GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting X tl Gemeenteraad houdt a.s. dinsdag weer een openbare vergadering Commissie maatschappelijke zorg Oranjefeesten 1985 zaalvoetbaltournooi Vooraankondi ging programma aktiviteiten Koninginnedag Vergadering commissie jeugd, sport en recreatie vervalt Geen verkeers- spreekuur Verklaring van geen bezwaar Bouwvergunning verleend Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Stuntverkoop van zwem abonnementen Hinderwet GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY verkoop seizoenabonnementen tarieven Hinderwet Rookverbod tijdens raads vergaderingen Ut Op dinsdag 23 april a.s. houdt de ge meenteraad weer zijn maandelijkse openbare vergadering. Volgens de uit 24 punten bestaande agenda komen de voornaamste punten pas tegen het einde de vergadering aan de orde. Dan zal b.v. worden gesproken over de stand van zaken met betrekking tot het grond bedrijf en over het meerjarenbeleid en meerjarenbegroting 1985-1989. Deze meerjarenbegroting, op basis van bestaand beleid, alsmede de priori teitenlijst (nieuw beleid) beogen inzicht te verschaffen in de financiële positie de gemeente Venray, nu en op de middellange termjn. Het meerjarenbe leid beoogt de wegen aan te geven waar de noodzakelijke ombuigingen in het beleid tot stand kunnen worden ge bracht. Eveneens tegen het einde van de ver gadering wordt het ..Politiebeleidsplan Venray" de raad aangeboden. De in spraakverordening gewijzigd en vindt de eerste drie-maandelijkse aanpassing van de begroting 1985 plaats, en wordt de stand van zaken m.b.t. het grondbe drijf besproken. OVERIGE AGENDA De agenda vermeldt de volgende voorstellen: Nadere vaststelling van de exploi tatiekostenvergoeding over de jaren 1982 en 1983 voor diverse lagere scholen -e Venray naar aanleiding van hun ver- toek aan de minister om een hoger be- ■j drag per leerling vast te stellen wegens ^■bijzondere omstandigheden: de benoeming van de heer M.F.T. WXa Martens tot ambtenaar van de burgerlij- fjy ke stand: diverse aanschaffingen voor de ^Hgemeente politie; de verkoop van landbouwgrond in ^rabander en van landbouwgrond aan u Beemdweg; de verkoop van de ondergrond Itóeen garage aan de Houten Hoek aan Rvv b.v. Noord-Limburg; t- Verkoop diverse bouwkavels in de kdorpen. plannen om in enkele kerkdorpen ern aantal premiewoningen te bouwen Icn behoeve van de autochtonen, zij zo- lir gevorderd, dat omstreeks medio ju in met de bouw kan worden gestort. Daarom moet nu de voor de woningen Jbenodigde gronden aan de autochtone idigden worden verkocht. In totaal ^aat het hierbij om 26 bouwkavels ver- peeld over 7 dorpen: 6 kavel aan de Vicarieweg in Leunen, bouwkavels aan de Mr. Driessenstraat In Heide, 4 bouwkavels aan de Moerslag [n Ysselsteyn, 4 kavels in het b.p. istrum (Goetzenhof/Jofferspas) 4 ka vels in het b.p Oirlo (aan de Dionisi- en Deputé Petersstraat) en 2 bouwkavels aan de Vlies in Veulen. 4 .bouwkavels aan de Pastoor de Botstraat te Merselo. Deelneming van het rijk in garan ties van gemeente bij nieuwbouwwonin gen; verlening van erfpacht aan de Ne derlandse Toeristen Kampeerclub t.b.v. jde oprichting van een natuurkampeer terrein aan de Testerik te Merselo; Voorstel van J. Hendriks (raadslid) tot het verbieden van het ro ken tijdens de openbare vergadering van gemeenteraad en commissies en het ver zoek aan b. en w. om na te gaan of het j wenselijk/haalbaar is het roken in het raadhuis en zo mogelijk, in alle openba re gebouwen te beperken of eventueel geheel verbieden; Aanbieding „politie beleidsplan" Het beleidsplan gaat in op de taken van de politie en welke moeilijkheden wor den ondervonden bij de vervulling er van. Uit het beleidsplan komen 3 priori teiten naar voren waaraan men in 1985 netjes aandacht wil besteden: Vandalisme bestrijding, 'Heling bestrijding, •Misdaad-preventie. Op woensdag 24 april a.s. begint om 17.00 uur in het raadhuis een openbare vergadering van de commissie voor maatschappelijke zorg. De agenda voor deze vergadering vermeldt de volgende onderwerpen. een reactie van het gemeente bestuur aan het provinciaal bestuur met betrekking tot de wet op de bejaarde noorden. een notitie over jeugdhulpverle ning i.v.m. een nieuwe subsidiemoge lijkheid. Evenals vorige jaren zal ook in 1985 het Oranjezaalvoetbaltoernooi worden georganiseerd in sporthal ,,de Wetteling" in het kader van Ko ninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt ver zocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren bij Bureau Sportza ken en Recreatie gemeente Venray tm 22 april a.s. Tevens wordt men verzocht om het inschrijfgeld te voldoen bij inle vering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten per team bedraagt 20,- INSCHRIJFFORMULIER ORANJEZAALVOETBALTOERNOOI 1985 Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1985 met: 1 herenteam* 1 damesteam* Naam van het team (heren): Naam van het team (dames): Kleur van de shirts/broek: (heren) Naam v.d. Contactpersoon: Adres: W oonplaats/postcode: Telefoon: 'ragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op 30 april a.s. zijn er weer de jaar lijkse oranjefestiviteiten gepland, op de ze dag zullen o.a. plaatsvinden: Fietscroswedstrijden. Organisatie: Fietscrossclub Flying Flies Venray, Leeftijden t.m. 16 jaar, jongens en meisjes mogen deelnemen. Inschrijfkosten 2,- p.p. Inschrijven vooraf bij de fietscrossbaan te Vlakwater. Midgetgolfwedstrijden. Organisatie Midgetgolfclub Venray. Alle leeftijden, Inschrijfkosten 1,- p.p. Inschrijven op de midgetgolbaan te Vlakwater. Tafeltenniswedstrijden Organisatie Tafeltennisclub Red Stars. Alle leeftijden, inschrijfkosten 1,- p.p. tot 16 jaar, 3,-p.p. 16 jaar en ou der. Inschrijven van 09.00-10.00 uur in het nieuwe tafeltenniscentrum van de tafeltennisvereniging Red Stars, Kiosk la in het Brukske. Zaalvoetbaltoernooi. Organisatie Dhr Janssen. Leeftijd v.a. 16 jaar en ouder. Inschrijfkosten 20,- per team, In schrijven bij het bureau sportzaken en recreatie gem. Venray tot 20 april a.s. Sporthal de Wetteling. Koninginneloop Organisatie Atletiekvereniging Venray. Diverse leeftijdscategorieën. Parcour centrum Venray, inschrijfkosten 2,- voor scholieren, 4,- grote trimloop, start en inschrijven bij de schouwburg. Jdeu de Boules wedstrijden. Organisatie Jeu de Boulesclub Venray. Alle leeftijden, deelname gratis, recrea tiegebied Vlakwater. Oranje balroomdansen Organisatie: Dansschool Jansen Raad huisstraat. Ook voor nadere informatie. Verder worden er georganiseerd: Politiehonden demonstratie en Scouting demonstratie beide vinden plaats in het recreatiegebied Vlakwater. Rommelmarkt t.b.v. de jeugd op het parkeerterrein van de Perdstal aan de Kempweg. De voor heden donderdag geplande vergadering van de commissie voor jeugd, sport en recreatie gaat niet door, wegens het ontbreken van voldoende agendapunten. De eerstvolgende verga dering van deze commissie is gepland op 9 mei a.s. Op donderdag 25 april a.s. wordt er geen verkeersspreekuur gehouden. Dit houdt verband met de verkeersexamens voor de leerlingen van de lagere scholen, die op die dag plaatsvinden. Het eerstvolgende verkeersspreekuur wordt gehouden op donderdag 29 mei 1985. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 15 april 1985 aan het ge meentebestuur verzonden de navolgen de verklaring van geen bezwaar, als be doeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet, welke is vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunning voor: het bouwen van 7 Premie B wo ningen aan de Zandbleek aan de Maas- heseweg te Venray t.n.v. Gebebouw, Zonneweg 1 te Someren Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van de ze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 18 april 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 10 april 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het oprichten van een toiletge bouw t.b.v. kamperen aan de Koepas 8 te Oirlo, t.n.v. Th.G. Jacobs; het bouwen van 4 recreatiewonin gen aan de Zeilbergseweg 3 te Ysselsteyn t.n.v. Camping de Berkhorst. het bouwen van een fokvar- kensstal aan de Twistweg 4a te Vrede- peel, t.n.v. J.B. Vissers, Twistweg 6 te Vredepeel; het bouwen van kantoren aan het apotheek/laboratoriumgebouw aan de St. Annalaan 5 t.n.v. Psychiatrisch Centrum Venray; het bouwen van een gang/berging aan het ontspanningsgebouw aan de St. Annalaan 5 t.n.v. Psychiatrisch Cen trum Venray; het uitbreiden van een opslag loods aan de Maasheseweg 79-81 te Venray, t.n.v. Beleggingsmij Bouwma terieel Europa b.v. Europaweg 97 te Helmond; het bouwen van 31 premie- koopwoningen aan de Kruidenlaan, Knopkruid, Marjolein, t.n.v. Bouw fonds Zuid Nederlandse Gemeenten, Postbus 114 te Eindhoven; het bouwen van een veranda overkapping aan de Julianasingel 15 te Venray, t.n.v. A.J.Bollen; het bouwen van 3 kippenhokken aan de Steegkamp 7 te Castenray t.n.v. A.J.Th. Stiphout, Lollebeekweg 19 te Castenray; het bouwen van een bedrijfsruim te aan de Hoogriebroekseweg la te Oir lo, t.n.v. J.PH. Kersten; het uitbreiden van een woning aan de St. Odastraat 37 te Venray., t.n.v. M.P. Tonen. Venray 18 april 1985 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: M.J. Meulendijks, Meerselsepeel 1 te Ysselsteyn, voor een vergunning in gevolgde de Hinderwet voor het uitbrei den van een varkensfokkerij- en meste- rij, gelegen aan de Meerselsepeel 1 te Ysselsteyn; A. van Hoof, Twistweg 10 te Vre depeel voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij ;gelegen aan de twistweg 10 te Vredepeel; G.G.M. van Hoof-Janssen, Groot dorp 42 te Merselo, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een cafetaria waar voedings- en genot middelen worden gebakken in oliën en vetten, gelegen aan Grootdorp 42 te Merselo; J.P.M. Custers, Boddenbroek 4 te Oirlo voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een rund veebedrijf en een varkensmestbe- drijf, gelegen aan de Boddenbreok 4 te Oirlo; H.W.A. Hendriks, Jaegerhofweg 5 te Veulen voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het ex. art. 6a uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij, varkensmesterij en varkens- fokkerij gelegen aan de Jaegerhofweg 5 te Veulen; J. Wilmsen, Peelweg 4 te Ys selsteyn voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensfokkerij en mesterij, gelegen aan de Kempkesberg 2A te Ysselsteyn; J. Kengen, Maasheseweg 67 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hindewet voor het uitbreiden van een loodgietersbedrijf .met opslag en ruildepot voor gasflessen, gelegen aan Maasheseweg 67 te Venray; G.J. Wijnhoven, Geijsterseweg 30 te Oostrum (Lb) voor een vergunning ingevolge de Hindewet voor het oprich ten en in werking hebben van een rund veehouderij, waar elektromotoren wor den gebruikt meteen gezamelijk vermo gen van meer dan 1,5 kW., gelegen aan Geijsterseweg 30 te Oostrum (Lb); F.A.P. Franken, Kempjtesberg 30 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden van een rundveehouderij en var kensmesterij, gelegen aan de Kempkes berg 30 te Ysselsteyn (Lb); H.A.P. Bol, Vredeweg 20 te Vre depeel voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmesterij, ge legen aan de Vredeweg 20 te Vredepeel; Maatschap van Dijk, Ringweg 10 te Ysselsteyn (lb) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten en in werking hebben van een var kensfokkerij en - mesterij, gelegen aan de Veulenseweg (ongenummerd) te Veu len. Positief te beschikkenonder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 2 mei 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een,van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 18 april 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen. Het hoofd van algemene zaken en kabinet. A.L.G. Janssen. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding 'zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: hel bouwen van een woning aan de Etnalaan 10 te Venray, t.n.v. J.J.A. Gelissen, Laagheidseweg 12 te Venray; het bouwen van een loods aan de Theeuwenhofweg 4 te Leunen, t.n.v. Gebr. Litjens; het bouwen van ciersorteerruimte aan de Deurneseweg 182 te Ysselsteyn, t.n.v. F.M.E. Jenniskens Ysselstense- weg 79 te Ysselsteyn; het bouwen van een mestopslagsi- lo aan de Kuulenweg 15 te Vredepeel, t.n.v. C.v.d. Kroon/P. Janssen; het verbouwen t.b.v. wonen van het pand Merseloseweg 62 te Venray, t.n.v. H.P.J.M. Derks; het bouwen van 3 woningen aan de Herik te Venray t.n.v. G.H. Bel- laard, Etnalaan 12 te Venray; het bouwen van een garage/opslagloods aan de Vredeweg 16 te Vredepeel, t.n.v. A.C.M. van Eerd; het bouwen van een mestloods/eieropslagruimte aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo, t.n.v. E.B.C.H. Peters; het bouwen van 2 kalkoenenhok- ken aan de Lorbaan te Ysselsteyn, t.n.v. A.G.T. Jenniskens, Puttenweg 108 te Ysselsteyn; het uitbreiden van de woning aan de Akelei 7 te Venray, t.n.v. P.H. Drab- bels; het uitbreiden van de woninge aan de Korte Drilweg 3 te Venray t.n.v. P.L.L. Dorren, Notarisberg 2 te Ven ray; het bouwen van een erfafschei- ding en een hondenhok aan de Cho- pinstraat 64 t.n.v. T. Elderkamp; het bouwen van 17 vrije sector huurwoningen in Kulut II te Venray, t.n.v. Agrarisch Sociaal Fonds, Buiten- rustweg 3 te Den Haag; het bouwen van een tuinberging aan het Christoffelkruid 36 te Venray t.n.v. C.J.C.M. Eibers; het bouwen van een demonstratie ruimte aan Rozendaal 2 te Merselo, t.n.v. Varkensonderzoekcentrum Nieuw Dalland; het uitbreiden van een mestvar- kensstal aan de Kempkensberg 30 te Ys selsteyn t.n.v. F.A.P. Francken; het bouwen van een woning aan de Kievitsweg te Ysselsteyn t.n.v. P. J.J. Philipsen; het bouwen van een rijwielberging aan de Langstraat 83 te Venray, t.n.v. Thuylshof b.v.; het bouwen van een rundveestal aan de Vredeweg 21 te Vredepeel, t.n.v. A.P.G. Peeters; het bouwen van een zeugenstal aan de Zuivelweg 3 te Leunen, t.n.v. W.J. Peeters; het verbouwen van de woning aan de Gasstraat 18 te Venray t.n.v. R. Vorstenbos; het verbouwen van de woning aan de Kruitweg 15 te Venray. t.n.v. A.J.L.M. van der Sanden. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 19 april 1985 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 18 april 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Om het bezoek aan het ge meentelijk zwembad te stimule ren en in de hoop dat er dit jaar van een mooie zomer is te genie ten, is de gemeente gaan „stun ten" met de voorverkoop van zwemabonnementen. Tot 26 april a.s. betalen kinderen tot 16 jaar slechts 25.- en volwassenen niet meer dan 40,- voor een heel zomerseizoen zwemmen. Vanaf 1 mei, de dag waarop het buitenbad weer wordt geo pend, zal men weer het volle pond moeten betalen. Dan moe ten kinderen tot 16 jaar 37,50 en volwassenen 58,50 betalen. Daarnaast is een nieuwe regeling gekomen, dat de abonnementen zowel voor het binnenbad als voor het buitenbad gelden wan neer beide baden gelijktijdig open zijn. Ook met deze maatre gel denkt het college van b. en w. het zwembadbezoek te kunnen stimuleren. In het komende zwemseizoen kan men dus niet alleen goed koop zwemmen, maar bovendien kan men - bij slecht weer - met het abonnement voor hel buiten bad ook binnen zwemmen (be halve in de vakantiemaand wan neer het binnenbad een paar we ken voor herstel gesloten is). Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 10 april 1985 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: H. Camps, Deurneseweg 168 te Ysselsteyn (Lb.) voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een aardappel- Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 Het combibad Venray opent op 1 mei de poorten van het buitenbad. De verkoop van abonnementen is gestart. De kassa van het zwembad, is geopend van maandag tot en met vrijdag van 16.00-19.00 uur, zaterdag's van 13.30 tot 15.30 uur. GEZINSABONNEMENTEN f 124,- (geldig voor het hele gezin ongeacht het aantal gezinsleden) PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Volwassenen t.m. 26-4-1985 f 40,— Volwassenen na 26-4-1985 f 58,50 Jeugd t.m. 16 jaar t.m. 26-4-1985 f 25,— Jeugdt.m. 16jaar na 26-4-1985 f 37,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei-1 september 1985. Zowel voor het binnen- als het buitenbad, wanneer beide baden gelijktijdig open zijn. bewaarplaats en reparatiewerkplaats voor eigen materiaal, waar elektromoto ren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gele gen aan de Deurnesweg 168 te Ys selsteyn; M. v.d. Winkel, Spurkt 12 te Smakt, voor het uitbreiden van een var kensfokkerij gelegen aan de Spurkt 12 te Smakt. kensmesterij, -fokkerij en rundvee- hou De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 18 april 1985 tot 18 mei 1985 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 18 mei 1985 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 18 april 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingekomen van P.J.G. Wilms, Weverslo 5 te Mer selo voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een varkensfokkerij en rund veehouderij gelegen aan Weverslo 5 te Merselo, H.J. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo voor een vergunning ingevolge de Hindewet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een legkippenhouderij/broederij met pro- paanopslag, gelegen aan de Castenray- seweg 2 te Oirlo; Atebe Garage BV, Oude Oostrumseweg 4 te Venray voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een autoherstelinrichting aan de Oude Oostrumseweg 4 te Venray; Speciaalwerk Venray BV, Smak- terweg 23 te Venray voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een me- taalbewerkingsbedrijf gelegen aan de Smaklerweg 23 te Venray; De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 18 mei 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager ieji de overige 'aanwezlgerr. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 18 april 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. In de raadsvergadering van dinsdag 23 april a.s. zal de ge meenteraad zich bezighouden met een door de heer J. Hendriks (PPR/PSP) ingediend voorstel tot het verbieden van het roken tijdens openbare raadsvergade ringen en commissievergaderin gen. Tevens verzoekt hij het col lege van b. en w. na te gaan in hoeverre het wenselijk/haalbaar is het roken in het raadhuis en -zo mogelijk- in alle openbare gebou wen te beperken of geheel te ver bieden. In de vorige raadsvergadering werd door hem al een dergelijk voorstel gelanceerd als „goed voorbeeld van de raad" toen de medewerking werd gegeven aan het „Anti-rookplan voor de jeugd". De raadsvoorzitter was toen van mening, dat het voorstel officieel op de agenda moest wor den geplaatst. Opvallend is, dat dit voorstel door een roker wordt gedaan, want de her Hendriks heeft tijdens de raadsvergaderin gen altijd een pakje shag voor zich liggen. Van hei college van b. en w. is de voorzitter, burgemeester De fesche sigarettenroker en we thouder van Oers geniet op zijn tijd van een sigaartje. Aan de „linkervleugel" wordt stevig ge rookt. de VVV is „verdeeld" evenals de CDA fraktie. En met deze „verdeeldheid" in de raad is het moeilijk te voor spellen of het voorstel van de heer Hendriks het al dan niet zal halen. BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY

Peel en Maas | 1985 | | pagina 11