VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK ^-NJ N PvdA Oo% Venray JUM Merselo I.V.N. Venrays Mannenkoor jongerenkoor KINDERKOOR St. Pe\^ de BANDELIEREN Peelland Operette Orkest vereniging Venray Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan O.J.C de Brak WIJKVERENIGING VELTUM 'T BESSEMKE Vrouwen trefcentrum LVB afd. Venray a.s. donderdag 27 juni repetitie bas sen om 19.30 uur waarna om 20.00 uur gehele koor in de Wieënhof. Na de repe titie vergadering muziek commissie!. Donderdag 4 juli repetitie om 19.30 uur tenoren en om 20.00 uur gehele koor in de Wieënhof. Donderdag 11 juli na afloop kwar- taaltoepen om de V.M.K. wisseltrop- hee. Geen repetitie wegens vakantie: 18-25 juli en 1 aug. Onderbroken op 21 juli voor de eucharistievering in Geysteren voor Fons om 10.00 uur. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Of Wieënhof tel. 89393. -498& 1860 HARMONIE Donderdag 27 juni Concert Schuttersveld bijeenkomst om 19.45 uur in Feesttent Uniform. Donderdag 4 juli Barbequeavond 20.00 uur. Donderdag 11 juli repetitie AGENDA Donderdag 4 juli barbeque. Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zaterdag 17 augustus serenade zilveren bruidspaar. Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 27 juni 18.30 uur repetitie jeugdorkest in Perdstal. Donderdag 4 juli. Barbequeavond. Individuele repetitie volgens afspraak mePTJw leraar. DRUMBAND Donderdag 4 juli Barbequeavond. Dinsdag 2 juli 19.00-20.00 uur repetitie. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, lel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 28 juni Om 18.30 tot 20.00 uur voor alten en so pranen. Om 19.15 uur voor bassen en tenoren tot 21.00 uur. Zondag 30 juni Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk. Afmelden: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Vrijdag de laatste repetitie voor de vakantie. Zondag laatste Hoog mis. Laten we het seizoen afsluiten met een grote opkomst. De eerstvolgende re petitie is 21 augustus. De eerstvolgende inleverdatum voor oud papier is zater dag 6 juli a.s. Wij wensen alle koorleden en ouders een prettige vakantie toe. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zondag 30 juni zingen wij om 11.15 uur de H. Mis in bovengenoemde kerk. Dinsdag 2 juli 19.30 uur repetitie voor de tenoren om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. FANTASTISCHE LOTERIJ DOE MEE AAN DE PUZZEL DAMESKOOR Woensdag 3 juli geen repetitie. Donderdag 4 juli om 20.00 uur con cert in het ziekenhuis, in officiële kle ding. Weest U s.v.p. om 19.30 uur aan wezig. Zaterdag 6 juli 's avonds Vcr.rode fietstocht. Nadere informatie hoort U tijdens de repetitie. Woensdag 10 juli geen repetitie. Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. In officiële kleding. Zaterdag 13 juli om 19.00 uur opluistering van de avondmis in de Vre- deskerk. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, lel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Vrijdag 28 juni Zingen wij de huwelijksmis (Siebers) om 16.00 uur in de Paterskerk. Zondag 30 juni Zijn wij vrij. Woensdag 3 juli. Van half 7 tot half 8 repetitie in het acti viteitencentrum. Dit is de laatste repetitie voor de vakan tie. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 VREDESKERK VENRAY 6 juli 19.00 H. Mis Vredeskerk Jonge renviering gaarne om 18.00 uur aanwe zig in het parochiezaaltje van de Vredes kerk (leden orkest). Nieuwe leden zijn van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van half 7 tot kwart voor 8. In het parochiezaaltje achter de kerk. Kor eens langs, wanneer je dit jaar van de la ger school af komt en je wilt graag zin gen jneldt je dan aan bij een van on derstaande telefoonnummers. Marly de Haart tel 82730, Pia Verstegen tel. 72170, Anne Karinna tel. 87824, El- iy v.d. Zanden tel. 83461. Wil je er voor zorgen dat je koor map wordt ingeleverd. Zaterdag 29 juni Koorfeest vanaf 20.00-24.00 uur bij de fam. Janssen in Merselo. Je moet wel voor eigen vervoer zorgen. Rond 24.00 uur is het feest teneinde. BOJEMA Vrijdag 28 juni GEEN REPETITIE Dit in tegenstelling tot de berichtgeving van vorige week. De reden hiervoor is de diplomauitrei king op de MAVO Vrijdag 5 juli 18.45 uur laatste repetitie. SALTARELLO Zaterdag 29 juni 16.00 uur repetitie op de Hoebert, eigen standaard meenemen. Deze repetitie is alleen voor de groep van 5 juli. Zaterdag 6 juli 16.00 uur repetitie met kinderkoor van de Grote Kerk, plaats van*repetitie wordt nog bekend gemaakt. Belangrijke data Dinsdag 9 juli bestuursvergadering in de Springplank om 19.30 uur. Zondag 25 augustus: begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zaterdag 7 september: Taptoe Ven- ray. Zaterdag 23 november: Si. Caecilia- feest. Repetities Zondag 30 juni en woensdag 3 juli repe titie voor het gehele korps. Dinsdag 2 juli Repetitie allen 18.30 uur. Na derepetitie kunnen de oudere kinderen meehelpen bloemen maken voor hei feest van de deken. Zondag 6 juli Gezamelijke repetitie met Sallarello om 16.00 uur op het Boschveldcollege. Dinsdag 9 juli Laatste repetitie om 18.30 uur. Dinsdag 2 juli om 20.00 uur repetitie in hotel de Peelpoort. Vanaf 8 juli verlenen wij medewer king aan de anjerfondscollecte te Deur- ne. Dinsdag 9 en 16 juli 1985 om 20.00 uur repetitie in hotel de Peelpoort. Na dinsdag 16 juli begint de vakantie perio de. Begonnen wordt dan weer op dins dag 27 augustus. Begin medio september 1985 onze tradi tionele vreemde muntenaktie met als motto: Peelland Operette laat uw munt mooier klinken. Maandag 1 juli 1985, om 20.00 uur laatste vergadering voor de vakantie. Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenades! raat 61. Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Woensdag 3 juli om 20.15 uur orkest repetitie o.l.v. L. Boogaarts GEEN re petitie van hel klein ensemble. Woensdag 10 juli is de laatste repetitie Repetitieruirtite de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. P.s. denk aan het overmaken van de kontributie 1985 Heden donderdagavond 27 juni schie ten aanvang 19.15 uur aan de Endepoel. A.s. zaterdag 29 juni worden er schietwedstrijden gehouden bij Schutte rij ,,St. Barbera" te Reuver. Inschieten vanaf 15.00 uur. A.s. zondagmorgen 30 juni oefenen schieten op de schuttersweide aan de Endepoel aanvang 10.30 uur. Zondagmiddag 30 juni worden er schietwedstrijden gehouden bij de schutterij St. Leonardus te Panningen daar worden 3 tallen en 6 tallen wedstrijden gehouden. Een speciale oe fening voor het O.L.S. aanvang 14.00 uur. Zondag 7 juli wordt het O.L.S. ge houden bij de schutterij St. Stephanus te Dieteren. Onze schutterij gaat ook naar dit O.L.S. We vertrekken per bus bij het gildehuis om 11.30 uur precies. In de optocht hebben we no 80. Zorg er voor dat uw uniform netjes in orde is en poets alles zorgvuldig. Denk aan zwarte kousen en zwarte schoenen, en kom op tijd. Zondag 14 juli worden er schiet wedstrijden gehouden bijhet Akker- mansgilde te Venlo. Er worden 4 tallen schietwedstrijden gehouden aanvang 15.00 uur. Encore Plus Grande (nog groter) on der deze naam geeft ex Remo nine tobs zanger Han Buhrs met Raymund v. Santen (sax toetsen) en de 2 Franse vriende Guy Sapin gitaar) en drimmer van Etron Fou leLou Blan, 2 weken gel den nog in de Brak. op 27 juni een con cert in O.J.C. de Brak onder de naam Twist off music zal dit viertal een avond muziek verzorgen wat eigenlijk nie mand zou mogen missen ze hebben al een tour door Frankrijk gemaakt en de Heyen-Geysteren-Venray Zondagmiddag 23 juni is de vriend schappelijke wedstrijd geweest tussen de gilden van Heyen, Geysteren en Venray. De uitslag is als volgt: Korps 1 Venray 15 punten 2 Heyen 15 punten 3 Geysteren 12 punten Kampioen 1 J. Peters Geysteren 2 JGroetelaars Geysteren Uniform 1P. Willems sr. Venray 2 A. v.d. Broek Venray 3 M. de. Rijdt Heyen Vrije hand 1 J. Kleeven Geysteren 2J. Reynders Venray 3 B. Vink Geysteren Personeel IJ. Kleeven Geysteren 2 P. Volleberg Venray 3 J. Willems Venray 4 L. de Rijdt Heyen 5 J. Reynders Venray Gildedag Well Zondag 30 juni worden alle leden in kostuum om half 12 (11.30 uur) in het Gildehuis vewacht. De erewijn is om 12.00 uur in de feesttent, dit voor de personen, die naar de erewijn moeten. Hallo Jongelui donderdagclub van 18.15-19.45 uur wat we gaan doen blijft nog een verrassing. Vrijdagavond, we naderen het einde van het seizoen 1984-1985, een seizoen vol hoogtepunten. En... er moeten er nog enkele komen. Denk maar eens aan de slotdag, waarover jullie allemaal een formulier meegekregen hebben. En niet te vergeten het kamp. Om geheel in stijl te blijven hebben we zelfs aanstaande vrijdag bij goed weer minigolf op Vla kwater. We vertrekken dan om kwart voor 7 dus zorg dat je op tijd bent. De avond wordt verzorgd door Sjang, Frank Hanny en Frans. Zaterdagclub van 19.30-21.30 uur. Jullie denken wel allemaal aan het for mulier voor de slotdag. Op dinsdag 2 juli a.s. zal er een bestuursvergadering gehouden wordn in 't Schöpke, aanvang 20.00 uur. Deze vergadering is voor iedereen toeganke lijk. Op zaterdag a.s. vindt de inzameling van oud papier weer plaats, (het papie vóór 10 uur buiten zetten). SCHOOLBOEKEN Bestel NU... en wij zorgen voor een perfecte levering BOEKHANDEL van den munckhof Grotestraat 68 Venray Telefoon 04^80-82727 pers berichten zeggen dingen zoals groots, geniaal, orgineel. Tussen haak jes, Han Buhrs opende onlangs in Amsterdam de Visuele Muziek zesdaag se met nu de Motors, Nederlandse avantgarde van Tob-klasse. Misschien binnen kort ook in de Brak dat zou de 4e keer worden dal hij hier op de plan ken staat. Aanvang ±22.00 uur Entree 5.-- jeugdnatuurwacht De deelname aan de puzzle wandel tocht op 16 juni jl. was weer overweldi gend. Zelfs het weer werkte goed mee, zodat iedereen weer heeft kunnen genie ten van een fijne wandeltocht. Door omstandigheden moest de caravan van de J.N.W. op een ander vertrekpunt worden geplaatst, waardoor het begin van de wandeltocht niet helemaal klopte met het formulier. De meesten wisten echter gauw genoeg de juiste route te vinden. Helaas was er een groep die he lemaal de weg kwijt raakte en daardoor niet op de pauze plaats terecht kwam. Verheugend was de grote deelname van 4e klassers en hopelijk toekomstige JNW-ers. Zoals beloofd zijn er voor de ze vierde klassers een aantal prijsjes be schikbaar. Deze prijsjes zijn door loting aan de volgende kinderen toegekend. Therese Hikspoors De Kemp, Ramond Leemeijer St. Franciscus, Ingrid Lensen Mariaschool Oostrum, Maikel Boom, St. Willibrordusschool te Geijsteren, Tanja Blankensteijn Coninxhof, Ingrid Jans-Beken Petrus Bandenschool, Den- nie Kusters Mariaschool te Oirlo, Anita Ambrosius Mariaschool te Oirlo, Saskia Nieuwesteeg De Keg, Leonie van Leeu wen De Vlaswei, Geert van de Voorn Dr. Poelsschool. Deze prijsjes worden binnenkort aan de scholen bezorgd en dan worden te vens de opgaven van de nieuwe leden en de toekomstige 6e klassers die lid willen blijven van de JNW opgehaald. Het bestuur hoopt uiteraard dat er weer veel lid worden van de JNW, want hoe meer zielen, hoe meer vreugd. Voor de 6e klassers die binnenkort de school verla ten en helaas dus geen lid kunnen blij ven nog hetvolgende: zoals bekend wor den voor die leden met de meeste ver gaarde stempels prijzen beschikbaar gesteld. Neem je groene boekje daarom mee naar school en de prijzen zullen dan middels de leerkracht aan de winnaars worden uitgereikt. Tot de volgende keer! Afgelopen week is er geen excursie ge weest en daarom is het deze week goed raak. Er is vrijdag om 21.00 uur een ver gadering in JMW aan de Hoenderstraat 33, hier zijn ook niet bestuursleden wel kom. Zondag is er een excursie naar de Bult achter Ysselsteyn. De excurisie is onder leiding van Maarten en hij ver trekt om 09.00 uur vanaf het schouw burg plein. Hij gaat aan alles doen wat hem over de weg loopt. Dus dat bete kend dat er niet alleen naar grote dieren maar ook naar de kleintjes wordt geke ken. En deze kleintjes zijn de insekten Zoals loopkevers, waterwandsen, opp- pervlaktewandsen Libellen (als het weer het toelaat) vlinders en nog veel meer. De bedoeling is om ongeveer 15.00 uur weer terug zijn omdat bijna iedereen in zijn overgangs proefwerkweek zit, Maarten dus ook. Zo dit was het dan weer. Tot op de excursie. Voor informa tie Tel. 04780-82128. Vrijdag 28 juni is de soos om 19.00 uur geopend we draaien dan een video iedereen van 12 tot 15 jaar is dan welkom. KERMIS KERMIS KERMIS Zaterdag 29 juni zijn we geopend vanaf 20.00 uur voor iedereen vanaf 15 jaar tot 00.30 uur. Zondag 30 juni MATINEE: vanaf 13.00 uur met de groep DECOY wij zijn dan geopend tot 00.30 uur. Kermis maandag en dinsdag zijn wij geopend van 20.00 tot 00.30 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Hel einde van het (school) jaar is weer in zicht. Voordat we op vakantie gaan, willen we laten weten wat wc dit afgelo pen jaar voor de Venrayse vrouwen heb ben georganiseerd. We hebben een reeks thema-, en filmavonden gehouden over de meest uiteenlopende onderwerpen, cursussen op hel gebied van autotech niek, zelfverdediging, muziek en een cursus ,,Hoe zeg je wal je denkt", onl- moetingsavonden en koffieochtenden. De donderdagmiddag zal dit komende jaar ook weer van de VIDO groep zijn. Eind augustus willen we met de cursus „Hoe zit 't" starten en vrouwen kunnen zich daarvoor opgeven bij Lisette, Tel. 80877, of bij Narda tel 88363. Op maan dagavond 1 juli beginnen we met een nieuwe reeks themafilmavonden waarin het thema „Moederschap door twee eeuwen heen" in al haar facetten cen traal zal staan. Door de medewerking van vele vrij willigers is het gelukt dit Vrouwentref- centrum goed draaiende te houden. We willen dit jaar dan ook afsluiten met een feestdag op zaterdag 6 juli a.s. 's mid dags van 14.00-17.00 uur zal er en rom melmarkt gehouden worden en er is in formatie te krijgen over diverse activi teiten in het Bessemke. Om 22.00 uur begint de feestavond. Het vrouwentref centrum is na de vakantie op 26 au gustus weer open en we starten met een themaavond. Voorlopig tot ziens op 1 juli en 6 juli op Bachstraat 14b. 29 Juni zomerfestival In de tuin van Dingus vindt zaterdag hei eerste openlucht popfestival plaats. De organisatie van dit festival is in handen van het Muziekkollektief, Stichting To nus en Dingus. Vanaf 14.00 uur *s mid dag zullen de volgende Venrayse bands optreden: The Creeps, Giant Step, De coy, Rose Garden, Groep Iks, de Hans Poels Band. De formatie Unit Power uil Breda zal een gastoptreden verzorgen. Rond 21.00 uur zal het hele gebeuren zich verplaat sen naar de zaal van Dingus, waar vanaf 22.00 uur een sessie zal plaatsvinden. Diverse popmuzikanten uit de regio zijn hiervoor uilgenodigd. Hel is de bedoe ling dat iedereen die er zin in heeft en zijn instrument heeft meegenomen mee kan spelen. Het festival is gratis toe- gangkelijk. Als het festival een sukses wordt zal het een jaarlijks evenement worden. Ook jij kunt hier toe bijdragen, dus kom op tijd, want vol is vol. Dan woensdag 3 juli weer een te gek ke film in ons bioscoopje. De aanvang is 20.30 uur en de entree slechts 1,50. 12 'o Clock strike Elke dag open van 11.30 14.00 uur voor een ieder die pauze heeft, voor als je je boterham ergens anders op wilt eten onder het genot van een kop soep, koffie of thee. VOORDEURSREGELING! Sinds 1 juni is op een aantal bij standsuitkeringen een nieuwe kortings regeling van toepassing. De staatssecretaris van Sociale Zaken Lou de Graaff, is van mening dat uit keringsgerechtigden, die in eenzelfde huis wonen, goedkoper uit zijn dan an deren. Hij meende dan ook aan dat „voor deel" een einde te moeten maken en be dacht de Woningdelersregeling, beter bekend als voordeurdelersregeling. De korting die op grond van deze re geling wordt toegepast, kan oplopen tot 15% van de toch al lage bijstandsuitke ring. Over deze regeling zal heden donder dag om 20.15 uur in het wijkcentrum de Kiosk in Brukske een informatieavond worden gehouden. Een deskundige, die in de praktijk met deze regeling veel te maken heeft is bereid gevonden een inleiding te houden. Aan de hand van praktijkvoorbeel den zal worden geprobeerd uit te leggen hoede regeling werkt en ook.... hoe die niet werkt. Daarnaast zal ruimschoots de gele genheid tot het stellen van vragen worden gegeven en aansluitend kan worden gediscussieerd. De avond zal om 22.30 uur worden afgesloten. In samenwerking met de emancipatie- werkster hebben enkele vrouwen in het VTC het plan opgevat om in Venray een „Gezondheidswinkel" te realiseren. Hier gaat erg veel werk aan vooraf, o.a. kontakten leggen met de gemeente, ge zondheidsinstanties enz. Het verzame len van zoveel mogelijk informatie over geestelijke en lichamelijke gezondheid, folders, boeken, dia's enz. Wij willen graag in kontakt komen met vrouwen die samen met ons de schouders er on der willen zetten. Vrouwen die zich tot dit onderwerp aangesproken voelen, en misschien in de gezondheidszorg werk zaam zijn of zijn geweest willen wij graag op dinsdagmorgen 2 juli om 10.00 uur in het VTC ontmoeten en kennisma ken tot ziens. VENRAY - GEYSTEREN Komende zondag 30 juni gaan de le den van het 1VN een bijenstal bezoeken Imker P.A.J. Bergmans is daartoe be reid gevonden op zijn adres, Wil lemsstraat 3a te Venray zal hij ons zijn bijenvolk tonen en vertellen over het wel en wee van de honingproducenten. Dit interessante bezoek vindt plaats om 10.00 uur gezamelijke bijeenkomst om 9.30 uur op het schouwburgplein te Venray. Niet leden liefhebbers zijn eve neens welkom. Voor de fietsliefhebsters woensdag 3 juli is er weer fietsen. Vertrek om kwal voor 2 bij het gemeentehuis. Wij hopen op goed weer en een grote opkomst WERKGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY - COC Aangezien het COC (onze afdeling dus) de maand juli op vakantie is probe ren we je met ingang van dit nummer van peel en Maas je iets te vertellen over het COC. AI bijna 40 jaar voert het COC strijd. Het COC streeft ernaar dat homoseksuele mannen en vrouwen hun leven kunnen leiden zoals zij dat willen zonder daarbij gehinderd te worden door vooroordelen discriminerende wet ten en regelingen. Zover is het nog lang niet, al denken veel mensen dat het alle maal wel meevalt. Hoeveel mannen en vrouwen zijn er niet getrouwd omdat ze geen alternatief kenden, om er vaak ja ren later pas achter te komen dat ze toch meer voelen voor hun seksegenoten? Dat betreft tienduizenden in Nederland. Homoseksueel gedrag wordt nog steeds onderdrukt. Veel mensen reageren zoge naamd tolerant: „Je mag het wel zijn, als ik maar niets zie of merk". Die on derdrukking vormt de basis voor het werk van het COC. In december 1946 belegden de makers van het homoblad „levensrecht" een bi jeenkomst voor de lezers. Die avond be tekende in feite het begin van het COC, toen nog Shakespeare Club genoemd. Politie en justitie hielden de nieuwe ver eniging argwanend in de gaten. Ze con troleerden of er geen minderjarigen deelnamen aan de gezelligheidsavonden en of er geen „aanstootgevende" activi teiten plaatsvonden. In die tijd bestaond nog artikel 248bis, een wetsartikel dat seksueel contact lussen een meerderjari ge en een minderjarige van hetzelfde geslacht strafbaar stelde. Pas in 1971 werd dal artikel uit het wetboek ge schrapt. De politiecontroles en de af keurende publieke opinie dwongen het Cultuur en Ontspanningscentrum COC in die eerste jaren tot een ondergronds bestaan. Volgende week gaan we hier mee verder. Voor vragen nrib.t. Homo seksualiteit kun je bellen 04780-84145 of 10211Schrijven naar Postbus 316 5800 AH Venray. Wij willen nog even berichten dat de zo- mermarkt een succes is geweest. Er is in de laatste jaren niet zo'n gezellige markt geweest in het Brukske. En naar wij hebben vernomen is een ieder tevreden huiswaarts gekeerd. Het ligt in de be doeling dat deze zomermarkt een jaar lijks terugkerend gebeuren gaat worden. Dus weer op naar het volgend jaar. Wij willen langs deze weg een iedere harte lijk bedanken die op wat voor manier dan ook meegeholpen heeft deze markt tol een succes te maken. Speciaal de jongens en meisjes en ouders die genol- pen hebben bij het luchtkussen. Dan is er nog een mededeling. De ver gadering van 3 juli zal g?gn doorgang vinden De eerstvolgende vergadering is weer op woensdag 4 sepember. Ja U heeft het al gezien ook wij gaan met va kantie. Hierbij wensen wij eenieder een fijne vakantie toe, en heel veel mooi weer want dat zal toch wel eens komen. Ons eerstvolgende buurtnieuws kunt U weer verwachten rond eind augustus. Veel plezier allemaal. Lourdescomité afdeling Venray Foto/Dia-avond Geachte Lourdes-pelgrims, Hiermede nodigen wij U uit tot het bijwonen van onze FOTO/DIA AVOND, welke zal worden gehouden a.s. maandag 1 juli om 19.00 uur in Huize St. Vincentius aan de Heuvel straat te Venray. Men gelieve geen ge bruik te maken van de hoofdingang, door voor - het hoofdgebouw linksaf rechtsreeks naar de zaal te gaan. De tentoongestelde foto's kunt U vanaf 19.00 uur bezichtigen, welke tijdens de voorjaarsbedevaart (van 30 mei tot 6 juni) naar en in Lourdes zijn gemaakt. Deze kunnen op deze avond worden bijbesteld. Daarna zal er een scala van dia'a ver toond worden. Ook hiervan kan men foto's bijbestellen. Bijbestellingen van foto's en/of dia's dienen bij opgevave te worden betaald. Deze worden dan later bij U thuis afgeleverd. De foto/dia-avond wordt ieder jaar druk bezocht. Men ziet elkaar weer, waarmee men in Lourdes is opgetrok ken. Bovendien ziet U wellicht uzelf terug op een van de dia's. Veel herinne ringen aan deze bedevaart zijn op de ge voelige plaat vastgelegd. Hopenlijk kunt U tijdig aanwezig zijn. Wij stellen Uw komst bijzonder op prijs; ook uw familie en/of kennissen zijn van harte welkom. Ook onze eigen medewerkers/sters zijn uiteraard hierbij van harte uitgenodigd. Graag tot maandag 1 juli in Huize St. Vincentius. September-bedevaart Er is nog volop plaats om deel te ne men aan de september-bedevaart naar Lourdes. Ook in oktober hebben we nog een bedevaart, maar dan zonder hospitaal- zieken. Voor inlichtingen en opgave: G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 04780-83575. Twijfelt U nog of wilt U iets meer welen over Lourdes, kom dan gerust a.s. maandag naar onze foto/dia- avond.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 5