GEMEENTEPRAAT Inviduele huursubsidie NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting <geöc!)ieti= en ©ubfjetöfeunbig Jïlusietim "genrap Ontwikkelingssamenwerking komt in de commissie algemene zaken voor tijdvak 1 juli 1985 1 iuli 1986 Aanvraag rijbewijs en verlenging duurt weken langer Commissie vergadering uitgesteld. Tentoonstelling DE GESCHIEDENIS VAN HET MUZIEKLEVEN IN VENRAY 150 jaar muziek en zang in Venray Bekendmaking Bekendmaking Hinderwet Hinderwet Bouwvergunning verleend Venray van A-Z is uit Aan alle inwoners van het centrum en andere belangstellenden Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Snoeien bomen Geen bijdrage meer in onrendable aansluitingen PEEL EN MAAS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting Zoals elk jaar is ook voor hel tijdvak 1985-1986 de huursubsidieregeling weer enigzins aangepast. Naast de gebruike lijke aanpassing op het punt van de hu ren en inkomens, wordt per 1 juli 1985 een wijziging van de definitie van de subsidiabele huurprijs ingevoerd. DE SUBSID1ABLE HUURPRIJS: Tot nu toe werd onder de subsidiabele huur begrepen: het totaal per maand te betalen bedrag, verminderd met de daarin begrepen bedragen voor een aan tal met name genoemde zaken. Per 1 ju li aanstaande wordt onder huur ver staan de „kale" huur. Dit is de prijs die betaald moet worden voor het enkel ge bruik van de woonruimte, verminderd met het eventueel hierin begrepen be drag voor de kosten voor het gebruik van een garage, carport en/of bedrijfs ruimte, en vermeerderd met de volgende service subsidabele servicekosten: 1. energiekosten collectieve installaties (lift, ventilatie, alarm) en verlichtings- kosten gemeenschappelijke ruimten (portalen, portieken, trappenhuizen etc.). 2. schoonmaakkosten liften en gemeen schappelijke ruimten (maximaal 25,-) 3. kosten huismeester (maximaal 25,-) 4. onderhoudskosten collectieve groen voorzieningen (maximaal 5,-) 5. kosten dienst- en recreatieruimten (maximaal 25,-) 6. administratiekosten over I t/m 5 (maximaal 15,-) Eventuele overige, hier niet genoemde servicekosten, worden NIET mee gesub sidieerd. Dus: de subsidiabele huurprijs wordt gevormd door de KALE HUUR, MIN de daarin eventueel begrepen kosten voor het gebruik van garage, carport, bedrijfsruimte, PLUS de hierboven ge noemde specifieke servicekosten. Overigens dienen de huurprijs en de sa menstelling daarvan op het aanvraag formulier door de verhuurder ingevuld te worden. HET TABELINKOMEN Als basis geldt het belastbaar inkomen over 1984. Het tabelinkomen aan de hand waarvan de hoogte van de subsidie wordt bepaald, kan op twee manieren worden vastgesteld: A. Indien een aangiftebiljet over 1984 is ingediend: - tabehnkomen belast baar inkomen zoals dat op het aangifte biljet staal vermeld. In dit geval dient bij de huursubsidie aanvraag een copie van het aangiftebiljet te worden overge legd. B. Indien geen aangiftebiljet is inge diend: 1. in 1984 genoten loon, salaris, uitke ringen ziektewet, WW: 2. in 1984 genoten uilkeringen WWV, ABW, AAW/WAO, AWW, AOW: a. - 4°7o van 1 (min 200,- max 800-) - wanneer bij I niets ingevuld 150,- b. wanneer bij 1 iets ingevuld ƒ200,- c. ingehouden premie AOW/AWW Tabelinkomen: In dit geval dient bij de huursubsidie- aanvraag een copie van de jaaropgave(n) overgelegd te worden. Wanneer sprake is van meerdere in komens, dienen deze op bovenstaande wijze berekend te worden. Het label in komen is dan de som van deze inkomens Bij de inkomens van huisgenoten (inwo nende (groot) ouders, (klein) kinderen, pleegkinderen, broers of zusters) mag 7000,- buiten beschouwing worden ge laten. Als basis geldt dus hei (gezamelijk) inkomen over 1984. Wanneer echter het (gezamelijk) inkomen over 1985 25°7o of meer zal afwijken van het (gezamelijk) inkomen over 1984, dan wordt het (ge zamelijk) inkomen over 1985 als basis genomen. In dit geval dient, wanneer er sprake is van meerder inkomens, van al le inkomens over 1985 een schatting worden gemaakt. DE TABELLEN Als gevolg van de per 1 juli 1984 inge voerde wijziging kent de huursubsidie regeling maar liefst 6 tabellen. Tabel 1 (standaardtabel) geldt voor: a. huurder die op 1 juli 1985 één of meer partner(s) en/of huisgenoten heeft en een huurprijs verschuldigd is van maxi maal 670,-. b. huurder die op 1 juli 1985 één of meer partner(s) en/of huisgenoten heeft en die in dezelfde woning woont als vóór 1 juli 1984; hiervoor een huur betaalt die op 1 juli 1984 meer dan 650,- maar minder dan 735,- bedroeg; in het tijdvak 84-85 geen huursub sidie ontving. Het (gezamelijk) inkomen mag maxi maal 35.000,- zijn. Tabel 2 (standaardtabel) geldt voor: a. alleenstaande huurder die op 1 juli 1985 23 jaar of ouder is en een huurprijs verschuldigd is van maximaal 670,- b. alleenstaande huurder die op 1 juli 1984 23 jaar of ouder was EN die: in dezelfde woning woont als vóór 1 juli 1984; hiervoor een huur betaald die op 1 juli 1984 meer dan 650,- maar minder dan 735 bedroeg; in het tijdvak 84-85 geen huursub sidie ontving. Maximaal inkomen ƒ31.000,- Tabel 3 (standaardtabel) geldt voor: alleenstaande huurder die op 1 juli 1985 nog geen 23 jaar oud is en een huurprijs verschuldigd is van maximaal 530,- Maximaal inkomen: 26.500,- Tabel 4 (overgangstabel) geldt voor: huurder die op 1 juli 1985 één of meer partner(s) en/of huisgenoten heeft EN die: in de tijdvakken 83-84 en 84-85 voor dezelfde woning huursubsidie ont ving; een huur betaalt die op 1 juli 1984 meer dan 650,- bedroeg. Maximaal inkomen: 36.000,- Tabel 5 (overgangstabel) geldt voor: alleenstaande huurder die: in het tijdvak 84-85 huursubsidie ontving voor dezelfde woning volgens tabel 1, 5 of (in geval van verhuizing na 30 juni 1985); een huur betaald die maximaal 670,- bedraagt. Maximaal inkomen: 33.000,- Tabel 6 (overgangstabel) geldt voor: alleenstaande huurder, die: in het tijdvak 84-85 huursubsidie ontving voor dezelfde woning volgens tabel 4 of 6; een huur betaalt die meer dan 670,- bedraagt. Maximaal inkomen: 34.000,- HET AANVRAGEN VAN DE SUBSIDIE De aanvraag moet worden ingediend vóór 1 januari 1986. In geval van: 1. verhuizing nè 1 juli 1985, of 2. tussentijdse huurverhoging/- verlaging met minimaal 50,- per maand, moet de aanvrage worden ingediend binnen 6 maanden na verhuizing c.q. in gang van de nieuwe huur. De meeste huurders die in het tijdvak 84-85 huursubsidie ontvingen hebben het aanvraagformulier rechtstreeks toe gezonden gekregen van het ministerie. Wanneer dit niet zo is, dan moet men zelf een formulier afhalen op hel ge meentehuis. In geval van huurmatiging zijn de for- muljeren door het ministerie gezonden naar de verhuurder of gemeente die de matiging toepast. Normaliter krijgt de huurder dan van de verhuurder c.q. ge meente een uitnodiging om het aan vraagformulier te komen invullen. Het bovenstaande is een beknopt overzicht van de huursubsidieregeling zoals die geldt met ingang van 1 juli 1985. Voor meer informatie kan men terecht in het gemeentehuis, kamer 205 (telefonisch toestel 356 of 35/) Hier kan ook hulp verkregen worden bij het in vullen van het formulier, echter alleen 's morgens tussen 09.00 en 12.00 uur. Ondanks toezeggingen van de zijde van de Provinciale Griffie te Maastricht is de vertraging bij de afgifte van nieuwe rijbewijzen en verlenging van de geldig heidsduur nog niet verbeterd. Vooral met het oog op de naderende vakanties dient U er reking mee te hou den dat de gehele aanvraagprocedure momenteel zes a zeven weken in beslag neemt. Zodra het aangevraagde rijbewijs bij de afdeling bevolkingszaken ontvangen is, wordt dat dezelfde dag aan U door gegeven. De voor gisteren geplande vergade ring van de commissie is niet doorge gaan, maar uitgesteld tot 12 juni a.s. Voor het overige is alles gelijk gebleven zodat wij voor de agendapunten van de ze vergadering willen verwijzen naar de mededeling in gemeentepraat van 30 mei jl. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Foto's, documenten en instrumenten Een van de punten, welke de commis sie voor Algemene zaken in haar open bare vergadering van maandag 10 juni - aanvang 17.15 uur - op de agenda heeft staan, is „De gemeente Venray en ont wikkelingssamenwerking". Door de ge meente is nagegaan wat gemeentelijk op dit terrein kan worden gedaan. Zij heeft o.m. gesprekken gevoerd met instanties, welke zich binnen Venray met ontwik kelingshulp bezighouden. Een en ander is op papier gezet en het is aan de com missie om het college te adviseren wat en hoe op het gebied van ontwikkelings samenwerking kan worden gedaan. Op tafel liggen dan drie alternatieven: ondersteuning van organisaties welke zich met ontwikkelingshulp bezighou den, gemeentelijke steun verlenen aan een gericht project en het aangaan van een z.g. stedenband. De stedenband kan inhouden, dat de gemeentelijke kennis te goede komt aan een derde wereld koppelgemeente, waarbij zelfs gemeente ambtenaren kunnen worden uitgezon den. Dit laatste wordt voor Venray evenwel te vergaand geacht. NOTULERING Naar aanleiding van een in de vorige vergadering gemaakt opmerking van de heer Den Brok over de notulering van raadsvergaderingen, heeft de gemeente zich nader georienteerd in andere ge meenten. Dat alles uiteraard om te kun nen bezuinigen op de kosten van het verslagleggen. Met name is het „Arn hemse model" nader bestudeerd, maar wanneer men alles op een rijtje zet, zal men toch moeten concluderen, dat het wel anders, maar niet goedkoper kan. Tenzij men wil gaan tornen aan de kwa liteit of genoegen neemt met een niet- woordelijk verslag. De commissie zal zich over de rapportage buigen en hiero ver adviseren aan het college. SAMENWERKINGSGEBIEDEN Verder zal de commissie moeten advi seren over een voorstel van Ged. Staten van Limburg inzake de indeling van de provincie Limburg in samenwerkings verbanden. Er komen zes samenwer kingsverbanden en een van deze gebie den valt samen met het huidige gewest Noord Limburg. Venray zal hiertegen weinig bezwaar kunnen hebben. KLACHTENCOMMISSIES De vaste commissies van advies en bijstand aan b. en w. fungeren als klachtencommissie. Uit het rapport, dat aan de raad moet worden uitgebracht blijt dat in de loop van het afgelopen jaar in de zin van de klachtenregeling in behandeling zijn genomen. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de ruimtelij ke ordening bekend, dat de gemeente raad van Venray in zijn vergadering van 28 mei 1985 in voorbereiding heeft ver klaard de gedeeltelijke herziening van: 1. het bestemmingsplan Centrum voor een perceel, gelegen aan de Gouden Leeuw te Venray, ten behoeve van de bouw van 41 appartementswoningen; 2. het bestemmingsplan Landweert voor een perceel, gelegen aan de Stationsweg te Venray, ten behoeve van de bouw van 4 premie-woningen. De voorbereidingsbesluiten met de daarbij behorende tekeningen liggen in gaande heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening ka mer 201 van het raadhuis. Venray, 6 juni 1985 De burgemeester voornoemd, Mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend hun besluit van 29 mei 1985 nr. 563 om de voorrangsre geling op de aansluiting van de Oude Oostrumseweg op de Oostsingel in die zin te wijzigen, dat door vervanging van de geplaatste borden model 9 door bor den model 10 van bijlage II van het Reg lement verkeersregels en verkeerstekens, het verkeer van de Oude Oostrumseweg verplicht wordt te stoppen, alvorens de hoofdrijbaan van de Oostsingel, welke reeds als voorrangsweg is aangeduid, op te steken of over te steken. De zich als gevolg van het gebrekkige uitzicht naar links voordoende kop staartbotsingen lussen auto's op de Ou de Oostrumseweg zijn aanleiding ge weest er een stopkruising van te maken. Belanghebbenden kunnen legen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aante kenen. Het beroepschrift moet aan de koningin worden gericht, maar via de commissaris van de Koningin in Lim burg te Maastricht worden ingezonden. Venray, 6 juni 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche burgemeester J.M. Poels, secretaris. Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: L.C Aquarius, Henseniusplein 3 te Venray voor een vergunning ingevol ge de hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een bar-bistro, waar voedings en genotmiddelen wor den gebakken in oliën en vetten, gelegen aan het Henseniusplein 3 te Venray; H.M. Willems, Wilgenstraat 1 te Venray, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor hel oprichten en in werking hebben van een herstel inrich ting voor motorfietsen gelegen aan de Langstraat 64a te Venray; J.J. v.d. Heuvel, Vredeweg 10 te Vredepeel voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het uitbreiden en in werking hebben van een rundveehou derij en varkensmesterij gelegen aan de Vredeweg 10 te Vredepeel; Positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 20 juni 1985, elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 6 juni 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen van Gebr. Tijssen Haag 20-18a te Merselo voor het ex art. 6a uilbreiden Wijzigen van een transportbedrijf waar electromotoren worden gebruikt van meer dan 1,5 kW aan de Haag 2-18a te Merselo; Autocentrum de Hulst BV Henri Dunantstraat 31 te Venray voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor hel oprichten en in werking hebben van een autoherstelinrichting aan de Henri Dunantstraat 31 te Venray; Garage de Peelparel, Wilhelmi- nastraat 29a te Venray voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor hel ex art 6a uitbreiden wijzigen van een au toherstelinrichting aan de Wilhelmi- nastraat 29a te Venray; Fa. Lucassen Albionstraat 5 te Leunen voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het opslaan van industrië le gassen in drukhouders, gelegen aan de Microstraat 3 te Venray. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 6 juli 1985, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld legen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 lot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 6 juni 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 29 mei 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het bouwen van een bedrijfsruim te aan de Haag 14 te Merselo, t.n.v. J.A.M. Janssen; hei uitbreiden van de woning aan de Eligiusweg 9 te Venray, t.n.v. G.W.E. Barents; het bouwen van een loods aan de Horsterweg 39d te Castenray t.n.v. M.G.E. van Osch; het bouwen van een dakkapel aan de Touwslagerstraat 9 te Venray, t.n.v. A.C.M. van Winkel; het bouwen van een varkensstal aan de Haag 13 te Merselo t.n.v. Fa. Claessens van Meijel; het verbouwen van pluimveeslal len tot fok/meststallen aan de Twistweg 14 te Vredepeel, t.n.v. Maatschap A en H. Cornelissen, Boxmeerscweg 30 te Sl. Anthonis; het renoveren van een kippenhok aan de Timinermansweg 40 te Ys- selsteyn, t.n.v. P.A.J. Michels; het verbouwen van een woning aan de Florishof 16 te Venray, t.n.v. F.J. Scherpenzeel; het plaatsen van een crfafschei- ding aan de Etnalaan 15 te Venray, t.n.v. D. Hoekstra; het bouwen van een Carport aan de Sl. Catharinastraal 22 te Leunen, t.n.v. A.J. Theunis; hel bouwen van een woning aan de Castenrayseweg 21 te Castenray t.n.v. H.J.M. Classens. Venray 6 juni 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De nieuwe uitgave van de Venrayse gemeentegids is uit. In de afgelopen twee weken is dit boekje huis aan huis verspreid in de gemeente. Mocht U geen boekje hebben ontvangen bel dan even naar het Bureau Voorlichting en In spraak. Voortbouwend op het stramien van de laatste jaren, bevat Venray van A-Z een aantal pagina's met algemene infor matie over Venray en over zaken, die voor iedere inwoner van de gemeente van belang zijn. Daarnaast is een zeer groot aantal pagina's gevuld met adres sen van verenigingen en organisaties uit het maatschappelijk leven die in Venray werkzaam zijn. Het bureau Voorlichting en Inspraak hoopt dat het boekje een nuttig naslag werkje zal zijn voor velen. Het gemeen tebestuur dankt de adverteerders, die de uitgave financiëel mogelijk hebben ge maakt en allen die hebben meegewerkt aan het bijwerken van het adressen bestand. Het volgende boekje Venray van A-Z zal waarschijnlijk eind 1986 - na het in functie treden van de nieuwe gemeente raad - verschijnen. Lange tijd is er weinig of niets verno men over de verdere uitbouw van Ven- rays centrum. Te lang mogen we wel zeggen. Dat gaat binnenkort verande ren. Binnen het raam van het Centrum plan gaat er op korte, middellange en langere termijn van alles gebeuren: de bebouwing van het Gouden Leeuwterrein de afwerking van de laatste wand van het Henseniusplein) gaat van start; er wordt een begin gemaakt met bouwactiviteiten in de „Rose Vlek".; parkeerterreinen worden aange legd of verbeterd; woningcomplexen worden gereali seerd; hier wordt wat gerestaureerd, daar wat „ge-facelift"; om maar wat te noemen. Met andere woorden: Venray gaat werk maken van zijn centrumplan Op dinsdag 11 juni a.s. wil het ge meentebestuur graag alle informatie - althans voor zover mogelijk - over al de ze plannen. Dat gebeurt om 19.00 uur in de Burgerzaal van ons raadhuis. Het gemeentebestuur hoopt U met het bovenstaande zo nieuwsgierig te hebben gemaakt dat U deze bijeen komst niet zult willen missen. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor bekend hun besluit van 5 juni 1985 nr 569 waarbij de voorrangs regeling op de splitsing Overloonseweg - St. Jozefweg zodanig wordt gewijzigd, dat het verkeer van de St. Jozefweg voorrang moet verlenen aan het verkeer op de Overloonseweg. Hierdoor wordt de tot voor een half jaar geleden gelden de voorrangssituatie weer ingevoerd. Het besluit ligt ter inzage op kamer 119 van het raadhuis. Belanghebbenden kunnen tegen dat besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aante kenen. Het beroepschrift moet aan de Koningin worden gericht maar worden ingediend via de commissaris van de Ko ningin in Limburg te Maastricht. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tol de afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken. Venray, 6 juni 1985 J.A.A. van Oers Loco-burgemeester J.M. Poels, secretaris. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een serre en een berging aan de Kennedystraai 1 te Ven ray t.n.v. L.H.M. Broens; het bouwen van 6 premie koopwo ningen aan de Isabellahof te Venray, t.n.v. Verhoeven Venray b.v. Dr. Poelsslraat 10 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 7 juni 1985 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij hel bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 lot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaaldi iai in artikel 22 van de Wet op de ruimtelij l j ke ordening bekend, dat de gemeente jr in he raad van Venray in zijn vergadering vat V 28 mei 1985 in voorbereiding heeft ver e klaard de partiele herziening van he bestemmingsplan „De Witte Vennen' voor een perceel aan de Sparredreef t< te. Oostrum, ten behoeve van de aanlcj ecePtie van een korfbalveld. Het voorbereidingsbcsluit met de j', daarbij behorende tekening ligt ingaan jres ur in z; rootdo lerselo. de heden voor een ieder ter inzage bij dc afdeling ruimtelijke ordening kamer 201 van hel raadhuis. Venray, 6 juni 1985 De burgemeester voornoemd Mr. H.J.M. Defesche roonkr enray lerselo astenn JA JA jan trc juni et gem ay. Wi. an 19.( et Pelg makt. EIJKENHOFWEG Het college van b. en w. is het eens met de dorpsraad van Veulen, dat hei verkeer op de Eijkenhofweg hinder oq2 g^ ondervindt van de langs deze weg staande bomen. Daarom zullen deze eikenbomen dit najaar eventueel deze zomer nog worden opgesnoeid door de gemeente lijke plantsoenendienst. iecepti 0.00 u )irlo 1 it. Cal 1809 A RT M Destijds heeft de gemeenteraad bij drageregelingen vastgesteld voor de on-lur m rendabele uitbreiding van het elektrici- teitsnet en voor onrendabele aansluitin gen op het waterleidingnet. Nu intussen de gehele gemeente is voorzien van elec- triciteit en slechts enkele panden alleen met zeer hoge kosten op het waterlei dingnet kunnen worden aangesloten, heeft langer voortbestaan van deze rege lingen geen zin. De commissie voor E JAP» openbare werken besloot dan ook deze aan tr wek het college te adviseren er een punt achter te zetten. Als bijdrage in een onrendabele wateraansluiting was 500,— beschik baar. Maar dal bedrag is veel te gering om de nu nog niet-aangesloten panden voor een redelijke prijs op het water leidingnet te kunnen aansluiten. EEN ABONNEMENT WAARD >P 14 j rouwer 13.45 u1 apel. 3 ie van lur in anssen 'enray. naai va TTY 3 n MI LI DN1QI n TER I rouwei im ll.i 4 juni mr in e Ven )e ker s om terk v; ran Ze Ven ra» lecepl ot 20. den Er Toeko -ritz F 3078 S Sl. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: 2e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder Ons", van 20.00 tot 21.30 uur een direkte lij- nuitzending vanuit de studio met als programma Nieuws en actualiteiten, sport en verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 10.00 lot 11.30 uur het programma „Nieuws en actualitei ten, daarna het verzoekplatenprogram ma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Woensdag: 2e woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.00 uur het pro gramma „Onder Ons". Vrijdag: van 10.00 lot 11.30 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het programma „Non stop" veel gevraagde muziek. St. Scrvatius, Psychiatrische Centrum Venray. Woensdag: vanaf 10.00 tot 11.00 uur het programma „Onder Ons". Donderdag 10.00 tol 11.30 uur het programma „Nieuws en actualiteiten" waarna een platenprogramma en lot slot „Zomaar Muziek". Nieuw Spraleand Ooslrum. Woensdag van 10.00 tot 11.00 uur het programma „Onder Ons" j)e Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en actualiteiten" waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Hel Schutters veld.' Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. tur in ic Sm; harte recept uur in Venra Katte? Op vr hopen NNIE hun 2 feest i baarh uur ei opgec tumse Recer 20.00 lm G Boscl un da ngeliq Venn Blauv 'OOR videi bruil even ilNVI cl. 04 iEVR Aan "el. 8< .iefst IE Hl woo lel. 8: VERL zilvi Mei rel. 0 ZWI IANKI KU P Comp V. Ho TE F Oi ka Tel.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 16