Kerkelijke Diensten 'VENRAYSE MONUMENTJE- PARFUMERIE' BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK YENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandst hoogmis int. Cees Alkemade en Hendrica juffer- mans ouders Arts-Dommeck (kinde ren) Grad Goumans. Zondag: Sacramentsdag - Heilig Sacrament van het lichaam en bloed van Christus. 8.00 leesmis, int. overl. parochianen; 9.30 gregoriaanse hoog mis, int. Wilhelmus Janssen Zr. Prudentia, Zr. Sylviana en fam. Ewals Jacob en Christina van Mil-Rutten Piet Lenssen; 11.00, nederlandse hoog mis, int. Cornelis Barents Sjraar van Ham (v. d. buurt) Lee Sala en dochter Fieke. Maandag: 9.00 oude stichtingen jrd. Jacob Verhalle en overl. fam.; 19.00 Doortje van Lin (v. d. buurt). Dinsdag: H. Barnabas, apostel. 9.00 overl. ouders Houba en familie; 19.00 ouders Janssen-Wijnhoven en Marietje van O verveld. Woensdag: 9.00 Mina Kersten-van Bracht; 19.00 Antoon van Osch Josephina Franssen-Rutten Johan Verhaegen, Willem Meijer en overl. fam. Donderdag: H. Antonius van Padua, priester en kerkleraar. 9.00 Elisabeth Gerrits-Hermans. Vrijdag: H. Hart van Juzus, Hoog feest. 9.00 bijzondere intentie; 14.00 kapel Veltum huwelijkssluiting Hetty van Vegchel en Remy Lucassen; 19.00 ouders Janssen-Huijbers. Zaterdag: Onbevlekt hart van Maria, O.L. Vrouw van Fatima. 9.00 ouders Neeteson-Custers Harrie Messe- maeckers; 19.00 Wim van den Munck- hof en overl. fam. Geurts-Versteegen Johan Moorrees en overl. fam. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilbert van Waayen- burg, lezer: L.Truyen. Zondag: 8.00 Tom Kengen, lezer: T. Verbeek; 9.30 Erik en Sandra Wekking; 11.00 Fieke Schwachöfer en Petra Ber- kers, lezer: W. Bislervels. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Bart Derkx en Bianca Prinsen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Anouk Pijpers en Martine Basten. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 8 juni: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. L. en F. Sala. Voorganger en schriftuitleg: P. Hendriks, lector: Hennie Brouwers; misdienaars: Bas Dirkx en Gert-Jan Wismans. Bestemming kollekte: Ven- rayse missionarissen )COMEO). Zondag 9 juni: Sacramentsdag. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volks zang-(greg. en ned. gezangen), int. voor een gezin, overl. fam. Hendriks, voor bijz. intentie. Lector: Br. Thielemans. Bestemming kollekte: Venrayse missio narissen (COMEO). Door de week om 18.30 op maandag, dinsdag en donderdag woord- en communiedienst; woensdag eucharistie viering. PAROCHIE PATERSKERK Viering van Sacramentsdag. H. Mis sen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; avond mis 18.00. Dinsdag: Laatste dinsdag van de Antoniusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevolen in tenties. Donderdag: Feest van Sint Antonius van Padua. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jezus. 14.00 gez. H. Mis bij het huwe lijk Mulders-Janssen; 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezin nen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ouden hoven-Evers Jan van Loon (buurt). Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkens-Op hel Broek en zoon; 10.15 jgt. Truus Wijnhoven; 11.45 overl. familie Veld huizen; 18.00 t.e.v. St. Antonius. Maandag: 8.00 familie Peters-Arts; 19.00 Harrie Janssen. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. familie Sjraar van den Bosch (fam. K) overl. ouders Cleven-Maes- sen t.e.v. St. Antonius. Woensdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius voor het welslagen van een examen; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius Dora van Teeffe- len-Mooren. Donderdfag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 Antoon Luijpers Godfried Philipsen Harry Clephas (O. Oostfc- weg). Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 14.00 tot intentie van het bruidspaar Bert Mulders en Ine Janssen; 19.00 gezinsmis; overl. ouders van Kessel-Gellen. Zaterdag: 8.00 Elise Palm en t.e.v. H. Geest. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Pepijn Dobbelaar. Zondag: 9.00 André Basten; 10.15 Martijn Smelt; 11.45 Tonny Vermeu len; 18.00 Leo en Johan Pouwels. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Nancy Eibers; 19.00 René Jansbeken. Dinsdag en donderdag: 19.00 Marcel Meijer. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 8 juni: 19.00 H. Mis tot bij zondere intentie. Zondag 9 juni: Hoogfeest van het H. Sacrament. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie; tot .intentie van Mia Janssen. De£é"ïWógnli$ Wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor met meer stemmig latijnsemis. Aansluitens wordt er een korte processie gehouden met SPORTEAR TINTED DAY CREME EEN SPLINTERNIEUW PRODUCT VAN ESTEE LAUDER Voorla bij aktiviteiten buitenshuis vraagt de huis om een luchtige, natuur lijke make-up. Sportwear Tinted Day Creme van ESTEE LAUDER is een spiksplinter nieuw produkt, verzorging en founda tion ineen. De zonnefilter in dit produkt biedt de huid bescherming tegen de schadelijke invloed van ultra-vipolette stralen. Nu steeds meer vrouwen gaan joggen, golven, windsurfen of een andere buitensport beoefenen, stellen zij hun huis vaak bloot aan de zon. Het is dus zaak de huid zomers goed te verzorgen en te beschermen. De voedende ingre diënten en het gepatenteerd moisturi zing complex in dit produkt houden de huid ook bij warm weer in goede con ditie. Sportwear Tinted Day Creme kan direkt op de schone huid worden aange bracht. Een ideale creme dus; verzor ging, kleur en bescherming in één produkt. Sportwear Tinted Day Creme is ech ter méér dan een verzorgende, bescher mende en gekleurde lichtgewicht dag- creme. De formule bevat ook Glyco- polypeptides, die de celademhaling stimuleren. Door verhhogde zuurstof- opname wordt het celvernieuwingspro ces versneld, waardoor een huisopper vlak met gezondere, jonge cellen ont staat. Iedere vrouw kan nu moeiteloos mooi zijn. Sportwear Tinted Day Creme geeft u die mogelijkheid. Overigens is een van 's werelds meest luxueuze lipsticks, de Re-Nutriv Lip stick van ESTEE LAUDER sinds kort gevat in een smaakvol gestyleerde nieuwe huls. Aanleising voor ESTEE LAUDER, iets extra's te doen voor haar cliënten. Deze ontvangen dan ook deze week een passend KADO van ESTEE LAUDER bij elke nieuwe Re-Nuvtriv Lipstick. Foto: Estee Lauder. Wilhelminastraat 1a Venray Telefoon 04780-83877 aanbidding van het ADerheiligste. De kindercrèche zal worden verzorgd door Bernadine de Nijs. Maandag 10 juni: 19.00 H. Mis voor een ernstig zieke. Dinsdag 11 juni: Gedachtenis van de H. Barnabas, apostel. 8.30 H. Mis voor een overledene. Woensdag 12 juni: 18.40 rozenkrans; 19.00 H. Mis voor overleden ouders en fam. de Lange-Groart en van Treeck- Stoffels. Donderdag 13 juni: Gedachtenis van de H. Antonius, priester en kerkleraar. 8.30 H. Mis voor een overleden broer. Vrijdag 14 juni: Hoogfeest van het H. Hart van Jezus. 19.00 Hoogmis ter ere van het H. Hart van Jezus. Mededelingen: 1. Huwelijksafkondigingen: Henk Barents en Wilma Weerts, Griegstraat 47; Pieter Siebers en Willemien Robben Chopinstraat 62. 2. Biechtgelegenheid: zaterdag 8 juni van 18.00 tot 18.30 uur. 3. Lektoren: zaterdag 8 juni: 19.00 zr. Servaas; zondag 9 juni: 10.00 mevr. Tijmensen. 4. Vieringen: vrijdag 7 juni a.s. wordt op de Eerste Vrijdag om 18.40 uur de kruisweg gebeden. Van harte welkom! Zondag a.s. wordt aansluitend aan de hoogmis een korte processie gehouden, waarin de kinderen zullen meetrekken. Er wordt besloten met aanbidding en de zegen van het Allerheiligste. Jong en oud zijn van harte uitgenodigd om Onze Heer op deze feestdag te komen eren. 5. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray rek.nr. 23.18.08.461 of gwiro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Blijft u onze parochie steunen, ook in deze zomermaanden? Met veel dank! 6. Om over na te denkenHet is onmogelijk God te vinden als men zich zelf zoekt. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 8 juni: 18.00-18.45 gelegen heid tot biechten (P); 19.00 Vooravond mis voor Sacramentsdag. (Dameskoor Venrode zingt). Voor Toon van Dijck (coll.) overl. ouders van den Heuvel- Albers Jacob de Bruyn (coll.) jaargetijde voor Leo Cox Herman Willems (coll.) Piet van de Vorle (coll.) overl. Mayaène Berendsen (coll.). Zondag 9 juni: Sacramentsdag. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie voor een verjaardag; 10.00 Gregoriaanse Hoogmis. Voor ouders Philipsen-van den Berg en kin deren jaargetijde voor Leo Snijders voor overl. Petrus van de Lienden (coll.); 11.30 voor Lambertus van Haren en Wilhelmina van Haren-van den Hoogen Herman en Lies Gerrits- Hermans en overl. ouders uit dank baarheid fam. Michels-Direks (45-jarig huwelijk) Jacobus Thijssen Harrie van Meyel (coll.); 15.00 Plechtig Lof uit dankzegging; 18.30 voor Emilie Ma- thon voor een bijzondere intentie. Maandag 10 juni: 8.00 voor overl. Piet Emonts, Henricus Nellen en Hendrina de Lauw voor één! bijzon dere intentie (G); 19.00 voor Priester roepingen en roepingen tot het religieu ze leven. Dinsdag 11 juni: H. Barnabas, apostel. 8.00 voor de zieken van de pa rochie voor de zielen in het vagevuur; 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans; 19.00 voor Harry Janssen Miet Hendriks-Wilmsen (coll.). Woensdag 12 juni: 8.00 voor de gezinnen van de parochie; 19.00 voor overl. Jaap Min en zoon George Piet Vermeltfoort en familie jaarget. Jan Arts-Lenssen. Donderdag: H. Antonius van Padua, priester en kerkleraar. 8.00 voor de ka- techese op de basisscholen; 19.00 voor overl. ouders van Dijk-Janssen overl. Antoon Creemers Harry van Meyel (buurt). Vrijdag 14 juni: Hoogfeest van het H. Hart van Jezus. 8.00 ter ere van het H. Hart van Jezus; 13.45 Huwelijksin zegening voor het bruidspaar Hetty van Vegchel en Remi Lucassen in de kapel van Veltum; 15.00 25-jarig huwelijk van de familie Geurts in de kapel van Veltum; 19.00 voor eerherstel aan het H. Hart van Jezus. Gezongen H. Mis. Zaterdag 15 juni: Feest van het onbe vlekt Hart van Maria. (O.L. Vrouw van Fatima). 8.00 Dank aan Maria. Mededelingen: Zondag 9 juni om 15.00 uur in de kerk plechtig lof uit dankzegging ter ge legenheid van sacramentsdag. Vrijdag 14 juni is het Hoogfeest van het H. Hart van Jezus. Om 19.00 uur een gezongen H. Mis. Jezus Christus heeft zijn leven voor ons gegeven. Hij is uit liefde voor ons tot het uiterste gegaan. Laten wij Hem dan danken op deze dag. Kinderkoor: Wij hebben een hele fijne mis gehad, een reuze gezellige avond met heerlijke hapjes en wij danken U allen voor uw gulle gaven en applaus. Namens het kinderkoor, W.W. Strijbosch-Norbuis, dir. De collecte voor de nederlandse missionaris heeft het mooie bedrag van 842,— opgebracht. Onze hartelijke dank voor dit mooie resultaat. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.30 Giel Krijnen; 10.00 Urbain van Weert, Stefan Rongen; 11.30 John Rongen; 18.30 Theo Krou- wel. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Erik Dijkmans; 19.00 Jos Vercauteren. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 JoseCornejo; 19.00 Jos Verstegen. PROTESTANTSE KERKEN'GEMEENSCHAP VENRAY e.o. Op zonddag 9 juni zal Ds. H. J. C. van Es voorgaan in de dienst die om 9.30 uur begint. Dit zal dan een doop- diensl zijn. De koliekten zijn bestemd voor Kerk en het Jeugdwelzijn en de Kinderbe scherming. Tijdens de dienst is er kinderopvang en kindernevendienst Na afloop is er koffiedrinken. In de Ned. Maasweg 9 te Blitterswijck zal Ds.'H. J. C. van Es ook de voorganger zijn. Aanvang 11.00 uur. De kollékten zijn bestemd voor het Rest. fonds en het Jeugdwelzijn en de Kinderbescherming. Tijdens de dienst is er geen kinder opvang en kindernevendienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Getruda Janssen- Peeters Jac. Camps en Clara Camps- Wolters Gerrit Reinljes jaard. Pe- tronella Achten-Verdijk Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers. Zondag: Sacramentsdag. 8.30 tot zekere intentie; 10.00 Sacramentspro cessie en openluchtmis op Transcedron. Harry Valckx en overl. familie gest. jaard. overl. ouders v.d. Hoogenhof- Spreeuwenberg Nol Verstegen Anto- nia Linders-Hendriks (namens buurt) Jan Loonen Jeu Arts jaard. Maria Jacoba Verheijen-Michels Toon Camps (namens de kaartclub). Gem. Koor en Harmonie. Maandag: 9.00 overl. familie Pluk- Kleuskens. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Jos Thielen en Maria Rutten. Woensdag: 9.00 Pierre Vandevenne en overl. ouders Vandevenne-Vermeu- leh. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Gertru- dis Derks. Vrijdag: 9:00 Maria Jacobs-Nooijen; 14.00 voor het bruidspaar van Zwamen- Drabbels. Zaterdag: 19.00 Hendrina Maria Houwen-Jacobs Jan Loonen Jan Bernaerts Antoon Tacken en Wilhel mina Janssen Jeu Arts (namens Frei- willige Feuerwehr - Altrich) Nol Ver stegen (namens de bewoners van Ooster Thienweg). (Jongerenkoor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Esther Litjens, Noortje vap.,Goch, Leonie Hendriks, IngeKreutz,, Zondag: 'TlÜO Bram Joosten, Pieter Rijs, Jules Janssen, Joris Rutten; 10.00 Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Bart Nellen, Ton Verstraelen, Rob van Lieshout, Erwin Achten, Eduard Camps, Bert Camps. Sacramentsprocessie: Bij goed weer houden we zondag a.s. - 9 juni - onze jaarlijkse Sacramentspro cessie. Om 10 uur vertrekken we vanuit de kerk processiegewijze via Vlasakker en Randenrade naar Transcedreon waas de Openluchtmis zal plaats vinden. Er zullen voldoende zitbanken geplaatst worden op Transcedron. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Anna St^eghs-van Rijswijck (mnd) Lei Eyyals (koll.) Pater Coen Classens -/'Spèle tan tfetnpen (jrd.) en overl. familie van Kempen-Kuipers maaridd. Théódora Kemmelings. Zondag: Sacramentsdag. Feest van het Sacrament van het Lichaam en Bloed van Christus. 8.30 H. Mis voor de vruchten der aarde; 10.00 pl. Hoog mis met uitstelling van het Allerheilig ste. Maria Versleijen-Joosten Handrie Camps (koll.) Pater Toon Peters Mathieu van Rijswijck Johannes Loo nen (jrd.) Sjaak Lemmen. Na de Hoogmis processie door de kerk. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Catharina Lemmens en Hendrina Smits. Woensdag:-8.00 H. Mis. Feest van de H. Antonius vasn Padua, t.e.v. O.L. Vrouw tot zekere intentie. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jezus. 14.00 pl. Huwelijksmis bruids paar Loonen-Michels. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Johanna Bots-ten Haaf (koll.) Pieter-Jan Driessen (koll.) Handrie Custers (koll.) Jan Peelers. PAROCHIE LEUNEN Feest van het H. Sacrament. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Fer Lucas sen lsm. v. Leo Loonen en echtg. lsm. v. Helm Claessens en overl. fam. lsm. v. overl. fam. van Ool-Willemse lsm. uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 lsm. v. Leida Loenen- Poels en echtgen.; 10.00 Hgm. als gest, jrd.. v. Jo- .Van Meijel Hgm. als maandd. v. Wilhelmina, Antoon en Bernard Loonen, beide echtgen. en Jo hanna Verhei jen-Loonen Hgm. als weekd. v. Piet Heesen Hgm. v. Maria Loonen-Scheffers; 11.15 maandd. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens maandd. v. Jozef en Gerrit Claessens lsm. v. Gertruda Spreeu- wenberg. Maandag: 19.00 maandd. v. Wilhelm Swinkels, echtgen., zoon Frans en schoonzoon Martin Jenniskens lsm. v. overl. ouders Janssen-v. d. Berg en Louis Janssen. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 weekd. v. Johanna Peeters-Raymakers lsm. v. Eduard en Stans Dietz/Jsm. v. Frans v. Bavel en overl. fam. Donderdag; Geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 gesr. jrd. v. Jo Weijs, overl. ouders en Piet Weijs maandd. v. overl. fam. van Hees-Voesten lsm. v. Leida Loenen-Poels en echtgen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. lsm. v. Mathijs Litjens en echtgen. lsm. v. Johanna Peeters- Raymakers lsm. v. Theo Pouwels. Misdienaar: 19.00 P. v. Zandvoort. Akolieten: za 19.00 G. Thijssen en M. Holtackérs; zo 8.30 J. Janssen; Hgm, 10.00 J. en M. Hermans en J. Cornelissen; 11.15 M. enT. Heesen. Huwelijksafk.: Peter Loonen en Monique Michels (Oirlo); Theo Loenen en Marja Reijnders (Venray). Mededeling: Van 11 jutTi tot en met 2 juli is Pater Canisius niet te bereiken wegens vakan tie. Gedurende die tijd zal pastoor J. Haerien de diensten verzorgen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. jgt. v. Toon Hendricks; 2. maandd. v. Mevr. Fleur- kens-Keijsers; 3. maandd. v. Thei Janssen; 4. H. Mis voor Jan Hendrix en overl. fam. Zondag: SACRAMENTSZONDAG. 8.30 H. Mis 1. voor welslagen operatie; 2. overl. fam. Wismans-Droesen-Goo- ren; 10.30 Plechtihe H. Mis in de open lucht bij het kruis aan de Past. Jacobspeel. Verzorgd door Gemengd koor „Vivace" en met begeleiding van een groep van Fanfare „De Peelklank". H. Mis tot welzijn van onze parochie; als geheel en voor ieder persoonlijk. Maandag: 19.00 1. jgt. voor Jep Ver hoeven; 2. H. Mis voor overl. fam. Classens-Baten. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Rinus Dijkhuizen. Woensdag: 1. H. Mis voor Thei Janssen; 2. maandd. v. Mevr. Gooren- Keijsers. Donderdag: 8.00 H. Mis voor overl. parochianen. Vrijdag: 19.00 1. gest. jgt. v. Toon Marcellis; 2. maandd. v. Mevr. van Hoof-Ewals. Zaterdag: 19.00 maandd. v. Jacque line Bos-Janssen, Pierre en Harrie Jans sen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob ern Tjeerd Jenniskens. Zondag: 8.30 Mattie van Ass en Pa trick Vergeldt; 10.30 (bij de Jacobspeel) Rob Reijnders en Bart Rongen. Weekdagen: Roel Smits en Mark Derckx. Vrij: Peter Michels, Patrick Marcel- lis, Joan Lutters en Tom Lemmens. Mededelingen: Zondag a.s. is het SACRAMENTS ZONDAG. Dan is ewr alleen om half negen een Mis in de kerk. Om half elf is er een plechtige H. Mis bij het Kruis aan de Pastoor Jacobspeel. Daarmee willen wij laten zien dal we God niet alleen willen eren in de kerk, maar ook daar buiten, in ons leven van alledag. Wij hopen dat er vele parochianen aanwezig zullen zijn. RECTORAAT HEIDE Sacramentsdag 9 juni 1985. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Oma Gielens van bekenden. Zondag: 8 uur H. Mis voor overleden ouders Willems-Janssen en kinderen; 10 uur Hoogmis voor Paula v. Vegchel- Lemmen v.w. de buurt: Misd. van de Hoogmis: Susan Rutten, Nicole Jacobs, Rianne Claessens, Monique Derikx, Petra Willems en Richard Janssen. Misdienaars van de week: Judith Voermans en Edith Geurts. Na de Hoogmis uitstelling van het Allerheiligste. Maandag: 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Dinsdag: H. Barnabas, apostel. 8 uur H. Mis voor de overl. familieleden Spee Michels. Woensdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Donderdag: H. Antonius van Padua, priester en kerkleraar. 8 uur H. Mis voor Paula van Vegchel-Lcmmen. Vrijdag: H. Hart van Jezus. 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Harrie Willems en tevens voor de overl. familieleden Gielens-Stax. RECTORAAT VEULEN Zondag 9 juni: Sacramentsdag. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor levende en overl. fam. van Meyel- Poels. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. zal. Cor Creemers en echtgen.; 11.15 Hgm. voor de parochie. Maandag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Dinsdag: 9e dinsdag ter ere van H. Antonius van Padua. Om 8 uur lsm. ter ere van H. Antonius van Padua. Woensdag: feest van de Patroon van onze parochie. Om 8 uur bijz. H. Mis ter ere H. Antonius van Padua. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Sjang en Piet Heesen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. ouders Hendriks-van Dijck. Akolieten voor 9 juni: Fr. Reintjes, J. Geurts, K. Backer. Misdienaars: J. Dings, A. Reintjes, M. Hagens. I PAROCHIE MERSELO Zaterdag 8 juni: H. Medardus. 19.00 fam. Janssen-Poels. Zondag 9 juni: 2e zondag na Pinkste ren, Sacramentsdag. 8.30 (Geen 11.30 H. Mis wegens processie) Petrus Hub. Muijsers en Cath. Steeghs en Lamner- tus Michels en Wilhelmus Rongen; 10.00 lev. en overl. leden fam. van Dijck-van Rijswijck. Na de H. Mis Sacramentsprocessie door het dorp als het weer het toelaat. Maandag: H. Efrem, diaken en martelaar. 8.30 Mevr. Kessels-Claes. Dinsdag: H. Barnabas. 8.30 Henricus Michels en Hertruda Friezen. Woensdag: H. Odulfus, priester (Oirschot). 19.00 Lambert van Meyel en Laurentia Noyen. Donderdag: H. Antonius van Padua. 8.30 Petrus Gerardus van Enckevort en ouders. Vrijdag: feest van het H. Hart van Jezus. 8.30 Eerw. Zuster Josephina Wismans, Martinus Arts en Henrica van Vegchel en alle overledenen van de parochie. Zaterdag: Onbevlekt Hart van Maria (Fatima). 18.30 [niet 19.00] zilveren jubileummis voor Michels-Klassen. Misdienaars: zondag 9 juni, 10.00 en zaterdagavond: Gerton Claassen en ERric v. Dijck; 11.30 Arno Poels en Marc van Tilburg. Kollektanten: zaterdagavond 8 juni: G. Ewals; zondag 9 juni: 10.00 K. v. Vegcherl; 11.30 J. Verhaag. Kerk schoonmaken 13 juni: Mevr. v. Hoof-Tijssen, Straat; Mevr. v. d. Zanden-Arts, Grootdorp. a) Op zondag 9 juni hebben we weer de Sacramentsprocessie als hert weer het toelaat. Zou hel niet mooi zijn dat we het zouden doen uit dankbaarheid, dat ook dit jaar de Muziekfeesten zo goed verlopen zijn. Zouden we dat niet kunnen uitdrukken door grotere deel name aan de processie en een beetje meer deelname door de huizen langs de route van de processie??? Vlaggen uil, een kaarsje met beeld voor het raam of alleen een brandende kaars. Er zijn zoveel manieren om zijn geloof en eerbied te tonen. Zou het niet jammer zijn dat Merselo onverschillig wordt voor Christus? RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor Henk Na- buurs. Zondag: 10 jaargetijde voor Bertha v. d. Pai ps. Maandag: 1$ voor overl. fam. Poels-Geurtser nier. Dinsdag: 19 u; .i.v. M. Janssen. Woensdag: 19 u voor bijz. intentie. Donderdag: 19 uur voor overl. fam. Vogelsangr.-Gerrits. Vrijdag: 19 uur voor Willem Peters. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peelers- Janssen. Misdienaars van 9 juni - 15 juni: Mo nique ban Asten, Marianne v. d. Cruij- sen. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 8 juni: 14.00 Plee eucharistieviering voor 25-jarig h lijksfeest van Jaap Bonants en 7 Rutten; 19.00 Avondmis voor Spreeuwenberg, vader en moeder der, fam. Smeets en voor een zieke. Zondag: 8.30 H. Mis te Holt voor Nelly Peters-Fleuren, fam. Si Zegers en fam. v.d. Heyden-van hel; 10.00 Hoogmis van het F Sacrament, opgeluisterd door de fa re, intenties voor Josephina en Hem Janssen, fam. Verbeten-van Gaa voor geestelijk en tijdelijk we|?ijn. Maandag; 8.45 H. M|§,^pr de ledcnen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis t.z.i. en dankbaarheid. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.' Jozef uit dankbaarheid. Donderdag: 8.45 H. Mis The Herkenrath-Giessen. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Hart. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor he wonen van een bijbeltoespraak me thema: „Koestert u wrok of bent u gevingsgezind". In de Koninkrijk aan de Henri Dunantstraat 11, aan 10 uur v.m. Gratis toegang, collecte. VAMOSA VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el dia Junio, NO habrè Misa espafloli nuestra capilla porque el Padre debe presidir en su parochia en Ge ren la procesión del Corpus que tan por lo menos hasta las once y met habrè Misa espaflola en nuestra i Overloonseweg 2 el domingo e' de Junio, el dia del Padre. Hast vista! NOTICIAS CULTURALES Para los monaquillos el Padre organizara una excursión a la Me< el miércoles el dia 3 de julio. Iremt bicicleta y saldremos a las ocho y m desde la plazuela antes de la iglesi Geysteren; sobrc las siete estaremo vuella. Hasta la vista! Alle progi niet i een c KEN Schr bent koffii reet op Zi V Sti W1LBERTSKAPEL IN DE GEY STERSE BOSSEN Gedurende de vakantiemaanden j juli en augustus is er iedere woens avond om zeven uur een Eucharii viering in de Wilbertkapel in Geysterse bossen. VERNIELINGEN Maandag tussen 19.00 en 2 uur werden aan de Albionstraal vet lingen aangericht aan terrasmeubl Enkele uren later werd dezelfde bt deelde geconfronteerd met het feit, aan de geparkeerde personenauto Uno, die hij in bruikleen had van garage, vernielingen voor een bet van 3000 gulden waren aangericht. Tussen maandagavond en dagmorgen werd schade aangericht twee portiersloten van een perso auto, welke geparkeerd stond in ruimte van hel appartementenblok de Patersstraat. Kennelijk heeft dader getracht de portieren opet breken maar is daarin niet geslaagd. In 1983 werden in Castenray, bij gele genheid-van het vijftigjarig bestaan van de parochie, feesten georganiseerd die een bijzonder fraai financieel resultaat hebben opgeleverd. In de eerste plaats konden de pen ningmeesters van de verschillende Castenrayse verenigingen de bodem van hun schatkist weer iets bedekken. Toen er nog genoeg geld overbleef besloot het organiserend komité Castenray een blij vende herinnering te geven aan deze welgeslaagde parochiefeesten. Zo kwam er een ringleiding voor slechthorenden in de kerk en een invaliden-opgang voor de kerk. Toen het geld nog niet op was, besloot men op het terreintje van de ge meente, op de hoek van de Lollebee- kweg en de Horsterweg een zonnewijzer te plaatsen. Hiervoor werd contact op genomen met de koperslager Beelen uit Horst. Toen deze zijn opdracht teruggaf aan de Castenrayse organisatoren, werd contact opgenomen met hel kopersla- gersbedrijf Baco in Rhenen, dat zich uitstekend van zijn taak heeft gekweten. En zo kreeg Castenray zijn eerste en enige monumentje, waarop men uite raard erg trots is. show

Peel en Maas | 1985 | | pagina 18