AGENDA i Campina Venray dicht Veteranen oud-strijders bijeenkomst Avondvierdaagse op 6-7-8-9 juni Volks petitionnement Pick-nick voor bejaarden Voordeurltdfel maken? Kennedy-mars Venray geslaagd COC Venray viert haar 10 jarig bestaan Wijziging voorrang SPORTHAL DE WETTELING BABY- KLEDING ook om KADO tegeven Zaterdag 7 september eerste 1/4 Triathlon Venray Gevonden Oude foto I Deze week is veel vroeger dan lerwacht werd de DMV-Campina- lestiging in Venray dicht gegaan. De Birectie bereikte vorige week met de per- loneelsbonden overeenstemming. Reeds terder stemde de ondernemingsraad in [net de sluiting. De circa 30 medewer kers worden elders bij Campinabedrij- •en ondergebracht. De Campina-vestiging in Venray fa- iriceerde de laatste jaren nog uitslui- end boter. De daarvoor benodigde nelk werd deze week al niet meer in de .fabriek" aangenomen. Nog maar enkele maanden geleden verd gezegd, dat in het kader van de re- irganisatie bij Campina het bedrijf in Venray over vier jaar gesloten zou wor- len. De aanvoer van melk daalde echter de laatste tijd sterk, door de ingevoerde iuperheffing. De machines hadden al :n overcapaciteit. Dat heeft de sluiting 'ervroegd. DMV-Campina Venray was een oortzetting van de voormalige Coöp. Zuivelfabriek Venray, die men als oud- te industrie van Venray kon betitelen. )e coöp. vereniging werd op 17 januari 904 opgericht maar de fabriek startte erste een jaar later. Het bedrijf groeide lil tot een uiterst modern levensmidde- enbedrijf, dat was aangepast aan alle :isen van de moderne tijd. Uit een verslag van 1965 nu twintig aar geleden dus blijkt dat de fabriek oen circa 850 leden veehouders telde, lie hun melk aan de fabriek leverden. )ie leden waren behalve in Venray, 'oonachtig in Wanssum, Meerlo en Vierlingsbeek. Dagelijks werden toen ;emiddeld 70 ton melk aangevoerd en 'erwerkt tot melkprodukten en boter. In dat jaar bereikte men een mijlpaal, loordat de zuivelfabriek in één jaar ijds 25 miljoen kilo melk te verwerken treeg. Ook deboterproduktie was toen ileen belangrijk produkt: circa 750.000 ;ilo per jaar. Het bedrijf bood destijds aan circa 70 :nsen uit Venray en de regio werk, die rrijwel allemaal in het eigen bedrijf werden opgeleid. Wat er nu met het gebouwencomplex taat gebeuren staat nog niet vast. Is het oevai, dat op de dag dat Campina -kucnt ging, de gemeente 850.000,— «schikbaar stelde voor de nieuwbouw van een brandweerkazerne....Men zou rich de voormalige zuivelfabriek, gele ten aan enkele uitvalswegen, best als «n brandweerkazerne kunnen voorstel- welldadig en wel/gelegen Terras aan de Maas Barbeque Vrijdags vanaf 22.00 uur LADIES NIGHT Vrijdag 7 juni wegens familie feest GESLOTEN Het Ankertje Grotestraat38 5855 AN Well Tel 047831234 Op woensdag 12 juni a.s., 's avonds om acht uur, wordt in Hotel Restaurant „De Wieenhof", een bijeenkon.st georganiseerd voor alle veteranen/oud strijders uit de gemeente Venray en omgeving. Het afdelingsbestuur van het Vetera- nenlegioen Nederland (Nederlandse Bond van Oud-strijders) is er in ge slaagd om een autoriteit op het gebied van de krijgsgeschiedenis naar Venray te halen n.l. L.C. Schreuders, kolonel der Inf. b.d. De heer Schreuders zal een lezing houden en een film vertonen over „Het Nederlandse detachement der Verenigde Naties - Korea 1950 -1954". Het afdelingsbestuur afdeling Venray nodigt alle oud-strijders met hun dames uit om deze interessante avond bij te wonen en kennis te nemen van de strijd van 3500 Nederlandse militairen rond de 38e breedtegraad, waar 121 gesneu velden moesten worden achtergelaten en waarbij 500 man werden gewond. Het bestuur is van mening dal deze wapenfeiten aan de vergetelheid moeten worden ontrukt. Wie zou dat beter kun nen doen dan insider Schreuders, een persoon, die weet waarover hij spreekt. Als bestuurslid van de Vereniging van Oud-Korea-Strijders kan hij immers uit eigen ervaring putten. Als oud-strijder deed hij o.a. van zich spreken door het verwerven van de Bronzén. Leeuw in 1949 voor dapperheid bedreven in West-Java 1948. Hel bestuur hoopt dat alle leden van het V.L.N. benevens alle andere geïnte resseerden in Venray en omgeving, met hun dames deze unieke lezing/film avond zullen bijwonen. (Corr. adres: Oranjestraat 19, tel. 83972). Vanavond, donderdag 6 juni, om half zes is de 27? Avondvierdaagse be- gonnem vanuit sporthal de Weiteling. Morgen, vrijdag 7 juni en overmor gen, zaterdag 8 juni beginnen we ook om 17.30 uur. De afstanden zijn: 5-10-15 km. Op zondag 9 juni zijn de starttijden als volgt: 20 km 13.00 uur 15 km 14.00 uur 10 km 14.30 uur 5 km 15.00 uur. Rond half vijf komen de deelnemers aan in de Helfrichstraat waar ze zich opstellen voor het défilé. Men vertrekt daar om 16.45 uur. Via de Merselose- weg loopt men naar de schouwburg, waar het défilé wordt afgenomen door de autoriteiten. Dit défilé wordt opgeluisterd door een achttal muziekkorpsen. Daarna loopt men via de Leeuwstraat Henseniusstraat en Kruisstraat naar de Sporthal, waarna aan alle deelnemers de verdiende medaille wordt uitgereikt. De groepen ontvangen dan hun groepsherinnering en eventueel de groepsprijzen. Om de veiligheid van de deelnemers beter te kunnen waarnborgen is er een eenrichtingsroute rondom de sporthal gecreëerd. Ook de parkeerplaatsen rondom de sporthal zijn bijna geheel afgesloten. Ouders, die hun kinderen naar de Wet- leling brengen, kunnen het beste met de fiets komen. Is dat niet mogelijk, dan moet men er wel rekening mee houden dat men in de omgeving van de sporthal alleen maar mag stoppen, maar niet parkeren Men zal moeten uitwijken naar een andere plaats voor de auto, bijv. in het Brukske, het Zandakker of in het centrum. Hopelijk blijft het ook de komende dagen mooi wandelweer. Verder hopen we ook op een grote belangstelling van de Venrayse bevolking. Krijgt U alsnog de kriebels in de benen en wilt U zondag 9 juni ook nog meedoen, dan kan op alle afstanden. U betaalt dan 2.50 p.p. De starttijden staan eerder in dit artikel vermeld. Mocht U tijdens de Avondvierdaagse nog iets willen weten of vragen, de organisatie is te bereiken in sporthal De Wetteling, tel. 85333 of kantine sport hal De Wetteling, tel. 84854. Het „komité kruisraketten nee" heeft besloten, zoals U misschien weet, in het najaar een Volkspetitionnement te hou den. Hieria^vordt het Nederlandse volk gevraagd zich^uit te spreken tegen de plaatsing van'kruisraketten. Alle adres sen in Nederland krijgen een kaart waarop getekend kan worden en vervol- gëhïmoeteïi wij deze ophalen. Hiervoor zijn veel vrijwilligers nodig. Wij vragen daarom met klem ons te komen helpen. Vele handen maken licht werk. U kunt zich opgeven bij; Wilma Jonkman Se renadestraat 19 Venray, tel. 04780- 84876. Op donderdag 27 juni zal van 14.00 - 18.00 uur weer de pick-nick worden ge houden voor alle ouderen van Venray e.o. Zoals elk jaar zal deze gebeurtenis weer plaatsvinden in de tuinen van Het Schuttersveld, Bergweg 2 te Venray. Men kan, onder het genot van een hapje en een slokje, deelnemen aan al lerlei aktiviteiten, waar men ook kan ge nieten van de muziek en zo mogelijk, zelf een dansje maken. Om niet helemaal afhankelijk te zijn van de weergoden is er ook dit jaar weer gezorgd voor een grote tent op het feest terrein. Toegangskaarten a 2,— (inclusief één consumptiebon) zijn vanaf 7 juni te koop bij de receptie van Het Schutters veld en bij de onderstaande adressen van de sekretarissen van de plaatselijke bejaardenverenigingen Uiteraard zijjn toegangskaarten ook nog verkrijgbaar aan de ingang van het feestterrein. Wij hopen velen van U te kunnen be groeten op een zonnige 27e juni. Welzijnswerk ouderen Ouderen vereniging Venray en kerkdorpen Bejaardencentrum Het Schutters veld. Ouderverenigingen Venray en kerk dorpen: Castenray: secr. mevr. Poels-Vissers, Horsterweg 28, 5811 AC Castenray, tel. 04787-209. Heide: secr. dhr. Evers, Spiekert 5, 5812 AD Heide, 04780 - 84388. Leunen: secr. dhr. H. Ouwerkerk, Horsterweg 12, 5809 ES Leunen, 04780 -83341. Merselo/Vredepeel: secr. mevr. Hoe- demakers, Endepoel 1, 5815 CR Merselo, 04786-330. Oirlo: secr. dhr. J. Direks, Haalakker 17, 5808 AX Oirlo, 04787-751. Oostrum: secr. dhr. J. Claessens, Randenrade 31, 5807 BL OOstrum, 04780-83419. Smakt: secr. mevr. L. Weyers, Broek 2, 5824 AC Holthees 04782-534. Venray: secr. zuster Winanda Damen Merseloseweg 56, 5801 CE Venray 04780-82222. Veulen: secr. dhr. P. L. Cox, Brugpas 34, 5814 AN Veulen, 04780- 82387. Ysselsteyn: secr. dhr. A. Winnen, Jan Poelsweg 2a, 5813 BN Ysselsteyn, 04780-387. Smakterheide: voorz. mevr. Herens, St. Odastraat 33, 5804 3P Venray, 04780-83449. Nu kan iedereen het. Met het unieke Woning Plus Plan: handzame alles-in-een pakketten met duidelijke werkschema's. Met het professionele resultaat van de vakman. jé Maar door zelfdoen dé helft goedkoper. 'z# Cf/Yt Voordeurluifel. om de gasten niet 1/ langer in de drup te laten staan. II a 'f (j Bouwbedrijf o/ J. RAEDTS Zn. c.v. geopend; ma. t/m vrij. 9.00-17.30 uur za. 9.00-12.00 uur Mgr. Hanssenstraat 57. Oostrum. Tel.: 04780-81469/82274 Wie afgelopen zaterdagavond in de Blauwververstraat was, is getuige ge weest van een enorme toeloop van belangstellenden die de start van de 2 Kennedy-Mars-Venray wilden meema ken. Zeker wel 2000 mensen hadden zich daar bij Renault-garage Strïjbosch verzameld, waaronder de 263 wande laars, die de uitdaging hadden aange nomen om binnen 20 uren een afstand van 80 km af te leggen. Het was precies 22.00 uur toen wet houder J. van Oers het startschot loste, nadat hij eerst in een korte toespraak o.a. zei, verheugd te zijn dal Venray een dergelijk evenement erbij heeft gekre gen. Onder luid applaus van de toeschouwers trokken de wandelaars het nachtelijk Venray in om hun eerste etappe van het parcours af te leggen en vervolgens de eerste controlepost, ook weer aan de Blauwververstraat aan te doen. Daarna verlieten zij Venray-kom om door het meer landelijke gedeelte van Venray te trekken. De tot „Kennedy-hal" omgedoopte showroom trok veel belangstelling, omdat daar op een groot scherm de videobeelden van de start en de passage van de eerste contröle werden vertoond. Het geheel werd aangevuld door gezellige muziek wat met het buitenter ras een sfeer opleverde zoals de organi satoren zich die hadden voorgesteld. veie oewoners langs de wandelroute hadden gevolg gegeven aan de oproep om de buitenverlichting te laten bran den en op zondagoverdag klaar te staan met water om de wandelaars op die manier enige verkoeling te bezorgen. Dit laatste bleek nodig, want al spoedig begonnen de zonnestralen op zondag een aanslag te doen op het vochtgehalte van de wandelaars. Deze verzorging van de zijde van het publiek vormde een welkome aanvul ling op die van de organisatie bij de ver schillende contröle- en rustplaatsen. Naast de verzorging van de inwendige mens waren ook vele helpers ingescha keld waaronder het Rode Kruis en een ploeg masseurs om de opgelopen blaren, de verzwikte enkels en de ver stijfde spieren te verzorgen. Al deze verzorgingsaktiviteitèn, als ook de bijzonder mooie "en snelle wandelroute, leverden het beeld op van uiterst tevreden wandelaars die zich lovend uitlieten over de organisatie van deze Kennedy-Mars-Venray. Onder het deeelnemersveld bevond zich een snelwandelaar, die het parcours in een recordtijd aflegde. Reeds om 07.45 uur passeerde hij de finish aan de Blauwververstraat en meldde zich daar bij de eindcontröle. Naast de herinne ringsmedaille vielen hem bloemen en een prestatiebeker ten deel, uitgereikt door Stef Peeters, de man die de algehele leiding over de Kennedy-Mars- Venray had. Eenzelfde officiële huldiging onder ging ook de eerste vrouwelijke deelne mer die om 09.30 uur, fris, monter en zeer enthousiast, de finishlijn passeer de. Intussen nam het publiek snel in aantal toe. Velen wilden de aankomst van de wandelaars niet missen. Alle lopers werden met een hartelijk applaus ontvangen. Familieleden, vrienden en kennissen stonden ongedul dig of zenuwachtig te wachten. Enthou siaste uitingen waren niet van de lucht. Bloemen werden overhandigd. Kortom een geweldige sfeer. Om 17.30 uur kwamen de laatste wandelaars begeleid en ondersteund door medewerkers van het Rode Kruis binnen. In de „Kennedy-hal" waren inmid dels diverse massagetafels opgesteld opgesteld en waren Rode Kruis-njede- werkers en masseurs druk bezig om vele' wandelaars het gevoel terug te geven nog benen en voeten te bezitten. Helaas hadden 50 wandelaars de tocht niet volbracht. Opgelopen bles sures, een niet toereikende conditie, de warmte van de dag of andere oorzaken hadden hen genoopt tussentijds af te haken. Onder hen echter velen die vast van plan zijn de volgende keer wél de finish te halen. Zonder meer kan worden gezegd, dat deze 2e Kennedy-Mars-Venray voor treffelijk geslaagd is. Dankzij de hulp van velen, de prima organisatie, het schitterende weer, de grote en enthou siaste publieke belangstelling en vooral de vele wandelaars. Een stimulans voor de organisatoren om op deze ingeslagen weg voort te gaan. En dat men doorgaat staat vast. De datum van de eerstvolgende Kennedy-Mars-Venray is al bepaald, t.w. het weekend van 31 mei en 1 juni 1986. Een stukje fietsen en dan... terug via de Bowling voor een heerlijke IJSCOUPE 12 verschillende soorten v.a. f 3,50 Mgr. Hanssenstraat 10 Oostrum Vrijdag 7 juni vindt de officiële ope ning plaats van de tentoonstelling „On derdrukking en emancipatie, homosek sualiteit vroeger en nu" door J.A.A. van Oers, wethouder van Onderwijs Cultuur van Venray. Deze tentoonstel ling is te bezichtigen in de hal van het Gemeentehuis van Venray, Raad huisstraat I in de weck van I0 tol en met 14 juni van 09.00-17.00 uur. De ten toonstelling draagt als onder titel. „Ho moseksualiteit vroeger en nu" Onbe kend maakt onbemind. Ook nu nog hebben homoseksuele vrouwen en man nen veel last van vooroordelen en discri minatie. Dit komt vaak doordat mensen te weinig afweten van homoseksualiteit en er bang voor zijn. Doel van deze ten toonstelling is het meer bekend maken van dit onderwerp om het zo uit de ta boesfeer te halen en de weerstanden ver kleinen. De in het kader van het „Verkeers plan Centrum 1984" aangebrachte wijziging in de verkeerssituatie op de splitsing Overloonseweg-St. Jozefweg blijkt in de praktijk niet aan de ver wachtingen te beantwoorden. Daarom hebben b. en w. besloten de oude verkeersregeling weer in te voeren. Het verkeer van de Sint Jozefweg zal dan weer voorrang moeten verlenen aan het verkeer over de Ovorloonseweg. Door middel van bewegwijzerings borden zal de doorgaand-verkeerroute via de Langeweg duidelijk worden aan gegeven en tijdelijk extra waarschu wingsborden worden geplaatst. van 7 t.m. 13 juni 1985 Vrijdag 7 juni: 18.00-19.00 v. Soest zaalv. vr. 19.00-24.00 toernooi ZV Venrode Start jeugd- en avondvierdaagse Zaterdag 8 juni: 10.00-18.00 zaalv. toernooi Bowling Bistro Venray 18.00-20.00 ZV Venrode zaalv. vr. Start jeugd- en avondvierdaagse Zondag 9 juni: 09.00-10.00 KNVB jeugd zaalv. 18.00 Old Calahan zaalv. vr. 19.00 v. Soest zaalv. vr. 20.00-21.00 de Bruyn zaalv. vr. Start jeugd- en avondvierdaagse. Maandag 10 juni: Nog geen programma. Dinsdag 11 juni: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 12 juni: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 13 juni: Nog geen programma. Hierin hebben we een bijzonder mooie sortering voor betaalbare prijzen HOFSTRAAT2 VENRAY TEL 047«0-»1«n openbare bibliotheek i/enray m Op zaterdag 7 september organiseren de Atletiek vereniging Venray Regio, Zwemvereniging Spio en de Wielrenve- reniging TWC Oostrum samen een 1/4 Triathlon voor wedstrijdatleten en re creanten. Deze eerste 1/4 Triathlon Venray is opgenomen ir. de nationale Triathlon kalender. De Venrayse triath lon organisatie is als enige met Stein in Limburg lid van de Stichting Triathlon Nederland en heeft al de toezegging ge kregen om volgend jaar in de super prestige circuit te worden opgenomen. De 1/4 Triathlon zal zich helemaal af spelen in en om het gemeentelijk zwem bad in Venray, d.w.z. hei vertrek, om kleden en de verschillende aankomsten zullen allemaal op hetzelfde punt plaats vinden. Verder is het de Venrayse orga nisatie gelukt een ideaal en snel par cours te realiseren. Een en ander bete kent dal de atleten en begeleiders zich optimaal op de wedstrijd kunnen voor concentreren. Ook wordt er voor ge zorgd dat de triatleten zich na aan komst kunnen laten masseren na hun geleverde prestatie (1 km zwemmen 45 km fietsen en 10,5 km lopen achter el kaar^ Voor meer informatie kun je bel len naar het VVV kantoor in Venray tel. 04780-10505 of de Triathlon regio 04787-717. Jeugdafdeling, Schoolstraat 32. Afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de jeugdafde ling: A-boeken [tot 9 jaar]: Laan, Dick. Pinkeltje uit Libelle. Voorleesboek over de belevenissen van een pientere kabouter en zijn vriendjes. Meinema, Piet. Frans past op. Frans moet een poosje op zijn nichtje passen. Samen verzinnen zij een ondeugend plan. Wolde, Gunilla. Kijk een kussen... Hardkartonnen aanwijsboekje voor peuters over een bed. B-boeken [vanaf 9jrtot 13 jr): Bellis, Jennifer. Kitty Knal van het singeltje. Kitty heeft erg veel zin in het gekostumeerde klassefeest, vooral om dat de jongen op wie ze verliefd is ook aanwezig zal zijn. Biegel. Paul. Japïe en de dingen. Als Japie ziek is vertelt zijn vader hem iedere avond een spannend verhaal. Meinderts, Koos. Hallo nachtvlin der. Anne ontmoet een oude vrouw die haar vertelt over een eiland waar de tijd stil staal. Steegen, Richard. Boter op je hoofd. Tonny dreigt zijn vriendin Sandra te verliezen aan Karei, omdat deze een brommer heeft. Hij huurt iemand in om de brommer te stelen. C-boeken [vanaf 13 jaar]: Bromberg, Frits. Vluchtplan Athene... geslaagd! Met behulp van hun modelvliegtuigje proberen vier kin deren een inbreker te slim af te zijn. Klatt, Edith. Neita bij de Lappen. Wanneer Neita door een groep Zwerf- lappen wordt geroofd, leert ze wat het is om een nomadenbestaan te leiden. Peet, Alice van der. Op vleugels van de liefde. Een jonge stewardess ont moet de man van haar leven. Openingstijden jeugdafdeling: Maandag 14.00-18.00 uur Dinsdag 14.00-18.00 uur Woensdag 14.00 - 18.00 uur Donderdag 14.00-18.00 uur Vrijdag 14.00 - 20.30 uur van 20 t.m. 26 mei 1985 Beige damesbril merk Rodenstock in etui Hangoorkonijn ZXwarte bastaard hond, reu Picher, reu Bastaard herdershond, reu Blauw zomerjack, maat 52 Zilveren ketting met hartvormig hangertje. van 27 mei t.m. 2 juni 1985 Twee honden, ras Duitse staander Een bankbiljet Quartz dameshorloge met stalen band, merk Patoh Plastic draagtas inh. gymbroek, schoenen en T- shirt Paars damesvest Rode porte- monnaie met rits, inh. een sleutel en kleingeld Sleutelbos met 4 sleutels Twee sleutels aan een ring sleutelhan ger met vakje voor kleingeld, inh. klein geld Autosleutel merk Binatone Cou pé Cassetterecorder merk Philips Autoradio merk Blauwpunkt. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. De sluiting van DMV-Campina fabriek aan de Leunseweg is voor ons aanlei ding geweest deze week een oude foto te publiceren van voornamelijk melkven ters rond 1960. Toen heette de fabriek nog Coöperatieve Zuivelfabriek Ven ray. v.l.n.r. Piet Maas, Sjef Koenen, Har- rie Stevens, Joos Baltussen, Jan v.d. Be- kerom, Pierre Jacobs en Teng van Dijck. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn ge^n kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. F-'rancken, T. Lank- vcld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76 tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D VERCAUTEREN tel. 82200 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstraat 6 America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 lot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tol volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Hoek Patersstraat Paterslaan tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 lot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachlluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN Tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J. VAN WINDEN tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenstr 42 Oostrum tel 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELHOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tol maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds lussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ger bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-klcutcrburenu en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangersehapgy mnustiek Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en klcuterburcau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbcrgweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAC.AS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEM1DDELINGSBURO Hoenderstr. 33. tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BL1JI VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3