FLYING FLIES Midgetgolf BILJARTEN ZONDAG „UIT" ETEN Heilderzieken Ky P HVK oostrum V.C.ROOY RED CAPS VENRAY 2e titelstrijd de Peeldrivers Fc Flying Jumpers Oostrum M.C.C. VENRAY Play Back en Sound Mix show TRIMCLUB Jaarvergadering Katholieke Invalidenbond II Ki I Jm vrouwe,n Natuur wandeltocht Merselo PvdA I jr.: jr.: 12 jr.: 6 jr.: 16 jr.: 10 jr.: lOjr. dames: )- -17.3 )-17.1! i-18.01 N )-17.01 - 08. i - 07. )-18.4! i -19.30 g jeugd jgd Hr eugd Neder- vertrel :k, M ren, A k.N. Coach: Krini X) uur :rg. M erkens, obs, Y. neman. 01 PONYCl pril '85: 121 p. '9 p. sr. 128f r. 130p -07.» wist Terwijl andere teams al uitgespeeld zijn, ploeters ons Heren 2 nog voort er. hoe... Heren VC Rooy 2-Tupos 2 3-0 Setstanden: 15-5 15-5 15-12. De winaar van deze beslissingswed strijd mag promotie/degradatie gaan spelen! Het beloofde, ondanks de blessure van coach Piet, een leuke pot te worden. Al in de le set bleek dat VC Rooy sterker was dan Tupos. Het werd vrije gemakkelijk 15-5. De 2eset ging weer precies hetzelfde: weer 15-5. In de 3e set nam Tupos een kleine voorsprong, maar door goed spel en de steun van de supporters wist VC Rooy toch met 15-12 te winnen. Na deze vrij eenvoudige 3-0 winst is het nu nog wachten op de 2 promotie degradatiewedstrijden. Wij wensen He ren 2 heel veel succes! Denken juliie aan het opgave-for- mulier voor het nachttoernooi van 10 mei a.s. Inleveren bij Hanny Manders, Doórmanstraat 7. Wie geen formulier heeft gehad kan er een halen in de kantine van de sporthal. De experts en de powder-puffs van Flying-Flies hebben de eerste Grand- Nationale gefietst en die was georgani seerd door Son en Breugel. Zij hebben allen een sportieve strijd jelew$i.f jl heel V3Ij>umjes IjUy <jl|(aar gefiëlst voor de Nederlandse kampioen schappen. De volgende wedstrijd is in Volkel. We hebben weer 'n sportief weekend gehad. Het ging er hard aan toe, want ze zijn allemaal even sterk. Er kan echter maar een winnaar zijn. Patrick Claessens was in de A-finale 2e. Frank van Melis deed ook weer goed zijn best en was 3e in de A-finale.Fred dy de Vries ging ook goed, want hij fietste alles 2e, in de halve finale 3e en in de A-finale 5e. Ramon Linders had pech en werd 8e in de kwartfinale. Rick van Melis werd 7e in de'/i finale. Danny v. d. Poel heeft de 3 manches gefietst, net als Sander Pelzer. Pascal Hermsen wist door te gaan tot in de B-finale en daar werd hij 2e. Herald Heidens wist ook goed zijn manches door te komen maar in de V* finale werd hij 7e. Maurice Schoenmakers fietste 4-4-2 en inde V* finale werd hij 4e. Pascal Dings de 3 manches. Alexander van Doorne door te dringen tot in de A-finale en werd 5e. Marcel de Kleine was in de W finale 5e met een puntje te veel voor de finale. Mark Pelzer fietste 1-1-1 en in de V* finale 8e, want hij ging goed onderuit. Raymond Doppelbauer was 5e in de V4 finale. Twan Hermans heeft de 3 manches verreden en Erik van Lipzig ook. Nico Jakobs ging door tot de A- fioale en werd 5e. Jan van Els 6e in de K' finale. Ron van Opbergen ging ook hard, want die ging ook door tot in de A-finale en daar werd hij 7e. Onze cruisers hebben het ook weer goed gedaan. Want Nico Jakobs werd 8e in de A-finale. Twan Boom heeft zijn 3manches verreden. En Peter Stiphout wist weer een beker in beslag te nemen en wel 'n eerste plaats. Powder-puffs. Hanneke v. d. Bunge- laar wist 'n mooie 3e plaats in de wacht ie slepen en Sabine Schoenmakers werd 2e; ze knokte er hard genoeg voor. Mandy v. d. Bungelaar was 5e in de 14 finale. Corry van Els was 2e in de B-fi- nale. Petra van Doorne werd 4e in de A-finale. Onze junioren hebben zich van de goede kant laten zien in Meyel, want daar zijn ze met z'n allen naar toe gegaan en de experts die zaterdags in Son en Breugel gefietst hebben, moch ten ook in Meyel starten, dus er waren jongens met 2 of 3 bekers in 't weekend. Jos van Wylick was 4e. Richard Arts was 2e. Michel van Kempen 3e. Roel Hermsen 4e. Bart Arts, Twan Baltissen 8e. Jan van Melis le. Marco van Kempen 4e. Christoph Doppelbauer 8e (Chris hoe kan dat?). Stephan van Soest 6e. Jan Weyers 8e. Maurice Janssen 3-3-1. Peter Stiphout le. Experts: Frank van Melis le. Rick van Melis 3e: Freddy de Vries le. Pascal Hermsen 4e. Hans v. d. Aa 5e. Herald Heidens 4e. Roger Baltes 3 manches. Pascal Dings 6e. Werner Hendriks was 2e, maar kreeg geen beker; jammer Werner. Merille van Miles le. Lilian Arts had ook 'n beker, ze had 'n mooie 3e plaats. Cruiser Peter Stiphout was le. Tot zondag in Rosmalen en breng de zon mee. Het 2e damesteam is zaterdag kampioen geworden in de le klasse! Proficiat en veel succes in de promotie klasse. De pupillen zijn de competitie goed gestart, met 22-0 werd All-Stars uit Heerlen verslagen. Ze waren zo ijverig bezig, dal ze elkaar voorbij liepen op de honken, wat bij honkbal verboden is. Van de andere kant zijn wij, de coaches erg blij met zo'n enthousiast team. Ook de aspiranten hadden een zeer goede start. Phonthoms uit Weert werd met 32-5 verpletterd. Zeer goed ge speeld jongens, ga zo door. De junioren speelden in Venlo hun eerste competitiewedstrijd. Met regel matig scoren en verder goed veldwerk werd de uitslag 8-5 op de scorekaarten gebracht. Ook hier dus de eerste twee punten voor Red Caps uit Venray. De senioren begonnen hun wedstrijd tegen Phanthoms uit Weert met een mooi dubbelspel en een bijzonder mooie vangbal van Gijs Gommans. Het werd de eerste innings zeere spannend met tussenstanden van 2-2 en 3-4 zag het er allemaal nog goed uit. Maar toen haalde Weert hun geheime wapen uit de materialentas en wel de scheidsrechter, die steeds slechter de ballen begon te be oordelen; hierdoor raakten de Venray- spelers geïrriteerd en Weert profiteerde hiervan door regelmatig te scoren. Einduitslag 18-6 voor Phanthoms. A.s, zaterdag 27 april: HB senioren uit naar Maastricht, ver trek 10.30 uur bij café Klomp. HB junioren thuis tegen Maastricht, begin 14.00 uur. HB aspiranten thuis tegen All Stars, begin 13.00 uur; De pupillen zijn vrij. We zijn inmiddels ook weer gestart met de softball-trainingen. Mochten er nog meisjes of dames zijn die interesse hebben om mee te trainen, dan kunnen zij mee komen doen op dinsdagavond; de training begint om 18.30 uur. Ook zoeken wij nog enkele honkbal aspiranten in de leeftijd van 12 tot 15 jaar. Jongens kom 's woensdagsavonds eens naar de trainingen kijken, dan zijn de aspiranten aan het trainen vanaf 18.30 utlr. „VLAKWATER" Afgelopen zaterdag speelde ons eerste team de vooruitgespeelde wedstrijd te Mierlo tegen het eerste team aldaar. In de eerste ronde echter leek her erop of onze spelers voor het eerst op deze baan kwamen. Met een totaal van 118 slagen werd deze ronde royaal verloren. Doch toen kwam de juiste mentaliteit naar boven en werd de tweede ronde in winst omgezet met een totaal van 104 pnt., evensla de derde ronde, die met een score van 102 slagen nog beter uit de verf kwam. In de vierd en laatste ronde moest er niet alleen gewonnen worden, maar het verschil in slagen moest minimaal vier bedragen, dan had men tevens de volle winst in handen. Gerrit Vermeulen, Gerrit Janssen en Harrie Lenssen speelden elk 26 en Hans Peeters kwam met 21 pnt. terug, tevens de laagste ronde. Hij speelde echter ook de hoogste ronde! In Maasbree werd afgelopen zondag om de Peelcuptrofee gestreden. Met tien spelers waren we aanwezig om de Peelcup wederom te verdedigen, en dat lukte wonderwel. Met 530 punten over vier ronden met 5 personen bleven we de anderen voor, waardoor de Peelcup in Venray bleef! Waarschijnlijk had men dit reeds voorzien!! In de individuele stand behaalde Harrie Lenssen de eerste plaats met een geweldig gemiddelde van 24,5. Gerrit Vermeulen werd derde, ge volgd door Gerrit Janssen. Jo Litjens behaalde bij de dames een eervolle derde plaats met 128 pnt. Komende donderdag spelen we de volgende ronde van de onderlinge competitie. Het tweede team gaat zondag op bezoek in Maasbree tegen het eerste team van hun. Het zal zeer moeilijk worden om een winstronde te pakken, maar men zal zeer gemotiveerd de strijd aanbinden. Venray 3 speelt thuis tegen Etten- Leur 2 en ook hier zal men zeer be nieuwd naar de uitslag zijn. Een gelijk spel is ook winst! Volgende week dinsdag zijn we op de golfbaan om de wedstrijden te begelei den, die dan worden gehouden vanwege Koninginnedag. De aanvang is om 13.30 uur. Het clubkampioenschap wordt dit seizoen over drie wedstrijddagen verre den. De tweede dag is voor zondag 7 juli gepland, zodat de spanning er tot op het laatste moment inblijft. Bij de kleurdakkers zal de drievoudig clubkampioen Leon Kunzler zware tegenstand krijgen. Het zal voor hem moeilijk worden om voor hqt vierde achtereenvolgende jaar clubkampioen te worden. Na de eerste wedstrijd tellend voor het clubkampioenschap heeft Ton Schoenmakers met 122 ronden de leiding en wordt door Leon Kunzler met 116 ronden gevolgd. Verdere kanshebbers bij de kleur dakkers zijn: Ronald Mosman, Wim Robben, Ton v. d. Wijst, Jos Linders en Haraid van Veggel. Bij de witdakkers komt er zeker een nieuwe kampioen, daar Jos Linders de kampioen van 1984 naar de kleurdak kers klasse is grpromoveerd en zodoen de zijn titel niet kan verdedigen. Bij de witdakkers is ook na de eerste wedstrijd nog niets beslist, maar we zien wel twee koplopers. Rob van Rengs heeft met 107 ronden de leiding, gevolgd door Marco v. d. Wijst met 102 ronden. Verdere kanshebbers zijn: Theo Pijpers, Peter Roumans, Pieter van Lierop en Pierre Bovee. Ondanks dat deze wedstrijd dan nog geen uitsluitsel zal geven, zal er voor de punten en de beste plaatsen weer hard gestreden worden. Het circuit „De Spurkt" van Model Stockcar Racing „De Peeldrivers" ligt aan de Smakterweg 80 te Venray, nabij Rank Xerox. Zaterdag 27 april zijn er van 14.00 tot 16.00 uur trainingen en zondag van 10.00 tot 12.00 uur. Aanvang van de wedstrijd is 12.30 uur. Uislagen fietscrosswedstrijd „F.C:C. Flying Jumpers", Oostrum van zondag 21 april 1985. Powder puffs 5 6 jarigen: 1Heidi Beerkens, Overloon 2. Conchita Meuleners, Vlodrop 3. Ellis Smeets, Posterholt 5 6-jarigen: 1Jeroen Meuleners, Vlodrop 2. Stef Jansen, FCC Flying Jumpers 3. Bart Marcellis, Vredepeel. 8-jarigen: 1Roger Heidens, Posterholt 2. Alexander Henstra, Posterholt 3. Jürgen Heitling, FCC Flying Jump. Powder puffs 9 10 jaar: 1. Miranda Smeets, Posterholt 2. Caroline Reynolds, FCC Flying Jumpers 9-jarigen: 1Roy Theeuwen, America 2. Marvin Leuwol, Venray 3. Denny Thoonsen, Posterholt 10-jarigen: 1René Rongen, Heide 2. Remco Huisman, FCC Flying Jump. 3. Giel Mommen, Oostrum 11-jarigen: 1Sander van Landegem, Vlodrop 2. Tommy Philips, Posterholt 3. Richard Peeters, Vlodrop 12-jarigen: 1Maurice Theelen, Posterholt 2. Jeroen Arts, Overloon 13-jarigen: 1. René Kivits, FCC Flying Jumpers 2. Aaron Voermans, Heide 3. Jan-Hein Lonnen, FCC Flying Jump 14-jarigen: 1John Rongen, Heide 2. Robert Gielen, Vlodrop 3. Andrew Hughes, Posterholt 15 jaar en ouder: 1. Roger Teunissen, Ysselsteyn 2. John Litjens, Ysselsteyn 3. Pedro van Vegchel, Ysselsteyn Veel tegenslag voor Venrayse coureurs in Meyel In het zonnige Meyel kenden veel Venrayse coureurs tegenslag, zoals Erik v. d. Pas die zijn sleutelbeen blesseerde. Peter van Es die in een massale valpartij kansloos werd en in de zijspanklasse waar Peter Thissen met bakkenist Jan Roffers die af te rekenen hadden met een steeds vastlopende motor in de trainingen le manche. De 125 cc junioren gingen van start in de le manche, waarin onze coureurs een slechte uitgangspositie hadden en al direkl ver naar achteren zaten. Erik v. d. Pas presteerde goed en wist zich langzaam maar gestaag naar voren te werken en eindigde in een rennersveld van 45 copreurs op een mooie 15e plaats. In de 2e manche zag het er voor hem nog beter uit en wist zich redelijk op een 8e plaats te handhaven. Tegen het einde van de manche nam hij echter te veel risico waardoor hij ten val kwam en zich blesseerde. John Claessens deed het ook prima en wist een regelmatig gereden wedstrijd beloond met een 22e en 19e plaats in de beide manches. Ook Hans Boom reed de wedstrijd uit maar wist zich beide keren niet te klas seren. Michel Claessens die in beide man ches ten val kwam wist zich ook net te klasseren, evens Willy Camps die de finish nie haalde. Bij de 250 cc junioren stonden maar liefst 84 coureurs aan de start, zodat 2 series en 2 herkansingen verreden moesten worden. Direct plaatsten zich voor de finale Ton Hendrix 2e, Piet Arts 5e en Ton Michels 6e. Via de herkansingen plaatsten zich Theo van de Laar le, Grad Aarts 8e, Lam Willems 10e en Jan Haegens 12e. In de Finale speelden onze coureurs geen vooraanstaande rol. Ton Hendrix werd na een inhaalrace 8e en viel net buiten de bekers. Beter deden het Theo v. d. Laar en Piet Aarts, die beiden een goede start hadden en uiteindelijk zich als 4e en 5e wisten te klasseren, waar mee ze ook weer de nodige punten pak ten voor promotie. Ton Michels klas seerde zich als 27e en Lam Willems werd als 29e afgevlagd. Bij de zijspan-senioren had de combi natie Peter Thissen en Jan Roffers met veel pech af te rekenen. In de training liep de mototr al vast en dat gtebeurde in de le manche ook weer. De 2e manche wisten ze uit te rijden, zij het op 1 ronde achterstand op de 1 le plaats. Programma a.s. zondag 28 april: Overloon: 500 cc senioren kamp. Dessel België: IMBA 250 cc. 30 april: Haren 125 cc jun., 125 cc prom., 250 cc senioren. Eindhoven: 250 cc jun., 250 cc prom., 500 cc jun., 500 cc sen. Asten-Heusden: Jeugdcross Vetera nen. Bekerwedstrijd K.N.B.B. In de bekerwedstrijd tegen de met 1 punt hoger geëindigde poulekampioen D.T.O.S. uit Reuver werd nu een duidelijke zege behaald. Leo Siebers gaf weer het goede voorbeeld, door in 9 beurten (20.00 moyenne) zijn partij te voltooien met in de laatste beurt een hoogste serie van 110. Wiel Vermeulen verloor zijn partij, maar dezelfde Reuvernaar moest daar op het onderspit delven tegen de werkelijk voor elke carambole vechten de Piet de Haart. Met een winst van 5-2 en een wedstrijdpercentage van 93,6% sluit DOS C-l het seizoen. Het afwachten i snu, wat D.T.O.S. tegen Acquit-A uit Blerick speelt. Clubkampioenschappen Tijdens de clubkampioenschappen afgelopen maandag wist Wiel Vermeu len de kampioen van afgelopen seizoen Louis Janssen' te verslaan in 15 hgurten* d'l,tegen ajlef (yerwaqhtingen in (139 tegen '31Zijn hoogste serie was 42. Ook nieuweling Johan Schaeffers is goed op dreef. In ook 15 beurten was een duidelijk niet zeker spelende Frits Dupont het slachtoffer. Volgende week een tussenstand. Nog even dit: de clubkampioenschap- pèn worden op maandag en dinsdag ge speeld, aanvang 19.30 uur (of 19.00 uur, indien afgesproken door de eerste- partij-spelers). Succes. V.B.B. Ge plaatst voor de finale 2e klasse: De heren H. v. Well, G. v. Houdt, J. Gielens, J. Verhalle, A. Wilmsen, M. Xenssen, P. Hofmans. Ie res. T. v. d. Werken 2e res. B. Suilen Deze Finale vindt plaats op 2, 3 en 4 mei in lokaal BIOS te Overloon. Veel Na regen komt zonneschijn. Na twee verregende zondagen hadden onz renners verleden week schitterend fiets weer. De trimmers kwamen in grote getale opzetten. Liefst 24 renners van groep 1 gingen de grens over voor een mooie tocht over Duits grondgebied. Het tempo wordt nu strikt in de gaten gehouden en het mag gezegd zijn, dat de trimmers zich goed aan de afspraken houden. In groep 2 waren 9 renners present. Het blijkt dat ook deze groep lekker op dreef is. Bij de wedstrijdrenners zagen we na lange tijd Ton vn de Pas bij de senioren verschijnen. Na een zware blessure maakte hij in Baarlo op de baan een goede come-back. In deze groep spurtte Hay Camps, deel uitmakend van een kopgroep, naar de 8e plaats. Bij de gentlemen won Eric Claessens het puntenklassement en werd Thijs van Asten in de einduitslag 13e. Gerard Keijzers slaagde in Vlodrop erin om een kopgroep los te weken van het peleton. In deze groep finishte hij als 6e. Alwin Opbroek, dit jaar sterk rijdend, eindig de bij de junioren als 4e. Programma komend weekeinde: Trimmers groep 1: Oostrum-Helena- veen-Oostrum over 80 km. Vertrek om 8.30 uur met Eddy Oosthoek als chauf feur. Liefhebbers voor de tocht door Zuid-Limburg op 5 mei dienen zich weer telefonisch op te geven bij Harrie Horstermans, aangezien we met een beperkte groep vertrekken. Trimmers groep 2: Oostrum-Weller- looi-Oostrum over 40 km. Vertrek 9.30 uur. Wedstrijdrenners: Hoensbroek: recreanten, junioren, veteranen en amateurs. Echt: adspiranten, gentlemen en se nioren. Informatie: Eddy Oosthoek 04780- 86070. Na de uitstekende presentatie van fo towerk van de fotograaf Louis Gruijters uit St. Oedenrode is er gedurende de clubavond van 2 mei weer ruimte gela ten voor het eigen werk. Wilt U vooral eens aandacht geven aan het onderwerp de fiets. Wij verwachten JjngywJ^r- lijk veel fotowerk) op 2'niei. Cluplqden en belangstellenden (voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom. Plaats: aktiviteitencentrum, Kennedyplein 1 te Venray. Aanvang 20.00 uur. Op zaterdag a.s. is er in de Kiosk in het Brukske een grote Play Back en sound mix show waar zich 16 groepen voor op hebben gegeven. Daar er kandidaten zijn die al in de voorronden van de K.R.O. Play Back Show gestaan hebben beloofd dit een muzikale avond te worden. Vanwege de te verwachten drukte kunt U al kaarten kopen in de voorverkoop op Beetho- venstraat 8 in Venray. Op is op. Lekker - goed verzorgd - niet duur BOWLING BISTRO VENRAY - 04780-83223 Ons programma Inlopen c.q. warmlopen ±10-12 min. oefeningen voor losmaken spieren. Loop of spel combinaties, uitlopen. Het geheel duurt ongeveer een uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Zin om mee te doen. Onze aktivileiten: Zaterdagmorgen Vanaf Ballonzuil circuit. We vertrekken om 7.15 uur voor een trainingsloop van 10 km. vanaf Cooperbaan Beekweg. Zondagmorgen. Om 9.00 uur vertrek bij Cooperbaan Beekweg Programma loop, trim en spe loefeningen op het Ballonzuil circuit. Maandag en donderdagavond, ver trek om 18.30 uur vanaf Sl. Antonius- veldweg 1. Doel: conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand. Route singels Venray. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf Perdslal-Kempweg. Inlichtingen verstrekt gaarne P. Loomans Overturestraal 14, Venray. Tel. 85384. BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY 4 mei 1985 dodenherdenking Op 4 mei a.s. zal het Vredesberaad Venray het initiatief nemen tot doden herdenking bij zowel de monumenten van de Nederlandse, Engelse als Duitse begraafplaatsen. Voor wat betreft de herdenking van Nederlandse oor logsslachtoffers hier in Venray, sluiten wij ons aan, bij de herdenking die ge houden wordt vanuit de Grote Kerk. Om vervolgens na afloop hiervan, te FIETSEN naar achtereenvolgens de En gelse en Duitse begraafplaatsen om ook daar bloemen te leggen. Bloemen die een teken van leven zijn. Leven dat niet gebasseerd kan zijn op een voortdurend vijandsbeeld deuken. Wij nodigen iede reen uit „die met onze verzoenings ge dachte over de graven heen" mee wil doen. De afdeling Venray van de Limburgse Katholieke Invalidenbond kwam in jaarvergadering bijeen in de Wieenhof. Voorzitter van den Biggelaar betreur de het dat er zo weinig belangstelling voor die jaarvergadering bestond. Hij zei in zijn openingswoord het jammer te vinden dat de afdeling weer in ledental achteruit was gegaan. Uit een onder zoek was gebleken dat mogelijk de doorgevoerde contrbutieverhoging daarvan oorzaak zou kunnen zijn. Toch meende de voorzitter nog eens le moeten benadrukken hoe noodzakelijk het is een actieve afdeling te hebben. Hij memoreerde wat er de laatste 3 jaar in Venray bereikt is door de groep Toegan kelijkheid en Verkeer. De invalidensportclub, een niet meer weg te denken vereniging in het Venray se, heeft een rumoerig jaar achter de rug. Maar dat wel in positieve zin. Ge memoreerd werd nog dat Theike Ger- rats een onderscheiding van de NIS had gekregen. Een onderscheiding waardoor Theike op hoog niveau die waardering kreeg welke hij verdiend had. DE JAARVERSLAGEN De diverse jaarveslagen lieten duide lijk zien welke aktiviteiten de vereniging ontwikkeld en welke prestaties door de leden geleverd worden. VERKIEZINGEN Anneke Janssen zag haar bestuursmandaad weer verlengd, terwijl de heer Rutten met algemene stemmen in het bestuur werd gekozen en daar de functie van penningmeester op zich zal nemen. RONDVRAAG In de rondvraag kwam o.m. aan de orde of het bestuur de mogelijkheid wil bestuderen of de afdeling Venray zich 4os moest maken van de Limburgse Or ganisatie. Wellicht dat er dan weer een ledengroei kan plaatsvinden. Dat wilde het bestuur graag onderzoeken. Of dat verstandig zou zijn, zal ook worden be keken. Op woensdag 1 mei a.s. is het zover, dan gaan namelijk weer veel pelgrims uit het dekenaat Venray naar Lourdes. Om 14.00 uur vertrekken we met de trein vanuit het station in Oostrum. Wil iedereen zorgen dat men om 13.45 uur op het station aanwezig is. Vergeet alvo rens U vertrekt het volgende niet: paspoort of toeristenkaart, voldoende Franse Francs, voldoende kleding, zo wel voor koude alsmede warme dagen, regenkleding, toilet artikelen voor in de trein in de handbagage (o.a. handdoek, vfas^hndje^MisscIiien hebt U de reispa- pjerèrt al binnen, bekijk het lijstje op Uw gemak en hebt U vragen, bel gerust naar het onderstaand adres. Laat wel het telefoon no. van Lourdes thuis of ergens achter, mocht men U nodig heb ben dan kan men rechtstreeks bellen. Het telefoonnr. van Hotel „Du Vati can" is 09-336294940021. De labels voor aan de koffer c.q. rolstoel niet ver geten in te vullen en vooral goed bevesti gen. Voor de vertrekplaats niet Venray invullen maar Roermond. Wij wensen een ieder een behouden reis en veel de votie. Voor inlichtingen G.H.M. Pirlo. Heil der Zieken afd. Venray Es- doomstraat 18 5802 CX Venray, tel. 04780-86018. KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING Donderdag 2 mei a.s. is het dan zo ver, we maken dan ons jaarlijkse uit stapje, dit keer naar Maastricht. We vertrekken 's morgens om klokslag 8 uur, vanaf het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat, waar de busen om kwarï vóór 8 klaarstaan. Zorg dus dat U ruim op tijd aanwezig bent. Om 10.00 uur wonen we dan een Eucharistievie ring bij in de kerk van O.L.V. Sterre der Zee in Maastricht. Om 11.00 uur gaan we dan naar de beurs „Alles voor Eva". Om 15.00 uur maken we een boottocht over de Maas, waarna we nog een rond wandeling door Maastricht. Om 18.00 uur vertrekken we uit Maastricht, waar na we onderweg ergens dineren. De kosten van dit diner bedragen 17,25 en is voor eigen rekening, evenals de kosten die U maakt bij het gebruik van consumpties in de loop van de dag. Om ongeveer 21.00 uur hopen we weer in Venrdy terug te zijn. Leden en introdu ceer die zich voor deze reis opgegeven hebben, wensen we een heel gezellige dag toe, met vooral mooi weer. Het bestuur boaw- en houtbond fnv Waarde vrienden. Morgen vrijdag 26 april rayonvergadering in het kantoor aan de Burg. van de Loost raat. Aan vang 20.00 uur. De leden zijn welkom. Kijk wekelijks in deze rubriek voor inle vering van uw vakantiegelden tegoed bekendmaking. Op maandag 29 april en dinsdag 30 april is het afdelingskantoor van de Bouw en Houtbond gesloten. De Natuurvrienden Merselo organise ren zondag 28 april een wandeltocht over diverse afstanden De start is in zaal „Het Anker" Grootdorp 33 Merselo Starttijden: 40 km 08.00-10.00 uur 20 en 15 km 09.00-13.00 uur, 10 en 5 km 09.00-14.00 uur Groepen die gejureerd willen worden starten om 12.00 uur. U kunt op dezelfde dag inschrijven voor een medaille of een sticker. De routes voeren alle door de mooie en bosrijke omgeving van Merselo. De grote af stand loopt ook nog door de prachtige Geijsterse bossen. U komt met deze tocht vast nog op plekjes waar U nog nooit geweest bent. De afstand van 40 km is tevens een goede training voor de Kennedymars. Voor inlichtingen: N.v.d. Akker Past. Vercoulenstraat 4 Merselos. Tel. 04786-320. Deze tocht wordt georganiseerd onder auspiciën van de K.N.B.U.L.O. Kring Limburg. Huisvrouwenkontakt brukske Helaas, de laatste ochtend van dit sei zoen is alweer in aantocht! Maar het wordt vast een gezellige ochtend, want we gaan bowlen in Blitterswijck en wel op dinsdag 7 mei. We vertrekken om 09.00 uur bij het wijkcentrum de kiosk en zijn daar ook weer even voor 11.30 uur terug. Natuurlijk kan iedereen, die zin heeft, meegaan (de kosten bedragen 3,25) maar wij verzoeken U wel, dit even door te geven aan Lenie Gosling tel 81059. of aan Ria Brederode tel 87042 in verband met het regelen van vervoer. Bovendien vinden we het erg fijn, als U ons ook laat weten, of U die morgen een auto ter beschikking heeft en uiter aard tegen vergoeding wilt rijden. Ook deze laatste ochtend kunt U vanzelf sprekend uw baby of peuter in onze creche onderbrengen. Dus wilt U eens een ochtend gezellig en sportief bezig zijn, om dan met ons mee op 7 mei. Tot ziens. Attentie. Op 11 mei a.s. organiseren wij onze jaarlijkse rommelmarkt in het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske van 9.30-15.00 uur. Wij nodigen bij de ze iedereen groot en klein uit-, die dag eens gezellig te komen rondsnuffelen, want er is vast ook wel iets bij, dat voor U nog van nut kan zijn. En als extra at tractie zal er regelmatig een demonstra tie stenen slijpen gegeven worden! Ook kunt U er allerlei soorten stenen bewon deren en kopen. U ziet het, hgt is.béljst de moeite waard een kijkje te korrien ne men. Voor nadere inlichtingen kunt U bellen naar Lenie Gosling (tel. 81059) of naar Ria v. Brederode (tel. 87042). Bestuursmutatie in JOVD Venray. Afgelopen vrijdag 19 april hield de JOVD Venray weer zijn afsluitende le denvergadering van het bestuursjaar '84-'85. In deze drukbezochte vergade ring vonden belangrijke bestuursmuta- ties plaats. Voorzitter Ruud Poels be dankte de aftredende bestuursleden dhr. Fredericks en, de om dringende zaken afwezige Mej. Kroon voor hun inzet en wenste hun opvolgers C. v.d. Helm en L. Custers veel succes bij het uitoefenen van hun bestuursfunctie. Na het over handigen van de traditionele cadeau's vervolgde Hans Maes, afgevaardigde van het district Limburg met zijn betoog over het aankomende JOVD Congres in Eindhoven. Na afloop van de vergade ring werd vervolgd, met een Borrel waar ruim alle leden aanwezig waren, met verder een delegatie van het district Venlo, waar tegelijkertijd van informa tie werd gewisseld over het wel en wee van beide afdelingen. 1 MEI VIERING IN VENRAY De PvdA-afdeling Venray organiseert dit jaar een 1 mei viering in het wijkge- bouw van het Brukske. ledereen is van harte welkom vanaf 20.00 uur. Na een kort openingswoord kunnen zij die er belangsteling voor hebben zich sportief meten met anderen. Variërend van bil jart (tien over rood) en tafeltennis tot schaken, ganzebord en mens erger je niet. Dat laatste doen we immers al ge noeg aan het kabinetsbeleid. Uiteraard is deelnemen belangrijker dan het win nen. Volgend jaar tijdens de verkiezing denken we daar natuurlijk anders over. Ook zij die (nog) geen lid zijn van een progressieve politieke partij zijn van harte welkoms. In ieder geval biedt deze avond U de kans om op een ontspannen wijze kennis te maken met de ideeën en de mensen van de PvdA en wellicht ook van de andere progressieve partijen. Im mers aan de kant blijven slaan moppe ren verandert niets. Overwin Uw schroom en kom op 1 mei. De toegang is gratis.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 7