VERENIGINGSNIEUWS SPRINGPLANK ^-NJ N ZUID Venray Venrays Mannenkoor KINDERKOOR de BANDELIEREN St. Pe\^S Peeiland Operette Limbra '69 Kindermarkt in de Hoender #dië|»kf WIJK O.J.C. de Brak Wijkraad Smakterheide Stichting jeugd en jongerenwerk Brukske WIJK NOORD-WEST Vrouwen trefcentrum 't Bessemke ""Tx/jongerenkoor Donderdag 13 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor, in de Essel Ursulastraat. v.a. donderdag 20 juni gaan we repete ren in de Wieënhof om 19.30 uur teno ren en om 20.00 uur het gehele koor. Maandag 24 juni bestuursvergadering in 't Upke. Donderdag 27 juni repetitie om 19.30 uur bassen en om 20.00 uur gehele koor in de Wieënhof. Geen repetitie wegens vakantie: 18-21 juli en 1 aug. Onderbroken op 21 juli voor de eucharistievering in Geysteren voor Fons om 10.00 uur. Het kwartaaltoepen is verschoven naar donderdag 11 juli. Afmelden R. v. Mil tel. 86917. -4985- 1860 HARMONIE Donderdag 13 juni. Om 19.30 uur repetitie harmonie orkest. Maandag 24 juni ledenvergadering 20.00 uur eenkomst Donderdag 20 juni 19.30 uur repetitie. AGENDA Zondag 23 juni: 11.00 uur muzikaal op treden wijk Smakterheide. Donderdag 27 juni Schuttersveld. Donderdag 11 juli Barbeque. Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 13 juni 18.30 uur repetitie jeugdorkest in Perdstal: Donderdag 20 juni. 18.30 uur repetitie jeugdorkest* Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Maandag 24 juni Ledenvergadering Dinsdag 18 juni 19.00-20.00 uur repetitie. Bardienst Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d.'Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 14 juni. van 18.30 tot 19.15 uur voor alten en so pranen van 19.15 tot 21.00 uur vpor jonge tenoren en bassen. Van 20.00 uur tot 21.00 uur voor oudere tenoren en bassen. Maandag 17 juni. Om 19.00 uur spelavond voor ^le jon gens. Dinsdag 18 juni om 18.30 uur repetitie voor de alten. Woensdag 19 juni Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Dank aan de ouders en koorleden die afgelopen zaterdag weer oud papier hebben ingeleverd. De volgende inlever datum is zaterdag 6 juli a.s. De aange kondigde uitvoering op zaterdag 29 juni a.s. in Uden gaat NIET door. Dinsdag 18 juni Repetitie 2e stem 18.00 uur repallen 18.30 uur. Zondag 23 juni We zingen de Gezinsmis om 11.00 uur we zijn om 10.30 uur in het repetitie- zaaltje, in uniform. De foto's van ons geweldig leuk uit stapje zijn klaar. Als er ouders zijn die belangstelling hebben deze te bekijken kan dat zondag 23 juni na de Gezinsmis in het repetitie zaaltje. VREDESKERK VENRAY Morgen vrijdag 14 juni zingen wij in de Veltumse kapel voor hel bruidspaar Mulders-Janssen. De mis begint om 2 uur maar willen jullie er voor zorgen om kwart voor 2 aanwezig te zijn bij de Pa terskerk, pel. 15 juni 19.00 H. Mis Vredeskerk Jonge renviering gaarne om 18.00 uur aanwe zig in het parochiezaaltje van de Vredes kerk (leden orkest). 6 juli 18.00 H. Mis Vredeskerk. Dit is de laatste jongerenviering voor de va kantie. Nieuwe leden zijn van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van half 7 tot kwart voor 8. In het parochiezaaltje achter de kerk. Kom eens langs. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 18 juni 19.30 uur repetitie voor de Alten om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. DAMESKOOR Woensdag 19 juni om 20.00 uur repe titie voor het hele koor in zaal Thielen. Het concert in het ziekenhuis is ver plaatst naar donderdag 4 juli om 20.00 uur. Woensdag 3 juli is er dan géén re petitie. Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. Woensdag 17 ju'i onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Zondag 16 juni Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 19 juni Van half 7 tot half 8 repetitie in het acti viteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Orkest vereniging Venray Woensdag 19 en 26 juni om 20.15 uur orkest repetitie o.l.v. L. Boogaarts en om 20.15 uur repetitie van het klein ensemble o.l.v. M. Stelten Repetitie ruimte de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Belangrijke dala Vrijdag 14 juni: receptie P. Reijn- ders, vertrek LTS 18.45 uur. Zaterdag 22 juni: Kolleklc. Zondag 25 augustus: begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zaterdag 7 september: Taptoe Ven ray. Zaterdag 23 november: St. Caecilia- feesl Zondag 8 december: kolfiekonsert in de schouwburg. Repetities Zondag 16 en woensdag 19 juni repetitie voor hel gehele korps. Afmelden majoretien en mimretten mevr. Sicbers tel. 85944. Korpslcdcn: Ton Huybers tel. 87380. P.s. denk aan hel overmaken van de kontribulie 1985 Dinsdag 18 ën 25 juni om 20.00 uur repetitie in hotel de Peelpoort. Vrijdag 21 juni feestavond voor leden en introducees in hotel de Peelpoort. Agenda: Begin medio september 1985 onze tradi tionele vreemde muntenaktic met als motto: Peeiland Operette laat uw munt mooier klinken. Zaterdag 12 oktober optreden te Horst-Hegelsom Zaterdag 19 oktober in het orgelmu seum te Helmond. Zaterdag 14 december vastgelegd voor ons optreden in de Vierspan in Deurne. Zondag 9 maart 1986 deelname aan slotmanifestatie zang- en muziekavond i.v.m. feestelijk (her-) opening muziek school Aaltje Noordeweier te Deurne. Contaktman voor Venray c.o. dhr. A.H. Cleven, Serenadestraat 61, Venray-Brukske. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Afgelopen maandag 3 juni algemene jaarvergadering. Tot nieuw bestuurslid werd gekozen, Gemma, Wendy, Mevr. Lochtens. Zondag 16 juni Vaderdag. Hulde aan de jongste vader. Bijeenkomst om 11.00 uur in het Trefpunt. Maandag 17 juni repetitie om 18.30 uur leerlingen, 19.00 uur aspiranten, 19.30 uur hele drumband. O rum- en Showband Venray en omgeving Tijdens het experimentele drumband- majorettenconcours op 2 juni jl. te Vlo dorp, behaalde onze majoretten o.l.v. Helma Litjes, en onze drumband o.l.v. Henk Martens, beide uitkomend in de tweede divisie een éérste prijs met respectievelijk 146 en 293Zi punten. Voorts zullen bestuur en leden het feit herdenken dat 10 jaar geleden „Drum- en Showband Venray e.o." werd opge richt. Ter ere van dit feit zullen Janine van de Boom en Els Koonings onder scheiden worden voor hun 10 jarig lid maatschap met de zilveren,F.K.M. han ger, welke door Dht. P. Martens, voor zitter van het district Venray van de Limburgse bond van tamboerkorpsen zal worden uitgereikt. Naar aanleiding van bovenstaande re- cipieert het bestuur, instructie en leden op zaterdag 15 juni a.s. van 20.00 uur tot 21.30 uur in ons repetitielokaal. Zondag 23 juni a.s. optreden te Ys- selsteyn. 14.00 uur op de Leunseweg aanwezig zijn. Om te noteren: 22 september optreden majoretten sportpark de Wieën 29 september Zilveren Sjees. 6 oktober 16.00 uur Gemeentelijk Muziek toernooi te Oostrum. 25 oktober collecte t.b.v. D.S.V. Evenals vorige jaren sluiten wij ons dansseizoen af op vrijdag 28 juni met een instuif voor alle leden met introdu- ce's. Deze avond wordt gehouden in dansschool Janssen (voorheen de Burg graaf) De avond is als volgt ingedeeld: kindergroepen 18.30-19.30 uur. Tiener groepen 19.30-20.30 uur. Volwassenen- groepen vanaf 20.30 uur. U bent allen hartelijk welkom op 28 juni. Het bestuur van Opanka. Zondagmiddag 16 juni a.s. van 13.30 tot 16.00 uur worden de kinderen weer in gelegenheid gesteld om hun koop waar aan de man te brengen. Naast deze kindermarkt kan er naar de naam van een pop geraden worden of naar het aantal bonen in de pot. Hiervoor zijn enkele prijzen beschikbaar. De win naars worden in Peel en Maas onder het wijknieuws bekend gemaakt. Verder is er nog een grabbelton en kan meege daan worden aan een kegelspel. Dus kinderen je koopwaar op de fiets en zondag naar wijkcentrum „Den Hoen der" St. Ursulastraat tussen de Hoen- derstraal en de Bevrijdingsweg voor alle verkeer gesloten dus plaats genoeg. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. A.s. zaterdag 15 en zondag 16 juni Open dagen. Op onderstaan schema kun je zie hoe laat je aanwezig MOET zijn. Zaterdag 15 juni 15.00 uur: Marlie, Ruth, Leo, Ger, Hei- dy, Manon, Jolanda, Tiny, Bianca, Li- sette. 16.00 uur: Floor, Olaf, Angelique, Fio na, Manon, Jolanda, Marlie, Leo Zondag 16 juni: 12.00 uur: Fiona, Angelique, Kim, Cari na, Johan, Jolanda, Manon, Heidy, Ul- kü, Natasehja. 13.00 uur: Nathalie, Joyce, Natasehja, Ulkü, Johan, Manon, Heidy. 14.00 uur: Tiny, Bianca, Manon, Olaf, Marlie, Johan, Ulkü, Natasehja, Heidy. 15.00 uur: Ger, Johan, Nathalie, Joy ce Ulkü, Natasehja, Heidy, Manon. Wees op tijd aanwezig en trek je t- schirt aan. Als je verhinderd bent geef dat dan door voor vrijdagavond 21.00 uur tel. 04780-85936 of 86234. Hallo jongelui a.s. donderdagclub van 18.15-19.45 uur. We gaan er weer een gezellige avond van maken. Vrijdagclub van 19.00-21.00 uur. Wat we gaan doen is nog een verrassing. Zaterdagavondclub van 19.30-21.30 uur. ROLLEBOL ROLLEBOL A.s. zaterdag is het dan zover om half tien gaat de 2e Rollebol van start, voor dat het echter zover is, willen we jullie nog enkele dingen onder de aandacht brengen. We zijn allemaal om half 10 op het clubgebouw, daar worden dan de groepjes gemaakt. Vandaar uit gaan we gezamelijk naar het speelveldje, wat maar enkele meters verder ligt. Wat moet je meebrengen? Broodmaal tijd voor in; de pauze, regenkleding, sportkleren, schoenen (géén voetbal schoenen) handdoek zeep, reserve kle ren. Wat gaan we die dag doen? Om half 11 wordt er begonnen met de zeskamp en teamspelen. De teamspelen zijn: van gende torens (voor de junioren dus onze donderdag en vrijdaggroep) slapstick- hockey (voor de senioren) Dan zijn er de volgende zeskampspelen: Vliegslaan, groen zeepmat (met groene zeep), aardappel poepen, peperkoek dobbelen, skilopen, Helmrace (met wa ter), wipspel (met water) sponsgooien (met water) waterzakgooien (met water) waterdruppelen (met water) zeepbakra ce, mattenlopen. Zoals je kunt zien zijn er verschillen de spelletjes met water. Het is daarom mogelijk dat je nat wordt breng daarom wat reserve kleren mee. Tijdens de pau ze blijft iedereen op het speelveld om zijn/haar brood op te eten. Het is nl. mogelijk dat we de pauze moeten korten indien we in tijdnood geraken. Als alles naar wens verloopt zijn we ongeveer 17.00 uur klaar. Zorg dat je allemaal donderdag of vrijdag op de club bent, daar nemen we alles nog even door en levns leren jullie de strijdkreet van de springplank voor Rollebol. OUDERS Jullie zijn allen van harte welkom op de Rollebol, kom allemaal jullie kroost aanmoedigen. Dit alles speelt zich af op het speelveldje aan de Berkenstraat (t.o. politieburo) Aktiviteiten in het wijkcentrum. Woensdag 12 juni: 's avonds Opanka Donderdag 13 juni 's morgens Aero bic Wijkvereniging. s' middags Vrou wencontactgroep Veltum. 's avonds Ae robic Dansschool Wetjens, repetitie zuutjes an. Zaterdag 15 juni: inloopochtend Wijkvereniging. Zondag 16 juni: zeskampbal aanvang 20.30 uur. Maandag 17 juni: 's avonds Opanka. Dinsdag 18 juni: 's morgens Opanka. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Wijkbewoners van Wijk Zuid m.i.v. 14 juni is het wijkgebouw op vrijdag avond gesloten dit in verband met de zo mertijd hierna hopen wij U weer te mo gen begroeten. Alleen 's maandags tot 8 juli is er handwerken voor de dames van 13.30-15.30 uur. Alle dames jong en Oud zijn van harte welkom. Tevens U allen een prettige vakantie gewenst. DE PEELSPEURDERS VENRAY Apetrots zijn we weer op het grote aantal scouts dat weer meedeed aan de avondvierdaagse. Voor onze mini's wel pen, kabouters en gidsen weer een ge weldige prestatie. Voor de (bege)leiding trouwens ook en daar past dan ook een groot „dank je wel" voor jullie energie, tijd, enthousiasme en sportiviteit. Profi ciat met de behaalde prijzen, jullie heb ben ze verdiend gidsen en kabouters. Na 3 weken werken aan hel grote spel JUBILEE komt er dan deze week einde lijk de grote dag voor onze kaboules en welpen. Met z'n 220 en (kinderen en lei ding) gaan ze de hele dag naar de Beekse Bergen in Hilvarenbeek. Met de trein en de bus... en alle joepen en Kronkeltjes mogen mee evenals de kabouters en wel pen uit Leunen en Oirlo. Trouwens alle Nederlandse kabouters en welpen gaan zaterdag op reis ergens naar toe, maar vooral op zoek naar de grote speelman uil het spel Jubilee. Het land ziet er za terdag groen van. Goede reis allemaal, veel plezier en mooi weer. Dit wordt een dag om nooit te vergeten. Vorige week hebben we op een algemene ouderavond nog eens benadrukt hoe dringend nodig we in het komende seizoen leiding kun nen gebruiken voor de diverse speltak- ken. Ook vrijwilligers op allerlei niveau, voor groepsbegeleiding, voor nou ja, ei genlijk voor van alles. Heeft U be langstelling, of weet U iemand die graag wat meer wil weten of erg graag bij wil, laat het ons dan even weten. Laat onze scouts niet in de kou staan., wij willen ze met z'n allen binnen houden in ons Peppelshuus want er zijn er veel die graag 't scoutingspel willen spélen. Bel even naar ons secretariaat Rumbastraat 1 tel. 84755 of naar de voorzitter Mw. Halverhout tel. 84833. U bent welkom., de kinderen hebben U nodig. Afgelopen week is de excursie een beetje in het water gevallen. Dit wee kend zal het weer hopenlijk beter zijn. Ik hoop dat degene die, wegens de regen vorige week niet zijn gekomen de moed niet hebben laten zakken en gewoon de ze week óp, al dan niet hun eerste excur sie komen. Deze week is er een excursie onder leiding van Martien. Hij gaat de ze week naar de Maria Peel en hij is van plan om vogels, planten en libellen te gaan bekijken vanwege het determine ren. Hij vertrekt om 9.00 uur vanaf het schouwburgplein. Dus tot op excursie. Inl. 04780-82128. Donderdag 13 juni 2 optreden in de Brak. De Engelse formatie „Blurt" plus in het voorprogramma de Franse forma tie Etron Fou LeLouBlan Deze laatste band die al bijna 10 jaar bestaat en in deze 10 jaar al 4 Lp's afleverde. De laatste 2 in samenwerking met Fred Frith „EFL" speelde in heel Europa en degene die ze kent zeggen dat het live nog beter is als op de plaat. De muziek is niet commercieel, heel complex en ge durfd. Het is een mengeling van Jazz Rock en Avantgarde.. „Blurt" bij me nigeen beter bekent dan „EFL" waren al eerder in NL. „Blurt" baseert zijn zound op Free Jazz elementen vergelij kend met James White zanger saxofonist „Ted Milton" speelt geen liedjes op de sax, nee hij spreekt met zijn instrument. Broer Jake Milton os een imposant en goed drummer, kortom het zal een jazzy avantgarde avond wor den. Aanvang 21.30 uur entree 10,- LEDENVEREGADERING Ledenvergadering op 18 juni '85 in De Volle Maan, aanvang 20.00 uur. Opening voorzitter. Notulen secretaris. Ringen bestellen Bespreking enten vo gels. Contributie. Rondvraag Sluiting. 14 juni The Periods in Dingus een te gek swingfeest ter afsluiting van het le seizoen meidenwerk met de mei denband The Periods uit Rotterdam. The Periods, in 1983 begonnen, spelen zowel eigen werk als covers van anderen o.a. Lou Reed, The Motels. The Peri ods spelen strakke, simple maar vooral swingende muziek, die ook wel eens wordt omschreven als „Female Wave". Een avond om niet te missen. De entree bedraagt slechts 1,50 15 juni theatergroep Meziek en Iks Ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan van het COC Venray vindt er a.s. zater dag een optreden plaats van Meziek uit Rotterdam en Groep IKS uit Venray. Mezik opent het feest met het stuk gaslicht. De aanvang is 20.00 uur. Va naf 22.30 uur treedt Groep IKS op. De band speelt wavy rock met verschillende invloeden en simple akkoorden. Enige tijd geleden wonnen zij de 2e prijs, toe gekend door het publiek, tijdens een amateurfestival in Merselo. Een pro gramma wat zeker de moeite waard is. A.s. woensdag 19 juni weer een in- drukwekende film in ons eigen bio- scoopje. De aanvang is 20.30 uur en de entree is 1,50 En dan... Vrijdag 21 juni een avonde headbengen met de Apeldoornse har- drockformatie Together, met in het voorprogramma de Groep metal Re- morse. In de zaal worden tevens video filmpjes op een grootbeeldscherm ver toont. De zaal gaat open om 20.00 uur en de entree bedraagt 6,-. 23 juni zaalvoetbaltoernooi. Dingus organiseert op zondag 23 juni een zaalvoetbaltoernooi. Alle mensen die zich binnen Dingus organiseren tot een elftal kunnen mee doen. Er wordt gevoetbald van 12.00 tot 17.00 uur. Na een verkwikkende douche, verse brood jes en een heerlijke kop soep, is er 's avonds groot feest met natuurlijk de prijsjes...; doe je mee?... Natuurlijk!! Je kunt je als team inschrijven voor 20 juni, een team betaalt 15,- inschrijf geld en moet bestaan uit minstens 7 mensen (liefst gemengd, dat wel). Er wordt gevoetbald in De Wetteling. Meer informatie? Loop dan even binnen bij Dingus! Twee weken geleden heeft U al kun nen lezen in dit blad dat wij op zaterdag en zondag 22 en 23 juni a.s. een groot feestweekend organiseren in onze wijk. Al deze aktiviteiten worden gehouden in en om het wijk gebouw Op 't Nipperke gelegen aan de St. Odastraat 41. Zaterdag 22 juni wordt het weekend geopend om 14.00 uur. De jeugd kan zich dan amuseren met de speelkar die gemaakt is door de POL werkplaats Venray. 's Avonds is er een dansavond m.m.v. de Corinta's. Zondag is er de hele dag vanaf 11.00 uur Rommelmarkt. Tevens houdt Har monie Euterpe een muzikale rondgang door de wijk en geeft een concert op het sportveldje. Verder staan er die twee da gen verschillende kraampjes met ver schillende dingen. Tevens worden er die dagen eigen gemaakt handwerkspullen verkocht. Tijdens deze dagen zij alle mensen welkom en wij hopen op een moöi en geslaagd weekend. Volgende week schrijven wij het volledige pro gramma in Peel en Maas. We kunnen ons erop verheugen dal we dit seizoen 121/; jaar in de huidige vorm aan het werk zijn om voor de jeugd van het Brukske aangename avonden te verzorgen. Bij deze 121: jaar moeten we ons wel al gaan vragen hoe we funklioneren en of de manier van jongerenwerk na 121jaar nog past in zijn huidige vorm. Met hel gege\en dal jeugdwerk belangrijk is en dat vele wijkbewoners over meer vrije tijd be schikken kan aan deze wijkbewoners de vraag gesteld worden, tracht eens mee le werken aan een hechtere samenleving en een grotere betrokkenheid van het wijk- gebeuren. Wat wij willen en wij zijn de leiding van.de stichting jeugd en jonge renwerk is jeugdwerk organiseren voor de leeftijdsgroepen van de oudste kleu ters t/m jongeren van 16 jaar. Om een opzet te maken van de vorm is het be langrijk met veel nieuwe mensen te star ten in september voor deze jeugdgroe pen in het wijkcentrum waar heel veel mogelijk is. Ons voorstel is om de groe pen in te delen in A oudste kleuters t/m klas 2 B klas 3 en 4 van de basisschool C klas 5 en 6 van de basisschool en D de oudere jeugd. Informatie kunt U inw in nen Peter de Jong tel. 84621 na 6 uur Op woensdag 19 juni organiseert de buurtvereniging een filmmïddag voor de kleintjes de kinderen van de Kleuter school mogen komen van 14.00 tot 15.00 uur. En de kinderen van de klas sen 1 en 2 van de basisschool van 15.30 tot 16.30 uur. En natuurlijk voor leden gratis en voor niet leden 0,75 daarvoor krijg je dan nog een koekje en limona de. maken betreffende de naam van de pop raden. Tijdens de Fancy Fair van afge lopen zataerdag. Jamfrier genoeg moe ten wij meedelen dat de naam MARK niet is geraden. Dus de leuke pop blijft bewaard tot een volgende keer. Feest. ja, op zaterdag 22 juni is het feest in het Brukske. De Buurtvereniging heeft in samenwerking met de winkeliersvereni ging een grote Zomermarkt georgani seerd. Er zullen rond het winkelcentrum kramen komen te staan met allerhande artikelen. Ook verenigingen worden in de gelegenheid gesteld zich op deze zo mermarkt te manifesteren. Ook zijn er mensendie een demonstratie van het een of ander geven. De markt is van 9.00 - 16.00 uur. En dit gebeuren vindt plaats rond het winkelcentrum de Kiosk in het Brukske. Onderstreept U deze datum even op de kalender zodat u deze dag niet vergeet. Wij zeggen U graag tot ziens op zaterdag 22 juni. 0 Wie wil als bestuurslid van Stichting Wijkcentrum Noord West meewerken om activiteiten te organiseren? Diege nen die meer willen weteq over de in houd van deze vraag, kan dit kenbaar maken door contact op te nemen met P. Price, Hoenderstraat 53 tel. 87024 of A. Smits St. Paulusstraat 24 tel. 82781. Wie wil er b.v. een avond in de week meehelpen achter de bar? Wie hierover meer wil weten kan contact opnemen met H. v.d. laar Burgemeester v.d. Loostraat 12 tel. 87822. Aktiviteiten deze maand: Elke zondag van 10.00-12.00 uur koffie- kaartuurtje. Elke maandagavond van 20.®) uur kunt U mee sjoelen. Dit sjoelen is niet in club of verenigingsverband, maar om er eens per week eens uit te zijn. Behalve de eerste woensdag van de maand is er elke woensdag vanaf 21.00 uur volksdansen. Op zaterdag 15 juni is er wederom een gezellige dansavond met muziek Hol lands Glorie, aanvang 20.00 uur. Zondag 16 juni; koffie- en kaartuurtje vervalt Sjoeltoemooi en kindermarkt. Voor deelname aan het sjoeltoemooi kunt U zich van 11.00 tot 13.30 uur a 5,- laten inschrijven. Kinderen die iets willen verkopen kunnen dat doen van 13.30-16.00 uur. I.v.m. deze kinder markt is een gedeelte van de St. Ursu lastraat afgesloten (Hoenderstraat - Be vrijdingsweg) Wij verzoeken de bewo ners om hun auto tijdens deze activiteit hier niet te parkeren. Mededeling in de maand juli is het wijkcentrum voor aktiviteiten gesloten. Alle vrijwilligers wensen U een prettige vakantie toe. Maandag 17 juni is er weer algemene vergadering. Een van de agendapunten: 't organiseren van een rommelmarkt op 6 juli. De algemene vergadering begint om 20.00 uur in 't .VTC, Bachstraat 14b. Honingslingerdemonstratie: Ook dit jaar zullen de Venrayse Imkers U hartelijk welkom heten bij Tuincen trum Thuylshof op zaterdag 15 juni a.s. De imkers laten U kennis nemen over het leven van de honingbij en haar pro- duklen. Er zijn diverse stands ingericht om U uitgebreid te kunnen informeren waarbij de imkers aan het werk zijn. Er zijn observatiekasten opgesteld waar U een bijenvolk van nabij kunt bekijken. Ook is er een stand te vinden voor de verkoop van produkten uit de bijenhou- derij. Dhr.. Jan Vogels heeft weer veel soortig vlechtwerk uitgestald. De Ven rayse Imkers nodigen alle belangstellen den uit op zaterdag 15 juni a.s. tussen 10.00 en 16.00 uur bij Thuylshof, Langstraat te Venray.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 5