BOWLEN MOETJE MÉÉR DOEN De Wetleling AGENDA Vroegere tegenstanders ontmoetten elkaar Brandweer commandant naar California Xerox onderscheiding "oto controle op 2 overwegen in Limburg BOWLING BISTRO VENRAY - 04780-83223 ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting GESLAAGD Gevonden Paalwerpen Carport maken? Expositie O ^NRf^ Oude foto De Venrayer Gerrit de Groot, com- pndant van de Rank Xerox-bedrijfs- andweer zal officieel worden uitge- mden naar de eerste Wereld Politie/ randweerspelen in Californië. Die elen worden gehouden van 3 tot en et 11 augustus a.s. Gerrit de Groot, die met zijn brand- (erkorps veel successen boekte, hoopt >k succes te hebben op deze spelen, jarvoor hij al geruime tijd intensief »int. Hij zal in Californië op het on- irdeel „10 km hardlopen" uitkomen, kgelijks loopt hij in de vroege morgen en zo'n 15 km en in de weekenden jmt daar nog 'n halve marathon bij. Gerrit de Groot heeft reeds eerder iwezen de snelste beroepsbrandweer- an van Nederland te zijn. Zo werd hij impioen over 3 kilometer in de ttegorie Veteranen in Nederland. In de live marathon was hij eveneens de jelste, en in de 10 kilometer eindigde j als 2e. 'Op de Europese kampioenschappen Parijs werd hij 2e over de 3 kilometer «nals in de 18'/2 kilometer cross. 'Vanuit Nederland nemen 85 personen iel aan verschillende disciplines, o.a. órstelen, boksen, wielrennen, judo, ptorcross, schieten, voetbal, tafelten- s, volleybal, duiken en atletiek. De Poüce Atletiek Federation in San »sé (Californië) is reeds 3 jaar met de >orbereidingen van deze wereld poli- t/brandweerwedstrijden bezig, waar in de televisie straks 24 uur per dag indacht zal schenken. De minister-president Ruud Lubbers left in een persoonlijk schrijven de >Ue medewerking aan de Nederlandse telnemers toegezegd, omdat hij deze leien van belang achtvoor de vriend- hap tussen de volkeren. Voordat Gerrit de Groot naar Cali- irnie gaat zal hij eerst op vakantie lan naar Italië om zich daar in het arme klimaat nog beter te kunnen >orbereiden. De direktie van Rank jtrox heeft alle mogelijk medewerking, Ok financieel, toegezegd, maar voor lt verblijf in Californië moet de Groot tl zijn eigen vakantiedagen inleveren, lok voor de training wordt geen extra (ij gegeven. Al wordt Gerrit de Groot namens de fcderlandse Brandweerbond uitgezon- in, en zijn er verschillende sponsors, :h moeten de deelnemers zelf een nk bedrag op tafel leggen. Maar dat left hij voor dit uniek gebeuren maar te graag over. Rank Xerox kent de 1984 „Award of lellence" toe aan Metaalwaren- en astic Industrie Parree B.V. te Seve- Xerox kent jaarlijks aan de beste leve- nciers per produktgroep een "Award Exellence" toe. Om hiervoor in aan- erking te komen moeten alle Xerox en ank Xerox vestingen bevestigen dat de selecteerde leveranciers voldoen aan minimum eisen op het gebied van sa- enwerking, kwaliteit, omzet en «ten. Als een leverancier hieraan vol- *1, vindt per productgroep een selec- plaats aan de hand van een zeer geda- iUeerde checklijst. Metaalwaren en Plastic Industrie Par le B.V. heeft in haar productgroep be lezen op wereldwijde basis voor Xerox beste leverancier te zijn. Het is de rste keer dat een Xerox „Award of tcellence" toegekend wordt aan een ederlandse fabrikant. Woensdag jl. werd deze „Award of tcellence" aan de direktie van Metaal aren- en Plastic Industrie Parree B.V. terhandigd. *S; i: N; De S gaat deze week z.g. roodlichtcame - 's plaatsen bij de spoorwegovergan- in de Middenpeelweg in Horst en in Napoleonsweg in Haelen. Deze camera's registreren overtreders ie bij rood knipperlicht de overweg op- jden. Zij kunnen in het vervolg op een kse boete rekenen. Met het plaatsen van dergelijke imera's hoopt NS het grote aantal vertredingen op overwegen terug te ringen. Het negeren van het rode knipperlicht vert zowel voor het weg- als het spoor- trkeer grote gevaren op. Bovendien xoorzaken de „narrow escapes" grote •hrik bij de teinmachinisten die de verweg met grote snelheid naderen en ei kunnen uitwijken en ook niet tijdig tmnen stoppen. Zowel ter bescherming van de wegge- ruiker als ter verzekering van een eilige treinenloop wordt door de poorwegpolitie met weinig souplesse tgen overtreders opgetreden. Ieder van ie verwacht mag worden dat hij/zij redelijkerwijs had kunnen stoppen 'ordt geverbaliseerd. Het bewijs van vertreding wordt vastgelegd op foto's rop overweg, voertuig, datum en jd staan afgebeeld. Wij hebben altijd wel een baantje voor U vrij!! Vorige week vrijdag vond op de Grote Markt een unieke ontmoeting plaats. Lionel A. Roebuck, voormalig geallieerd strijder, deel uitmakend van het 2e East York regiment van de toen malige Britse 3e devisie, die nauw betrokken was bij de bevrijding van Venray in oktober 1944, ontmoette hier Oswald Jansen toendertijd behorende bij het Duitse Fallschirmj ager-regiment 21dat door de Britse troepen in Venray werd verslagen. De ontmoeting vond plaats in het kader van opnamen die gemaakt worden voor een video-documentaire over de bevrijding van Venray in de oktoberdagen van 1944, waaraan beide voormalige tegenstanders hun mede werking verlenen. Heer Roebuck vertelde ons desge vraagd, dat dergelijke ontmoetingen zeer interessant zijn en een bijdrage leveren aan een blijvende vrede en internationaal begrip. Het vervaardigen van de video-docu mentaire over de bevrijding van Venray is een particulier initiatief. Hiervoor is een werkgroep opgericht. De video-documentaire zal een beeld geven van de oorlogshandelingen in Venray. Inwoners, militairen en overige betrokkenen zullen hun belevenissen van toen voor de camera vertellen. Die DIEFSTAL EN VERNIELING Het afgelopen weekend hebben onbekenden op het terrein van de AM V-garage aan de Paul Burgman- straat een aldaar geparkeerd staande personenauto met een scherp voorwerp bekrast en uit een andere auto een Phi lips radio en een stereo-cassette-recor der ontvreemd. Bij de Prot. Christelijke School „de Hommel" werd een deur gefor ceerd en heeft men het schoolgebouw doorzocht. Tot op heden wordt er niets gemist. Mogelijk hebben de daders naar geld gezocht, maar dat was daar niet aanwezig. In een woning annex gereedschap- penbedrijf aan de Rouwkuilenweg is ingebroken. Ontvreemd werden een aantal hand- en electrische gereedschap pen en een Gardina-wasset. De totale waarde van het gestolene bedraagt 3000,—. Tuincentrum Thuylshof aan de Langstraat kreeg weer eens ongewenst bezoek. Ontvreemd werden enkele honderden guldens. Tevens waren er nogal wat vernielingen aangericht; zelfs de wijzers van een klok waren omge bogen. Toegang is verkregen door aan de achterzijde enkele ruiten uit te nemen. C. ontdekte dat er ongewenst be zoek was geweest, in zijn aan de Blak- terweg te Oirlo gelegen loods. Verdwe nen waren een landbouwtrekker, waar aan gekoppeld een voorlader met knijp- bak, alsmede een achter de trekker ge koppelde kunstmestzaaier en verder nog diverse gereedschappen die in de trekker lagen. De totale waarde van het gestolene bedraagt 70.000,—. Door verbreking van een slot was toegang verkregen tot de loods. Omstreeks half elf, vrijdagavond, heeft men in de buurt een personenauto gesignaleerd. Omdat de politie graag in kontakt wil komen met meerdere getui gen worden die verzocht zich in verbin ding te willen stellen met de politie. Ook zij die op de late vrijdagavond de combinatie hebben zien rijden, worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Ook de Boerenbond in Leunen kreeg weer eens ongewenst bezoek. Door forcering van een toegangsdeur was men binnen gekomen. De gehele zaak was doorzocht en er waren goede ren ontvreemd. Maar wót er precies ont vreemd is, kan eerst worden medege deeld als een inventarisatie heeft plaats gevonden. intervieuws zullen worden geïllustreerd met authentieke filmbeelden, foto's, documenten etc. van 40 jaar geleden. Als de documentaire klaar is zal hij op de scholen en in het openbaar worden vertoond. BEROEP OP DE VENRAYSE BEVOLKING De werkgroep heeft reeds veel authentiek materiaal verzameld, maar doet hiermee toch een beroep op de be volking van Venray ter verkrijging van nog meer materiaal. Indien men be schikt over films, fotomateriaal of andere documenten, zoals b.v. affiches, tekeningen, krantenknipsels, dagboe ken etc. uit die tijd, (ook materiaal van voor de oorlog als oude foto's of films kunnen zeer bruikbaar zijn) verzoekt de werkgroep deze materialen beschikbaar te stellen voor verwerking in de video- documentaire. En mochten er inwoners zijn met een specifiek verhaal of bijzon dere gebeurtenis uit deze tijd dan zal de werkgroep graag met hen in kontakt treden. FINANCIËN Daar de werkgroep zonder enige vorm van subsidie werkt en zoveel mo gelijk probeert met eigen middelen de video-documentaire tot stand te bren gen, wordt toch een beroep gedaan op het Venrayse bedrijfsleven voor finan ciële ondersteuning. Het kontaktadres van de werkgroep is: „Werkgroep Video-documentaire Be vrijding Venray" p/a J. v. Sinten, Pr. Marijkestraat 19, Venray, tel. 04780 - 81161. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: 2e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band plaat en cassette" vandaag als middelpunt: Egerlander met Ja zuster Neen zuster, van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: 4e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Met band plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Egerlander met Ja zuster Neen zuster. Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 urn- het programma „Met band, plaat en cassette" met vandaag als middelpunt Egerlander met Ja zuster Neen zuster. Donderdag 10.00 tot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en tot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraleand Oostrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Met band, plaat en casset te" met vandaag als middelpunt Eger lander met Ja zuster Neen zuster. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/me vr/raej Instelling Afdeling De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats van 21 t.m. 27 juni 1985 Vrijdag 21 juni: 20.00-21.00 Beerkens zaalv. vr. Zaterdag 22 juni: 19.00-20.00 Bouten zaalv. vr. Zondag 23 juni: 12.00-17.00 Dingus 19.00-20.00 Manual 20.00-21.00 de Bruyn zaalv. vr. 21.00-22.00 Stevens zaalv. vr. Maandag 24 juni: Nog geen programma. Dinsdag 25 juni: 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 26 juni: 18.00-23.00 Badminton. Donderdag 27 juni: Geen programma. Aan het Instituut Marga Klompé te Nijmegen slaagde Jacintha Janssen uit Veulen. Aan het instituut voor Middelbare Beroepsopleiding, Assistenten in de Gezondheidszorg (MBO - AG) „Marga Klompé" te Nijmegen, slaagden voor doktersassistent: Mej. Rianna Arts, Ysselsteyn; Miranda v. Eist, Meerlo; Sonja van Giersbergen, Tienray; Jacin tha Janssen, Veulen; Maria Moss, Venray; Dorien Philipsen, Castenray; Els van Rijswijck, Venray. van 10 t.m. 16 juni 1985 Mechelse herder Geel/zwarte kana rie, genummerd Zwart jack Een sleutelbos met 5 sleutels aan een ring met leeuw Een sleutel nr. 40, merk Nemef Een sleutelbos met 5 sleutels Een plastic draagtas met sigaretten Een voorschakelweerstand met defecte lamp Een beige schooletui met inhoud Een witte oma-fiets, merk Rivel. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 224. De Venrayer Jan van Daal (Sans- hofstraat) slaagde er onlangs in, in Uden de grootste afstand te laten note ren in het „paalwerpen" Hij bleef slechts 3 cm onder het Nederlands re cord. Zijn prestatie was voor de organi satoren van de Nationale kampioen schappen ruim voldoende aanleiding om van Daal uit te nodigen op de lande lijke wedstrijden. Paalwerpen is van oorsprong een Schotse sport, behorende tot de High- land Games, en heet daar „Tossing the Cabre". In Nederland is deze sport nog vrij nieuw en wordt meer beoefend als prestatie-sport bij evenementen. Maar de vestiging van een Nederlands rekord èn het organiseren van nationale wedstrijden duidt er op dat deze sport meer en meer bekendheid gaat krijgen. Nu kan iedereen het Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de vakman Maar door zelfdoen de helft goedkoper Geen plaats voor een garage? En wilt u tóch langer dan 3 jaar met uw auto doenTËen carport is simpel zelf te maken. Bouwbedrijf J. RAEDTS Zn. c.v. geopend: ma. t/m vrij. 9.00-17.30 uur. za. 9.00-12.00 uur Mgr. Hanssenstraat 57, Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274. Van 21 juni t/m 6 juli organiseert de Stichting Venrayse Kunstkring in de foyer van de schouwburg een tentoon stelling van schilderijen van de 63-jarige Piet Schoenmakers, woonachtig te Herten en werkend in de watermolen van Panheel. Het betreft hier het vrije werk dat ontstond in de beslotenheid van het atelier van de kunstenaar, naast de vele monumentale opdrachten die hij uit voerde in het hele land. In dit relatief onbekende werk laat Piet Schoenmakers zich door de zicht bare werkelijkheid inspireren, maar ver eenvoudigt haar tot wezenlijke vormen, zodat zijn composities eerder associaties met de werkelijkheid oproepen dan herkenbare verwijzingen ernaar zijn. De opening vindt plaats op vrijdag 21 juni om 20.00 uur. De expositie wordt ingeleid door de heer H. Verhey uit Maastricht, oud-Venrayer en bevriend met de kunstenaar. Ieder is hierbij van harte welkom. Openingstijden: maandag t/m vrij dag 10-12 en 13.30-17 uur; zaterdag 14- 17 uur; zondag gesloten. Tijdens de expositie is een fraaie monografie van Ed Wingen over Piet Schoenmakers te koop. Een unieke uitgave met veel afbeel dingen in kleur alsook in zwart/wit. openbare bibliotheek lq venray Nieuwe aanwinsten voor de afdeling voor volwassenen: 399.32. Dijck, Rick van. De mari niers. Verslag in woord en beeld van de verschillende aktiviteiten van de mari niers in heden en verleden. 573.9. Bonjer, Jan. Revolutie uit de reageerbuis. Een journalistieke weer gave van gevaren en mogelijkheden van genetische manipulatie. 612.8. Curzi, Valter. Kamille in plaats van pillen. Recepten met kamille tegen allerlei kwalen en tips voor teelt en oogst van kamille. 670.1. Jabs, Carolyn. Hergebruik van A tot Z. Tips voor het hergebruik van allerlei artikelen. 694.4. Groenestijn, Frits. Metse len. Alles over metselen, pleisteren, te- gelen, betonstorten en herstelwerk zaamheden in en om het huis. 746. Rundqvist, Roger. Chinese calligrafie als meditatieve en creatieve uiting. Praktische inleiding tot het tekenen van Chinese karakters (letter tekens). De nadruk ligt daarbij op de Chinese levensbeschouwing. 766.2. Vrouw voor de camera, De. Een aantal topfotografen uit de mode- en reclamewereld toont eigen werk, waarbij techniek en methoden worden toegelicht. 778.1. Verhave, J. en J. P. Verhave. Schaarkunst. Ontwikkeling van de papierknipkunst in Nederland. 936.2. Het aanzien van het Huis van Oranje. Platenboek van ons ko ningshuis vanaf Willem van Oranje. 983. Schuppen, Steven van. Nederland 5 kilometer per uur. 44 Wan delingen van 10 tot 25 kilometer op zoek naar de geschiedenis van het land schap in Nederland. OPENINGSTIJDEN afdeling voor volwassenen: Maandag 10.00-12.00-14.00-18.00 Dinsdag 14.00-18.00 Woensdag 14.00-18.00 Donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Leeshoek en studiezaal is geopend van maandag t/m vrijdag 10.00-12.00 en op zaterdag 10.00-13.00 uur. Elke zondag serveren wij bij Uw diner VERSE ASPERGES zonder extra kosten Da's pas een echt ASPERGES-FEESt Natuurlijk weer iets van Mgr. Hanssenstraat 10 Oostrum Tel. 04780 - 83223 Tot zondag dan!!! Deze week een exclusieve foto van voetbalclub D.S.O. Venray uit 1924. D.S.O. had toen een uitwedstrijd in Vierlingsbeek. W'e als winnaar uit de bus kwam is helaas niet bexend. De foto is gemaakt in Vierlingsbeek. We hebben de namen nog kunnen achterhalen. Het zijn v.l.n.r. achterste rij: Piet Goumans, Johan Loonen, Hub Litjens, Tontje Creemers, Jef Schaeffers, Jef Jansen en Teng Wijnhoven. Middenste rij: Teng Lemmens, Jan Kusters, Joos Beerkers. Onderste rij: Harry v. d. Heuvel, Toon Voesten en Joos Oudenhoven. Hebt U ook 'n interessante oude to to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T.LANKVELD Langstraat 76 tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK-KEIZER tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Hoek Patersstraat Paterslaan tel 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN Tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak M. VAN WINDEN tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN Tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tol 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en geboorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tol 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 lot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 lot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 K AMERBEM1DDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BLIJF VAN M'N LUF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3