69 AGENDA SCHOUWBURG- NIEUWS HV Manual recipiëert Inschrijving Kennedymars gestart 10 jaar Jeucken fietsen Etalagewedstrijd Solistenconcours in gemeen schapshuis te Oostrum Grond bewerkings demonstratie 30 april 2e koninginne- loop in Venray PEEL EN MAAS Schaken en dammen op het schouwburgplein SPORTHAL DE WETTELING Fanfare „St. Oda" Merselo naar landskampioen schappen GEVONDEN PEEL EN MAAS uw weekblad Oude foto A.s. zaterdag 13 april, houdt H.V. Manual een receptie. Tijdens de afgelo- ten zaalcompetitie werden maar liefst Irie teams kampioen. Dit waren het dames -senioren 1 team m de tweede klasse, het heren-senioren team in de derde klasse en de jongens ispiranten. De dames senioren en de jongens as- liranten hebben het langst de spanning n de competitie weten te houden. Beide earns werden eerst na een beslissings- vedstrijd kampioen. De heren-senioren wisten in de laatste competitiewed- arijd het kampioenschap binnen te talen. Het bestuur van de handbalclub vindt jat zoiets niet ongemerkt voorbij mag ■aan en biedt deze teams een receptie ian. ledereen wordt daarom uitgeno digd om a.s. zaterdag dit heuglijke feit jnet hen te vieren. De receptie wordt ge- louden van 19.30 tot 20.30 uur in wijk- :enlrum ,,'t Schöpke" te Veltum. Enige tijd geleden kon U in dit blad ezen dat de KENNEDYMARS VEN- IAY 1985 doorgang zal vinden. Dit zal dus inmiddels genoegzaam bekend ijn. Wat U misschien nog niet wist, is lat de voorinschrijving begonnen is. Vanaf 1 april j.l. kunt U zich reeds als leelnemer laten noteren, waardoor U -erzekerd bent van deelname, een ;orting van ƒ5,krijgt, snel alle infor- patie in huis hebt én de organisatie een loopwerk uit handen neemt. Waar kunt U terecht voor inlichtin- en en inschrijvong? Bij het V.V.V. Venray, Grote Markt 3. Venray, tel. 04780 - 10505 waar U iet inschrijfgeld contant kunt voldoen. J krijgt dan onmiddellijk uw lopersin- ormaiiepakket alsmede de loperskaart nee naar huis. Per bank kan ook. Maakt U 12.50 iver op rekeningnr. 231852193 van de N.C.B Bank Venray, gironr. van de •ank 1032741 t.n.v. Kennedymars. In it geval wordt alle informatie U zo snel logelijk toegezonden. De voorinschrijving is voor de orga- lisatie belangrijk om zo lang mogelijk óór de vertrekdag hun voorbereidin- en op een bepaald deelnemersaantal te unnen afstemmen. De minder snelle beslissers hebben chter ook nog lijd om op de wedstrijd- ag zelf in te schrijven. De kosten be- ragen dan 17,50. Voor wie na loopt te denken over raining, maar niet goed weet hoe dit an te pakken, of geen zin heeft in Heen lopen, is er de volgende mogelijk- eid: Op zondag 28 april vindt in Merselo en wandeltocht plaats over 40 km. U unt starten tussen 08.00 en 10.00 uur lij zaal 't Anker en het inschrijfgeld edraagt 3,50, welk bedrag U bij de ertrekplaals kunt voldoen. Kennedymars 1985 1 en 2 juni - Tot iensü! Deze maand is het 10 jaar geleden dat rhris Jeucken de bekende rijwielzaak an Toon Gooren aan de Merseloseweg vernam. Zonder de gewone dames-, eren- en kinderfietsen te verwaarlozen, .ialiseerde Jeucken zich in racefiet- fn, waarin hij intussen een zekere faam 'orven heeft. Niet voor niets mocht ij intussen al speciale framen vervaar- igen voor crossers van naam, zoals 'iel Brouwers en Fons van Katwijk, Ja, en als je dan al een specialist bent in racefietsen, dan ontkom je er niet in om bijvoorbeeld de Tour- en Wie rclub Oostrum te sponsoren. Om de jeugd ook 'n beetje in de feestvreugde rond het 10-jarig bestaan Jle laten delen, mocht men het gewicht Taden van een fraaie Gazelle-rijwiel. De .gelukkige, die het juiste gewicht van ,35 kg het dichtst benaderde, was n i r-Rogicr Teunissen uit Venray, die deze n 1 -week een nieuwe fiets in ontvangst n 1(ptiocht nemen. Dat niet iedereen 'n idee heeft hoeveel zo'n fiets nou wel weegt, bleek wel uit ;{leinzendingen. Daar waren uitschieters .bij van 5 kg tot 195 kg. Zoals vorige week reeds aangekon digd, is er een etalagewedstrijd georga niseerd door de jubilerende Koninklijke Harmonie Euterpe, in samenwerking met de Venrayse winkeliersvereniging. Deze wedstrijd vindt plaats als onder deel van de aktiviteiten welke georgani seerd zijn in het kader van 125 jaar Koninklijke Harmonie Euterpe Venray. De wedstrijd start morgen, vrijdag 12 april, om 9.00 uur en duurt tot en met vrijdag 26 april 12.00 uur. De officiële trekking van de prijswinnaars onder de goede inzendingen, zal verricht worden door notaris M. A. Kooien, op zater dagmiddag 27 april om 13.30 uur in de foyer van schouwburg ,,de Beejekurf' te Venray. De Winkeliersvereniging heeft voor deze wedstrijd een prij zenbedrag van 450,— beschikbaar gesteld, te weten 1 VVV bon van 150,—, drie VVV bon nen van 50,en zes VVV bonnen van 25,-. Op zaterdag 13 en zondag 14 april a.s. zal in hel gemeenschapshuis Oostrum voor de 10e achtereenvolgende maal het jaarlijkse solistenconcours van de Venrayse Muziekfederatie gehouden worden. De organisatie van dit concours is dit jaar, in nauwe samenwerking met eerder genoemde Muziekfederatie, in handen van Oostrums Harmonie Sub Matris Tutela. Aan dit solistenconcours zullen deel nemen de muzikanten van de Muziek verenigingen in de gemeente Venray, aangesloten bij deze Muziekfederatie. De muzikanten komen uit de fanfares van Castenray, Oirlo, Merselo en Yssel- steyn, van de harmonieën van Leunen, Oostrum en Venray en voorts nemen deel muzikanten van MMSK St. Petrus Banden. Gedurende deze twee dagen zijn maar liefst 173 optredens te beluisteren, waaronder diverse duo's, trio's enz. En opnieuw is het fijn te mogen constateren dat het aantal deelnemers, waaronder veel jeugd, ook dit jaar weer is toegeno men: maar liefst 223 muzikanten zullen hun muzikale prestatie laten beoordelen - De jurering is ook dit jaar weer in handen van de heer Claessens uit Til burg. Zijn grote ervaring en deskundig heid op dit gebied zullen borg staan voor een juiste beoordeling van de op tredens. Het solistenconcours wordt dit jaar gehouden, zoals hierboven al vermeld, op zaterdag 13 en zondag 14 april a.s. in het gemeenschapshuis in Oostrum aan de Watermolenstraat. Op beide dagen beginnen de optredens om 12.00 uur en zal een en ander duren tot omstreeks 22.00 uur. De entree bedraagt 1,— voor kinderen t/m 14 jaar, van bezoekers boven die leeftijd zal 2,50 als entree gevraagd worden. Samen met de Venrayse Muziekfede ratie heeft Oostrums Harmonie er alles aan gedaan om ook dit jaar van hel solistenconcours een plezierig muzikaal gebeuren te maken. Muziekliefhebbers, die daarbij willen zijn, zijn op 13 en 14 april van harte welkom in het Oostrums gemeenschapshuis. De Voerbank Merselo e.o. organi seert op dinsdag 16 april a.s., in samen werking met de Landbouwvoorlich- lingsdienst een uitgebreide grondbewer- kingsdemonstratie. Door de steeds zwaarder wordende landbouwwerktui gen en het bewerken onder natte bo demomstandigheden, wordt de struc tuur van de grond verslechterd. Een juiste keuze van grondbewerking is daarom van groot belang. Bij deze demonstratie zullen verschillende me thodes van bewerking toegepast en door deskundigen toegelicht worden. De demonstratie begint om 13.00 uur op het terrein van de heer van Rosmeulen aan de Rouwkuilenweg te Ysselsteyn. Op dit perceel zal snijmais gezaaid worden, welke gedurende het gehele groeiseizoen is te bezichtigen. In samenwerking met de winkeliers vereniging en het Oranjecomité organi seert de AV Venray-Regio weer haar Koninginneloop in het centrum van Venray. Er is een programma voor iedereen vanaf 9 jaar. Vooral ook voor de scholen een unieke gelegenheid op het gebied van de sport om deel te nemen. Nadere gegevens volgen nog! EEN ABONNEMENT WAARD! Donderdag 11 april: HENK ELSINK SHOW Een nieuwe show van HENK EL SINK. Uiteraard zijn er weereen aantal dwaze conférences in het programma opgenomen. Henk is van mening, dat er nog steeds te weinig gelachen wordt en daar wil hij met zijn nieuwe programma iets aan gaan doen. Een avond ontspanning is hetgeen Henk Elsink met zijn nieuwe program ma beoogt. Zijn nieuwe show getuigt van een optimistische kijk op het leven van alle dag. Laat de muziek maar spelen: liedjes goed voor een glimlach, liedjes die ont roeren, beschouwen of gewoon lekker zijn om naar te luisteren. Dinsdag 16 april: ANDRÉ VAN DUIN REVUE ,,Een reis om de wereld in 180 minuten" Nieuwe André van Duin show met Frans van Dusschoten, Corry van Gorp en de 12 Barry Stevens dancers. Voor ANDRÉ VAN DUIN is het ko mende theaterseizoen een jubileumjaar. In 1965 werd hij op 16-jarige leeftijd beroepsartiest" en deze stap wil hij met een groots gemonteerde nieuwe show vieren. Zijn vorige show was binnen een uur uitverkocht en zijn grote schare fans zullen weer smullen van deze spiksplin ternieuwe revue, die gebaseerd is op het thema vakantie en reizen. Woensdag 17 april: ROB DE NIJS SHOW „Springlevend" Een live-concert van Rob de Nijs met begeleiding van zijn eigen band. Uiteraard zullen alle grote hits uit zijn twintigjarige loopbaan als topzanger in Nederland te horen zijn van „Ritme van de regen" tot de nummers van zijn langspeelplaat.Springlevend" „We want Robbie" uit alle kelen en overal stampvolle zalen en gescandeerd applaus. Een in alle opzichten internationale bhneact en Nederlandse kwaliteitspla ten bleken samen een niet te stuiten combinatie voor hernieuwd succes te zijn. Zijn doorzettingskracht en levensblij heid hebben er voor gezorgd, dat zijn grote muzikaliteit niet is doodgebloed in de routine van een alledaags bestaan. Vandaar: Rob de Nijs „springlevend". Dinsdag 23 april: „DE INGEBEELDE ZIEKE" van Molière „Publiekstheater" Amsterdam Een blijspel van Molière de mens én de wereld van allesoverwoekerend eigenbelang te kijk zet. De ingebeelde zieke, die in dit stuk de naam Argan draagt, is uiteraard bekla genswaardig om zijn volstrekte afhan kelijkheid van medici en medicijnen. Maar hij is zo mogelijk nóg onverdra- gelijker. Zijn voortdurende bezorgd heid om het eigen wel en wee is immers zo totaal en allesomvattend, dat daar buiten nog maar nauwelijks levensruim te overschiet. „De ingebeelde zieke" is met „Tar- tuffe" een van de populairste blijspelen uil de wereld-literatuur. Repertoire-toneel waar men veel plezier aan zal beleven. Onder regie van de Oost-Duitse regis seur Fritz Marquandt spelen: Petra Lascur, Annel Nieuwenhuyzen, John Kraaykamp, Frans Vorstman, Hans Croiset e.a. De Oirlose toneelvereniging „Oirato" zal zondag 14 april a.s. in de Venrayse schouwburg het toneelstuk opvoeren; „Even voorstellen ik ben Uw dochter", een blijspel naar het Duits van J.P. Asmussen door Gerard van Dijk. Het stuk speelt zich af in de he dendaagse tijd, in de zomer in het plaatsje Akendam ten huize van de fa milie Wouvenaar. Op 10 en 11 novem ber jl. bracht deze jonge toneelvereni ging met veel succes deze kostelijke klucht op de planken in het Oirlose ge meenschapshuis „De Linde". In de na-oorlogse jaren bloeide hel amateurtoneel ook in de Oirlose ge meenschap. In die tijd behoorde „On derling Kunstgenot" lot de toonaange vende toneelverenigingen in deze kon- treien. In de jaren 50 moest „Onderling Kunstgenot" wegens een tanende be langstelling het loodje leggen. Dat de Oirlonaren sindsdien hel toneelspelen niet verleerd zijn bleek wel uil de gewel dige reacties na de premiere. Wij hopen dal vele mensen naar de schouwburg komen om deze heerlijke kluif van een klucht te zien. In overleg met het Oranjecomité van Venray hebben de Schaakvereniging en de Damvereniging met elkaar afgespro ken, om op Koninginnedag 30 april a.s. aktiviteiten te organiseren op het Schouwburgplein. Indien eventueel slecht weer niet toelaat dat in de open lucht te doen, dan wordt er uitgeweken naar de foyer van de schouwburg. De aktiviteiten vinden plaats voor zowel jeugd als senioren. Om mee te doen behoeft men uiteraard géén lid te zijn van de organiserende verenigingen. Voldoende is, dat u kunt schaken en/of dammen. Aan de deelname zijn géén kosten verbonden. De opzet is als volgt: Schaken: Apart in groepen voor de jeugd en senioren wordt een zgn. „viertallen- toernooi" georganiseerd. Dit betekent, dat mensen die hieraan wensen mee te doen zich met 4 schakers als „team" moeten aanmelden. Dit team van 4 schakers speelt dan tegen andere temans van elk 4 spelers. Voor de teams met de beste resultaten zijn enkele prijsjes beschikbaar. Per school en/of bedrijf mag met meerdere teams worden onge schreven. Naast het toernooi voor jeugd en senioren, is er voor belangstellenden ook gelegenheidom individueel te schaken. Hiervoor behoeft men zich niet vooraf op te geven. Hieraan worden ook geen prijzen toegekend. Dammen: Voor damliefhebbers is er de gelegenheid om deel te nemen aan een simultaan, tegen topspelers van de Damvereniging. Dit betekent, dat één speler van de Damvereniging gelijktij dig tegen meerdere mensen speelt. Hier aan kan door zowel jeugd als senioren worden deelgenomen. Ook hierworden voor de beste resultaten prijsjes be schikbaar gesteld. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden. Naast de simultaan is er voor belangstellenden ook gelegenheid om individueel te dammen. Hiervoor be hoeft men zich niet op te geven, en zijn geen prijzen te verdienen. Alle aktiviteiten op het Schouwburg plein (bij slecht weer in de foyer van de Schouwburg) starten om 13.30 uur en duren tot ongeveer 17.00 uur. Alle deel- nemers(sters) dienen minstens een kwar tier van tevoren aanwezig te zijn. Opgave voor deelname aan het dammen kan geschieden bij: A. Noyens, Nassauplein 18, tel. 82470; A. Wester, Velt. Kleffen 208, tel. 80621 Voor het schaken kan men zich opgeven bij: W. Jeuken, Past. Strijkersstraat 3, tel. 83607; W. Frederiks, Langeweg69, tel. 82971; Opgaven s.v.p. vóór 24.april a.s. bestuurder werd onwel Een 49-jarige autobestuurder uit Horst zette zijn personenauto voor het rode stoplicht op de kruising Wetsingel- Langstraat stil. Maar plotseling ging de auto weer aan het rijden; reed door het rode licht en kwam in botsing met een personenauto welke groen licht had. De Hortser bestuurder werd met verwon dingen naar het ziekenhuis vervoerd, waar bij onderzoek bleek dat hij ver moedelijk onwel is geworden en daar door de controle over zijn auto verloor. Beide auto's werden zwaar beschadigd. VECHTEN EN VERZET In de nachtelijke uren van woensdag op donderdag zagen surveillerende politieagenten dat op een bovenwoning in de Schoolstraat gevochten werd tussen een man en een vrouw. De ma, een 30-jarige Venrayer, mocht niet in die woning verblijven, maar had de vrouw toch opgezocht. Er ontstond een flinke ruzie. De vrouw voelde zich bedriegd. De man werd aangehouden en voor nader onderzoek overgebracht naar het politiebureau. Maar dat ging allemaal niet zo eenvoudig. De man bood hevig verzet tegen drie politie agenten. Een van hen, een hoofdagent, bekwam daarbij een verwonding aan zijn arm en moest zich onder doksters- behandeling stellen. Hij zal enige tijd zijn dienst niet kunnen uitoefenen. Maar uiteindelijk belandde de man toch in het politiebureau en werd aldaar ingesloten. van 12t.m. 18 april 1985 Vrijdag 12 april: 09.00-16.00 Sporl-insluif. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Venrode 3-Nrd. West P.S. 2 (Dames) Pelikaan-Klomp 2 Zaterdag 13 april: 09.00-16.00 KNVB zaalv. comp. Dames: SVCB-Pelikaan 2 Klomp 3-Venrode 2 Venrode-Huukske 16.00-18.00 Batu Badaun zaalv. vr. 18.00-19.00 Bowling Bistro zaalv. vr. 19.00-21.30 Jumpers basketbal 21.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Zondag 14 april: 13.00-15.00 Steens 15.00-16.00 S.S.V.V. 16.00-17.00 Trefpunt zaalv. vr. 17.00-18.00Old Calahan zaalv. vr. 18.00-20.00 Manual 20.00-21.00 de Bruyn zaalv. vr. 21.00-22.00 Thetru zaalv. vr. 2.00-23.00 Wijk Zuid zaalv. vr. Maandag 15 april: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. comp. SVCB-FC Tramhalte Dinsdag 16 april: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 17 april: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 18 april: 19.39-21.00 VC Rooy tr. Op zondag 14 april a.s. zal de drum band van Kerkelijke Fanfare „St. Oda" uit Merselo, als afgevaardigde van de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen, deelnemen aan de Nederlandse kam pioenschappen voor tamboerkorpsen. Dat de drumband van Merselo aan deze kampioenschappen kan deelnemen resulteert uit het feit dat dit korps het afgelopen jaar zéér succesvol is geweest in de Ere-dividsie Sektie A. Op het Bondsconcours van 16 sep tember 1984 te Venray behaalde het korps uit Merselo 3141/2 punt in de Ere divisie Sektie A, wat inhield een eerste prijs met promotie en tevens het hoog ste aantal punten in deze divisie. 25 november 1984 werd in Blerick deelgenomen aan de Limburgse kam pioenschappen voor lamboerkorpsen en hier behaalde de drumband uit Merselo met 321 punten het Limburgs kam pioenschap wat tevens het hoogste aantal punten van het gehele kampioen schap was. O.l.v. instrukteur dhr. W. van Horck uit Tegelen is dit dynamische korps, wat bestaat uit 19 personen, de afgelopen 3 jaar in de breedte sterk gegroeid wat geleid heeft tot deze mooie successen. De landskampioenschappen waaraan nu wordt deelgenomen, worden gehou den in sporthal „Boshoven" te Weert en staan onder auspiciën van de Fede ratie van Katholieke Muziekbonden in Nederland. Sporthal „Boshoven" is gelegen in de onmiddellijke nabijheid van de autoweg Eindhoven-Maastricht (E9). Bij het kruispunt Weert (met ver keerslichten) neemt U de afslag Weert- Zuid. Speciale borden zullen aldaar de juiste richting aangeven. In de Ere-divisie Sektie A zal de drumband uit Merselo als Limburgs kampioen de strijd moeten aanbinden met 6 andere gerenommeerde korpsen, uit andere provincies, om de hoogste eer. De werken die de tamboers uit Merselo uitvoeren zijn: Stilstaand: Concerto van Ch. van Zan ten; Marcherend: Kempen Glorie van J. Conjaerts. De jury op deze kampioenschappen wordt gevormd door de heren J. Con jaerts. J. Laro en A. Thissen. De tijd van optreden voor de drum band van de Kerkelijke Fanfare „St. Oda" is gepland op 17.30 uur. Mensen die geïnteresseerd zijn in het resultaat van dit korps kunnen om 19.30 uur bellen naar café Janssen, tel. 04786 - 236. opgnbare bibliotheek i/enray afd. voor de jeugd. Schoolstraat 32 afd. voor de volwassenen, Julianasingel 33, VENRAY Tel. 81970 Nieuwe aanwinsten voor de jeugdafde ling: A-boeken [tot 9 jaar]: Rayley, Nicola. Poes speelt oli fant. Prentenboekje over een poes die speelt dat hij een olifant is. Brown, Jeff. Platte Peter. Peter is zo plat als een pannekoek en kan daar door veel meer dan gewone kinderen. Griffioen-van Wuijckhuijse, El- ma. Spetters op je neus. Roel mag op zwemles maar het water maakt hem bang. B-Boeken [van 9 tot 13 jaar]: Blei-Strijbos, Corry. Olifanten in het oerwoud. Spannend verhaal over de gevaren waaraan olifanten blootstaan in de oerwouden van Kenya. Peyo. De betoverde glazen bol. Een verhaal waarin de Smurfen in de macht van de trollen komen. Rood, Lydia. De krant van morgen. Als zijn grootvader ontvoerd wordt proberen Donald, Nissen en Olav hem op te sporen. Struelens, René. Je geboorteda tum bellen. Uit verveling draait Jeroen allerlei telefoonnummers en komt zo in kontakt met de mysterieuze meester Se- bastiaan. C Boeken [vanaf 13 jaar]: Bylock, Maj. De zonnesteen. Daniël kan een magische zonnesteen ge bruiken bij de speurtocht naar zijn broer. Versieyen, Karei. De veertiende dag. Vijf verhalen over mensen en dieren. Werner, Hans. Paganini's doch ter. Lucy, die bijna heel haar leven lang op een Grieks eiland heeft gewoond, lo geert een paar weken bij familie in Ne derland. Rode kater Karex herenhorloge, zwart riempje Seiko horloge, digitaal Zomerjack, rood/bruin Jack met sjaal grijs/groen Rode portemonnee, inh. weekkaart bus, pasfoto-etui, kwar tje Rode portemonnee, inh. proef werk van Diana Dirksz, kleingeld Lederen sleutelhanger met 4 sleutels Een sleutel aan een ring nr. 92201 Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week een groepsfoto van de totale Merselose schooljeugd uit 1930. Ie rij: Meester van Rijswijk, Bert Zeegers, Gerrit Philipsen, Teng Wis- mans, Harry van Meyel, Piet Jansen, Theo Kelders, Jeu Arts, Jan Emonts, Wim van Meyel, Toon Linders, van Kuyk, Toon Wismans, Gradje Ewals. 2e rij: Meester van Meyel, Teng Poels, Sjef Emonts, Teng Muijsers, Martien Pluk, Jan Manders, Martien Baltissen, Harry de Mulder, Grad Gielen, Piet Flinsenberg, Teng Thuyls, Toon v. Stiphout, Sjef Engels, Leo Poels, Michel Linders, Wim Muijsers, Wiel Litjens, Teng de Mulder, Juffr. Jaspers. 3e rij: Harry Pirlo, Leo van Lin, Wim van Meyel, Jacob Bisterveld, Jan Poels, Sjang van Meyel, Nard Cremers, Sjang Kelders, Ben Manders, Gerrit Baltissen, Theo Pubben. Zittend: Harry Verstegen, Jac Phi lipsen, Harry Hendrix, Gerrit Michels, Johan Baltissen, Jeu Michels, Teng Poels, Wim Arts, Frans Michels. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geer. kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. zondagsdienst huisartsen Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T.LANKVELD Langstraat 76 tel 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: D VERCAUTEREN tel. 82200 DOKTER VAN DONGEN Pastoor Jeuckenstraat 6 America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur 7IFKFINI. FN ongevallenvÉrvoer Tel. 04780-81333 weekend- en nachtdienst venrayse apotheken Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. MONNIKSKAP Paterslaan Hoek Patersstr. tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) tandartsen weekenddienst venray-ysselsteyn Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: p. wasser. Tel. 80643 weekenddienst dierenartsen dierenartsenpraktijk M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, Behandeling in het weekend volgens telefonische afspraak J VAN WINDEN Tel. 81336 dierenartsenpraktijk W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.h. KREMER Mgr.Nolenslraat 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 04780-81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur weekdienst verloskundigen De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 tel. 04780-81152 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds lussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Weslsingel 5. Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, lel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur, NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33. Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e cn 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tol 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Pafiëntenbelangenbeharliging Spreekuur elke maandag in de Clockerl van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3