GEMEENTEPRAAT 8 95 2 >60, ,Geen spreekuur Overweg afgesloten Gewijzigde vrijzwemuren Combi-zwembad leen vergadering ommissie sport c.a. V Bouwvergunning aangevraagd Venray moet groenvoorziening binnen de perken houden.. Hinderwet BB Ï^Ljr •fpjf Herhafta Türkpe Bouwvergunning verleend Verklaring van geen bezwaar Hinderwet ZESKAMPBAL „NIKS" Uitreiking diploma's geslaagden aan de Katholieke Technische School NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Sclnitle. Bureau oorlichting o eesi3sen>! A.s. maandag komt het spreekuur mlW Wethouder w- Claessens te verval- In verband met werkzaamheden is het jdig dat, maandag 17 juni a.s de spoor govergang Oirloseheide voor alle ver- er zal worden afgesloten. Vanaf 7.30- .00 uur - of zoveel langer of korter als lodzakelijk zal blijken - wordt door de meente het verkeer door middel van irden omgeleid. Door het wegvallen van zwemlessen is ruimte gekomen voor extra vrijzwe- uren voor het binnenbad van het ge- sentelijk combi-zwembad. Als de ersomstandigheden redelijk tot goed n is het binnenbad gesloten en wor- n de vrijzwemmers verwezen naar het litenbad. Mededeling hiervan zal bij kassa gedaan worden. Tot 15 juli gelden de volgende vrij- 'emuren: Maandag: .15-20.45 uur Dinsdag: ,15-19.45, 20.00-21.00 (damesuur), ,00-22.00 uur. Woensdag: 45-10.45 (damesuur), 13.00-17.30 uur Donderdag: J0-8.3O, 11.40-12.10 (65+ uur), .15-20.45 uur. Vrijdag: v J.15-19.45 uur Zaterdag: ^^130-9.45, 11.00-15.30 uur. ïijzigingen voorbehouden. Het buiten- ad van het acombi-zwembad is bij looi weer geopend van 10.00-19.00 Lr. Nogmaals het binnenbad is alleen kopend als het buitenbad gesloten is. 0| te seizoenabbonnementen zijn eve- eens geldig voor de vrijzwemuren van -'Jh- kt binnenbad. De voor donderdag a.s. geplande ver- dering van de commissie voor jeugd, ort en recreatie komt te vervallen. De rstvolgende vergadering van deze mmissie slaat op de rol voor 15 au- istus a.s.. i/IIE i adir n klai rtimi velini (dage Fund J hagen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bij burgemeester en wethouders zijn Ie navolgende aanvragen ingekomen im, in afwijking van het geldende lestemmingsplan c.q. vooruitlopend op en in voorbereiding zijnd herzienings- ilan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een carport aan Ie Menuetstraat 7 te Venray, t.n.v. AW.J.. Janssen; het bouwen van een carport aan Ie Menuetstraat 9 te Venray, t.n.v. .E.E. Kallen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Pastoor Strijkersstraat 9 te Leunen, n.v. B.W. Schumacher; het bouwen van een berging aan le Maasheseweg 44 te Venray, t.n.v. P.W.M. Loozen; het bouwen van een serre aan de Monikestraat 13 te Venray, t.n.v. H.H. van Rooij; het verbouwen van een nood- woonverblijf tot bedrijfswoning aan de Ysselsleynseweg 41 te Ysselsteyn, t.n.v. G.M. Philipsen Timmermannsweg 48 te Ysselsteyn; het verbouwen van het pand aan de Kempweg 2a te Venray, t.n.v. R.V.C. Cattoir, Merseloseweg 1 le Ven ray; het bouwen van een sorteerruimte aan de Veulenseweg 2b te Leunen, t.n.v. A.G.W. van Kempen, Scheiweg 25 te Leunen; het bouwen van een biggen- opvangcentrum aan de Puttcnweg 78 te Ysselsteyn, t.n.v. Maatschap Swinkels, Paardekopweg 13 te Ysselsteyn; het bouwen van een woning aan de Aan den Dril te Venray, t.n.v. J.J.A. "iillissen, Laagheidseweg 12 te Venray; het uitbreiden van de woning aan de Kloosterstraat 21 te Oostrum, t.n.v. H.F.M. Tangelder. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 14 juni 1985 ge- e durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 13 juni 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Door bezuinigingen daartoe gedwon gen moet de gemeentelijke plantsoenen dienst paal en perk stellen aan de groen voorzieningen. Vooral het gebruik van perkplanten in plantsoenen heeft men aanmerkelijk moeten beperken. Voor het eerst zijn dit jaar de bloembakken niet geplaatst in het centrum en op de vluchtheuvels in de wijken. De borders op de hoek van de Stationsweg/Oostsingel en de Oude Oostrumseweg/Julianasingel en de groenstroken langs Christoffelkruid, Maasheseweg, Langstraat hoofdingang Gemeentehuis en voor de Zuid Ooster aan de Julianasingel, zijn in plaats van met perkplanten nu gevuld met heesters. Omdat armoede vindingrijk maakt, heeft de plantsoenendienst geprobeerd hier en daar het verlies wat te compense ren door de resterende borders wat ex tra's te geven. Enerzijds is er wat ge daan aan de vormgeving, anderzijds aan de keuze van de planten. Een mooi voorbeeld is te vinden rond het beeld van dr. Poels aan de Hofstraat. Indacht de bijen, welke voorkomen in het ge meentewapen, hebben de gemeentelijke tuinlieden een honingraat van planten in de border verwerkt. Op andere plaatsen zijn de borders verfraard met solitaire planten zoals fuchsia's en canna's. En dat alles in een poging de gemeente ook in 1985 nog een kleurig aanzien te kun nen geven, ondanks de bezuiniging van 3000,- op de aanschaf van perkplan ten en het drastisch terugbrengen van het budget voor aanleg en onderhoud. Tenslotte wil de plantsoenendienst graag een beroep doen op de inwoners, die in de buurt van hun woning jonge aanplant van bomen, heesters en vaste planten hebben gekregen. Omdat het mogelijk is geworden van gemeentewege deze beplantingen van water te voorzien in droge perioden, wordt aan de omwo nenden gevraagd af en toe - bij voor keur in de avonduren - het groen van water te voorzien. Gehoopt wordt dat men aan deze vraag wil voldoen, opdat het weinige dat de gemeente nog in de grond kan zetten, toch nog wordt on derhouden. Het aanzien van ons mooie Venray is er mee gebaat. .'Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen van G.M. Philipsen Timmermanns weg 48 te Ysselsteyn voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een champig nonkwekerij, waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamelijk vermo gen van meer dan 1,5 Kw, gelegen aan de Ysselsteynseweg 41 te Ysselsteyn (Lb.) H. Poels, Deumeseweg 111 le Ys selsteyn voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een chapignonkwe- kerij waar elektro motoren worden ge bruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 Kw gelegen aan de Deurneseweg 111 te Ysselsteyn (Lb.); Gommans-de Wit v.o.f. gelegen aan de Gezellenbaan 8 te Ysselsteyn voor het uitbreiden van een autoherste- linrichting met een verkooppunt van motorbrandstoffen benzine, dieselolie en LPG, gelegen aan de Gezellenbaan 8 te Ysselsteyn. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 13 juli 1985, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tol bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in- MM F 030-312824 ÏJUM oU^U* 030-313024 030-315212 F Wekelijks aktueie informatie in het Tufte030 - 315212 Marokkaans 030-312824 Berbers 030-313024 Nederlands 030 - 3152 25 dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 13 juni 1985 Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 juni 1985 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunqen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij hel college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het verbouwen van de woning aan de Gasstraat 16a te Venray, t.n.v. L.P.M. Vorstenbos, Gasstraat 18 te Venray; het bouwen van een woning aan de Deurneseweg 190 te Ysselsteyn, t.n.v. J.G. Janssen. Venray 13 juni 1985 Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 10 juni 1985 aan het gemeen tebestuur verzonden de navolgende ver klaring van geen bezwaar, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet, welke is vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergun ning voor: het bouwen van een uitgaanscen trum met bovenwoning (le fase) op per ceel M 625 aan de Jan Poels weg te Ys selsteyn t.n.v. J.C. Bos, Lovinckplein 2 te Ysselteyn. Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tol 12.00 uur. Zij. die menen door de afgifte van de ze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang le zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 13 juni 1985 BROOD- EN BANKETBAKKERIJ. PIERRE PIJPERS Grote Markt 19 Venray - Telefoon 04780-81284 VacUid/igaanhi£cUng Ook vetkxygbaai op cUle S.RVuagens van tesseh Oostrum personen, Jjienenstick Uitte broodies1' Hond y Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 5 juni 1985 vergunning is verleend in gevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: G. Jenniskens, Paardekopweg 9 te Ysselsteyn (Lb.) voor het uitbreiden van een varkensfokkerij en kalkoenmesterij gelegen aan de Paardekopweg 9 te Ys selsteyn (Lb.); E. Emonts, Steegse Peelweg 87 te Veulen voor het uitbreiden van een var kensfokkerij, gelegen aan de Steegse Peelweg 87 te Veulen; E. Peters, Gunhoekweg 15 te Oir- lo, voor het uitbreiden en wijzigen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo; A. Willemsen, Hoofdstraat 20 te Oirlo voor het uitbreiden wijzigen van een café cafetaria en handboogschiet baan gelegen aan de Hoofdstraat 20 te Oirlo; T.D.J.M. Cornelissen, Heidseweg 26 te Heide, voor het oprichten en in werking hebben van een varkensmeste- rij gelegen aan de Deurneseweg 89 te Heide. P. Verhoeven, Timmermannsweg 100 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbrei den wijzigen ex art. 6a van een rund veehouderij en varkensfokkerij gelegen aan de Timmermannsweg 100 te Ys selsteyn (Lb). P.H.M. Geurts, Puttenweg 85 te Ysselsteyn (Lb) voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmesterij gelegen aan de Puttenweg 85 te Ys selsteyn (Lb.) J.G.M. Classens, Moostdijk 4 te Ysselsteyn (Lb.) voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij var kensmesterij gelegen aan de Moostdijk 4 te Ysselsteyn (Lb.); A.J.Th. Stiphout, Lollebeekweg 46 te Castenray voor net oprichten en in werking hebben van een legkippenhou derij gelegen aan de Steegkamp (ong) te Castenray; W. Swinkels, Paardekopweg 13 te Ysselsteyn (Lb.) voor het uitbreiden van een varkens- en rundveehouderij gele gen aan de Paardekopweg 13 te Ys selsteyn (Lb.); P.J.H. Keijsers, Kraakse Pas 10 te Leunen voor het uilbreiden van een var kensfokkerij en -mesterij gelegen aan de Kraakse Pas 10 te Leunen; De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 13 juni 1985 tot 13 juli 1985 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 13 juli 1985 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in le brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordal op dal verzoek is beslist. Venray, 13 juni 1985 R.K.S.G. MARIANÜM Lijst van geslaagden van R'iK.S.G. Marianum, schooljaar 1984/1985. Afdeling I.H.N.O.: Anja van Aalsum, Mirjam "Asseji^ Marja Merkx, Anita Rommen, Shaida Salarbux, Karin Smits, Petra Sijbers, allen uit Venray; Jacqueline de Haas, Vierlingsbeek; Marly Kusters, Veulen; Angelique v. d. Linden, Merselo; Bian- ca Poels, Overloon. Afdeling Biologische School: Corrie Atsma, André Boom, Marian ne Boon, Henk-Jan Bouman, Paul Bur ger, Ernst-Jan de Graaf, Irene Hermans Esther Hoeymakers, Anita Jongmans, Sylvia Lenssen, Marjan Pijper, John Rutten, Walter v. d. Rijt, Dafne Smit, Leon Stoffels, Henri Willems, Renate Zauner, allen uit Venray; Eric Geurts, Smakt; Rianne Hendriks, Ysselsteyn; Leon Janssen en Geert van Meyel, Heide; Richard Meerwijk, Vierlings beek; Marja de Mulder, Leunen; Anne- Mareie Berkhout, Meerlo; Diana Kar dol, Wanssum; Frank Koster, Didam; Adrie Schraven, Overloon; Hanny Weymans, Maashees; Polle Nikessen en Geert Thissen, Bergen. Afdeling L.E.A.O.: Jolanda Bosman, Carool Derks, Ma- riëlle Goumans, Frank Guinea, Martien Hendriks, Anita Jans Beken, Robert Janssen, Garby Lenssen, Yvonne Loo- nen, Ingrid Lucassen, John Pelzer, Ste fan Rongen, Yvonne van Rooy, Lea Stevens, Corina Straatman, Mientje Tilakdharie, Stevan van Tol, Thea Ver meulen, Anja Wilms, allen uit Venray; Carolien Crooymans, Lilian Erdkamp, Horst; Miriam van Dijck, Marjo Hen driks, Lian van Meyel, Angeli Philip sen, Leunen; Diny Janssen, Ronald Tacken, Anita Thielen, Patrick Ver- haegh. Oostrum; Marion Michels, Marly Michels, Merselo; Frans Theeu- wen, Wanssum. Afdeling L.H.N.O.: Anja van Arkel, Margareth van Ass, Marian Boom, Odette Botden, Patricia Creemers, Jolanda Coppus, Jolanda Fraterman, Angelique Geurts, Berty Hendriks, Diana Hendriks, Corine van Hoof, Bianca Hoogendam, Dorothé Jacobs, Marion Kusters, Milly Marks, Angelique Martens, Sonja Olde Daal huis, Katja van Pelt, Brenda Pelzer, Linette Smits, Annemieke Verhaeg, Miriam Versleijen, Silvia Versleijen, allen uit Venray; Renate Baltissen, Angelique Wijers, Well; Monique ten Brinke, Tanja de Hoog, Yvonne de Hoog, Yvonne Weymans, Ingrid Wol- ters, Maashees; Antonet van Duurèn, Gerty Gellings, Merselo; Ans Franssen, Monique Hendriks, Overloon; Jolanda Geurts, Smakt; Monique Hendriks, Mary-Anne Martens, Anita Reijnders, Oostrum; Nancy Heidens, Marie-José Pingen, Holthees; Dorenda Vullings, Leunen. <3? WIJKVERENIGING VELTUM organiseert groot Zondag 16 juni met het bekende orkest: Aanvang: 20.30 uur Entree: GRATIS Plaats: 't Schöpke Veltumse Kleffen 62b Veltum DRANK IN BESTUURDERS Vanwege opvallend rijgedrag hield de politie een Venrayse autobestuurder aan, waarbij 'n alcoholluchtje werd waargenomen. Hem werden de bekende proeven afgenomen. Met een rijverbod en aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, werd hij huiswaarts gezonden. Een autobestuurder uit Someren maakte het zo bont dat geen enkele autobestuurder hem durfde in te halen. De politie wist hem aan te houden. Na de bekende proeven te hebben onder gaan werd hij met een rijverbod huis waarts gezonden. Uiteraard kreeg hij nog een extra procesverbaal terzake het rijgedrag in het vooruitzicht gesteld. VERNIELING Maandagmorgen ontdekte een inwo ner van Merselo dat van zijn voor de woning aan de Pastoor de Botstraat ge parkeerde personenauto de rechter zij ruit vernield was. Schadepost voor de eigenaar 600,- DIEFSTALLEN In het weekend werden van een buikwagen die aan de Puttenweg te Ys selsteyn geparkeerd stond, 2 accu's ter waarde van 1400,- ontvreemd. Op een bouwwerk aan de Haam- makerstraat werd een kitcompressor ter waarde van 2150,- gestolen. Aan het A. G. Instituut Tilburg slaagde voor doktersassistOTte mej. Maria Sprreuwenberg. Dinsdgavond vond in de aula van de Katholieke Technische School de uitrei king van de diploma's plaats aan de geslaagden. Die uitreiking vond plaats door de voorzitter van het school bestuur de heer Kempen en werd bijge woond door vele ouders, docenten en personeel van deze school. Voordat tot de uitreiking werd overgegaan wees di recteur Hijl er op dat van overheidswege scholen in hun bestaan worden be dreigd. Door de krappe arbeidsmarkt en de democratisering van het onderwijs, gaan steeds meer leerlingen in plaats van het beroepsonderwijs het Algemeen Vormend Onderwijs volgen. Vast staat, dat nu reeds gezegd kan worden dat ,,de slag om de leerlingen" begonnen is. Over 5 jaar zullen wij dan in de maat schappij de gevolgen hiervan ondervin den. De werkgelegenheid in de mechani sche industrie is van dien aard, dat mo menteel niet meer voldaan kan worden aan de vraag van het bedrijfsleven ook en vooral in Venray, aldus de heer Hijl. Het op school kunnen kennis maken met computer-bestuurde machines in de mechanische techniek en het werken met computers zal voor de leerlingen aan de Venrayse school een mogelijk heid zijn om hun vakbekwaamheid ver der op te voeren. Aan het examen namen 238 kandida ten deel en daarvan behaalden er 213 een diploma; dat is 89%Voor een di ploma op C-niveau deden 50 kandida ten examen en daar slaagden er 47 van en die kunnen verder studeren aan het MBO. De overige 188 kandidaten deden examen op B en of A-niveau en hiervan slaagden 163 kandidaten. Van de 358 LTO-scholen die meede den aan de landelijke scoorden de leer lingen van 151 scholen gelijk of beter dan de leerlingen van de Venrayse school. UITREIKING OORKONDE De voorzitter van de Industriële club Venray, de heer Ir. Knoet wilde voordat hij tot uitreiking van de Oorkonde, leg penning en prijs van de Industrieële Club Venray overging nog even kwijt dat de relatie, school, bedrijfsleven en Industrieële Club Venray al meer dan 25 jaar goed is. Ondanks de grote wer kloosheid - aldus de heer Knoet - is er nog een groot tekort aan geschoolde vakmensen. Om de waardering van de Venrayse Industrie tot uitdrukking te brengen wil de hij graag aan de 17 jarige Alfred Wolfs uit Venray de verdiende oorkon de, penning en prijs uitreiken. Leerlin gen die op bijzondere wijze of onder moeilijke omstandigheden zich positief wisten op te stellen kregen een extra prijs. Dat waren Theo Basten, Donald Tulfort, Jos Houwen, Paul van Raay, Jardeo Jarbadham en Marcel van Bom mel. KATHOLIEKE TECHNISCHE SCHOOL Aan de Katholieke Technische School te Venray zijn in juni 1985:geslaagd: Mechanische Techniek: Anton Alaerds, Venray; Theo Bas ten, Venray; Toon Beckers, Overloon; Peter Beckers, Overloon; Maurice Boom, Venray; Abdislam Choua, Ven ray; John Claessens, Heide; Atilla Cömertoglu, Venray; Mathieu Cox, Venray; Martin Custers, Venray; Ro land Dechnar, Venray; Jos van Dijck, Venray; Peter van Dijck, Venray; Richard Dins, Blitterswijck; Marco En gels, Wanssum; Helmut Halverhout, Venray; John Heidens, Holthees; An dré Hermans, Venray; Twan Hermans, Venray; RFon Jacobs, Venray; Mare Keijsers, Venray; John van Kempen, Venray; Sjaak Kessels, Venray; Arno Klein Overmeen, Venray; Yvonne Koo nings, Leunen; Haluk Köse, Venray; Alex van Loon, Venray; Robert de Neef, Oirlo; Eric van de Pas, Yssel steyn; Paul van Raay, Venray; Mark Rongen, Overloon; Chris Sanders, Wanssum; Raymond v. -ff. Sluijs, Ven ray; Ali Ugurdiken, Venray; Rudolf Weites, Overloon; John Wijnhoven, Venray; Bernhard Wilmsen, Overloon. Mechanische Techniek C-niveau: Stefan Arts, Overloon; Roel Clephas, Venray; Charl Cox, Tienray; John Crooymans, Overloon; Erwin van Dijck, Leunen; Donald Fulford, Ven ray; Reinier van Haeften, Venray; Jos Houwen, Venray; Gébert Jenniskens, Wanssum; Tom Lemmens, Venray; André van der Meyde, Venray; Alex Oudenhoven, Venray; Robert Peeters, Venray; Vincent peeters, Venray; Ha rold Poels, Venray; Ed Sait, Venray; Robert Stppers, Overloon; John Steeghs, Oirlo; Mike Stevens, Venray; Tom Verbruggen, Venray; Mare Ver- heijen, Venray; Fred Vermeulen, Ven ray; Mare Vermeulen, Maashees; Leon van der Vorst, Geijsteren; Harrie v. d. Water, Blitterswijck. Extra vierde leerjaar Mechanische Techniek: Hamid Chaouki, Venray; Khalid Chaouki, Venray; Frans Deenen, Ven ray; Leon Janssen, Sevenum; Rob Peeters, Venray; Eric Pingen, Maashees Eric Pouwels, Venray; Rob van Stok- kum, Venray; Lou Suiker, Venray; Victor Suiker, Venray; Fred Tacken, Venray; Carlo Verheijen, Venray; Alfred Wolfs, Venray. Motorvoertuigentechniek: Eugène Deenen, Wanssum; Jan-Wil lem Franssen, Blitterswijck; John Jans- Beken, Horst; Jaideo Jarbandhan, Venray; Joop Kleuskens, America; Giel Krijnen, Venray; Freek Litjens, Venray Erwin Michiels, Oostrum; Ruud Philip sen, Horst? John van Rijswick, Tienray; Henk Strijbosch, Venray; Leon Ver meulen, Oostrum; Marco Versleijen, Venray. Extra vierde leerjaar Motorvoertui gentechniek: Roel Aben, Venray; Fer Aerts,. Swolgen; Emile Blomsma, America; Guido ten Brink, Horst; Hans Broers, Meerlo; Francois de Bruijn, Venray; Luc Cornelissen, Venray; Geert Gou mans, Horst; Martien Crooymans, Horst; Sraar Deckers, Well; John van Els, Venray; Ruud van Gaal, Venray; John Hendriks, Venray; Marco de Hoog, Maashees; John Huys, Everts- oord; Nico Jakobs, Heide; Ton Kuenen Overloon; Marc van Meijel, Merselo; Cobi van Rhee, Wellerlooi; Hans van Rooy, Well; Peter Sikes, America; Marco Smits, Well; Marcel Smits, Holt hees; Chander Tiiakdhrie, Venray; Ruud Verheyen, Horst; John Verrijdt, Well; Geert Versleijen, Horst; Rob Welbers, Well; Marcel Willemse, Ven ray; Peter Wijnhoven, Leunen. Installatietechniek: Cinstant van Berkel, Overloon; Hans Boom, Venray; Raymond Doppelbauer Venray; Jiirgen Herzfeld, Venray; Joost Jenniskens, Overloon; Fernando Maitor, Venray; Alex Philipsen, Venray Leon van Rijt, Venray; John Vullings, Venray; Ton Veldkamp, Venray. Extra vierde leerjaar installatietech niek: Geert Arts, Bergen; Geert Arts, Over loon; Eric Bloemen, Venray; Eric Geuijen, Venray; Geert Janssen, Over loon; André van Maarschalkerwaard, Leunen; René Peeters, Horst; Leon Philipsen, Venray; Jos Thiesen, Blit terswijck; Wil Vermeulen, Venray; Wiebe Volleberg, Venray. Bouwtechniek Timmeren: Wilbert van Boxtel, Venray; Frank Bussers, Venray; Michael Edwards, Venray; Rob Goemans, Maashees; Patrick Janssen, Venray; Ronald Kem- melings, Venray; Louis Linders, Venray John vn de Pas, Merselo; Jos Pingen, Holthees; Pieter yan Schaaik, Venray; Sjaak Theeuwen, Wanssum. Bouwtechniek Timmeren C-niveau: Erik Baten, Vredepeel; Ruud Claes sens, Venray; Peter Linskens, Merselo; Peter Peeters, Ysselsteyn; Mark Steeghs Venray; Roger reunissen, Venray; Michel Willemssen, Oirlo; Martien Wilmsen, Venray. Extra vierde leerjaar Bouwtechniek Timmeren: Marcel Bouten, Venray; Marcel van Meijel. Wanssum; Peter van Osch, Meerlo; Rob Verheyen, Overloon; Frankie Wilmsen, Venray. Bouwtechniek Metselen: Marcel van Bommel, Venray; Huub Emans, Venray; Johan Fonteyn, Ven ray, Johan Fonteyn, Venray; Marius Nabuurs, Vredepeel. Extra vierde leerjaar Bouwtechniek Metselen: Alex Arts, Blitterswijck; Lambert Baten, Vredepeel; Henk van den Berg, Oostrum; Jan Brienen, Vortum-Mul- lem; René Gerrits, Groeningen; Ronny Janssen, Meerlo; Fred van Kessel, Venray; Twan Kleeven, Geijsteren; Frank Linders, Geijsteren; Ton Marcellis, Ysselsteyn; Hugo Mulder, Smakt; Ed Peeters, Leunen; Joep Reyn- ders, Maashees; Martien Verstegen, Merselo; Patrick Vollenberg, Heide; Ruud Wijnhoven, Wanssum; Martien v. d. Zwaan, Venray. Bouwtechniek Schilderen: René Dericks, Venray; Twan Ewals, Venray; Greg Hout, Venray; Maurice Jansen, Venray; Peter Verdellen, Veu len. Bouwtechniek Schilderen C-niveau: Peter Berg, Venray. Extra vierde leerjaar Bouwtechniek Schilderen: Robert van Els, Venray; Bert van Gaal, Venray; Ron van Opbergen, Overloon; John Sijbers, Venray; Sjaak Verdellen, Veulen. Extra vierde leerjaar L.T.O. C-ni veau: Luis Alvarez, Venray; Walter Hage naars, Venray; Stijn Huysmans, Over loon; Maurice Janssen, Venray; Rick Kmerman, Venray; Jan Raedts, Oos trum; John Rongen, Merselo; Wil Ver meulen, Leunen; Christian Wester, Venray.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 13