Tafeltennisclub goed onder dak J PEEL EN MAAS pIlkpilUMimpilInpiiRipillll TENSON ACTIVITY JUDO SOLISTENCONCOURS Ruitersport cor meesterschilders in venray m Raads vergadering Meerlo-Wanssum Venrays kampioenschap recreatie voetbal Deputé Hilhorsl heeft zondagmiddag officieel het nieuwe verenigingsgebouw ,Red Stars" in gebruik gesteld. Maar voordat hij die openingshandeling verrichtte, de onthulling van een elec- ironisch scorebord, benadrukte hij nog eens de maatschappelijke betekenis van liet tafeltennis, dat is uitgegroeid tot een van de meest beoefende sporten. Het is een envoudige sport en het is een goed kope sport, maar dat zal men niet zeggen als men dit riante verenigings gebouw ziel, aldus de heer Hilhorst. Dat voor de realisatie daarvan een zeer groot eigen aandeel is geleverd, daarop kan niet alleen bestuur en leden Red Stars trots zijn, maar ook het [gemeente- en provinciaal bestuur. Ook burgemeester Defesche stak zijn lof niet onder stoelen of banken. Door zeer veel eigen inzet van de leden is deze unieke accommodatie gerealiseerd, met een bescheiden gemeentelijke subsidie. Wat velen als een luchtkasteel hadden [gezien, is door het enthousiasme van de leden in eigen beheer en dus particulier initiatief, toch wekelijkheid geworden. Zelfs heeft men een sportvloer gelegd waarvoor men nog subsidie verwacht van provincie en gemeente. Ook omdat er nu mogelijkheden geschapen zijn voor beoefening van de sport door minder-validen. De heer van den Biggelaar, voorzitter van de Invalidenbond, moest naast zijn felicitaties, Red Stars bedanken voor alles wat men heeft gedaan voor de In- validensporl. De nu voor de invaliden aangebrachte voorzieningen, kunnen andere verenigingen ten voorbeeld worden gesteld. Namens de Katholieke Invalidensport mocht hij een zestal speeltafels aanbieden. Voorzitter Ben Hendriks bracht dank aan de velen die het mogelijk hadden gemaakt dat hun droomkasteel werke lijkheid was geworden. Een hechtere band is ontstaan tussen de leden; een beter en direkter kontakt is nu moge lijk. Samen kan men nu optrekken met minder-validen en recreanten. Ook daar ligt nog een goede toekomst. Het zal een zware taak zijn om beheer :n exploitatie rond te maken, maar de stille hoop leeft dat er nog enkele sub sidies loskomen waardoor die taak aan merkelijk kan worden verlicht. In de vergadering was onlangs beslo- len om de bouwcoördinator Piet Spee lot erelid te benoemen om tot uitdruk king te brengen hoe zeer de leden van Red Stars zijn inbreng waarderen. Wij vermelden nog gaarne dat op de receptie ook vele buurtbewoners aan wezig waren; buurtbewoners die eerst sceptisch stonden tegenover dit nieuwe gebouw in hun buurt. Ook wethouder van Oers en Mevr. Poels-Peters gaven acte de presence. BRANDJES I— Venrays brandweer kwam in aktie voor een in brand geraakte autobus op een sloopterrein aan de Metaalweg. Vermoedelijk is deze brand gesticht. Tijdens het rijden ontstond er jtrand in het motorcompartiment van een personenauto op de Kempweg. De brandweer wist het vuur te doven, maar de auto moet als verloren worden be schouwd. Later moest men nog terugkeren omdat de afsluitkraan van een gebruik te brandkraan niet goed was afgesloten en het water op het wegdek liep. ne I? tens irdeel: dealer ikman el 17 2 M 3 iat 27 voor egels WATEROVERLAST Uit een leegstaande woning aan de Verdistraal stroomde water naar bui ten. Waarschijnlijk was een kraan bij werkzaamheden niet goed afgesloten. Personeel van de woningbouwvereni ging wist het euvel te verhelpen. ENORME HAK- EN BREEKSCHADE Zondagmorgen werd ontdekt dat er in een woning aan de Akelei, bewoond door de fam. E., ongewenst bezoek was geweest, toen de bewoners niet thuis waren. De politie trof een enorme puin hoop aan veroorzaakt door hak- en breekwerk. Of er wat ontvreemd is, kon hangende het onderzoek en door afwe zigheid van de bewoners nog niet worden medegedeeld. De schade door dit zinloze vandalisme zal zeker enkele duizenden guldens bedragen. BROMFIETSBESTUURDER MET ONTHEFFING AANGEHOUDEN De Venrayse politie hield een brom fietser aan omdat de verzekereing niet in orde was. Bij de controle ontdekte men dat die bestuurder een ontzegging van de rijbevoegdheid bij Recherlijk vonnis was opgelegd. De bromfiets werd voor een technische controle inge vorderd. VALSE NAMEN OPGEGEVEN Dat het niet altijd lukt de politie een valse naam op te geven, ondervond een inwoner van Gennep. Hij werd door de rijkspolitie van Gennep op verzoek van de Venrayse politie aangehouden en zal zich voor het opgeven van een valse naam moeten verantwoorden. Een 13-jarig meisje werd bij een winkeldiefstal betrapt. Ook zij dacht slim te zijn door een valse naam op te geven. Maar ook hier kon de waarheid worden achterhaald. De raad van de gemeente Meerlo- Wanssum kwam vorige week in ver gadering bijeen, ditmaal onder voorzit terschap van loco-burgemeester Jan Rutten. Burgemeester drs. Dittrich was wegens ziekte afwezig. AGENDAPUNTEN De fanfare de Eendracht te Meerlo kreeg de gevraagde grond, voor de bouw ERGERLIJK VANDALISME Zondagavond ontdekte men bij het autobusbedrijf Van Ham, op het be drijfsterrein, dat een autobus die in de stalling stond, door vandalen over een lengte van 5 meter met rode verf was be werkt, terwijl aan de andere zijde van die autobus met grote letters een schut tingwoord was aangebracht. De autobus was pas enkele weken geleden overgespoten. Voor de eigenaar nu een schadepost van enkele duizenden guldens. Bij Nelipak, de buurman van Garagebedrijf Van Ham, had men eveneens de zaak besmeurd met rode verf en een muur bespoten met obscene tekeningen. Dat vandalisme moet zondagmiddag lussen 15.00 en 17.00 uur zijn gepleegd. Ook bij Nelipak spreekt men van een flinke schade. De verf is vrijwel zeker met een spuitbus aangebracht. Er zijn op dit moment geen aanwij zingen omtrent de identiteit van de daders. De politie hoopt dat er personen zijn geweest die mogelijk iets hebben gezien. Zij worden dringend verzocht zich in verbinding te stellen met de politie. De eigenaar van een personenauto ondekte dat aan zijn aan de Kiosk op het Brukske geparkeerde personenauto zwaar was beschadigd. Vandalen had den over de motorkap van zijn auto gelopen. DIEFSTAL Maandagavond tussen 21.15 en 21.30 uur werd uit de Dr. Poelsschool aan de Langeweg een boodschappentas ontvreemd. In die tas bevonden zich een paspoort, rijbewijs, bankpas, porte feuille met 200 gulden en nog wat persoonlijke bescheiden. De politie hoopt dat er getuigen zijn die de dader rond die tijd bij de school hebben ge zien. Zij worden verzocht zich in ver binding te stellen met de politie. POLITIE EN SPORT Op het door de gemeentepoltie van Deurne georganiseerd zaalvoetbaltoer nooi voor politieteams, en waaraan werd deelgenomen door een 12-tal teams, behaalde het team van onze politie de finale. In die finale moesten zij echter in het team van de rijkspolitie groep Someren hun meerdere erkenen. De fraaie beker voor die 2e plaats siert weer deprijzenkast. van hun verenigingslokaal, in erfpacht tegen een vergoeding van 10 gulden. Baron de Weichs de Wenne wilde dat bedrag verhogen tot 25 gulden, maar daar voelde de raad niets voor. Aangenomen werd de prioriteiten lijst Jeugd en Jongerenwerk. Nu kan aan J.U.G. te Geysteren een bedrag van 2.077,— en aan OJC Midgard een bedrag van 351,— beschikbaar worden gesteld. Garantie werd verleend voor een geldlening door de Algemene Woning stichting te Heerlen, tot een bedrag van 656.235,voor de bouw van 6 wo ningen te Blitterswijck. Verschillende raadsleden hadden problemen met het voorstel een bedrag van 46.560,— beschikbaar te stellen voor de aanschaf van tekstverwerkende apparatuur. Door die apparatuur zal men kunnen besparen, al is het moeilijk dat in geld uit te drukken. Indien niet tot aanschaf wordt overgegaan, zal er minstens een ambtenaar meer moeten worden aangesteld. De loco-burgemees ter wees er op dat het ambtenarenbe- stand in Meerlo-Wanssum toch al kleiner is dan in vergelijkbare andere gemeenten. De sportinvesteringssubsidie werd door verschillende raadsleden breedvoe rig besproken. Met name L. Beterams verweet het college dat het beleid afwijkt van een eerder ingenomen standpunt. De heer Hendrix zou graag een opga ve zien van wat de laatste 10 jaar aan investeringssubsidie is verleend, maar dat was niet mogelijk. Toen uiteindelijk veel onduidelijk heden waren weggenomen, stelde de raad 80.000,beschikbaar. Daarvan ÏNSON awoyofliving Als je de gebaande paden het liefst links laat liggen en het avontuur zoekt, is Tenson je kleding. Bijvoorbeeld deze winddichte, waterafstotende Hawkridge anorak met zijrits, veel zakken en funktionele details. Tenson, een wereld van verschil in funktio- nele sportkleding. Gespecialiseerd in mode voor mannen en jongemannen OOK VOOR JONGENS V.A 10 JAAR kunnen de voetbalclubs Blitterswijck, Swolgen, Geysteren en Wanssun hun velden in orde maken; kan de tafelten nisvereniging ,,Wap In" een nieuwe tafeltennistafel aanschaffen; kunnen er renovatie van tennisbanen en een voet balveld in sportaprk de Broeksteeg worden uitgevoerd en kan de ruiterclub St. Joris de regeninstallatie aanschaf fen. Op dinsdag 23 april zal de raad bijeenkomen in een informele raadsver gadering. Daar zal o.m. gesproken worden over hel terrein van de voormalige steenfabriek te Tienray en het boerderij-aanbod van de familie Geurts aan de gemeente. De laatste op verzoek van drie raadsleden. Onderzocht zal worden in hoe verre de stichting Gemeenschapshuis Tienray voor de Horeca concurrerende aktiviteiten ontplooit. Raadslid Hendrikx stelde het par- keerverebod voor vrachtwagens te Geysteren aan de orde, waardoor met name de firma BOMCO getroffen zou zijn. Hij dacht dat dit verbod de gemeente veel geld zou gaan kosten. Loco-burgemeester Rut ten bestreed, dat het gemeentebestuur niet al het mo gelijke had gedaan om mét die firma aan de overlast een einde te maken. De gemeente was opgetreden naar aanlei ding van klachten van inwoners. Er zou een goede oplossing mogelijk zijn als die firma het terrein bij haar paarden stallen zou gebruiken om die vrachtwa gens te parkeren. Baron de Weichs de Wenne raadde de heer Hendrikx aan zijn oor te luisteren te leggen bij de dorpsraadsvergadering. Daar zal een oordeel van de bevolking worden ge vraagd. Overigens vindt binnenkort ook een hoorzitting plaats over dat verbod. DONDERDAG 18 APRIL 1985 Nr. 16 HONDERDENZESDE JAARGANG Op het afgelopen zaterdag in onze dojo georganiseerde internationaal teamtoemooi werd door onze eigen judoka's goed gepresteerd. Het toer nooi was zeker een hoogtepint uit het totale programma van feestelijkheden i.v.m. ons 25-jarig jubileum georgani seerd. Ook de aanwezige buitenlandse gasten waren zeer enthousiast over het verloop van de wedstrijden. In de klasse jogens geboren in 1973 t/m 1975 was de teamsamenstelling van onze eigen vereniging als volgt: Sten Driessen, Robin van Mill, Jeroen Stad, Luuk de Bruijn, Bran Reijnders, Dirk Vossen, Wouter Stad, Marcel v. Bladeren. Fanatiek en aangemoedigd door het vele opgekomen publiek liet dit team duidelijk zien, dat alleen zij in deze klasse recht hadden op een éérste plaats. De uitslag was als volgt: le Judo Ver. Venray Nederland 2e Hamako Nijmegen Nederland 3e Judover. Sarrequemines Frankrijk 4e SV Ubberoth Duitsland In de klasse judoka's geboren 1969 t/m 1972, was het jammer dat ons eigen team bestaande uit Paul Spee, Luuk Reijnders, Joop Derks, Francois Thie- Ien, Richard Jacobs, Etier.ne Voesten, Marko Scharrenberg, Gerard v. d. Velden en Slan Reijnders al in de éérste wedstrijd uit moesten komen tegen de latere winnaar in deze klasse, desalniet temin was de tweede plaats een goede prestatie. De uitslag in deze groep was: le Hamako Nijmegen Nederland 2eJudo Ver. Venray Nederland 3e SV Ubberoth Duitsland 4e JC Koersel België Voor kleine en grote drukwerken van den Munckhof b. v. Grotestraat 68 - Venray - natuurlijk mag U bellen: 82727 Vorig weekend werd in het gemeenschapshuis in Oostrum het jaarlijkse solistenconcours van de Venrayse Muziek federatie ge houden. Aan dit intussen 10e solislenconcours, werd door ruim 200 deelnemers deel genomen. Allen muzikanten van muziekverenigingen in de gemeente Venray, zij verzorgden samen tijdens dit concourj ruim 160 optredens. Deze optredens werden beoordeeld door Jean Claessens uit Tilburg. In een korte nabeschouwing op zondagavond aan het eind van het concours merkte Jean Claessens op, bijzonder tevrede te zijn met het muzikale niveau. Hij constateerde dat, ten opzichte van verleden jaar, ook dit jaar het peil weer duidelijk hoger was. Met name was hij verrast door de bijzonder fraaie resultaten die behaald werden door hei grote aantal jeugdige deelnemers. Maar ook door de oudere deelnemers in de hogere afdelingen werd in het algemeen bijzonder goed gemusiceerd. Het hoogste aantal punten van dit concours werd behaald door het klarinet-kwartet Monique Manders, Nicole Verbeek, Erna Barten, en Elleke Raedts van harmonie Euterpe Venray, dat met Prelude and Scherzo van D. Bennet maar liefst 54'/: punt behaal de, hetgeen een eerste prijs met lof van de jury opleverde. Het totale overzicht van de resultaten, behaald tijdens dit solistenconcours ziet er als volgt uit. Jeugdgfdelieg: 2e prijs: Pascal Lucaseea 46}, Hoël Michels 45r, Ssader Janssen.45}, Sander van den Broek 46, duo Heidi Vijcanda/Anuschfa) Joosten 467 le prijs: Ingrid van de Aker 48, Harietje Ssonts 49}Anouk Arieens 49, Anneaie Loenen 48}, duo Esther Jenssen/Anja Sijbers 48, duo Jeanneke Cortenbach/Annenorie Enone 48, Chental Janssen 50, Jane Eendriks 49, Wend? Veya 48, Karin Jacobs 50, Ems Peeters 48, duo ïvette Arts/Jessica ven Kassei 48}, Jolanda ven VegEel 48, Cerola Stevens 48, Ami van Veghel 48, Ineke van Dijck 49, Aay Ebberxnk 50, Evelyn van Brec 48, Peggy Letraens 50}. Michiel van Genugten 497, duo Anneliek Jeuken/Kin Huiaer 49, Chierry Werinussa 4QT, Suscnr.e Vogelsangs 49, duo Any Ebberink/Hens ven Nisselroy 49Tom Lecnens 48, Hirjan van Soest 48}, duo Evelyn van Bree/Ingrid Vogelzenga 48 2e prijsHsnneke Muller 46}, Steffen Jeuken 44, Annette Pools 46, Jec van Osch 44}, Nicole Volleberg 46}, Betty Claessens 46 le prijs: Rudy Kessols 48}, Astrid van Bentbun 48}, Ronnie Michela 49, Rob Muijsers 49}, Arno Poelo 48}. Fortuné Verheijden 48, Mark van Tilburg 48, duo Jacomijn Jacobs/flonriette Wijnhoven 49, Eric von Dijk Derde afdeling: 2e prijs: Wilbert Baldens 45, Vincent van Heuaen 45}, Marion Michele 45. le prijs: John van Dijck 48}, kwartet Geert Wisnens/Gerrit Arts/ Mathieu Janssen/Jan-Willem van Rens 49, Erne van SoeBt 48, Karin Volleberg 49, Twan Jenniskena 48}, trio Joof Teeuwen/Aloya Martens/ Frank van de Venne 48}, trio ïvonr.e Weys/Henriette Weys/Lianne van Vonderen 52, trio Trudy Michels/Stan Gellings/Boel Eaonts 48} Tweede afdeling: 2e prijs: Leon van Dijck 46}, Maurice van Osch 43}, Angelique Voer- aans 42, Hirjan Noijen 45, Villian Derks 45, Karin Soits 46}, Ilea Hendriks 46, Michiel Heraans 46 le prijs: Eric van Hoof 48}, Jenny Versteegen 48, José van den Reuvel 49}, Villian Arts 52, Susen Meesters 48, Marcel Zesseis 48, Patrick ren Helden 48, Marielle Rieter 48, Lianne Ousters 48, Harcel Janssen 49}, Leon Stoffels 48}, Monique Schuit 48, Dorothé van Dijck 49}, Susanne Joosten 48. Hara Hendriks 49r. Jolanda_Kousenaker 48}. Frank Janssen 49iNatesJaArts 48. Erwin Kessels 48}. Ieon Fleurkens 48}. sextet John ven Els/Marc Janssen/Hob Derkx/Vilbert Flinaenberg/Welter Aben/Ferd van Els 49, trio Natasja Arts/Dorothé van DiJck/Jolenda Kousenaker 48}, Angelique Jenniskene 50, Heidi Achten 50, Ingrid Bora 48, duo Linda Enonts/Jolanda Janssen 49, John Derks 49, Hans Michels 48}, Hark Pertouns 49}, Nicole Linders 49, Mirjan Claessens 48, trio Heidi Achten/Anita Heijnders/Anuschka Joosten 49 Eerste Afdeling: 2e prijsPeter Linskens 46}, Vincent Huizer 4? le prijB: Brigitte Jacobs 49, duo Marielle Geurts/Petra Swinkels 48, kwartet Yvonne Classens/Els Jecobs/Csrly Philipsen/Peggy Wisn»ns 50, Yvonne Ways 48, Liebeth Lemena 48, kwartet Win Classens/Robert Medou/ Geert Janssen/John Versteegen 49, Hans Lenaene 49, duo Peggy Wisnens/ Liesbeth Willens 49}, Anita Reijnders 48, Robert Madou 48, Petra Deters 50, Win Lenmens 52, Hen6 Duijkers 48, kwartet Marge Wisnens/ t Geert Volle- afdeling U 2e prijs: Sjang Spreeuwenberg 44, Eric Thielen 46, Peter Weys 45}, Cero Versteegen 46, Henk Deters 4? le prijs: Joel Eijsen 51}, duo Marge Sproeuwenberg/Gerard Spreeuwen berg 52}, Ellen Muijsers 48, duo Theo Koppeo/Jac Stiphout 50}, Sien Lennena 48, Peggy Wismans 49}, duo Monique van Els/Francis von dor Heijden 51, Henrietta van Osch 52, Gunther Drabbols 48, Ben Koning 51} le prijs net lof der jury: kwartet Monique Manders/Nicole Verbeek/ Eaa Berten/Elleke Raedts Sf afdeling Ere: 2e prijs 1 Ger Deters 46}, Geert Deters 43}, Edgar van Kessel 46 le prijs: Geert Visnans 50, John Versteegen 52, Gerard Spreeuwenber651} afdeling Suoeneu le prijs: Rudy Direks 52, Win >an Osch 52}, duo Pieter Classens/ Henk Jacobs 48}, 3art Koning 52, duo Louis Vroeaen/Monique Janssen 51t, - rt '- gg«*■»- t/Ludwi- "■*- kwartet Rudy Direks/Harriettc velt 51, Maurice Lucessen 50}, Theo Monique Janssen 53, Hert Maas 53 <»th Xaelissea 52}, t lof der jury: Maxga Spreeuwenberg 54 cor reijnders onderhouds- en kleurenadviseur dr. poelsstraat 14 telefoon 82810 Bij de oudere judoka's geboren 1965 t/m 1968 waren de wedstrijden bijzon der spannend. Het team uit het Belgische Koersel trok hier uiteindelijk aan het langsye eind. De teamsamen stelling van Vemay was: Ronnie Mulder, Henny de la Roy, Ronnie Smits, Erik Cup, Twam van Bussel, Robert de la Roy en Theo Basten. De uitslag was: leJC Koersel België 2e Judo Ver. Venray Nederland 3e SV Ubberoth Duitsland Langs deze weg willen wij iedereen danken die eraan heeft meegewerkt om onze viering van het 25-jarig bestaan zo succesvol te laten verlopen. Ook alle aanwezigen op de receptie en 's avonds op het feest bedankt en tot over 25 jaar. ZATERDAG 27 APRIL a.s.: In het kader van het dit jaar te vieren 40-jarig bestaan van de Venrayse voet balvereniging SV Venray, heeft er op zaterdag 27 april a.s. een toernooi plaats. Op 't gemeentelijk sportpark ,,De Wieën" binden dan tien recreatievoet- bal'eams de strijd aan om het Venray's kampioenschap. In tegenstelling tot eerdere publikaties, zullen de duels al om 10.00 uur een aanvang nemen. Er zal worden gespeeld in 2 poules van elk 5 teams. Ieder team is daardoor verze kerd van minimaal 4 te spelen duels. Het speelplan ziet er als volgt uit: Aanvang - Poule A. 10.00 'T Plein-FC Peelhaas 10.30 Le Coq d'Or-VAT 71 11.00 FC Veulen-'t Plein 11.30 FC Peelhaas-Le Coq d'Or 12.00 VAT 71-FC Veulen 12.30'tPlein-Le Co d'Or 13.00 FC Peelhaas-VAT 71 13.30 FC 't Veulen-Le Coq d'Or 14.00 FC 't Plein-V AT 71 14.30 FC Peelhaas-FC 't Veulen Poule B. 10.00 Picardie-Ald Rooi 10.30 Old Dutch-'t Huuske 11.00 Hento-Picardie 11.3 Als Rooi-Old Dutch 12.00 't Huukske-Hento 12.30 Picardie-Old Dutch 13.00 Aid Rooi-'t Huukske 13.30 Hento-Old Dutch 14.00 Picardie-'t Huukske 14.30 Als Rooi-Hento Om 15.30 uur wordt gespeeld om de plaatsen 1 t/m 4. De prijsuitreiking vindt plaats in het SVV-clublokaal Den Boggerd om 16.30 uur. Het is niet onmogelijk dat dit voetbaltoernooi om Venray's kam pioenschap jaarlijks zal worden georga niseerd. ■ennisclub venray Tweede Paasdag kwamen de senioren aan de beurt. De recreatiecommissie had haar uiterste best gedaan via schalen met gekleurde eieren, de paas- stemming ook de banen en tijdens het toernooi er in te houden. De weersomstandigheden zorgden er voor dat het „een op en af gaan" werd van en naar de banen. Ook dit toernooi kan gelukkig worden afgespelld en de eierprijzen worden uitgedeeld aan de winnaars. Het toernooi was tevens be doeld als voorbereiding op de competi tie, die een week later al zou aanvangen. Zo speelden woensdag 10 april 1985 de dames van de Peen Maas competitie hun eerste wedstrijden. De uitslagen luidden: Oef felt 1-Venray 2-2 Venray 3-Topspin 0-4 Langenboom 1-Venray 2 3-1 Venray 4-Graaf Herman 2 1-3 Venray 5-TV Bergen 3 3-1 De uitslagen van de zaterdag-dis trictscompetitie d.d. 13 april 1985: Heren: Venray B3-Grubbenvorst 1 4-2 TC Velden 1-Venray BI 6-0 Gemengde teams: A-klasse: Rosus I-Venray 1 3-2 B-klasse: Panningen 2-Venray 1 1-4 De overige wedstrijden in deze klasse werden afgelast. Uitslagen zondag 14 april 1985 Lande lijke competitie: Gemengde teams: Venray 1-Bergen 1 afgel. Venray 2-Tonido 1-7 Lottum 1-Venray 3 8-0 Venray 4-Panningen 1 3-5 Heren: Apollo 1-Venray 1 2-4 Jeugd: Venray-Gemert 3-5 Programma: De tennisbanen zijn gratis toeganke lijk. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Competitiedagen zijn zaterdag en zondag de hele dag. Voor de dames dinsdag en woensdagochtend. Zaterdag 20 april: A-klasse: Venray 1-Aldenghoor 2 Tegelen 1-Venray 2 Horst 1-Venray 3 Gemengd B: Venray 1-Rodhe 2 (derby) Heren A: Blerick 1-Venray 1 Heren B: Venray 1-Echt 1 Blerick-Venray 3 Venray 2-Velden 2 Bosdael 4-Venray 4 Zondag 21 april: Gemengde teams landelijk: Venray l-'t Root 2 Packador 1-Venray 2 Venray 3-Deurne 2 Blerick 6-Venray 4 Venray 5-Arcen 1 Heren: Venray-Maarheze Jeugd: Topspin 1-Venray Dinsdag 23 april: Dames: Schimveld 1-Venray 1 Venray 2-Broekhuizen 1 Blerick 2-Venray 3 Venray 4-Horst 4 Venray 5-Tonido 6 Horst 5-Venray 6 Woensdag 24 april: Dames: Venray 1-Tokio 1 Venray 2-Milsbeek 1 Venray 4-Vierlingsbeek 1 Langenboom 2-Venray 3 Loonse Duinen 3-Venray 5 PONYCLUB DE BOSRUITERS" OVERLOON BESTAAT 12'/i JAAR Ter gelegenheid van dit jubileun organiseert de ponyclub zondag a.s. 21 april een concours-hippique. Door welwillende medewerking van twee mensen, die hun gronden beschik baar stelden, heeft het bestuur een prachtig gelegen terrein aan de Holt- hesedijk te Overloon beschikbaar. Daar zullen aanstaande zondag 700 ponyruiters uit Noord-Brabant, Lim burg en Zuid-Gelderland, de gelegen heid hebben hun rijkunst aan het publiek te tonen. Om 10 uur wordt gestart met individuele dressuur, acht en viertallen, terwijl in twee ringen wordt gesprongen. Om 2 uur vindt de officiële opening plaats door de burgemeester van de ge meente Vierlingsbeek, waarna de fan tastische parade gereden zal worden. In het nog jonge bestaan van deze club heeft men vele successen kunnen boeken. In 1972 startte men in de klasse licht, terwijl men de laatste jaren steeds aan het einde van het seizoen bij de besten van de Kring Land van Cuijk eindigde, zodat men naar het gewest N.C.B. mocht om ook daar hoog te ein digen. Vorig jaar was men zelfs in de klasse middel reserve-kampioen van de N.C.B.zodat de ponyclub zondag in de hoogste klasse namelijk zwaar zal starten. Het bestuur wenst de ruitertjes en commandanten veel succes toe, en hoopt zondag een zonnige dag te hebben, zodat dit concours een goed verloop mag hebben en de concours commissie zal dan het vele werk wat hieraan verbonden is beloon zien.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 9