VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK ^■NJ Venray N Venrays Mannenkoor ongerenkoor de BANDELIEREN Limbra '69 St. Pe^ Peelland Operette Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Orkest vereniging Venray Ojc Watjang Oirlo Wijk Smakterheide WIJK NOORD-WEST De Zonnebloem,0^ Regio Venray fe Veldeke Sjoelclub ,,Den Hoender' •O o°0 Vanaf a.s. donderdag 20 juni worden de repetities gehouden in de Wienënhof. De tenoren beginnen om 19.30 uur waarna om 20.00 uur gehele kor. Maandag 24 juni bestuursvergadering Donderdag 27 juni repetitie om 19.30 uur bassen en om 20.00 uur gehele koor in de Wieënhof. Geen repetitie wegens vakantie: 18-25 juli en 1 aug. Onderbroken op 21 juli voor de eucharistievering in Geysteren voor Fons om 10.00 uur. Het kwartaaltoepen is verschoven naar donderdag 11 juli. Denk aan het meebrengen van kroon- kurken voor dirigent t.b.v. invalidewa gen. Oud papier. U weet het achter garage van Ham. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. Of Wieënhof tel. 89393. -mér I860 Donderdag 20 juni. Om 19.30 uur repetitie harmonie orkest. Maandag 24 juni ledenvergadering 20.00 uur eenkomst Donderdag 27 juni Cncert Schuttersveld bijeenkomst om 19.45 uur in Feesttent Uniform. AGENDA Donderdag 4 juli Barbeque. Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zaterdag 17 augustus serenade zilveren bruidspaar. Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 20 juni 18.30 uur repetitie jeugdorkest in Perdstal. Donderdag 27 juni. 18.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Maandag 24 juni Ledenvergadering Dinsdag 25 juni 19.00-20.00 uur repetitie. Bardienst Dhr. Raedts. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 21 juni Om 18.30 tot 20.00 uur voor alten en so pranen. Om 19.15 uur voor bassen en tenoren tot 21.00 uur. Zondag 23 juni Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 24 juni Spelavond voor alle jongens. Dinsdag 25 juni om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 26 juni om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Denk aan de aanmelding voor onderbrenging van onze Franse gasten. De hoogmis van 7 Juli is voor ons koor verschoven naar 30 juni. Dat is dan tevens de laatste hoogmis voor de vakantie. We zingen dus nu twee zonda gen achtereen (23 en 30 juni). Zondag 23 juni Zijn wij vrij. Woensdag 26 juni Van half 7 tot half 8 repetitie in het acti viteitencentrum. Vrijdag 28 juni Zingen wij na de middag om 4.00 uur de huwelijksmis (Siebers) in de Paterskerk. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 DAMESKOOR Zaterdag 22 juni a.s. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avondmis. Woensdag 26 juni om 20.00 uur repeti tie voor het hele koor in zaal Thielen. Woensdag 3 juli geen repetitie. Donderdag 4 juli om 20.00 uur con cert in het ziekenhuis. Zaterdag 6 juli 's avonds Venrode fietstocht. Woensdag 10 juli geen repetitie. Donderdag 11 juli om 19.30 ur con cert in het Schuttersveld. Zaterdag 13 juli om 19.00 uur opluistering van de avondmis in de Vre deskerk. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. VREDESKERK VENRAY 6 juli 19.00 H. Mis Vredeskerk Jonge renviering gaarne om 18.00 uur aanwe zig in het parochiezaaltje van de Vredes kerk (leden orkest). Nieuwe leden zijn van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van half 7 tot kwart 'oor 8. In het parochiezaaltje achter de kerk. Kom eens langs, wanneer jejaar van de la ger school af komt en je wilt graag zin gen meldt je dan aan bij een van on derstaande telefoonnumr ts. Marly de art tel 82730 ia Verstegen tel. 72170, rt..ne Karinna tel. 87824, El- ly v.d. Zanden iA. 83461. „CAPRICCIO" Wil je er voor zorgen dat je koor map wordt ingeleverd. Zaterdag 29 juni Koorfeest vanaf 20.00-24.00 uur bij de fam. Janssen in Merselod. Daarna zijn er geen repetities meer. BOJEMA Vrijdag 21 juni GEEN REPETITIE Vrijdag 28 juni 18.45 uur itpetitie. SALTARELLO Zaterdag 22 juni 16.00 uur repetitie in Wanssum voor de groep van 5 juli. Zaterdag 29 juni 16.00 uur repetitie op het Boschveldcol- lege voor de groep van 5 juli. Zaterdag 6 juli 16.00 uur repetitie met kinderkoor van de Grote Kerk. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 25 juni 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de kerk in Leunen. Zondag 30 juni zingen wij om 11.15 uur de H. Mis in bovengenoemde kerk. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Zondag 23 juni We zingen de Gezinsmis om 11.00 uur we zijn om 10.30 uur in het repetitie zaaltje, in uniform. Dinsdag 25 juni 18.00 uur repetitie voor 2e stem en SO LISTEN 18.30 uur repetitie allen. Dinsdag 2 juli Repetitie allen 18.30 uur Zondag 6 juli Gezamelijke repetitie met Saltarello om 16.00 uur op het Boschveldcollege. Zondag zingen we de laatste ge zinsmis voor de vakantie. Ik hooD d iar alle kinderen aan te treffen. Ku:.écht niet meld je dan tijdig af. Na e mis kunnen de ouders die b.-L gstelling hebben voor de foto's van dc igeuner- dag deze bekijken in het repetitiezaaltje. Maandag 24 juni om 19.00 uur Zaal Trefpunt leerlingen. 19.30 uur adspirant leden en drumband o.l.v. Wendij. Maandag 1 juli drumband en leerlin gen om 19.00 uur vanaf zaal Trefpunt marsoefening naar zaal Bussers mini disco. Terug naar Trefpunt met auto's. Belangrijke data Zaterdag 22 juni: Kollekte. Zondag 25 augustus: begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zaterdag 7 september: Taptoe Ven ray. Zaterdag 23 november: St. Caecilia- feest. Zondag 8 december: koffiekonsert in de schouwburg. Repetities Zondag 23 en woensdag 26 juni repetitie voor het gehele korps. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. P.s. denk aan het overmaken van de kontributie 1985 Dinsdag 25 juni om 20.00 uur repeti tie in hotel de Peelpoort. Vrijdag 21 juni feestavond voc r k en en introducees in hotel de Peelpoc Dinsdag 2, 9 en 16 juli om 20.00 uur repetitie. Dinsdag 16 juli laatste reptitie voor de vakantie. Na de vakantie beginnen we weer op dinsdag 27 augustus. Bezoek zowel voor als na de vakantie de repeti ties trouw, zeker nu een viertal optre dens definitief vaststaan. Contaktman voor Venray e.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Afgelopen zondag heeft onze schutte rij deelgenomen aan het 2e bondsfeest van de Bond Juliana te Neer. Het werd een mooie dag voor onze vereniging, een speciaal woord van dank voor onze sponsor, de bloemenzaak Thuylshof, die ieder feest weer zorgt voor het prachtige bloemstuk wat onze koningin draagt en waarmee ze afgelopen zondag een eerste prijs behaalde. De andere prijzen waren als volgt. Bernie v. Lierop le prijs Bordjesdrager 89 punten. Guus Stiphout le prijs Beste commandant 84 punten. Ons koningspaar De heer en Mevr. Krijnen 2e prijs. De schietwedstrijden, het A zestal be haalde na 7 kavelrondes een eervolle 6e plaats. Het B zestal behaalde 18 punten, het C zestal behaalde 15 punten het D zestal behaalde 16 punten. Alle prijs winnaars proficiat met het behaalde succes. Het programma voor de komen de week luidt als volgt: Heden donder dagavond 20 juni oefenen en schieten aanvang 19.00 uur. Zaterdagavond 22 juni oefenen schieten aanvang 19.00 uur. A.s. zondag 23 juni vieren we het feest van St. Jan onze patroon Heilige. Dit gaan we doen met een Gildemis in het Schuttersveld. Alle schutters worden verwacht op het parkeerterrein van het Schuttersveld om 9.30 uur. De Gildemis begint om 10.00 uur. Netjes allemaal in uniform. Denk aan zwarte schoenen en zwarte kousen. Bij het 2e bondsfeest te Neer behaalde bij het solo optreden M. Stiphout le prijs. M. Coersen 2e prijs, J. Lenssen 2e prijs, het muziekkorps behaalde ook een 2e prijs. Vooral de jeugd ook profi ciat met het behaalde succes. Zondag 23 juni is er een schiet wedstrijd 4 tallen op de Schutters weide 't Hasemacker te Helden. Kaartverkoop begint om 14.00 uur en eindig om 17.00 uur. Gouden troffee Zondag 2 juni was de gouden Troffee wedstrijd. Deze beker werd gewonnen door Harrie van Tilburg. De uitslag van de extra ronde is als volgt. 1 P. Willems Sr. 2 H. Rongen 3 A. van den Broek 4 P. Vollenberg 5 P. Willems Sr. 6 J. Marks Picardie Troffee Zondag 16 juni is de Picardie Troffee geschoten. Deze werd gewonnen door Peter Willems Jr. De uitslag van de ex tra ronde is als volgt. 1 P. Willems jr. 2 J. Willems 3 A. van den Broek. 4 P. Willems Sr. 5 H. van Tilburg 6 P. Vollenberg. Heyen-Geysteren-Venray Zondag 23 juni a.s. is de vriendschappe lijke wedstrijd tegen de gilden van Hey- en en Geysteren. Deze wedstrijd begint om half 2 op het schietterrein te Heyen. We vertrekken om 1 uur vanaf het Gil- dehuis. Zondagmorgen is er geen schieten. Zondag 14 juli is het voor de laatste keer dit seizoen Makro-biotisch eten in Dingus, verzorgd door de Meikers. Het menu wordt in een volgende Peel en Maas bekend gemaakt. De maaltijd be gint om 18.00 uur en kost 10,- voor volwassenen en 7,50 voor kleine kin deren. Opgeven kan nu alvast in Dingus tel. 83293 of in de Meikers Eindstraat 2a tel. 87217. 21 juni hardrock met Together, en in het voorprogramma de Groep metal Re- morse. Voor de echte hardrockliefheb- ber is Together natuurlijk je van het. De band heeft bijna 7 jaar in dezelfde sa menstelling gespeeld. Sinds 2 maanden is Rob Visser de nieuwe drummer, die zijn kwaliteiten mag tonen op het groot ste drumstel van Europa. Tijdens hun geweldige show wordt veelvuldig ge bruik gemaakt van rook mist, magnesi- umbommen en Vèêl lichteffecten. Sinds hun oprichting hebben ze al meerdere LP's gemaakt. Together geniet naast hun bekendheid in Nederland ook veel bekendheid in Frankrijk/Belgie en Duitsland. In het voorprogramma speelt de Zutphense formatie Metal Re- morse. De gemiddelde leeftijd van de bandleden is 17 jaar. Desalniettemin zijn ze reeds 2 jaar bezig. Ze spelen voornamelijk covers van Black Sab bath, Ozzei Osborne Saxon, AC(DC Voor en na de beide optredens kunnen op en grootbeeldscherm videofilms be keken worden. De zaal gaat open om 20.00 uur entree 6,- 23 juni zaalvoetbaltoernooi. Dingus organiseert op zondag 23 juni een zaalvoetbaltoernooi. Al weken zijn de verschillende teams in trainingskamp om aan hun konditie te schaven. De schoenen worden uit de kast gehaald, en sportbroeken worden ingenaaid. Dit spectacualaire gebeuren begint om 12.00 uur en vindt plaats in sporthal de Wctteling. Er woardt gevoetbald tot 17.00 uur waarna we de winnende ploeg hopen te mogen begroeten. Na een verkwikkende douche, verse broodjes en een heerlijke kop soep, is er 's avonds groot feest met natuurlijk de prijsjes. 29 juni Zomerpopfestival In de tuin van Dingus vindt zaterdag 29 juni a.s het eerste open lucht festival plaats de organisatie van dit festival is in handen van het muziekcollectief, Sich- ting Tonus en Dingus. Vanaf 14.00 uur 's middags zullen de volgende Venrayse bands optreden. Green River, The Creepsd, Streetcorner, Giant Steps, De coy, Rose Garden, Groep Iks. De for matie Unit Power zal een gastoptreden verzorgen. Rond 21.00 uur zal het hele gebeuren zich verplaatsen naar de zaal van Dingus. Diverse popmuzikanten uit de regio zijn hiervoor uitgenodigd. Het is de bedoeling dat iedereen die er zin in heeft en zijn instrument heeft megeno- men mee kan spelen. Het feest is gratis. Als het festival een succes wordt zal het een jaarlijks evenement worden. Dus kom op tijd want vol is vol. Woensdag 2b juni en 3 juli om 20.15 uur orkest repetitie o.l.v. L. Boogaarts en om 20.15 uur repetitie van het klein ensemble o.l.v. M. Stelten Repetitie ruimte de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. De Oirlose jongerensoos heeft een voetbaltoernooi georganiseerd voor alle soosbezoekers van Watjang. Vrijwel al le soosbezoekers toonden meteen intres- se, zodat er nu vier teams zijn samen gesteld die zondag 23 juni met elkaar de strijd aangaan om de beker. Het voet baltoernooi zal plaatsvinden op het veld Oostenrijk te Horst. De eerste wedstrijd zal om 11.00 uur beginnen en de finale zal naar schatting om 16.30 uur zijn. De prijsuitreiking vindt 's avonds plaats in Watjang in Oirlo. Hierna zal de avond pas echt beginnen met een optreden van de Millse groep XPB. Deze formatie bestaat momenteel uit zeven muzikan ten. Zij brengen een programma onder de titel ,De centrale verwarring" Deze verwarring komt niet alleen tot uitdruk king in de muziek maar vooral in de pre sentatie en de teksten. De muziek is een vrolijke mengelmoes van ska, rock, punk, reggea en pop, vrolijke nummers met serieuze teksten en omgekeerd zijn bij XPB heel normaal. Agressie en vreugde, oorlog en feest en een flinke dosis humor staan centraal bij dit optre den. Dat is wel gebleken met het optre den van vorig jaar bij het openingswee kend van OJC Watjang. Rollebol Rollebol 1985 zit er wer op. We mogen wel zeggen dat het een zeer geslaagde, gezellige en vriendschappelijk sport- en spelmiddag is geweest. De jeugd van de springplank gefeliciteerd met jullie 3e plaats. Jullie hebben allemaal heel erg enthousiast deelgenomen aan deze dag. Alle ouders die meegeholpen hebben en andere vrijwilligers namens de jeugd heel hartelijk dank voor jullie inzet en hulp op deze zeer geslaagde sport en speldag. Graag zien wij U allen volgend jaar weer terug. Donderdagclub van 18.15-19.45 uur. We gaan naar het bos houdt rekening met je kleding. Vrijdag club van 19.00-21.00 uur Groep 1 dus. Peter R. Wim en Peter S zorgen voor het programma. Zaterdag geen club i.v.m. feestavond Zuid. De afgelopen week was er wederom een zeer gevarieerde excursie naar we mogen aannemen: een nest uitvliegende grote bonte spechten, 4 in getal, een ja gende boomvalk en een jong kievitje dat nog net voor een rondracend blik gered kon worden. Overigens waren we niet in de Mariopeel, maar op de Hamert, bij Wellerlooi. Deze week is er helaas geen excursie. Voor de bestuursleden is er op vrijdag 28 juni een bestuursvergadring om 21.00 uur. Rest mij nog te vertellen dat er binnenkort een jeneverbes uit gaat komen, zodat je je creativiteit in de vorm van verhaaltjes, tekeningen of an ders nog bij Marion kunt inleveren. Tot zover. Groetjes Martien. Voor informa tie Tel. 82128. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. 22 en 23 juni a.s. feestweekend Wijk Smakterheide. Zaterdag 22 juni 14.00 tot 18.00 uur: sportmiddag voor de jeugd van Smakterheide deze middag staat in het teken van de Speelkar ge maakt door de POL werkplaats. 20.30-01.00 uur Feestavond in het wijk- gebouw Op 't Nipperke m.m.v. Dansor- kest De Corinta's. Zondag 23 juni 11.00 uur tot 13.00 uur Früshoppen in het wijkgebouw. 11.00 uur Om deze tijd zou harmonie Euterpe bij ons in de wijk komen spelen maar heeft dit plotseling afgezegd, wat we zeer betreuren. 11.00 uur tot 17.00 uur: Grote rommelmarkt en kindermarkt. 14.00 tot 17.00 uur Grote voetbal instuif voor en door de bewoners van Smakterheide in de leef tijd van 5 tot 80 jaar. Verder staan er tentjes dit weekend met koffie, versnaperingen, touwtje trekken, sjoelen, zelf buttons maken, verkoop van eigen gemaakte hand- werkspulletje e.d. Iedereen is van harte welkom tijdens dit feestweekend. Alle activiteiten worden gehouden in en om het wijkgebouw Op 't Nipperke S' Odastraat 41 Wijk Smakterheide. ük 0 Tijdens de afgelopen zondag gehou den activiteiten waren meer deelnemers en toeschouwers dan verwacht. Vrijwil ligers bedankt voor jullie inzet. Sjoelen 56 personen streden om de le prijs wel ke binnenkort in een nog te realiseren prijzenkast zal zijn te bewonderen. Kindermarkt De naam van de pop is Luchy, welke door niemand was geraden. De pop is nadien verloot en gewonnen door Astrid Siebers. Het aantal bonen in de fles was 6336. Leo Jacobs was er het dichtst bij. Harry Creemers er hel dichtst boven en Henny v.d. laar er hei dichtst onder. Prijzen kunnen afgehaald worden bij Marly Siebers, St. Ursulastraat 32. Voor de maand juni is alleen zondag morgen van 10.00-12.30 uur voor het koffieuurtje gepland. De maand juli zijn we gesloten, om met de kermisda gen weer te kunnen starten. Prettig va kantie en graag tot ziens. Op zaterdag 22 juni a.s. is het zover. Om 09.00 uur gaat de zomermarkt in en om het winkelcentrum Brukske open. Naast de vele kramen met allerlei artike len en aanbiedingen staat er o.a. ook een tafeltennisrobot en zijn er twee te rassen war U uw dorst kunt lessen en voor de kinderen is er een luchtkussen waarop ze naar hartelust kunnen spelen. Bij de kraam van de Buurtvereniging kunt U van een foto of tekening een button laten maken, diameter maxi maal 5 cm, wij maken het voor U op maat. Hopenlijk zijn de weergoden met ons. Tot zaterdag. WERKGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY- COC Zaterdag 15 juni jl. is een bijzonder geslaagde feestdag geworden. Ruim 150 mensen hebben op die dag de verschil lende programma onderdelen bezocht. En aktueler had het forumgesprek niet kunnen zijn: de avond daarvoor heeft het kabinet besloten geen anti discrimi- natieweet aan de 2e kamer aan te bie den. Dit is zonder meer onbehoorlijk bestuur te noemen van de min-pres. Lubbers volgens een van de forumleden namens het Landelijk Bureau van het COC. Er is namelijk een motie aange nomen waarin deze wet voor de verkie zingen gestalte zou krijgen. Er ontstond die middag een zeer interessante diskus- sie over de anti-discriminatiewetgeving. Geinteresseerden kunnen de tekst hier van bestellen d.m.v. 5,- over te maken op giro 5486366 t.n.v. N.I.V.H. COC Venray. Mezik bracht theater op zeer hoog niveau, daarna tot in de late uurt jes een swingend festival van Groep IKS uit Venray. We willen iedereen via deze weg bedanken die heeft meegewerkt tot het slagen van dit feest t.g.v. 10 jaar COC Venray. De maand juli houden we vakantie. Voor vragen m.b.t. kun je echter blijven bellen naar 04780-84145 of bgg 10211, schrijven naar Postbus 316 5800 AH Venray. Vanaf maandaga vond 20.00 uur op 5 augustus starte we weer met een wekelijkse vergadering, adres: Hoenderstraat 33 Venray. Heb je zin om aktief mee te werken? Je bent van harte welkom! Alvast een prettige vakantie toegewenst. Op dinsdag 25 juni a.s. gaan wij i 3 juni onze Zonnebloemgasten een uitstagOvert' maken per bus naar Handel (Nbr.) i ^ij zi zullen een bezoek brengen aan de kaj geboo van O.L.V. van Handel en tevens kt docht nen wij wandelen in de mooie tuinflARLI daar. Onze gasten zijn hiervoor gebor soonlijk uitgenodigd. We hopen op 8enk ei gezellige zonnige dag. Zonnebloemloterij. De jaarlij Zonnebloemloterij staat weer voor deur. De opbrengst van deze lot maakt het mogelijk de aktiviteiten de Zonnebloem te bekostigen. In de mende weken zullen onze vrijwillij Juweke Veem ,ondev 809 BI Gebo JNDA Doch en beroep op U doen. Stel hen dan ifrank e teleur en koop een of meerdere lotefbijssei Chop 5802 Volgende week dinsdag hoi Veldeke-Venray zijn laatste biji komst van dit seizoen, en wel om 8 in de Wieënhof. Op veler verzoek zal heer Jaap Goumans een vervolg gei op zijn lezing over het Rijke Roomse ven en van alles en nog wat over V ray van Vroeger. Ook belangstellent niet-leden zijn van harte welkom. Gebo BART 14 ju: j^lfartien [usters Hoge Het zondag gehouden sjoeltoemoo weer een groot succes geworden. Er ren 60 deelnemers in onze verenigiL. ging de le prijs in de C klasse naar G da Willems. Tevens mocht zij de wiss beker in ontvangst nemen. Wij bedr je(jt ken iedereen die dit toernooi tot slaa 5301 heeft gemaakt. Lourdescomiié Wijf Op V 11.3C tehui De k zal g' pel v 13.45 recep 20.3C trum Leun U be welk' 'ETEI ELISA ÏENK gaar dag uur Ven: 19.0 in D en F huis Ons Hen 5801 afdeling Venray GESLAAGDE KOLLEKTEWEEK Een „legertje" Lourdes-medewerke was vorige week op pad om medewa king te verlenen aan de jaarlijks kollekte in de gemeente Venray. W danken alle medewerkers voor hun gi toonde inzet, maar vooral de inwone van de gemeente Venray, die ook weer hun financiële bijdrage leverdei Hoewel het exacte bedrag op d moment nog niet bekend is (overschr^gLj vingen per bank en giro zijn nog ni binnen) kunnen we toch met enige tro melden, dat er weer een nieuw record bereikt. Onze verwachtingen zijn ove troffen. Iedereen heel hartelijk dank. PETR en PETE trou juni het ray. ninf de 1 Ver Ree 20.< Ma: Toe Bol 580 FOTO-/DIA-AVOND Op maandag 1 juli 1985 houden v onze foto/dia-avond in Huize St. Vii centius aan de Heuvelstraat, aanvat! 19.00 uur. Op deze avond is iedere* welkom, in het bijzonder de vele pe grims die onlangs naar Lourdes zijn gf weest met de Limburgse Bedevaart. E zijn bijna 400 dia's „geschoten" van voorlichtingsavond en de Lourdes-bi devaart. Bovendien zal het beloofd filmpje worden vertoond. Men kan op deze avond foto's b bestellen (ook van de dia's). We hope dat iedereen op tijd aanwezig is, zodi we deze avond om 22.00 uur kunnen al sluiten. SEPTEMBER-BEDEVAART Men kan zich reeds opgeven voor d september-bedevaart van de Stichtin Limburgse Bedevaart naar Lourdes bij: G. Philipsen, Goudsmidstraat 4i tel. 04780-83575. Wilt U alvast een voorproefje, koi dan gerust naar onze foto/dia-avond. s°rm, KOM C0ME0 HELPEN SPORTVELD OOSTSINGEL HENI Us On Ak MAF en THO gat 13. lo Jol te Wi Bn Re Or He 58» Of WIL Oi THI en KO( HEI 25 W VO» vi bi es SIN tel. Volksdansvereniging Opanka stal 40+ groep. Bij voldoende belangstd ling zal er in september een nieu» volksdansgroep starten nl. voor mense ouder dan 40 jaar. Herhaaldelijk blij ken er onder de leden en geinteressea den ,,40-plussers" te zijn, die graag ot der leeftijdsgenoten willen dansen zelf het tempo willen aangeven. In bestaande volksdansgroepen zitten 1 veel jongeren, waardoor de plussers" zich toch niet altijd in dez groepen thuisvoelen. Op deze wijze Opanka ook onde de bevolking vl Venray en omstreken peilen 6f er lx langstelling leeft voor een dergeljl groep. Dus heeft U intresse bel dan evt naar onderstaand telefoon numini Mevr. G. Geene Tel. 04780-84882 18.00 uur. Graag vermelden of U liev» 's avonds of overdag danst.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 12