II 5 AGENDA MODE IS NIET MOEILIJK Jubileummis op de televisie 125 jaar Euterpe in woord en beeld Meisjes school- veldvoetbal toernooi Playback show Expositie Expositie van Amba lijsten „LADIES NIGHT" Benoemd Missie tentoonstelling Motocross uitgesteld Kontribuanten- avond van de VVV Venray Wereldkinderen Lenteconcert SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN Oude foto Zoals reeds eerder bericht wordt a.s. zondag om 11.00 uur de plechtige hoogmis van de St. Petrus Bandenkerk (Grote Kerk) rechtstreeks op de televisie uitge zonden. Deze eucharistieviering zal op grootse muzikale wijze worden opgeluisterd door het jubilerende Venray's Mannen koor en de eveneens feestvie rende Koninklijke Harmonie Eu terpe. Uitgevoerd zal worden de Petrus en Paulusmis van Jan Vermulst. Celebrant is Deken L.A. Theunissen en concelebrant pastor H.A. de Wit. Het geheel staat onder de muzikale leiding van de heren Pierre Steijvers,. als dirigent van Euterpe en Pierre Gerits, als dirigent van Venray's Mannen koor. In verband met deze recht streekse televisie-uitzending wor den de kerkgangers vriendelijk verzocht tijdig aanwezig te willen zijn. Te-laat-komers zijn sto rend! Ook vanwege deze jubileum- mis zijn er zondag geen misvie ringen om 8.00 uur en om 9.30 uur. Voor hen, die bijzonder in de muzikale prestaties van met name het Mannenkoor zijn geïn teresseerd, vermelden wij nog, dat heden donderdagavond om 20.00 uur in de Grote Kerk zangrepetities gehouden worden. Op zondag 28 april a.s. wordt deze zelfde muzikale eucharistie viering nogmaals herhaald, uiter aard zonder een directe t.v.-uit- zending. Wel wordt in die hoogmis het nieuwe vaandel van Euterpe ingezegend, dat ontwor pen is door Euterpe-voorzitter dhr. M. Kooien. Niet alleen het vaandel is nieuw, ook zult U getuige kunnen zijn van een in het geheel nieuw gekleed Euterpe. Ter gelegenheid van het 125-jarig ju bileum van Venrays Koninklijke Har monie Euterpe" is vorige week een boekwerkje verschenen waarin de bele venissen van Euterpe" in woord en beeld zijn samengebracht. De heren Verhoeven en Renkens en de gebroeders van Els zijn vanaf vorig jaar juni bezig geweest met het verzamelen van de gege vens, die uiteindelijk de geschiedenis van onze harmonie vormen. Vele oude kranten, foto's, ar chiefstukken en mededelingen van oude Venrayers, werden op hun waarde ge wikt en gewogen, en in een prettig lees baar verhaal werd de historie van „Eu terpe" geschreven. Wat men eerst dacht in een 30 tal bladzijden te kunnen samenvatten bleek achteraf ruim 70 pagina's te beslaan. Want, niet alleen de historie kreeg alle aandacht, maar ook het heden: de jeugd en Euterpe, de drumband, de da mes in de harmonie, en niet te vergeten, de families van Els, Wijnands, Lucas- sen, Sijbers en Siebers waarvan vader en zoon(s) maar ook al dochters zó met Euterpe verweven zijn, dat zonder hen Venrays harmonie niet denkbaar is. Al met al een prettig te lezen boekje dat zeker het bewaren waard is. De sa- Imenstellers hebben alle eer van hun werk. Het boekje is voor ƒ5,- te koop bij alle banken èn de bestuursleden van Eu terpe. Mede geïnspireerd door het overwel digende succes van het toernooi in 1984 organiseert de Dames-afdeling van S.V. Venray ook in haar jubileumjaar 1985 een meisjes-school-veldvoetbal- toernooi. De wedstrijden worden gespeeld op woensdag 24 april 1985, aanvang 13.30 uur op de velden van het gemeentelijk sportpark „De Wieën" te Venray voor de navolgende groeperingen: meisjes leerlingen uit 3e en 4e klassen meisjes leerlingen uit 5e en 6e klassen van scholen uit Venray-centrum en de kerkdorpen. De winnaar van dit toernooi is ge willigd tot deelname aan de regionale ïnale-ronde van de strijd om het meis- es-school-veldvoetbal-kampioenschap onder auspiciën van de KNVB. HG t°??53 In het kader van de Grote Molen beekfeesten te Meerlo, worden kandi daten gevraagd voor de playback-show, welke gehouden zal worden op zaterdag 17 augustus in de feesttent te Meerlo. Het ligt in de bedoeling deze show te houden van 14.00 tot 17.00 uur, voor zowel de jeugd als voor volwassenen. Geïnteresseerden kunnen zich wen den tot: J. Cuelen, Irenestraat 5, 5864 AD Meerlo, 04789-2494. Van schilderijen in het cultureel trum „De Beejekurf" te Venray van Hubert Verdunnen en Nelly Aquine- Verdurmen Hubert Verdurmen, 32 jaren oud, wonend en werkend te Mierlo in zijn atelier verscholen tussen hel groen, vindt daar tevens de stilte en inspiratie zijn schilderijen vorm te geven. Geboeid door de verscheidenheid der vormen en kleuren in de natuur, schil dert hij verrassende landschappen met een minimale hoeveelheid kleuren en soms met haast microscopische details. Opvallend zijn ook zijn abstrakte schilderijen die getuigen van het vorm en kleurengevoel en het beheersen van diverse technieken, die deze kunstenaar zich eigen heeft gemaakt en daardoor hebben deze werken vaak een warme dromerige, ja soms mistieke essentie en sfeer. Nelly Aquina-Verdurmen, geboren en getogen in Venlo, heeft zich in de loop der jaren intens bezig gehouden met de schilderkunst. Jaren schilderde zij naar de natuur, doch met een geheel persoonlijke stijl, waardoor haar werken een kleurrijk en boeiend karakter hebben. De laatste jaren echter heeft zij nieuwe vormen en technieken ontwik keld, door middel van diagonale lijnen, deze zijn met het paletmes aangebracht. De kleuren van deze lijnen versterken de overgangen van donkere naar heldere tonen. Het mengen van kleuren is voor haar een zeer bijzondere bezigheid. Samen met haar zoon Hubert Verdurmen, hebben zij al aan diverse exposities deel genomen. Van 10 tot en met 28 april a.s. exposeren zij met grote werken die hier voor recentelijk speciaal werden geschil derd, in Venrays schouwburg. Zaterdag 20 april a.s. zijn in zaal 3 van Hotel Wilhelmina te Venlo foto- en schilderijlijsten tentoongesteld van lijstenfabriek Amba uit Castenray. „Amba lijsten" is een onderneming van Jan Maessen en Jos Aben uit Ven ray. Twee jonge vaklieden die in een voormalige kleuterschool in Castenray onderkomen hebben gevonden om hun eigen ideeën en vindingen gestalte te kunnen geven. En hun intitiatief begint zo'n beetje furore aan te nemen vanwe ge de soms zeer gedurfde, maar tegelijk zeer geslaagde produkten. Opzienba rend zijn met name de eigenzinnige kleurstellingen van barokke en moderne lijsten. Ambalijsten dringen nu langzaam maar zeker door in de wereld van ken ners en liefhebbers van moderne en ou de kunst. De twee enthousiaste onder nemers zijn trots dat nu hetgrote-.,pu- bliek eens kennis kan nemen van hun lijsten. Want vanuit een gedegen erva ring en vakmanschap hebben zij een ge heel nieuwe produktiemethode ontwik keld waardoor ook de oude, monumen tale schilderijlijst voor een grotere groep mensen bereikbaar wordt. Een selectie uit de verrassende collec tie Amba lijsten is te bezichtigen op za terdag 20 april van 10.00 tot 18.00 uur in Hotel Wilhelmina, Kaldenkerkerweg 1 te Venlo. Medewerking wordt ver leend door de Veulense kunstenaar Had Verheyen die een aantal romantische stillevens en landschappen exposeert. Een en ander wordt omgeven door an tiek en curiosa uit de verzameling van M. Pouwels-van Bergen. welldadig en wellgelegen Vrijdag's vanaf 22.00 uur Het Ankertje Grotestraat 38 Well Tel. 04783-1234 Graag tot ziens Christel en Han P/ourn- C/aessens Op zondag 5 mei a.s. wordt kapelaan Th. van Galen geïnstalleerd tot pastoor deken van het dekenaat Schaesberg. De officiële benoeming en aanvaar ding van dit ambt zal plaatsvinden tijdens een plechtige Eucharistieviering om 12.00 uur in de St. Petrus en Paulus- kerk in Schaesberg. Voordat pastoor Van Galen ander half jaar geleden in Roermond werd benoemd tot kapelaan in de St. Nor- bertusparochie, was hij vijf jaar werk zaam in de Vredeskerk te Venray. Eerst als diaken en later na zijn priester wijding als kapelaan. Deken Van Galen is met zijn 32 jaar de jongste pastoor-deken van Neder land. Op 19, 20, 21 april wordt er een Missie-tentoonstelling en -verkoop ge houden in het Horster St. Anthonius- ziekenhuis, waar ook verschillende Venrayse bejaarden verpleegd worden. Het is een tentoonstelling van Afri kaanse en Oosterse kunst. Een pracht collectie zal te koop worden gesteld. De opbrengst is bestemd voor Pater Joh. Geuskens (M.S.C.) werkzaam in het Bisdom Merouke, Nieuw-Guinea. De openingstijden van deze tentoon stelling zijn: vrijdag 19 april 15.00 t/m 18.00 uur Zaterdag 20 april: 10.00 t/m 18.00 uur Zondag 21 april: 10.00 t/m 18.00 uur De toegang is gratis. Door de slechte weersomstandighe den en de daardoor ontstane waterover last op het crosscircuit „De Peel" heeft MCC Venray de wedstrijden van 13 en 14 april moeten aflasten. Deze wedstrijden worden nu verscho ven naar een andere datum. Reductie- en vrijkaarten blijven geldig tot die datum. De Jeugdwedstrijd van 13 april gaat door op 6 juli. De Dealercup van 7 juli gaat dan ook gewoon door. Hiervan krijgt men nog bericht. (Bewaar uw programmaboekje s.v.p.). MCC Venray vertrouwt er dat het publiek begrip kan opbrengen voor de ontstane problemen en genomen maat regelen. Op donderdag 25 april organiseert de VVV Venray om 20.30 uur in Gasten- centrum „de Wieënhof" een speciale avond voor al haar Kontribuanten. Op deze overigens informele avond, zal een samenvatting worden gegeven over het jaar 1984, waarin voor de WV vele belangrijke ontwikkelingen plaats vonden. Onze verhuizing naar de „Latijnse School", wat wij veelal samen met alle donateurs vierden. 1984 mag dan ook voor de VVV een topjaar worden genoemd. Ons nieuw kantoor wat zeer ruim, efficiënt en centraal gelegen is, waar de middenstand, horeca, het bedrijfsleven, en rekreatiebedrijven haar voordeel van zal en heeft kunnen ondervinden. Tevens zal het bestuur de ontwikke- lixigfin. weergaven,-vanuit ons „eigen Icahtüór", niet iranie de toename van het aantal bezoekers, de vele aktivitei- ten die mede door hei enthousiasme van onze donateurs tot stand kwamen en de evenementen die nog georganiseerd worden over allen hun suggesties en ideeën weergeven en zo met elkaar tot nieuwe impulsen komen, om Venray nog meer in de „picture" te brengen. De direkteur van de Streek VVV Noord en Midden Limburg, de heer N. van Enschot, zal een toelichting geven betreffende rekreatieve ontwikkelingen in onze regio, welke ook van invloed kan zijn voor Venray. Noord Limburg is in toenemende mate een belangrijke verblijfsrekreatie- gebied. Het aantal toeristische over nachtingen is op jaarbasis 4.5 miljoen, dit neemt nog steeds toe. Venray, wat veelal door dagrekrean- ten wordt bezocht zal in de toekomst hier meer op kunnen inhaken door mid del van „eigen" arrangementen, slecht- weer akkommodaties enz., zodat de plaats Venray op rekreatief gebied nog meer kan betekenen voor de toerist. Uw ideeën en reakties zullen mede van invloed zijn op het stimulerend wer ken van de Streek VVV Noord en Midden Limburg en onze eigen VVV. projekthulp - sponsoring - adoptie wereldkinderen organiseert bridgen voor het kind in nood Zaterdag 11 mei in het Gastencen- trum Wieënhof, Leunseweg te Venray, aanvang 19.30 uur. De opbrengst van deze avond is bestemd voor het bekostigenn de sala rissen van de kinderarts en de kleuter leidster van het kindertehuis Boscardin in Soa Paolo in Brazilië, waar 80 kin deren verblijven, waaronder 20 baby's. Inschrijfgeld 20,— per paar. Nivo: alle klassen van de N.B.V. en thuisbridgers. Dankzij enkele sponsors kunnen wij leuke prijzen in natura ter beschikking stellen. Als extra prijs ontvangt het paar met de hoogste score 100,— Inschrijving vóór I mei met opgaaf van speelsterkte, bij: Eily van Gelderen, Donkerhofsteeg 7, Tienray, Tel. 04789- 1414. CARAVANKEURING GROOT SUCCES Meer dan 100 caravanbezitlers heb ben zich reeds gemeld om deel te mogen nemen aan de op het initiatief van de Venrayse politie te houden gratis cara vankeuring. Het is maar mogelijk om maximaal 100 Caravans in de 2 dagen te keuren. Of er nog anderen mogelijkhe den zullen worden gegeven wordt mo menteel onderzocht. VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Voor 'n eigen weg in mode Z B RIXO N openbare bibliotheek LCt i/énray Op zaterdag 20 april organiseert de Castenrayse fanfare Dorpsklank weer het jaarlijkse Lenteconcert. Nadat drie weken geleden tijdens het zeer geslaagde Onderling Solistenconcours bijna alle muzikanten afzonderlijk voor het voet licht traden, is de Castenrayse fanfare o.l.v. dirigent Jan Bartels uit Meerlo nu weer in zijn totaliteit te beluisteren. De vereniging, bestaande uit 63 musicerende leden, waarvan twaalf leerlingen, komt momenteel uit in de 2e afdeling. Op zondag 20 oktober a.s. zal te Baarlo worden deelgenomen aan een concours van de Limburgse Bond. Als verplicht werk zal worden uitgevoerd „Pro Juvnis", een suite van J. Jourquin en als keuzewerk heeft men het oog laten vallen op „Capricieuse Recreaties" van Cor Kee. Beide werken zijn ook opgenomen in het programma van dit Lenteconcert. Naast de ope ningsmars „Saint Triphon" van Arthur Ney en de slotmars „Jubilissimo" van Wim Laseroms, voert fanfare Dorps klank nog twee vlotte muziekstukken uit nl. „Beat en Sweet", een jazzsuite van Max Leemann en „Instant Con cert" van Harold Wakers. Als gastgezelschap treedt dit jaar tijdens het Lenteconcert op de Fanfare Monte Corona uit Kronenberg, evenals de Castenrayse fanfare opgericht in 1977. Voordien had men in Kronenberg wel een blaaskapel en de leden van die kapel vormen nog steeds de kern van het muziekgezelschap. Fanfare Monte Corona telt 47 overwegend jeugdige leden. Dit jonge korps, uitkomend in de le afdeling kan bogen op enkele klinkende successen. In 1978, 1980 en 1983 behaalde het Kronenbergse gezelschap telkens een le prijs met promotie tijdens een concours van de Limburgse Muziekbond. En passant werd ook het Limburgs kam pioenschap binnengehaald in respectie velijk de 4e, 3e en 2e afdeling. Fanfare Dorpsklank behaalde in 1980 en 1982 een le prijs met promotie en werd in 1981 Limburgs kampioen in de 4e afdeling. Twee veelbelovende mu ziekgezelschappen dus, die zich a.s. zaterdag in Castenray presenteren. Het Lenteconcert vindt plaats in het Castenrayse gemeenschapshuis en is voor ieder gratis toegankelijk. Aanvang 20.00 uur. Na het concertgedeelte kan men nog een dansje maken op napraten bij stemmingsmuziek van de Kronenbergse Blaaskapel. Tijdens de pauze van het concertge deelte zal een koperkwintet bestaande uit Geert Mooren, Hans Moorten, Leon Mooren en Henk Jacobs uit Meerlo, en Henk Sturme uit Well enkele muziek stukjes uitvoeren. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 19 t.m. 25 april 1984 Vrijdag 19 april: 19.00 van Lierop zaalv. vr. Zaterdag 20 april: Dames zaalv. comp.: 09.00 Huukske-KIomp 2 10.00 Pelikaan-GFC'33 11.00 Klomp-Pelikaan 2 18.00 Bowling Bistro Venray zaalv. 19.00-21.30 Jumpers basketbalcomp. Zondag 21 april: 09.00-19.00 Badminton clubkam pioenschappen 19.00-20.00 Verhaegen zaalv. vr. 21.00 de Bruyn zaalv. vr. 21.00-22.00 Thetru zaalv. vr. Maandag 22 april: 18.00-21.00 VC Rooy tr. Dinsdag 23 april: 18.00-21.00 VC Rooy tr 21.00-23.00 Badminton Woensdag 24 april: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 25 april: 19.30-21.00 VC Rooy tr. van 8 t.m. 14 april 1985 Bastaard hondje, reu, lichtbruin Zilverkleurig dameshorloge, merk Lin coln Leren jack met blauw/zwarte pet. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888 tst. 227. 16 INBRAKEN OPGELOST Met de inhouding van een 21 jarige inwoner van Helmond en een 23 jarige inwoner van Venray kon de Venrayse politie 16 inbraken tot oplossing bren gen. Die inbraken vonden plaats in wo ningen en enkele horecabedrijven. De totale buit bedroeg een bedrag van meerdere duizenden guldens. Ook heeft het tweetal bekend schuldig te zijn aan de diefstallen van enkele auto's waar mede de gestolen goederen werden ver voerd. Die auto's werden later onbe heerd aangetroffen. Nadat het tweetal enkele dagen in verzekering is gesteld werden zij in de loop van woensdag op vrije voeten gesteld. Jeugdafdeling, Schoolstraat 32. Afd. voor volwassenen, Julinasingel 33 VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de afdeling volwassenen: 379.7. Meij, Adriaan. U auto verzekeringen. Praktische adviezen. 381.1. Caenen, Jef. Limburgs binnenland. Korte bijdragen over het leven van Limburgse mijn werkers in de eerste helft van de 20e eeuw. 605.2. Bruinhorst, Gijs van de. Eerste hulp voor uw baby. EHBO-gids voor babys en peuters. 615.4. Jackson, Carole. Kies je kleur. Gids voor de juiste combinatie van kleur en persoonlijkheid voor kleding, haar en make-up. 617.4. Balaskas, Arthur. Rekken en strekken. Boek over stretching. 624.8. Clark, Leonore Sutton. Bloemencollages. Beschreven wordt hoe je bloemen, planten en grassen kunt verzamelen, drogen en persen en kunt verwerken tot collages. 637.2. Beckett, Kenneth A. Hobby kasasen. Beschrijving van de inrichting van een hobbykas en van de teelt van kasplanten. 718.1. Verheul, Gé. De oude dorpskerken beneden de grote rivieren. Korte beschrijvingen van dorpskerken in De Betuwe, de Zuidhollandse eilan den, Zeeland, Noord-Brabant en Lim burg. 760.3. World press photo '84. Geselecyeerde en bekroonde persfoto's van 1984. a.z. indo 944.4. Weissenbom, Thilly. Vastgelegd voor later. Fotoboek van Nederlands Oost-Indië met foto's uit 1917-1942. UITLEENUREN VOOR DE AFDELING VOOR VOLWASSENEN maandag 10-12 uur 14-18 uur dinsdag 14-18 uur woensdag 14-18 uur donderdag 14-18 uur vrijdag 14 - 21 uur zaterdag 10-13 uur Daarnaast is de studiezaal geopend op: dinsdag 10-12 uur woensdag 10-12 uur donderdag 10 -12 uur vrijdag- 10 - 12 uur Op deze uren kunt u hier kranten en tijdschriften lezen en kunt u eventueel boeken inleveren. De studiezaal is op deze uren bereikbaar via de zijdeur van de biblio theek aan de Julianasingel. INBRAAK IN DROGISTERIJ In de nacht van dinsdag op woensdag werd een inbraak gepleegd in de dro gisterij op het Brukske. De dader(s) heeft (hebben) waarschijnlijk op bestel ling gewerkt want alleen waren maar MOVIE films ter waarde van 9500 gul den. Deze week een foto van de school van Leunen rond 1923. Bovenste rij van links naar rechts: W. Loonen, A. Lucassen, W. Lormans, M. Mauders, twee zusjes van Ooi, ...Lor mans, van Ooi, B. Manders, J. Meiers, Frits Martens, A. Manders. Tweede rij: Jufr. Esser, Door Croy- mans, Tr. Marcellis, Jo Loonen, M. Manders, Betje van Meijel, Marie van Soest, Joos Loonen, B. Loonen, M. Lormans, Fer Lucassen. Derde rij: M. Croymans, A. Croy- mans, Toni Verhalle, J. Manders, To Gooren, M. Lormans, L. Lucassen, Toni Manders, C. Verhalle, Meester De Haan. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Pullen, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON tel. 88800 DOKTER KEIZER van Beurden weg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 Venray. tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS. Tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak A. DERKX Tel. 81336 DIEREN ARTSEN PRA KTIJ K W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr.Hanssenstr. 42 Oostrum tel 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELHOVEN Florishof 23 tel. 04780-82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23 tel. 04780-82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug le bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uilsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnasliek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot.14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venra> Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiëntenbelangcnbchartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY F..0 Tel. 83127

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3