SJOELEN Ó- Midgetgolf Jeu de boules 15 jaar P. C 't Koetshuus el oostrum EEL EN MAAS L.K.I.B. I.S.V. BOWLING BOND VENRAY Start aanleg atletiekbaan begonnen Landbouwplastic Wolboetiek J. THEUWS WIL RONGEN Riolering in Veulen en Volen nog onzeker J. THEUWS sAMVfv 30 CINI rd t( open sjoeltoernooi te kenray Zoals de in april gehouden sjoeltoer- looi, organiseert Stichting Wijkcen trum Den Hoender zondag 16 juni a.s. iiederom dit evenement, zoals het ge- joemd mag worden door de wijze raarop dit toernooi georganiseerd is. Ze zijn er namelijk vanuit gegegaan at voor iedereen de kans moet bestaan en beker te behalen, zonder tot de este sjoelers te behoren. Na een voorronde bepaalt de jury de ^lasse A, B en C door het aantal deel- lemers in gelijke groepen te verdelen, /elke nog niet bekend gemaakt worden, lat door niemand op „bekers" ge reld kan worden. Voor de jeugd is een klasse apart ge- luden, waarvoor 3 bekers beschikbaar iteld zijn. (jeugd tot 12 jaar). Winnaar(es) van de klasse C ontvangt •ens een prachtige wisselbeker, naast gewonnen beker. Na de tweede en derde ronde vallen eerste drie personen van elke klasse de prijzen zonder dit zelf te weten, :n beker behaald te hebben. Zo blijft :t voor iedereen een spannende wed- Irijd. Verder kan er gesjoeld worden op ":ele vrije bakken, zoals een hinder- isbak, een „blindebak" en een mini- ik, waarbij damstenen als sjoelstenen :bruikt worden. Ook aan deze vrije bakken zijn leuke ijzen te behalen. In deze gezellige sfeer kan iedereen |ch laten inschrijvben van 11.00 tot .30 uur op zondag 16 juni in Wijkcen- um „Den Hoender", St. Ursulastraat te Ven ray. Organisatie: Sjoelclub „Den Hoen- er" p/a Tolstraat 9 te Venray, tel. ♦780-86691. llOELCLUB 'T GLEUFJE Hier volgt een kort verslag van de iatste 2 gespeelde sjoelwedstrijden. Op 11 mei werd er gesjoeld in Horst. volgende resultaten werden er jhaald. Henny Jacobs 3e prijs in lasse C; Cisca Jacobs 4e prijs in klasse Zij gingen alle twee voor het eerst iet een béker naar huis. Op 1 juni werd er gesjoeld in Venlo. Inderstaande resultaten werden hier :haald: Pieter Borghs 4e prijs le klasse igd (medaille);Huub Jacobs 2e prijs [lasse C (beker); Olga Jenniskens le rijs klasse (beker); Miriam Jacobs 2e ijs klasse C (beker). Nu mogen we toch weer terugzien op [succesvol gespeelde wedstrijden. Mensen, die nu meer interesse ïbben, of zich willen opgeven als lid, innen zich wenden tot: M. Jacobs, isdistel 5, 5803 JP Venray, tel. 4780-86683. EEN ABONNEMENT WAARD tof. enray omstreken Een bijzonder druk én warm Pink- jterweekend heeft onze vereniging ichter zich liggen. Het begon al zaterdag 25 mei j.I. in Breda waar B.I.S.O. '65 bij gelegenheid [an hun 20-jarig bestaan een Ranglijst afeltennistoernooi organiseerde in [porthal „Jeugdland" in Ulvenhout. He laas moeten wij hierbij meteen (vermelden, dat deze hal nu bepaald liet geschikt was voor tafeltennis, 'ooral de slechte verlichting dah- en unstlicht met daarbij volop zon op ramen, speelden de deelnemers danig irten, daarbij kwam nog een vrije Jein aantal speeltafels, waardoor ook [iet tijdschema danig in de knel kwam. Ook de prijsuitreiking liep zodoende lit en werd twee uren later dan geplnad, gehouden. Desondanks werden er door onze zes (eden toch nog een 2-tal prijzen behaald 1.1. John Jenniskens 3e in de le klasse ~^n Twan van Dijck 4e in klasse 4. Alle ^^pelnemers ontvingen tenslotte nog een ^^^looie herinnering. mmm Tweede Pinksterdag, maandag 27 ^^■nei togen wij naar het zuiden, waar in i'^Hrunssum in de „Rumpener Sporthal" ^Het recreatieve Limburgse Tafeltennis- HHoernooi op ons programma stond. H Met een 12-tal leden namen wij hier- landeel. igaran Wat schrijver dezes in zijn bijna 18- arige tafeltennisloopbaan nog nooit had meegemaakt gebeurde hier: een ge- t loten kantine! én dat met een buiten- emperatuur van 30 graden! LY, De organiserende vereniging had wel A\ coor allen een lunchpakket met Lim- (urgse vlaai verzorgd en werd genood- gRA aakt een middagpauze in te lassen om een nabij gelegen Hotel-Restaurant toffie te laten serveren, om dit pakket le nuttigen. Maar dit kon toch niet geheel het lemis van een gesloten horecabedrijf N doen oplossen. (G Gelukkig was het tijdschema vrij »ij-j 'uim genomen, zodat de prijsuitreiking s avonds volgens schema kon plaats hebben. En ook nu ging een van onze deelne mers: Wilbert Janssen (die de Geysterse kermis even opschoof) met een dik ver- liende le prijs naar kermisvierend /OEI ^eysleren terug. Ook onze overige deelnemers(sters) lebben zowel in Breda en Brunssum, 'ndanks de warmte, goede partijen ge peeld, doch vielen niet in de kring van de prijswinnaars. 85-44 „VLAKWATER" Het is Venray 1 niet gelukt om in Eupen winst te behalen. Hoewel dit ook de verwachting was, scheelde het in de tweede en derde ronde toch echt weinig om deze in ons voordeel te kunnen be slissen. De enige baan die hieraan debet was, was de vulkaan Hans Peeters speelde 107, Gerrit Janssen 110 en Gerrit Vermeulen en Harry Lenssen elk 112, zodat ook ieder een de A-kwalificatie behaalde. Venray 2 heeft in Etten-Leur 1 geen ronde-winst kunnen behalen, daarvoor is de tegenstander ook iets te sterk. Jan Litjens was hier de beste speler met 115 punten. Het derde team behaalde thuis tegen Maasbree 2 een knap gelijkspel. In totaal speelden zij over vier ronden minder p6unten dan de tegenstander, waardoor de winst in Venray bleef. Beste speler hier was Fieke van Ham, met een zeer goede score van 114 punten, een nieuw persoonlijk record. A.s. zondag speelt het eerste team uit in Eindhoven, mocht men hier tot winst komen, dan mag het kampioenschap hen niet meer ontgaan. Zodoende wordt er zaterdag een extra training ingelast te Eindhoven. Ook een gelijkspel kan vol doende zijn. Stevensweert 1 is de tegenstander van ons tweede team, in de uitwedstrijd van a.s. zondag. Hoewel de baan en tegenstander niet makkelijk te overwinnen zal zijn, hebben we toch enigszins goede hoop op de afloop. Het derde team heeft een vrij week end, waardoor misschien een inhaal wedstrijd gespeeld kan worden in de onderlinge competitie. In deze onderlinge competitie moeten nog diverse wedstrijden ingehaald wor den, zodat we dringend vragen om zo snel mogelijk een afspraak met de te genstander te maken. Angelique Peeters verbeterde haar persoonlijke record tot 28 slagen over een ronde. Onder erg zonnige weersomstandig heden is verleden zondag de jaarlijkse ronde van Oostrum verreden. Het bochtig parcours en de brandende zon eisten veel van de renners. Desondanks kregen we toch een aantal spannende wedstrijden voorgeschoteld, waarin de renners erg strijdlustig waren. Bij de adspiranten A reed René Sppreeuwenberg, na een aantal wed strijden uit de roulatie te zijn geweest, een goede wedstrijd. Hoewel hij het in de beginfase erg moelijk had en zelfs moest lossen, behon hij steeds beter te draaien en eindigde uiteindelijk in het peleton. Bij de junioren draaiden onze verte genwoordigers Michel Willemsen en Hans van den Munckhof de hele wedstrijd op het voorste plan. In de eindsprint spurtte Michel naar een 10e plaats. Hans viel in de laatste ronde door pech terug in het tweede gedeelte van het peleton. Bij de gentlemen waren de verwach tingen hoog gespannen. Met acht TWC vertegenwoordigers waren de hern duidelijk iets van plan. Nadat tweeder de van de wedstrijd was verlopen nam een renner de benen. Na een premie spurt besloten Roel Clermonts en Thijs van Asten met nog een derde renner in de achtervolging te gaan. De overige jongens van TWC nestelden zich voor in het peleton en stopten de zaak af. Hoewel de koploper niet meer te achterhalen was, bleven Roel en Thijs uit de handen van het peleton en werd respectievelijk 4e en 2e. In het peleton spurtte Eric Classens nog naar een 10e plaats. Al met al is dit sportief gebeuren weer zeer geslaagd en we danken de vele medewerkers hierbij voor de uitsteken de organisatie. Programma komend weekeinde: Trimmers groep 1 en 2: voor hen staal zondagmorgen het tweede gedeelte van het clubkampioenschap op het pro gramma. Leden van groep 1 moeten trachten een onbekende afstand met een gemiddelde van exact 28 km af te leggen. Trimmers van groep 2 doen hetzelfde met een gemiddelde van 20 km per uur. Voor de amateurs en senioren gaat komende vrijdag de zware driedaagse klassieker „De Pijl van Limburg" vn start. We wensen onze renners veel succes in het Limburgse heuvelland schap. De overige categorieën kunnen in Velden terecht voor een wedstrijd. Elke zondag serveren wij bij Uw diner VERSE ASPERGES zonder extra kosten Cfa's pas een echt ASPERGES-FEEST Natuurlijk weer iets van Mgr. Hanssenstraat 10 Oostrum Tel. 04780 - 83223 Tot zondag dan!!! Grandioos succes voor JBC Venray 80 Voor het eerst in haar bestaan heeft JBC Venray beslag weten te leggen op de fel begeerde wisseltrofee voor de beste Petanque vereniging in afdeling 14. Zondag 2 juni, de laatste dag van de nationale competitie, werd bij het opmaken van de eindstand duidelijk dat Venray 80 als beste deelnemer in de tweede klas nationale competitie uit de bus kwam. Maar liefst twee tripletten wisten be slag te leggen op ereplaatsen, terwijl diverse andere tripletten zeer hoog ein digden maar net buiten de prijzen vielen. Promotie voor triplet Eef Zeelen, Marian Zeelen en Frits van den Berg Dit triplet wist in de A poule beslag te leggen op de eerste plaats en komt daar door automatisch in aanmerking voor promotie naar de landelijke eerste klasse. Met elf uit 15 winstpartijen en een positief puntensaldo van 77 punten, bleef triplet Eef Zeelen de overige con currenten een neuslengte voor en werd dus poule-winnar. Volgend seizoen mag dit triplet op landelijk niveau de eer van JBC Venray 80 hoog houden. Triplet Jan Wikkers, Ben Aarts en Willie van Bakel wisten in hun poule beslag te leggen op de tweede plaats. Ook dit is, gezien de sterkte van de poules, een zeer verdienstelijke presta tie. Van de overige deelnemers is de juiste klassering op dit moment nog niet be kend, nadere berichtgeving volgt zo spoedig mogelijk. Triplet Eef Zeelen, Marian Zeelen en Frits v. d. Berg wisten bovendien nog beslag te leggen op de derde prijs van de afdeling. Na afloop vn de competitie werd namelijk nog een finale gespeeld tussen de vier poulewinnaars. In de eerste finalepartij werd een snel opgebouwde 9-1 voorsprong uit handen gegeven en werd de strijd in het nadeel van triplet Zeelen beslist met 12-13. In de tweede finalepartij om de derde en vierde plaats, wist het triplet te winnen met 13-7 en legde daarmee beslag op de derde plaats. Tekenend voor deze finales was de uitermate gezellige sfeer en sportiviteit waaronder deze wedstrijden werden gespeeld, zowel voor de talloze toe schouwers als voor de spelers was dit een ervaring apart. Ook de daarop volgende prijsuitrei king die tot ver na tien uur duurde, blonk uit door gezelligheid en sportieve geest. Toernooien Zaterdag 8 juni Uden Sportief doublet toernooi. Zondag 9 juni Uden sportief triplet toernooi. Aanmelden tot vrijdag 7 juni. Uitslagen Huisleague Bowlingbond Venray: Maandag: Close Encounters-Pinfall Wizzard 7-8 Pinhunters-Fall Down D. 2000 5-10 Magie Line-SVCB 10'/2-3'/2 Franssen Keukens 7-8 Dinsdag: Oud Meerlo-Sjopins 1-3 Hustlers-Red Arrows 0-4 Sigma's Bowlin Venray-Returns 4-0 Strikers-Spres 4-0 Stand: Maandag tussenronde: IMagic Line 111 99 90 88'A 88 83 82'/2 82 2. Fall Down Disco 2000 3. Altijd Raak 4. Pinfall Wizzaard 5. SVCB 6. Franssen Keukens 7. Pinhunters 8. Close Encounters Dinsdag: 1Sigma's Bowling Venray 74 (23) 2. Returns 65 (23) 3.0udMeerlo 51(23) 4. Sjopins 48 (23) 5. Red Arrows 46 (23) 6. Strikers 43 (23) 7. Club Up 39 (23) 8. Hustlers 32 (24) 9. Spares 18(23) De dinsdag stond in het teken van het treffen tussen de Sigma's en de Returns. De Returns moesten om mog enige kans op het kampioenschap te behouden met 4-0 winnen. De Sigma's van hun kant waren er natuurlijk op gebrand om het kampioenschap zeker te stellen via een overwinning op hun naaste concurrent. De Sigma's verkeerden op deze dinsdag avond werkelijk in een „bloedvorm". Er was voor de Returns geen beginnen aan. Kijk maar een naar de scores. De games van de Sigma's 1008-879-903 (scratch)!!!!!! Hierdoor veroverden ze de eerste plaatsen in de klassementen van de Hoogste Game hc (1113) en van de Hoogste Serie hc (3105). In dividueel kwamen alle teamleden uit rboven de 170 gemiddeld met als abso lute uitschieter Loe van der Rijt die een serie van 615 scrtach scoorde (205 ge middeld). Het teamgemiddelde was 186. Werkelijk schitterend!Dc overwinning en het kampioenschap van de dinsdag avond zijn derhalve voor de Sigma's. Proficiat! Jullie kunnen nun in trainingskamp voor de finale om het Venray clubkam pioenschap tegen Magic Line, de kampioen van de maandag. Gezien hel sterke bowlen van de beide teams in dit seizoen kan het een zinde rende finale worden. De finale wordt gespeeld op dinsdag 11 juni a.s. Vijftien jaar cafévoetbal 't Koetshuus ons derde lustrum, daar mogen we als club toch enige trots bij voelen. Vijftien jaar geleden werd er vanuit café-bar 't Koetshuus in 't Schouten- straatje samen met Hans Beyer een cafévoetbalelftal opgericht. Van 11e kanten kwamen ze vandaan, onze voet ballers, van Ysselsteyn, Nijmegen, Boxmeer, maar uiteraard 't gros kwam uit Venray. Via, via formeerde zich langzaam een aardig groepje voetbal lers, hele families werden aangerukt, met als onbetwiste uitschieters, de 4 gebroeders van Gend. Wedstrijd na wedstrijd werd georga niseerd; hebben we zaterdag een veld, een tegenstander, wie moeten we nu weer vragen om te fluiten? Maar na enige jaren kwam er toch een vast jaarprogramma en ook de Nadat wethouder Jo van Oers voor zien van een heuse veiligheidshelm kon hij in de bestuurderscabine van een graafmachine gaan zitten om met mede werking van de echte machinist de eerste hap te doen uit de grond van het sport complex de Wiëen waar de Heidemij een begin heeft gemaakt met de aanleg van de atletiekbaan. Dat de eerste hap maar gedeeltelijk op de vrachtwagen te recht kwam was niet de schuld van de wethouder maar omdat men hem te wei nig instructies had gegeven. Die plechtigheid werd bijgewoond door vele leden van de atletiekvereni ging Venray-Regio, leden van de afde ling Sport en Recreatie en oud voorzit ter Wiel Michels. Wethouder Jo van Oers vertelde dat nu eindelijk een lang gekoesterde wens van de atletiekvereni ging in vervulling kon gaan. Hij ver klaarde ook overtuigd te zijn dat de at letiekvereniging onderbedeeld was maar dat er nu, mede door inzet van particu lier intitiatief, een einde aan ging ko men. In samenspraak met de verenigin gen is er ondanks gebrek aan financieele middelen, toch nog iets te bereiken. De heer van Osch, sprekende namens Hei demij beloofde er alles aan te zullen doen om binnen het tijdsbestek de op dracht te kunnen uitvoeren. Voorzitter Chris Terbeek sprak woorden van dank aan de velen die bij de voorbereiding be trokken waren. Sponsors zullen de komende weken worden gevraagd een meter van die baan te kopen, in ruil voor een sticker. Wethouder Jo van Oers kreeg de eerste sticker aangeboden voor zijn aandeel in de zelfwerkzaamheid. In 1976 werd de atletiekafdeling op gericht als een onderafdeling van de voetbalvereniging SVV. Na enkele jaren werd toch de behoefte gevoeld van een eigen zelfstandige afdeling. Thans telt de vereniging 150 leden. De Heidemij heeft ingeschreven voor een bedrag van 260.000,- en van dat bedrag hebben de leden van de atletiekvereniging Venray Regio 60.000,- voor hun rekening ge nomen. Dat bedrag bestaat voor uit ar beidsuren o.m. voor de aanleg van ver lichting. Einde augustus zal zo verzeker de de heer van Osch de Heidemij de at letiekbaan opleveren en kan de atletiek vereniging over een moderne baan be schikken. Reeds vorig jaar heeft de heer J. Reintjes (CDA) in de commissie voor agrarische zaken c.a. gewezen op de mogelijkheden van het verzamelen van landbouwplastic. In het Land van Cuyk zou dat al op grote schaal plaatsvinden. Op zijn aandringen heeft de gemeente eens geïnformeerd wat hier in Venray mogelijk zou zijn. Gebleken is, dat enkele bedrijven genegen zijn „her en der" containers te plaatsen waarin de landbouwers hun plastic kwijt kunnen. Maar wèèr die containers geplaatst zouden moeten worden is dan weer een andere vraag. Gevaar voor brandstichting moet bij voorbeeld al voorkomen worden. Het voorstel uit de veragdering om de containers maar te plaatsen daar waar men het landbouwplastic koopt (de Boerenbonden) zou volgens de heer Cornelissen (CDA) niet haalbaar zijn. De landbouwers gaan hun overtollig plastic niet opslaan en naar een container vervoeren. Tenzij dergelijke containers dicht in de buurt van de boerderijen komen te staan, zag hij er geen heil in. De boeren blijven dan hun plastic versnipperen en met de huisvuil- dienst meegegeven voor zover het al dan niet in de vrije natuur verwaaid is... groep vaste spelers kreeg meer gezicht. Tientallen, enige honderden wedstrij den hebben we door de tijd heen ge speeld; velen wonnen we of speelden ge lijk, wat verliezen is hebben we eveneens vaak moeten ervaren Was de stoom dan van de ketel, de wedstrijd gespeeld, dan werd en wordt er nog steeds dat gezellige pilsje n& het voetballen gedronken. Uitblinkers aanwijzen, schuldigen zoeken, zwetsen en lachen maar ook door de jaren heen de normale dage lijkse gang van zaken met elkaar be spreken. Deze combinatie is in ieder geval voor de voetballers van 't Koetshuus het belangrijkste geworden, een goede partij voetbal, liefst winnen en dan voor wie wil in het Koetshuus of bij de tegenstander napraten. Door de 15 jaren heen is er uit dit lies een hechte klub ontstaan en is het Koetshuus geworden wat het nu is, een goed bestuurd klubje vrijetijdsvoetbal- lers. Om ons derde lustrum speciaal kracht bij te zetten wordt er komende zaterdag 8 juni op de voetbalvelden van St. Servatius aan de Oostsingel een toer nooi gehouden. Dit toernooi wordt in samenwerking met Servio georgani seerd. Servio, het bewonerselftal van St. Servatius was in 1970 onze eerste tegen stander. Aanvang vn de wedstrijden is 10.00 uur, er zijn leuke aktiviteiten rondom het voetballen en op het terrasje bij de kantine wordt voor een koeleversnape- ring gezorgd. Iedereen is van harte wel kom.... Speciaal danken wij vanaf deze plaats Hans en Godewien Beyer en alle voet balelftallen die de afgelopen 15 jaar onze tegenstander waren. Op naar het 4e lustrum Vaatwasser ziek? Bel Elektro Martens 04780 85666 Uw voordeel: De service van de dealer De garantie van de vakman GEVRAAGD Bod op motor Yamaha XS 750 bj '77 ziet er pri ma uit Kateman tel. 83286 TE HUUR kamer in Den Bosch Tel. 04780-82734 VOOR HET VERMAKEN en repareren van uw kle ding Luitstraat 37 Tel. 88175 voor mode en kwaliteit. Scheepjes Neveda. Aarlan Anny Blatt Merseloseweg 20 Venray t.o. torro Tel. 82301/ AUTOLAKKEN VERF BEHANG MERSELOSEWEG 6 TEL. 81523 VENRAY WIJ MONTEREN GRATIS op uitzonderingen na BOSAL uitlaten K)IDE MOLEN automaterialen VENRAY Plataanstraat 11 Tel. 04780 80062 Dank aan de H. Chrisloffel voor het slagen van rijbewijs GEVRAAGD Personeel Hulp in de huishouding 2 morgens per week Tel. 04782-719 INRUIL MOGELIJK tegen hoge inruilkortingen Poels Meubelen Industriestraat 13 Horst Tel. 04709-3229 TE koop Duits Mechelse herder 6 w ontw. Tel. 04780-87764 TE koop Boeken voor 2 jarige IN- Tel. 04787-563 Complete BANDEN SERVICE Alle maten en merken voor personenwagens in voorraad. DE MOLEN VENRAY Plataanstraat 11 Tel. 04780 - 80062 TE koop Commodore 64 en Elec- trolux Camping koelbox t.e.d.b. Tel. 89849 TE koop Ren (toerfiets) met 10 versn aspirantenfiets. Tamboerijnstraat 10 tel. 85964 Autorijschool St. Odastraat 12 tel. 87942 THEORIE PER COMPUTER TE koop Datsun 120 Y '75 300,- Twistweg 1 Vredepeel TE koop Mini 850 bouwjaar '74 Tel. 04788-1869 UITLAAT-SERVICE Jan van Nies LANGSTRAAT 31 VENRAY TEL. 04780-87360 BRUIN WORDEN VOOR UW VAKANTIE gun U zelf een half uurtje ontspanning per dag 10 dagen lang!!! En u bent meteen in vakantiestemming met een mooie bruine kleur. Kom naar de ZONNEBANK LE PETIT SOLEIL 1 kuur van 10 dagen f 75,- per dag f 8,50 Herderstasje 2 5803 DG Venray tel. 04780-11162 AUTOBANDEN: montage en balanceren GRATIS Jan van Nies LANGSTRAAT 31 VENRAY TEL. 04780-87360 Volgens wethouder Claessens heeft momenteel nog slechts 60% van de ge gadigden in Veulen en Volen ingestemd met de aanleg van een riolering. Dat is te weinig om een baatbelasting te kun nen invoeren. De gemeente stelt, dat daarvoor minstens 70% nodig is. Wethouder Claessens denkt dat dat percentage wellicht gehaald kan worden maar dan komt men in feite nog aan sluitingen tekort om de exploitatie mo gelijk te maken. Zijn er namelijk niet voldoende aansluitingen, dan neemt het Waterschap Zuiveringsschap de be staande pompinstallatie in Heide ter waarde van 170.000,niet over. Ook komt men in de problemen als de geplande riolering niet dit jaar in gebruik wordt genomen. Dan vervalt namelijk 2000,— premie per aanslui ting. Ómdat het allemaal haastwerk gaat worden, worden de gegadigden die nog niet gereageerd hebben, dezer dagen persoonlijk bezocht. Heeft dat gunstige resultaten, dan wordt nog deze maand in de gemeenteraad een voorstel tot aanleg van die riolering genomen. Zijn de resultaten van dat huisbezoek ontoe reikend, dan ziet de gemeente van verdere bemoeienissen af. Veulen en Volen kunnen dan tot in lengte van jaren de aanleg van een riolering wel vergeten; gewoon omdat het onbetaal baar wordt.... Ook bij de geplande uitbreiding van de riolering in de Ringweg te Ysselsteyn schijnt men problemen te hebben. Daar staan 4 panden op de nominatie om aangesloten te worden. Ook hier pro beert men in de raadsvergadering van deze maand nog exacte voorstellen te kunnen doen. Dit ook al omdat er in juli geen raadsvergadering is en behan deling in augustus veel te laat in het seizoen wordt. GEVRAAGD Sloopauto's worden ook 's avonds afgehaald Tel. 04920-38852 MET SPOED GEVRAAGD in Venray. Hokverzor- ger(ster) voor reisduiven liefst met ervaring Brieven onder nr 231 ANTIEK IN VEULEN div. complete slaapka mers mooie kasten, ee- thoeken, salontafels enz. Veulenseweg 39 Veulen tel. 04780-84143 RADIO EN ANTENNEB0UW Reparaties en nieuwbouw R. POTS Gerard Smuldersstraat 79a America, tel. 04764-1335 te koop Heren rijwiel merk Ra leigh Postbaan 26 Wanssum Tel. 1974 TE KOOP Roestvrij stalen ketel 150 Itr gas enkele deuren Patersstraat 7 Tel. 81265 TE KOOP Peugeot 304 blauw me tallic met LPG schuifdak 1977 4 deurs Tel. 04781-2126 te koop Rugzak z.g.a.n. 50.- Tel. 04780-85393 na 18.00 uur TE KOOP Kawasaki Z 650 Tel. 89086 TE KOOP Groenendaelers - playmobiel Tel. 04788-1754 GLASSERVICE VERF BEHANG MERSELOSEWEG 6 TEL. 81523 VENRAY TE KOOP Alfa Romeo GTV 2000 L blauw Tel. 10380 namiddag TE KOOP 3 pers bungalowtent en te koop gevraagd cam ping bed bij voorkeur masei sleeper Tel. 80498 TE KOOP aangeboden snorfiets Griegstraat 42 Venray TE KOOP Dames rijwiel z.g.n. Sanshofstraat 1 Voor Volvo onderhoud onderdelen en 24 uurs service Volvo verkoop en service TE KOOP Vouwwagen Conway 1978 Tel. 04780-86921 TE KOOP op bestelling Peulen L. v. Dijck Molenhofweg 6 tel. 81744 TE KOOP Equalizer Sony SEH 310 vol aut. draaitafel Dual, Tapedeck Technics. Re ceiver Grundig 4x70 w. Singles nieuw 176 st. Tel. 10645 TE KOOP Paradiso vouwcaravan incl. voortent Tel. 04788-1644 TE KOOP Dekrijpe GY beeren J. Jacobs Lollebeekweg 9 Castenray TE KOOP jongensfiets 7 jaar Crossfiets m. Kettler, kinderstep elec. gras cir- cel maaimach. Tel. 04788-1644 Alles voor Hond Kat Vogels Knaagdieren TE KOOP Damesfiets jongens fiets en kinderfiets Imkerstraat 4 TE KOOP Vouwwagen paradiso 950,- Tel. 04785-481 TE KOOP luinstel kompleet met kussens Tel. 82431 VOOR HET BETERE INLIJSTWERK HENK PEETERS Helfrichstraat 27 Venray Tel. 84454

Peel en Maas | 1985 | | pagina 9