N VERENIGINGSNIEUWS VNJ Heil der zieken SPRINGPLANK Venrays Mannenkoor GON8 "^Txjyjongerenkoor ^èt>tLdo" St. Pe\^S Peelland Operette KINDERKOOR de BANDELIEREN >jv Orkest vereniging Venray Derde Orde BARBEQUE-PARTY voor slechts f 25,- P P Venray Iets voor meisjes Iets voor jou? TRIMCLUB PEEL EN MAAS uw weekblad IVN Venray-Geysteren PEEL EN MAAS Heden donderdag 6 juni om 20.00 uur repetitie in den Essel Ursulastraat. Zondag 9 juni deelname aan de slotdag van de wandelvierdaagse. Verzamlen om 12.30 uur bij de Wetteling. Mannen koor pantalon en sweater meebrengen. Na deze wandeltocht omkleden in de galmhut voor het défilé. De Toetzengers verzamelen om 16.00 uur in de Galm hut. Voor deelname a.s. donderdag even opgeven bij Jac. Nooyen. 13 juni donderdag om 19.30 uur repeti tie tenoren en om 20.00 uur gehele koor, na de repetitie kwartaaltoepen. Maandag 24 juni bestuursvergadering in 't Upke. De vakantie voor het koor is dit jaar op 18-21 juli en 1 aug. Onderbroken op 21 juli voor de eucharistievering in Geyste- ren voor Fon s om 10.00 uur. Afmelden R. v. Mil tel. 86917 -4985- 1860 HARMONIE Donderdag 6 juni. Om 19.30 uur repetitie harmonie orkest. Zondag 9 juni: intocht jeugdvierdaagse. Bijeenkomst om 16.30 uur schouwburgplein. Donderdag 13 juni 19.30 uur repetitie. AGENDA 9 juni: Jeugdvierdaagse Zondag 23 juni: 11.00 uur muzikaal op treden wijk Smakterheide. Donderdag 27 juni Schuttersveld. Zondag 30 juni Stramproy. Donderdag 11 juli Barbeque. Zaterdag 27 juli serenade zilveren bruidspaar. Vrijdag 9 augustus serenade bruidspaar Zondag 25 augustus jubileum deken Theunissen. Zaterdag 5 oktober Gemeentetournooi. Zondag 6 oktober Concert Greven- bricht. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 6 juni 18.30 uur repetitie jeugdorkest in Perdstal. Donderdag 13 juni. i.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetitie volgens afspraak met Uw leraar. DRUMBAND Zondag 9 juni. Zie harmonieorkest. Dinsdag 11 juni 19.00-20.00 uur repetitie. Bardienst Dhr. Vossen. Afmelden harmonie-orkest bij de hr. v.d. Steeg, tel. 82539; leerlingen bij dhr. Raedts, tel. 82803 en drumband bij dhr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Agenda: Vrijdag 7 juni. Geen repetitie i.v.m. de avondvierdaag- Zaterdag 8 juni tussen 11.00 en 12.00 uur inleveren van oud papier aan de zijingang van Inalfa. Zondag 9 juni om 10.15 uur Hoogmis in de Patersker. Maandag 10 juni. Om 19.00 uur spelavond voor alle jon gens. Dinsdag 11 juni om 18.30 uur repetitie voor de alten. Woensdag 12 juni Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: Secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: Hartelijk dank aan alle ouders en koorleden (jongens en mannen) die af gelopen weekend zo voortreffelijk heb1- ben meegeholpen om de Kennedymars te doen slagen. Denk om de Hoogmis van a.s. zondag en de opgave voor on derbrenging van onze Franse Gasten. Uiteraard ook het inleveren van oud pa pier niet vergeten. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 11 juni 19.30 uur repetitie voor de sopranen om 20.00 uur voor hel hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, lel. 81221, of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, lel. 86159. VREDESKERK VENRAY Morgen vrijdag 7 juni zingen wij in de Veltumse kapel voor het bruidspaar Werson-Smals. De mis begint om 2 uur maar willen jullie er voor zorgen om kwart voor 2 aanwezig te zijn bij de ka pel. 14 juni 13.45 huwelijk Paterskerk. Kwart voor twee aanwezig bij de Paters kerk. 15 juni 18.00 H. Mis Vredeskerk Jonge renviering gaarne om 6 uur aanwezig in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. 6 juli 18.00 H. Mis Vredeskerk. Dit is de laatste jongerenviering voor de va kantie maar daar hoor je t.z.t. nog meer van. Nieuwe leden zijn van harte welkom. We repeteren iedere woensdagavond van half 7 tot kwart voor 8. In het parochiezaaltje achter de kerk. Kom eens langs. Belangrijke data Zaterdag 8 juni deelname aan de tap toe in Mijdrecht. Vertrek van de bus om 17.00 uur aan de LTS Zondag 9 juni géén repetitie inhalen jeugdvierdaagse. Bijeenkomst LTS in uniform om 16.00 uur. Vertrek hoek Merseloseweg - Helfrichestraat om 16.45 uur. Vrijdag 14 juni receptie P. Rijnders Zaterdag 22 juni Kollekte. Zondag 25 augustus begeleiding De ken Theunissen (40 jaar priester) naar de kerk. Zondag 8 december koffiekonsert in de schouwburg. Repetities Zondag 9 juni geen repetitie. Woensdag 12 juni repetitie voor het ge hele korps. Afmelden majoretten en miniretten mevr. Siebers tel. 85944. Korpsleden: Ton Huybers tel. 87380. P.s. denk aan het overmaken van de kontributie 1985 DE VKEPESKLOIOES Maandag 10 juni Kooruurtje van 16.15-17.00 uur. Vanaf zaterdag 8 juni kunnen de fo to's bij foto Hoedemakers bezichtigd en besteld worden. We wensen jullie alle maal een fijne zonnige vakantie. Ook de nieuwe groep kinderen die bij ons komt zingen in het nieuwe koorjaar van harte welkom. De koorrepetities beginnen weer op vrijdag 30 augustus om 16.00 uur. Dinsdag 11 juni geen repetitie i.v.m. de kermis. Woensdag 12 juni 1985, om 20.00 uur bestuursvergadering in hotel de Peel- poort. Dinsdag 18 en 25 juni om 20.00 uur repetitie in hotel de Peelpoort. Vrijdag 21 juni feestavond voor leden en introducees in hotel de Peelpoort. Geplande optredens zaterdag 12 okter te Horst-Hegelsom en zaterdag 19 okto ber in het orgelmuseum te Helmond, nu definitief vastgesteld op Contakt- man voor Venray e.o. dhr. A.H. ele ven, Serenadestraat 61, Venray- Brukskc. Telefonische aan- en afmeldingen bij mevr. F. v.d. Steen-Poels, tel. 04930- 13524, na 17.30 uur. Dinsdag II juni Repetitie 2c stem 18.00 uur Repetitie allen om 18.30 uur. Dinsdag 18 juni Repetitie 2e slem 18.00 uur repallen 18.30 uur. Zondag 23 juni We zingen de Gezinsmis om 11.00 uur we zijn om 10.30 uur in hel repetitie- zaaltje. We hebben ons koor uilstapje gehad. Mede door de hulp van vele ouders kun nen we terug zien op een hele geslaagde dag voor kinderen en ouders. Bedankt allemaal. „CAPRICCIO" Zondag 9 juni 10.30 uur repetitie, tenoren en bassen. Maandag 10 juni 19.00 uur gezamelijke repetitie. BOJEMA Vrijdag 7 juni 18.45 uur repetitie. SALTARELLO Zaterdag 8 juni 15.30 uur Gezamelijke repetitie. Zondag 2 juni Zijn wij vrij. Woensdag 12 juni Van half 7 tot half 8 repetitie in het acti viteitencentrum. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 n DAMESKOOR Woensdag 12 juni om 20.00 uur repe titie voor het hele koor in zaal Thielen. Woensdag 3 juli om 20.00 uur concert in het ziekenhuis. Donderdag 11 juli om 19.30 uur con cert in het Schuttersveld. Woensdag 17 juli onze laatste repeti tie voor de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Woensdag 12 en 19 juni om 20.00 uur orkest repetitie o.l.v. L. Boogaarts en om 20.15 uur repetitie van het klein ensemble o.l.v. M. Stelten Repetitie ruimte de M.L.K. School De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Nu de aantallen kinderen bekend zijn voor het komende kindervakantiewerk kunnen ook zij die als leider of als leidster weer willen meedoen zich opge ven. Iedereen die tenminste 16 jaar oud is mag zich voor een of twee weken op geven. In het verleden hebben we met de leeftijd nog wel eens wat gesmokeld als we te weinig leiding konden krijgen, maar dit jaar willen we daar toch echt de hand aan houden omdat een minima le eis van 16 jaar toch wel nodig is om de kinderen goed te kunnen begeleiden. Voor het overige is een brok enthousi asme ruimschoots voldoende om de kin deren een leuke week te bezorgen en om ook zelf een fijne week te hebben. Als er mensen zij die wel willen meedoen, maar zich niet een hele week kunnen vrijmaken dan kunnen ze zich op van de onderstaande adressen ook opgeven als scheidsrechter, verteller of toneelspeler of speelster. Zij die zich schriftelijk wil len opgeven kunnen dat doen op het volgende adres: H. Verheijen, Pasado- blestraat 9 5802 NJ Venray. Telefonisch kan men zich opgeven op een van de volgende adressen. Martien Houwen Stationsweg 14 Horst 04709-4013. Henk Wijnhoven, Vicarie- weg 36 Leunen 04780-10561. Petro Loonen, Reekgraafstraat 13 Venray 04780-83496. Jacques Cuypers, Burg graaf 39 Venray, teal. 04780-83496. Wanneer men wil opbellen dan wel graag tussen 6 en 7 uur 's avonds omdat men dan de meeste kans heeft op een van de adressen iemand aan te treffen. Tot slot nog dit. Herhaaldelijk wordt er opgebeld door mensen die vergeten heb ben hun zoontje of dochter op te geven om mee te kunnen doen. De vraag is dan of dal alsnog kan. Wanneer men het invulstrookje ingevuld en wel met het geld in een enveloppe doet (wanneer men het programma blaadje kwijt is, dan kan men ook volstaan met een an der papiertje, waarop naam, de leeftijd, adres, school, klas en de week waarin men mee wil doen) en bij een van de me dewerkers afgeeft, dan zorgen wij wel dal die aanmelding alsnog wordt ver werkt. Wegens omstandigheden (o.a, vakan tie van onze dir.) kan onze maandverga dering in juni niet doorgaan. Wij beslo ten daarom dit jaar onze „vakantie maand" in juni te houden. De eerstvol gende maandvergadering zal zijn op 10 juli. Wij beschikken nu ook over een professionele BARBEQUE, waarmee U bij mooi weer BUITEN op het terras van onze tuin en bij minder mooi weer probleemloos BINNEN kunt BARBEQUEN NU onder ALLE WEERSOMSTANDIGHEDEN een GEZELLIGE en UITGEBREIDE (kinderen 6 t/m 12 jaar f 10,- p.p.) c^6a'% RESTAURANT BOWLING - PARTYCENTRUM Mgr. Hanssenstraat 10 OOSTRUM Tel. 04780-83223 een BARBEQUE-PARTY is mogelijk na reservering vooraf: Met min. 4 pers. op woensdag en donderdag vanaf 18.00 uur en op zondag v.a. 13.00 uur Op vrijdag en zaterdag v.a. 18.00 uur uitsluitend voor gezelschappen van min. 15 personen. Lourdescomité afdeling Venray KOLLEKTEWEEK van 10 tot en met 16 juni Volgende week is zoals de gemeen telijke kollektekalender aangeeft de kollekteweek t.b.v. het Lourdescomité afd. Venray Het is inmiddels een traditionele kollekte geworden, die het Lourdes Liefdewerk in Venray in staat stelt telken jare een flink aantal zieken naar Lourdes te kunnen laten gaan. Volgend jaar organiseert de „Lim burgse" naast de voorjaarsbedevaart, ook de kinderbedevaart in het najaar. Aangezien wij gaarne aan beide bede vaarten onze medewerking verlenen, bevelen wij deze kollekte bij U extra aan. Onze oproep om wat medewerkers voor de kollekteweek van volgende week is beloond geworden. Flinke hulp werd verkregen van het jongerenkoor „Chrisko", maar ook uit andere wijken kregen we versterking. Allemaal bij voorbaat dank. Meer dan vijftig mensen gaan vanaf maandag met een kollektebus op stap. Zij stellen hun vrije tijd ter beschikking van de zieke medemens. Hopelijk wordt hun inzet beloond met een gift door U, waarvoor wij U zeer erkentelijk zijn. Er wordt gekollekteerd in kom en kerkdorpen. De opbrengst is ook geheel ten bate van deze regio. Geniet lekker van de zon, maar laat de zieken niet in de kou staan. Alle medewerkers/sters zijn in het bezit van een legitimatiebewijs. Terwijl wij dit schrijven, hebben de pelgrims in Lourdes nog enkele dagen voor de boeg. Over de zon hebben ze daar niet te klagen; zondag werd n.l. een temperatuur gemeten van 35°C. Dat is voor sommige pelgrims „iets te veel van het goede". Ze hebben echter alles mee kunnen maken. De pontificale internationale Hoogmis in de onder grondse Pius X zal voor velen 'n hoog tepuntzijn geweest. Verder werden diverse aktiviteiten, die door de afd. Venray werden georganiseerd, verscho ven naar de avonduren. Hoewel hun pelgrimstocht nog niet ten einde was, kunnen we nu reeds spreken van een zeer geslaagde bedevaart. A.s zondag 9 juni om 14.00 uur houdt Heil der Zieken de foto middag. Een ie der die onlangs met de Mei bedevaart mee ging kan komen kijken, of gezellig na babbelen. Ook fam. kennisen buren of ieder ander belangstellende is van harte welkom. Deze middag bent U dus van harte welkom in'het gastencentrum „De Wieënhof" op de Leunseweg te Venray. De toegang is gratis dus tot zondag. De Juli bedevaart wordt dit jaar ge houden van 17 t.m. 24 juli. Mgr. Bo mers Bisschop van Haarlem zal deze be devaart begeleiden. Bent U ook nieuw- schierig naar wal Lourdes nu eigenlijk is, wat mensen beweegt om ter bede vaart te gaan, of wilt U eens keer op een andere wijze in kontakt komen met an deren als alleen maar oppervlakkig. Neem gerust eens vrijblijvend contact op, men zal U de nodige informatie graag verstrekken. Voor inlichtingen: G.H.M. Pirlo. Esdoornstraat 18 5802 CX Venray. Tel. 04780-86018. Deze weck is cr een excursie onder lei ding van Locd. Waar hij heengaal weet hij nog niet. Hij vertrekt zondag om 10.00 uur. 1-1 ij weet nog niet wat hij gaai doen, maar neem wel zwcmklcding mee. Lr wordt demokralies beslist waar we heen gaan. Dal wc een hoop lol hebben weet ik zeker. Tenminste dal was twee weken geleden hel geval tijdens het zwemmen. Ik hoop dal de opkomsl goed is en dal er veel wordt gezien. Tot ziens. Voor informatie 04780-82128. 7 juni Social Security in Dingus. In Groningen zijn de afgelopen jaren een flink aantal uitstekende groepen op gestaan. Tot die kategorie behoort ook Social Security. Opgericht in 1980. In de loop der jaren hebben enkele wisselin gen plaatsgevonden in de bezetting. Maar vanaf 1983 is die ongewijzigd met Klaas Post Gitaar, Joop Mols drum, Jos Haijer zang, Jan van Dijk bas en Martin Ploeg Synthesizers. Dankzij een veelzij dig repetoire, steeds proffesioneler wor den acts en uitstekende lichtshow maakt Social Security haar live optredens meer dan de moeite waard. Hun derde prima langspeler „Homesick Home" is ook al verschenen. Vorig jaar schoorden ze nog een prima hit met het nummer „The Wedding". Dit jaar kwam het singletje „Slow Emotion" dat goed was voor enkele weken VARA'S verrukke lijke 15. Dit Groningse vijftal kan zich verheugen op de goede kritieken vanuit Hilversum, getuige o.a. optredens in Countdown Café, Hollands Glorie, Ko ploper van de NCRV en Spleen van de VPRO Social Security maakt moderne behoorlijk Brits klinkende rocksongs, waarals een rode draad een sterke melo die doorheen loopt. Vrijdag 7 juni zaal open 21.00 uur entree 6,-. Dingus swingt verder met op vrijdag 14 juni een te gekke swingavond i.v.m. de afsluiting van het le seizoen meiden- werk. Er wordt driftig onderhandelt met een muziekband en/of theater groep. Meer hierover volgende week. Zaterdag 15 juni a.s. in de zaal Groep Iks en Meziek i.v.m. het 10 jarig bestaan van het COC. Iedereen is wel kom. Voor diegene die dit vandaag (6 juni) nog lezen: we worden vanavond vereeu wigd op de video met een serie recla mespots. Dat wordt dus lachen, gieren, brullen. Heb je zin om mee te lachten, kom dan van 7 uur tot half 10 in Din gus, Hoenderstraat 10 kost maar I,- Volgende week vrijdag (dat is dus 14 ju ni hebben we een feest ter afsluiting van dit seizoen. Nodig je vrienden en vrien dinnen dan ook uit. Hoe meer zielen hoe meer vreugd. En volgend-jaar gaan we natuurlijk ook weer door met: iets voor meisjes, iets voor jou. Ons programma Inlopen c.q. warmlopen 10-12 min. oefeningen voor losmaken spieren. Loop of spel combinaties, uitlopen. Het geheel duurt ongeveer een uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Zin om mee te doen. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km, vanaf Cooperbaan-Beekweg. Zondagmorgen. Om 8.00 uur op het Rank Xeroxcircuit programma als boven beschreven Lopersroep. Maandag- en donderdagavond verza melen om 18.30 uur vanaf St. Antho- niusveldweg trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdstal-Kempweg. Inlichtingen 85384. Komende maandag 10 juni zal de heer Muller, lid van de imker regio Venray voor de leden van het IVN en be langstellenden een binnenavond verzor gen over bijen. Er zullen twee kasten met bijenvolken tentoongesteld staan. Tijdens de lezing zal ruim gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. De bij eenkomst wordt gehouden in Café Lenssen, Dorpstraat 10 te Gcysteren, aanvang 20.00 uur. Wij hopen op veler belangstelling. A.s donderdag geen club i.v.m. jeugdvierdaagse. Vrijdagavond, loop je niet mee met de jeugdvierdaagse dan ben je van harte welkom tussen 19.00 en 21.00 uur. Groep 3, dus Gerard, Mia, Wiel zorgen voor het programma. Omdat er afgelo pen vrijdag geen tijd meer was om de uitslag van de spelletjes te berekenen volgt hier de uitslag. 1Petra Verhaag 148 pt 2. Jaqueline Classens 135 pt 3. Anja Sijbers 135 pt 4. Mario Linskens 128 pt Proficiat jongelui. Zaterdagavond club van 19.30 tot 21.30 uur. Avondvierdaagse zondag a.s. loopt een aantal van de leiding de 20 km met de jeugdvierdaagse. Als er leden zijn die mee willen doen, kunnen zij zich opge ven bij Henk, Eikenlaan 28. Die vertelt dan wel waar en hoe. HOMOSEKSUALITEIT kVENRAY- COC Onze vergadering van m idag 10 ju ni a.s. is verzet naar dinsdag 11 juni, de dag waarop onze afdeling precies 10 jaar bestaat. We beginnen zoals ge woonlijk om 20.00 uur. Na afloop gaan we met z'n allen een feestborrel drinken om dit heugelijke feit alvast een klein beetje te vieren. Zoals je misschien reeds weet pakken we het grootser aan op 15 juni a.s. in Dingus, Hoenderstraat 10 in Venray. Het feest begint om 13.00 uur. Een volledig programma lees je elders in Peel en Maas van de volgende week. Het gratis programma boekje is te bestellen via postbus 316 5800 AH Ven ray, Je krijgt het zo snel mogelijk in de bus. Tot ziens. jeugdnatuurwacht Afgelopen zondag zijn vele telefoont jes binnengekomen van JNW-ers, die informeerden of de wandeltocht wel doorging. Helaas, een foutje onzerzijds. De eerdere aankondiging in „De na tuurvriend" is in de loop van mei door het bestuur verschoven naar 16 juni a.s. Deze wijziging is niet tijdig aangekon digd. Hiervoor onze excuses. De ko mende wandeltocht (dus zondag 16 ju ni) wordt gehouden in het Vlakwaterge- bied en het Loobeekdal. Gestart wordt vanaf de parkeerplaats nabij het zwem bad als steeds tussen 9.30 en 10.30 uur. Voor meer bijzonderheden over deze tocht lees je komende week meer in Peel en Maas. Vlijtig Liesje Mocht je het vlijtig Liesje inmiddels in bloei hebben staan, dan is het raadzaam de plant aan je leerkracht te tonen. Neem ook je stempelboekje mee. Je leerkracht keurt je bloeiende plant en draagt zorg dat je maximaal 3 stempels krijgt bijgeschreven. Zonnebloem Het mooie zomerse weer van de laatste dagen zal debet zijn dat je ge zaaide zonnebloem pitten snel zijn uil gelopen en de planten hard groeien. Zet in elk geval een stevige stok in hun buurt en blijf de planten goed vochtig houden. Het aanbinden moet zorgvuldig geschie den. De planten kunnen namelijk ge makkelijk bij een onweersbui (en die komen) afknakken. De eerste telefoni sche doorgave zal de komende week in dit blad bekend worden gemaakt. Veel sukses. 'n leesbare krant BUURTVER BRUKSKE De Buurtvereniging organiseert op zaterdag 8 juni van 10.30 tot ongeveer 14.00 uur een Fancy Fair. Dit gebeuren zal plaats vinden in het en als het mooi weer is rond het wijkcentrum Kiosk in het Brukske. Wij hopen dat U die dag vrij houdt om bij ons langs te komen. Er worden allemaal ouderwetse spellet jes gespeeld, waarmee leuke prijzen zijn te winnen. Komt U allen langs dan be loofd het een leuke dag te worden. Agenda vergadering maandag 10 juni in het wijkcentrum, aanvang 20.00 uur spreekuur van 18.45 tot 19.45 uur. Ope ning, notulen vergadering 1 mei jl, in- en uitgaande post, mededelingen, wij- kradenoverleg, bestuurlijke participa tie, sociaal culturele activileiten, zomer- markt, filmmiddag, info bulletin, fancy Fair, timmermiddag. Rondvraag. Afre kening met penningmeester. Sluiting. Deze vergadering is openbaar, dus iede reen is van harte welkom, leden zowel als niet leden. Op woensdag 19 juni organiseert de buurtvereniging een filmmiddag voor de kleintjes de kinderen van de Kleuter school mogen komen van 14.00 tot 15.00 uur. En de kinderen van de klas sen I en 2 van de basisschool van 15.30 tot 16.30 uur. En natuurlijk voor leden gratis en voor niet leden 0,75 daarvoor krijg je dan nog een koekje en limona de. Wij vragen Uw aandacht voor het volgende. Op zaterdag 22 juni organi seert de Buurtvereniging in samenwer king met de winkeliersvereniging 't Bruukske te Venray een grote zomer- markt. Er zullen rond het winkelcen trum Brukske kramen komen te staan met allerhande artikelen. Ook sport en muziek verenigingen worden in de gele genheid gesteld zich op de zomermarkt te manifesteren. Ook hebben wij graag mensen die een demonstratie van het een of ander kunnen geven. De tijden van de markt zijn van 09.00 uur tot 16.00 uur. Mocht U ook intresse hebben voor het huren van een kraam, de prijs is 35 per kraam. Neem contact op met Mevr. Korevaar, tel. 04780-86478. Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan Vorige week zondag heeft het lente kampioenschap plaats gevonden. De uitslag hiervan luidt als voigt: Jeugd kampioen: 1. Giel Krijen, 2. Jaqueline Lenssen. Dames: 1. Marij Stiphout 2. Riek Schutte Senioren: 1. G. Stals 2. H. De Klein 3. P. Lenssen Algemeen winnaar: G. Krijnen. Alle prijswinnaars proficiat met het behaalde succes. Het programma voor komende week: Heden donderdagavond oefenen schieten op de schuttersweide aan de Endepoel aanvang 19.00 uur. Zondagmorgen 9 juni schietwedstrijd 6 tallen voor de Memorial Beker P. Lenssen op de schuttersweide in de En depoel, aanvang 10.30 uur. Zondagmiddag 9 juni gaat de schutte rij de schutterij deelnemen aan het defi le van de avondvierdaagse. Netjes in uniform, om uiterlijk 15.45 uur bij het Gildehuis Café „De Klomp". Maandag 10 juni wordt er een alge mene leden vergaderiing gehouden in het gildehuis, aanvang 20.30 uur. Er wordt een grote opkomst verwacht vooral in het belang van de vergadering. Zondag 2 juni heeft onder prachtige weersomstandigheden het verenigings- schieten plaats gevonden, met de win naar van vorig jaar de schietvereniging de Roos uit Leunen. Ze zouden het deze middag niet gemakkelijk krijgen tegen de schietvereniging EMS uit Meerlo. De finale ging dan ook tussen een ploeg van de Roos en 2 ploegen van EMS uit Meerlo. Na verschillende kavelrondes wist uiteindelijk toch nog de Ross de volle winst in ontvangst nemen. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Alle medewerkers bedankt voor het goe de werk. Zondag 16 juni wordt het 2e bonds- feest gehouden in Neer. Noteer deze da tum alvast. ALTERNATIEVE STRAF Herhaaldelijk wordt de politie ge alarmeerd dat onbevoegden zich in het afbraakpand (vroeger slagerij Gou- mans) aan het Kerkpad bevinden, en vanuit dat pand pannen en stenen naar beneden gooien. Op heterdaad kon de politie twee knapen aanhouden. De derde, die wist te ontkomen, kwam zich later sportief voor zijn kameraden bij de politie melden. Als alternatieve straf moest het drietal de binneplaats van het politiebureau vegen en dienst fietsen poetsen. Nadat ze hun straf hadden on dergaan werd het drietal (waarvan de ouders waren ingelicht) huiswaarts ge zonden.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 13