ee AGENDA [log voor Afrika „Textiel abstrakten" tot en met 27 mei in de schouwburg muziek feesten [erselo I Fiets mee voor Amnesty Ceel en maas Ingezonden Jeugd biljarten in Venray, open dag bij VOP Dodelijk ongeval peel en maas Massale vissterf te in Wanssum Dorpenzeskamp Ongeval met twee ernstig gewonden op de Midden Peelweg Uitslag verloting DSV tweemaal landskampioen Werkloosheid blijft dalen SPORTHAL DE WETTELING Gevonden Oude foto up ilank. Saterdag jl vond er een aaksimultaan-toernooi plaats t.b.v. i de aktie „Oog voor Afrika" geor- liseerd door „de Tafelronde" Ven- Jan Timman, schaakgrootmeester, n het tegen een dertigtal schakers op, wist zonder al te veel problemen alle Jijen te winnen. Opvallend was de estatie van burgemeester Defesche, de strijd meer dan 40 zetten volhield, arbij had hij wel de hulp van Wim Tot en met maandag 27 mei (maan- l 2e Pinksterdag) exposeert de oud- nrayse Jeanette Claessens in de louwburg met textielabstraeten. Deze tentoonstelling werd samens- iteld dpor de Venrayse kunstkring door" kritici subtiel, gevarieerd en i genoemd. Jeanette Claessen toont deze expositie recent werk waarin ihillende druk- en verftechnieken ruikt worden. Door de combinatie verschillende werkwijzen, zoals iwen, scheuren, accentueringen door chinestiksels, ontstaan kontourver- leringen die een zeer verrassend en ineel resultaat geven. In het grotere lumentale werk worden kontrasl- kleurvlakken tegenover elkaar it om de vouwen in de stof te iterken. innette Claessens woont en werkt iisterdam en is tevens werkzaam in MDGO bij de opleiding Mode en ling. ERIJ ■BEN /lerselo 519 Zaterdag 18 mei 1985 werd op Mastbos 12 te Venray een rijwiel ontvreemd, merk Junker Trimsport, waarin code gegraveerd 5801 SW 13 f 250,- BELONING voor degene die de identiteit van de dader bekent maakt en f 100,- BELONING voor het terugbezorgen van dit rijwiel VAN DE KAMP ASSURANTIËN tel. 87575 Jeuken, voorzitter van de Venrayse schaakclub. Een bijzondere prestatie le verde de 17 jarige Karin Jeuken. Zij hield het langste stand tegen groot meester Timman, maar moest uiteinde lijk toch het onderspit delven. De opening van het simultaan had op het schouwburgplein plaats waar „le vensgrote" schaakfiguren stonden op gesteld. Op de feestavond daarna kon worden medegedeeld dat de opbrengst van de aktie al meer dan 7000,- bedraagt. i zaterdag I juni om 12.00 uur larten op diverse plaatsen in Limburg plstochten, georganiseerd door ver- Ihillende Amnesty-groepen uit de regio ■mburg. ■Ook de Amnesty-groep Venray doet Tiee om zodoende nog eens massaal pnesty International in haar campag- p tegen martelen publieke onder de Indacht te brengen. FIETST U MEE?? [Kom dan zaterdag 1 juni tegen 12 uur fcarde Grote Markt in Venray en fiets [lar wens een tocht van 15 of 25 Het startsein wordt gegeven door ^thouder H. P. T. M. Willems. selname staat open voor iedereen en [gratis, maar een vrijwillige bijdrage is feerdan welkom. Ilnlichtingen bij: Wolda Schlepers, jerenpasweg 4, Oostrum, tel. 04780- #386. ITot ziens. EEN ABONNEMENT WAARD Slechts enkele dagen voor de start van de Muziekfeesten werd de organisa tie geconfronteerd met een tegenslag: EDDY RAVEN, een Amerikaanse ex ponent van de Country- en Western- avond op zaterdag 25 mei, waarvoor de verwachtingen hoog gespannen waren, werd plotseling teruggeroepen naar Amerika, omdat daar T.V.-verplichtin gen in zijn programma waren ingelast. Hij kan dus niet in Merselo optreden. Voor het vinden van een gelijkwaar dige vervanging werd een bliksemaktie gestart, en die werd zowaar met succes bekroond. Het was niet eenvoudig, want hij moest helemaal uit Engeland gehaald en uitgekocht worden; maar op 25 mei komt naar Merselo: de Engelse Canadees GORDIE WEST. Wie is GORDIE WEST? Geboren in Engeland, verhuisden zijn ouders al vóór zijn eerste verjaardag naar Alber ta, Canada. Daar trad hij vanaf zijn 13e jaar (het was toen het eind van de vijf tigerjaren) in muziekgroepen, bands en andere muziekformaties op. In 1971 begon hij met een eigen „Elvis-show". Na de dood van Elvis in 1977 kwamen er tientallen van dergelijke shows, maar in 1971 was dat nog een noviteit, en dus een waagstuk. Maar GORDIE WEST slaagde, had succes, en nam in 1974 de beslissing om als full-professional door te gaan. Vele optredens in Canada en de Ver enigde Staten volgden, zowel in zalen en clubs, als voor radio en T.V. Vanaf het begin van zijn loopbaan had hij ervaring opgedaan in vele stijlen zoals: pop, rock and roll, big band, Folk, Elvis shows e.d. Vanaf 1978 echtercon- centreerde hij zich uitsluitend op de country-music. Hij ging toen ook voor het eerst (terug) naar Europa, waar hij sindsdien meerdere tournee's heeft ge maakt, met name veel optredens in En geland. In het voorjaar van 1985 (dus maar zeer kort geleden) kwam hij voor het eerst naar Nederland, waar hij in april optrad in Helmond, Noordwijk, Groningen, Alphen a/d Rijn en Dor drecht. Dat is hem en hel publiek blijkbaar zo goed bevallen, dat hij andere zaken opzij zette om naar Merselo te komen. Wij zijn ervan overtuigd, dat deze Engeis-Canadese GORDIE WEST aan het gebruikelijke hoge peil van de Muziekfeesten Merselo zal beantwoor den. Tot slot nog wat ander nieuws van de Muziekfeesten: In het KRD-ORK-pro- gramma vanuit de feesttent op zondag middag 26 mei wordt onder meer opge treden door de formaties: RAYMOND VAN HET GROENEWOUD VITESSE T.L.C. Caravankeuring: Met recht meen ik te moeten reageren op artikel caravankeu ring in Peel en Maas van woensdag 15 jl. Bij alle genoemde gebreken is er nog een aan toe te voegen, nl dat er een groot aantal caravans lekkende gasleidingen te zien gaf. M.i. een gebrek wat zeker niet onvermeld mag blijven. P. Lenssen brandweerman Zes jaar geleden werd door het bestuur van VOP besloten om met een jeugdafdeling te beginnen en zodoende, onder begeleiding van de oudere leden de jeugd in Venray een kans te geven om te gaan biljarten. Jeugdbiljarten ont brak in Venray en natuurlijk is daaraan niet vreemd dat dit spel meestal in een cafe gespeeld moet worden. Met de in middels opgedane ervaring blijkt dat jeugdbiljarten, mits met goede begelei ding, heel goed mogelijk is en toekomst heeft. Diverse jeugdleden hebben in middels, behalve beter biljarten geleerd, ook de ervaring opgedaan voor wat be treft het organiseren van wedstrijden en/of toernooien zodat er nu aanmerke lijk minder steun nodig is van de senio renleden. TRAINING De training die iedere week verzorgd worden door H.v.d. Laar en Th. De- ricks hebben er toe bijgedragen dat in middels de nodige successen behaald zijn. In teamverband werd dit jaar voor de 4e keer het districtskampioenschap landscompetitie district Venlo e.o. be haald, terwijl vorig jaar in Assen het na tionaal kampioenschap voor teams door ons jeugdteam gewonnen werd. De persoonlijke kampioenschappen brachten naast talloze districts en ge westelijke titels ook een viertal plaatsen op in de nationale finale waaruit blijkt dat de spelers op hun niveau tot de beste jeugdbiljarters van Nederland behoren. Inmiddels hebben de drie door H. v.d. Laar getrainde spelers dusdanige vorde ringen gemaakt dat zij door de K.N.B.B. in staat zijn gesteld regionale trainingen, te volgen. Twee spelers zijn dit jaar dan ook gepromoveerd naar de extra klas libre (boven 11.00 gem.) en een speler promoveerde zelfs naar de topklas libre (boven 35.00 gem.). OPEN DAG Voor deze kompetitie moeten nog enke le wedstrijden gespeeld worden maar onze jeugdleider, dhr. W. Janssen is al weer volop bezig met de komende kom petitie waarin we opnieuw met twee of drie teams gaan deelnemen. Mochten er nog liefhebbers zijn die lid willen wor den van onze jeugdafdeling dan kan hierover kontact opgenomen worden met Th. Dericks (04780-80259). Voor belangstellenden houden wij op zater dag 25 mei a.s. een open dag in ons clu blokaal, café halfweg, Stationsweg 147 Venray, van 14.00-17.00 uur. Gegadig den moeten echter 1 aug. a.s. 10 jaar oud zijn en mogen niet ouder zijn dan 18 jaar. Ook dient er rekening mee ge houden te worden dat in de periode van september tot mei de wedstrijden gespeeld worden op zaterdag aanvang 10.30 uur. Tot ziens op 25 mei. Op Hemelvaartsdag waren twee broertjes van 7 en 10 jaar, van de familie Verstappen, aan het spelen op het terrein van Eierhandel aan de Smakterweg. Al spelende werd op een of andere manier het bedieningskastje geopend van een vrachtwagen met hy draulische laadklep. De massasleutel kon worden overgehaald waardoor het hydraulisch systeem in werking ging. Toen de klep beneden was, is de jongste op de laadklep gaan staan. De laadklep ging weer naar boven tot in de gesloten stand. Daarbij werd de 7-jarige Henkie tussen laadklep en de op de vrachtwagen aanwezig vracht bekneld. Het gelukte de oudere broer de klep weer naar beneden te krijgen. Terstond rende hij naar huis om zijn moeder te waarschuwen. Die nam haar ernstig gewond zoontje op en zorgde dat hij in recordtijd naar hel ziekenhuis werd ver voerd. Bij aankomst bleek de jongen aan zijn verwondingen te zijn overle den. De politie onderzoekt hoe het moge lijk is geweest dat kinderen op dat ter rein konden spelen, maar ook hoe hel mogelijk is geweest dat het kastje kon worden opengemaakt en de laadklep in werking kon worden gesteld. EEN ABONNEMENT WAARD Midden vorige week heerste er in de Grote Molenbeek en de haven te Wanssum een massale vissterfte. Vele duizenden dode vissen zijn uit het water gehaald en naar de destructor te Son af gevoerd. Een onderzoek heeft uitgewezen dat hel water vergiftigd werd door het land bouwgif Endosulfan, dat onlangs ook vissterfte veroorzaakte in de Noord- Oostpolder. Het vergif is intussen zo verdund en afgevloeid dat het geen gevaar meer op levert. De politie en het Waterzuiverings schap trachten te achterhalen wie het vergif in de beek heeft gedeponeerd. De in Castenray georganiseerde „dorpenzeskamp" in het kader van de muziekfeesten en ten bate van de uit breiding en verbetering van het gemeen schapshuis is een succes geworden. Men mag verwachten dat, gezien de belang stelling, zo'n dorpenzeskamp een jaar lijks terugkerend evenement gaat wor den mogelijk misschien wel elk jaar in een ander kerkdorp. De heren Jan en Jos Bastiaans en Adri van Stokkum vormden 't scheids- rechtersteam; gekozen vanwege hun er varing met het zeskampgebeuren in de jaren zeventig. Castenray-zelf ging met de hoogste eer strijken (41 punten) en mocht de grote trofee in ontvangst nemen. Oirlo werd verdiend tweede met 36 punten. Ysselsteyn verwierf 28 punten, Leunen 24, Merselo 22 en Vredepeel 19. Vrijdagavond deed zich een zeer ernstig verkeersongeval plaats op de Midden Peelweg, net voor de grens met de gemeente Horst. De bestuurder van een personenauto uit Wageningen was doende met inhalen toen hij plotseling een tegemoetko mende motor zag. Hij remde krachtig om een botsing te voorkomen en wilde zijn auto naar rechts sturen, maar verloor kennelijk de macht over het stuur. De auto slingerde van links naar rechts en weer naar links en kwam toen in botsing met de motor. De frontale botsing kwam zo hard aan, dat zowel de motor als de auto als afgeschreven moe ten worden beschouwd. Vele kostbare .minuten voor de hulpverlening gingen verloren door hét' systeem van alarmering. Een dame afkomstig uit America was de eerste die hulp inriep. Zij draaide het alarmnum mer van de rijkspolitie te Herkenbosch. De daar dienstdoende politieman vroeg haar bij welke hectometerpaaltje het ongeluk was gebeurd. Dat wist die dame niet maar als het op grondgebied van de gemeente Venray was gebeurd dan moest zij het alarmnummer daar bellen. Dat nummer is voor Ysselsteyn 04780- 81333of 04780-80800. De politieman in Herkenbosch had echter maar op een knopje hoeven te drukken. De Braban ders hebben het nog gemakkelijker, die hoeven maar 0011 te draieen en de hulp verlening komt direkt op gang. Dat kan blijkbaar niet in Venlo. Waarom niet? De 27-jarige bestuurder van de motor en zijn 24-jarige duopassagiere, beiden uit Vaassen, werden met zeer zware ver wondingen naar het ziekenhuis ver voerd. Tussen 2 en 12 mei werd door parfu merie COCON te Venray een verloting gèorganiseerd, waarbij de cliënten van Cocon een van de twee sets uit de „Ac cessory Collection" van Gucci konden winnen. Zo'n set vertegenwoordigt een waarde van 234,- en bevat een schitte rende Gucci aansteker pen. De kans om zo'n set te winnen was zeer groot omdat de de verloting uitsluitend plaats vondt onder die cliënten, welke een eau de toilette, parfum of badprodukt van Gucci kochten in die perioden. De sets werden gewonnen door: Dhr. Stolman Pastoor Gerardstraat 19 Oirlo en Dhr. Cremers Pavanenstraat 15 Venray. (advertentie) Donderdag en vrijdag j.l. werden in de „Maaspoort" te 's-Hertogenbosch de voorrondes twirlkampioenschappen gehouden. Dit gebeurde dit jaar voor het eerst d.m.v. uitvalrondes. Zo wist Janine v. d. Boom bij solo- strutting een 7e plaats te behalen, Dorian van Rhee behaalde in dezelfde catagorie een 6e plaats en wist zich te plaatsen voor de top 6. Caroline Snijders kwam met het onderdeel danstwirl op de 15e plaats. Thea Vermeulen wist zich zowel voor solo-Twirl als solo danstwirl te plaatsen in de top 6. De danstwirl groep D.S.V. plaatste zich in de top 3, evenals de novelty groep van D.S.V. Zaterdag was dan de nationale titel strijd. In de categorie solotwirl werd Thea Vermeulen 6e en in de categorie dans twirl 4e. In de categorie solo strutting werd Dorian van Rhee 6e. Van de top 3 danstwirl groepen behaalde D.S.V. de gouden medaille. Van de top 3 novelty behaalde D.S.V. eveneens de gouden medaille. Maandenlang heeft D.S.V. zich intensief bezig gehouden met hun shows o.l.v. Helma Litjens uit Weurt. Wij zijn dan ook zeer trots op deze behaalde resultaten. Hartelijk dank aan alle dames. De tendens van de laatste maanden een duidelijke seizoensmatige daling van de werkloosheid, ondersteund door enig conjunctureel herstel zette zich ook in de maand april verder door. Het aantal werkloze mannen in Venray daalde met 169 tot 1915 en in Gennep met 63 tot 1123. Met dus nog 3038 werkloze mannen in Noord-Limburg blijven we tot de regio behoren met het laagste percen tage (12.7%) werkzoekenden. Ook in Limburg en in geheel Neder land was die daling duidelijk te consta teren. In Limburg daalde het werkloos heidspercentage tot 16.5% en landelijk tot 14.6%. Hieruit blijkt weer eens dat Venray en de regio gunstige cijiers hebben. Dit in tegenstelling tot Zuid-Lim burg, waar de westelijke mijnstreek 17% werkloze mannen telt. De ooste lijke mijnstreek 19.5% en Maastricht 19.7%. Uitschieter in Zuid-Limburg is Kerk- rade met 20.8%. Dat wil zeggen, dat daar van elke 5 mannen die in het ar beidsproces zijn ingeschreven, er 1 werkloos is. In zijn totaliteit is vooral zorgelijk, dayreel veel werklozen ontzettend lang als werkzoekenden blijven ingeschre ven. Ruim 57% is langer dan een jaar werkloos, en nog geen 4% komt binnen een maand weer aan de slag. Een klein lichtpuntje is echter, dat de jeugdwerkloosheid zowel bij de school verlaters als bij de 19 t/m 22-jarigen duidelijk lager is dan vorig jaar. Bij de vrouwen was de daling van de werkloosheid in Venray en de regio niet zó spectaculair als bij de mannen. Maar, met een daling van 60 in Venray en 23 in Gennep, toch nog altijd het vermelden waard. Ook bij deze catego rie werklozen staat Noord-Limburg op nieuw als het laagste genoteerd. van 23 t.m. 29 mei 1985 Vrijdag 23 mei: 20.00-21.00 van Soest zaalv. vr. Zaterdag 24 mei: 09.00-18.00 Venrayse zaalv. kamp. (heren) 18.00 Bowling Bistro Venray zaalv.vr Zondag 25 mei: 09.00-18.00 Venrayse zaalv. kamp. (heren) 18.00 Old Calahan zaalv. vr. 19.00-21.00 Manual Maandag 26 mei: 09.00-18.00 Venrayse zaalv. kamp. (dames) Vanaf 16.00 finalewedstrijden heren. Dinsdag 27 mei: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 28 mei: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 29 mei: 19.30-21.00 VC Rooytr. openbare bibliotheek IA venray Nieuwe aanwinsten voor de afdeling volwassenen: Altman, Thomas. De bruid. Griezelverhaal over een jonge zwangere vrouw, die' het gevoel heeft dat iemand haar bespiedt en overal volgt. Bloch, Robert. Schizo. Moorden in een psychiatrische inrichting en de ontvluchting van een groepje patiënten leiden tot een golf van gewelddaden. Clare, Shannon. Spoor van harts tocht. De assistente van een Amerikaan se politicus sluit in Rusland een onver wacht huwelijk. Coyne, John. Het doodskleed. Een jonge priester wordt geplaagd door bizarre en macabere beelden, flarden van vorige levens. Crispin, A. C. V. Gelijknamig boek van de t.v.-serie over de vrijheids strijd tegen onaardse bezoekers. Deigton, Len. Voorspel in Berlijn. Een Britse geheim agent wordt naar Oost-Berlijn gezonden als er een lek is geconstateerd in de hoogste regionen van de Britse geheime dienst. Eberson, Wessel. Moord op Wa tergat. Na de moord op de zoon van een Zuidafrikaanse politicus gaat een ge vangenispsychiater op onderzoek uit. Sligo, John. Goede Vrijdag de 13e. De ontvoering van en de moord op Aldo Moro is nog maar het begin. De ultra-rechtse terroristen-organisatie heeft veel verdergaande bedoelingen. Traven, B. De katoenplukkers. Een arme lompenoroletariër gaat in Mexico katoenplukken en stuit op veel onrecht. Vries, Leonard de. Chaweriem. Na de Tweede Wereldoorlog trekt een joodse jongeman naar Palestina om te helpen een eigen joodse staat te verwe zenlijken. Openingstijden volwassenafdeling: Maandag 10.00-12.00 14.00-18.00 uur Dinsdag 14.00-18.00 uur Woensdag 14.00-18.00 uur Donderdag 14.00-18.00 uur Vrijdag 14.00-21.00 uur Zaterdag 10.00-13.00 uur Daarnaast is de STUDIEZAAL ge opend op: Dinsdag 10.00-12.00 uur Woensdag 10.00-12.00 uur Donderdag 10.00-12.00 uur Vrijdag 10.00-12.00 uur Tijdens deze uren kunt u in de studie zaal kranten en tijdschriften lezen en eventueel boeken inleveren. van 13 t.m. 19 mei 1985 Een gele parkiet Een blauw/gele parkiet, tam Een poes, bruin getijgerd Een jonge zwarte bastaardhond Een klein hondje, wit-bruin-zwart Een tas met twee broeken; K Een bruin bontjasje Een blauwe pórtemonnaie mét" in houd Een halsketting met drie steen tjes Een zilveren verlovingsring, in scriptie „Gerry" Een sleutelbos met 10 sleutels Een Opel sleutelhanger met 2 sleutels Een sleutelbos aan bruin label met 9 sleutels Een draagtas van de Hema met inhoud. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227 Deze foto is gemaakt in 1950. De Naaischool Onze Lieve Vrouw van Fati- ma in Overloon. Bovenste rij v.l.n.r.: Truus Fransen, Mia Hendrix, Mary van de Vorst, Annie Arts, Jo Wetterhaan, Helma Schaeffers, Driena van Kessel, Jo van den Heuvel, Truus Bonants, Nel lie de Riet, Zuster Florencia, Tini Bom, Corrie van Bergen. De middelste rij Berta van Dijk, Gemma van Gerven, Truus Kusters, Mia Siebers, Nellie Lu- cassen, Francien Kronenberg, Truus van Leuken. De onderste rij: Berta Sikkens, Stien Oudenhoven, Mia Poels, Tillie Ponjee, Thea Dommik, Dien Janssen en Bets van Zwamen. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: ZATERDAG EN ZONDAG J WITTGEN Langstraat 76, tel. 83558 2e PINKSTERDAG A.FRANCKEN Allegrostraal 43 tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: ZATERDAG EN ZONDAG T. VAN TIEL Tel. 88800 2e PINKSTERDAG G. VAN LOON tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN past jeuckenstraat 6 tel 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. MONNIKSKAP Paterslaan hoek patersstraat tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenst. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M. VAN WINDEN tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstr. 30 Venray tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, Venray, tel. 81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRO IS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Vragen m.b.t. homoseksualiteit? Schrijf naar: Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURC Hoenderstr. 33, tel. 85251 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. STICHTING BLIJF VAN M'N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3