munoz y Sijbers, Venray; Bert Spee, Venray; Jos Swinkels, Bodden- broek Oirlo. Atheneum A Bas Bekkers, Venray; Nicolet van Heesch, Budel; Marion Renders, Geysteren. Atheneum B Alexander Janssen, Oirlo; Mirjam Kap- teijns, Venray. Gymnasium A Nicole Bol, Venray Gymnasium B Jan van den Borst, Venray R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP „MARIANUM" Voor het examen slaagden de volgen de leerlingen: Afdeling L.H.N.O.: Jolanda van Duren, Venray. Afdeling L.E.A.O.: Marianna Cox, Venray; Anita Gerrits Overloon; Mike Leenders, Leunen. Afdeling Bilogische School: Leon Roeven, Venray. In het schooljaar 84/85 behaalden een diploma: vandeafd. IHNO: 11 leerlingen; van de afd. LHNO: 43 leerlingen; van de afd. LEAO: 35 leerlingen en van de afdeling Biologische School: 31 leerlingen. Afgewezen werden: 6 leerlingen van de Biologische School en 6 leerlingen van deL.E.A.O. Alle kandidaten van het I.H.N.O. en L.H.N.O. behaalden hun diploma. BIOLOGISCHE SCHOOL HORST Aan de Biologische School te Horst slaagden onderstaande leerlingen uit Venray en de regio voor het diploma L.L.O. Ludo Aerts, Meerlo; René Bongaerts, Veulen; Mark Donders, Castenray; René Hendrix,Wellerlooi; Jos van Kempen, Veulen; Gerwin Leenen, Well; Harm Maas, Oirlo; Henk Maas, Heide; Ralf Min, Venray; Johan Peelen, Meerlo; Twan Poels, Meerlo; Frank Stevens, Maashees; Eric Tacken, Mete rik; Michel Vervoort, Venray; Walter Blom, Castenray, Walter Frederix, Venray; Chris Jansen, Venray; Willy Kleuskens, Ysselsteyn; Loek Sanders, Veulen; Twan van Stokkum, Venray.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 5