Landweert AGENDA Rectificatie Koorconcert Afscheid van leerkrachten PEEL EN MAAS Doorgaan Bedevaart San Damiano- Padua onzeker Comeo Motorcross dealerscup in Venray WIJKFEEST LANDWEERT Zomer-expositie in Galerie „En Passant" Oostrumse exposeert in de Beekse Bergen Promotie Drumfanfare Overloon naar 2e divisie Luikse markt in Wanssum Ingezonden Oprichtings vergadering Naturisten vereniging Hondencontroleur spoorde 366 honden op.... Serre plaatsen? Oude foto In onze rubriek „Groeten uit Venray" van Jac Laurensse ging het vo rige week over het 75 jarig bestaan van het Pelgrimshuis te Smakt. Door het wegvallen van een regel ontstond daarin een storende fout. Er had moeten staan: Vanwege dit jubileum wordt er vrijdag 5 juli tussen 16.00 en 18.00 uur een stam boom onthuld, door Rector Verbeten ■(voor genodigden). Vanaf 18.00 uur is er receptie in het Pelgrimshuis, gevolgd door muziek van het dans- en amuse mentsorkest „Kontakt". Op zaterdag 6 juli is er vanaf 16.00 uur een reünie van oud bewoners van het Pelgrimshuis met hun familieleden. Vanaf 20.00 uur dan savond met het orkest „Casanova's". In onze editie van de vorige week heb ben wij aangekondigd het komende koorbezoek van „Les Petits Chanteurs de Lyon" (Frankrijk) o.l.v. J.F. Du- champs. Op maandag 8 juli a.s. om 20.00 uur zal dit koor een concert ver zorgen in de Paterskerk Op het pro gramma staan werken van Bach, Scar latti, Bruckner, Alain, Godard e.a. De toegang tot dit concert is gratis. Morgen, vrijdag neemt de protestant se kerkgemeenschap afscheid van mevr. Kartodirdjo, mevr. B. Wijnen en de heer G. Groenendijk. Genoemde leer krachten hebben de protestants Christe lijke school „De Hommel" aan de de Oostsingel, vele jaren op voortreffelijke wijze, met grote deskundigheid en be trokkenheid gediend. Mede door hun inzet is „De Hommel" uitgegroeid tot een school van formaat. Hen wordt morgen van 16.30 tot 18.00 uur een afscheidsreceptie aange boden in het schoolgebouw. Iedereen is daar van harte welkom. In de vacature mevr. Kartodirdjo, hoofdleidster van de kleuterschool, heeft intussen een een sollicitatie proce- dure plaats gehad. Uit 78 schriftelijke reacties heeft het schoolbestuur een keus moeten maken. Dat resulteerde in een tijdelijke aanstelling van Mejuffrouw. S. Hiemstra uit Oosterend (Friesland). Op korte termijn is nog de aanstelling van een part-time leerkracht te verwach ten. Reeds eerder nam de protestantse ker- kengemeenschap afscheid van haar or ganist, de heer A. Warnaar. Op zondag 2 juni heeft hij voor het laatst - na 43 jaar - de Venrayse erediensten muzikaal begeleid. De familie Warnaar woont al zes jaar niet meer in Venray, maar ging evengoed regelmatig hier ter kerice. Bij zijn afscheid mocht hij als blijk van waardering van de Vereniging van Kerk voogdijen in de Ned. Hervormde kerk het gouden verenigingsinsigne ontvan gen. EEN ABONNEMENT WAARD Door het plotseling overlijden van de Venrayse kontaktpersoon voor deze bedevaart, zijn een aantal namen en adressen van deelnemers niet meer be kend. Het gaat om de bedevaartreis die van 4 t/m 11 september a.s gehouden gaat worden. Tijdens deze reis zullen de plaatsen San Damiano, Montechiari en Padua in Italië en Herdoibach in West-Duitsland bezocht worden. De kosten voor deze reis bedragen ƒ710,— inclusief reisverzekering. Iedereen, die zich al opgegeven heeft bij de heer Strijbosch en andere belang stellenden worden verzocht alsnog kontakt op te nemen met Mevr. Weizen te Schinveld, tel. 04493-2449. TREKKING LOTERIJ FANCY-FAIR COMEO OP 30 JUNI 1985 De prijzen zijn gevallen op de volgen de lotnummers: 177 348 618 688 874 950 975 1082 1119 1822 1984 2426 2452 2541 2557 2990 3007 3139 3343 3413 3491 3495 3912 3918 3960 4058 4249 4510 4548 4550 4643 4671 47104976. Prijzen af te halen vanaf woensdag 3 juli: elke dag van 11-12 uur v.m. in de alg. bibliotheek, souterrain Camillus- huis, St. Servatius. (Op zaterdag gesloten). UITSLAG SCHIETWEDSTRIJD COMEO Koningschieten: Koning 1985: dhr. Schwachöfer 2e dhr. Bloem 3e dhr. van Well 4e dhr. Savelsberg 5e dhr. Fischinger Bekerschieten: 1. dhr. v. Lierop 114 p. 2. (na loting) dhr. v. Nunen 114 p. 3. dhr. v. Schaaik 113 p. 4. dhr. Lammertsvanburen 113 5. dhr. de Klein 112 Op zondag 7 juli wordt in Venray op het fraaie en met taluds omgeven cir cuit „De Peel" een wedstrijd met als in zet een dealerscup verreden. Aan deze wedstrijd zullen de belangrijkste dealers van motoren uit het gebied waar M.O. Nederland doorgaans actief is, deelne men. Met 11 teams van 5 coureurs die in 3 manches uit zullen maken wie het sterkste team heeft. Met een flinke prij- zenpot van 3000,- waarvan de le prijs 900,- groot is zal flink strijd lussen de verschillende teams geleverd worden. De strijd wordt gestreden door de beste coureurs van M.O Nederland uit de klassen 125, 250, 500 cc Senioren die in diverse teams zijn ondergebracht. Uit onze regio komen ook een 3 tal teams aan de start nl. Boersma motors uit Ber gen met o.a. Jacky de Bruin en Toon Claessens die met hun supersnelle Hon da's tot de grote kanshebbers behoren. Fomolu de Kawasaki dealer uit Swa- Imen heef' o.a. met Gerard v.d. Brink SCHOOLBOEKEN Bestel NU... en wij zorgen voor een perfecte levering BOEKHANDEL van den munckhof Grotestraat 68 Venray Telefoon 04780-82727 Net als voorafgaande jaren is er in het eerste weekend van de schoolvakanti'' dus volgende week, 12, 13 en 14 juli een wijkfeest in de wijk Landweert. Het wijkfeest wordt gehouden in een feesttent aan de Boterbloem. Vrijdagavond beginnen we met een DISCO voor de jeugd, verzorgd door DR1VE-IN-DISC-DERROIT, met een grandioze lichtshow en een geweldi ge collectie platen, aanvang 20.00 uur en iedereen is welkom. Zaterdag om 11.00 uur begint de KINDERROMMELMARKT, alle kin deren mogen daar hun spulletjes verko pen. Voor de kinderen is er ook een springkussen en rijdt een paard en wagen door de wijk. 's Middags zijn er touwtrekwedstrij den voor de clusters, deze worden voor afgegaan door een demonstratie-wed strijd van bestaande teams, o.a. het Pentagon-team uit Venray. Deze clus ters zullen strijden om de wisselbeker, die nu in het bezit is van cluster Aronskeld/Bingelkruid. In de pauze is er in de tent een de monstratie BODY-BUILDING. De kleintjes hoeven zich niet te ver velen, want voor hen is er een speciale KNUTSEL- en SPELLENHOEK. Van 18.00 tot 20.00 uur is de tent ge sloten, waarna we aanvangen met een grote dansavond, muzikaal verzorgd door de CROSS-ROADS uit Venlo, te vens prijsuitreiking van de touwtrek wedstrijden en een AMERIKAANSE VERKOOP. Zondags om 11.00 uur FRÜH- SCHOPPEN, met muziek van de BA SEMENT-BOYS. Voor de kinderen verzorgt hel DUO-TWEEVOUD een grandioos jeugdcabaret, hiervoor zijn het aantal plaatsen beperkt; kaartver koop vanaf zaterdag aan de tent. 13.00 uur prijsuitreiking van ballon nen-wedstrijd. De inwendige mens wordt ook niet vergeten, het gehele weekend B.B.Q. (barbeque), uitgebreide bar, ijs, snoep en nog veel meer. De jeugd kan het hele weekend op het springkussen terecht. Tot ziens allemaal en veel plezier. Activiteiten-commissie Landweert informatie tel. 11011. INBRAKEN Door forcering van de voordeur heeft een onbevoegde toegang verkre gen tot een woning in de Depute Petersstraat te Oirlo. De dader is niet ver gekomen, omdat de in de keuken liggende hond fel aansloeg. Daardoor is de dader gevlucht. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in het jeugd- gebouw „Peppelhuis" aan de Oostsin gel én in het gebouw „Echo" dat is on dergebracht in de Christelijke basis school „De Hommel". Enkele kleine voorwerpen werden ontvreemd. De breekschade en vernielingen waren ergerlijk groot; vooral de vernielingen aan de binnendeuren. een sterke troef in handen. Sjra Wanten uit Beesel heeft ook een Honda team in geschreven met als sterke coureurs Mau rice Stal en Wim Rutjes. De teams zul len de strijd aanbinden tegen o.a. team Sigmans met Antoon Kuys, Marjo v.d. Ven en Gert Jan Boeyen. Henk Maessen is de vaandeldrager van het Denlho mo tors team, die het vorig jaar na een spannende wedstrijd de dealerscup ver overde en dit jaar weer tot de favoriten behoren. In het bijprogramma komen de spectaculaire zijspan Senioren aan de start. De grootste kanshebbers in deze klassen zijn Th. v.d. Einde uit Someren met zijn bakkenist Math Weyers, Maar ten en Adriaan v.d. Leest, Gerard v. Amsterdam met Toon de Wild en de Venrayse combinatie Peter Thissen en Jan Roffers. Verder komen aan de start op Circuit „De Peel" de 125 en 250 ju nioren de promotie 250 cc waarin vele plaatselijke en regionale coureurs aan de start zullen verschijnen. Circuit „De Peel ligt langs de Midden Peelweg bij het vliegveld „De Peel". De wedstrijden zullen rond de klok van 1 uur beginnen. -Entree volwassenen 7,50, 12 tot en met 15 jaar 3,-. Kinderen onder de 12 jaar met geleide hebben gratis toegang. Foto: Zijspancombinatie Peter Thissen/Jan Roffers. Galerie „En Passant", Schoolstraat 28 te Venray, organiseert tot 3 augustus een zomer-expositie: wandkleden, zijde collages, sieraden, en keramiek. Wilmy Peeters is de weefster van de wandkleden. Wilmy woont en werkt in Broekhuizen. Vele gemeentehuizen en openbare gebouwen zijn in het bezit van haar werk: o.a. Venray, Bladel, Kessel, Meerlo etc. Maya Wildevuur, die op (jet, Huis Dennenrode in Hooghalen woont,' maakt de laatste tijd vooral zijde-colla ges. Maya studeerde aan de A.K.I. te Ensachede. In de loop der jaren richtte zij haar werkzaamheden meer en meer op textiel. De wens om met textiel te schilderen leidde in 1982 tot haar eerste zijde-collages. Het zijn composities in vorm en kleur. Marijke en Gerard Cieraad maken beiden sieraden. Beiden hebben zij aan de vakschool in Schoonhoven gestuderd en volgden een studie beeldhouwen in Nijmegen. Hun atelier ligt in Sevenum. Marijke heeft een voorkeur voor monu mentale, sobere strakke vormen, de eenvoud zelf. Gerard is duidelijk figu ratief en houdt daarbij van technische snufjes. Piet Hermans maakt keramiek en is zeker in Venray de meest bekende van deze exposanten. Piet Hermans toont in de galerie raku-keramiek, dit is een oude Japanse methode. Daarnaast toont hij veel ge draaide vormen, vaak verwerkt als wandreliëfs. Deze zomer-expositie duurt tot zater dag 3 augustus. Daarna is de galerie ge sloten tot 31 augustus. Openingstijden: maandag: 10.00-12.30 woensdag en donderdag 14.00-17.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-16.00 Tot en met 22 september exposeert de Oostrumse mevrouw Immy Reynolds in het safaricentrum Beekse Bergen. Zij is daar zelf regelmatig aanwezig om de be zoekers uitleg te geven van haar „Creaties in wol en veren". Immy Reynolds, huisvrouw en moe der van 2 kinderen leidt de bezoekers maar al te graag vakkundig rond. Ongeveer zes jaar geleden begon zij zich in deze kunstvorm te bekwamen. „Oor spronkelijk was het alleen een hobby. Maar nu de kinderen wat groter zijn, heb ik meer tijd voor het spinnen en weven van wandkleden en kleding. Toen het safaripark mij benaderde om deze expositie te verzorgen, heb ik dan ook direct ja gezegd", aldus de spon tane Immy Reynolds. Een groot aantal handgeweven wand kleden en kleding zijn op deze expositie te zien en te koop. „Nu ik hier een expositie houd wil ik natuurlijk graag een aantal wandkleden tonen die aansluiten bij het hele safari- gebeuren. De wandkleden giraffe, zee arend, pauwenveren en olifanten zijn daar een schitterend voorbeeld van. De veie Venrayers - maar ook de vele auizenaen andere bezoekers van het safaripark Beekse Bergen, zullen onge twijfeld deze fraaie expositie willen be wonderen. De drumfanfare van het St. Theobal- dusgilde te Overloon is gepromoveerd van de 3e naar de 2e divisie. Tot deze prestatie kwamen de leden van de Over- ioonse band op hel te Milheeze gehou den federatieve tamboer- en drumfanfa reconcours. De drumfanfare uil Overloon kwam op in de 3e divisie waarin het korps twee verplichte werken moest uitvoeren. Het stilstaande nummer was Contrasten voor drumfanfare van Egbert Evers waarmee 154 punten werden behaald. Het tweede werk was een marcherend werk en wel lm Schönsten Wiesengrun- de eveneens van Egberts-Evers. Het to taal aantal behaalde punten werd daar door 308 Zi punt en dat betekende een eerste prijs met promotie naar de tweede divisie. Een mooie prestatie wanneer men bedenkt dat dit korps nog maar en kele jaren is omgeschakeld van drum band naar drumfanfare. Een mooie be loning betekende dit sukses ook voor tamboer-maitre W. Meijer en de in structeurs A. Adriaans en Gert-Jan Rongen, voor hun inzet om deze pro motie die door hen als doel was gesteld om te bereiken. In verband met dit sukses zal er t.z.t. een receptie worden georganiseerd, om iedereen in de gelegenheid le stellen ge lukwensen aan te bieden. WEER DIEFSTAL VLAGGEN Zaterdag werd bij de „Torro" ont dekt, dat 6 Torro-vlaggen verdwenen waren, alsmede drie plastic vlaggestok- ken. Ze waren ongeveer 6 meter boven de grond aan de gevel bevestigd. Ken nelijk heeft een klimpartij via regenpij pen plaats gehad. Men denkt nog steeds dat een vlaggenverzamelaar in aktie is. In de garderobe van een gebouw aan de Plataanstraat werd een porte feuille met inhoud uit een daar hangen de jas ontvreemd. Vermist worden o.a. het rij- en kentenbewijs, paspoort en enkele girobetaalkaarten. Op zondag 14 juli staat Wanssum in het middelpunt van de belangstelling. Door de muziekvereniging, fanfare Concordia en de voetbalclub wordt een groot festijn opgezet in de openlucht, dat er zeker attraktief uitziet. Jong en oud zal zich op veie manieren kunnen verjnaken. De muziekvereniging zal zelf het' ge,beuren opvröljjkeij met een muzikale opvoeringi die 's'morgens al vroeg begint met o.a. een Friihschop- pen, want een bieretje smaakt 's mor gens beter met een vrolijk deuntje.... De Luikse markt zelf zal een fleurig aanzien geven met talrijke kramen, die hoofdzakelijk gebruikte goederen voor een klein prijsje te koop aanbieden. Voor de jongere generatie allerlei dozen met spelletjes, speelgoed, fietsjes en steppen. Een bonte warwinkel van allerlei nostalgische dingen. Interessant is ook de grote verschei denheid aan rariteiten, curiositeiten en antieke voorwerpen, die men aan zal treffen. Ook aan de jeugd is gedacht. Er staat een groot luchtkussen, waar de jeugd zich kan amuseren. Bovendien is er een groot waterfestijn, naast vele andere at tracties. Iedereen, die als particulier aan deze Luikse Markt wil deelnemen, kan dat. Nadere inlichtingen over deelname kan men verkrijgen als men kontakt op neemt met het telefoonnummer 04784- 1836. vervolg van voorpagina 1978/1979 al is begonnen met de voor bereiding van een wijkcentrum in Land weert. Maar toen de wijkactiviteiten op gang begonnen te komen, moest men zich tevreden stellen met de lege lokalen in de openbare school.... ALS EEN DONDERSLAG Bekend is dat rond de jaarwisseling al geruchten in Landweert gingen, dat de leegstaande lokalen van „De Land weert" voor het katholiek onderwijs be schikbaar moesten komen. De gemeente wist van niets en sprak de geruchten te gen. In het begin mei jl. was nog niet be kend dat de twee lokalen moesten wor den ingeleverd voor schoolgebruik. In een gesprek op 14 mei tussen de gemeen te en de Stichting Peuterspeelzalen Ven ray werd het gerucht nogmaals ontkend. Als een donderslag bij heldere hemel kwam eind mei dan ook het officiële be richt, dat de twee lokalen moesten wor den ingeleverd ten behoeve van het kat holieke onderwijs. Gesprekken tussen de Landweertse belanghebbenden en de gemeente hebben tot op heden geen oplossing gebracht. Intussen zitten bei de instellingen danig in de problemen. HERHALING „Met het nieuwe bestemmingsplan Landweert wil de gemeente - lering ge lrokken uit in het verleden gemaakte fouten - het anders gaan doen wat be treft een wijkcentrum" staat te lezen in de brochure over de welzijns voorzie ningen in Landweert uit het eind van de zeventiger jaren. Dat „anders gaan doen" blijkt in de praktijk anno 1985 een herhaling van de lijdenswegen in Veltum en Brukske te gaan worden. Toen in Veltum de wijkactiviteiten op gang kwamen, moest men genoegen ne men met een kelder van Coninxhof ter wijl Brukske zich jarenlang heeft moe ten behelpen met oude, bouwvallige boerderijen. Om te voorkomen dat men zich ten derde male zal stoten aan de zelfde steen, zou de bouw van het wijk centrum ter hand moeten worden geno men. Tenslotte is deze bouw niet voor niets opgenomen in de prioriteitenlijst voor 1986 Verkennerstroep „Bots" Zonder de andere scoutinggroepen te kort te doen, zou ik de leiding van „Bots" een pluim op de verkennerspet willen steken met hun uitstekende kampprogramma van dit jaar. Uit het programma wat de leiding aan de ou ders bekend maakte kon je zien dat zij met hart en ziel aan het scoutinggebeu- ren verbonden zijn. Zeker is dat de jon geren die onder deze leiding op kamp gaan een mooie kampweek tegemoet gaan. Nogmaals proficiat en succes op het kamp en in de verkennerij, en be dankt voor het vele werk hieraan besteed. 'n ouder Op donderdag 4 juli wordt om 20.00 uur in de Wieënhof aan de Leunseweg een oprichtingsvergadering gehouden van de Naturistenvereniging Venray e.o. Aanleiding tot het houden van deze vergadering is de aanwijzing door de ge meente van een stuk grond aan de Ossendijk/Bakelsedijk, waarop natu- ristisch kamperen mogelijk zal zijn. Verdere informatie zal op deze avond gegeven en gevraagd kunnen worden. openbare bibliotheek venray Afd,voor de jeugd, Schoolstraat 32. Afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de jeugdafde ling. A-boeken [tot 9 jaar]: Meuldijk, Wim. Pipo en de vogels. Pipo wil graag uitrusten maar daar komt niets van terecht als een kraai zijn boterhammen pikt. Snoep, Ella. Tommie Tod. Tommie is met zijn moeder verhuisd naar een flat en voelt zich daar heel alleen. Van Daele, Henri. Het tekenboek van Joke. Joke gaat met haar ouders en zusje verhuizen naar een café, daar komt ze in aanraking met allerlei nieuwe dingen. B-boeken [vanaf 9 jr. tot 13 jr.] Rutgers-van der Loeff, An. Een snoer prelsEen rijk meisje gooit uit drift een parelsnoer in een rondvaart boot. Speurder Treurniet en Roos gaan er naar zoeken. Verschoor, Diet. In ieder huis een poes. Tien verhalen over de belevenis sen van poezen en hun baasjes. Waarsenburg, Hans van de. Een blauw Belgisch konijn. Suus is erg boos en verdrietig als ze ontdekt dat er op Corsica mereltjespaté wordt gegeten. Als ze hiertegen iets wil doen ontdekt ze dat er nog veel meer erge dingen met diren gebeuren. Wat zeg je ma daar van. Bundel gesprekjes met kinderen over allerlei onderwerpen zoals jaloers zijn, zondag, poezen. C-boeken [vanaf 13 jaar]: Kuyper, Sjoerd. MaGier en de MiddelMan. Een Afrikaanse tovenares vertelt voor haar dood aan Simon de poppenspeler hoe het kwam dat het volk zich van haar afkeerde door toe doen van de MiddelMan. Saris, Leni Rumoer rond „Het Schuurtje". De vader van Petra, Joep en Polleke wordt van diefstal verdacht en gearresteerd. De kinderen gaan op zoek naar de ware schuldige. Tien x buitenbeentje. Tien verhalen waarin verschillende jonge buitenbeentjes worden beschreven. OPENINGSTIJDEN Maandag 14.00 -18.00 uur dinsdag 14.00-18.00 uur woensdag 14.00-18.00 uur donderdag 14.00-18.00 uur vrijdag 14.00 - 20.30 uur Weer is gebleken, dat het inschakelen van een hondencontroleur in Venray geen overbodige luxe is. In de maanden maart tot en met juni jl. is de controleur op pad geweest. Het resultaat was, dat 366 honden, waarvoor geen belasting werd betaald, werden opgespoord. Op 1 januari 1983 werd er voor 2724 honden belasting betaald. Na het houden van een controle liep dit aantal op tot 3014. In de loop van 1984 liep dit aantal met 271 terug zodat op 1 januari 1985 in to taal 2743 aanslagen voor hondenbe lasting werden verstuurd. Als gevolg van deze aanslagen werden 75 honden afge meld. Tijdens de controle maanden nam het aantal honden in eens toe met 425, waarvan er 366 door de controleur „bo ven water" werden gehaald. Op dit mo ment moet voor 3093 honden belasting worden betaald. Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's Met het professionele resultaat van de vakman. Maar door zelfdoen de helft goedkoper. Bouwbedrijf J. RAEDTS Zn. c.v. geopend: ma t/m vrij. 9.00-17.30 uur za. 9.00-12.00 uur Mgr. Hanssenstraat 57. Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274. Deze week weer eens een amateurfoto van een jeugdelftal van „Servatius" ge maakt in 1943. De jongetjes van toen waren zo'n 13 jaar oud en bij leven en welzijn zullen ze nu ongeveer 55 jaar zijn. Zoals bekend had Venray vroeger twee voetbalclubs, t.w. Servatius en De Valk. In de na-oorlogse jaren (1945) fu seerde men tot één club, het huidige SV Venray. Op de foto staande v.l.n.r.: Giel van Lieshout, Antoon Thuyls, Piet Bom, Kai Hendriks, Jac. Kusters. Middelste rij v.l.n.r.: van Osch, Leo Kronenberg, Louis Collaert. Voorste rij v.l.n.r. Herman Franssen, Harry Trienekes, Joos Clevers. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. A. Francken, T. Lank- vcld, H. Schraven en J. Wittgen: T LANKVELD Langstraat 76 lel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: DE VOCHT tel. 81878 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Hoek Paterslaan/Patersstraat tel.80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN Tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN'ARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden. E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J. VAN WINDEN tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREEMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Blauw ververstr. 30 tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR STEVENS Merseloseiweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor hel afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 lot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug le bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastick Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13 30 tot 14.00 uur. telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tol 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, w oensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. S.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LI MAG.AS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NV1H COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tol 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEM1DDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BI.IJF VAN M'N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3